Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 10:17   #3841
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MalutkaBrunetka_ Pokaż wiadomość
Witajcie,

ma ktoras z Was paintpoty w odcieniach Painterly i Soft Ochre?? Jakie są to odcienie? W jakie tony wpadają?



Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Co do szminek. Czy nakładacie przed ich aplikacja na usta jakiś balsam?? To może częściowo uchronić Was od wysuszenia. Polecam Tisane z aptek, cena 8-10zl. Jest rewelacyjny na każda pogodę, często stosuje pod szminki lub solo. Niestety mało higieniczny, bo w słoiczku.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Co do Paint Potów, to najlepiej poszukaj swatchy w necie, a dodatkowo możesz zerknąć na wątek "swatche kosmetyków MAC" - tam też kilka fotek się znajdzie .
Generalnie te dwa przez Ciebie wymienione kolory to raczej jasne neutrale, z tym że Painterly ma w sobie różowe tony, a Soft Ochre bodajże żółte.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 10:28   #3842
MalutkaBrunetka_
Raczkowanie
 
Avatar MalutkaBrunetka_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do Paint Potów, to najlepiej poszukaj swatchy w necie, a dodatkowo możesz zerknąć na wątek "swatche kosmetyków MAC" - tam też kilka fotek się znajdzie .
Generalnie te dwa przez Ciebie wymienione kolory to raczej jasne neutrale, z tym że Painterly ma w sobie różowe tony, a Soft Ochre bodajże żółte.

Dziękuje bardzo Właśnie z filmików na yt wywnioskowałam to samo, jeżeli chodzi o tony. A czy PaintPoty muszę dobrać do tonów w mojej skórze?? Mam żółte. Czy Painterly może się lekko odznaczać? Przepraszam, za być może dziwne, śmieszne pytania, ale w temacie PP jestem kompletnie zielona..


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
MalutkaBrunetka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:29   #3843
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MalutkaBrunetka_ Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo Właśnie z filmików na yt wywnioskowałam to samo, jeżeli chodzi o tony. A czy PaintPoty muszę dobrać do tonów w mojej skórze?? Mam żółte. Czy Painterly może się lekko odznaczać? Przepraszam, za być może dziwne, śmieszne pytania, ale w temacie PP jestem kompletnie zielona..


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Zarówno różowawe, jak i żółte tony ładnie ożywiają spojrzenie i obydwa są fajną bazą pod inne cienie, ale chciałam Cię przestrzec przed Soft Ochre Kolor idealny dla niebieskiej tęczówki i żółtawej albo oliwkowej, jasnej skóry, ale konsystencja tragiczna... Suchy, roluje się na powiekach, nietrwały, w ogóle miałam po nim oczy spuchnięte. Paint poty uwielbiam, ale ten był do kitu, chyba nie tylko dla mnie, sądząc po często wystawianych Soft Ochre na Allegro W ogóle jasnożółte kremowe cienie muszą mieć jakąś problematyczną konsystencję, bo to samo dzieje się u mnie z Bone Bobbi Brown, czy Benefitowym Lemon Aid. Także wybór należy do Ciebie, ale mogą być problemy z tym Soft Ochre
Z neutralnych, ożywiających spojrzenie, ładnie jeszcze wygląda Let's skate. Ale on ma drobinki.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-02-10 o 11:34
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:44   #3844
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MalutkaBrunetka_;45073547[SIZE=1
][/SIZE]

Co do szminek. Czy nakładacie przed ich aplikacja na usta jakiś balsam?? To może częściowo uchronić Was od wysuszenia. Polecam Tisane z aptek, cena 8-10zl. Jest rewelacyjny na każda pogodę, często stosuje pod szminki lub solo. Niestety mało higieniczny, bo w słoiczku.
Tisane stosuję na noc, bo pod kolorówkę jest wg. mnie zbyt tłusty Zwykle pod szminki używam tego (bo się wchłania): https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nti-aging.html

Moje usta mają już chyba taką "urodę", że lubią wysychać, bo dzieje się tak również wtedy, gdy nie używam żadnej szminki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:58   #3845
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MalutkaBrunetka_ Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo Właśnie z filmików na yt wywnioskowałam to samo, jeżeli chodzi o tony. A czy PaintPoty muszę dobrać do tonów w mojej skórze?? Mam żółte. Czy Painterly może się lekko odznaczać? Przepraszam, za być może dziwne, śmieszne pytania, ale w temacie PP jestem kompletnie zielona..


