Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 21:02   #3001
Madeira1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 66
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tez wykupilam tą oferte z Grupera, umowiona jestem na wizyte 7 kwietnia. Mam pytanie, jaki dokladnie obszar obejmuje "bikini" z oferty?
Madeira1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 06:20   #3002
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Cool Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mnie po pierwszym zabiegu wlosy odrosly po ponad 8. tygodniach bodajze...
ja jestem po pierwszym laserku bikini mam dosc jasne wlosy i ciemna karnacje a pani z nv powiedziala ze mozna spróbowac jest bez rewelacji ale włosów jest mniej, na nastepny zabieg jestem umowiona za 5 tyg tez mialam wybor od 4-6 tyg

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25738789]jeżeli mam wątpliwości czego dotyczy kupon - jaki laser czy jaki obszar to dzwonię, proste
ale pierwsze słyszę, żeby zabieg obejmował 1 pachę to niedorzeczne[/QUOTE]

ja słyszalam tak jest zazwyczaj na promocjach laser kosztowal 99zł pachy dwie ale noga 1
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:20   #3003
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
ja jestem po pierwszym laserku bikini mam dosc jasne wlosy i ciemna karnacje a pani z nv powiedziala ze mozna spróbowac jest bez rewelacji ale włosów jest mniej, na nastepny zabieg jestem umowiona za 5 tyg tez mialam wybor od 4-6 tyg
wedlug mnie, to zdecydowanie za szybko. co wiecej, jedna z moich kolezanek chciala sie uporac z co najmniej trzema sesjami przed wyjazdem na wakacje, stad miala wlasnie chyba co 5 - 6 tygodni zabieg - efekt: jest zalamana, bo sie okazalo dopiero po czasie, jak wiele wlosow jej jeszcze zostalo, bo sie nie zdolaly "zalapac" na laser...

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
ja słyszalam tak jest zazwyczaj na promocjach laser kosztowal 99zł pachy dwie ale noga 1
dziewczyny, normalnie mnie przerazacie tymi "rewelacjami"^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:37   #3004
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Madeira1987 Pokaż wiadomość
tez wykupilam tą oferte z Grupera, umowiona jestem na wizyte 7 kwietnia. Mam pytanie, jaki dokladnie obszar obejmuje "bikini" z oferty?
najczesciej jest to linia majtek.najlepiej zadzwonic i sie zapytac.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:19   #3005
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dla mnie to jawne naciąganie.pachy to jeden obszar.to jakby ktoś chciał zrobić manikur jednej stopy,albo kupić jednego buta
na stopach to pedicure co do reszty - zgadzam się

Cytat:
Napisane przez Madeira1987 Pokaż wiadomość
tez wykupilam tą oferte z Grupera, umowiona jestem na wizyte 7 kwietnia. Mam pytanie, jaki dokladnie obszar obejmuje "bikini" z oferty?
ja mam z innej oferty do Revision i tam było zaznaczone bikini - całość

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
ja słyszalam tak jest zazwyczaj na promocjach laser kosztowal 99zł pachy dwie ale noga 1
to źle słyszałaś raczej - nigdzie nie widziałam takiej oferty na 1 nogę - jak pisze "łydki" to liczba mnoga oznacza chyba 2? co do słynnych IPL za 99 zł (no+vello czy jakoś tak się nazywa) to nie wypowiadam się, nie korzystam

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
najczesciej jest to linia majtek.najlepiej zadzwonic i sie zapytac.
zależy od salonu - w dwóch w których robiłam było to głębokie bikini, ale przed zakupem zawsze dzwoniłam i pytałam - w jednym przypadku nie bylo tak głębokie jak oczekiwałam (pisałam o tym wyżej) ale obszar był zdecydowanie większy niż linia majtek
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 16:02   #3006
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25758867]na stopach to pedicure co do reszty - zgadzam się

