Szatynki ?? Blee - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-20, 12:24   #31
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Szatynki ?? Blee

Lubię takie wątki toż to jest takie zabawne...
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 13:04   #32
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Szatynki ?? Blee

Pewna Wizazanka słusznie okresliła aktywnosc na takich wątkach jako "karmienie troli"
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 13:08   #33
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Szatynki ?? Blee

No i nie pozostaje mi nic innego jak iść i sie powiesić, bo jestem szatynką.
Rzeczywiście, koszmar nie do zniesienia.


__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 13:21   #34
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Nie musisz byc taka zgryzliwa. Nie szadze ze ta dziewczyna miala na celu rozpoczecie wojny miedzy blondynkami i brunetkami, czytaj ze zrozumieniem i minimum tolerancji...ona poprostu uwaza ze jasny braz jest taki troche pozbawiony charakteru, w jakims stopniu nijaki i nieokreslony i ja sie z nia zgadzam, jasny blond rzuca sie w oczy...nie oszukujmy sie, jasny blond przyciaga wzrok tak samo z kolorem czarnym bo sa to kolory intensywne, charakterystyczne.
heh
rozumiem, że dla Ciebie słowo BLE = "troche pozbawiony charakteru, w jakims stopniu nijaki i nieokreslony"
to ja chyba z innego słownika korzystam

nie chcę być złośliwa, naprawdę, każdemu podoba się coś innego, co konsument to preferencje tylko, że Ty swoje potrafisz wyrazić w sposób jasny i klarowny nie obrażając nikogo, a autorka wątku ma z tym chyba mały problem
osobiście jako szatynka (mimo iż nie zachwycona swoim kolorem) nie uważam, że mam w sobie "to wewnętrzne fuj, to ukryte bzie"

i nadal nie rozumiem - o co ten apel?

Cytat:
Napisane przez grinajs Pokaż wiadomość
Niech ktoś założy watek-SEKSAPIL w oczach-sparwdz czy go masz(jak nie masz to kup sobie kontakty w kolorze,który da ci seksapil)
ja mam zielonkawe-takie moro nawet ośmiele stwierdzić-z pewnością to nie jest atrakcyjny kolor jak np.niebieskie oczy powalajace na kolana.
też mam zielone i to taką czystą zieleń polskiego Bałtyku (element poezji ) i seksapil to aż z nich buzuje, normalnie Renia Begger to ma przy mnie kurczaki w oczach a nie co innego
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:15   #35
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Szatynki ?? Blee

"mój TŻ kiedys powiedział: "blondynki sa co najwyzej sexy i sweet a kobiety ciemnowłose-szatyneczki,bruneteczki,c zarnulki-zmysłowe,kobiece,piekne i mają w sobie ten urok,ten czar czego nie mają pozostałe""

Grinajs oświecę Cię - Twój TŻ Cię okłamuje.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 15:45   #36
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Szatynki ?? Blee

sorryy zabieram głos ,załozyłam ten wątek i pisze co myśle ale może już skończmy z tym bo rzeczywiście dojdzie do wojny !!!
londa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 16:03   #37
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Szatynki ?? Blee

Nie mogę znieść tego jak ten wątek jest zatytułowany, jakie blee
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 16:05   #38
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Szatynki ?? Blee

No i przez ten wątek żyję w stresie, bo nie wiem czy mam w oczach seksapil
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 16:47   #39
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Szatynki ?? Blee

wstępuje i ja do grona "blee" ..

londa wiesz co .. ja to sie ciesze, że jestem taka "blee", a Ty widze jakiś kompleks chyba masz. No nic trzeba by zmienić kolorek-pomyśl o tym, bo po co się męczyć ?
Według mnie ( i z raczej nie tylko mnie ) szatynki są pięnke, każda na swój sposób !
89summer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 19:02   #40
grinajs
Raczkowanie
 
Avatar grinajs
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 280
Dot.: Szatynki ?? Blee

madziunia80,benito_mruffk olini i *Justynka*- postanowiłam ogłosić się Nadwornym Czarodziejem Irydologiem na wizażu i mam pomysła-wklejajcie foty swoich oczu a ja wam powiem kto ma a kto jest pozbawiony seksapilu
(to widzę iż jedziom na tym samym wózku eh...życie)


