Jak poprawić stan paznokci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 08:45   #1
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Exclamation

Jak poprawić stan paznokci?


Witam drogie Wizażanki Wiem że wątków na temat paznokci i dbania o nich jest bardzo wiele ale ja chciałabym zadać jedno pytanie.

Moje paznocie nie są w zbyt dobrej formie - rozdwajają się , łamią i co najgorsze nie mogę ich zapuścić W welu innych wątkach są zawarte rady typu olejek rycynowy, oliwa z oliwek, pilniki szklane, kuracje witaminami A+E itp. Całkiem niedawno spotkałam się z koleżanką i ona mówiła ze można kupić w aptece tabletki (no i teraz nie wiem dokładnie jakie) ze skrzypu polnego czy coś takiego. Nie wiem wogole czy rzeczywiście takie tableti są. czy możecie Moje Drogie powiedzieć mi coświecej na ten temat ?

Pozdrawiam Cieplutko

Będe bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temat.
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:56   #2
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez _mela_
Witam drogie Wizażanki Wiem że wątków na temat paznokci i dbania o nich jest bardzo wiele ale ja chciałabym zadać jedno pytanie.

Moje paznocie nie są w zbyt dobrej formie - rozdwajają się , łamią i co najgorsze nie mogę ich zapuścić W welu innych wątkach są zawarte rady typu olejek rycynowy, oliwa z oliwek, pilniki szklane, kuracje witaminami A+E itp. Całkiem niedawno spotkałam się z koleżanką i ona mówiła ze można kupić w aptece tabletki (no i teraz nie wiem dokładnie jakie) ze skrzypu polnego czy coś takiego. Nie wiem wogole czy rzeczywiście takie tableti są. czy możecie Moje Drogie powiedzieć mi coświecej na ten temat ?

Pozdrawiam Cieplutko

Będe bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temat.
duzo jest tabletek poprawiajacych stan paznokci, wlosów, cery - m.in własnie skrzyp polny, skrzypovita, silica- ale na ich rezultaty bedziesz musiala z pol roku poczekać ja niestety nie jestem tak cierpliwa
mi pomogl szklany pilnik i odzywka z avonu calkowicie wnikajaca w plytke paznokcia strong results i moge ci ja polecic z czystym sumieniem , bo juz wielu ludziom pomogla, kiedys moje paznokcie zanim samodzielnie wyszly poza ta czesc z ktora sa zrosniete ze skora juz sie rozdwajaly , teraz od opuszka palcow ostaje ok 4 mm i tylko na jednym paznokciu widze ze otwieranie puszek nie jest moja mocna strona
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:02   #3
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Dzięki za rade. Wiele osób pisze że szklany ilnik rzeczywiście daje efekty z tym że słyszałam że cena też nie jest zbyt mała :/ a nie ukrywając kwestia finansowa równiez odgrywa pewną role ... a co myślisz na temat kąpieli paznokci w oliwie z oliwek ??? pomoże to coś ??? da rade ????
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:17   #4
Roxxette
Przyczajenie
 
Avatar Roxxette
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

moje paznokcie jeszcze nie dawno nie chciały się dać zapuścić, choć kiedys były w doskonałej kondycji
ostatnio próbowałam już dosłownie wszystkiego, już miałam zdecydować się na Nail Tek, ale kiedys juz dawno dawno temu żywałam bomby witaminowej diademu i wróciłam do niej, przyniosła efekty, przynajmniej teraz już się tak nie rozdwajają i nie łamią a ja non-stop cos do tych paznokci kupuje - ostatnio z oriflame krem z witaminami do skórek i paznokci i olejek też do skórek i pznokci, poza tym we flamastrze jakaś odżywka z zieloną herbatą z killysa co prawda nie za bardzo mam czas na te wszystkie wcierania, zazwyczaj manicure robię raz na tydzień, ale stram się, zeby mimo wszystko w wolnej chwli jakoś je odżywkić
Roxxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:18   #5
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez _mela_
Dzięki za rade. Wiele osób pisze że szklany ilnik rzeczywiście daje efekty z tym że słyszałam że cena też nie jest zbyt mała :/ a nie ukrywając kwestia finansowa równiez odgrywa pewną role ... a co myślisz na temat kąpieli paznokci w oliwie z oliwek ??? pomoże to coś ??? da rade ????
hmm, szczerze to nigdy nie chcialo mi sie ich "kąpać" czasem jak mi sie nudzi to wezme jeszcze capivit rozgryze i posmaruje nim paznokcie, ale odzywka wychodzi taniej i naprawde jest wydajna a kosztuje 13 zl

