Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 11:17   #1
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282

Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)


Witam po raz drugi....
Dziś zmalowałam coś niebieskiego..ostatnio nie za bardzo trafiłam z czerwienią...
Może ten niebieski będzie bardziej do mnie pasował
Brwi niestety jeszcze bez zmian ,ale poszłam za radą i kupiłam olejek rycynowy,więc jestem w trakcie smarowania..zobaczymy co z tego wyjdzie..
Poza tym jestem w trakcie zmieniania kolorku Przy ostatniej prezentacji miałam ciemne włosy..teraz mam wszystko na głowie..ale obecnie to jest faza przejściowa...będzie coś ala rudy

Wydawało mi się ,ze tusz ,którego używam jest dla mnie odpowiedni..pogrubia i wydłuża...a po wykonaniu zdjęć..dopiero zobaczyłam jak koszmarnie w nim wyglądam...nie pogrubia i nie wydłuża..a raczej skręca i skleja Muszę zmienić tusz


więc użyłam:
podkład maybelline dream matte mousse
tusz rimmel volume flash mousse
niebieski (turkusowy) cień
czarny cień
z drobinkami cień
niebieska kredka
pomadka B&Q nr6
przeźroczysty błyszczyk
róż bell

liczę na szczere komentarzedziękuję: cmok:


do mm2p.jpg

do mm3p.jpg

do mm.jpg

Edytowane przez Madziarella
Czas edycji: 2009-03-13 o 13:57
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:30   #2
niemogeno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 438
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Totalna odmiana Jakoś mi tak poważnie wyglądasz w jaśniejszych włoskach Makijaż ciekawy, kolory Ci pasują... Tylko aż się prosi dorysować fragmencik brwi, normalnie aż widzę dokładnie gdzie Oczko załatwiłaś tym razem w "migdałka", ze tak to określę... Można by odrobinkę wyżej położyć cień i wyciągnąć lekko na zewnątrz. Nie wiem, czy to by nie popsuło Twojej wizji tego makijażyku, ale można spróbować pozdrawiam
niemogeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:41   #3
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

ładne usta, ładnie podkreslone poliki
Szkoda, ze nie ma zdjec z zamknietymi oczami Chyba kreseczka na dolnej powiece jest ciut za gruba...

Ale ogólnie bardzo pozytywne wrazenia I masz szcescie bo taki odcien niebieskiego nie kazdemu pasuje, a Tobie - Tak
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:45   #4
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Cytat:
Napisane przez niemogeno Pokaż wiadomość
Totalna odmiana Jakoś mi tak poważnie wyglądasz w jaśniejszych włoskach Makijaż ciekawy, kolory Ci pasują... Tylko aż się prosi dorysować fragmencik brwi, normalnie aż widzę dokładnie gdzie Oczko załatwiłaś tym razem w "migdałka", ze tak to określę... Można by odrobinkę wyżej położyć cień i wyciągnąć lekko na zewnątrz. Nie wiem, czy to by nie popsuło Twojej wizji tego makijażyku, ale można spróbować pozdrawiam

Poważniej hmmm. to chyba wpływ wiosny,ze zachciało mi się coś jaśniejszego na głowie

niemogeno to domaluj.....,ja nie wiem z tymi brwiami normalnie nie mam wizji żadnej ..wiem,ze są takie nijakie
dziękuję bardzo za komentarzyk popróbuję z wyciągnięciem cieni pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
ładne usta, ładnie podkreslone poliki
Szkoda, ze nie ma zdjec z zamknietymi oczami Chyba kreseczka na dolnej powiece jest ciut za gruba...

Ale ogólnie bardzo pozytywne wrazenia I masz szcescie bo taki odcien niebieskiego nie kazdemu pasuje, a Tobie - Tak

dziękuję bardzo
z tą kreseczką na dole to bardzo możliwe..mam chyba słabośc do takich grubych krech na dole..dlaczego..sama nie wiem
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:52   #5
Asia1990
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 117
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

kolor ust jest mega ! ostatnio oszalałam na punkcie mocno różowych ust w tonacji fuksji ale bardzo matowych.
Niebieski kolor cienia bardzo Ci pasuje i ładnie podkreśla oczy
Asia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:00   #6
Zuzka20
Zadomowienie
 
Avatar Zuzka20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 982
GG do Zuzka20
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

A wiec tak, kolor swietny, poza tym ja uwielbiam kiedy brazowe oczy sa podkreslane niebieskim kolorem
Doczepie sie tylko dolnej powieki, jak juz dziewczyny zauwazyly kreska jest zdecydowanie za gruba, za ciezka. Ciagnie oko w dol i podkresla cienie/worki pod oczami, a przeciez naszym glownym zalozeniem jest ich kamuflowanie
__________________
Kobiety są dziwne, nigdy nie przestają kochać...

