Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 16:07   #301
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-09 o 16:39
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:32   #302
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

a ja nie byłam ani razu i jestem z tego dumna
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:33   #303
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;4791935]a ja nie byłam ani razu i jestem z tego dumna [/quote]

__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:40   #304
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

blee, ja też nie chodzę :nieee:
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 18:45   #305
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Też nie bylam i nie zamierzam. Owszem, zastanawiałam się, czy choć raz nie spróbować. Ale niedawno stwierdziłam, że nie ma mowy. Po tym, jak zobaczyłam swoją byłą uczennicę (obecnie lat ok. 18) z papierową, pomarszczoną, ceglasta skórą i na początku wzięłam ją za swoją rówieśnicę (a mam o 10 lat więcej) Dopiero po dłuższej chwili poznałam, ze to ona.... A w wieku 14 lat była bardzo ładna i miała jasną, delikatną cerę....
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 20:34   #306
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Też nie bylam i nie zamierzam. Owszem, zastanawiałam się, czy choć raz nie spróbować. Ale niedawno stwierdziłam, że nie ma mowy. Po tym, jak zobaczyłam swoją byłą uczennicę (obecnie lat ok. 18) z papierową, pomarszczoną, ceglasta skórą i na początku wzięłam ją za swoją rówieśnicę (a mam o 10 lat więcej) Dopiero po dłuższej chwili poznałam, ze to ona.... A w wieku 14 lat była bardzo ładna i miała jasną, delikatną cerę....
Tez znam taka dziewczyne co to na solarium chodzila prawie codziennie przez dluuugi czas ,nawet zima Ja nie wyobrazam sobie chodzic zima na solarium ,bo glupio wyglada letnia opalenizna zima no chyba ze ktos ma taki naturalny opalony odcien skory.

Chloestic -a kto zajmuje sie przebarwieniami i znamionami na skorze? Dermatolog chyba nie?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 22:17   #307
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;4791935]a ja nie byłam ani razu i jestem z tego dumna [/quote]
Fajny powód do dumy
Ja też nie chodzę, poprostu szkoda mi na to czasu ale żeby od razu byż z tego dumnym.... Uważam,że od czasu do czasu, na jakąś okazję można sobie strzelić wizyte w solarium-jeżeli ktoś ma taką potrzebę oczywiście Ja nie mam i też mi z tym dobrze, choć nabrać troszkę kolorku by się przydało
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 22:47   #308
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość

Chloestic -a kto zajmuje sie przebarwieniami i znamionami na skorze? Dermatolog chyba nie?
Mozesz sie wybrac z tym do dermatologa, posiada on odpowiednia wiedze, aby zdiagnozowac dane przebarwienie skorne, natomiast, jesli chodzi o powazniejsze sprawy, usuwanie itp, to juz chirurg...ze wzgledu na praktyke.
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 14:40   #309
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Fajny powód do dumy
Ja też nie chodzę, poprostu szkoda mi na to czasu ale żeby od razu byż z tego dumnym.... Uważam,że od czasu do czasu, na jakąś okazję można sobie strzelić wizyte w solarium-jeżeli ktoś ma taką potrzebę oczywiście Ja nie mam i też mi z tym dobrze, choć nabrać troszkę kolorku by się przydało
jak dla mnie jest bo naprawde mało znam osób, które nigdy nie były ... chociażby z ciekawości ... to jest wciąż jakieś poprawianie swojego wyglądu, bo opalona skóra łądniej sie prezentuje , bo szczuplej sie wygląda itd ... jest to walka z jakimiś stereotypami w które nie chce sie wpasowywać :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 16:15   #310
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
O co chodzi z tymi znamionami tak jak na fotce ,ze to rak skory? Mam jedną podobną kropę od urodzenia Przeciez ludzie mają takie znamiona normalnie
a jaką masz? masz zdjęcie? w jakim miejscu? czekam na odpowiedz

rozlegle znamie wrodzone to potencjalna zmiana przedczerniakowa.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 16:30   #311
Misi
Raczkowanie
 