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Soft Ochre nie mam, ale wskazówek udzieliła Ci już MissScareAll. Natomiast Painterly ładnie wyrówna koloryt powieki, a czy bedzie się bardziej czy mniej odznaczał od Twojego odcienia skóry to trudno przewidzieć . Poza tym zależy, jak planujesz Paint Pota używać - jeśli chcesz, żeby idealnie zgrał się z Twoim kolorem skóry, to niestety musisz sama przetestować, jednak Paint Poty to w końcu cienie, nie ma chyba przeciwskazań, aby były widoczne na powiekach .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:00   #3846
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tisane stosuję na noc, bo pod kolorówkę jest wg. mnie zbyt tłusty Zwykle pod szminki używam tego (bo się wchłania): https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nti-aging.html

Moje usta mają już chyba taką "urodę", że lubią wysychać, bo dzieje się tak również wtedy, gdy nie używam żadnej szminki.
Mam ten sam problem z ustami co Ty ciągle przesuszone, pewnie dlatego nigdy nie mogę się przekonać do żadnej pomadki, bo wydaje mi się, że wygląda to nie estetycznie, z drugiej strony jednak kiedy mam cały makijaż a na ustach tylko pomadkę ochronna to makijaż wygląda na taki niedokończony i weź tu wygraj...
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 14:27   #3847
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dotarły moje paint poty zamówione na promo w Douglasie Zaczynam rozumiec czemu je tak lubicie bo sa nie do zdarcia.

Wrzuciłam sfoty na wątek swatchowy.

Jak ktos jest blady i liczy, ze Painterly będzie zblizony do koloru jego skóry, to sie przeliczy
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 14:48   #3848
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dotarły moje paint poty zamówione na promo w Douglasie Zaczynam rozumiec czemu je tak lubicie bo sa nie do zdarcia.

Wrzuciłam sfoty na wątek swatchowy.

Jak ktos jest blady i liczy, ze Painterly będzie zblizony do koloru jego skóry, to sie przeliczy
O matko, ale Painterly wyszedł ciemno . Za to Camel Coat wygląda jak Stormy Pink .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 14:54   #3849
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dotarły moje paint poty zamówione na promo w Douglasie Zaczynam rozumiec czemu je tak lubicie bo sa nie do zdarcia.

Wrzuciłam sfoty na wątek swatchowy.

Jak ktos jest blady i liczy, ze Painterly będzie zblizony do koloru jego skóry, to sie przeliczy
ja miałam kiedyś Painterly ale on w ogóle nie był u mnie widoczny. Nic a nic.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 14:56   #3850
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Do mnie tez juz dotarla douglasowa paczka :-D
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 14:57   #3851
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O matko, ale Painterly wyszedł ciemno . Za to Camel Coat wygląda jak Stormy Pink .
rzeczywiście wyszedł dość ciemno i dość różowo - ja chyba nie jestem taka różowa - mam nadzieję
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 15:02   #3852
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja pod szminkie rozmarowuje cieniutka warstwę Lip Balm Macowego i się sprawdza idealnie. Usta pozostaja niewysuszone.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 15:24   #3853
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O matko, ale Painterly wyszedł ciemno . Za to Camel Coat wygląda jak Stormy Pink .
Ale to naprawde tak wygląda u mnie, to nie wina fotki, choc fotografem jestem kiepskim Calkiem inny kolor w sloiczku, a na skórze wychodzi inny

Tu fotka ze sloiczkami - od lewej: Camel Coat i Painterly.
Swatch od lewej: Camel Coat, Painterly i Perky.

edit. na na swatchowy dodałam jeszcze zeswatchowane pomadki Punk Couture i Instigator
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0013.jpg (125,6 KB, 41 załadowań)
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-02-10 o 15:34
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 15:55   #3854
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
edit. na na swatchowy dodałam jeszcze zeswatchowane pomadki Punk Couture i Instigator
Instigator jest boska Ta druga zresztą także
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:13   #3855
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
RiRi Woo a Russian Red to dwie rozne szminki, poniewaz niby obie matowe ale nie maja identycznego wykonczenia, RiRi ma nowy rodzaj matu, wlasnie wysuszajacy i bardziej tępy.... nakłada się ja tak, jakby jakiś opór był.
Trzyma sie, o ile coś nie zacznie sie jesc i pic oczywiście
a to nie jest tak, że Riri jest w retro Matte? czyli tym suchym i tępym? bo dla mnie na przykład te nowe maty są super - gładko suną po ustach i nie wysuszają za to suche i dość tępe są właśnie te Retro matte.

pogubiłam się już w tym wszystkim
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:13   #3856
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ale to naprawde tak wygląda u mnie, to nie wina fotki, choc fotografem jestem kiepskim Calkiem inny kolor w sloiczku, a na skórze wychodzi inny

Tu fotka ze sloiczkami - od lewej: Camel Coat i Painterly.
Swatch od lewej: Camel Coat, Painterly i Perky.