Ala...wybacz,muszę Cie rozczarować-nie tylko moj TZ tak twierdzi
A tak na poważnie zamknijcie już ten wątek oki?
__________________
Gucio-kupka psiego nieszczęścia szuka pilnie domu

Korabiewickie schronisko dla zwierząt
Jeżeli nie jest Tobie obojętny los bezdomnych zwierząt prosze Cię o pomocRazem zdziałamy wiele.W pojedynkę nic.
grinajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 19:14   #41
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Szatynki ?? Blee

dziewczyny wy naprawdę nie zrozumiałyście o co chodziło z tym "seksapilem w oczach"? to przeczytajcie to zdanie jeszcze raz i się nad nim zastanówcie. i to takie ha ha śmieszne pośmiejmy się jeszcze kto ma seksapil w oczach a we włosach...

grinajs współczuję TŻta bo strasznie uogólnia i ocenia ludzi po kolorze włosów, chociaż widzę, że ty też, więc w sumie nie mam czego współczuć.

pozdrawiam wszystkie szatynki, blondynki, brunetki i rude które są ponad głupie kłótnie pt. "jaki kolor jest najfajniejszy i najseksowniejszy".
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 20:32   #42
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez grinajs Pokaż wiadomość
Ala...wybacz,muszę Cie rozczarować-nie tylko moj TZ tak twierdzi
Tak tak, pocieszaj sie...
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 20:50   #43
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Szatynki ?? Blee

a mi się ten kolor też nie podoba dlatego przefarbowałam się na czarno..

no ale wątku o tym nie założę
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 21:06   #44
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: Szatynki ?? Blee

ja mam naturalnie jasny brąz, przefarbowałam na ciemny bo w takim mi lepiej.
Ale setki razy słyszalam,ze mam piękny kolor włosów

PS. Radze nie wychodzić w południe z domu, bo widze,ze słoneczko jednak swój slad zostawiło
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 21:10   #45
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Tak tak, pocieszaj sie...
Proponuje zamknąc wątek, bo widze,ze dziewczyny, nie mogą pojąć, iz faceci mają rózne gusta i gotowe są w tej "słusznej sprawie" sie pozabijać.
Wyluzujcie!
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 21:55   #46
grinajs
Raczkowanie
 
Avatar grinajs
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 280
Dot.: Szatynki ?? Blee

Ala...nie zna sie na żartach...Smutne to.Wątek po to by sprowokować wszystkie kobity z włosami na łbie.najlepiej na tym wychodza łyse

A powiem ci coś Alu,ze ja się "nie pocieszam" tylko stwierdzam fakt.Wiem,ze jsteś blondynka i pewnie Cie to dotknęło.Faceci dzielą sie na takich co to ubustwiaja wyłącznie ciemnowłose badz tylko jasnowłose albo i takie i takie jednoczesnie.A śmieszy mnie to,ze sugerujesz mi,że mój tż mnie okłamuje.Kobieto-znasz go???Raczej nie.I na 110% mówi prawde.

dobranoc szatyneczki i (bez)seksapilowe kobitki też hehe

Londa zamknij już ten swój głupi watek-to taka prosba for you.
__________________
Gucio-kupka psiego nieszczęścia szuka pilnie domu

Korabiewickie schronisko dla zwierząt
Jeżeli nie jest Tobie obojętny los bezdomnych zwierząt prosze Cię o pomocRazem zdziałamy wiele.W pojedynkę nic.
grinajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 05:34   #47
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Szatynki ?? Blee

[quote=eMPi;4821836]Proponuje zamknąc wątek, bo widze,ze dziewczyny, nie mogą pojąć, iz faceci mają rózne gusta i gotowe są w tej "słusznej sprawie" sie pozabijać.
Wyluzujcie!