aha, wazna sprawa , czas kuracji strong resultsem nie malowalam paznokci zadnym lakierem , ba nawet utwardzaczem bo nic sie nie trzymalo plytki odzywka tak nawilza, ze paznokcie sa po niej gladkie jak bym ja polerka niezle wypucowala, nie daje zadnego "filmu" a jednak paznokcie sa na tyle nawilzone ze o malowaniu mowy nie bylo
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:19   #6
Roxxette
Przyczajenie
 
Avatar Roxxette
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

co do szklanego pilnika zapomniałam napisać, ze tez z niego korzystam
cena zależy od firmy no i od skleu, w którym chcesz go kupić z pewnoscią też
ja za swój zakłaciłam 15zł ale wiem, że u nas w centrum handlowym są dostępne na małych stoiskach juz od 9zł
Roxxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:21   #7
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

jeśli chodzi o malowanie to raczej nie maluję paznokci no jeśli musze gdzieś wyjśc czy coś to czasami. Jesli w gre wchodzi malowanie ' pałek' a odzyskanie pieknych paznokci to zdecydowanie wybieram to drugie
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 09:23   #8
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez Roxxette
co do szklanego pilnika zapomniałam napisać, ze tez z niego korzystam
cena zależy od firmy no i od skleu, w którym chcesz go kupić z pewnoscią też
ja za swój zakłaciłam 15zł ale wiem, że u nas w centrum handlowym są dostępne na małych stoiskach juz od 9zł
Roxxette w takim razie pędze kupić pilnik 15 zł moge zapłacić
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:24   #9
Roxxette
Przyczajenie
 
Avatar Roxxette
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
hmm, szczerze to nigdy nie chcialo mi sie ich "kąpać" czasem jak mi sie nudzi to wezme jeszcze capivit rozgryze i posmaruje nim paznokcie, ale odzywka wychodzi taniej i naprawde jest wydajna a kosztuje 13 zl

aha, wazna sprawa , czas kuracji strong resultsem nie malowalam paznokci zadnym lakierem , ba nawet utwardzaczem bo nic sie nie trzymalo plytki odzywka tak nawilza, ze paznokcie sa po niej gladkie jak bym ja polerka niezle wypucowala, nie daje zadnego "filmu" a jednak paznokcie sa na tyle nawilzone ze o malowaniu mowy nie bylo
masz na myśli tą odżywkę z aonu? jest jeszcze dostępna w katalogu? szwagierka jest konsultantką wiec moze bym zamówiła
ja mam chyba fioła na punkcie wszystkiego, co odżywia pzanokcie

acha, co do samego tematu watku używałam też olejku rycynowego i powiem, ze po nim też są niezłe efekty, co prawda to właśnie od niego zaczynałam więc pewnie on miał największy wpływ na poprawienie stanu moich paznokci, ale w tym samym czasie używałam też tej bomby witaminowej, bo po prostu nie lubię nie mieć niczego na paznokciach więc malowałam tą odżywką
Roxxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:25   #10
Roxxette
Przyczajenie
 
Avatar Roxxette
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez _mela_
Roxxette w takim razie pędze kupić pilnik 15 zł moge zapłacić
leć leć, tylko pamiętaj - po każdym użyciu umyj go wodą z mydłem
Roxxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:28   #11
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez Roxxette
leć leć, tylko pamiętaj - po każdym użyciu umyj go wodą z mydłem
będe pamiętać. Dzieki za dobre rady
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 09:28   #12
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez Roxxette
masz na myśli tą odżywkę z aonu? jest jeszcze dostępna w katalogu? szwagierka jest konsultantką wiec moze bym zamówiła
ja mam chyba fioła na punkcie wszystkiego, co odżywia pzanokcie
tak, jest jeszcze w ofercie avonu, a ja wytrwale sledze czy czasem avon nie chce jej wycofac bo wtedy zrobie zapasy

nazywa sie strong results
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:41   #13
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