[/QUOTE]
zgadza się ,moja pomyłka,bo edytowałam post kilka razy,zbyt duzo było porównań i źle zestawiłam wyrazy.
liczy się fakt,ze pachy sa jednością,tak samo,jak łydki,czy uda.
dla mnie to jawne oszustwo i naciąganie.ciekawe,czy można to gdzieś zgłaszac?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 16:05   #3007
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Madeira1987 Pokaż wiadomość
tez wykupilam tą oferte z Grupera, umowiona jestem na wizyte 7 kwietnia. Mam pytanie, jaki dokladnie obszar obejmuje "bikini" z oferty?
Bikini całe, ale bez linii miedzy posladkami. Chociaz szczerze powiem, ze jak mialam bikini robione w BB to bylo jakby glebsze, tutaj pani bardziej skupila sie na pachwinach, wzgorku, wargi byly robione tez ale tak jakby od wewnetrznej strony warg bylo juz gorzej. Mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi, bo cos sie nie potrafie wyslowic
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 16:26   #3008
Madeira1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 66
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzieki za odp. Dzwonilam jeszcze dzisiaj do Revisiona, i powiedziano mi wlasnie ze 'bikini' obejmuje bikini calkowite, ale bez okolic odbytu i lini miedzy posladkami. powiedziano mi, ze jesli chcialabym dodatkowo te okolice, to za doplata 250zl :/
Madeira1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 19:56   #3009
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czy ktos korzystal z revision na ul.Szlak? widze ze osoby z gruperowej oferty wszystkie chodza na Gertrudy i zastanawiam sie dlaczego?? jesli ktos cos wie to bede wdzieczna za info
ja umowiona jestem na sobote
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:13   #3010
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25758867]zależy od salonu - w dwóch w których robiłam było to głębokie bikini, ale przed zakupem zawsze dzwoniłam i pytałam - w jednym przypadku nie bylo tak głębokie jak oczekiwałam (pisałam o tym wyżej) ale obszar był zdecydowanie większy niż linia majtek[/QUOTE]
tez zalezy chyba, jakie majtki

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Madeira1987 Pokaż wiadomość
dzieki za odp. Dzwonilam jeszcze dzisiaj do Revisiona, i powiedziano mi wlasnie ze 'bikini' obejmuje bikini calkowite, ale bez okolic odbytu i lini miedzy posladkami. powiedziano mi, ze jesli chcialabym dodatkowo te okolice, to za doplata 250zl :/
drogo!
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:25   #3011
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

niestety z ta 1 noga to prawda dlatego taka niska cena dzwonilam kiedys zeby sue upewnic;/
a co do no+vello to ja bylam tam własnie na bikini zapytano mnie czy chce głębokie(brazylijskie) czy tylko pachwiny i wzgórek ale cena i tak była taka sama
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 07:38   #3012
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej. Wczoraj bylam na drugiej depilacji lydek. (bylam tam juz na depilacji lydek i dwa razy na bikini/pachy/wasik). No i coz... Babka zaczela od ostatniej nizszej mocy i stwierdzila, ze skora sie nagrzewa bardziej niz ostatnio (elos, nazwy lasera nie pamietam - daje mozliwosc odczytywania na ile sie skora nagrzewa). W kazdym razie poleciala cale lydki jedna moca (ta nizsza - bo ostatnio mialam robione dwiema mocami - tam gdzie dalam rade to mocniejsza), nie zwiekszala nic. Ale do czego zmierzam. W pewnym momencie na kosci piszczelowej - aparat zrobil takie przerazliwe pstryk i poczulam mocniejsze uklucie...
No i patrze wieczorem i mam dwie blizny!!! Jedna w tym miejscu plus druga tez na kosci tyle ze troche wyzej. Ok 1 cm., grubosc moze z 1-2mm.
Babka mi tlumaczyla, ze w tym miejscu ew. moze sie siniak pojawic, ale ze zejdzie. Nie wydaje mi sie, ze to jest siniak. Dla mnie to blizna jak od przypalenia zelazkiem, a takie blizny nie schodza u mnie juz nigdy!
Co powinnam teraz z tym robic?? Czyms smarowac? Mam pretparat na blizny contractubex, moze nim?? Czy trzeba poczekac kilka dni? generalnie to czuje, ze nadal mnie to lekko piecze.

