Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-29, 17:19   #181
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja też zamówiłam zestaw z próbkami everyday minerals

Kolejna wciągająca rzecz...
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 19:35   #182
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
przy okazji, moze ktoras z wizazanek bedzie zainteresowana wspolnym zamowieniem - planuje zakupic zestaw z 3 podkladami - jeden moglabym zamowic dla kogos, jako ze sama, mimo ze jestem stara pudernica, 3 nie zuzyje[/quote]


kociolek
Ja byłabym jak najbardziej zainteresowana (też jestem z Gdańska), tylko jeszcze nie mogę zamówić próbek i nie wiem jaki odcień (pewnie jakiś jasny np. intensive Sandy Fair czy Fair neutral tak jak poleca Czarny Elf). Teraz czekam na kartę, aby móc zamówić próbki.
kociolek jak oceniasz krycie podkładu intensive?
Jestem po kuracji antybiotykowej na trądzik i znów mi zaczynają wychodzić "niespodzianki" - czy taki podkład poradzi sobie z czymś takim?
Pozdrawiam

Przepraszam, coś mi nie wyszło wyżej z przytoczeniem słów kociolek Sorki!!

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:17 Powód: post pod postem
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 20:47   #183
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

megan_77, nie szkodzi. krycie jest dosc duze, nie wiem, jak podklad poradzi sobie z wekszymi problemami - ja generalnie nie mam problemow z cera i jedyne niespodzianki pojawiaja sie czasem przed comiesieczna przypadloscia. odnosnie kolorow, masz zimny czy cieply odcien skory? i jak jasna masz karnacje - moze bede mogla pomoc w doborze odcienia.

ja podklady planowalam kupic na poczatku stycznia, bo na przesylke czeka sie ok. 3 tyg. jesli zamierzasz zamawiac probki, to raczej zamowie sama (tym bardziej, ze najchetniej kliknelabym na te mineraly juz dzis)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 22:06   #184
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Meow to moje mineraly numer jeden.Lubie tez podklady Alima-szkoda tylko,ze maja jedna formule,tzn takie samo krycie,ktore mozna kontrolowac iloscia nakladanych warstw.EDM u mnie wypadly bardzo kiepsko i maja bardzo uboga palete kolorow w porownaniu z Meow.Dziewczyny,przy mineralach bardzo wazny jest pedzel jakim sie naklada.Z doswiadczenia wiem,ze taki zwykly do pudru nie spisuje sie najlepiej.Ja najlepsze efekty uzyskuje pedzlem kabuki,albo plaskim takim scietym na rowno,tylko musi byc mieciutki zeby skory nie podrapal.Te,ktore sa zainteresowane sa mineralami,zajrzyjcie sobie na stronki makeuptalk.com i specktra.net .tam sa oddzielne fora poswiecone mineralom,mozna poczytac recenzje.Wiekszosc firm wysyla miedzynarodowo za kilka dolcow,a przy dzisiejszym kursie dolara na prawde bedzie Wam sie oplacalo.Obecnie w US sa dziesiatki firm produkujacych mineraly,wiec jest w czym wybierac powodzenia

Sunapee jakbys porownala Meow do EDM?Mozesz cos wiecej napisac o kryciu itp?I co Ci nie pasowalao w EDM?Ciekawa jestem tych Meow



Kociolek
Co do korektora EDM-mi cienie kryje podklad intensive takze korektora uzywam rzadko-fajnie ze Ci przypasowal podklad
Ja dzisiaj dostalam moje 2 podklady EDM-siedze z Sandy Fair na paszczy-wydaje mi sie ze ten odcien jest dla mnie idealny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 16:12   #185
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Artdeco - puder mineralny

Mam zamiar kupić ten puder (http://www.wellnesslife.pl/makijaz-p...el-kabuki.html) jednak nie mogę znaleźć żadnych opini na jego temat :/ może ktoś z Was go używał i może podzielić się wrażeniami ... albo zna jakiś inny dobry puder mineralny (ew sypki), który dobrze by matowił/korygował (mam cere jasną, mieszaną z przebarwieniami po trądziku) cena do 90/100 zł.
Z góry dzięki za pomoc
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 21:43   #186
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
megan_77, nie szkodzi. krycie jest dosc duze, nie wiem, jak podklad poradzi sobie z wekszymi problemami - ja generalnie nie mam problemow z cera i jedyne niespodzianki pojawiaja sie czasem przed comiesieczna przypadloscia. odnosnie kolorow, masz zimny czy cieply odcien skory? i jak jasna masz karnacje - moze bede mogla pomoc w doborze odcienia.