A ja z czystym sumieniem polecam odzywke z Joko -Kuracja utwardzajaca. Rowniez mialam problem z panokciami, rozdwajaly sie, lamaly, nie moglam ich zapuscic. Od 2 miesiecy uzywam ta odzywke i moje paznokcie zupelnie sie zmienily, nie rozdwajaja sie, sa twarde, fakt faktem z boku czasem sie nadlamie ktorys, ale to przeciez norma nawet przy zdrowych paznokciach i co najwazniejsze wreszcie sa dlugie. Nie wierzylam w ta odzywke bo juz troszke ich wyprobowalam, ale ta na prawde mnie zaskoczyla
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:16   #14
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley
A ja z czystym sumieniem polecam odzywke z Joko -Kuracja utwardzajaca. Rowniez mialam problem z panokciami, rozdwajaly sie, lamaly, nie moglam ich zapuscic. Od 2 miesiecy uzywam ta odzywke i moje paznokcie zupelnie sie zmienily, nie rozdwajaja sie, sa twarde, fakt faktem z boku czasem sie nadlamie ktorys, ale to przeciez norma nawet przy zdrowych paznokciach i co najwazniejsze wreszcie sa dlugie. Nie wierzylam w ta odzywke bo juz troszke ich wyprobowalam, ale ta na prawde mnie zaskoczyla
a ile kosztuje ta odżywka ? / joko-kuracja/ ?
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 14:03   #15
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Ja za nia zaplacilam 13 zl, wiec nie jest to jakas wygorowana cena i moze akurat Ci pomoze, warto sprobowac
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:51   #16
Roxxette
Przyczajenie
 
Avatar Roxxette
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
tak, jest jeszcze w ofercie avonu, a ja wytrwale sledze czy czasem avon nie chce jej wycofac bo wtedy zrobie zapasy

nazywa sie strong results
dzięki
Roxxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:54   #17
Roxxette
Przyczajenie
 
Avatar Roxxette
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley
A ja z czystym sumieniem polecam odzywke z Joko -Kuracja utwardzajaca. Rowniez mialam problem z panokciami, rozdwajaly sie, lamaly, nie moglam ich zapuscic. Od 2 miesiecy uzywam ta odzywke i moje paznokcie zupelnie sie zmienily, nie rozdwajaja sie, sa twarde, fakt faktem z boku czasem sie nadlamie ktorys, ale to przeciez norma nawet przy zdrowych paznokciach i co najwazniejsze wreszcie sa dlugie. Nie wierzylam w ta odzywke bo juz troszke ich wyprobowalam, ale ta na prawde mnie zaskoczyla
masz na myśli tą fioletową?

ja nie mam dobrych wspomnień z odżywkami tej firmy i włśnie jakaś fioletowa dzis już nie pamiętam dokładnie czy to akurat właśnie ta kuracja utwardzajaca, ale schodziła mi płatami zaraz po nałozeniu na paznokcie (wcześniej odtłuszczone)
Roxxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 08:15   #18
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Tak, wlasnie o ta fioletowa mi chodzi. No wlasnie nie kazdemu odzywki podpasowuja. Np wiele osob chwali sobie odzywki z avonu, a mi one zupelnie nie pasuja nic nie pomagaja, nawet paznokcie bardziej sie rozdwajaly. Takze niestety, wiele zalezy od tego jakie sie ma paznokcie ..
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 08:33   #19
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

tez mialam odzywke z joko taka fioletową , poza tym ze miala dosc duzo ml to nic ze soba nie wnosila, sztywny pędzelek , odchodzący plastami lakier bez żadnej poprawy płytki, poczekalam az zaschnie w butelce i dopiero wtedy wyrzucilam
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 10:49   #20
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

to ja może lepiej sie wstrzymam z ta odżywką Joko- Kuracja narazie spróbuje domowych sposobów
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:33   #21
ewelinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Witam Ja też miałam okropny problem z paznokciami. Były słabe, łamliwe i okropnie rozdwajały się. Jednym słowem tragedia, dlatego przez dość długi czas nosiłam żele, jednak to zbyt drogo jak na mnie wychodziło i zrezygnowałam z nich. A zainwestowałam w skrzypovite. Rezulaty wprawdzie nie są widoczne od razu, minie troche aż Twoje pazurki odrosną, ale naprawdę warto. Nigdy nie cieszyłam się tak długimi i pięknymi paznokciami jak teraz. Widać, że są zdrowe, mocne i piękne. A do tego mają ładny, zdrowy połysk. Dodatkowo co drugi dzień stosuję złotą odżywke Sally Hansen. Jest rewelacyjna. Polecam. Naprawdę warto.
ewelinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 23:28   #22
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

