Jaki krem?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 18:32   #61
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Jaki krem??

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Czesc, mam cere z zaskornikamii.Odkad pamietam po umyciu cera jest spierzchnieta i schodzi mi z buzi skora.Od dowch tygodni ,co dwa dni stosuje Differin ktory powoduje nadodatek jej luszczenie.
Lekko smarujac policzki i nos kremem wystarcza ,zebym po paru godzinach sie juz siwecila.
Nie wiem co robic jaki krem stosowaccc,zeby nawilzyc po umyciuu buzie,ale zeby sie nie blyszczec???????????Pomoz cie.
Napisz mi w jakim przedziale wiekowym znajdujesz się obecnie, czym myjesz twarz, i czy przypadkiem sama nie pozbywasz się zaskórników...? Pomoże mi to zdiagnozować problem i pomóc Ci.
Ale prawdopodobnie przesuszyłaś skórę differinem, który wykazuje ogromne właściwości ściągające, wysuszające. ....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...

Edytowane przez Iwona31
Czas edycji: 2007-03-26 o 18:36 Powód: Dopisanie ostatniego zdania
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:35   #62
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Jaki krem??

Cytat:
Napisane przez Iwona31 Pokaż wiadomość
Napisz mi w jakim przedziale wiekowym znajdujesz się obecnie, czym myjesz twarz, i czy przypadkiem sama nie pozbywasz się zaskórników...? Pomoże mi to zdiagnozować problem i pomóc Ci.
Ale prawdopodobnie przesuszyłaś skórę differinem, który wykazuje ogromne właściwości ściągające, wysuszające. ....
Dziekuje że zainteresowłas sie choc Ty.
Tak mam zaskornikiii i wagryy.Myje twarz sama wodą, ale wczesniej mylam żelem Under Twenty i tak samo bylo po umyciuuu.Skora spierzchnieta i schodzilaaaa. Rano zaledwie tynke kremu nakladam tam gdzie najbardziej ta skora schodzi,czyli piliczki i nos.Teraz po Differinie jak dzis to juz szczegolnie ta skora schodziii. Ps. Differin stosuje od dwoch tygodniiii i to co dwa dnii lub rzadziej zeby jeszcze bardziej nie przesuszyc.Juz przed stosowaniem tego lekuu mialam taki problem.
Nie wiem jakiego kremu uzyc bo jak wizelam troche nivea to az sie swiecilam,a znowu matujacy moze nie pomoc na sucha skore.Pomoz prosze.
Z gory Ci dziekuje.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:39   #63
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Jaki krem??

A tak wogole to nie znam innego sposobu niz samemu pozbywac sie po trochu zaskornikow.Nie wiem czy takim Differinrm sie ich pozbede??Watpie.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:47   #64
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Jaki krem??

Majorko - Twoja skóra domaga się intensywnego nawilżenia... . Uzyj sobie póki co maseczki odzywczej na noc .... jeżeli używasz differinu nie uzywaj nic innego, co wysusza... . Zaskórniki to sprawa dla kosmetyczki, natomiast rozszerzone pory - nimi zajmą sie też maski na bazie kaolinu, bądź glinki zielonej, których używaj po każdym czyszczeniu skóry, albo 3X w tyg. Do regulacji pracy gruczołów łojowych uzyj np. kremu DERMIKI MAT B na noc - reguluje wydzielanie sebum - odstaw, jeżeli nie masz ropnych krostek differin....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 15:23   #65
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Jaki krem??

Ale mi potrzebny jest krem na dziennnn. Nawilzajacy i najlepiej matujacy.Z kosmetyczka sie wstrzymam narazie bo niewiadomo na jaka sie trafiii. A dermatolog kazal mi isc na zabieg pilinguu kwasami owocowymiii. Ale z tym tez poczekam.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 17:42   #66
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Jaki krem??

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Ale mi potrzebny jest krem na dziennnn. Nawilzajacy i najlepiej matujacy.Z kosmetyczka sie wstrzymam narazie bo niewiadomo na jaka sie trafiii. A dermatolog kazal mi isc na zabieg pilinguu kwasami owocowymiii. Ale z tym tez poczekam.