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

__________________
Zapuszczam włosy

Moje makijaże:

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711


NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!
Zuzka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:46   #7
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Mnie się podoba. Ani kolor ani wykonanie.. szczególnie dolna powieka..
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 12:48   #8
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
kolor ust jest mega ! ostatnio oszalałam na punkcie mocno różowych ust w tonacji fuksji ale bardzo matowych.
Niebieski kolor cienia bardzo Ci pasuje i ładnie podkreśla oczy
dziękuję bardzo,dobrze,że w końcu odnalazłam cień który w jakiś sposób mi pasuje
co do różów na ustach ..to też mi się podobają..w takim mocniejszym wydaniu i mam też ostatnio fioła na punkcie czerwonej pomadki..ale takiej bardzo czerwonej pozdrawiam


Cytat:
Napisane przez Zuzka20 Pokaż wiadomość
A wiec tak, kolor swietny, poza tym ja uwielbiam kiedy brazowe oczy sa podkreslane niebieskim kolorem
Doczepie sie tylko dolnej powieki, jak juz dziewczyny zauwazyly kreska jest zdecydowanie za gruba, za ciezka. Ciagnie oko w dol i podkresla cienie/worki pod oczami, a przeciez naszym glownym zalozeniem jest ich kamuflowanie
dziękuję Zuzka za szczery koment cieszy mnie,że trafiłam z tym kolorkiem wreszcie
Ja lubię takie grube krechy..ale w takim razie muszę z nich zrezygnować...skoro kiepsko to wygląda ...jakoś nie zwracałam uwagi na worki pod oczami..masz rację,że wtedy bardziej są wydatne dzięki ,pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Mnie się podoba. Ani kolor ani wykonanie.. szczególnie dolna powieka..
rozumiem ,że NIE podoba
dziękuję za szczery komentarz
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:55   #9
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

dla mnie za duzo niebiekiego-moze przez dolna powieke tak ciezko wyszlo-rzeski sie troszke chyba skleily
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:04   #10
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
dla mnie za duzo niebiekiego-moze przez dolna powieke tak ciezko wyszlo-rzeski sie troszke chyba skleily

hmm miał być z dużą ilością niebieskiego...... dolna powieka jest podkreślona gruba krechą ,jak się okazuje za grubą,więc może faktycznie ,przez to wygląda tak ciężko...
a rzęsy faktycznie są poklejone i powykręcane okazuje się ,że tusz mam do bani... bardzo dziękuję za komentarzyk
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:07   #11
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

za ciężki trochę ten makijaż... troszkę za dużo cienia w wewnętrznym kąciku, daje to wrażenie jakbyś malowała już nos, poza tym za gruba kreska, może jakby się bardziej zwężała ku wewnętrznej stronie oka bylo by lepiej.

ale kolor do Ciebie pasuje
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 16:35   #12
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Nie poznałam Cie!!!
Wielki plus za kolor Bliskie są memu sercu niebieskie makijaże Techniczne sprawy zostały już opisane nie będę powtarzać. Jedyne co dodałabym od siebie to czarny obrys wewnątrz oczka(chyba jestem na tym punkcie zboczona.. albo po prostu uzależniona od kredki ).
Ładnie podkreślone policzki, kolorek to dokładnie wypadkowa oczu i ust.
Jak dla mnie prezentujesz się dużo młodziej niż w poprzednio. Ten makijaż jest bardziej energetyczny Ślicznie wyglądasz
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:49   #13
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Madziarella prosze... NIE MALUJ SIE TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !:O
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 17:32   #14
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Fane oczka! super fryzura! Tylko porządek z wąsikiem trzeba zrobić.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:45   #15
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
za ciężki trochę ten makijaż... troszkę za dużo cienia w wewnętrznym kąciku, daje to wrażenie jakbyś malowała już nos, poza tym za gruba kreska, może jakby się bardziej zwężała ku wewnętrznej stronie oka bylo by lepiej.

