Lustrzane lakiery - gdzie kupić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 12:42   #31
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Osobiście polecam CLASSICS METALLIC NAIL LACQUER z Golden Rose. Lakier kosztuje 8,90 zł w sklepach GR.

Posiadam odcienie nr 02, 08 i 11, wszystkie na swój sposób są cudowne. Najbardziej jednak przypadł mi do gustu nr 11, gdyż posiada trochę efekt lustrzany, ale wiadomo, że po Golden Rose i za tę cenę cudów spodziewać się nie można, niemniej w moim odczuciu efekt jest zadowalający i zdecydowanie przyciąga wzrok.

Zawsze jak używam tego lakieru maluje paznokcie dodatkowo Mega Shine Sally Hansen, wtedy efekt jest jeszcze bardziej wyrazisty.

http://goldenrose.pl/art-o_cmn-class..._paznokci.html
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:57   #32
Dagmalka87
Zakorzenienie
 
Avatar Dagmalka87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Myślenice
Wiadomości: 3 475
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

również zakupiłam metaliczne lakiery z Golden rose z nadzieją iż efekt będzie powalający no i niestety się myliłam lakier zwykły metaliczny, nie ładne odcienie, kupiłam aż 3szt srebrny, złoty i czerwony i żaden mi się nie podoba więc nie polecam
może kiedyś będzie dostępny w sprzedaży taki chromowany lakier

ciekawe jak by się sprawdziła taka folia samochodowa chrom, taniutka tylko trzeba by sie było namęczyć z wycinaniem...
http://moto.allegro.pl/folia-okleina...032673536.html

Edytowane przez Dagmalka87
Czas edycji: 2012-01-26 o 17:01
Dagmalka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:58   #33
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Ale po co kupować folię samochodową i się bawić w wycinanie? Nie lepiej kupić MINX albo jakąś ich podróbę?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 18:03   #34
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ale po co kupować folię samochodową i się bawić w wycinanie? Nie lepiej kupić MINX albo jakąś ich podróbę?
dokładnie moim zdaniem te z golden rose nie są takie złe jak na swoją cenę. naprawdę nie jest łatwo uzyskać taki piękny lustrzany efekt...
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:17   #35
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Skusiłam się na naklejki z Essence, ich aplikacja nie jest dla mnie problematyczna, niestety trwałość naklejek pozostawia wiele do życzenia, jest to ogólnie przyjemność na jeden dzień, max dwa, naklejki odklejają się i zaczepiają o wszystko, gdyby nie to że wzór który zakupiłam (wybrałam taki najbardziej lustrzany) wyglądał przepięknie to bym je chyba zdjęła po godzinie, może to trochę wina mojej nieudolnej aplikacji, ale jak na pierwszy raz to nie będę marudzić.

Załączam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1310284.jpg (77,1 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1310286.jpg (98,7 KB, 197 załadowań)
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 13:31   #36
patrycia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

może przez ten czas znalazłyście dziewczyny jakiś lakier? czy pozostają tylko naklejki?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
__________________
zapraszam na mój blog:
http://sunshine12153.blogspot.com/

oraz na konto allegro:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4069325



piję pokrzywę od: 24.08.2012
ćwiczę od: 20.08.2012
patrycia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 17:03   #37
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez patrycia90 Pokaż wiadomość
może przez ten czas znalazłyście dziewczyny jakiś lakier? czy pozostają tylko naklejki?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Naklejki.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 21:10   #38
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez patrycia90 Pokaż wiadomość
może przez ten czas znalazłyście dziewczyny jakiś lakier? czy pozostają tylko naklejki?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Naklejki albo ...folia transferowa. Nakłada się bardzo łatwo. Wygląda zjawiskowo. Cenowo wychodzi lepiej niż naklejki - jest dużo wydajniejsza.
Mówię o czymś takim:
Folia-1
Folia-2
Folia-3
Folia-4
Jestem po pierwszych testach Ten specjalny klej jest rewelacyjny również do brokatu. Na zdjęcia nie liczcie, chyba, że ktoś wytłumaczy mi jak blondynie, jak się je załącza do postów
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:44   #39
besso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Naklejki albo ...folia transferowa. Nakłada się bardzo łatwo. Wygląda zjawiskowo. Cenowo wychodzi lepiej niż naklejki - jest dużo wydajniejsza.
Mówię o czymś takim:
Folia-1
Folia-2
Folia-3
Folia-4
Jestem po pierwszych testach Ten specjalny klej jest rewelacyjny również do brokatu. Na zdjęcia nie liczcie, chyba, że ktoś wytłumaczy mi jak blondynie, jak się je załącza do postów
o kurczę zaintrygowałaś mnie
naklejki z natury u mnie się nie sprawdziły bo mam bardzo wypukłe paznokcie więc nie mogłam tego ładnie przykleić ale ta folia chyba daje radę...
a z skąd kupowałaś z któryś z powyższych sklepów? polskie google wyrzuca mi folię ale drukarską... natomiast znalazłam same folie w arkuszu u Dobrej Rady i na jakimś blogu dziewczyna z niej zrobiła manicure ale co z klejem w takim wypadku? bo on odgrywa też duża rolę

