Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 12:27   #511
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja tez. Juz przestaje wierzyc w wiarygodnosc tych konkursow
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:20   #512
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja tez jak zwykle bez nagrody;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:28   #513
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jakie śliczne maleństwo dziś dostałam od Ziai I dwie próbki, w tym nowej Intimy kremowej z kw. askorbinowym
To przy okazji robienia małych zakupów w ziajowym sklepie. Chociaż mają drożej, to czasami warto tam zajrzeć, chociażby dla takich niespodzianek
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:15   #514
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

kupilam dzis krem ziaja kozie mleko i krem pod oczy tez z tej serii i tonik bioaloesowy
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:57   #515
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jakie śliczne maleństwo dziś dostałam od Ziai I dwie próbki, w tym nowej Intimy kremowej z kw. askorbinowym
To przy okazji robienia małych zakupów w ziajowym sklepie. Chociaż mają drożej, to czasami warto tam zajrzeć, chociażby dla takich niespodzianek
A wlasnie ja sie kiedys zastanawialam czy Ziajowe sklepy sa tylko w Warszawie czy tez np w Opolu? Gdzie ja to moge sprawdzic gdzie maja swoje sklepy?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:20   #516
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Najlepiej to sprawdzić na ichniej stronie tzn. ziajowej. Albo wysłać im maila z zapytaniem, czy w Twoim mieście mają swój sklep firmowy ew. czy mogą podać adres takiego sklepu, gzdie jest dostępna ich pełna oferta...
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:56   #517
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

O kurczę , to ja chyba też sie wybiore do tego Ziajowego sklepu. Jak tylko mi sie skończą moje ogórkowe cuda (a zostało mniej niż polowa) to skocze do nich, no i pewnie coś jeszcze zakupie. Może też obdarują mnie jakimiś próbeczkami.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 09:12   #518
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Najlepiej to sprawdzić na ichniej stronie tzn. ziajowej. Albo wysłać im maila z zapytaniem, czy w Twoim mieście mają swój sklep firmowy ew. czy mogą podać adres takiego sklepu, gzdie jest dostępna ich pełna oferta...
na stronce to ja patrzylam i wyskakuja zwykle drogerie. Przy zadnym adresie nie pisze ze to firmowy, wiec pwenie na opolszczyznie nie posiadaja takiego sklepu, a szkoda. Spodobaly mi sie sklepy firmowe. jak wejde do Inglota to nawet jak wyjde z pustymi rekoma to mi jakos lepiej na duszy. Moglam sobie wszystko poogladac, pomacac. Chetnie tez zrobilabym zakupy w ziajowym skelepie, bo w drogeriach to trzeba latac bo zadna nie ma pelnej oferty.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:27   #519
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jakie śliczne maleństwo dziś dostałam od Ziai I dwie próbki, w tym nowej Intimy kremowej z kw. askorbinowym
To przy okazji robienia małych zakupów w ziajowym sklepie. Chociaż mają drożej, to czasami warto tam zajrzeć, chociażby dla takich niespodzianek
Aaa ja też chcę to cudo, uwielbiam wszystko, co malutkie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:52   #520
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