Avatar Misi
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 121
Wyślij wiadomość przez ICQ do Misi GG do Misi Wyślij wiadomość przez Yahoo do Misi
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Jesli chodzi o mnie to ja raczej nie moge sie tak opalac, bo pierwsze jestem typem bladym z piegami, a po drugie nie przepadam za tym. Moje znajome opalaja sie teraz wszystkie na ciemno w solarium i do tego chodza na kapiele sloneczne. Jak je zobaczylam ostatnio to byly normalnie ciemno brazowe. Do ciemnych wlosow moge jeszcze zniesc, ale jak blondynka sie tak opali to wyglada to jakos tak . No nie podoba mi sie i juz.
Misi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 17:44   #312
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
rozlegle znamie wrodzone to potencjalna zmiana przedczerniakowa.
to nie jest prawda...mozna miec ciemnobrazowa rozlegla 'myszke', ktora wcale nie jest zadna potencjalna zmiana przedczerniakowa, większość z nich ma postać łagodną i są całkowicie niegroźne, dlatego nie warto denerwowac mysi :x

poza tym ze zdjecia niewiele mozna okreslic, gdyz rozlegle brzydko wygladajace przebarwienie moze miec zupelnie bezpieczna postac, a malutkie znamie byc groznym czerniakiem, dlatego nalezy wykonac odpowiednie badanie, poniewaz gołym okiem takich rzeczy sie nie stwierdzi

jest wiele czynnikow, ktore eliminuja ewentualne niebiezpieczenstwo, dlatego najlepiej wybrac sie do lekarza, aby okreslil czy nalezy usunac owe znamie, czy tez nie....
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 18:37   #313
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a jaką masz? masz zdjęcie? w jakim miejscu? czekam na odpowiedz

rozlegle znamie wrodzone to potencjalna zmiana przedczerniakowa.
:x Nie jest rozlegle,to taka kropa z 4 mm na......posladku Nie powieksza sie.W ogole z tego co zauwazylam to moja rodzinka ma tendencje do znamion -malutenkich kropek po 1 mm i takich wiekszych po 4 mm,ale nikt nic nie mial wspolnego z jakims czerniakiem.A na solarium ponad dwa tygodnie temu pierwszy raz poszlam-w sumie bylam w swoim zyciu 5 razy po 8 minut na 500ergoline.
Chyba chcesz zebym nie spala w nocy
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 21:33   #314
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
to nie jest prawda...mozna miec ciemnobrazowa rozlegla 'myszke', ktora wcale nie jest zadna potencjalna zmiana przedczerniakowa, większość z nich ma postać łagodną i są całkowicie niegroźne, dlatego nie warto denerwowac mysi :x

Czy aby na pewno wiesz co znaczy wyraz "potencjalny"?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 23:38   #315
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

zapytam w ten sposob :
Czy aby na pewno wiesz co znaczy wyraz "całkowicie niegroźne"

potencjalny: możliwy, mogący ujawnić się......jesli cos jest "calkowicie niegrozne", to raczej trudno mowic o mozliwosci rozwoju czerniaka

Kwestia łapania za słówka, wiem, ale chodzilo mi jedynie o to, aby nikogo niepotrzebnie nie denerwowac, gdyz Emilka zabrzmiala w ten sposob, iz kazda "myszka" moze byc bazą rozwoju raka, co nie jest prawda

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2007-07-18 o 00:14 Powód: lit
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:14   #316
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

wszelkiego rodzaju 'myszki'( znamiona barwnikowe owlosione) nie sa punktem wyjscia dla nowotworow. w ogole znamiona pokryte wlosami na ogol nie ulegaja zezlosliwieniu.

a Ty zaniepokojona wizazanko mysiamysia masz najprawdopodobniej malenkie znamie barwnikowe popularnie nazwywane 'pieprzykiem', wiec spij spokojenie jesli nie jest ono silnie przebarwione (wlasciwie czarne).
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.

