Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 23:46   #1561
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Hej. Brak mi co prawda motywacji, aby przebrnąć przez cały wątek, więc nie wiem czy temat Galenica był już poruszany. W każdym razie chciałam się podzielić swoją opinią
Stosuje koncentrat od 2 tygodni. Skóra zrobiła sie o niebo delikatniejsza, bardziej zbita i jedrna. Same rozstępy ciutke się spłyciły i jakby są mniej widoczne.
W tubce zostało jeszcze dużo. Sądze, że starczy jeszcze na 1,5 miesiąca.
Producent obiecuje widoczną poprawe po 3 miesiącach regularnego stosowania, ale ja już widze niwielkie efekty.
Jak narazie jest to jedyny preparat na rozstępy, który robi cokolwiek

Mam też pytanko. Mam delikatne naczynka na udach, łydkach..i wszędzie gdzie tylko spojrze
Znacie może zabiegi na rozstepy, które nadają sie do cery naczynkowej.
Z góry dziekujeee za odpowiedzi
TEN koncentrat?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html


Błagam, błagam, błagam o skład! Chociaż zdjęcie tubki! żeby tak luknąć...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ghost, a czego używałaś wcześniej? Podziel się opinią to będziemy wiedziały na co mniej więcej nie warto wydawać kasy
U mnie minął tydzień z Cerkodermem 15 i heparizenem, nie chcę zapeszać, ale chyba rozstępy nie są już tak głębokie
Hyh, na przyszłość polecam wiecje mocznika (jak się skóra przyzwyczai):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
On jest taki sam jak ten "zwykły" a trochę tańszy.

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
tak , mialam na udach takie czerwone pociete kreseczki ale nie jakies wielkie rozstepy , polecila mi ten krem keolzanka ktorej tez pomogl , wysmarowalam cala butelke i do tej pory mi nie wrocily rozstepy , kolezanka mi mowila ze on wybiela te rozstepy to sie zdecydowalam bo lepsze biale niz zcerwone pzreciez to w stroju kapielowym nawet widac ale mi nie wybielil tylko porpostu znikly a teraz mam zamiar kkupic go znowu tak o zeby wcierac dosyc wydajny jest , pzodrawiam

Ojoj ja bym avonowi nie ufała
Z opisu wynika, ze miałaś czerwone rozstępy... W takim razie chodziło po prostu o nawilżenie. Ech, chciałabym, by i moje były czerwone...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 12:25   #1562
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

KIlka dni dość ostro łaizłam po szlakach w tatrach i przywiozłam ze sobą cudowne roztsepy na łydkach
Kurcze, nie tyje, nie chudne, jem duzo owocóe, warzyw, regularnie ćwicze, ba, b. duzo cwicze, a wstarczy jakis wiekszy wsiłek i BACH. Kolejna biała siatka.
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 12:31   #1563
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

moooniaaaa: Wcześniej smarowałam się tylko kremem na rozstępy Eveline. Niestety nie widziałam po nim wiekszych zmian. Poza tym nic więcej nie stosowałam. Czytałam też kiedyś o kosmetykach z mocznikiem firmy SVR z serii Xerial. Podobno też są bardzo dobre, a o moczniku wspominała pare postów wcześniej agacior89. Sama jednak ich jeszcze nie stosowałam.

Aaliyah1981: Nie uzywam kosmetykow rozgrzewających, bo wiem jak by się to skończyło czerwoną falą na nogach. Zapytałaś czy łykam Rutinoscorbin. Nie, nie łykam, ale przeczytałam co to dokładnie jest i jak działa...a ja myślałam, że to sama witaminka C
Dziekuje Ci bardzo. Czy możesz się podzielić opinią czy faktycznie działa tak jak opisuje producent?


agacior89: Tak. Dokładnie ten sam koncentrat. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Może tajemnica działania tkwi w wsmarowywaniu specifiku
Mimo swego lenistwa wrodzonego smaruje się rano i wieczorem przy okazji wykonując delikatny masaż w miejscach gdzie mam rozstępy. Dodam, że są już białe i mam je około 5 lat.


Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne zastanawiam sie nad mezoteriapią.
Czy może któraś z was dziewczyny miała taki zabieg i chce sie podzielić opinią?