Nawilżający krem na przesuszoną skórę jest za lekki - musisz użyć odżywczego, ale nie tłustego czy półtłustego, bo to nie to samo. Differin naruszył płaszcz hydrolipidowy skóry, a teraz należałoby go odbudować przez odżywienie lub, jeżeli możesz p[ozwól sobie na krem DERMIKI Lipidea. Ten załatwi Twój problem szybko i skutecznie. Matującego nie możesz używać, bo przesuszysz skórę jeszcze bardziej...... I nie ma czegoś takiego jak krem nawilżający a zarazem matujący....sprzeczność interesów....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 18:14   #67
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jaki krem??

Wyprobuj krem happyderm loreala ok.25 zl lub nowosc do cery mlodej przed 25 rokiem zycia vichy skinset ok.49zl. nie myj twarzy sama woda,brob Boze z mydlem, sa od tego specjalne zele i pianki,nie naduzywaj kosmetykow do cery tradzikowej,bo niepotrzebnie mozesz ja przesuszyc. nowy krem vichy podobno sprawdza sie wlasnie w takich ekstremalnych sytuacjach kiedy to chcesz nawilzyc i odzywic skore,ale jednoczesnie chcesz,zeby byla gladka i matowa. mam sam b.dobre doswiadczenia z kosmetykami vichy,wiec z czystym sumieniem moge polecic. zreszta w aptekach maja probki kremow, o ktore gdy zapytasz napewno dostaniesz (jesli maja). jesli chodzi o zaskorniki to nie masz co bac sie kosmetyczki,oczyszczanie to jedna z najprostszych zabiegow,dopilnuj tylko,zeby po oczyszczaniu jesli to mozliwe uzyla pradow d'arsonvala-zlagodzi skutki oczyszczania(mniej zaczerwien,mniej wykwitow),ogolnie to taka "dezynfekcja". mozesz rowniez wybrac sie na zabieg pilingiem kawitacyjnym,zamiast wycisakania i znecania sie nad twarza kosmetyczka usunie zaskorniki za sprawa pradu. pozdrawiam
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 15:31   #68
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Lightbulb Dot.: Jaki krem??

hej uwazam ze niepowinnas isc do kosmetyczki na wyciskanie wagrow i zaskornikow poniewaz widze ze mamy podobne problemy ze skora a ja kiedys tez tak myslalam ze oczyszczanie mi pomoze a stalo sie odwrotnie skora zaczela sie jeszcze bardziej luszczyc i wogole pozostalo mi wiele blizn po slodkich pazurkach pani kosmetyczki...kazdy dobry drmatolog powie ci ze oczyszczanie twarzy u kosmetyczki to bzdura!!! kwasow takze niepowinnas stosowac jezeli luszczy ci sie twarz!! unikaj preparatow z Kwasem salicylowym,bo on jeszcze bardziej powoduje luszczenie...a ty chyba chcesz tego uniknac . ja takze stosowalam differin w zimie bo mialam duzy problem ze swoja buzia,nie pomogl mi wcale,osobiscie uwazam ze differin nadaje sie tylko i wylacznie do stosowania miejscowo na ropne krostki tzw.pryszcze na wagry i zaskorniki musisz podzialac czyms innym. ja zrobilam sobie kuracje kremem Normaderm Vichy na NOC przez miesiac a na dzien stosowalam krem z La roche Posay ANTHELIOS XL z filtrami UV nawilzal i chronil moja skore, przed szkodliwym dzialaniem slonka, stosowalam go na zmiane z kremem z IWOSTIN'u ktory uwazam za rewelacyjny w ODZYWIANIU!!! jest to krem na noc (ale moze byc stosow.na dzien) z aktywna lewoskretna witamina C. rewalacyjnie odzywia!!!! a do mycia buzi stosowalam zel z firmy BIODERMA zel moussant-Sebium. rewelacyjnie oczyszcza skore,wagry staja sie niewidoczne,myjesz nim twarz rano i wieczorem, wcale niewysusza buzi tylko kremy musisz stosowac na cala buzie a nie tylko miejscowo tak jak piszesz...odstaw differin i stosuj go tylko na ropne krostki. pisze do ciebie poniewaz widze ze masz dokladnie taki sam problem jaki ja mialam, oczywiscie powinnas takze zmienic diete pic duzo wody lub cherbatek smakowych i odstawic SLODYCZE bo w pewnym stopniu to dieta jest naszym sprzymierzencem do dobrego wygladu a slodkosci przyczyniaja sie do powstawania pryszczy .jakbys miala jakies pytania to pisz...kosmetyki ktore ci podalam nie sa wcale tanie ale naprawde warto w nie zainwestowac .
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 17:49   #69
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Thumbs down Dot.: Jaki krem??