Edytowane przez odszczepieniec
Czas edycji: 2007-07-19 o 09:04 Powód: potyczki słowne zaśmiecające wątek
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:25   #317
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

@odszczepieniec
"siedze" po to, aby podyskutowac, poniewaz od tego jest forum i tematy, ktore sie tu znajduja, stad "jest mi do tego"...rozni ludzie, rozne poglady, ktore akceptuje w 100%, jednak bywa, iz nie przelykam sposobu w jaki zostaja wyrazone i mam do tego prawo, tak jak Ty do przestawiania swoich opinii, tyle ...
ahh i tu nie chodzi o to, iz przebieg tematu mi sie nie podoba, po prostu uwazam, ze bylby on naprawde wartosciowy, gdyby zaczac pisac (przynajmniej osoby, ktore sa z tym zwiazane zawodowo) konkretne rzeczy, aby uswiadomic niektorym dziewczynom o niebiezpieczenstwie

chcialam przerwac ta dyskusje o wiele wczesniej, poniewaz zrobil sie maly balagan, zupelnie niepotrzebnie, ale nie dałas mi szansy swoim kolejnym postem...
tak czy inaczej podaje reke na zgode, gdyz szczerze powiem, czuje sie, jakbysmy siedzialy w piaskownicy i klocily o łopatki, a na to jestem troche za stara

odchodzac od tej debilnej wymiany zdan, podkresle, iz ja jestem wlascicielem owlasionej myszki, ktora jest zupelnie bezpieczna, jednak systematycznie ja obserwuja , dla swojego spokoju...

apropos tego typu znamion przypomniala mi sie moja 'stara' kolezanka, ktora w wieku 13 lat usunela dwie myszki (noga,ramie), byly w brzydkim stanie, popekane....jakos 3 lata pozniej zaczela chodzic na solarium, bardzo jasna karnacja (fototyp I lub II), spotkalam ja po czasie i wygladala jakby ją zdjeto z grilla, jest zupelnie uzalezniona od solarium, czuje sie blada i malo atrakcyjna, gdzie dla mnie jest brazowa, jakby dopiero co wrocila z rocznego pobytu w Hiszpanii...to jest glupota, smazyc sie pod lampami majac dwie duze blizny spowodowane usunieciem babrających sie znamion :x

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2007-07-18 o 15:17 Powód: lit
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:07   #318
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
zapytam w ten sposob :
Czy aby na pewno wiesz co znaczy wyraz "całkowicie niegroźne"

potencjalny: możliwy, mogący ujawnić się......jesli cos jest "calkowicie niegrozne", to raczej trudno mowic o mozliwosci rozwoju czerniaka

Kwestia łapania za słówka, wiem, ale chodzilo mi jedynie o to, aby nikogo niepotrzebnie nie denerwowac, gdyz Emilka zabrzmiala w ten sposob, iz kazda "myszka" moze byc bazą rozwoju raka, co nie jest prawda


dlatego napisalam potencjalna. pisze o rozleglej wrodzonej plamie. znaczy ze moze ale nie musi przejsc w nowotwor, dziewczyny mam wrazenie ze lapanie za slowka w tym wątku jest juz normą dlatego jesli tak dalej pojdzie bede zmuszona zamknąc wątek


4 mm to nie jest rozlegle znamie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:20   #319
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

wiesz Emilka, ja jestem lekarz hipochondryk, jak ktos mi pisze "potencjalna", to widze spore mozliwoscie lol jk

watek bylby bardzo fajny, gdyby pisac o czyms wiecej niz kurczakach i zombii

tymczasem ide z kawusia usiasc troche na sloneczku ( z moja 4cm na 2cm myszka)
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 23:49   #320
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
w( z moja 4cm na 2cm myszka)
a co to jest 'myszka'? To ciemne znamie czy taka jakby plamka czy cos innego? Zakrywasz moze czyms znamiona jak idziesz do solarium? Slyszalam ,ze najlepiej jest zaklejac plasterkiem rozne wieksze znamiona (pewnie moje 4mm też) ,ale czy to oby na pewno daje cos ,czy chroni przed promieniami...


