Eveline 8w1 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 19:31   #121
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Odżywka Eveline 8w1

A ja jestem bardzo zadowolona z tej odżywki Dzięki niej wreszcie, po raz pierwszy od dwudziestu lat, odpuściłam sobie obgryzanie i zapuściłam śliczne paznokcie!
Na szczęście stosowałam się do zaleceń producenta, tzn. na raz używałam jej tylko około 2 tygodnie i nie miałam problemów z przebarwieniami czy czymkolwiek. Paznokcie wyglądają po niej bardzo ładnie (wiele osób pytało się mnie, czy czasem nie mam żelowych tipsów!) i są mocniejsze.
Już ją odstawiłam, ale nadal czasami ją nakładam, żeby wzmocnić moje pazurki.
Z własnego doświadczenia polecam w stu procentach!
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:39   #122
Dreamer000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 42
Dot.: Odżywki eveline

Wiele z was negatywnie się jednak wypowiada ;o

zaczynam się martwić czy oby faktycznie są takie dobre. )
__________________
Odzwyczajam się od facebooka!
Dreamer000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:40   #123
Dreamer000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 42
Dot.: Odżywki eveline

Cytat:
Napisane przez HIPEREMIL89 Pokaż wiadomość
Wiem że jest wiele różnych opinii na temat tych odżywek... ale ja jestem kolejną osobą która nie ma pozytywnych doświadczeń z nimi
Mogłabyś jasniej..?
__________________
Odzwyczajam się od facebooka!
Dreamer000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:24   #124
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 136
Dot.: Odżywki eveline

Cytat:
Napisane przez Dreamer000 Pokaż wiadomość
Wiele z was negatywnie się jednak wypowiada ;o

zaczynam się martwić czy oby faktycznie są takie dobre. )
Spokojnie. Te opinie w większości pisane są przez konkurencję.
_Karolinaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:46   #125
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Odżywki eveline

tym bardziej że piszą tu osoby o podobnych loginach, zarejestrowane w tym miesiącu i umieszczają bardzo bardzo podobną treść w każdym poście... ja już mówiłam-komu pasuje niech używa, komu nie pasuje niech nie używa. Ja aktualnie zdjęłam hybrydę ze stóp i robię kurację eveline 8w1 przez jakiś miesiąc a hybrydki założę znów na wiosnę
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 10:52   #126
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Odżywki eveline

Używam tych odżywek od 1,5 roku i mogę się rzetelnie wypowiedzieć. Moim zdaniem one wzmacniają paznokcie, usztywniają tak jakby, kiedy są używane (tzn cały czas). Ja zawsze maluje jako baza pod lakier. W takim wypadku formaldehyd utwardza na bieżąco paznokcie i przedłuża trwałość lakieru. Ale jeśli tylko przestane używać ich to paznokcie wracają do poprzedniej formy- rozdwajają się strasznie.
Nie nazwałabym ich jednak odżywkami tylko utwardzaczami. Nie poprawiają kondycji paznokci na dłuższą metę ale pomagają doraźnie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 15:05   #127
Dreamer000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 42
Dot.: Odżywki eveline

Dziękuje Ci bardzo za obiektywną opinię )

Coś w tym jest- jak zmywam to faktycznie nie są takie super
__________________
Odzwyczajam się od facebooka!
Dreamer000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 13:32   #128
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Odżywki eveline

ja tez sie moge wypowiedziec bo uzywam juz chyba 7 opakowanie 8w1
moje paznokcie to bylo dno i dwa metry mułu. rozdwajanie, wyginanie, zadzieranie <tylko to mi zostalo na kciukach>, łamanie.
Na poczatku stosowałam jak kazal producent, ale to moze 2 tyg. Teraz stosuje jako baze pod lakier czyli średnio co 5 dni, czasem gdy nie chce mi sie malowac stosuje codziennie przez 2-3 dni, zmywam i znowu jako baza pod lakier. teraz paznokcie piłuje bo są zbyt dlugie a nie dlatego ze jakis sie złamał
Ale gdy zdazylo mi sie "na raz" pomalowac dwie warstwy to paznokcie mnie bolały;/ nic fajnego. Więc po prostu tak nie robie
Kazdy powinien sprawdzić na sobie jak ta odzywka działa
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 15:12   #129
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny , czy nie macie wrażenia , że część negatywnych komentarzy ( oczywiście nie wszystkie i nie tylko w tym wątku) pisane są przez konkurencyjne firmy? Zauważyłam sporo nowych użytkowników , którzy mają pojedyncze posty i często ci użytkownicy rejestrowali się w tym samym dniu lub podobnym.
Coś mi się nie wydaję, że zwykłej użytkowniczce tej odżywki chciałoby się specjalnie tworzyć konto tylko po to by bojkotować tę odżywkę.
nie wiem jak inni, mogę się wypowiadać sama za się, jako "nowa", co prawda w innym wątku wypowiadająca się, ale nie do końca pozytywnie o tej odżywce. Bojkotować zamiaru nie mam ani tej ani innej - powiem ogólnie - kilka odżywek z formaldehydem stosowałam - różnych firm i niestety, ale wysuszały masakrycznie i doprowadzały do "bocznego pękania" może gdyby przeprowadzić naprzemienną kurację tymi odżywkami i olejami to miałoby jakiś sens? nie wiem, nie próbowałam...
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 12:21   #130
TunnelVision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 54
Dot.: Odżywki eveline

