Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 22:57   #31
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asiu grzywke na prosto miałam i wygladałam źle, mam za okrągła buzie.

A nie Avon?

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

I wiem ze muszę brwi przyciemnic albo COKOLOWIEK z nimi zrobic

Nie prezentuje się może to okazale z tą kreską na jednym oku no ale
avon dokładnie tak samo jak garnierek słonecznie wychodził ,a po londzie mam chłodniejszy perłowy
nie wiem już sama co robić za każdym razem jest jakieś ,,ale" z farbami nigdy ten odrost nie będzie idealny wiem o tym ale mnie to denerwuje że ciągle muszę cos kombinować ,a szczegolnie teraz przy opaleniźnie wydaje mi się ,że mam za jasne te włosy i wyglądam tak nienaturalnie może gdybym zeszła te dwa poziomy niżej byłoby mniej kłopotu tylko nie wiem jak bym znów wyglądała w ciemniejszych też byłby problem pewnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:23   #32
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

i ja witam

Agatko-napisałam

Asiu-masz rację, londa najlepiej rozjasnia widzę to też u siebie
tyle, że z farbowania na farbowanie mam coraz jaśniejsze włosy, historia sie powtarza jak przy c12 teraz jest już blisko przekroczenia granicy "za jasno", boję się co będzie przy następnym robieniu odrostów Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie malaksuje już
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:58   #33
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

CZEKO dzieki za opinie

Dziewczyny bo zawsz dajecie trochę farby na ostatnio farbowany odrostr i to sie rozjasnia-to sie INFY tyczy i to będzie coraz jasniej.

A ASIU u Ciebie to jak sama pisałaś przyciemnianie konczylo sie dziwnym kolorem, jakimś glonowym czy innym-sama mi pisałaś w priwie.

Dlatego wg mnie i pewnie BUNNY tez nalozenie poziomu 9 na takie jasne wlosy moze dac tylko szarość fiolet i Bóg wie co.
To trzeba radykalnie.
Była u nas taka dziewczyna, bardzo sympatyczna zresztą, która udzieliła mi kilku rad, kaska222i ona przyciemniala. Fryzjerka nalozyla Jej poziom 6! I to sie spokojnie spłukało wlasnie do sredniego blondu.
Innej drogi ja nie widzę
Bo poziom 9 zawsz bedzie się wypłukiwał, ciagle bedzie trzeba poprawiać, i bardzo czesto na jasnych wlosach wyjdzie siwo.
buahot np dosc chłodno wyszlo teraz, same widzicie.
Mnie też denerwowal zolty odrost i dlatego juz znudziło mi się to farbowanie.
asiu musisz podjąć męską decyzję, bo szkoda tak się bawić, przyciemnij sobie na wakacje i zobaczysz, przeciez sie spłucze.
A jak nie to nie marudź Kochana i farbuj na blond[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-07-01 o 08:59
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:51   #34
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Asiu-masz rację, londa najlepiej rozjasnia widzę to też u siebie
tyle, że z farbowania na farbowanie mam coraz jaśniejsze włosy, historia sie powtarza jak przy c12 teraz jest już blisko przekroczenia granicy "za jasno", boję się co będzie przy następnym robieniu odrostów Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie malaksuje już
dokładnie u mnie to samo i to mnie denerwuje ,że dorost super ,ale za każdym razem jest jasniej
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ASIU u Ciebie to jak sama pisałaś przyciemnianie konczylo sie dziwnym kolorem, jakimś glonowym czy innym-sama mi pisałaś w priwie.