ale kolor do Ciebie pasuje
dziękuję za komentarz...z tą kreską to już kilka osób pisało więc na pewno jest nie na miejscu.ta moja krecha za gruba .postaram się to poprawić ,dzięki


Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Nie poznałam Cie!!!
Wielki plus za kolor Bliskie są memu sercu niebieskie makijaże Techniczne sprawy zostały już opisane nie będę powtarzać. Jedyne co dodałabym od siebie to czarny obrys wewnątrz oczka(chyba jestem na tym punkcie zboczona.. albo po prostu uzależniona od kredki ).
Ładnie podkreślone policzki, kolorek to dokładnie wypadkowa oczu i ust.
Jak dla mnie prezentujesz się dużo młodziej niż w poprzednio. Ten makijaż jest bardziej energetyczny Ślicznie wyglądasz
dziękuję bardzo wścibuszka Twoje makijaże są boskie,,więc miło usłyszeć coś pozytywnego od Ciebie Ja też lubię czarny obrys,ale ,że nie za bardzo mi to wychodzi,dałam sobie spokój...do obrysu używam raczej czarnego cienia..ale to nie ten sam efekt..gdybym go tu dała to by było za dużo na ciapane

ale dlaczego...aż tak źle ...???????????????????

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Fane oczka! super fryzura! Tylko porządek z wąsikiem trzeba zrobić.
dziękuję tak wiem,że wąsik..widać i to dość wyraźnie zwłaszcza jak położę ciemniejszy podkład..ale kurcze boję się go depilować żeby nie było gorzej..potem... Mam dość ciemną karnację ,ciemne włosy..itd...więc włosów mam ci dostatek

Edytowane przez Madziarella
Czas edycji: 2009-03-13 o 19:47
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:53   #16
Skeruch
Raczkowanie
 
Avatar Skeruch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 325
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Mnie nie pasuje.
Jeśli chcesz, mogę dać Ci jedynie amatorskie rady na brwiach zrobiłabym hennę pod kolor włosków i koniecznie je hm, że tak powiem, rozwinęła. Nie pasuje mi w ogóle tutaj niebieski - jasny błękit, matowy - już bardziej, aczkolwiek nie widzi mi się do Ciebie ten kolor. Rzęsy, pociągnęłabym jeszcze bardziej tuszem i na Twoim miejscu poćwiczyłabym jeszcze wprowadzanie więcej odcieni do makijażu. A usta w ogóle mnie się nie podobają pasowałby mi tutaj cielisty, ewentualnie brązowy kolorek, róż zostawmy w spokoju
Skeruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:18   #17
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Cytat:
Napisane przez Skeruch Pokaż wiadomość
Mnie nie pasuje.
Jeśli chcesz, mogę dać Ci jedynie amatorskie rady na brwiach zrobiłabym hennę pod kolor włosków i koniecznie je hm, że tak powiem, rozwinęła. Nie pasuje mi w ogóle tutaj niebieski - jasny błękit, matowy - już bardziej, aczkolwiek nie widzi mi się do Ciebie ten kolor. Rzęsy, pociągnęłabym jeszcze bardziej tuszem i na Twoim miejscu poćwiczyłabym jeszcze wprowadzanie więcej odcieni do makijażu. A usta w ogóle mnie się nie podobają pasowałby mi tutaj cielisty, ewentualnie brązowy kolorek, róż zostawmy w spokoju
Wszystkie rady się przydają co do brwi..to wiem ,że są kiepskie..poszłam już za radami dziewczynek i próbuję je zapuścić ,ale to musi potrwać...co do kolorku brwi..to być może są za ciemne,ale dzień przed miałam jeszcze ciemne włosy..więc... pasowały...teraz faktycznie przydałaby się brązowa henna
co do tuszu..to hmmm. jest po prostu do bo malowałam rzęsy z 4 razy..a efekt jest jaki jest ...
cieliste usta być może,ale brąz znowu jakoś mnie nie przekonuje ...brązowe usta..hmmm jakoś kojarzą mi się z dawnymi czasami.....
bardzo dziękuję za szczery komentarzyk...i na pewno z niektórych rad skorzystam
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:49   #18
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
wścibuszka Twoje makijaże są boskie,,więc miło usłyszeć coś pozytywnego od Ciebie Ja też lubię czarny obrys,ale ,że nie za bardzo mi to wychodzi,dałam sobie spokój...do obrysu używam raczej czarnego cienia..ale to nie ten sam efekt..gdybym go tu dała to by było za dużo na ciapane
Wcale nie są takie boskie <macha zawstydzona prawą łapką> cały czas się uczę.
O obrysie chodziło mi wewnątrz oka, nie cieniem tylko jakąś miekką kredką najlepiej z kholem.
Doklejam moje oczka z niedawno prezentowanego maku, żeby unaocznić o co mi chodzi.
Ale fakt przyznaje się, że jestem uzależniona od czarnych kredek z kholem, nie wyobrażam sobie życia bez nich i gdybym mogła zabrać na bezludną wyspę tylko jedna rzecz to byłaby to właśnie jedna z tych kredek tak więc z dystansem trzeba podchodzić do moich uwag odnośnie obrysu oka

