Atrederm - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 08:59   #1201
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Bambus jest przezroczysty. Teraz po atre , to każdy puder tylko podkreśla skórki . Nakładasz codziennie , ale chyba cienko , to tak samo jak cosmelan . Ja się poddałam w połowie drugiej buteczki .Jak tak dobrze reagujesz na atre , to fajnie . Ja nie mówie nie , retinoidom , po prostu chciałam wypróbować inne cuda , na jesień spróbuje znowu , ale już nie atre
No właśnie bez pudru źle, z pudrem jeszcze gorzej, chyba muszę przeczekać ten czas z atre, ale juz widzę,że warto, zniknęło mi te przebarwienie, które zostało mi po mixie salicyla z mlekowcem. Atre nakładam tyle,żebym miała mozliwość chwilę wmasować go w skórę.Ja po atre widzę lepsze efekty niz po kwasach, no ale to chyba tylko przy codziennym stosowaniu.

Cytat:
Napisane przez smutna1 Pokaż wiadomość
witam,używam atre od lutego głównie przeciwzmarszczkowo i na przebarwienia na twarzy które spędzają mi sen z powiek.Przebarwienia były bledsze a teraz widzę że są bardzo widoczne i nie wiem co dalej robić.Już dwa tygodnie nie smaruję się bo wystraszyłam się.Co robić?poradźcie mi coś.
Troche mnie wystraszyłaś jak to przebarwienia masz ciemniejsze?? Pewnie używasz filtrów, nie wiem co może być powodem, może za bardzo podrażniasz skórę? nakładasz jak jest zaczerwieniona i piecze??
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-05-05 o 09:00
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:07   #1202
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Atrederm

poza atre stosuję raz w tygodniu maseczkę aspirynową ,juvit,do tego oczywiście krem nawilżający i filtr iwostin solecrim 50+.Miałam nadzieję że przebarwienia znikną albo chociaż zbledną ale jak widać nadzieja jest matką głupich.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

zorza,moje przebarwienia mam od kilku lat ,pojawiły sie nagle nie wiadomo z kąd.miałam zabieg cosmelan i bylo lepiej ale lekarz niestety nie powiedział mi o filtrach ani otym że cosmelan2 powinnam stosować praktycznie ciągle.po atre były mniej widoczne ale kiedy więcej jestem na świeżym powietrzu widać je okazale,jestem załamana.
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:07   #1203
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez smutna1 Pokaż wiadomość
poza atre stosuję raz w tygodniu maseczkę aspirynową ,juvit,do tego oczywiście krem nawilżający i filtr iwostin solecrim 50+.Miałam nadzieję że przebarwienia znikną albo chociaż zbledną ale jak widać nadzieja jest matką głupich.
może to na razie za krótko?jak często stosujesz atre w tygodniu? może ten filtr jest za słaby? czytałam tu na forum,że dziewczyna po iwostinie też nabawiła sie plam
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-05-05 o 09:09
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:22   #1204
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Atrederm

atre stosuję tylko raz w tygodniu bo bałam sie częściej.być może to ten filtr,mam zamiar kupić emulsje avene może będzie lepsza.w przypływie desperacji chciałam zakupić żel z neostraty na przebarwienia ale nie wiem czy teraz można go stosować.
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:26   #1205
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

Neostrata droga mi się wydaje a może spróbuj filtr z firmy URIAGE
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:32   #1206
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Atrederm

nie znam tej firmy,można kupić w aptece?no i czy każdą kolorówką można sie malować?ile kosztuje
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:33   #1207
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez smutna1 Pokaż wiadomość
atre stosuję tylko raz w tygodniu bo bałam sie częściej.być może to ten filtr,mam zamiar kupić emulsje avene może będzie lepsza.w przypływie desperacji chciałam zakupić żel z neostraty na przebarwienia ale nie wiem czy teraz można go stosować.