ja podklady planowalam kupic na poczatku stycznia, bo na przesylke czeka sie ok. 3 tyg. jesli zamierzasz zamawiac probki, to raczej zamowie sama (tym bardziej, ze najchetniej kliknelabym na te mineraly juz dzis)
kociolku pewnie już zamówiłaś podkłady, ale miałabym do Ciebie prośbę odnośnie pomocy w doborze odcienia (bo mam z tym problem, nawet jak jestem w drogeriach kosmetycznych to proszę o określenie mojego typu kolorystycznego, aby ułatwić dobór kosmetyków kolorowych, raz podają, ze jestem wiosną innym razem latem - wiec sama już nie wiem)
Mam jasną skórę, ale nie porcelanową, trochę jakby żółtawą, ale to może być efekt stosowania samoopalacza, mam popękane naczynka na policzkach i skłonności do rumienienia się, wydaje mi się, że mam raczej ciepły odcień skóry.
Mam ogólnie problem z doborem jakichkolwiek podkładów- często zdarzało mi się kupić za ciemny, z kolei w za jasnych wyglądam za blado.
Z EDM chciałam zamówić próbki - sandy fair (beige), fair neutral (buff) oraz light olive; zielony lub żółty korektor aby zakryć popękane naczynka.
kociolku i Czarny Elfie co sądzicie o moim wyborze?
Będę wdzięczna za pomoc.

Serdecznie pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 06:01   #187
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Sunapee jakbys porownala Meow do EDM?Mozesz cos wiecej napisac o kryciu itp?I co Ci nie pasowalao w EDM?Ciekawa jestem tych Meow

Elfie bardziej przypadla mi do gustu konsystencja Meow,sa super mialkie i wydaje mi sie,ze maja mniej miki,przy EDM uzyskiwalam blask na twarzy,ktory jednak byl troche za mocny.O kryciu za duzo nie napisze,bo to zalezy co ma podklad kryc.Cieni pod oczami,ani wypryskow nie mam,natomiast swietnie sobie radzi z moimi rozszerzonymi porami,bardzo ladnie wyrownuje koloryt cary.EDM wlazil mi w zmarszczki podoczne.
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 22:06   #188
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zaszalałam dzisiaj i zamówiłam 20 próbek z Meow , jedzie też do mnie starter z Bare Escentuals. Zobaczymy ,co z tego wyjdzie i co będzie lepsze dla mojej podstarzałej skóry
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 23:02   #189
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

CzarnyElfie, wielkie za kuszenie EDM . jestem z tych podkladow baaardzo zadowolona. mam do ciebie pytanko odnosnie sandy fair - jak okreslilabys ten odcien (typowo neutralny? na stronie EDM pisza, ze jest to odcien dla osob z cera w odcieniu bezu z domieszka zolci, ale i rozo - czyzby odcien uniwersalny?). na karcie kolorow, ktora dostalam, wyglada na dosc ciemny (a wiem, ze masz jasna karnacje). oprocz olive fair chce zamowic cos o ton ciemniejszego - na lato (mimo, ze sie nie opalam, ale w olive fair wygladam momentami bardzo blado).

megan_77, do jasnej, zoltej karnacji odpowiedni bedzie chyba odcien fawn (gama golden) albo light olive (z tym, ze odcienie z gamy olive sa w moim odczuciu bardziej neutralne, tej zolci praktycznie nie widac). nie wiem, co sadzic o innych korektorach poza intensive, mi ogolnie srednio pasowaly.