A ja mam pytanie o sposoby dbania o skórki przy stosowaniu eveline 8w1. Jest nawet na opakowaniu napisane,że należy zabezpieczyć je kremem albo oliwką. Tylko jak w praktyce to robicie? Mi strasznie wysuszyło skórki wkoło i nie mogę się ich pozbyć, są takie białe i twarde nachodzą na paznokcie. Robiłam sobie kremami na skórki m.in. z avonu, eveline i próbowałam je usunąć ale nie udało mi się. Może jestem jakimś ulągiem ale przyznam, że nigdy specjalnie o skórki nie dbałam, jednak teraz nie mogę na nie patrzeć po tej odżywce. Jak Wy o nie dbacie? Normalnie kremujecie wkoło i wtedy nakładacie odżywkę? Bo ja się boję,że jak natłuszczę przy okazji płytki paznokci tym kremem i odżywka źle się nałoży. Mam nadzieję,że nie zagmatwałam i ktoś coś doradzi
TunnelVision jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 12:39   #131
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Odżywki eveline

też mam problem z suchymi skórkami-ale nie od lakierów tylko taka już ich uroda (moja mama ma to samo). Kup sobie Sally Hansen Cuticle Remover (w wątku z lakierami hybrydowymi dziewczyny podawały linki do tego produktu), używaj go raz w tygodniu, odpychaj skórki (nie wycinaj, ja wycinałam jakiś czas i były tylko gorsze) i używaj kiedy tylko możesz oliwki (w pisaku lub pędzelku) na wał okołopaznokciowy. Obowiązkowo po każdym umyciu rąk wsmarowuj krem dokładnie zwłaszcza przy skórkach. Powinno trochę pomóc
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 07:06   #132
TunnelVision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 54
Dot.: Odżywki eveline

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
też mam problem z suchymi skórkami-ale nie od lakierów tylko taka już ich uroda (moja mama ma to samo). Kup sobie Sally Hansen Cuticle Remover (w wątku z lakierami hybrydowymi dziewczyny podawały linki do tego produktu), używaj go raz w tygodniu, odpychaj skórki (nie wycinaj, ja wycinałam jakiś czas i były tylko gorsze) i używaj kiedy tylko możesz oliwki (w pisaku lub pędzelku) na wał okołopaznokciowy. Obowiązkowo po każdym umyciu rąk wsmarowuj krem dokładnie zwłaszcza przy skórkach. Powinno trochę pomóc
Dziękuję Zakupię te preparaty i będę walczyć. A dostanę w rossmannie takie drewniane patyczki do skórek? Pewnie tak, tylko ja taka niewyedukowana
TunnelVision jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 09:26   #133
Malwinaa1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

Ja od jakis 3miesiecy używam odżywki eveline 8in1 i wreszcie mam dlugie i twarde paznokcie bez lamania, kruszenia i rozdwajania... na poczatku tez mnie pieklo, ale teraz juz nie.. naprawde polecam
Malwinaa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 22:38   #134
ninde_
Przyczajenie
 
Avatar ninde_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

Moje są wzmocnione, nie łamią się, ale strasznie wolno rosną Myślę, że poczekam dłużej na ich wzrost a później będą po prostu idealne Skórki strasznie się wysuszyły, co jest moją winą, bo ich nie zabezpieczałam.. Trudno. Tak czy siak jest lepiej!
__________________
ninde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 17:08   #135
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

eveline 8w1 wywołuje onycholizę. więcej znajdziecie w google.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 07:44   #136
ReJune1559
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Odżywka Eveline 8w1

Ja muszę przyznać że używam jej od czasu do czasu ale pomaluje tylko dwa razy i odstawiam na kilka miesięcy ponieważ inaczej chyba straciłabym paznokcie, długo używana bardzo je niszczy i przebarwia ...
ReJune1559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 12:28   #137
klaudynkamro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Eveline 8w1