raz w tygodniu to rzeczywiście mało, możesz dołączyć do pielęgnacji ten żel, tylko musisz pilnować się z filtrowaniem, zwłaszcza jak masz skłonność do przebarwień, nie wiem ile czasu spędzasz na świeżym powietrzu, przydałoby się jakieś nakrycie głowy, avene ma dobre opinie ja używam antheliosa DP, ale kupiłam tez ten iwostinu niedawno, jednak po tej opinii trochę boje się go używać, może niedostatecznie chroni??
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-05-05 o 09:35
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 09:36   #1208
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

http://allegro.pl/item623119795_uria...ny_apteka.html

ja tutaj kupiłem Też firmy nie znam bo dopiero co weszła na nasz rynek Ten filtr jest w KWC tani nie jest niestety a co do atrederm rozumiem, że nawilżanie i te sprawy stosujesz ? oczyszczanie itp
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 10:04   #1209
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Atrederm

jasne że nawilżam się,używam physiogelu.A co do oczyszczania to nie za bardzo,robie tylko peeling i nie wiem czy to wystarcza,jak myślisz?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
raz w tygodniu to rzeczywiście mało, możesz dołączyć do pielęgnacji ten żel, tylko musisz pilnować się z filtrowaniem, zwłaszcza jak masz skłonność do przebarwień, nie wiem ile czasu spędzasz na świeżym powietrzu, przydałoby się jakieś nakrycie głowy, avene ma dobre opinie ja używam antheliosa DP, ale kupiłam tez ten iwostinu niedawno, jednak po tej opinii trochę boje się go używać, może niedostatecznie chroni??
widze że jesteś bardziej doświadczona w stosowaniu atre.Jak mi radzisz ,nadal smarować sie atre?a jeśli tak to jak często.I co do tego jeszcze używać żeby było w miarę dobrze
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 10:06   #1210
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

ja np przed nałożeniem salipegu oczyszczam żelem z AA THERAPY TRĄDZIK i wtedy kwasik potem zmywam wodą i bardzo konkretnie nawilżam ( to znaczy w dużej ilości ), a używam do tego kremu z AA NA NOC . Rano to samo oszyczam i nawilżam i na to filtr.Z atre powinno być podobnie choć ja dopiero go wypróbuje i sie przekonam .
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:01   #1211
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
ja np przed nałożeniem salipegu oczyszczam żelem z AA THERAPY TRĄDZIK i wtedy kwasik potem zmywam wodą i bardzo konkretnie nawilżam ( to znaczy w dużej ilości ), a używam do tego kremu z AA NA NOC . Rano to samo oszyczam i nawilżam i na to filtr.Z atre powinno być podobnie choć ja dopiero go wypróbuje i sie przekonam .
ja praktycznie nie mam trądziku,jakieś pojedyncze syfki.Atre ratuję się od zmarszczek(praktycznie ich nie mam ale jestem już w takim wieku że trzeba coś na nie stosować)no i od przebarwień które wcale nie są malutkie i nawet makijaż nie pomaga za bardzo.Rano przemywam twarz płynem micelarnym z Daxa i nakładam krem nawilżający albo sam filtr,wieczorem znów zmywam i nakładam juvit lub nawilżacz.Ja też chciałabym stosować jakiś kwasik ale nie znam sie zbytnio na tym i nie wiem czy latem można.
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 12:09   #1212
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

hmmm w sumie można, ale zależy to od twojego trybu życia .Jeśli pracujesz np w biurze to nie ma problemu na słońce nie wychodzisz często i do tego wysoki filtr i pasi . Poczytaj o kwasach tutaj
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:05   #1213
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
No właśnie bez pudru źle, z pudrem jeszcze gorzej, chyba muszę przeczekać ten czas z atre, ale juz widzę,że warto, zniknęło mi te przebarwienie, które zostało mi po mixie salicyla z mlekowcem. Atre nakładam tyle,żebym miała mozliwość chwilę wmasować go w skórę.Ja po atre widzę lepsze efekty niz po kwasach, no ale to chyba tylko przy codziennym stosowaniu.

Cytat:
Napisane przez smutna 1 Pokaż wiadomość
Troche mnie wystraszyłaś jak to przebarwienia masz ciemniejsze?? Pewnie używasz filtrów, nie wiem co może być powodem, może za bardzo podrażniasz skórę? nakładasz jak jest zaczerwieniona i piecze??

