Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-30, 12:40   #3211
londonmuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

No to ja te¿ siê w³±czê do rozmowy.
Od jakiego¶ czasu planujê pofarbowac w³osy na czerwono (ra¿±cy, jasny czerwony ju¿ dawno wybi³am sobie z g³owy, jako ¿e taki to tylko tonerem i to po rozja¶nianiu ). Dlatego te¿ zainteresowa³am siê nieco bardziej naturalnym odcieniem i wybra³am szamponetkê Palette, kolor "czerwieñ granatu". Postanowi³am pofarbowac sobie na razie jedno pasmo w ramach testu koloru i tempa zmywania. Kolor wyszed³ moim zdaniem wspania³y, szkoda tylko, ¿e po jednym myciu nieco wyblak³ i minimalnie bardziej wszed³ w mied¼ ni¿ w dotychczasow± ¶liczn± czerwieñ. St±d moje pytanie: czy mogê zrobic cokolwiek, ¿eby kolor nie blak³ zaraz po pierwszym myciu (myjê w³osy co 3 dni)? Widzia³am, ¿e La Riche ma szampony i od¿ywki utrzymuj±ce kolor, ale ta firma wypuszcza raczej tonery i zastanawiam siê, czy to bêdzie funkcjonowa³o tak samo z szamponetk±... Z góry dziêki za odpowied¼
londonmuffin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-01, 09:35   #3212
ona085
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 88
Szamaponem koloryzuj±cym na blond w³osy...

Hej.Zacznê od tego ¿e jeszcze ponad dwa lata temu mia³am ,³adne ,d³ugie kruczoczarne w³osy .Od jakiego¶ czasu "chodzi³ za mn± " kolor blond. D³ugo nie zastanawiaj±c siê przefarbowa³am na taki kolor (co przesz³am to moje).Teraz mam krótkie w³osy ,mo¿na powiedzieæ ¿e jako¶ doprowadzi³am je do normalnego wygl±du. Niestety ,mimo tego ¿e sporo osób mówi ¿e wygl±dam dobrze ,uwa¿am i¿ ciemny jednak bardziej do mnie pasuje. Bardzo podoba mi siê kolor gorzka czekolada,ale boje siê ¿e na krótkich w³osach bêdê ¼le wygl±da³a,dlatego te¿ chia³abym spróbowac szmponem koloryzyuj±cym,ale obawiam siê ,¿e moje zniszczony blond w³osy mog± "poch³an±c" ten szmpon i wtedy to wogóle bym nie wygl±da³a,a mo¿e zrobiæ odrazu farb± ,wtedy w³osy nabior± witalno¶ci ,bo podobno kolor gorzka czekolada maskuje choæ trochê poniszczone w³osy.Proszê Was o jak±s porade.
ona085 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-01, 13:21   #3213
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szamaponem koloryzuj±cym na blond w³osy...

Cytat:
Napisane przez ona085 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo podoba mi siê kolor gorzka czekolada,ale boje siê ¿e na krótkich w³osach bêdê ¼le wygl±da³a,dlatego te¿ chia³abym spróbowac szmponem koloryzyuj±cym,ale obawiam siê ,¿e moje zniszczony blond w³osy mog± "poch³an±c" ten szmpon i wtedy to wogóle bym nie wygl±da³a,a mo¿e zrobiæ odrazu farb± ,wtedy w³osy nabior± witalno¶ci ,bo podobno kolor gorzka czekolada maskuje choæ trochê poniszczone w³osy.Proszê Was o jak±s porade.
wydaje mi siê, ¿e je¶li masz zniszczone w³osy, to szamponetka bêdzie baaaardz o dobrze siê trzymaæ (nie to co farba, ale nie wiem, czemu tak jest, mo¿e ktos wyjasni?)
Pamiêtam, na tlenionym blondzie zawsze d³ugo trzyma³y br±zy, choæ spiera³y siê na rudo, ale nigdy do koñca. Za to z naturalnych, zdrowych w³osów (zw³aszcza ¿e mam ¶liskie i g³adkie) szybko schodzi...
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-01, 13:47   #3214
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi siê, ¿e je¶li masz zniszczone w³osy, to szamponetka bêdzie baaaardz o dobrze siê trzymaæ (nie to co farba, ale nie wiem, czemu tak jest, mo¿e ktos wyjasni?)
Ze zniszczonych w³osów wszystko siê wymywa do¶æ szybko, zw³aszcza szamponetki. Tylko niekoniecznie wymywaj± siê do koñca.
¯eby d³u¿ej siê trzyma³ kolor, mo¿na próbowaæ szamponetkowaæ naolejowane w³osy