Powiem wam o co chodzi. Poleciła mi odzywkę kolezanka zachwycona z efektów nie tylko u niej. Dlatego wzbudziło to watpliwości skąd tak nienaturalnie szybka zmiana Na pudełeczku widnieje napis o zawarciu formaldehydu. Pamiętacie piękne lśniące włosy "keratynowe prostowanie itp."-cuda z labolatorium Macie typowe objawy uczulenia na formaline pieczenie, żółknięcie, rozwarstwianie. Nałożyłam ją dopiero raz zobacze co sie stanie. Pożałowałam na sally hansen Nie kazdy ma objawy ale nie ma co przesadzać. Dlatego kuracja jest na pare tyg. Dalej króluje zasada o tym co dobre dla skóry i jej wytworów "to co mozna zjeść" Prócz glinki do twarzy:P
klaudynkamro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 17:52   #138
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Niedawno paznokcie zaczęły mi się lekko rozdwajać, więc ponownie sięgnęłam po Eveline 8 w 1. Około 5 minut po aplikacji dostałam tak ostrego bólu paznokci (jakby mi ktoś je zrywał) i raz dwa trzy ją zmyłam.
Tez czuje delikadny bol paznokci po nalozeniu tej odzywki - trwa to okolo minuty i przechodzi. Nie wiem czym to moze byc spowodowane
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 00:39   #139
JKG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
może gdyby przeprowadzić naprzemienną kurację tymi odżywkami i olejami to miałoby jakiś sens? nie wiem, nie próbowałam...
Ja właśnie tak zrobiłam. Najpierw intensywna kuracja 8w1 (ale nie wg zasad z opakowania, bo zdygałam po czytaniu ambiwalentnych opinii w internecie, malowałam raz na kilka dni i dopiero jak się trochę starło, to ponownie), a potem równie intensywna olejkiem Regenerum i miałam piękne paznokcie przez kilka tygodni. Potem niestety olałam sprawę i znów się osłabiły i nie chcą odrastać, więc wróciłam do Eveline. Teraz używam 9w1 w wyniku głupiej pomyłki (jak była promocja na produkty do paznokci w Rossmannie, moja mama dzwoniła do mnie będąc w sklepie i pytając, czy mi coś wziąć przy okazji - i oczywiście pomyliła nazwę ), na razie jest okej - już czuję, że płytka jest troszkę twardsza i spokojnie odrastają. A potem znów zainwestuję w olejek ;-)
JKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 08:39   #140
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Eveline 8w1

Także nie polecam. Mam onycholizę po niej i na dodatek cały czas czuję "ból paznokci", taki tępy.
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 10:49   #141
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
Tez czuje delikadny bol paznokci po nalozeniu tej odzywki - trwa to okolo minuty i przechodzi. Nie wiem czym to moze byc spowodowane
To jest spowodowane formaldehydem, widocznie źle na Ciebie działa i powinnaś jak najszybciej zrezygnować z tej odżywki jeśli nie chcesz mieć onycholizy.

Ja jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Najważniejsze to obserwować. Jeśli pojawia się ból to zrezygnować z odżywki na zawsze. Ja na szczęście tego problemu nie mam. Nakładam jedną warstwę i po 3 dniach zmywam i znowu nakładam 1 warstwę i tak w kółko. Stosuję ją 2 miesiące, potem robię 2 miesiące przerwy i wszystko jest w porządku, rosną długie jak szalone Trzeba pamiętać jednak o tym, że odżywka działa tylko kiedy ją stosujemy - jak robimy przerwę paznokcie wracają do stanu początkowego (w moim przypadku bardzo się rozdwajają ale zawsze tak z nimi było). Każda odżywka z formaldehydem może być niebezpieczna jeśli aplikujemy ją nieprawidłowo lub przymykamy oko na skutki uboczne!!!
Dodam jeszcze, że ja używam odżywki od około 8 miesięcy a moja koleżanka od 3 lat i obydwie nie miałyśmy z nią żadnych problemów
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:28   #142
95aga95
Zadomowienie
 
Avatar 95aga95
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 197
Dot.: Eveline 8w1

moja pierwsza odżywka- paznokcie, po dwumiesięcznej pracy wśród ziemi, trawy, nawozów i okropnych jednorazowych rękawiczek, stały się naprawdę okropne. Rozdwojone i połamane w każdym możliwym miejscu. Po dwóch, trzech miesiącach stosowania ( i to niekoniecznie zgodnie z ulotką) zmieniły się nie do poznania. Stały się twardsze i przede wszystkim nie rozdwajają się. Ale to może zależy od paznokcia, ja żadnych skutków ubocznych nie miałam.
__________________
14.08.2010 - Mój Najwspanialszy

Wymienię

Odpisz u mnie, ja u Ciebie
95aga95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 20:01   #143
Szatanka666
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka666
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny , czy nie macie wrażenia , że część negatywnych komentarzy ( oczywiście nie wszystkie i nie tylko w tym wątku) pisane są przez konkurencyjne firmy? Zauważyłam sporo nowych użytkowników , którzy mają pojedyncze posty i często ci użytkownicy rejestrowali się w tym samym dniu lub podobnym.
Coś mi się nie wydaję, że zwykłej użytkowniczce tej odżywki chciałoby się specjalnie tworzyć konto tylko po to by bojkotować tę odżywkę.
Te nicki caps lockiem są podejrzane i to mocno.