przy okazji, moze przyda sie komus, kto bedzie robic zamowienie (np. bardzo oplaca sie kupic zestaw I can't believe it kit - 6 produktow za 32$+ bodajze 11$ za wysylke do Polski): wyczytalam, ze nie warto kupowac cieni EDM - podobno kolory sa bardzo wyblakle. wysokie oceny maja za to pudry utrwalajace z serii finishing powders oraz pedzle kabuki.
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 02:36   #190
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Elfie bardziej przypadla mi do gustu konsystencja Meow,sa super mialkie i wydaje mi sie,ze maja mniej miki,przy EDM uzyskiwalam blask na twarzy,ktory jednak byl troche za mocny.O kryciu za duzo nie napisze,bo to zalezy co ma podklad kryc.Cieni pod oczami,ani wypryskow nie mam,natomiast swietnie sobie radzi z moimi rozszerzonymi porami,bardzo ladnie wyrownuje koloryt cary.EDM wlazil mi w zmarszczki podoczne.
dzieki za odpowiedzKurcze u mnie po EDM nie ma blasku(pewnie zalezy od cery-moja ma sklonnosci do przesuszania)

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
CzarnyElfie, wielkie za kuszenie EDM . jestem z tych podkladow baaardzo zadowolona. mam do ciebie pytanko odnosnie sandy fair - jak okreslilabys ten odcien (typowo neutralny? na stronie EDM pisza, ze jest to odcien dla osob z cera w odcieniu bezu z domieszka zolci, ale i rozo - czyzby odcien uniwersalny?). na karcie kolorow, ktora dostalam, wyglada na dosc ciemny (a wiem, ze masz jasna karnacje). oprocz olive fair chce zamowic cos o ton ciemniejszego - na lato (mimo, ze sie nie opalam, ale w olive fair wygladam momentami bardzo blado).

megan_77, do jasnej, zoltej karnacji odpowiedni bedzie chyba odcien fawn (gama golden) albo light olive (z tym, ze odcienie z gamy olive sa w moim odczuciu bardziej neutralne, tej zolci praktycznie nie widac). nie wiem, co sadzic o innych korektorach poza intensive, mi ogolnie srednio pasowaly.

przy okazji, moze przyda sie komus, kto bedzie robic zamowienie (np. bardzo oplaca sie kupic zestaw I can't believe it kit - 6 produktow za 32$+ bodajze 11$ za wysylke do Polski): wyczytalam, ze nie warto kupowac cieni EDM - podobno kolory sa bardzo wyblakle. wysokie oceny maja za to pudry utrwalajace z serii finishing powders oraz pedzle kabuki.
Sandy fair okreslilabym jako neutralny jasny bez bardziej w kierunku zolci niz rozu-w porownaniu do fair neutral ma wiecej zolci w sobie a ciemniejszy jest tylko troszeczke,ja testujac fair neutral mialam czasami zludzenie ze jest zbyt rozowy,przy Sandy fair tego uczucia nie mam-wydaje mi sie ze jest lepszy dla mojej cery bo kryje jej rozowosc(moja twarz ma troche wiecej rozu w sobie niz moja szyja).W czwartek zrobie zdjecie porownawcze Fair neutral i Sandy fair to sobie porownasz.

Fajnie ze jestes zadowolona z podkladow-ja tez jestem i to bardzo(a wybredna to jestem jezeli chodzi o podklady)

Megan_77-wydaje mi sie ze powinnas zamowic sandy fair i te odcienie ktore polecila KociolekA z korektorow to moze zielony(wydaje mi sie ze zielony jest na naczynka)zolty to chyba bardziej na cienie pod oczami.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:46   #191
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kociłek i CzarnyElfie !!! Piękne dzięki za odpowiedź
Jak już będę mogła to zamówię jak radzicie
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku !!!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 15:00   #192
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mysle ze EDM by Ci przypasowaly(sa lekkie i nie ma uczucia maski)

Ja mam podobne odczucia testujac mineraly MONAVE-efekt nie jest zbyt naturalny i tak jak napisalam powyzej,latwo przesadzic i zrobic sobie maske na twarzy mimo ze nabiera sie malutko tego podkladu-tesknie za to lekkoscia EDM gdy uzywam MONAVE.