Zazdroszcze efektów , ja chciałabym retinoidy stosować przeciwzmarszczkowo.Moje przebarwienia są praktycznie niewidoczne , nigdy nie używałam podkładów , teraz po kwasach to w przezroczystym bambusie wyglądałam świetnie.Troche mam podrażnione naczynka , ale już nad tym pracuje

Tzn. nakładasz atre na schodzące skóre , na nowy naskórek itd. i nic rzadnego podrażnienia , ja tak nie próbowałam , trzy dni maksymalnie i czekałam az mi skóra zejdzie .
Te plamy o których pisze Smutna , to są na pewno przebarwienia hormonalne .Tu nawet cosmelan zawodzi , większość osób z wątku cosmelanowego płacze , że plamy wróciły wraz z nadejściem słońca .
Cosmelan powinno się stosować codziennie do końca życia , albo do czasu jak wymyślą coś lepszego.Mało kto wytrzymuje taki reżim , a potem jest płacz - plamy wróciły .
Zorza - jak nie będziesz się opalać tego lata i rygorystycznie filtry , to nie powinno się nic stać . Ciesz się z efektów jakie masz

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-05-05 o 14:16
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:32   #1214
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Atrederm

więc jak myślicie dziewczyny przez lato też można używać atre,bo już sama nie wiem .Niektórzy mówią że latem nie.
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:40   #1215
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez smutna1 Pokaż wiadomość
jasne że nawilżam się,używam physiogelu.A co do oczyszczania to nie za bardzo,robie tylko peeling i nie wiem czy to wystarcza,jak myślisz?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------


widze że jesteś bardziej doświadczona w stosowaniu atre.Jak mi radzisz ,nadal smarować sie atre?a jeśli tak to jak często.I co do tego jeszcze używać żeby było w miarę dobrze
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze efektów , ja chciałabym retinoidy stosować przeciwzmarszczkowo.Moje przebarwienia są praktycznie niewidoczne , nigdy nie używałam podkładów , teraz po kwasach to w przezroczystym bambusie wyglądałam świetnie.Troche mam podrażnione naczynka , ale już nad tym pracuje

Tzn. nakładasz atre na schodzące skóre , na nowy naskórek itd. i nic rzadnego podrażnienia , ja tak nie próbowałam , trzy dni maksymalnie i czekałam az mi skóra zejdzie .
Te plamy o których pisze Smutna , to są na pewno przebarwienia hormonalne .Tu nawet cosmelan zawodzi , większość osób z wątku cosmelanowego płacze , że plamy wróciły wraz z nadejściem słońca .
Cosmelan powinno się stosować codziennie do końca życia , albo do czasu jak wymyślą coś lepszego.Mało kto wytrzymuje taki reżim , a potem jest płacz - plamy wróciły .
Zorza - jak nie będziesz się opalać tego lata i rygorystycznie filtry , to nie powinno się nic stać . Ciesz się z efektów jakie masz
Smutna tak jak napisała Natalia zależy jakie masz przebarwienia, ja mam pozapalne i są czerwone jezeli u Ciebie to przebarwienia hormonalne,brązowe to ja nie wiem czy mój sposób na plamy byłby równie skuteczny w Twoim przypadku. Na pewno atre raz w tygodniu to za mało, może spróbuj 2 dni pod rząd , a następnie 3,4 dni przerwy, nie wiem jak reagujesz po atr. Ja używam tą wersję 0,05 codziennie i nie mam buraka ani pieczenia, więc dlatego tak czesto stosuję. Czytałam w wątku o sklepieZSK,ze dziewczyny chwalą sobie tonik depigmentacyjny według przepisu ze strony tego sklepuhttp://www.zrobsobiekrem.pl/?rozany-...mentacyjny,109, może warto spróbować?
Ja teraz mam ogrom nauki i duzo czasu spędzam w domu,więc paćkam się atre ile mogę wszystko zalezy ile czasu spedzasz na swieżym powietrzu.