A tak poza tym to w sumie moja czwarta wizyta w tym salonie i nigdy nawet skory zaczerwienionej nie mialam. Zreszta cale lydki (poza tymi bliznami) nawet nie maja sladow, ze byly depilowane. Nie pieka, nie sa czerwone, nic... A tu kurde blizny....
Ja tam wcale nie mam manii, ze skora powinna byc idealna itd, mam sporo innych sladow, ale specjalnie na wlasne zyczenie nie chce sobie dokladac niepotrzebnych sladow...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:50   #3013
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj bylam na drugiej depilacji lydek. (bylam tam juz na depilacji lydek i dwa razy na bikini/pachy/wasik). No i coz... Babka zaczela od ostatniej nizszej mocy i stwierdzila, ze skora sie nagrzewa bardziej niz ostatnio (elos, nazwy lasera nie pamietam - daje mozliwosc odczytywania na ile sie skora nagrzewa). W kazdym razie poleciala cale lydki jedna moca (ta nizsza - bo ostatnio mialam robione dwiema mocami - tam gdzie dalam rade to mocniejsza), nie zwiekszala nic. Ale do czego zmierzam. W pewnym momencie na kosci piszczelowej - aparat zrobil takie przerazliwe pstryk i poczulam mocniejsze uklucie...
No i patrze wieczorem i mam dwie blizny!!! Jedna w tym miejscu plus druga tez na kosci tyle ze troche wyzej. Ok 1 cm., grubosc moze z 1-2mm.
Babka mi tlumaczyla, ze w tym miejscu ew. moze sie siniak pojawic, ale ze zejdzie. Nie wydaje mi sie, ze to jest siniak. Dla mnie to blizna jak od przypalenia zelazkiem, a takie blizny nie schodza u mnie juz nigdy!
Co powinnam teraz z tym robic?? Czyms smarowac? Mam pretparat na blizny contractubex, moze nim?? Czy trzeba poczekac kilka dni? generalnie to czuje, ze nadal mnie to lekko piecze.

A tak poza tym to w sumie moja czwarta wizyta w tym salonie i nigdy nawet skory zaczerwienionej nie mialam. Zreszta cale lydki (poza tymi bliznami) nawet nie maja sladow, ze byly depilowane. Nie pieka, nie sa czerwone, nic... A tu kurde blizny....
Ja tam wcale nie mam manii, ze skora powinna byc idealna itd, mam sporo innych sladow, ale specjalnie na wlasne zyczenie nie chce sobie dokladac niepotrzebnych sladow...
a gdzie bylas??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:24   #3014
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a gdzie bylas??
w Laserique we wrocku.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:35   #3015
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
w Laserique we wrocku.
jesli to poparzenia to proponuje zel z aloesu i cos na blizny contratubex albo masc cebulowa tez moze pomoc
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:41   #3016
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
tez zalezy chyba, jakie majtki
nie wiem, bo ja byłam depilowana bez majtek
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:29   #3017
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25784259]nie wiem, bo ja byłam depilowana bez majtek[/QUOTE]
ja też.było to trochę upokarzające dla mnie.
21.03 idę na drugi zabieg na bikini
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:29   #3018
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja też.było to trochę upokarzające dla mnie.
21.03 idę na drugi zabieg na bikini
czemu? wstydliwa jestes?
ja akurat do wstydliwych nie należę, więc kłopotu nie mam

za pierwszym razem dostałam majtasy jednorazowe, ale babeczka powiedziała, ze jeśli się nie krepuję to mogę zdjąć, więc zdjęłam, bo mnie denerwowały