A co do solarium,tak jak mowilam bylam kilka razy,a teraz nie chodze i wcale sie zle z tym nie czuje Zwlaszcza ,ze dzisiaj widzialam dwie dziewczyny tradycyjny zestaw :miniowka + dekolt do pasa + pomaranczowa opalenizna-wszystko zniose ,ale nie tej pomaranczowej opalenizny...a moze to byl samoopalacz,bo naprawde paskudnie ta opalenizna wygladala..hmm ,az sie nie chce wierzyc ,ze solaryjna.A moze kwestia tez lamp i lozka.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 01:22   #321
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

myszka, to taka wieksza plamka hmm w ksztalcie jajka hehe, moja jest brązowa, ale sa jasniejsze rowniez
zazwyczaj zakrywam, staram sie jej nigdy nie opalac, smaruje la roche 40 i na to kłade wacik....teraz zaczelam przykrywac kremem z filtrem rowniez inne dwa pieprzyki, tak dla pewnosci...wiem, ze nie jestem w stanie ochronic ich przed sloncem, ale zawsze mniej im sie dostanie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:23   #322
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
tak czy inaczej podaje reke na zgode, gdyz szczerze powiem, czuje sie, jakbysmy siedzialy w piaskownicy i klocily o łopatki, a na to jestem troche za stara
masz racje, zatem zgoda

Cytat:
Napisane przez mysiamysia
Slyszalam ,ze najlepiej jest zaklejac plasterkiem rozne wieksze znamiona (pewnie moje 4mm też) ,ale czy to oby na pewno daje cos ,czy chroni przed promieniami...
zawsze to jakas ochrona i jeszcze lepiej przed naklejeniem plastra posmaruj to znamie filtrem i bedzie ok. ja zawsze tak robie kiedy szykuje sie jakas ekspozycja na sloncu

i w ogole jesli chodzi o czerniaka to zdarzaja sie rowniez takie 'bezbarwnikowe', ktore uwidoczniaja sie tylko przy specjalnych barwieniach. zatem choroba moze sie rozwijac nawet jesli jej nie widac golym okiem.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 15:21   #323
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec Pokaż wiadomość
masz racje, zatem zgoda
zawsze to jakas ochrona i jeszcze lepiej przed naklejeniem plastra posmaruj to znamie filtrem i bedzie ok. ja zawsze tak robie kiedy szykuje sie jakas ekspozycja na sloncu
No tak na sloncu na pewno,ale ja na plazy tylka nie opalam , bo moj stroj kapielowy to figi a nie stringi ,wiec i tak zakrywaja znamie,ale pomysle o jakims wyzszym filtrze Mialam na mysli raczej solarium-a tam chyba takich kremow z filtrami normalnych nie mozna uzywac nawet na fragment skory? Jak to jest?Chcialabym to wiedziec na przyszlosc.A smarujesz rowniez te malutkie znamiona (np. takie kropeczki 1mm) czy tylko takie wieksze?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 21:04   #324
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Dołączam się Raz w życiu byłam, od razu karnet kupiłam, naiwna, ale potem i tak oddałam go bratu, który nie miał takich oporów...
A moim hasłem jest: Muszę dbać o arystokratyczną bladość cery
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 22:05   #325
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Byłam na solarium kilka razy, jednak ostatnie 2x zapadło w mojej pamięci na dlugo, byłam juz ladnie opalona, był sierpien juz nom i poszłam na solarke na 6min turbo......nom czerwona skóra, troche swedziała...przemiła pani powiedziała mi aby przyjść na nastepny "seans" za 3 dni; przyszłam i wziełam 8 min. Jak ja się cholernie spaliłam, skóra piekła z tydzien, moja pupa, brzuch, uda byly tak czerwone jak pomidor. a po jakims czasie wyskoczyło mi duzo malutkich pryszczykow których do konca do tej pory sie nie pozbyłam, nie wiem skad one sie wziely?

Preferuje opalanie na słoneczku i balsam dove brązujący

Chciałabym jedynie opalic pupę i chyba z tego powodu pójde moze z 2 razy do zwykłego solarium stojacego a nie turbo...

moze 2 razy w roku nie zaszkodzi oczywiscie juz nie mam zamiaru sie spalic

A lapy "3" prawie twarzy nie opalaja wiec az tak o zmarszczki nie ma się co martwic.