I bardzo dziekuje za pomoc. Dowiedziałam się paru cennych rzeczy, które zostaną wykorzystane
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 13:19   #1564
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ojoj ja bym avonowi nie ufała
Z opisu wynika, ze miałaś czerwone rozstępy... W takim razie chodziło po prostu o nawilżenie. Ech, chciałabym, by i moje były czerwone...[/quote]


no tak mialam czerwone rozstepy ale juz sie denerwowac zaczelam wieki sie utrzymywaly i tak czekalam az znikna ogolnie balsamowalam cale cialo wiec chyba nie o nawilzenie chodzilo no ale meczylam sie z rok minimum z tym , kupilam nawet jakis krem na rozstepy w rozowej rubce juz nie pamietam dokladnie jaki i nic dalej byly a pozniej zastosowlaam avon i znikly wiec narzekac na avon nie mam co )))
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 13:22   #1565
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

cos takiego stosowalam no to okazalo sie u mnie kompletne dno nic a nic nie dzialal
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 13:40   #1566
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

agacior, będę polowała na Oxeril w DOZie
Na razie wysmaruję do końca Cerkoderm bo i tak rano i wieczorem na samym smarowaniu schodzi mi ok. 40 minut
Ale zwalczę te rozstępy, zwalczę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 16:43   #1567
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no wlasnie nic bo ostatnio tak sie splukalam ,ze narazie latam luki w portfelu

a powiedz mi jeszcze ten bio oil to co to takiego bo widzialamgo wczoraj w sklepie to cos jak oliwka dla dzieci ???

tak to taka oliwka http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1039094
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 19:42   #1568
lila_24
Raczkowanie
 
Avatar lila_24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 54
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja również od jakiegoś czasu walczę z rozstępami na udach. Od 2 tygodni stosuję gąbkę z masażerem typu wyżej wspomniana syrenka, derma Mum Stretch Mark Oil, oliwke dla dzieci Jonsona i serum Eveline. Efektów jeszcze nie widać ale jestem dobrej myśli.
Widzę, że jest tu kilka emigrantek, które znalazły dodatkowe wspomagacze do walki z rozstępami. I dzięki effa_j zaopatrzyłam sie w olejek z bootsa.
A co do tego drugiego olejku to teraz w Superdrug jest na niego promocja http://www.superdrug.com/invt/96458&bklist=
lila_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 22:01   #1569
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez lila_24 Pokaż wiadomość
Ja również od jakiegoś czasu walczę z rozstępami na udach. Od 2 tygodni stosuję gąbkę z masażerem typu wyżej wspomniana syrenka, derma Mum Stretch Mark Oil, oliwke dla dzieci Jonsona i serum Eveline. Efektów jeszcze nie widać ale jestem dobrej myśli.
Widzę, że jest tu kilka emigrantek, które znalazły dodatkowe wspomagacze do walki z rozstępami. I dzięki effa_j zaopatrzyłam sie w olejek z bootsa.
A co do tego drugiego olejku to teraz w Superdrug jest na niego promocja http://www.superdrug.com/invt/96458&bklist=
i jak wrazenie zwiazane z uzywaniem oliwki?? jak dla mnie bomba szkoda ze nie udalo mi sie kupic wiecej w promocyjnej cenie bo jest rewelacyjna i obsesyjnie sie nia smaruje a tobie udalo sie zaopatrzyc na promocji?? ja w przyszlym tyg wybieram sie na opalanie natryskowe zeby jako tako pokazac sie na plazy,kolezanka byla i wygalda super,naturalna brazowa opalenizna i rozstepow nie widac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 11:08   #1570
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
moooniaaaa: Wcześniej smarowałam się tylko kremem na rozstępy Eveline. Niestety nie widziałam po nim wiekszych zmian. Poza tym nic więcej nie stosowałam. Czytałam też kiedyś o kosmetykach z mocznikiem firmy SVR z serii Xerial. Podobno też są bardzo dobre, a o moczniku wspominała pare postów wcześniej agacior89. Sama jednak ich jeszcze nie stosowałam.