za drugim razem dostałam jednorazową kieckę z rozporkiem i to uważam za lepsze rozwiązanie - mogłam się pozakrywać do woli - dodatkowo ubrałam grube pończochy, bo za pierwszym razem mocno zmarzłam - więc w ogóle nie czułam się specjalnie naga - kieckę sobie wzięłam i pójdę z nią do tego pierwszego salonu. a takie pareo można chyba zakupić w hurtowni kosmetycznej
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:47   #3019
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25788530]czemu? wstydliwa jestes?
ja akurat do wstydliwych nie należę, więc kłopotu nie mam

za pierwszym razem dostałam majtasy jednorazowe, ale babeczka powiedziała, ze jeśli się nie krepuję to mogę zdjąć, więc zdjęłam, bo mnie denerwowały

za drugim razem dostałam jednorazową kieckę z rozporkiem i to uważam za lepsze rozwiązanie - mogłam się pozakrywać do woli - dodatkowo ubrałam grube pończochy, bo za pierwszym razem mocno zmarzłam - więc w ogóle nie czułam się specjalnie naga - kieckę sobie wzięłam i pójdę z nią do tego pierwszego salonu. a takie pareo można chyba zakupić w hurtowni kosmetycznej[/QUOTE]
no wiesz.wstydliwa to raczej nie,choć wolę męskiego specjalistę
takie zarzenowanie jest chyba normalne na początku,a pani po jednej wizycie mnie już pamiętała z nazwiska.mam nadzieję,że pamiętała po twarzy,a nie po Bożenie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-17 o 18:49
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 22:50   #3020
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no wiesz.wstydliwa to raczej nie,choć wolę męskiego specjalistę
takie zarzenowanie jest chyba normalne na początku,a pani po jednej wizycie mnie już pamiętała z nazwiska.mam nadzieję,że pamiętała po twarzy,a nie po Bożenie
hahahahaha Nie wiem juz sama co jest bardziej prawdopodobne


Jesli chodzi o moje "postepy depilacyjne" to szykuje sie pod koniec marca na 3 zabieg LS duet. Po 1 zabiegu odroslo wszystko wiec bylam przerazona a teraz minelo mi juz 8tyg po 2 i jest w miare dobrze tzn cos stracilam. jakies 40% maksymalnie ale ciesze sie ze sie ruszylo Szkoda tylko, ze nie zdarze przeprowadzic calej depilacji przed latem. kolejny zabieg (4) wypadnie mi na samym poczatku czerwca wiec jeszcze go zrobie ale co potem to nie wiem
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 23:00   #3021
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Od mojej depilacji nóg IPLem minął już miesiąc. Była to moja pierwsza depilacja. Zdawałam sobie sprawę, że efekty nie będą rewelacyjne, że pewnie większość odrośnie ale ze względu na okazyjną cenę skusiłam się. Rezultat - nie wypadł ani jeden włos!!! Dodam, że włosy mam dość ciemne a skórę jasną. Niezły shit....
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 08:53   #3022
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
czy ktos korzystal z revision na ul.Szlak? widze ze osoby z gruperowej oferty wszystkie chodza na Gertrudy i zastanawiam sie dlaczego?? jesli ktos cos wie to bede wdzieczna za info
ja umowiona jestem na sobote
Chodzę do Revision na Szlaku i jestem bardzo zadowolona.
W środę miałam trzeci zabieg tym razem oprócz głębokiego bikini dodatkowo pachy i łydki. Spędziłam tam jakieś 2,5h
Zabieg bardzo dokładny. Ból znikomy. Pachy i łydki praktycznie bez żadnego bólu- poczułam może trzy ukłucia . Bikini jak zawsze nieco boli na wargach ale też super - ja kupuje sama Emle i nakładam przed wyjściem na zabieg.

-śmieszna sprawa tylko z tymi pachami bo minimum przez 3 dni nie można używać antyperspirantów a najlepiej 7.. - nie cieprie na nadpotliwość więc to nie aż taki problem ale trzeba pamiętać żeby odruchowo nie nałożyć .