o, a tutaj moje aktualne ziajowe cuda. ciągle mam wątpliwości, czy dokupić ten żel chłodzący, który pierwotnie miał zająć miejsce rozgrzewającego obecnie mam dużą ziajkową wish listę.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:20   #521
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
o, a tutaj moje aktualne ziajowe cuda. ciągle mam wątpliwości, czy dokupić ten żel chłodzący, który pierwotnie miał zająć miejsce rozgrzewającego obecnie mam dużą ziajkową wish listę.
Jak oceniasz ten żel rozgrzewający?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 11:35   #522
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
o, a tutaj moje aktualne ziajowe cuda. ciągle mam wątpliwości, czy dokupić ten żel chłodzący, który pierwotnie miał zająć miejsce rozgrzewającego obecnie mam dużą ziajkową wish listę.
Jak się sprawuje ten żel rozgrzewający? Przy okazji : śliczny zbiorek
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:15   #523
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
o, a tutaj moje aktualne ziajowe cuda. ciągle mam wątpliwości, czy dokupić ten żel chłodzący, który pierwotnie miał zająć miejsce rozgrzewającego obecnie mam dużą ziajkową wish listę.
Piękna kolekcja A w ziajowym sklepie też były te zestawy z nową, czerwoną serią Rebuild (żel chłodzący + serum; żel rozgrzewający + koncentrat; peeling + oliwka) ale ceny znacznie wyższe niż normalnie w drogeriach (czy nawet aptekach...) Zestawy z żelami ok. 19 zł a peeling ok. 16... chyba... Mieli oczywiście nowe Intimy (200 ml ok. 6 zł a 500 ml ok. 9 zł) ale ja poczekam na promocję w Naturze - wtedy 500 ml ma być po ok. 7 zł
Aha, i Intimę pomarańczową (z kw. askorbinowym) już wypróbowałam, i wstępnie mogę powiedzieć, że jest dobra. Bardzo mi odpowiada i na pewno zakupię pełnowymiarowe opakowanie Jest chyba lepsza od tych żelowych, chociaż konsystencję ma nadal trochę za rzadką... ale za to zapach! Jak już sobie kupię całe opakowanie to będę też czasami korzystać jak z żelu do mycia ciała (przez ten zapach właśnie )
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:05   #524
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jak oceniasz ten żel rozgrzewający?
Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje ten żel rozgrzewający? Przy okazji : śliczny zbiorek
dziękuję. W sumie, żel użyłam dopiero testowo raz, więc nie wiele mogę powiedzieć na jego temat. Myślałam, że zostawię go sobie na chłodniejsze dni, ale po aplikacji nie odczułam jakiegoś spektakularnego efektu rozgrzewania, czy choćby fajnego ciepełka. Ot, tak, trochę rozgrzewa, ale na maksimum pół godziny, zapach jest specyficzny, można go kochać, albo nienawidzić, tak samo jak inne z tej serii. Co do działania wyszczuplającego itp. mogę się wypowiedzieć za jakiś czas dopiero.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja A w ziajowym sklepie też były te zestawy z nową, czerwoną serią Rebuild (żel chłodzący + serum; żel rozgrzewający + koncentrat; peeling + oliwka) ale ceny znacznie wyższe niż normalnie w drogeriach (czy nawet aptekach...) Zestawy z żelami ok. 19 zł a peeling ok. 16... chyba... Mieli oczywiście nowe Intimy (200 ml ok. 6 zł a 500 ml ok. 9 zł) ale ja poczekam na promocję w Naturze - wtedy 500 ml ma być po ok. 7 zł
Aha, i Intimę pomarańczową (z kw. askorbinowym) już wypróbowałam, i wstępnie mogę powiedzieć, że jest dobra. Bardzo mi odpowiada i na pewno zakupię pełnowymiarowe opakowanie Jest chyba lepsza od tych żelowych, chociaż konsystencję ma nadal trochę za rzadką... ale za to zapach! Jak już sobie kupię całe opakowanie to będę też czasami korzystać jak z żelu do mycia ciała (przez ten zapach właśnie )
dziękuję bardzo.
masz może porównanie żeli do tego żelowego żelu ( ) konwaliowego? Fajniusi był, tylko, że kolor mnie przerażał.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:07   #525
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Reavela, używałam Intimy konwaliowej (żelowo-żelowej ) dość dawno temu, ale wspominam ją dobrze, bo nie podrażniła mnie (z resztą tak jak i inne intimy ), nie wywołała szczypania, wysuszenia ani nie wywołała jakichkolwiek innych nieprzyjemnych dolegliwości Łagodnie myła, ale z drugiej strony, nie dawała uczucia świeżości na zbyt długo (a w ogóle są takie płyny, co dają poczucie odświeżenia na długo...? ) Konsystencja była rzadka (może niektórym nie przypaść do gustu, mi jednak nie przeszkadza - na dłużej starczy ), zapach konwaliowy, dość przyjemny, nie trącił dla mnie zbytnio chemią (ale i tu zdania podzielone ).
Z kolei Intimę pomarańczową z kw. askorbinowym (kremowo-żelowa) używałam tylko 2 razy (próbka), więc moja ocena jest bardzo wstępna... Pierwsze wrażenia są korzystne: zapach - ok, konsystencja - bardziej żelowo-kremowa niż stricte kremowa, troszkę "glutowata"... , jednak nie będę wybrzydzać - dla mnie może być, nie obniża to przyjemności używania. Co do ewentualnego wywoływania podrażnień czy też łagodzenia już istniejących to nie jestem w stanie nic powiedzieć na ten temat z przyczyn oczywistych
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:53   #526
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ziaja wprowadzila 5 nowych szamponow. Szczegoly tutaj:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki.../szampony.html
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:56   #527
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