Aaliyah1981: Nie uzywam kosmetykow rozgrzewających, bo wiem jak by się to skończyło czerwoną falą na nogach. Zapytałaś czy łykam Rutinoscorbin. Nie, nie łykam, ale przeczytałam co to dokładnie jest i jak działa...a ja myślałam, że to sama witaminka C
Dziekuje Ci bardzo. Czy możesz się podzielić opinią czy faktycznie działa tak jak opisuje producent?


agacior89: Tak. Dokładnie ten sam koncentrat. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Może tajemnica działania tkwi w wsmarowywaniu specifiku
Mimo swego lenistwa wrodzonego smaruje się rano i wieczorem przy okazji wykonując delikatny masaż w miejscach gdzie mam rozstępy. Dodam, że są już białe i mam je około 5 lat.


Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne zastanawiam sie nad mezoteriapią.
Czy może któraś z was dziewczyny miała taki zabieg i chce sie podzielić opinią?

I bardzo dziekuje za pomoc. Dowiedziałam się paru cennych rzeczy, które zostaną wykorzystane

wiesz co ja chce kupic taki mocnijeszy srodek na te naczynka w sumie bardzo drogi ale znalzlam zamiennik duzo tanszy a ma ten sam sklad

co do rutinoscorbinu to powiem ci ,ze jak go lykalam regularnie ja lykalam 3 razy dziennie po dwie tabletki to naprawde mi naczynka poznikaly ale jak tylko odstawilam to wrocily wiec chyba trzeba lykac juz stale tylko nie przesadzac z iloscia bo witamina C w nadmiarze moze spowodowac osadzania sie kamyczkow w nerkach

aaaaaaaa ten fenomen rutinoscorbiny polega wlasnie na tym ,ze na naczynka dziala rutyna


a tu silniejsze srodki

to jest ten Diosmin ,kotry jest tanszy niz ten Detralex ,ktory kosztuje chyba ok 70 zl jak nie wiecej

http://www.i-apteka.pl/p/pl/10049/di..._tabletek.html
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...iki,t1270.html



kochane a ja kupilam znowu Loreala na rozstepy mialam go kiedys i nie byl najgorszy no nic bede sie nim smarowac bo co mi zostaje
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 11:11   #1571
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez lila_24 Pokaż wiadomość
Ja również od jakiegoś czasu walczę z rozstępami na udach. Od 2 tygodni stosuję gąbkę z masażerem typu wyżej wspomniana syrenka, derma Mum Stretch Mark Oil, oliwke dla dzieci Jonsona i serum Eveline. Efektów jeszcze nie widać ale jestem dobrej myśli.
Widzę, że jest tu kilka emigrantek, które znalazły dodatkowe wspomagacze do walki z rozstępami. I dzięki effa_j zaopatrzyłam sie w olejek z bootsa.
A co do tego drugiego olejku to teraz w Superdrug jest na niego promocja http://www.superdrug.com/invt/96458&bklist=


o fajnie coraz nas tu wiecej przynajmniej mozna sie dorac co do kosmetykow tutaj

effa_j ja dzis biegne po oliwke bo ostatnio zabraklo w sklepie no fakt mamy juz wakacje babeczki jak co roku zabieraja sie za doskonalenie cialka i wykupuja cale zapasy
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 12:28   #1572
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witam dziewczyny Ja rowniez przylaczam sie do grupy walczacych z rozstepami W prawdzie wiem ze tej walki nie mozna wygrac w 100% ale mozna w znacznym stopniu unieszkodliwic wroga po przetestowaniu masy specyfikow wiem ze niewiele one pomagaja ,wiec wydawanie fortuny na nie jest bez sensu ,ja mam taki sposob ze 4 razy w tygodniu robie piling ; dwie lyzki stolowe kawy mielonej +lyzka oliwy z oliwek i odrobina wrzatku wcieram to ok. 2 minuty energicznymi ruchami i widze poprawe wiec szczerze polecam
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:20   #1573
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
o fajnie coraz nas tu wiecej przynajmniej mozna sie dorac co do kosmetykow tutaj