Czy któraś z Was miała pachy??? jak szybko zaczełyście używać antyperspirant i czy były jakieś podrażnienia??
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:03   #3023
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
Chodzę do Revision na Szlaku i jestem bardzo zadowolona.
W środę miałam trzeci zabieg tym razem oprócz głębokiego bikini dodatkowo pachy i łydki. Spędziłam tam jakieś 2,5h
Zabieg bardzo dokładny. Ból znikomy. Pachy i łydki praktycznie bez żadnego bólu- poczułam może trzy ukłucia . Bikini jak zawsze nieco boli na wargach ale też super - ja kupuje sama Emle i nakładam przed wyjściem na zabieg.

-śmieszna sprawa tylko z tymi pachami bo minimum przez 3 dni nie można używać antyperspirantów a najlepiej 7.. - nie cieprie na nadpotliwość więc to nie aż taki problem ale trzeba pamiętać żeby odruchowo nie nałożyć .

Czy któraś z Was miała pachy??? jak szybko zaczełyście używać antyperspirant i czy były jakieś podrażnienia??
ciesze sie ze sa jakies pozytwne opinie o szlaku ja sie jutro tam wybieram pierwszy raz mysle ze jakis delikatny deo bez alkoholu mozna uzywac ale znawca nie jestem w rossie jest ekologiczny deo z alterry same olejki i wyciagi wiec moze cos takiego mozna by aplikowac po depilacji a czy ktos wie czy w ramach tego kuponu mozna zmieniac salony? w sumie to jedna firma tylko 2 lokalizacje

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2011-03-18 o 09:04
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:10   #3024
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25788530]czemu? wstydliwa jestes?
ja akurat do wstydliwych nie należę, więc kłopotu nie mam

za drugim razem dostałam jednorazową kieckę z rozporkiem i to uważam za lepsze rozwiązanie - mogłam się pozakrywać do woli - dodatkowo ubrałam grube pończochy, bo za pierwszym razem mocno zmarzłam - więc w ogóle nie czułam się specjalnie naga - kieckę sobie wzięłam i pójdę z nią do tego pierwszego salonu. a takie pareo można chyba zakupić w hurtowni kosmetycznej[/QUOTE]
ja jestem BARDZO wstydliwa, a na zabiegi sciagam majtki. co wiecej, po moich doswiadczeniach, dziwi mnie teraz takie okrywanie sie kieckami czy pareo (no, chyba, ze faktycznie, komus tak zimno ) - ja siedze na zabiegu albo odziana w stanik i bluzke, albo - przy depilacji pach - jeno w stanik. i jakos wszystko jest do przezycia, nawet dla takiego "wstydlucha" na co dzien, jakim jestem
swoja droga, za bardzo nie widze dokladnej depilacji glebokiego bikini przy tej duzej glowicy Duetu <mysli>

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
-śmieszna sprawa tylko z tymi pachami bo minimum przez 3 dni nie można używać antyperspirantów a najlepiej 7.. - nie cieprie na nadpotliwość więc to nie aż taki problem ale trzeba pamiętać żeby odruchowo nie nałożyć .

Czy któraś z Was miała pachy??? jak szybko zaczełyście używać antyperspirant i czy były jakieś podrażnienia??
zero podraznien, nastepnego dnia rano (czyli w jakies pol doby po zabiegu) uzylam antidralu
w ogole, nie przyszloby mi do glowy, ze przez tydzien nie moge uzywac dezodorantow...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:22   #3025
kk.fit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja tez mam same mile doswiadczenia po wizycie w Revision na Szlaku. Polecam pania Beate, juz przez telefon wzbudzila moje zaufanie. Wczoraj mialam pierwsza wizyte- pachy, bikini i lydki. Wszystko super Zero podraznien, bol do zniesienia. Balam sie strasznie a bylo naprawde swietnie. Nie wypowiadam sie o efektach narazie bo to pierwszy raz. Acha korzystalam z kuponu grupera i naprawde jestem bardzo zadowolona. Bardzo mila obsluga- z czystym sumieniem polecam Niepotrzebnie sie tak stresowalam
kk.fit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:54   #3026
blue_bee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