Dlatego wg mnie i pewnie BUNNY tez nalozenie poziomu 9 na takie jasne wlosy moze dac tylko szarość fiolet i Bóg wie co.
To trzeba radykalnie.
Była u nas taka dziewczyna, bardzo sympatyczna zresztą, która udzieliła mi kilku rad, kaska222i ona przyciemniala. Fryzjerka nalozyla Jej poziom 6! I to sie spokojnie spłukało wlasnie do sredniego blondu.
Innej drogi ja nie widzę
Bo poziom 9 zawsz bedzie się wypłukiwał, ciagle bedzie trzeba poprawiać, i bardzo czesto na jasnych wlosach wyjdzie siwo.
buahot np dosc chłodno wyszlo teraz, same widzicie.
Mnie też denerwowal zolty odrost i dlatego juz znudziło mi się to farbowanie.
asiu musisz podjąć męską decyzję, bo szkoda tak się bawić, przyciemnij sobie na wakacje i zobaczysz, przeciez sie spłucze.
A jak nie to nie marudź Kochana i farbuj na blond[COLOR="Silver"]
no własnie mam nauczkę ,że albo było zbyt ciemno ,rudo srakowato albo znów zbyt żółto za jasno i bądź tu mądra
oj Agatko każda z nas marudzi i to normalne Ty też przez to przechodziłaś
najbardziej mi odpowiadało po castingu 801 choć z poczatku było zbyt chłodno to potem sie ładniej wypłukiwał i nawet lekko ciemniejszy odrost mi nie przeszkadzał
narazie nic nie robie umyłam teraz włoski i czekam jak wyschną to osądzę jak ten garnierek wygląda bo po nim nie mam tak jasnych jak po londzie i być może przez to mam efekt za ciepłych włosków i ten odrost taki dziwny( dół mam jasniejszy od góry ale za to góra teraz bardziej mi kolorystycznie odpowiada bo nie jest zbyt jasna ) dobra koniec juz mojego ględzenia
cieszę się Agatko, że Ty się odważyłaś i jesteś zadowolona
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:59   #35
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

no własnie mam nauczkę ,że albo było zbyt ciemno ,rudo srakowato albo znów zbyt żółto za jasno i bądź tu mądra
oj Agatko każda z nas marudzi i to normalne Ty też przez to przechodziłaś
najbardziej mi odpowiadało po castingu 801 choć z poczatku było zbyt chłodno to potem sie ładniej wypłukiwał i nawet lekko ciemniejszy odrost mi nie przeszkadzał
narazie nic nie robie umyłam teraz włoski i czekam jak wyschną to osądzę jak ten garnierek wygląda bo po nim nie mam tak jasnych jak po londzie i być może przez to mam efekt za ciepłych włosków i ten odrost taki dziwny( dół mam jasniejszy od góry ale za to góra teraz bardziej mi kolorystycznie odpowiada bo nie jest zbyt jasna ) dobra koniec juz mojego ględzenia
cieszę się Agatko, że Ty się odważyłaś i jesteś zadowolona
Asiu ja marudziłam, marudzę i MARUDZIĆ BĘDĘ
To nie koniec mojego zrzędzenia

A zadowolona jest o tak o-nie do konca...ale wiem, mam taką świadomość że nie umialabym tego zrobic lepiej i zrobiłam co moglam zebym miała to co mam na głowie...rezultat przyciiemniania-hmm, no musi mi odpowiadacwazne ze z tym kolorem moja buzia jako tako wygląda. I trudno, tak zrobilam, nie zaluje mimo ze nie jest idealnie.
Włosy może zregeneruję (oby). Bo się poniszczyły, wysuszył je ten Majirel.
A na ciemniejszych wszystko widać lepiej, uwierzcie. wiec czy ja jestem zadowolona? Ogólnie jestem bo chyba troszkę wyrosłam już z czasów że wlosy zmywają mi sen z powiek
Jasne ze trochę mi przykro że się wysuszyły, ze kolor może nie jest idealny.
Ale płakać z tego powodu nie bede.
Postaram się dbać o nie na tyle na ile mogę.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:24   #36
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asiu ja marudziłam, marudzę i MARUDZIĆ BĘDĘ
To nie koniec mojego zrzędzenia