effa_j ja dzis biegne po oliwke bo ostatnio zabraklo w sklepie no fakt mamy juz wakacje babeczki jak co roku zabieraja sie za doskonalenie cialka i wykupuja cale zapasy
hehe ja tez ide dzis na zakupy mysle o jakims serum na dzien bo oliwka jednak za tlusta jak na dzien.No coz zobaczymy co tym razem wynajde
Aaliyah1981 moze jak bedziesz miala wole to sie spotkamy live?? w sumie niedaleko co o tym myslisz?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 15:55   #1574
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hehe ja tez ide dzis na zakupy mysle o jakims serum na dzien bo oliwka jednak za tlusta jak na dzien.No coz zobaczymy co tym razem wynajde
Aaliyah1981 moze jak bedziesz miala wole to sie spotkamy live?? w sumie niedaleko co o tym myslisz?
kochana bardzo chetnie czemu nie ..wiesz co moj Tz ma tydzien przyszly caly wolny moze bym go namowila na zwiedzenie waszego miasteczka to bysmy mogly sie spotkac i poplotusiac

woesz co ja oliwke nakladam na wilgotna skore tak zaraz po kapieli wtedy wchlania sie prawie to matu probowalas???

DAVIDKA ale ty potem to normalnie zmywasz tak???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:48   #1575
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
DAVIDKA ale ty potem to normalnie zmywasz tak???

tak oczywiscie ( fakt ze jest to zabieg dosc brudzacy )i nakladam jakis balsam lub oliwke
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 17:28   #1576
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez DAVIDKA Pokaż wiadomość
tak oczywiscie ( fakt ze jest to zabieg dosc brudzacy )i nakladam jakis balsam lub oliwke


alea kawusie taka zwykla zmielona czy lepiej gdyby nie byla tak idelanie zmielona ??? jakiejs konkretnej firmy ???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 17:33   #1577
Ociuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 52
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny, a z rostępami to dokogo iść ? Kosmetyczki czy dermatologa ? bo zgłupiałam..
Ociuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 17:35   #1578
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ociuś Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a z rostępami to dokogo iść ? Kosmetyczki czy dermatologa ? bo zgłupiałam..

wiesz co ja zamiast kosmetyczki udalabym sie jednak do jakiegos gabinetu np jakies centrum estetyczne ..bo kosmetyczka mimo wszystko nie moze robic glebszych pilingow ani np glebokiej dermabrazji takie zabiegi wykonuje juz lekarz .kosmetyczka tylko wierzchnie warstwy ..lekarz zas na poziomie skory wlasciwej .....wiec bardziej skuteczne zabiegi
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 17:54   #1579
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
alea kawusie taka zwykla zmielona czy lepiej gdyby nie byla tak idelanie zmielona ??? jakiejs konkretnej firmy ???
Zwykla mielona , kupiona w paczce, najlepiej najtansza
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 14:03   #1580
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez DAVIDKA Pokaż wiadomość
Zwykla mielona , kupiona w paczce, najlepiej najtansza
no to musz sie skusic

wiecie co zrobilam po prysznicu nasmarowalam sie oliwka z oliwek z pierwszego tloczenia boze jakie to tluste nie za bardzo sie wchlania ale tak sobie mysle ,ze ma tyle drogocennych skladnikow ,ze moze bardzo pomoc w sumie kobiety juz w egipcie znaly niesamowita moc oliwy


w necie pisza ,ze oliwka z oliwek jest wspaniala na rozstepy i udalo mi sie dogrzecac jeszcze do czegos takiego

''
Dla urody
Oliwa z oliwek dzięki swoim odżywczym i natłuszczającym właściwościom świetnie działa na skórę.

Kosmetyki z jej użycim możesz zrobić sama:

Przeciw cellulitowi i rozstępom

Dużą garść świeżych liści bluszczu zalej 3/4 szklanki dobrej oliwy. Zakręć słoik i odstaw na 2 tygodnie. Potem przecedź miksturę przez gazę, dodaj 2-4 krople rozmarynowego olejku i codziennie po kąpieli wcieraj w brzuch, uda i pośladki.