A ja sobie cenie odzywke Joko-kuracja utwardzajacaWłasnie przed chwilka nia pazurki mazałamPozatym oczywiscie łykam skrzypowvite i wapn(niestety nie tylko z powodu paznokci...to uczulenie )...widze juz znaczne efekty
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 00:45   #23
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Ja też mam Joko-kurację utwardzającą i też ją sobie chwalę. Tylko muszę uważać, żeby nie pomalować skórek bo się robią twarde. Do tego biorę silicę i jest spoko.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:57   #24
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Ja jednak polecam tabletki.Najlepiej najzwyklejszy skrzyp polny z witaminami,bo ma najprosztszą formułę.Mnie pomógł już po miesiącu.

A oprócz tego w takich sytuacjach dobrze zrobć sobie morfologię krwi,bo tak to jest,żewszelkie niedobory witamn i minerałów "wychodzą" właśnie na paznokciach.(wiem to z dośwadczenia).
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:06   #25
$Zuza$
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 52
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

po pierwsze: NIGDY NIE UZYWACC METALOWYCH PILNIKOW
2: pilowac a nie obbcinacc
3;oliwkowacc panokcie oliwa z oliweek lub/i olejem ryccnowym
4:zawsze pprzykrywac pplytke pazookcia odzywka(ajlepsza jest Sally Hansen zloota)
5:NIGDY nie polerowacc plytki paznokkccia to ja tylko osłabbia
6: jescc SKRRZYP POLNY

te rzeczy sa najwaziejsze. ja ttak robbie i mam piekne,dlugie i prawddziwee paznokcie. wymaga to czassu,ale sie bardzo oplacca


good luck
$Zuza$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:32   #26
_mela_
Raczkowanie
 
Avatar _mela_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Cytat:
Napisane przez martini.
Ja jednak polecam tabletki.Najlepiej najzwyklejszy skrzyp polny z witaminami,bo ma najprosztszą formułę.Mnie pomógł już po miesiącu.

A oprócz tego w takich sytuacjach dobrze zrobć sobie morfologię krwi,bo tak to jest,żewszelkie niedobory witamn i minerałów "wychodzą" właśnie na paznokciach.(wiem to z dośwadczenia).
Jeśli chodzi o badania - o morfologię - to wszytsko jest OK, całkiem niedawno robiłam wszystki badania. Mama jeszcze jedno pytanie w jakiej cenie jest ten skrzyp polny ?
_mela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 08:49   #27
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

Nie pamiętam już tak dokładnie,bo to było jakąś chwilę temu,jak go brałam.Z tego co pamiętam to ok. 30 zł za 100 tabletek,które bierze się dwa razy dzienne(jedną lub dwie tabletki,już naprawdę nie pamiętam dokładnie).
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 09:07   #28
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

witam jeżeli chodzi o moje pazurki tez maialm z nimi OGROMNY problem. teraz widze naprawde znaczna poprawe oto moje rady:
nie pomogly mi zadne tabletki oprocz skrzypo vity , a mialam ich baaaarzdo duzo. pozatym probowalam olejku rycynowego ale chyba nie bylam systematyczna wiec mi nic nie dalo pilniczek szklany naprawde dzial cuda. moj stary rozdwajal mi pazurki skórki smaruje gliceryna w płynie. i nie zapominam o smarowaniu rak dobrym kremem np. zjaji z kozim mlekiem. pazurki mi odżyły i mam nadzieje żę teraz już bedzie lepiej. co do odżywek mam z jedwabiem za 4 zl. wiec raczej ona nie dziala cudów ale zwsze moje pazurki sa zabezpieczone i ladnie blyszcza. a kiedys myslalam o tipsach
n
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:45   #29
Roxxette
Przyczajenie
 
Avatar Roxxette
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

ja też brałam skrzyp polny, ale jakoś nie regularnie chyba, zapominałam no i nie mogę powiedzieć, ze mi to pomogło
w każdym razie jestem za dobrą odżywką, choc wiadomo, ze od śroska organizmowi też potrzeba dostarczyć potrzebnych składników dlatego nadal ten skrzyp kupuje ale jak już wspomniałam nie biorę tak super regularnie dwa razy dnia
Roxxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:21   #30
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Jak poprawić stan paznokci?

herbata i tabletki ze skrzypu mi pomagaly - tylko dzialaly na mnie bardzo moczopednie
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.