edit. na na swatchowy dodałam jeszcze zeswatchowane pomadki Punk Couture i Instigator
Ale ja wierzę, że tak na Tobie wygląda . Na każdej skórze kolor będzie inaczej wychodził, a przy tym na dłoni odcień się może różnić od tego, co na powiekach.
Szminki super .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:17   #3857
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Tu fotka ze sloiczkami - od lewej: Camel Coat i Painterly.
Swatch od lewej: Camel Coat, Painterly i Perky.
podoba mi się Perky
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 17:06   #3858
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to nie jest tak, że Riri jest w retro Matte? czyli tym suchym i tępym? bo dla mnie na przykład te nowe maty są super - gładko suną po ustach i nie wysuszają za to suche i dość tępe są właśnie te Retro matte.

pogubiłam się już w tym wszystkim
RiRi Woo chyba rzeczywiście ma wykończenie Retro Matte, ale np. Ruby Woo na stronie jest już umieszczona w kategorii Matte, mimo że moim zdaniem też daje takie tępe wrażenie przy aplikacji
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 17:38   #3859
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dotarły moje paint poty zamówione na promo w Douglasie Zaczynam rozumiec czemu je tak lubicie bo sa nie do zdarcia.

Wrzuciłam sfoty na wątek swatchowy.

Jak ktos jest blady i liczy, ze Painterly będzie zblizony do koloru jego skóry, to sie przeliczy
Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Do mnie tez juz dotarla douglasowa paczka :-D
O proszę, a do mnie jeszcze nie dotarła. Pewnie będzie jutro Ciemno u Was wychodzi Camel Coat... Może zrobię fotki swojego, jak dojdzie i wstawię w komplecie z pozostałymi.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 18:20   #3860
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
RiRi Woo chyba rzeczywiście ma wykończenie Retro Matte, ale np. Ruby Woo na stronie jest już umieszczona w kategorii Matte, mimo że moim zdaniem też daje takie tępe wrażenie przy aplikacji
Ruby Woo jest dużo gorsza w obłusdze niż RiRi Woo Ruby ma nowe matowe wykończenie. Nawet macówka powiedziała, ze RiRi w porównaniu do Ruby jest duzo lepsza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:22   #3861
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
RiRi Woo a Russian Red to dwie rozne szminki, poniewaz niby obie matowe ale nie maja identycznego wykonczenia, RiRi ma nowy rodzaj matu, wlasnie wysuszajacy i bardziej tępy.... nakłada się ja tak, jakby jakiś opór był.
Trzyma sie, o ile coś nie zacznie sie jesc i pic oczywiście
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tu widac jaka duza roznica w wykonczeniu miedzy RiRi a RR
Dzięki wielkie za fotki.
Dziś przyleciała paka z Douglasa a w niej Russian red. Jutro się maluję i zobaczę jak się bedę czuła w takiej matowej czerwieni.

Zamówiłam również Painterly i kurka wodna ale on w słoiczku identyko jak Utterly becoming. Oby na oku inaczej wyglądał.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2014-02-11 o 14:43 Powód: błąd w nazwie
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 18:22   #3862
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
RiRi Woo chyba rzeczywiście ma wykończenie Retro Matte, ale np. Ruby Woo na stronie jest już umieszczona w kategorii Matte, mimo że moim zdaniem też daje takie tępe wrażenie przy aplikacji
pytanie jeszcze z kiedy masz tą Ruby Woo. Maty reformulacje przeszły niedawno. jak masz tam nie wiem, sprzed roku czy półtora Ruby to może być w formule która dzisiaj jest już nazywana "Retro Matte" ale kiedyś takie były wszystkie maty...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:07   #3863
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Raany, czytam o waszych nocnych Macowych zdobyczach z Douglasa i mnie zazdro ściska, że ja tym razem nic nie kupiłam :<! No zgapiłam się normalnie, no!

Czaiłam się na Painterly ale po swatchach wrzuconych przez pin3skę to chyba dobrze się stało, że go jednak nie upolowałam. Chyba byłby dla mnie jednak za ciemny i za różowy. Szczerze mówiąc patrząc na inne swatche miałam inne wyobrażenie o tym kolorze. Myślałam, że będzie jedynie odrobinę bardziej różowy niż soft ochre...Teraz to ja już nic nie wiem i chyba przed zakupem i tak będę musiała go zmacać...Szkoda, że produkty MAC stacjonarnie wciąż są tak słabo dostępne =.='
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:19   #3864
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Raany, czytam o waszych nocnych Macowych zdobyczach z Douglasa i mnie zazdro ściska, że ja tym razem nic nie kupiłam :<! No zgapiłam się normalnie, no!