Hejka
ja mam podobny problem ze skóra buzi próbowałam la roche posay efeklar... jest doby i wydajny polecam żel do twarzy tej serii, ja ostatno kupiłam happy day z eveline cos jak happy derm loreala tylko połowe tańsze i jest super mam mleczko 3 w1 i tonik, także działa bardzo fajnie nailża i jakos tak sie dzieje choć jest antytrądzikowe że nie mam jakiegoś pryszcza(wiekszego), w diete ktora niby pomaga przy trądziku czyli mniej białego pieczywa, kawy, słodyczy, picie wywaru z bratka itp NIE WIERZE bo próbowałam ograniczać albo wyeliminować z diety ale to u mnie oczywiście nic nie dało
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 19:57   #70
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Jaki krem??

wiesz...z dieta to jest tak jak z odchudzaniem zeby zobaczyc jej prawdziwe efekty musisz stosowac ja dlugo... efekty prawdziwej diety moga byc widoczne uniektorych osob po pol roku,u innych po 2 miesiacach... kazdy jest inny...
moze stosowalas te zasady odzywiania zbyt krotko...dlatego niewidzialas zadnych efektow,bo ja wychodze z zalozenia: " jak sie odzywiamy tak sie czujemy i wygladamy..."
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:57   #71
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Jaki krem?

Jaki krem na dzień polecicie dla pani:
wiek:38 lat
cera:mieszana, wrazliwa?
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 20:12   #72
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Jaki krem?

Nikt nie ma pomysłu?
Moja mam zamierza sobie kupic jakiś porządny krem i zastanawia się jaki. Przęgladam KWC ale nic tam nie mogę wypatrzeć :/
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 20:15   #73
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jaki krem?

Ja bym poleciła filtry, na BK jest wątek o tych najlepszych i najgorszych filtrach według Wizażanek
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 16:16   #74
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Jaki krem?

Nie wiem jaki krem dobrać do mojej cery.. Mam mieszaną z zaskórnikami, czasami wyskoczy mi jakaś niespodzianka. Chciałabym stosować krem nawilżający z filtrami UV. Tylko szukałam na półkach i nie znalazłam takiego.. Polecacie jakiś?
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 17:55   #75
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Jaki krem?

Proponuję przeszukać KWC.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 19:01   #76
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Jaki krem?

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Proponuję przeszukać KWC.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:30   #77
StOkRoTkaP
Przyczajenie
 
Avatar StOkRoTkaP
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Jaki krem???

Witam,
mam pytanie dotyczące kremu pod oczy: mam (prawie - we wrzesniu) 24 lata i zauważyłam tzn one sa juz bardzo widoczne od uśmiechu takie zmarszczki (nie wiem jak to nazwac) chyba mimiczne czy jakos tak ,jakiego kremu używac zeby one znikneły?? jak narazie to używam żelu pod oczy nawilżająco - rozświetlający AVON ale to chyba mi nic nie pomaga, prosze o rade....
pozdrawiam
StOkRoTkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 21:36   #78
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jaki krem???

podłaczam sie do pytania tez mam mimiczne zmarszczki nie tylko wokol oczu ale i na czole
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 14:01   #79
StOkRoTkaP
Przyczajenie
 
Avatar StOkRoTkaP
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki krem???

I co nikt nam nie pomoże???, a to trzeba działac bo z każdym dniem coraz bardziej widoczne
StOkRoTkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 22:37   #80
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Jaki krem???