Aa co do wąsika to nie stresowałabym się nim, że dziko odrośnie. Ja też mam ciemną karnacje i włosy a mimo to wąsik ciemny nie odrasta. Poza tym usuniecie go za pomocą wosku to kwestia minut
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o6.jpg (14,6 KB, 14 załadowań)
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:58   #19
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Wcale nie są takie boskie <macha zawstydzona prawą łapką> cały czas się uczę.
O obrysie chodziło mi wewnątrz oka, nie cieniem tylko jakąś miekką kredką najlepiej z kholem.
Doklejam moje oczka z niedawno prezentowanego maku, żeby unaocznić o co mi chodzi.
Ale fakt przyznaje się, że jestem uzależniona od czarnych kredek z kholem, nie wyobrażam sobie życia bez nich i gdybym mogła zabrać na bezludną wyspę tylko jedna rzecz to byłaby to właśnie jedna z tych kredek tak więc z dystansem trzeba podchodzić do moich uwag odnośnie obrysu oka

Aa co do wąsika to nie stresowałabym się nim, że dziko odrośnie. Ja też mam ciemną karnacje i włosy a mimo to wąsik ciemny nie odrasta. Poza tym usuniecie go za pomocą wosku to kwestia minut
Nie bądź taka skromna..Twoje makijaże są suuper
dziękuję wścibuszka z dystansem czy bez...ale też podobają mi się obrysowane oczka następnym razem spróbuję coś tam wewnątrz...zmalować..:ehe m:
a z tym wąsikiem..w takim razie muszę zrobić porządek..usuwałaś go u kosmetyczki...czy sama???? i na jak długo wystarcza taka depilacja???

Edytowane przez Madziarella
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:00
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 21:11   #20
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

Studiuję kosmetologię wiec od jakiegoś czasu większość rzeczy robię sobie sama, ewentualnie proszę o pomoc koleżanki z grupy. Myślę, że z wąsikiem można poradzić sobie samemu, wystarczy kupić plastry z woskiem do skóry wrażliwej i odpowiednio przyciąć- ewentualnie w sklepie są dostępne już "gotowe" plasterki na wąsik. Pensetką można usunąć włoski, które zostały- po wosku są bardzo nadwyrężone i wychodzą delikatnie i bezboleśnie. Jeśli jednak się obawiasz robić tego sama to wybierz się do kosmetyczki przynajmniej ten pierwszy raz- koszt niewielki.
Czas osrastania włosków jest indywidualny chociaż wąsik nie odrasta jakoś tak super szybko- ja robie raz w miesiącu.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:19   #21
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Po raz drugi ja :) Tym razem coś niebieskiego ;)

dziękuj ę wścibuszka...widzę ,ze odwiedzenie tego wątku wyjdzie mi na plus...w końcu zrobię porządek z rzeczami ,których wolałam nie ruszać
pozdrowionka

Edytowane przez Madziarella
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:20
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.