Dokladnie, podejrzewam ze ze maz ktory twierdzi ze brunetki sa ' ladniejsze" pewnie sam jest blondynem i pociagaja go wlasnie brunetki, w ogole duzo Polakow lubie 'ciemne' dziewczyny bo typ slowianski to blond wlosy, ale wystarczy ze blondynka pojedzie do Wloszech i tam to wlasnie ona jest standartem piekna, wiec jeszcze raz nie rozumie po co obrazac blondynki, szatynki i brunetki skoro i te sa ladne i te, przeciez i tak wszystko zalezy od rysow twarzy a nie wlosow, pozdrawiam...
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 05:41   #48
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Szatynki ?? Blee

A powiem ci coś Alu,ze ja się "nie pocieszam" tylko stwierdzam fakt.Wiem,ze jsteś blondynka i pewnie Cie to dotknęło.Faceci dzielą sie na takich co to ubustwiaja wyłącznie ciemnowłose badz tylko jasnowłose albo i takie i takie jednoczesnie.A śmieszy mnie to,ze sugerujesz mi,że mój tż mnie okłamuje.Kobieto-znasz go???Raczej nie.I na 110% mówi prawde.

Czyli co sugerujesz ze twoj maze widzac atrakcyjna blondynke i niezbyt atrakcyjna o nieciekawej twarzy brunetke to wybral by ta druga tylko dlatego ze ma czarne wlosy?

I przypominam to ty zaczelas dyskusje ze twoj maz uwaza ze brunetki sa bardziej seksowne od blondynek. Czyli chcialas sie dowartosciowac bo sama jestes pewnie z tych ' ciemnowlosych"

Jesli nie rozumiesz co to znaczy seksapil w oczach to nie wiem co mam na to odpowiedziec
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 07:05   #49
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez winner Pokaż wiadomość
a ja wlasnie zamierzam wrocic do mojego naturalnego kolorku z blondynki na szatynke juz sie nie moge doczekac hehehe :
Ja tez
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 09:43   #50
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Szatynki ?? Blee

Może trzeba raz na zawsze zakończyć dyskusję, kto ładniejszy - brunetki, czy blondynki? Wiem, że każdy może mieć swój gust, ale dziwi mnie, jak można lubić WYŁĄCZNIE brunetki albo WYŁ.ĄCZNIE blondynki... kolor włosów to akurat chyba najmniej istotna sprawa. A kto jest ładniejszy - z ręką na sercu przyznam, że ładnych brunetek (naturalnych) jest więcej, bo są one bardziej wyraziste, często nie muszą się malować. Ale naturalna ładna blondynka o wyraźnej oprawie to prawdziwy okaz. Tak jak Miss Świata - u nas na reprezentantkę Polski wybiera się zawsze brunetkę, ale często nawet najpiękniejsza brunetka z dalekiej Północy (czyli Polski) nie może się równać z południowymi pięknościami. Co innego jakby wybrano charakterystyczną dla naszego kraju blondynkę, wtedy wyróżniałaby się na tle śniadych latynosek.

Ja osobiście nie jestem jasną blondynką, tylko ciemną, w zimę to już można nazwać mnie tylko szatynką, a jeszcze teraz jestem farbowana na brąz (bo za wszelką cenę chciałam być brunetką, teraz widzę, że nie ma sensu zmieniać siebie na siłę, lepiej podkreślić to, co jest najładniejsze w sobie) jednak mimo wszystko, chociaż sama często zaprzeczałam, jestem bardziej blondynką niż brunetką. I jak słyszę, że ktoś mówi, że blondynki są puste, tandetne, nijakie, pozbawione seksapilu, Barbiowate, giną na tle czarnowłosych, to aż łezka do oka napływa, bo przecież sama jestem taka "tandetna i nijaka"...

No a właściwie to szatynką jestem. Blee. Idę skakać z okna na beton (7 piętro).

A może czas zamknąć ten temat, zanim jedni się pozabijają nawzajem, a reszta pójdzie się wieszać albo skakać z mostu?
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 10:44   #51
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez grinajs Pokaż wiadomość
Ala...nie zna sie na żartach...Smutne to.Wątek po to by sprowokować wszystkie kobity z włosami na łbie.najlepiej na tym wychodza łyse