Cytat:
Za to z naturalnych, zdrowych w³osów (zw³aszcza ¿e mam ¶liskie i g³adkie) szybko schodzi...
Przy szamponetkach to normalne. Jak w³os jest zdrowy i g³adki, to mniej pigmentu z szamponetki mo¿e do niego wej¶æ. A potem ten pigment siê szybciej wymywa.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-01, 14:37   #3215
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Ze zniszczonych w³osów wszystko siê wymywa do¶æ szybko, zw³aszcza szamponetki. Tylko niekoniecznie wymywaj± siê do koñca.
moja droga, w³a¶nie u mnie na tlenionym blondzie kiedy¶ trzyma³y tylko szaponetki, farby siê wyp³ukiwa³y oczywi¶cie, kolor siê zmienia³ ,ale by³ bardziej wyrazisty ni¿ farba. raz pofarbowa³am na niebiesko na tleniony blond i tak juz zosta³o.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-01, 14:39   #3216
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
moja droga, w³a¶nie u mnie na tlenionym blondzie kiedy¶ trzyma³y tylko szaponetki, farby siê wyp³ukiwa³y oczywi¶cie, kolor siê zmienia³ ,ale by³ bardziej wyrazisty ni¿ farba. raz pofarbowa³am na niebiesko na tleniony blond i tak juz zosta³o.
Która szamponetka Ci siê tak mocno trzyma³a, a która farba Ci siê tak szybko wyp³ukiwa³a?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-09, 19:19   #3217
malik1d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 6
powrot do naturalnego koloru wlosow - szamponetka :)

Hej wam! moja sytuacja wyglada tak : moj naturalny kolor wlosow to blond (miedzy takim jasnym a ciemnym nie wiem jak to opisac :P ) w lutym uzylam szamponetki kasztanowej i do dzis mam taki jasny braz :P zaczynaja mi sie juz pojawiac blond przeblyski :p ale jesli za miesiac,dwa kiedy kolor bedzie jasniejszy uzyje blond szamponetke to odzyskam blond wlosy ? czy bede miec jakis nie wiadomo jaki kolor hahah :P ? wiem,ze trudne pytanie,ale mam nadzieje,ze ktos kiedys tez chcial przeprowadzic taki "eksperyment" i moze mi odpowiedziec na takie pytanie
pozdrawiam : cmok:
__________________
od ;
marzec 2011-nie prostuje wlosow.
styczen 2012-cwicze.
08.05 2012- jem zdrowe jedzenie.
od marca 2012- pozbywam sie przebarwien i minimalizuje tradzik.

14.02.2009 od tej pory razem
malik1d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 15:51   #3218
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny, mam takie pytanie - otó¿ mam szamponetkê w kolorze ciemny br±z (Delia no.1), a na g³owie ¶redni br±z. Chcia³am od¶wie¿yæ kolorek. Nurtuje mnie tylko pytanie czy... w³osy pofarbowane szamponetk± brudz± ubrania? Wiadomo, ¿e szamponetka pokrywa w³osy na zewn±trz, a nie wnika do ¶rodka w³osa, wiêc jak to jest z tym brudzeniem? :P
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-30, 18:55   #3219
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oosia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam takie pytanie - otó¿ mam szamponetkê w kolorze ciemny br±z (Delia no.1), a na g³owie ¶redni br±z. Chcia³am od¶wie¿yæ kolorek. Nurtuje mnie tylko pytanie czy... w³osy pofarbowane szamponetk± brudz± ubrania? Wiadomo, ¿e szamponetka pokrywa w³osy na zewn±trz, a nie wnika do ¶rodka w³osa, wiêc jak to jest z tym brudzeniem? :P
Czasem tak. Mi siê zdarzy³o, ale z Venit±. Najbardziej powinna¶ unikaæ wtedy deszczu
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-31, 22:41   #3220
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