Tak Natalio na schodzącą skórę nakładam atre i nic mnie nie piecze,nie ma zaczerwienienia, nie tworzy się skorupa, nie ma efektu staruszki, bo ten naskórek jakby "na bieżąco" się złuszcza..tylko łuszczę się jak jaszczurka Ja tez chętnie rzuciłabym w kąt podkłady i pudry, mam nadzieję,że za parę miesięcy bedę mogła to zrobić
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-05-05 o 17:48
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:03   #1216
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

no ja też na chacie jestem więc się katuje )) tylko kurde tego atre jednak nie będzie bo na tej aptece jednak nie ma wrr ( ma ktoś może inne zródło albo ew wziął więcej sztuk i odsprzeda ?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 07:03   #1217
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Atrederm

[quote=zorza83;12167001]Smutna tak jak napisała Natalia zależy jakie masz przebarwienia, ja mam pozapalne i są czerwone jezeli u Ciebie to przebarwienia hormonalne,brązowe to ja nie wiem czy mój sposób na plamy byłby równie skuteczny w Twoim przypadku. Na pewno atre raz w tygodniu to za mało, może spróbuj 2 dni pod rząd , a następnie 3,4 dni przerwy, nie wiem jak reagujesz po atr. Ja używam tą wersję 0,05 codziennie i nie mam buraka ani pieczenia, więc dlatego tak czesto stosuję. Czytałam w wątku o sklepieZSK,ze dziewczyny chwalą sobie tonik depigmentacyjny według przepisu ze strony tego sklepuhttp://www.zrobsobiekrem.pl/?rozany-...mentacyjny,109, może warto spróbować?
Ja teraz mam ogrom nauki i duzo czasu spędzam w domu,więc paćkam się atre ile mogę wszystko zalezy ile czasu spedzasz na swieżym powietrzu.

Zorza moje przebarwienia są brązowe i to nie są jakieś małe plamki ale prawie cała twarz to plama.Możesz sobie wyobrazić jakie to uczucie?Chciałam ci się o coś zapytać(nie śmiej sie ze mnie)co to znaczy że moje plamy są na tle hormonalnym?i jeszcze jedno:jak myślisz nie przerywać kuracji atre?
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:08   #1218
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez smutna1 Pokaż wiadomość

Zorza moje przebarwienia są brązowe i to nie są jakieś małe plamki ale prawie cała twarz to plama.Możesz sobie wyobrazić jakie to uczucie?Chciałam ci się o coś zapytać(nie śmiej sie ze mnie)co to znaczy że moje plamy są na tle hormonalnym?i jeszcze jedno:jak myślisz nie przerywać kuracji atre?
Smutna ja niestety nie potrafię odpowiedzieć jakiego rodzaju są Twoje plamy, nie mam ani wiedzy na ten temat, poza tym nie widziałam ich,więc trudno mi cokolwiek powiedzieć,może lepiej zajrzyj na watek o cosmelanie tu masz linka :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306141
tam dziewczyny maja podobne problemy i na pewno lepiej Ci doradzą

Co do przerywania kuracji na czas letni to zależy , czy dużo spędzasz czasu na słońcu, jeżeli tak to lepiej nie ryzykować. A byłaś u dermatologa?
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-05-06 o 09:11
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:11   #1219
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

o zorza jak tam dzisiaj twoja cera się miewa ??
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 09:15   #1220
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
o zorza jak tam dzisiaj twoja cera się miewa ??
całkiem dobrze czyli zrzucania skóry ciąg dalszy, a Ty dorwałeś ten atrederm?? ta strona tej apteki internetowej już działa, ale niestety nie mają już atre
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:19   #1221
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

nie mam narazie, ale liczyłem bardzoo na ten internet , a tu sie okazuje że nie ma ehh .Będę musiał chodzić i się prosić widzę bo innej metody to nie ma .Wiesz tak myślę zrzucasz zrzucasz te skórę to za pare miesięcy to będzie w ogóle co zrzucać >?hehe
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:24   #1222
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
nie mam narazie, ale liczyłem bardzoo na ten internet , a tu sie okazuje że nie ma ehh .Będę musiał chodzić i się prosić widzę bo innej metody to nie ma .Wiesz tak myślę zrzucasz zrzucasz te skórę to za pare miesięcy to będzie w ogóle co zrzucać >?hehe
co mnie straszysz wiesz, ale tez sobie pomyślałam,że może po miesiącu dać skórze na parę tygodni spokój, z drugiej strony retinoidy po jakimś czasie pogrubiają naskórek..na razie złuszczam się dalej..no niestety na drugą butelkę atre tez będę musiała skombinować receptę
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:28   #1223
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