Mi ta odżywka żadnej krzywdy nie zrobiła, a wręcz przeciwnie.
__________________
Włosy:
2011-do obojczyków
2014-do talii


No pain
- No gain
Trening jako mój antydepresant
Szatanka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 00:10   #144
JKG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez Szatanka666 Pokaż wiadomość
Te nicki caps lockiem są podejrzane i to mocno.

Mi ta odżywka żadnej krzywdy nie zrobiła, a wręcz przeciwnie.
Przez chwilę się wystraszyłam, że mówicie może o mnie, a ja po prostu mam w nicku inicjały, bo nie chciało mi się niczego wymyślać :P Teraz dopiero przewinęłam na pierwszą stronę i już widzę, o co chodzi. Tak czy inaczej chyba nie ma sensu się za bardzo przejmować komentarzami anonimowych koleżanek z forum - każda z nas jest inna i chyba najlepiej przetestować na sobie samej, czy nie? Poza osobami, które boją się, że mogą mieć reakcję uczuleniową na formaldehyd, każdy powinien sprawdzić samodzielnie, co i jak na niego działa. Ostatecznie ta odżywka nie kosztuje majątku, a od jednego użycia na próbę zdrowia też nie stracicie. Na mnie na przykład ten formaldehyd, na który część dziewczyn pomstuje, działa doskonale - mam naturalnie paznokcie kruche jak płatki migdałów i to jedyna odżywka, która potrafi je naprawdę wzmocnić. Szkody można zniwelować olejkiem. Swoją drogą, chciałabym wam powiedzieć, że formaldehyd występuje w naturze, na przykład w... gruszkach*. Nie jest niebezpieczny sam w sobie, tylko w konkretnej ilości, więc po prostu nie warto z nim przesadzać. Podobnie jak z większością substancji

* https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...35249686_n.jpg
JKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 23:01   #145
Angela681
Raczkowanie
 
Avatar Angela681
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 220
Dot.: Eveline 8w1

Używam dość regularnie od roku i nigdy nie miałam piękniejszych paznokci Szybciutko rosną, są twarde i mocne. Ja polecam, choć wiem, że nie każdemu się sprawdzi, trzeba próbować
__________________
KSIĄŻKI DO WYMIANY
Angela681 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:09   #146
arwena67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Eveline 8w1

Hej ja też jej używałam i fakt, paznokcie zrobiły się mocne, szybko rosły, były jaśniejsze. Ale co z tego skoro wystarczy ją na chwilkę odstawić i wszystko wraca do poprzedniego stanu? ;(
arwena67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 21:00   #147
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Na opakowaniu (przynajmniej moim ) jest ostrzeżenie i zapis - stosować przez 4-6 tygodni. Wszystko co dobra w nadmiarze szkodzi... Trzeba czytać opakowania i brać je do serca, a nie zarzucać producentowi brak kompetencji.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 11:27   #148
eilin23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Exclamation RATUJCIE! odżywka 8w1!

Cześć dziewczyny! Szukam szukam i postanowiłam sama napisać.
używałam odżywki 8w1, używałam ją pod lakier jako bazę i zaczęłam odczuwać ból! Zauważyłam że paznokcie zaczęły "odstawać" od paznokcia głębiej.
Cholernie się boję i nie wiem jak zapobiec dalszemu niszczeniu paznokcie!
pomóżcie! co robić?
eilin23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 11:51   #149
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: RATUJCIE! odżywka 8w1!

teraz to już nie wiem czy coś można zrobić, na pewno odstaw odżywkę. Ja bym spróbowała moczyć paznokcie w podgrzanej oliwie z oliwek albo olejku rycynowym, to może pomóc zregenerować paznokcie.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 12:18   #150
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: RATUJCIE! odżywka 8w1!

Skąd ja to znam? Niestety ta odżywka jest tragiczna i nie powinna w ogóle zostać dopuszczona do sprzedaży. Paznokcie po jej zastosowaniu paliły mnie jakby ogniem. Wyrzuć ją, zmyj z paznokci. Ja później stosowałam diamentową odżywkę Sally Hansen i na szczęście moje paznokcie wyzdrowiały.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 22:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.