A powiem ci coś Alu,ze ja się "nie pocieszam" tylko stwierdzam fakt..
Czy nie uważasz, że pisząc takie rzeczy sama sobie zaprzeczasz? Najpierw mi mówisz, że nie znam sie na żartach a potem, że stwierdzasz tylko fakt. Więc to są Twoim zdaniem żarty czy fakty? Jeżeli kobieta ma śliczną buzię to nie istotny jest kolor włosow. A to czy jest sexowna, namiętna czy słodka wynika głównie z jej zachowania, ruchów a także spojrzenia a nie koloru włosów.Bo spalona na solarce czrnowlosa dziewczyna z wielka tapetą na twarzy nie kojarzy mi się jakoś ze zmysłowością tylko z tandetą. Więc nie gadaj mi tu oklepanych stereotypów.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 11:15   #52
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Szatynki ?? Blee

świetny wątek. Trzeba się uspokoić i nie wychodzić na słonko Wg mnie nie ma sensu prowadzić sporów o to który kolor włosów jest ładnieszy, czyt. seksowniejszy, bo w tej sprawie nigdy nie znajdzie się wspólnego zdania, poglądów jest tyle ile ludzi na świecie. Każdy co innego uważa za piękne. No
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 11:33   #53
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez grinajs Pokaż wiadomość
Londa zamknij już ten swój głupi watek-to taka prosba for you.
watki moze zamykac tylko moderator.


grinajs - powiedz prosze, ze zartujesz z tym, ze wiekszosc facetow woli brunetki
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 15:01   #54
grey daze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: Szatynki ?? Blee

Hmm, tak sobie czytam ten wątek i się zastanawiam, czy niektóre naprawdę są tak głupie, czy tylko udają? Nie rozumiecie, że ilu ludzi, tyle gustów i to się tyczy zarówno samych dziewczyn, które decydują co mają na głowie jak i mężczyzn, którzy wybierają te dziewczyny?

Zabawne jest to, że niektórzy uważają jeden kolor za lepszy, a inny za gorszy. Człowiek, który ma jasny brąz, a nie ciemny jest dla Was gorszy? Żałosne. Kolor włosów dziedziczymy w genach, nie wybieramy go z wieszaka w sklepie.

I proszę, nie wmawiajcie sobie, że mężczyźni wolą brunetki lub blondynki, bo to pachnie przedszkolem.
grey daze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 17:36   #55
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Szatynki ?? Blee

na wstępię pragnę gorąco podziękować londzie - kocham ten wątek

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
No i przez ten wątek żyję w stresie, bo nie wiem czy mam w oczach seksapil
no uważaj kochana, bo jeszcze osiwiejesz, i wtedy już nawet nie będziesz bleee a resztki seksapilu kaput

Cytat:
Napisane przez grinajs Pokaż wiadomość
madziunia80,benito_mruffk olini i *Justynka*- postanowiłam ogłosić się Nadwornym Czarodziejem Irydologiem na wizażu i mam pomysła-wklejajcie foty swoich oczu a ja wam powiem kto ma a kto jest pozbawiony seksapilu
(to widzę iż jedziom na tym samym wózku eh...życie)
to ja się zgłaszam na badanie o Nadworna Czarodziejko Irydolożko
oczy mam jak już wspomniałam zielonoburo (ale nasze polskie bajorko zwane Bałtykiem) szarawe w żółte plamy
<--- o takie, mniej więcej

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
dziewczyny wy naprawdę nie zrozumiałyście o co chodziło z tym "seksapilem w oczach"? to przeczytajcie to zdanie jeszcze raz i się nad nim zastanówcie. i to takie ha ha śmieszne pośmiejmy się jeszcze kto ma seksapil w oczach a we włosach...

grinajs współczuję TŻta bo strasznie uogólnia i ocenia ludzi po kolorze włosów, chociaż widzę, że ty też, więc w sumie nie mam czego współczuć.

pozdrawiam wszystkie szatynki, blondynki, brunetki i rude które są ponad głupie kłótnie pt. "jaki kolor jest najfajniejszy i najseksowniejszy".
no zrozum nas, skoro już wiemy, że jesteśmy bleee i mamy "okropne" włosy to pozostała nam ino nadzieja na ten seksapil w oczach

a swoją drogą ocenianie TŻta grinajs na podstawie jednego zdania (bez kontekstu, bez intonacji) nie jest według Ciebie uogólnianiem?