myślę, żeby iść do lekarza rodzinnego , ale tam kobieta zacznie dociekiwać co po co itp i powie, że mi to nie potrzebne a ta buteleczka przy takim stosowaniu na ile starcza ci?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:37   #1224
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
myślę, żeby iść do lekarza rodzinnego , ale tam kobieta zacznie dociekiwać co po co itp i powie, że mi to nie potrzebne a ta buteleczka przy takim stosowaniu na ile starcza ci?
stosuję od 11 dni, ale codziennie zaczęłam od tygodnia używać, myślę,że starczy na miesiąc do 1,5 miesiąca, mam teraz trochę więcej niż 3/4 butelki. Ja tez się zastanawiam,co powiedzieć lekarzowi, może ,że chce złuszczyć jakąś plamę na nodze..nie wiem tez się boję ,że na takie stężenie to mi latem recepty nie wyda
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-05-06 o 09:38
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:57   #1225
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Atrederm

Napiszę coś, żeby przypomnieć się wątku.
Stosuję atre, ale rzadko, bo niestety powoduje on u mnie strasznego buraka. Łuszczenie nie jest mocne, przydałoby się smarować częściej, ale nie jest to możliwe, bo muszę w "jako takim" stanie docierać na zajęcia.

Co do nabywania atre - zawsze chodzę do lekarza rodzinnego i kobieta wypisuje mi receptę bez pytania.
Jak czasem zdarzy mi się trafić do innego, bardziej kompetentnego lekarza, to wystarczy powiedzieć, że dermatolog nam zalecił stosowanie atre, ale zgubiło się receptę (albo pieczątka źle się na niej odbiła), a teraz nie ma możliwości dostania się do tego dermatologa, a jak przerwie się kurację, to będzie koniec świata.. I po kłopocie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:02   #1226
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez smutna1 Pokaż wiadomość
zorza,moje przebarwienia mam od kilku lat ,pojawiły sie nagle nie wiadomo z kąd.miałam zabieg cosmelan i bylo lepiej ale lekarz niestety nie powiedział mi o filtrach ani otym że cosmelan2 powinnam stosować praktycznie ciągle.po atre były mniej widoczne ale kiedy więcej jestem na świeżym powietrzu widać je okazale,jestem załamana.

Jak komuś cosmelan pomógł , to wiadomo , że plamy hormonalne , bo on tylko na te działa .Sprawdziłam na sobie , nic mi nie usunął , bo nie mam plam hormonalnych . Widziałam zdjęcia w necie bardzo wyraźnego rozjaśnienia plam , po tretinoinie stosowanej przez ok. rok czasu .Całkowicie nie zniknęły , zawsze zostawał cień .
Czemu ci ściemniały , jak już tak dobrze było po atre . Bo filtr się ściera lub destabilizuje po nałożeniu podkładu + słońce , które się pojawiło.

Jest taki "krem" PIGMANORM , tretinoina 0,1% i hydrochinom 4%.Bardzo dobre efekty są po nim i szybko , niedrogi , ale dostępny tylko w Niemczech i Szwajcarii na recepte (może być polska) po wcześniejszym zamówieniu w aptece .

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-05-06 o 14:18
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:11   #1227
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

hmm ciekawy ten specyfik , a próbowałaś Natalaia osobiście?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:17   #1228
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
hmm ciekawy ten specyfik , a próbowałaś Natalaia osobiście?
Nie i nie zamierzam , bardzo podrażnia , burak murowany , nie dla cery naczynkowej .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:36   #1229
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

ja słyszałem dobrze o kremie z firmy Filorga troszkę drogi , ale skład ciekawy
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:05   #1230
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Atrederm

Co do dostania atre, mi wystawił receptę chirurg (jak nam na wsi jakiegoś lekarza "rzucą" na ośrodek, nigdy nie wiadomo na jaką specjalizację się trafi), bez większych problemów, nawet nie wiedział co to za lek, także wystarczy trochę pościemniać i myślę, że większość lekarzy ugnie się pod Waszą argumentacją

Odnośnie apteki lekinet, wysłałam do nich mejla z zapytaniem, czy Atre będzie jeszcze dostępny...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.