kurcze a ja mam taki problem - z tego co na różnych stronach udało sie sie wyczytac - nie depilujemy sie (mam na mysli wosk/paste cukrową) minimum pare tygodni przez zabiegiem. Ja niestety wydepilowalam bikini (ale tylko wąskie paseczki po bokach, ok. 1cm szerokosci) i dopiero potem wykupilam zabieg na depilacje laserowa. Dzwonie do gabinetu i pytam kobiete - ile musze odczekac zanim zglosze sie na zabieg a w odpowiedzi uslyszalam ze "ze nie stanowi to zadnej przeszkody, mozna przyjsc nawet na drugi dzien po woskowaniu (!), a przed samym zabiegiem ogolic sie na zero, lub tez nawet wydepilowac sie woskiem - bez różnicy"

no i zgłupiałam po takiej odpowiedzi. nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto, ale moze któras z was sie orientuje czy sa takie lasery ktore dzialaja nawet jesli w bardzo niedalekiej przyszlosci depilowalysmy sie?

z tego szoku zapomnialam kobiete zapytac o nazwe laseru...

I jeszcze jedno pytanie - prawdopodobnie wypadnie mi miesiaczka w czasie depilacji, wiec lepiej sobie odpuscic i umowic sie na pozniej?

wybaczcie moje braki w wiedzy, ale niezbym odeznana w tym wszystkim jestem..
blue_bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 12:12   #3027
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez blue_bee Pokaż wiadomość
kurcze a ja mam taki problem - z tego co na różnych stronach udało sie sie wyczytac - nie depilujemy sie (mam na mysli wosk/paste cukrową) minimum pare tygodni przez zabiegiem. Ja niestety wydepilowalam bikini (ale tylko wąskie paseczki po bokach, ok. 1cm szerokosci) i dopiero potem wykupilam zabieg na depilacje laserowa. Dzwonie do gabinetu i pytam kobiete - ile musze odczekac zanim zglosze sie na zabieg a w odpowiedzi uslyszalam ze "ze nie stanowi to zadnej przeszkody, mozna przyjsc nawet na drugi dzien po woskowaniu (!), a przed samym zabiegiem ogolic sie na zero, lub tez nawet wydepilowac sie woskiem - bez różnicy"

no i zgłupiałam po takiej odpowiedzi. nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto, ale moze któras z was sie orientuje czy sa takie lasery ktore dzialaja nawet jesli w bardzo niedalekiej przyszlosci depilowalysmy sie?

z tego szoku zapomnialam kobiete zapytac o nazwe laseru...

I jeszcze jedno pytanie - prawdopodobnie wypadnie mi miesiaczka w czasie depilacji, wiec lepiej sobie odpuscic i umowic sie na pozniej?

wybaczcie moje braki w wiedzy, ale niezbym odeznana w tym wszystkim jestem..
z tego, co mi wiadomo, to wyrywanie z cebulkami moze miec miejsce nie pozniej niz na 3 tygodnie przez laserem. a miesiaczka nie jest przeszkoda.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:54   #3028
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez blue_bee Pokaż wiadomość
kurcze a ja mam taki problem - z tego co na różnych stronach udało sie sie wyczytac - nie depilujemy sie (mam na mysli wosk/paste cukrową) minimum pare tygodni przez zabiegiem. Ja niestety wydepilowalam bikini (ale tylko wąskie paseczki po bokach, ok. 1cm szerokosci) i dopiero potem wykupilam zabieg na depilacje laserowa. Dzwonie do gabinetu i pytam kobiete - ile musze odczekac zanim zglosze sie na zabieg a w odpowiedzi uslyszalam ze "ze nie stanowi to zadnej przeszkody, mozna przyjsc nawet na drugi dzien po woskowaniu (!), a przed samym zabiegiem ogolic sie na zero, lub tez nawet wydepilowac sie woskiem - bez różnicy"

no i zgłupiałam po takiej odpowiedzi. nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto, ale moze któras z was sie orientuje czy sa takie lasery ktore dzialaja nawet jesli w bardzo niedalekiej przyszlosci depilowalysmy sie?

z tego szoku zapomnialam kobiete zapytac o nazwe laseru...