Czaiłam się na Painterly ale po swatchach wrzuconych przez pin3skę to chyba dobrze się stało, że go jednak nie upolowałam. Chyba byłby dla mnie jednak za ciemny i za różowy. Szczerze mówiąc patrząc na inne swatche miałam inne wyobrażenie o tym kolorze. Myślałam, że będzie jedynie odrobinę bardziej różowy niż soft ochre...Teraz to ja już nic nie wiem i chyba przed zakupem i tak będę musiała go zmacać...Szkoda, że produkty MAC stacjonarnie wciąż są tak słabo dostępne =.='
on nie jest ciemny...
jestem mega bladą twarzą, ciemniejszy sporo jest na mnie Utterly Becoming ale Painterly jest taki akurat. Cielisty, jasne, nie jest przezroczysty tylko ma jakiś kolor, ale na mnie i na większości swatchy wypada jasniej niż u pin3zki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:52   #3865
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
on nie jest ciemny...
jestem mega bladą twarzą, ciemniejszy sporo jest na mnie Utterly Becoming ale Painterly jest taki akurat. Cielisty, jasne, nie jest przezroczysty tylko ma jakiś kolor, ale na mnie i na większości swatchy wypada jasniej niż u pin3zki
O, tak sobie właśnie nie mogłam skojarzyć do którego koloru PP jest podobny pin3zkowy swatch! Olśniłaś mnie że jest faktycznie bardziej podobny do UB niż do mojego wyobrażenia o Painterly ! W ogóle jak ostatnio byłam na stoisku MACa to zmacałam tylko Soft Ochre, ale później ogarnęłam, że opinie o tym kolorze są tak rozbieżne, że nadal nie wiem na czym stoję Pewnie dopóki nie wypróbuję, dopóty wiedziała nie będę...

Rany, czemu MAC nie może być chociaż o połowę tańszy?! Wtedy kupiłabym oba, potestowała i mniej ulubionego PP puściła w świat, a tak to kasy szkoda
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:20   #3866
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za fotki.
Dziś przyleciała paka z Douglasa a w niej Russian red. Jutro się maluję i zobaczę jak się bedę czuła w takiej matowej czerwieni.

Zamówiłam również Painterly i kurka wodna ale on w słoiczku identyko jak Utterly game. Oby na oku inaczej wyglądał.
Wrzucisz przy okazji swatcha Russian Red? Widziałam już wiele, ale chcę więcej Chłonę swatche w oczekiwaniu na MACa na Śląsku...
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:52   #3867
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cześć dziewczyny Właśnie przymierzam się do zakupu swojej pierwszej szminki MAC-a i w związku z tym moje pytanie: czy któraś z Was jest posiadaczką pomadki w odcieniu Media, Diva, Dark Side lub Hang-up? Na swatchach wyglądają prawie identycznie, ale różnią się wykończeniami. Zastanawiam się jak to jest z nimi w praktyce, może miałyście z nimi do czynienia?
__________________
i can dream with my eyes opened.


joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:59   #3868
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez joaś905 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Właśnie przymierzam się do zakupu swojej pierwszej szminki MAC-a i w związku z tym moje pytanie: czy któraś z Was jest posiadaczką pomadki w odcieniu Media, Diva, Dark Side lub Hang-up? Na swatchach wyglądają prawie identycznie, ale różnią się wykończeniami. Zastanawiam się jak to jest z nimi w praktyce, może miałyście z nimi do czynienia?
ja ostatnio zakupiłam Dark Side i musze powiedziec ze bomba
Diva byla wg mnie za ciemna (jestem blondynka), a Dark Side dał efekt taki jakiego wlasnie chcialam


co do Ruby Woo, to moja kolezanka zakupila jakos na poczatku roku (badz na przelomie) i napisane jest Matte, ja mam Riri Woo i jest Retro Matte. Na początku ciezko mi było ją opanować, ale w koncu doszłam do zlotego dla mnie środka. Russian Red niedawno moja mama zakupiła, ale jeszcze nie miałam okazji sie nią maznąć.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:16   #3869
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez joaś905 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Właśnie przymierzam się do zakupu swojej pierwszej szminki MAC-a i w związku z tym moje pytanie: czy któraś z Was jest posiadaczką pomadki w odcieniu Media, Diva, Dark Side lub Hang-up? Na swatchach wyglądają prawie identycznie, ale różnią się wykończeniami. Zastanawiam się jak to jest z nimi w praktyce, może miałyście z nimi do czynienia?
Mam/miałam wszystkie w/w prócz Media.
One widocznie róznią się od siebie, nie tylko wykończeniem. Hang Up jest chyba najbardziej "sliska". Dark Side chyba najciemniejsza.Hang Up i Diva zaraz po niej chyba.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-02-10 o 22:17
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 04:10   #3870
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy jest już dostępna kolekcja MAC PREP PRIME CC COLOUR CORRECTING ?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.