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
świetny wątek. Trzeba się uspokoić i nie wychodzić na słonko Wg mnie nie ma sensu prowadzić sporów o to który kolor włosów jest ładnieszy, czyt. seksowniejszy, bo w tej sprawie nigdy nie znajdzie się wspólnego zdania, poglądów jest tyle ile ludzi na świecie. Każdy co innego uważa za piękne. No


Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

grinajs - powiedz prosze, ze zartujesz z tym, ze wiekszosc facetow woli brunetki
zacznijmy w ogóle od tego, że większość facetów gada coś innego, myśli co innego, a robi jeszcze coś innego
więc kij ich tam wie co oni wolą
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 06:06   #56
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Może trzeba raz na zawsze zakończyć dyskusję, kto ładniejszy - brunetki, czy blondynki? Wiem, że każdy może mieć swój gust, ale dziwi mnie, jak można lubić WYŁĄCZNIE brunetki albo WYŁ.ĄCZNIE blondynki... kolor włosów to akurat chyba najmniej istotna sprawa. A kto jest ładniejszy - z ręką na sercu przyznam, że ładnych brunetek (naturalnych) jest więcej, bo są one bardziej wyraziste, często nie muszą się malować. Ale naturalna ładna blondynka o wyraźnej oprawie to prawdziwy okaz. Tak jak Miss Świata - u nas na reprezentantkę Polski wybiera się zawsze brunetkę, ale często nawet najpiękniejsza brunetka z dalekiej Północy (czyli Polski) nie może się równać z południowymi pięknościami. Co innego jakby wybrano charakterystyczną dla naszego kraju blondynkę, wtedy wyróżniałaby się na tle śniadych latynosek.

Ja osobiście nie jestem jasną blondynką, tylko ciemną, w zimę to już można nazwać mnie tylko szatynką, a jeszcze teraz jestem farbowana na brąz (bo za wszelką cenę chciałam być brunetką, teraz widzę, że nie ma sensu zmieniać siebie na siłę, lepiej podkreślić to, co jest najładniejsze w sobie) jednak mimo wszystko, chociaż sama często zaprzeczałam, jestem bardziej blondynką niż brunetką. I jak słyszę, że ktoś mówi, że blondynki są puste, tandetne, nijakie, pozbawione seksapilu, Barbiowate, giną na tle czarnowłosych, to aż łezka do oka napływa, bo przecież sama jestem taka "tandetna i nijaka"...

No a właściwie to szatynką jestem. Blee. Idę skakać z okna na beton (7 piętro).

A może czas zamknąć ten temat, zanim jedni się pozabijają nawzajem, a reszta pójdzie się wieszać albo skakać z mostu?
Jestem raczej jasna szatynka lub ciemna blondynka ale mam kilka zastrzezen do twojej wypowiedzi nie majac na celu oczywisci wywolac klotni z toba. Z niektorymi punktami twojej wypowiedzi sie nie zgadzam.
Piszesz ze brunetki przebijaja inne pod wzledem urody. Musze zaznaczyc ze ostatnia Miss Swiata byla Czeska Blondynka...Napisalas ze brunetki sa najpiekniejsze ale moze dlatego ze jest ich wiecej na swiecie niz blondynek??? Prawie cala Azja, Afryka i Ameryka poludniowa jest zamieszkiwana przez same brunetki. Moge ci podac na skinienie reki 10 nazwisk blondynek ktore maja bardzo wyrazista urode i sa rownie piekne jak Brunetki. Teraz przyszla moda na brunetki to fakt ale jeszcze kilka lat temu tytul Miss swiata zdobywaly blondynki. No dobra teraz podam ci przyklad kilku 'pieknych blondynek i jak najbardziej wyrazistych: Daniela Pestova (super modelka, chyba nie ma bardziej wyrazistej modelki niz ona), Sharon stone (sexapil w oczach), Jessica Simpson, Britney Spears (staly sie sex bombami wlasnie ze wzgledu na blond wlosy), Magdalena Mielcarz (naturalna blondynka o wyrazistej urodzie, Vahina Giocante (francuska aktorka mlodego pokolenia porownywana do nowej Marlin Monroe) I lista ciagnie sie dalej...naprawde istnieje wiele pieknych blondynek jak i brunetek.