To nie chcê my¶leæ jak bêdzie wygl±da³a bia³a bluzka, któr± mam zamiar ubraæ ...
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-31, 22:55   #3221
bonee
Przyczajenie
 
Avatar bonee
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Brudza i to jak! Jak ju¿ wspomniano - uwa¿aj na deszcz. Pla¿a lub basen to tez nienajlepszy pomys³ - dopiero tak po 3-5 myciach. I pamiêtaj, ze po myciu najlepiej sprawdzi sie stary lub ciemny rêcznik
__________________
‎"Friendship is like peeing your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth." (J. Handey)
bonee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 11:55   #3222
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam
Mam pytanie. Po jakim szamponie koloryzuj±cym uzyskam taki efekt jak na zdjêciu (Kristen Stewart - piêkny kolor), po na³o¿eniu na ¶redni blond w³osy?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0012.jpg (99,7 KB, 28 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 19:19   #3223
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 4 935
Farbowanie br±zowych w³osów szamponetk±.

Hej dziewczyny
Moje w³osy s± koloru ¶redniego/ciemnego br±zu na górze s± trochê rozja¶nione od s³oñca, s± to takie z³ote wpadaj±ce w jasny br±z refleksy.
Chcia³abym na razie zafarbowaæ w³osy szamponetk±, ¿eby zobaczyæ jak to wyjdzie i dopiero pó¼niej zacz±æ przygodê z trwalszym farbowaniem.
Jak± szamponetkê polecacie by w³osy by³y jednolitego koloru, zale¿y mi na ³adnym ciemnym br±zie NIE WPADAJ¡CYM W CZERÑ, bez ¿adnych rudych refleksów.
Ja zastanawiam siê nad Marion, czekoladowy br±z (zdj w za³aczniku)
Co o tym my¶licie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 63_czekoladowy_braz1.jpg (18,7 KB, 12 za³adowañ)
Slodkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 20:21   #3224
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Farbowanie br±zowych w³osów szamponetk±.

Ka¿da br±zowa szamponetka bêdzie siê zmywaæ na rudo
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 13:07   #3225
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Mam pytanie. Po jakim szamponie koloryzuj±cym uzyskam taki efekt jak na zdjêciu (Kristen Stewart - piêkny kolor), po na³o¿eniu na ¶redni blond w³osy?
Moim zdaniem po ¿adnej szamponetce takiego efektu nie bêdzie, przynajmniej po jednym farbowaniu. Wyj¶ciowy kolor w³osów jest do¶æ jasny, a wymarzony kolor bardzo ciemny... Sama siê bardzo namêczy³am ¿eby mi wyszed³ br±z (¶redni) na blond w³osach. Jak ju¿ wyszed³ po kilku szamponetkowaniach, to zmy³ siê (do rudego) po pierwszym myciu
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 18:10   #3226
olka1511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 14
Wasze opinie o szamponach koloryzuj±cych?