koniecznie wrzuć zdjęcia
1. Kliknij "Odpowiedź" pojawi ci się okienko odpowiedzi i na górze masz tam ikony edycji, kliknij taki malutki spinacz (jak biurowy)
2. Otworzy Ci się kolejne okno "Załaduj plik z komputera" kliknij "przeglądaj" i znajdź zdjęcie na swoim dysku i kliknij "Załaduj" poczekaj aż się załaduje i voila gotowe
jeśli nie chce się załadować to znaczy, że zdjęcie jest za duże i należało by je zmnieszyć

odpisz pliz

Edytowane przez besso
Czas edycji: 2012-09-24 o 13:43
besso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:05   #40
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez besso Pokaż wiadomość
o kurczę zaintrygowałaś mnie
naklejki z natury u mnie się nie sprawdziły bo mam bardzo wypukłe paznokcie więc nie mogłam tego ładnie przykleić ale ta folia chyba daje radę...
a z skąd kupowałaś z któryś z powyższych sklepów? polskie google wyrzuca mi folię ale drukarską... natomiast znalazłam same folie w arkuszu u Dobrej Rady i na jakimś blogu dziewczyna z niej zrobiła manicure ale co z klejem w takim wypadku? bo on odgrywa też duża rolę

koniecznie wrzuć zdjęcia
1. Kliknij "Odpowiedź" pojawi ci się okienko odpowiedzi i na górze masz tam ikony edycji, kliknij taki malutki spinacz (jak biurowy)
2. Otworzy Ci się kolejne okno "Załaduj plik z komputera" kliknij "przeglądaj" i znajdź zdjęcie na swoim dysku i kliknij "Załaduj" poczekaj aż się załaduje i voila gotowe
jeśli nie chce się załadować to znaczy, że zdjęcie jest za duże i należało by je zmnieszyć

odpisz pliz
No to u mnie pewnie problem był z tą wielkością pliku, bo kiedyś próbowałam, nic nie wyszło i się zniechęciłam .
Wrzucam zdjęcia (mam nadzieję, że się uda). Zdjęcia nie są najwyższych lotów, robione na szybko. Są to pierwsze próby zastosowania. Dla folii kształt nie jest problemem, można nią okleić piłeczkę pingpongową . Nie zachwyciła mnie trwałość, ale na razie mam za mało prób za sobą aby się autorytatywnie wypowiadać. Ponadto nie próbowałam jeszcze z hybrydą a właśnie pod tym kątem dokonałam zakupu. Przy hybrydzie, folia przykleja się do warstwy dyspersyjnej. Do zwykłego lakieru klej jest niezbędny. W ogóle klej jest zajefajny. Po wtarciu brokatu w jego lepką warstwę otrzymałam lustrzaną powłokę paznokcia. Efekt mnie zaskoczył . Niestety tego nie sfotografowałam
Folii jest w necie dużo, w tym na naszym allegro. W zagranicznych sklepach problem jest w zaporowych kosztach przesyłki. Dla mnie kupiła folię koleżanka na ebayu (ja tam nie mam konta i nie kumam po angielsku ). Jeśli potrzebujesz trochę to zapraszam na priv .