A zadowolona jest o tak o-nie do konca...ale wiem, mam taką świadomość że nie umialabym tego zrobic lepiej i zrobiłam co moglam zebym miała to co mam na głowie...rezultat przyciiemniania-hmm, no musi mi odpowiadacwazne ze z tym kolorem moja buzia jako tako wygląda. I trudno, tak zrobilam, nie zaluje mimo ze nie jest idealnie.
Włosy może zregeneruję (oby). Bo się poniszczyły, wysuszył je ten Majirel.
A na ciemniejszych wszystko widać lepiej, uwierzcie. wiec czy ja jestem zadowolona? Ogólnie jestem bo chyba troszkę wyrosłam już z czasów że wlosy zmywają mi sen z powiek
Jasne ze trochę mi przykro że się wysuszyły, ze kolor może nie jest idealny.
Ale płakać z tego powodu nie bede.
Postaram się dbać o nie na tyle na ile mogę.
trzymam kciuki za udaną regeneracje i osiągnięcie upragnionego koloru u Ciebie już bliżej tego celu ja najpierw muszę coś postanowić a niestety nie umiem podjąć decyzji raz myślę tak za chwile inaczej ,i w dodatku opinie innych, że w tych jasnych mi najlepiej nie pomagają mi się przyciemnić póki co nic nie kombinuje bo szkoda mi włosków i poczekam może do następnego farbowania jak wtedy wyjdzie garnierek ,bo jak będzie jaśniej to muszę szukać co innego
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:53   #37
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko mnie jednak jasniejsze włoski bardziej do Ciebie pasowały te też nie są brzydkie ,ale oczywiście to tylko moje zdanie ważne żebyś Ty się dobrze czuła a tak zapytam czy nie zastanawiałaś się przypadkiem nad grzywką ale taką prostą do brwi? tak Cię widzę ja teraz w tym kolorze z grzywką na prosto

a co kupiłaś?pochwal się

a mnie newry biorą jednak rudzieje mi odrost po tym garnierze i to fest minął 8 dzień a ja wiewióra z dnia na dzień coraz gorzej , jakby się wypłukiwał w poniedziałek przyjeżdża moja sis z zagranicy i jak ja w takich włosach wystąpie muszę jutro poprawić moją londą jednak londa mi najbardziej odrost wyciągała a już myślałam ,że mam kolejną perełke w kolekcji farb

chabrowa sukienke w Mohito, chabrowa kurteczke w Stradivariusie, jeansowa koszule z koronka w Stradim i w Tally Weill bokserki, rurki i koronkowa biala bluzeczke Ogolem bylo tyle swietnych przecen ze szok Teraz czas zacząć oszczędzać na wakacje


Tez musze ochlodzic swoj kolorek czyms ale jeszcze nie wiem czym...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 12:06   #38
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


Tez musze ochlodzic swoj kolorek czyms ale jeszcze nie wiem czym...
Ty ostatnio jak pokazywalas swój kolor to swietny byl. Oby moj tak sie wyprał...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za udaną regeneracje i osiągnięcie upragnionego koloru u Ciebie już bliżej tego celu ja najpierw muszę coś postanowić a niestety nie umiem podjąć decyzji raz myślę tak za chwile inaczej ,i w dodatku opinie innych, że w tych jasnych mi najlepiej nie pomagają mi się przyciemnić póki co nic nie kombinuje bo szkoda mi włosków i poczekam może do następnego farbowania jak wtedy wyjdzie garnierek ,bo jak będzie jaśniej to muszę szukać co innego
Asiu bo opinie innych nie pomagaja jesli ktoś Ci wałkuje jasny jasny jasny itd.
Ale jakbys miala jakis inny i czuła bys sie dobrz, chodzilabys usmiechnieta i radosna tez wygladalabys dobrze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:56   #39
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja w koncu daleko nie zaszłam...o głupia ja, odkad biore antybiotyk i te wszystkie leki pbolowe, strepsilsy jakies płukanki do gardla nie piłam kawy. A dzis jakbym zapomniala ze jestem chora
Wzielam antybiotyk, po jakimś czasie kawa, a potem jeszcze płukanka do gardła i strepsils
O Lakcidzie zapomnialam. Dziewczyny jak mnie brzuch rozbolał, jakieś takie skurcze, jakby porodowe dosłownie co jakis czas przychodziły.
W końcu zjadłam obiad, wzielam kąpiel ciepłą zeby mnie rozkurczylo bo nie chcialam juz nic łykać, nospy zadnej nawet i mnie ze 2 razy do kibla przegoniło.
Mniej mnie brzuch boli ale zachowalam sie jakbym z medycyną nie miała nic wspólnego albo i gorzej, az wstyd
Teraz brzuch boli no ale madry polak po szkodzie...

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

A ja chyba nie mam co robic juz bo łażę i zauwazylam ze wlosy te przy twarzy sa jakby połamane, w sensie ze sie ukryszuły i sa krótsze. Te przy skroni.
BUNNY czy to mozliwe ze tym farbowaniem teraz je tak dobiłam?
Przeciez to była woda 6%, poza tym pigment bez niczego.
No nie chce mi sie wierzyc ze to teraz sie stalo.
Chyba ze miałam to wczesniej a na ciemnych bardziej widac...
mysle ze bardziej jest to widoczne po prostu po przyciemnieniu, a nie ze to farba..