PS-a moze MONAVE to to samo co RHEA?(kiedys Vril mowila ze nawet niektore nazwy sie zgadzaly na stronie?Ciekawe...)
No właśnie pamietam, że ktoś zwracał uwage na podobieństwo miedzy nimi... Elfie, pamietam też , że sposród podkładów EDM przedkładałas jakis jeden rodzaj nad innym (pamietam, że któryś był widoczny i lekko przesuszał Ci buzię) , niestety teraz nie moge odszukać tego postu. Mogłabyś mi przypomnieć?

Zaczęłam tez zastanawiac sie nad Meow. Teraz to mam dylemat. Kurcze czemu czasy ładnej bezproblemowej cery odeszły u mnie w niepamięć? Stoaowałabym jeden podkład i puder i nie traciłabym czasu na poszukiwania czegoć co prawdopodobnie nie istnieje- czyli kosmetyku , ktory uczyniłby z mojej gębusi pupke niemowlaczka ...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:31   #193
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dzisiaj dostałam swoje próbki minerałów EDM
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:55   #194
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzisiaj dostałam swoje próbki minerałów EDM
jak przetestujesz to zdaj nam relację ja czekam na swoje z niecierpliwością
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 18:20   #195
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
jak przetestujesz to zdaj nam relację ja czekam na swoje z niecierpliwością
pierwsze spostrzeżenia-bardzo jasne kolory co mnie zachwyciło. Róż jednak za jasny-wybrałam Soft Touch.
Podkłady (wszystkie intensive) : fawn, olive fair, sandy fair. Korektor -intensive fair.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 18:52   #196
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

o rany, to ja chyba za jasne dla siebie zamówiłam Ale to nic, najwyżej jak mi podpasują to pełnowymiarowe zamówie ciemniejsze. Ja wybrałam olive fair, golden fair i fair neutral
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 19:31   #197
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

o agabil, to ciebie takze podpytam - jak oceniasz odcien fawn w stosunku do olive fair (czy jest bardziej zolty i znacznie ciemniejszy?)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 19:39   #198
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
o rany, to ja chyba za jasne dla siebie zamówiłam Ale to nic, najwyżej jak mi podpasują to pełnowymiarowe zamówie ciemniejsze. Ja wybrałam olive fair, golden fair i fair neutral
a jaką masz cerę?

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
o agabil, to ciebie takze podpytam - jak oceniasz odcien fawn w stosunku do olive fair (czy jest bardziej zolty i znacznie ciemniejszy?)
fawn jest bardziej żółty stopień jasności, przynajmniej na dłoni jest taki sam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 19:42   #199
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a jaką masz cerę?


fawn jest bardziej żółty stopień jasności, przynajmniej na dłoni jest taki sam
ja jestem bledziutka, ale w tonacji ciepłej, typowa wiosna
Bałam się żeby nie zamówić za ciemnych i chyba przesadziłam w drugą stronę
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 19:49   #200
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja jestem bledziutka, ale w tonacji ciepłej, typowa wiosna
Bałam się żeby nie zamówić za ciemnych i chyba przesadziłam w drugą stronę
ja lato ale z żółtawą cerą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 20:21   #201
mala_menda
Zakorzenienie
 
Avatar mala_menda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 531
Talking Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

chcialabym zamowic sobie kilka probek z meow ale nie bardzo wiem gdzie mam wpisac adres... sorki ale pierwszy raz tak zamawiam i jestem zielona aha! jeszcze jedno. czy koszt przesylki zalezy od ilosci probek?? z gory dzieki za odpowiedz
mala_menda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 21:00   #202
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Powyżej 15 próbek liczą sobie 5.65 $ chyba. Do 15 probek jest bodajże 14 $, więc się nie opłaca.