Witajcie, mam pytanie zwiazane z szamponami koloryzuj±cymi. Dzisiaj bylam u fryzjerki i zafarbowalam sobie wlosy na blond, (naturalnie tez jestem blondynka ale sa nijakie). nie chcialam jakiegos zoltego koloru i pokazalam jakis kolor ktory wgl nie jest zolty a i tak wyszly zolte i opalilam sie pozniej i teraz wygladam jak... i pomyslalam zeby zbytnio nie ryzykowac to moze bym sprobowala z szamponetk± jak±¶ platynow± lub perlowa zeby zamaskowac ten zolty bo jakby co to po paru dniach sie zmyje jakby nie wyszlo, i stad do was pytanie co o tym myslicie i czy szamponem wyjdzie ten kolor taki jak powinien czyli platyna albo perlowy? uzywalyscie kiedys? Dodam jesli byscie radzily farbowanie ponowne - odpada bo juz funduszy brak dlatego pomyslalm o tanszym rozwiazaniu czy by sie sprawdzilo bo jakby farbowanie znow nie wyszlo i szkoda by bylo kolejne 90zl
olka1511 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 19:26   #3227
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Wasze opinie o szamponach koloryzuj±cych?

Cytat:
Napisane przez olka1511 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, mam pytanie zwiazane z szamponami koloryzuj±cymi. Dzisiaj bylam u fryzjerki i zafarbowalam sobie wlosy na blond, (naturalnie tez jestem blondynka ale sa nijakie). nie chcialam jakiegos zoltego koloru i pokazalam jakis kolor ktory wgl nie jest zolty a i tak wyszly zolte i opalilam sie pozniej i teraz wygladam jak... i pomyslalam zeby zbytnio nie ryzykowac to moze bym sprobowala z szamponetk± jak±¶ platynow± lub perlowa zeby zamaskowac ten zolty bo jakby co to po paru dniach sie zmyje jakby nie wyszlo, i stad do was pytanie co o tym myslicie i czy szamponem wyjdzie ten kolor taki jak powinien czyli platyna albo perlowy? uzywalyscie kiedys? Dodam jesli byscie radzily farbowanie ponowne - odpada bo juz funduszy brak dlatego pomyslalm o tanszym rozwiazaniu czy by sie sprawdzilo bo jakby farbowanie znow nie wyszlo i szkoda by bylo kolejne 90zl
Szamponetka nie rozja¶nia, wiêc platyna raczej nie wyjdzie. Co najwy¿ej szamponetka z fioletowym barwnikiem mo¿e trochê „ostudziæ” ciep³y odcieñ, który masz teraz. Ale w³osy ja¶niejsze nie bêd±.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 20:37   #3228
olka1511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Wasze opinie o szamponach koloryzuj±cych?

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetka nie rozja¶nia, wiêc platyna raczej nie wyjdzie. Co najwy¿ej szamponetka z fioletowym barwnikiem mo¿e trochê „ostudziæ” ciep³y odcieñ, który masz teraz. Ale w³osy ja¶niejsze nie bêd±.
no ale chyba jakis slad po nim bedzie widac? bo nie wierze, zeby nie dal zadego efektu, chociaz zeby zmienil lekko ten kolor na mniej rudy. a fioletowym boje sie eksperymentowac
olka1511 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 21:18   #3229
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Wasze opinie o szamponach koloryzuj±cych?

Cytat:
Napisane przez olka1511 Poka¿ wiadomo¶æ
no ale chyba jakis slad po nim bedzie widac? bo nie wierze, zeby nie dal zadego efektu, chociaz zeby zmienil lekko ten kolor na mniej rudy. a fioletowym boje sie eksperymentowac
S± szamponetki fioletowe, czyli takie, które daj± fioletowy kolor i s± szamponetki zimny blond, które te¿ de facto maj± fioletowy kolor. Tak samo jak te wszystkie fioletowe szampony i od¿ywki och³adzaj±ce odcieñ w³osów
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 23:30   #3230
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Wasze opinie o szamponach koloryzuj±cych?