Cytat:
Napisane przez patti017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak robia w salonach odrosty po pasemkach? wybieraja dokladnie wszystkie te, ktore byly wczesniej rozjasniane ? mam na mysli cieniutkie pasemka...
wybiera sie dokladnie pasemka- a przynajmniej stara wybrac jak najdokladniej

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no jak ja sie w☠☠☠☠iłam myje dzis głowe i ten majirel spływa z niej. Koniec mysle wlosy i tak mam wysuszone, od poniedzialku regeneruje.
Oczywiscie zlapałam Recitala 8,3 X Cannes rozrobiłam i dałam na 10 min na łeb. Kolor sie wyrownal i jest lepszy.
teraz mam nadzieje obejść sie bez farbowania przez dłuzszy czas.
Aha i dałam zdjecia do albumu, robilam przed chwila.
DZIEWCZYNY wybaczcie ale jedno oko mam pomalowane a drugie nie nie zmyłam kredki niebieskiej, zapomnialam
no widac ze jeszcze srednio się czuje.
I nie badzcie zbyt ostre, mi zalezy na opinii czy kolor wlosow nie wyglada karykaturalnie przy kolorze buzi i tyle.
A ja i tak wygladam srednio bo i tak sie jeszcze czuje.
I zobaczcie na te numeracje Loreala 8,3-jasny blond, no gdzie ja mam na głowie JASNY BLOND?
Jedno jest pewne majirel mi podpadł ojjj mocno

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

I znowu zabawa z regeneracją sie zaczyna. ehh:/
bardzo mi sie podoba rezultat, ale tylko dlatego ze masz ciemna teczowke oka.
wyglada bardzo naturalnie ten cannes. dla mnie fajnie


Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Agata, mi Majirel w ogóle nie służy..... Z rudego schodziłam do blondu Alfą, rewelacja, włosy elastyczne, błyszczące, ale podkusiło mnie na Majirela .... porażka! Włosy, co ja mówię, jakie włosy- kłaki- suche, sztywne, trzy tygodnie doprowadzałam je do formy.
takie same opinie sa o kazdej farbie na swiecie- po prostu kazdy musi dobrac farbe do swoich wlosow- nie ma wyjscia- jednemu majirel niszczy innemu alfa, a jeszcze innemu farouk.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CZEKO dzieki za opinie

Dziewczyny bo zawsz dajecie trochę farby na ostatnio farbowany odrostr i to sie rozjasnia-to sie INFY tyczy i to będzie coraz jasniej.

A ASIU u Ciebie to jak sama pisałaś przyciemnianie konczylo sie dziwnym kolorem, jakimś glonowym czy innym-sama mi pisałaś w priwie.

Dlatego wg mnie i pewnie BUNNY tez nalozenie poziomu 9 na takie jasne wlosy moze dac tylko szarość fiolet i Bóg wie co.
To trzeba radykalnie.
Była u nas taka dziewczyna, bardzo sympatyczna zresztą, która udzieliła mi kilku rad, kaska222i ona przyciemniala. Fryzjerka nalozyla Jej poziom 6! I to sie spokojnie spłukało wlasnie do sredniego blondu.
Innej drogi ja nie widzę
Bo poziom 9 zawsz bedzie się wypłukiwał, ciagle bedzie trzeba poprawiać, i bardzo czesto na jasnych wlosach wyjdzie siwo.
buahot np dosc chłodno wyszlo teraz, same widzicie.
Mnie też denerwowal zolty odrost i dlatego juz znudziło mi się to farbowanie.
asiu musisz podjąć męską decyzję, bo szkoda tak się bawić, przyciemnij sobie na wakacje i zobaczysz, przeciez sie spłucze.
A jak nie to nie marudź Kochana i farbuj na blond[COLOR="Silver"]
nie no, 9 to da po protu przyciemnienie na zolty i tyle.



umieram z upalu

a jeszcze mam szwagra na fiolet farbowac
zdechne....