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-07-24 o 06:15 Powód: wiecej info
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 09:00   #57
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Szatynki ?? Blee

niektore te gwiazdki sa specjalnie kreowane na takie laleczki no ale wiadomo faceci maja rozne gusta. jednemu moze sie podobac blondynka ("podobac")_ no ale z nia nie bedzie bo bedzie z charakteru do kitu i odwrotnie to samo z brunetkami nie tylko kolor wlosow sie liczy,zlitujcie sie ;p
winner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:42   #58
gusia_gugusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 44
Dot.: Szatynki ?? Blee

wg mnie brąz to wspaniały kolor włosów:P Sama takie mam z natury.
Może źle o nie dbasz i dlatego ci się nie podobają? Spróbuj je jakoś nabłyszczyć, albo nadać refleksów np. szamponetką czy specjalnym szamponem. Każdy kolor włosów ma wewnętrzne ukryte piękno, tzreba tylko pomóc mu 'wyjść na zewnątrz' za pomocą odpowiedniej pielęgnacji:P
Co do tych waszych sporów - powtórzę to, do już parę dziewczyn tu napisało - ile ludzi, tyle gustów.
Ale trzeba już być naprawdę niemądrym, aby oceniać dziewczyne po kolorze jej włosów, np. "Ona jest blondynką, to napewno jest sztuczna i tandetna", lub "Brunetki mają większy temperament niż blondynki" - każda może mieć temperament i ten 'seksapil' nie ważne czy w oczach czy włosach

Każda też może być tandenta - sztuczna opalenizna, niezbyt trafnie dobrane kolory makijażu etc.
Tak więc zamknijmy już ten temat, naprawde nie ma co oceniać ludzi po kolorze włosów!!! Przestańmy wierzyć w stereotypy!

Edytowane przez gusia_gugusia
Czas edycji: 2007-07-24 o 11:18 Powód: Chciałam dopisać co sądzę o sporze (od II akapitu).
gusia_gugusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:06   #59
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Szatynki ?? Blee

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Jestem raczej jasna szatynka lub ciemna blondynka ale mam kilka zastrzezen do twojej wypowiedzi nie majac na celu oczywisci wywolac klotni z toba. Z niektorymi punktami twojej wypowiedzi sie nie zgadzam.
Piszesz ze brunetki przebijaja inne pod wzledem urody. Musze zaznaczyc ze ostatnia Miss Swiata byla Czeska Blondynka...Napisalas ze brunetki sa najpiekniejsze ale moze dlatego ze jest ich wiecej na swiecie niz blondynek??? Prawie cala Azja, Afryka i Ameryka poludniowa jest zamieszkiwana przez same brunetki. Moge ci podac na skinienie reki 10 nazwisk blondynek ktore maja bardzo wyrazista urode i sa rownie piekne jak Brunetki. Teraz przyszla moda na brunetki to fakt ale jeszcze kilka lat temu tytul Miss swiata zdobywaly blondynki. No dobra teraz podam ci przyklad kilku 'pieknych blondynek i jak najbardziej wyrazistych: Daniela Pestova (super modelka, chyba nie ma bardziej wyrazistej modelki niz ona), Sharon stone (sexapil w oczach), Jessica Simpson, Britney Spears (staly sie sex bombami wlasnie ze wzgledu na blond wlosy), Magdalena Mielcarz (naturalna blondynka o wyrazistej urodzie, Vahina Giocante (francuska aktorka mlodego pokolenia porownywana do nowej Marlin Monroe) I lista ciagnie sie dalej...naprawde istnieje wiele pieknych blondynek jak i brunetek.
Ja napisałam, że brunetki są najpiękniejsze? pomyliłaś moją wypowiedź z z wypowiedzią kogoś innego albo nie przeczytałaś dokładnie, wyraźnie napisałam, że ładnych brunetek jest więcej (bo ogólnie jest ich więcej) i są z natury bardziej wyraziste, nie wszytskie blondynki takie są, ale jak taka jest - to prawdziwy okaz, czyli skłaniam się w stronę blondynek, sama przeceż jestem ciemną blondynką naprawdę musiałaś się pomylić... pozdrawiam
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:22   #60
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Dot.: Szatynki ?? Blee

.
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.