lawendowy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:17   #528
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A ja chyba powoli zniechęcam się do kremu rumiankowego, ale nie mówię mu "nie", mam nadzieję, że jednak się do niego przekonam.

Ziajowe kremy na razie mnie rozczarowują, a próbowałam już kilku Chciałabym spróbować kremu Ziaja Med nawilżającego, używał go ktoś?
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 13:30   #529
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

wow! Szamponów się nie spodziewałam Ciekawa jestem zapachów i działania. Nie miałam jeszcze szamponów Ziaja, jedynie kiedyś odżywkę w sprayu- rycyna. 500ml to spora pojemność. Zobaczymy jak z dostępem będzie No proszę, rozkręca się
Ja bym chciała mgiełkę do ciała o zapachu zielonej herbaty jaką kiedyś dostałam w gratisie i nie była na sprzedaż.
Ostatnio jednak zdradzam Ziaję ale nareszcie mogę poużywać balsamu rozświetlającego.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 14:03   #530
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja jestem zawiedziona odżywką ryż do włosów zniszczonych i tłustych. Zbyt rzadka, spływa z włosów i nic z nimi nie robi :-(
Za to nigdy nie porzucę uniwersalnego płynu do demakijażu. Obecnie też używam mleczka do demakijażu z wapniem calma hlc- bardzo go lubię i na pewno kupię ponownie, kremu antybakteryjnego nuno, kremu z witaminą A i E o ile dobrze pamiętam, płyn do higieny intymnej konwaliowy też się znajduje w mojej łazience.
W najbliższym czasie planuję kupić krem calma hlc, płyn do higieny intymnej z nowej serii i jakiś tonik

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Zapomniałam jeszcze o błyszczyku blubel na pomarańczowo- nie przepadam za nim oraz oliwkowym mleczku do ciała- pracuję nad jego zużyciem, ale nie kupię go więcej.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:16   #531
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

w SuperPharm jest obecnie promocja -15 % na wszystkie produkty Ziaji (choć nie jestem pewna czy na Ziaję Med również). asortyment oceniłabym na -4 (galeria kazimierz w krk) ale może ktoś akurat znajdzie coś dla siebie
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:17   #532
sonetkrymski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
A ja chyba powoli zniechęcam się do kremu rumiankowego, ale nie mówię mu "nie", mam nadzieję, że jednak się do niego przekonam.

Ziajowe kremy na razie mnie rozczarowują, a próbowałam już kilku Chciałabym spróbować kremu Ziaja Med nawilżającego, używał go ktoś?