jak cos to w carrefourze macie te nowe kosmetyki timotei jericho 100% naturalne, bez parabenow i innych.
linie sa bardzo szerokie- do wszelkich rodzajow wlosow, jest chyba z 10 rodzajow.
szampony po 10zl, odzywki 8zl.
dzis ogladalam, ale nie wzielam bo mam za duzo tego szajstwa jeszcze w domu choc kusila linia pure...
pieknie pachna, jak perfumy i maja fajne sklady- mnostwo ekstraktow ziolowych i roslinnych z poczatku skladu. bez silikonow ale z sls- jak dla mnie to cos bardzo podobnego do alterry bedzie- jesli chodzi o sklad.

wczoraj na shoppingu wyciuchalam szwagra i tz
a sobie kupilam 2 spodniczki mini bandazowe- czarna i koralowa, szara bokserke z zamkiem na cycach i 3 pary fikusnych stringow
a szwagier swojej e. kupil smieszne stringi z kuleczkami z przodu do zabawiania sie podczas noszenia zaluje ze jej miny nie zobacze ogladalismy tez majtki z dziura w kroku albo na pupke ubaw po pachy... malo nas ze sklepu nie wyrzucili potem wieczorny grill z moja mama i dziadkiem i dopiero dzis dotarlam do was
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:44   #40
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ty ostatnio jak pokazywalas swój kolor to swietny byl. Oby moj tak sie wyprał...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------



Asiu bo opinie innych nie pomagaja jesli ktoś Ci wałkuje jasny jasny jasny itd.
Ale jakbys miala jakis inny i czuła bys sie dobrz, chodzilabys usmiechnieta i radosna tez wygladalabys dobrze

No nie zolknie i jest dosc naturalny ale za cieply troche dla mnie. Teraz jakas perlowa albo lodowa farbe sobie kupie eh kazda tutaj szuka idealnej farbki dla siebie.....ale w koncu znajdziemy :P
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:06   #41
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CZEKO dzieki za opinie

Dziewczyny bo zawsz dajecie trochę farby na ostatnio farbowany odrostr i to sie rozjasnia-to sie INFY tyczy i to będzie coraz jasniej.

A ASIU u Ciebie to jak sama pisałaś przyciemnianie konczylo sie dziwnym kolorem, jakimś glonowym czy innym-sama mi pisałaś w priwie.

Dlatego wg mnie i pewnie BUNNY tez nalozenie poziomu 9 na takie jasne wlosy moze dac tylko szarość fiolet i Bóg wie co.
To trzeba radykalnie.
Była u nas taka dziewczyna, bardzo sympatyczna zresztą, która udzieliła mi kilku rad, kaska222i ona przyciemniala. Fryzjerka nalozyla Jej poziom 6! I to sie spokojnie spłukało wlasnie do sredniego blondu.
Innej drogi ja nie widzę
Bo poziom 9 zawsz bedzie się wypłukiwał, ciagle bedzie trzeba poprawiać, i bardzo czesto na jasnych wlosach wyjdzie siwo.
buahot np dosc chłodno wyszlo teraz, same widzicie.
Mnie też denerwowal zolty odrost i dlatego juz znudziło mi się to farbowanie.
asiu musisz podjąć męską decyzję, bo szkoda tak się bawić, przyciemnij sobie na wakacje i zobaczysz, przeciez sie spłucze.
A jak nie to nie marudź Kochana i farbuj na blond[COLOR="Silver"]
Agatko poziom 7 , ? i (6 chyba) byly dwie farby zmieszane.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 15:30   #42
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze bardziej jest to widoczne po prostu po przyciemnieniu, a nie ze to farba..




bardzo mi sie podoba rezultat, ale tylko dlatego ze masz ciemna teczowke oka.
wyglada bardzo naturalnie ten cannes. dla mnie fajnie




nie no, 9 to da po protu przyciemnienie na zolty i tyle.

Mi też dzis tak duszno ze juz ledwo zipię...

Moze tak byc wlasnie przeciez nagle na 6% wodzie wlosy mi sie nie spaliły


Myslisz ze jakoś to współgra?Ty masz celne oko

Wlasnie z poziomem 9 byloby zolto ale tez chyba poswiata zieleni moglaby byc.
Tak czy siak sama mowilas ze przyciemniac z 9 niebardzo.


Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Agatko poziom 7 , ? i (6 chyba) byly dwie farby zmieszane.
Kasiu dziekuje za poprawienie
No ale w połowie miałam rację
Tak czy siak piękne masz teraz włosy, zresztą od razu po fryzjerze tez mialas piekne

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Szkoda ze bez skladu...