Cytat:
Napisane przez StOkRoTkaP Pokaż wiadomość
I co nikt nam nie pomoże???, a to trzeba działac bo z każdym dniem coraz bardziej widoczne
jest już wątek - dośc rozległy
polecany jest iwostin, ale najlepiej jak poczytasz sobie.
groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:38   #81
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jaki krem???

troche poszukalam i znalazlam Na poczatek zakupilam taki kremik http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=19192 myśle, że na pierwsze zmarszczki jest ok zreszta grunt to systematyczność
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:18   #82
StOkRoTkaP
Przyczajenie
 
Avatar StOkRoTkaP
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki krem???

a ja kupiłam krem EVELINE: http://www.ceneo.pl/1105116 jak pisałam wczesniej mam niecałe 24 lata a on jest od 25 czy mogę go już używac??? (pytanie do groszkolino), dodam to ze kupiła go bo znajoma mówi ze moge juz używac takiego bo przedzial wiekowy jest 2-3 lat w przód i w tył, co o tym myślisz??? pozdrawiam
StOkRoTkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:57   #83
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Jaki krem???

ważne jest NAWILŻANIE, jesli masz widoczne zmarszczki a krem nie jest przeznaczony dla kobiet 40+ to chyba bedzie ok ja tez mam ten problem i zamierzam sprobowac, jakiegos mocniejszego bo na razie stosuje tylko maseczki pod oczy (kupuje specjalne pod oczy) i korektor na cienie (YSL - kolor rozowy). O kawitacji i reszcie napisze Ci prv, zeby nie zasmiecac moze cos pokombinujemy :P
groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:01   #84
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
jaki krem?

witam. mam tlusta cere blyszczy sie cala ale na policzkach mam kilka takich malych suchych plackow skora w tym miesjc jest bardzo sucha. jak nakladam podklad w tym miesjscu szybko ciemniej i twarz wyglada nie za ladnie.mozecie polecic jhakis dobry krem zebym stosowlaa tylk ona te suche miesjca ?/ dziekuje z gory
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:53   #85
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: jaki krem?

powinnas te miejsca nawilzac. naczytalam sie na forum ze dobry jest krem humektan.
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:10   #86
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: jaki krem??

Jeżeli czujesz, że kremy są dla Ciebie za ciężkie wybierz emulsje lub kremy o żelowej konsystencji.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 20:37   #87
dzuliett69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
jaki krem?

Witam,
mam cerę mieszaną, tłusta + suche skórki na twarzy, moje pytanie więc jest następujące, jaki krem byłby najlepszy na noc, żeby pozbyć się tych suchych skórek, ale zeby był też odpowiedni do cery tłustej? Te wszystkie kremy to cery mieszanej wydają mi się takie bezpłciowe... Dodatkowo dodam, że po używaniu od tabletek antykoncepcyjnych pojawia mi się przed okresem bardzo dużo pryszczy. Więc ten krem powinien też jakoś łagodzić te ranki?
(tabletki zmienione, ale jeszcze nie zdążyłam zauważyć efektów <o ile będą>)
z góry dzięki

PS: Czy zwykły krem bambino na noc jest dobry czy raczej zły? Albo Oilatum? Bardzo dobrze nawilża, ale słyszałam, że zatyka pory

Edytowane przez dzuliett69
Czas edycji: 2012-10-02 o 20:40
dzuliett69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 20:49   #88
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: jaki krem?

Cytat:
Napisane przez dzuliett69 Pokaż wiadomość
Witam,
mam cerę mieszaną, tłusta + suche skórki na twarzy, moje pytanie więc jest następujące, jaki krem byłby najlepszy na noc, żeby pozbyć się tych suchych skórek, ale zeby był też odpowiedni do cery tłustej? Te wszystkie kremy to cery mieszanej wydają mi się takie bezpłciowe... Dodatkowo dodam, że po używaniu od tabletek antykoncepcyjnych pojawia mi się przed okresem bardzo dużo pryszczy. Więc ten krem powinien też jakoś łagodzić te ranki?
(tabletki zmienione, ale jeszcze nie zdążyłam zauważyć efektów <o ile będą>)
z góry dzięki

PS: Czy zwykły krem bambino na noc jest dobry czy raczej zły? Albo Oilatum? Bardzo dobrze nawilża, ale słyszałam, że zatyka pory
Bambino to dobry trop, chociaż ja aż tak tłustych i tępych kremów nie lubię. Na pewno powinno to być coś kojącego, odżywczego, tłustszego. Zapychanie jest kwestią indywidualną, teoretycznie Bambino może zapchać, bo ma taki potencjał. Mnie nie zapycha Toleriane Ultra, ale cena bywa odstraszająca.
Na wypryski możesz spróbować kremu z kwasami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 10:20   #89
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: jaki krem?

Ja używałam Cetaphil i byłam mega zadowolona. Bardzo szybko się wchłaniał, nawilżał, nie zapychał.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.