Zapobiegniesz rozstępom, jeśli przez pierwsze miesiące ciąży będziesz 1-2 razy dziennie wcierać dobrej jakości oliwę w skórę brzucha i piersi. ''
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:48   #1581
lila_24
Raczkowanie
 
Avatar lila_24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 54
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
woesz co ja oliwke nakladam na wilgotna skore tak zaraz po kapieli wtedy wchlania sie prawie to matu probowalas???
A ja oliwkę mieszam z żelem do kąpieli i takim sie myje pod prysznicem albo wlewam trochę oliwki do wanny, potem po wytarciu ręcznikiem skóra jest gładziutka, mięciutka i super nawilżona, i zero tłustych śladów. Spróbujcie tak, polecam.
lila_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 01:20   #1582
Marcin...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 19
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość


mam podobne odczucia

a co do tych zioł szwedzkich

dla mnie bujda na resorach, gdyby to byla prawda z calkowitym usuwaniem to nikt nie wydawalby ciezkich pieniedzy na zabiegi typu mezoterapia, zluszczanie, laser

dziewczyny, jak chcecie to kupujcie, ja wiem, ze rozstepow Wam to nie usunie, bo zaden kosmetyk tego nie zrobi, tym bardziej jakies ziola. moga porpawic wyglad skory, ale przeciez nie wypelnia sladow po peknieciu


Pojechaliście po niej a tak naprawdę nic nie wiecie o tych ziołach. http://www.geocities.com/onufry_1999/l3.html W mojej rodzinie używa sie ich odkąd pamiętam. Dziadek używał ich na wszelkiego rodzaju dolegliwości (także na blizny i rozstępy) i zawsze je wychwalał, mój ojciec to samo, ja także przekonałem sie że ONE NAPRAWDE DZIAŁAJĄ na blizny (sam miałem z tym problem) to nie żadna bujda !!! Butelka kosztuje ok 50 zł więc to nie jest chyba jakis wielki wydatek tak jak napisała marzenka "jeszcze będziecie dziękować" Ale to wolny kraj więc "róbta co chceta" http://ziola-szwedzkie.pl/rekopis_tekst.html

Malutki cytat ku pokrzepieniu serc :p

"Nalewka usuwa wszystkie blizny, nawet zastarzałe, zranienia i cięcia, jeśli tylko nawilżymy je czterdziestokrotnie. Wszystkie rany leczone tym sposobem nie pozostawią żadnych blizn"
Marcin... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:09   #1583
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez lila_24 Pokaż wiadomość
A ja oliwkę mieszam z żelem do kąpieli i takim sie myje pod prysznicem albo wlewam trochę oliwki do wanny, potem po wytarciu ręcznikiem skóra jest gładziutka, mięciutka i super nawilżona, i zero tłustych śladów. Spróbujcie tak, polecam.
ja polecam taka oliwke pod prysznic Nivea, Natural Oil czy cos takiego. Jest to oliwka do mycia, ladnie sie pieni, super nawilza skore i nie pozostawia zadnej tlustej warstwy ja ja uwielbiam, szczegolnie na lato!

Cytat:
Napisane przez Marcin... Pokaż wiadomość
Pojechaliście po niej a tak naprawdę nic nie wiecie o tych ziołach. http://www.geocities.com/onufry_1999/l3.html W mojej rodzinie używa sie ich odkąd pamiętam. Dziadek używał ich na wszelkiego rodzaju dolegliwości (także na blizny i rozstępy) i zawsze je wychwalał, mój ojciec to samo, ja także przekonałem sie że ONE NAPRAWDE DZIAŁAJĄ na blizny (sam miałem z tym problem) to nie żadna bujda !!! Butelka kosztuje ok 50 zł więc to nie jest chyba jakis wielki wydatek tak jak napisała marzenka "jeszcze będziecie dziękować" Ale to wolny kraj więc "róbta co chceta" http://ziola-szwedzkie.pl/rekopis_tekst.html

Malutki cytat ku pokrzepieniu serc :p

"Nalewka usuwa wszystkie blizny, nawet zastarzałe, zranienia i cięcia, jeśli tylko nawilżymy je czterdziestokrotnie. Wszystkie rany leczone tym sposobem nie pozostawią żadnych blizn"
brzmi ciekawie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:17   #1584
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Marcin... Pokaż wiadomość
Pojechaliście po niej a tak naprawdę nic nie wiecie o tych ziołach. http://www.geocities.com/onufry_1999/l3.html W mojej rodzinie używa sie ich odkąd pamiętam. Dziadek używał ich na wszelkiego rodzaju dolegliwości (także na blizny i rozstępy) i zawsze je wychwalał, mój ojciec to samo, ja także przekonałem sie że ONE NAPRAWDE DZIAŁAJĄ na blizny (sam miałem z tym problem) to nie żadna bujda !!! Butelka kosztuje ok 50 zł więc to nie jest chyba jakis wielki wydatek tak jak napisała marzenka "jeszcze będziecie dziękować" Ale to wolny kraj więc "róbta co chceta" http://ziola-szwedzkie.pl/rekopis_tekst.html