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wypadania.html
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:43   #43
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko wygladasz w tym kolorku mega naturalnie,jakbys sie w nim urodzila ale jak mowie,to zasluga oczu,bo jakbys miala takie jak ja-zgnita zielen z piwem,czy np.szare, albo zoltawa cere,to wygladalabys strasznie.
Jestes typem cieplo-zimnym i to na plus,bo mozesz kombinowac,ale skrajnie cieple kolory-intensywny rudy, lub zimne-popiel podwojny czy srebrna czern nie dla ciebie.

Prosze focie po cansie

aha i ja cie widze w skosnej grzywce.
I wolalam w jasnej alfie ale to moja wizja. Abys ty sie dobrze czula w kolorze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 17:57   #44
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Duchota dzisiaj straszna... dzięki Bogu już po egzaminach i wreszcie wakacje
Jak będę w Rossmannie (zapewne jutro) to obadam skład tej odżywki z Elseve. Ostatnio kupiłam fajną odżywkę Gliss Kur. W takiej granatowej butelce Ultimate Volume z kolagenem na 3 miejscu w składzie i keratyna na 5 i 6. Bez silikonów, a włosy są po niej takie jak zazwyczaj po Gliss Kurach
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 18:01   #45
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ale dzis sie ulazilam po sklepach ale nie dla siebie za dobrze by bylo
musialam pomoc ubrac swoich 2 facetow , i czasu dla mnie nie starczylo juz .
coz odrobie to w tygodniu bo wlasnie dzis zaczely sie u nas soldykocham te znizki


agatko bylam w albumie i brakuje mi w tym wszystkim jakiejs grzywki
kolor naprawde naturalny

no i szykuje sie na meczyk ,wpadna znajomi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 18:35   #46
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny dzieki za opinie

Ale co Wy tak jak jeden mąż za grzywką? Jaką skosna?
Mi sie nie układa taka...kiedys fryz mi powiedziala ze mam jakis wicherek czy coś na głowie i grzywka taka skośna nie ulozy mi sie dobrze, tak na bok.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 19:19   #47
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
widziałam ją dzis i zrobiłam foto składu dla Ciebie wkleje wieczorkiem
obejrzałam całą linię-szampon,odżywka,maska,odż ywka w tubie, odżywka w sprayu...nie powiem-wygląda całkiem przyjemnie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 19:23   #48
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
widziałam ją dzis i zrobiłam foto składu dla Ciebie wkleje wieczorkiem
obejrzałam całą linię-szampon,odżywka,maska,odż ywka w tubie, odżywka w sprayu...nie powiem-wygląda całkiem przyjemnie
Dziekujejestes kochana
ja odzywke tak czy siak kupię bo wyglada ciekawie przyda się setna w domu....
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:05   #49
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko szalejesz wlosowo ostatnio
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 20:10   #50
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko szalejesz wlosowo ostatnio
Ja to Wam zaraz dupska złoję że mnie na jakąś grzywę namawiacie no jak ja bede kobiety wygladac, miejscie litość a nie ze mnie dziada robicie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:58   #51
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekujejestes kochana
ja odzywke tak czy siak kupię bo wyglada ciekawie przyda się setna w domu....
No problem

dodaje fotki składu odżywki jednej i drugiej

a mnie zainteresował najbardziej ten spray, reklamują go, że zawiera największą ilość argininy spośród wszystkich produktów z serii.
I rekomendują użycie wraz z masażem skóry głowy, aby pobudzić mikrokrązenie i procesy przyswajania składników odżywczych na poziomie cebulek włosa
Jakby co to jest teraz promocja w Naturze na wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklad.odzywka.jpg (101,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odzywka2.jpg (96,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spray.jpg (9,3 KB, 10 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:59   #52
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
No problem