Kociołek mam pytanko - zamowiłaś juz te puderki? Może bym zamówiła z Tobą , pod warunkiem ,że dobiorę jakiś kolor do swojej bladej ,szarej twarzy Daj znać , proszę !
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-01-03 o 07:17 Powód: post pod postem, przypominam o edycj
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 21:05   #203
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A moje próbki z EDM jeszcze nie dotarły, a zamawiałam 6 grudnia

Mala_menda jeżeli zamówisz 15 lub więcej próbek to koszt przesyłki w Meow wynosi $ 5.95, a jeżeli mniej to $ 13.40.
Adres wpisujesz dopiero jak dodasz coś do koszyka, wybierzesz kraj oraz rodzaj przesyłki, następnie trzeba kliknąć go to payments i otworzy Ci się strona na której wpisujesz swoje dane, adres itp.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 00:51   #204
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
No właśnie pamietam, że ktoś zwracał uwage na podobieństwo miedzy nimi... Elfie, pamietam też , że sposród podkładów EDM przedkładałas jakis jeden rodzaj nad innym (pamietam, że któryś był widoczny i lekko przesuszał Ci buzię) , niestety teraz nie moge odszukać tego postu. Mogłabyś mi przypomnieć?

Zaczęłam tez zastanawiac sie nad Meow. Teraz to mam dylemat. Kurcze czemu czasy ładnej bezproblemowej cery odeszły u mnie w niepamięć? Stoaowałabym jeden podkład i puder i nie traciłabym czasu na poszukiwania czegoć co prawdopodobnie nie istnieje- czyli kosmetyku , ktory uczyniłby z mojej gębusi pupke niemowlaczka ...
Mi najbardziej pasuje z EDM wersja intensive, a nie przypasowala mi wersja semi matte.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzisiaj dostałam swoje próbki minerałów EDM
czekam na relacje

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Kociłek i CzarnyElfie !!! Piękne dzięki za odpowiedź
Jak już będę mogła to zamówię jak radzicie
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku !!!
Prosze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 06:44   #205
mala_menda
Zakorzenienie
 
Avatar mala_menda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 531
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziekuje Wam bardzo mysle ze zamowie razem z kolezankami, wtedy rozlozymy koszty przesylki i zamowimy wiecej. bedzie taniej
mala_menda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 07:19   #206
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziś użyłam do pracy. Moje wrażenia- bardzo jasny kolor łatwa aplikacja, świetne krycie. Jest jednak trochę widoczny na skórze ( bardziej niż np. podkład Mary Kay Medium Coverage)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 20:32   #207
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Aga dzieki za opisanie pierwszych wrazenMoje sa takie same( z tym wyjatkiem ze u mnie na twarzy podklad nie jest wogole widoczny-no ale pewnie zalezy od cery)



Wklejam porownanie odcieni Fair neutral i Sandy fair-Sandy Fair ma wiecej zolci/bezu ,Fair neutral to jasny neutralny bez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 217 copy.jpg (56,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 218 copy.jpg (80,7 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-03 o 20:56
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:02   #208
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

megan_77, ciesze sie ze moglam pomoc

agabil1, dzieki

gosiala, niestety juz zamowilam caly 6- czesciowy zestaw o ktorym wspominalam (tzn. 3 podklady, roz, puder wykanczajacy i pedzel kabuki). moze uda sie polaczyc zamowienie nastepnym razem?

Elfie, znowu cie dubluje - mi takze nbajbardziej odpowiada formula intensive, matte i semi-matte jest zbyt wysuszajaca, no i podkladu u mnie takze nie widac (mimo intensywnego kwaszenia i miejscowego przesuszenia skory). dzieki za foty, moze zamowie sandy fair nastepnym razem
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:17   #209
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
gosiala, niestety juz zamowilam caly 6- czesciowy zestaw o ktorym wspominalam (tzn. 3 podklady, roz, puder wykanczajacy i pedzel kabuki). moze uda sie polaczyc zamowienie nastepnym razem?
Nie szkodzi , dzięki za odpowiedz , zamówię sobie narazie próbki Koszty przesyłki tego zestawu to 11 $? Może też się skuszę.........
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:43   #210
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość

Elfie, znowu cie dubluje - mi takze nbajbardziej odpowiada formula intensive, matte i semi-matte jest zbyt wysuszajaca, no i podkladu u mnie takze nie widac (mimo intensywnego kwaszenia i miejscowego przesuszenia skory). dzieki za foty, moze zamowie sandy fair nastepnym razem
no to chyba mamy podobne cery
a na co nakladasz podklad?(ja na mleczko avene ale w b malej ilosci)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.