Malutki cytat ku pokrzepieniu serc :p

"Nalewka usuwa wszystkie blizny, nawet zastarzałe, zranienia i cięcia, jeśli tylko nawilżymy je czterdziestokrotnie. Wszystkie rany leczone tym sposobem nie pozostawią żadnych blizn"
Wiesz poprostu trudno w takie ''cuda'' uwierzyc...ja walcze z rozstepami tyle czasu i dopiero teraz widze minimalna poprawe wiec niedziw sie ze wizazanki sa nieufne co do cudowbych ziol. Jak mozesz to napisz cos wiecej ile stostwales,jak,jakie efekty
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ

Edytowane przez sweetpoison1991
Czas edycji: 2008-07-02 o 13:39
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:24   #1585
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Wiesz poprostu trudno w takie ''cuda'' uwierzyc...ja walcze z rozstepami tyle czasu i dopiero teraz widze minimalna poprawe wiec niedziw sie ze wizazanki sa nieufne co do cudowbych ziol. Jak mozesz to napisz cos wiecej ile stostwalas,jak,jakie efekty
uzywalalm tych ziol na inne dolegliwosci np pamietam ,ze mialam angine ropna i wyleczylam ja w kilka dni ale ,ze moga pomoc na te paskudne paski to juz sama nie wiem w sumie to sa takie rowki wiec watpie jednak moze na takie czerwone to jeszcze tak ale biale i glebokie gdzie ja mialam ''topiona skore'' laserem i rozstepy i tak zostaly ehhhhh..
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:15   #1586
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Wiesz poprostu trudno w takie ''cuda'' uwierzyc...ja walcze z rozstepami tyle czasu i dopiero teraz widze minimalna poprawe wiec niedziw sie ze wizazanki sa nieufne co do cudowbych ziol. Jak mozesz to napisz cos wiecej ile stostwalas,jak,jakie efekty
To chyba chłopak
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:38   #1587
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
To chyba chłopak
Ups...przepraszam nie spojrzałam na nick wybacz
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 17:34   #1588
lila_24
Raczkowanie
 
Avatar lila_24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 54
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja polecam taka oliwke pod prysznic Nivea, Natural Oil czy cos takiego. Jest to oliwka do mycia, ladnie sie pieni, super nawilza skore i nie pozostawia zadnej tlustej warstwy ja ja uwielbiam, szczegolnie na lato!
Ooo.. ależ oczywiście że jej używałam, i też polecam, jest super. Ale przy mojej suchej skórze lepsza jest mieszanka oliwki "Jonsona aloes" z żelem.
lila_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:07   #1589
Palemka005
Raczkowanie
 
Avatar Palemka005
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Palemka005
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

A ja też mam rozstępy mimo, że jestem nastolatką. Mam pod kolanami, na kolanach, na udach i biodrach. I nie nosze spodenek na wf-ie A bardzo bym chciała heh... Są jakieś dobre kremy samoopalające czy pudry które by to jakoś efektywnie zamaskowały?
__________________
Aparatka
Góra: 26.06.09
Dół: 04.02.09

Palemka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:38   #1590
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Palemka005 Pokaż wiadomość
A ja też mam rozstępy mimo, że jestem nastolatką. Mam pod kolanami, na kolanach, na udach i biodrach. I nie nosze spodenek na wf-ie A bardzo bym chciała heh... Są jakieś dobre kremy samoopalające czy pudry które by to jakoś efektywnie zamaskowały?

Palemka tak zapobiegawczo smaruj psaki jakimkolwiek balsamem na rozstepy lub nawet ujedrniajacym ..a jesli bardzo przeszkadzja ci i sie ich krepujesz to jest chyba z firmy meybeline taki fluid do nog bardzo ladnie kryje ..bo np jak ja sie posmaruje samoopalaczem to i tak jakos te paski widac


lub np to http://www.nokaut.pl/oferta/sally-ha...y-w-spray.html
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.