dodaje fotki składu odżywki jednej i drugiej

a mnie zainteresował najbardziej ten spray, reklamują go, że zawiera największą ilość argininy spośród wszystkich produktów z serii.
I rekomendują użycie wraz z masażem skóry głowy, aby pobudzić mikrokrązenie i procesy przyswajania składników odżywczych na poziomie cebulek włosa
Jakby co to jest teraz promocja w Naturze na wszystko
Ja musze masazer nabyc.
Zreszta teraz nie bede nic sprayowac bo ide na te dermabrazję skóry głowy i tam jest zestaw szampon odzywka i cos na glowe co sie po zabiegu uzywa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:04   #53
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja musze masazer nabyc.
Zreszta teraz nie bede nic sprayowac bo ide na te dermabrazję skóry głowy i tam jest zestaw szampon odzywka i cos na glowe co sie po zabiegu uzywa.
ja mam masażer, to był szał pierwsze 3 dni a teraz leży w pudełku
daj znać jakie wrażenia
ja bardziej myślę nad zabiegiem keratynowym
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:07   #54
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja mam masażer, to był szał pierwsze 3 dni a teraz leży w pudełku
daj znać jakie wrażenia
ja bardziej myślę nad zabiegiem keratynowym
prostowanie czy to co ja mialam?

Ja tez mam ale troche sie powyginał i sfatygował znaczy-moja Siostra mu w tym chyba trochę pomogła

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-07-01 o 21:09
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:11   #55
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
prostowanie czy to co ja mialam?

Ja tez mam ale troche sie powyginał i sfatygował znaczy-moja Siostra mu w tym chyba trochę pomogła
nie prostowanie to co Ty 4etapowy zabieg
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:13   #56
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie prostowanie to co Ty 4etapowy zabieg
tez bede to powtarzac ale to dopiero za miesiac. teraz dermabrazja. cebulki niech dostaną troszkę swojego i zmyje mi to resztki kosmetyków ze skóry, szamponów itd.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:16   #57
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
tez bede to powtarzac ale to dopiero za miesiac. teraz dermabrazja. cebulki niech dostaną troszkę swojego i zmyje mi to resztki kosmetyków ze skóry, szamponów itd.
a jak można normalnie farbować po tej keratynie? czy trzeba odczekać trochę?

cyknęłam dzisiejszy kolor..na dworzu wydaje się jeszcze jasniejszy, a po kolejnym farbowaniu wiem, ze będzie mi za jasno nie chcę znowu przyciemniać całości, może tylko jakieś ciemniejsze refleksy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18londa.jpg (39,6 KB, 95 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:37   #58
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a jak można normalnie farbować po tej keratynie? czy trzeba odczekać trochę?

cyknęłam dzisiejszy kolor..na dworzu wydaje się jeszcze jasniejszy, a po kolejnym farbowaniu wiem, ze będzie mi za jasno nie chcę znowu przyciemniać całości, może tylko jakieś ciemniejsze refleksy..
Jasny jak po c12, refleksów ciemnych nie rob bo w kontrascie z taką bielą wydadzą sie zolte albo zielone.

Farbowac mozna ale trzeba poczekac iles tam nie pamietam 2 tyg?
Odrost mozna od razu po to fryzjerka od czubka głowy nie robi zeby nie przyklapło.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:42   #59
karii88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Question Rozjaśnianie po raz kolejny

Witam !
Mam włosy ciemno brązowe, kilkakrotnie rozjaśniałam ale efekt był mizerny... trochę czytałam o dekoloryzacji i zdecydowałam się na rozjaśniacz firmy Leo silver. Zależy mi na jak najmocniejszym rozjaśnieniu, więc się zastanawiam jakiej wody w kremie użyć, 9%; 12% czy jeszcze wyżej? Boje się że spale sobie włosy, ale nie chce tez mieć żółtka. Zależy mi na dość szybkim efekcie ( rozjaśnić raz a dobrze, a nie powtarzacz co 2 tyg.)
Którą wodę polecacie i na jak długo trzymać?
karii88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:46   #60
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jasny jak po c12, refleksów ciemnych nie rob bo w kontrascie z taką bielą wydadzą sie zolte albo zielone.

Farbowac mozna ale trzeba poczekac iles tam nie pamietam 2 tyg?
Odrost mozna od razu po to fryzjerka od czubka głowy nie robi zeby nie przyklapło.
oo też tak własnie słyszałam, że 2 tyg

nie noooo, takie jak po c12 jeszcze nie są, nie załamuj mnie
chodziło mi o takie refleksy beżowe, chłodne to całość automatycznie wizualnie by ciemniej wyglądała..Nie wiem..we wt idę z tymi paznokciami z reklamacją to się obok fryzjerki podpytam najwyżej zamienię londe 18 na 17
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.