Cytat:
Napisane przez olka1511 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, mam pytanie zwiazane z szamponami koloryzuj±cymi. Dzisiaj bylam u fryzjerki i zafarbowalam sobie wlosy na blond, (naturalnie tez jestem blondynka ale sa nijakie). nie chcialam jakiegos zoltego koloru i pokazalam jakis kolor ktory wgl nie jest zolty a i tak wyszly zolte i opalilam sie pozniej i teraz wygladam jak... i pomyslalam zeby zbytnio nie ryzykowac to moze bym sprobowala z szamponetk± jak±¶ platynow± lub perlowa zeby zamaskowac ten zolty bo jakby co to po paru dniach sie zmyje jakby nie wyszlo, i stad do was pytanie co o tym myslicie i czy szamponem wyjdzie ten kolor taki jak powinien czyli platyna albo perlowy? uzywalyscie kiedys? Dodam jesli byscie radzily farbowanie ponowne - odpada bo juz funduszy brak dlatego pomyslalm o tanszym rozwiazaniu czy by sie sprawdzilo bo jakby farbowanie znow nie wyszlo i szkoda by bylo kolejne 90zl
mam niemal tak± sam± sytuacjê, tylko ¿e zamiast z³otych refleksów mam bia³o-¿ó³te pasma na wierzchu pod spodem s± moje naturalne, które uwa¿a³am za paskudne a teraz wydaj± mi siê najpiêkniejsze na ¶wiecie próbowa³am ju¿ przyciemniæ je szamponem ciemny blond (niestety nie zobaczy³am nawet jakiej firmy, tak mi siê spieszy³o!). Przyciemni³ siê minimalnie, w³a¶ciwie niezauwa¿alnie. Czy je¶li u¿yjê ciemnego br±zu- uda siê je skutecznie przyciemniæ? Nie wyjd± rude/zielone?
PS to moja najgorsza wizyta u fryzjera
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 11:26   #3231
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 514
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Mam pytanie. Po jakim szamponie koloryzuj±cym uzyskam taki efekt jak na zdjêciu (Kristen Stewart - piêkny kolor), po na³o¿eniu na ¶redni blond w³osy?
mam taki kolor obecnie i nak³ada³am na ¶redni blond
szampon Joanna Korzenny Br±z
__________________

D¿unior maj 2013

Hanna kwiecieñ 2015
gold-fish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 16:18   #3232
Nivaira
Przyczajenie
 
Avatar Nivaira
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 3
Szampon koloryzuj±cy

Cze¶æ. Kupi³am sobie szampon koloryzuj±cy Palette rubinowa czerwieñ (318). Chcê sobie pofarbowaæ same koñcówki. Mam kolor ciemny blond . Teraz jest taka sprawa poniewa¿ szampon jest do 24 myæ i czy przez wakacje mi zejdzie? Jest to konieczne gdy¿ nie chcê farbowaæ na sta³e! Z góry dziêkujê za wszystkie odpowiedzi i recenzje na temat produktu.
Nivaira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 18:11   #3233
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 503
Dot.: Szampon koloryzuj±cy

Z mojego do¶wiadczenia powiem Ci ¿e Palette nie schodzi. Ale ... zawsze mo¿esz ¶ci±æ koñcówki
__________________
167cm/44kg

Je¶li ja jestem TANIA to Ty jeste¶ GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 18:39   #3234
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Szampon koloryzuj±cy

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Z mojego do¶wiadczenia powiem Ci ¿e Palette nie schodzi. Ale ... zawsze mo¿esz ¶ci±æ koñcówki
hehe dok³adnie to samo chcia³am napisac
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 19:22   #3235
makingmilkmiracle
Przyczajenie
 
Avatar makingmilkmiracle
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gd
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ja siê waham, u¿yæ szamponetki

Z jednej strony chcê zmieniæ kolor na kilka dni, w koñcu lato przysz³o i trzeba to wykorzystaæ Ale z drugiej strony, szamponetka niszczy w³osy, du¿o ludzi skar¿y siê na wypadanie, no i na koniec - niestety z tego co s³ysza³am zostaj± resztki koloru szamponetki na w³osach, a wiêc mój piêkny "kasztan" ucierpi na takim zabiegu Ju¿ nie wiew co robiæ...