...o matko jedyna, coś mi to zmniejszenie zdjęć nie wyszło ...dobrze, że w ogóle "weszły" - dzięki za instrukcje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (51,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f2.jpg (47,6 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f3.jpg (62,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f4.jpg (90,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f5.jpg (23,6 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2012-09-24 o 18:11 Powód: dopisek
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 07:54   #41
besso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
No to u mnie pewnie problem był z tą wielkością pliku, bo kiedyś próbowałam, nic nie wyszło i się zniechęciłam .
Wrzucam zdjęcia (mam nadzieję, że się uda). Zdjęcia nie są najwyższych lotów, robione na szybko. Są to pierwsze próby zastosowania. Dla folii kształt nie jest problemem, można nią okleić piłeczkę pingpongową . Nie zachwyciła mnie trwałość, ale na razie mam za mało prób za sobą aby się autorytatywnie wypowiadać. Ponadto nie próbowałam jeszcze z hybrydą a właśnie pod tym kątem dokonałam zakupu. Przy hybrydzie, folia przykleja się do warstwy dyspersyjnej. Do zwykłego lakieru klej jest niezbędny. W ogóle klej jest zajefajny. Po wtarciu brokatu w jego lepką warstwę otrzymałam lustrzaną powłokę paznokcia. Efekt mnie zaskoczył . Niestety tego nie sfotografowałam
Folii jest w necie dużo, w tym na naszym allegro. W zagranicznych sklepach problem jest w zaporowych kosztach przesyłki. Dla mnie kupiła folię koleżanka na ebayu (ja tam nie mam konta i nie kumam po angielsku ). Jeśli potrzebujesz trochę to zapraszam na priv .

...o matko jedyna, coś mi to zmniejszenie zdjęć nie wyszło ...dobrze, że w ogóle "weszły" - dzięki za instrukcje
śliczne masz te pazurki
a zdjęcia pierwsza klasa, moich nie widziałaś a na początku też się głowiłam jak to te załączniki
na zwykłym lakierze przydałby się dobry Top, myślę, że znacznie przedłużył by trwałość,
ja do zwykłego lakieru używam topa z Essence i trzymają się ok. tygodnia przy normalnych pracach domowych i waleniu w klawiaturę w tym przypadku też by pomógł
mam też zestaw do hybrydy ale jakoś nie umiem tego dobrze zrobić
moje paznokcie to pół piłeczki pingpongowej więc najarałam się na to
wyczaiłam coś takiego od dobrej rady, w sumie folia jest bardziej przeznaczona do zdobienia i trochę się boję, że nie pokryje moich "piłeczek" równomiernie, niby można ją zastosować jako transferową a klej wygląda na podobny
no i cena i dostępność też zachęcają
folia
klej
poszperam jeszcze na e bay-u bo mam możliwość zakupów

i chyba przydało by się nowy wątek założyć bo robi się off topowo...

Edytowane przez besso
Czas edycji: 2012-09-25 o 08:08
besso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 11:53   #42
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez besso Pokaż wiadomość
śliczne masz te pazurki
a zdjęcia pierwsza klasa, moich nie widziałaś a na początku też się głowiłam jak to te załączniki
na zwykłym lakierze przydałby się dobry Top, myślę, że znacznie przedłużył by trwałość,
ja do zwykłego lakieru używam topa z Essence i trzymają się ok. tygodnia przy normalnych pracach domowych i waleniu w klawiaturę w tym przypadku też by pomógł
mam też zestaw do hybrydy ale jakoś nie umiem tego dobrze zrobić
moje paznokcie to pół piłeczki pingpongowej więc najarałam się na to
wyczaiłam coś takiego od dobrej rady, w sumie folia jest bardziej przeznaczona do zdobienia i trochę się boję, że nie pokryje moich "piłeczek" równomiernie, niby można ją zastosować jako transferową a klej wygląda na podobny
no i cena i dostępność też zachęcają
folia
klej
poszperam jeszcze na e bay-u bo mam możliwość zakupów

i chyba przydało by się nowy wątek założyć bo robi się off topowo...
Tak to taka folia i klej z tym, że ja kupowałam w większych kawałkach.
Hybryda jest łatwa to wykonania (na zdjęciu mam taką ponad 2tygodniową samodzielnie wykonaną), nie można tego nie umieć, można tylko trafić na beznadziejne produkty .
Kompletnie jako top nie nadaje się do folii Seche Vite. Będę testować inne . Jeśli chodzi o równomierność krycia, to folię można wielokrotnie przykładać do paznokcia, jeśli pozostają jakieś dziury, zawsze przylepi się tam gdzie będzie "wystawał" klej. Można nawet położyć dodatkowe "łatki" w drugiej warstwie, w razie potrzeby.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:52   #43
besso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