I jeszcze jedno pytanie - prawdopodobnie wypadnie mi miesiaczka w czasie depilacji, wiec lepiej sobie odpuscic i umowic sie na pozniej?

wybaczcie moje braki w wiedzy, ale niezbym odeznana w tym wszystkim jestem..
jesli chcesz mieć głebokie bikini robione to może być dla Ciebie średnio przyjemne jak wiesz, że masz miesiączkę i może coś przecieknie czy coś..
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 14:15   #3029
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
jesli chcesz mieć głebokie bikini robione to może być dla Ciebie średnio przyjemne jak wiesz, że masz miesiączkę i może coś przecieknie czy coś..
no, bez przesady, tampon z serii "super", wlozony bezposrednio przed zabiegiem, w pol godziny nie przecieknie...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 14:19   #3030
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
-śmieszna sprawa tylko z tymi pachami bo minimum przez 3 dni nie można używać antyperspirantów a najlepiej 7.. - nie cieprie na nadpotliwość więc to nie aż taki problem ale trzeba pamiętać żeby odruchowo nie nałożyć .

Czy któraś z Was miała pachy??? jak szybko zaczełyście używać antyperspirant i czy były jakieś podrażnienia??
Ja na drugi dzień po zabiegu uzyłam kulki (ale bez alkoholu) i nie czułam żadnego dyskomfortu- ani bólu, ani pieczenia, ani podrażnienia.

Cytat:
Napisane przez blue_bee Pokaż wiadomość
kurcze a ja mam taki problem - z tego co na różnych stronach udało sie sie wyczytac - nie depilujemy sie (mam na mysli wosk/paste cukrową) minimum pare tygodni przez zabiegiem. Ja niestety wydepilowalam bikini (ale tylko wąskie paseczki po bokach, ok. 1cm szerokosci) i dopiero potem wykupilam zabieg na depilacje laserowa. Dzwonie do gabinetu i pytam kobiete - ile musze odczekac zanim zglosze sie na zabieg a w odpowiedzi uslyszalam ze "ze nie stanowi to zadnej przeszkody, mozna przyjsc nawet na drugi dzien po woskowaniu (!), a przed samym zabiegiem ogolic sie na zero, lub tez nawet wydepilowac sie woskiem - bez różnicy"

no i zgłupiałam po takiej odpowiedzi. nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto, ale moze któras z was sie orientuje czy sa takie lasery ktore dzialaja nawet jesli w bardzo niedalekiej przyszlosci depilowalysmy sie?

z tego szoku zapomnialam kobiete zapytac o nazwe laseru...

I jeszcze jedno pytanie - prawdopodobnie wypadnie mi miesiaczka w czasie depilacji, wiec lepiej sobie odpuscic i umowic sie na pozniej?

wybaczcie moje braki w wiedzy, ale niezbym odeznana w tym wszystkim jestem..
Znawcą nie jestem, ale skoro laser 'trafia' w cebulki, to bez sensu jest robić depilację laserem jeżeli wcześnie robiło się woskowanie, bo przecież woskowanie (lub depilator) to usuwanie kudłów wraz z cebulkami. Mam rację?
A co do miesiączki- nie jest ona przeszkodą, ale zależy jak Ty będziesz się z tym czuła. Ja osobiście chyba bym czuła się niekomfortowo wiedząc, że ktoś mi gmera w tamtych okolicach akurat w czasie 'tych' dni.
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.