Ja używam i jest całkiem w porządku
sonetkrymski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:28   #533
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

czesc dziewczyny! widze że wiele z Was wypróbowało kosmetyki z Ziaji i w związku z tym mam pytanko: co myslicie o balsamie brązującym w butelce bo wiem że jest jeszcze masło ale miałam go i nie brązowiło skóry, no i jak się sprawdza balsam SOPOT?
Ja aktualnie używam balsamu oliwkowego w butelce z atomizerem (chyba tak to się zwie) i mojego ulubionego masełka kakaowego do twarzy
Z góry dziękuje za odp
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:53   #534
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
o, a tutaj moje aktualne ziajowe cuda. ciągle mam wątpliwości, czy dokupić ten żel chłodzący, który pierwotnie miał zająć miejsce rozgrzewającego obecnie mam dużą ziajkową wish listę.
A jak oceniasz szampon? Ja mam z serii olej rycynowy i jest po prostu fatalny, w ogóle się nie pieni, rzadki, a włosy po nim są jakieś lepkie.
Ciekawe czy te nowe będą lepsze.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:02   #535
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ziaja wprowadzila 5 nowych szamponow. Szczegoly tutaj:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki.../szampony.html
Świetnie! Może te szampony będą lepsze do Plantic Planticki chociaż tanie to zużywają sie w tempie błyskawicznym i strasznie mnie to drażni (a cudu po nich nie ma na głowie...)
I maja fajną szatę graficzną, taką ziajową Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam ich opakowania
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:10   #536
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ziaja wprowadzila 5 nowych szamponow. Szczegoly tutaj:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki.../szampony.html
o jaaaaaa

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
A jak oceniasz szampon? Ja mam z serii olej rycynowy i jest po prostu fatalny, w ogóle się nie pieni, rzadki, a włosy po nim są jakieś lepkie.
Ciekawe czy te nowe będą lepsze.
hm... szampon bardzo dobrze oczyszcza, aż piszczy (dobry do zmywania olejków z włosów), ale cudów nie robi, ot taki szamponik, zapach nawet ok, spodziewałam się nie wiadomo czego po cudownej odżywce z pszenicy, albo z miodu, nigdy nie zapamiętam. Raczej nie kupię więcej, trochę glutowaty, aha no i najważniejsze - jak nie użyję odżywki to robi mi jedno wielkie siano na głowie.


Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Świetnie! Może te szampony będą lepsze do Plantic Planticki chociaż tanie to zużywają sie w tempie błyskawicznym i strasznie mnie to drażni (a cudu po nich nie ma na głowie...)
mam nadzieję u mnie odwrotnie - ten szampon mam i mam, a jest go nadal połowa. (chociaż teraz w sumie używam okazyjnie) mam nadzieję, że te okażą się fajne, bo pewnie cena też niziutka.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka
I maja fajną szatę graficzną, taką ziajową Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam ich opakowania
nie ty jedyna. Są takie... proste, a jednocześnie cholernie urocze i słodkie.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:21   #537
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
nie ty jedyna. Są takie... proste, a jednocześnie cholernie urocze i słodkie.
Aha, a jak ślicznie prezentują się w łazience... u mnie prawie sama Ziaja Piękno tkwi w prostocie, po prostu...

A jak ja nie lubię tych udziwnionych butelek (np. Dove mnie ostatnio denerwuje ) albo tej pstrokacizny na etykiecie (trzeba wszystko czytać, żeby znaleść podstawową informację, jaki to kosmetyk...)
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:39   #538
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
o, a tutaj moje aktualne ziajowe cuda. ciągle mam wątpliwości, czy dokupić ten żel chłodzący, który pierwotnie miał zająć miejsce rozgrzewającego obecnie mam dużą ziajkową wish listę.
A jak się sprawdza ten krem BIOaloesowy?
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:59   #539
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nowe szampony Ziaji
Mam chętkę na lawendowy i aloesowy, niech no tylko znajdą się w mojej drogerii
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:15   #540
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Niech się tylko pienią tylko tyle i aż tyle wymagam :P
Chociaż odżywka z serii już przeze mnie wspomnianej (olej rycynowy) jest godna polecenia.

A propos szaty graficznej - też ją uwielbiam taka...klasyczna.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.