no to zamawiam i zobaczymy aaaale muszę czekać do wypłaty
produkty mówisz, największe problemy miałam ze zdjęciem hybrydy, w ogóle nie odchodziła... ani płyn z green style ani aceton nic nie dawały
przez to tak zmarnowałam paznokcie, ze szok
ja mam z green style i używam primera pod to, ale kolorowe ma jakieś z allegro, może lepiej było by kupić też kolor z green style?
słyszałam też że się nie ściąga tylko spiłowuje hybrydę ale mnie to jakoś nie przekonało
besso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 14:42   #44
nieborakrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Layla Cosmetics z Włoch. MIRROR EFFECT. Podobno rewelacja.
http://www.google.pl/imgres?q=layla+...36Fantastyczne też mają hologramy.Szukam właśnie chętnych na grupowy zakup kilku lakierów. Przy zakupie za 80 Euro za przesyłkę płaci się 15 Euro. Mniejszy zakup kosztuje 30 za wysyłkę, więc sama dla siebie tyle nie zakupię. Ja chcę dla siebie dwa lakiery. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o kontakt. Kupię lakiery sama, a potem wystawię na Allegro, żebyście miały pewność, że otrzymacie zakup. Wysyłkę rozbiję na wszystkie zakupione lakiery po równo. W Krakowie możliwy odbiór osobisty.
nieborakrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 17:01   #45
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

ja mam kilka holo layli, chyba 5, niezle są

na harlow można kupować na sztuki.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 14:32   #46
vintagelook
Raczkowanie
 
Avatar vintagelook
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 90
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Widziałam tą folię na allegro, a ostatnio doda też ją miała na paznokciach. Ale poczekam aż będzie tańsza i wtedy kupię
vintagelook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 17:04   #47
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Widziałam lustrzane naklejki stacjonarnie - na stoisku NeoNails we wrocławskiej Magnolii. może na innych stoiskach tej sieci też będą dostępne
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:38   #48
sundance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
No to u mnie pewnie problem był z tą wielkością pliku, bo kiedyś próbowałam, nic nie wyszło i się zniechęciłam .
Wrzucam zdjęcia (mam nadzieję, że się uda). Zdjęcia nie są najwyższych lotów, robione na szybko. Są to pierwsze próby zastosowania. Dla folii kształt nie jest problemem, można nią okleić piłeczkę pingpongową . Nie zachwyciła mnie trwałość, ale na razie mam za mało prób za sobą aby się autorytatywnie wypowiadać. Ponadto nie próbowałam jeszcze z hybrydą a właśnie pod tym kątem dokonałam zakupu. Przy hybrydzie, folia przykleja się do warstwy dyspersyjnej. Do zwykłego lakieru klej jest niezbędny. W ogóle klej jest zajefajny. Po wtarciu brokatu w jego lepką warstwę otrzymałam lustrzaną powłokę paznokcia. Efekt mnie zaskoczył . Niestety tego nie sfotografowałam
Folii jest w necie dużo, w tym na naszym allegro. W zagranicznych sklepach problem jest w zaporowych kosztach przesyłki. Dla mnie kupiła folię koleżanka na ebayu (ja tam nie mam konta i nie kumam po angielsku ). Jeśli potrzebujesz trochę to zapraszam na priv .

...o matko jedyna, coś mi to zmniejszenie zdjęć nie wyszło ...dobrze, że w ogóle "weszły" - dzięki za instrukcje


Hej dziewczyny! Wątek stary, ale mam nadzieje, że ktoś odpowie!

Jak wygląda "ściąganie" takiej taśmy z płytki paznokcia, jeżeli jest ona na całej płytce? Pytam, bo podoba mi się efekt lustra, a przed zakupem taśmy powstrzymuje myśl, że będę musiała spiłować cały ten efekt Aceton da rade?
Dziękuje za odpowiedź!
sundance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 09:32   #49
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Bez przesady, przecież to nie jest metalowa blacha nałożona na paznokieć, tylko cienka folia.
Zmywaczem, normalnie.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 16:03   #50
sundance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Lustrzane lakiery - gdzie kupić?

Dziekje bardzo za odpowiedz! Pozostalo tylko zakupić folie
sundance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-20 17:03:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.