Czy wszystkie szamponetki tak dzia³aj± na w³osy? Je¶li nie, to jakie polecacie?


EDIT. Jeszcze jedno pytanie - jakiego koloru szamponetkê kupiæ, by wyszed³ piêkny marchewkowy, rudy- b±d¼ jak kto woli- kolor na w³osach jak tu http://i.pinger.pl/pgr465/fd99c31f00...valongoria.jpg ?? B³agam o pomoc, nie chcê paradowaæ z ró¿ow± g³ow±
__________________
I'll star you in my movie
I'm makin' it now
So come on, you little actor
Don't let me down, Philander

Edytowane przez makingmilkmiracle
Czas edycji: 2012-06-30 o 19:25
makingmilkmiracle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 20:06   #3236
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 503
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Jeszcze odno¶nie szamponetek to mi zawsze schodzily z Marion nawet jak nakladalam je na farbowane wlosy to jak schodzily to od razu z farba
__________________
167cm/44kg

Je¶li ja jestem TANIA to Ty jeste¶ GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 20:38   #3237
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makingmilkmiracle Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê waham, u¿yæ szamponetki

Z jednej strony chcê zmieniæ kolor na kilka dni, w koñcu lato przysz³o i trzeba to wykorzystaæ Ale z drugiej strony, szamponetka niszczy w³osy, du¿o ludzi skar¿y siê na wypadanie, no i na koniec - niestety z tego co s³ysza³am zostaj± resztki koloru szamponetki na w³osach, a wiêc mój piêkny "kasztan" ucierpi na takim zabiegu Ju¿ nie wiew co robiæ...

Czy wszystkie szamponetki tak dzia³aj± na w³osy? Je¶li nie, to jakie polecacie?
A który konkretnie sk³adnik szamponetki mia³by niszczyæ w³osy? Nie ma amoniaku, nie ma utleniacza, wiêc co?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 20:40   #3238
makingmilkmiracle
Przyczajenie
 
Avatar makingmilkmiracle
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gd
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze odno¶nie szamponetek to mi zawsze schodzily z Marion nawet jak nakladalam je na farbowane wlosy to jak schodzily to od razu z farba
A gdzie mo¿na kupiæ takowe szamponetki? Czy one niszcz± w³osy? A mo¿e to zale¿y od w³osów? Bo moje wiecznie zniszczone i suche to pora¿ka
__________________
I'll star you in my movie
I'm makin' it now
So come on, you little actor
Don't let me down, Philander
makingmilkmiracle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-01, 08:39   #3239
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 503
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makingmilkmiracle Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie mo¿na kupiæ takowe szamponetki? Czy one niszcz± w³osy? A mo¿e to zale¿y od w³osów? Bo moje wiecznie zniszczone i suche to pora¿ka
W kazdym kiosku chemicznym przynajmniej u mnie w miescie tez mam suche szorstkie wlosy i nie zauwazylam pogorszenia ich stanu po Marionie
__________________
167cm/44kg

Je¶li ja jestem TANIA to Ty jeste¶ GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-01, 10:16   #3240
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 8
Szamponetka dla pieguska ;>

Moje kochane Wiza¿ystki. Mam pewien problem, poniewa¿ chcia³abym pierwszy raz umalowaæ sobie w³osy szamponetk±. Wiem, wiem nie powinnam siê niczego obawiaæ, jednak¿e niektórzy strasz± mnie, ¿e kolor co mia³am ju¿ nigdy nie powróci, a co wy s±dzicie? Jednak¿e cel tej wiadomo¶ci jest trochê inny, jaki jest odcieñ w³osów pokazany na tym zdjêciu i czy o takim odcieniu znajdzie siê szamponetka? Je¿eli nie taki, to bardzo podobny. Proszê o pomoc. Piegusek ;>
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farbtyp-fruehling_210x270.jpg (13,6 KB, 14 za³adowañ)
piegusek521 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.