Ogólnie nie polecam pieczenia w trumienkach, ładna jest lekka złota oplenizna, zadbana skóra i usmiech, dodaja wiecej sexapilu niz jakby sie moglo wydawac u grillowych lasek
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 22:41   #326
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Mialam na mysli raczej solarium-a tam chyba takich kremow z filtrami normalnych nie mozna uzywac nawet na fragment skory? Jak to jest?Chcialabym to wiedziec na przyszlosc.A smarujesz rowniez te malutkie znamiona (np. takie kropeczki 1mm) czy tylko takie wieksze?
jak to nie mozna? nie mozna tylko w tym sensie, ze po prostu nie opalisz sobie tych miejsc, ktore posmarujesz. wybieraj filtry z wysokim faktorem na uva.

ja smaruje i ZAKLEJAM tylko te duze znamiona, bo malutkich pieprzykow mam mnostwo, wiec calutka smaruje sie filtrami.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 15:15   #327
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec Pokaż wiadomość
wybieraj filtry z wysokim faktorem na uva.

ja smaruje i ZAKLEJAM tylko te duze znamiona, bo malutkich pieprzykow mam mnostwo, wiec calutka smaruje sie filtrami.
Co bys polecila? Jakiego kosmetyku z wysokim filtrem uzywasz?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 20:15   #328
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Chodzilam (podkreślam czas przeszly) na solarium ponad pól roku, bo ubzduralam sobie, że opalenizna zniweluje choć troszkę mój problem z krostkami... No,niestety tak się nie stalo Poprawa byla, ale tylko chwilowa - potem następowal wysyp, może nie jakiś potężny, ale zawsze.
Ostatnio tak popatrzylam w lustrze na swoją twarz po wizycie w solarium i doszlam do wniosku, że skóra nie wygląda najzdrowiej. A muszę zaznaczyć, że wcale nie jestem zjarana, ale mimo to w końcu dostrzeglam to, że solarium nie dziala korzystanie na moją twarz.

Postanowilam zacząć inwestować te pieniądze , które co tydzień wydawalam na solarium na dobre kosmetyki antytrądzikowe, zabiegi w profesjonalnym gabinecie i dobrego lekarza To z pewnością wyjdzie mi na zdrowie
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 20:25   #329
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Byłam na solarium kilka razy, jednak ostatnie 2x zapadło w mojej pamięci na dlugo, byłam juz ladnie opalona, był sierpien juz nom i poszłam na solarke na 6min turbo......nom czerwona skóra, troche swedziała...przemiła pani powiedziała mi aby przyjść na nastepny "seans" za 3 dni; przyszłam i wziełam 8 min. Jak ja się cholernie spaliłam, skóra piekła z tydzien, moja pupa, brzuch, uda byly tak czerwone jak pomidor. a po jakims czasie wyskoczyło mi duzo malutkich pryszczykow których do konca do tej pory sie nie pozbyłam, nie wiem skad one sie wziely?

Preferuje opalanie na słoneczku i balsam dove brązujący

Chciałabym jedynie opalic pupę i chyba z tego powodu pójde moze z 2 razy do zwykłego solarium stojacego a nie turbo...

moze 2 razy w roku nie zaszkodzi oczywiscie juz nie mam zamiaru sie spalic

A lapy "3" prawie twarzy nie opalaja wiec az tak o zmarszczki nie ma się co martwic.

Ogólnie nie polecam pieczenia w trumienkach, ładna jest lekka złota oplenizna, zadbana skóra i usmiech, dodaja wiecej sexapilu niz jakby sie moglo wydawac u grillowych lasek


cyt. grillowanych lasek - kolejny stereotyp.
Uffff ! Mam dosyć tego.
Bez obrazy.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 21:43   #330
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
cyt. grillowanych lasek - kolejny stereotyp.
Uffff ! Mam dosyć tego.
Bez obrazy.

Oj nie badz taka delikatna....zawsze zwraca sie uwage na to co razi człowieka.
A ładnie (czyt delikatnie) opalone osoby, nie wyglądaja jakby sie piekly na solarium tylko np mialy juz taka karnacje.

Oj macie bzika na pukncie solarki....kto chodzi niech chodzi, wszystko dla wszystkich.
A zreszta co człowiek to gust i nie ma co dyskutować.
Szczerze to nie lubię tych watków z solarium, kazdy (prawie) wie, ze smarzenie szkodzi, tak jak setka innych rzeczy na tym świecie, po co sie powtarzać, to jak dla palaczy, nie pol bo dostaniesz raka pluc, a dla lubiacych alkohol, bo marskość wątroby bedziesz mial.......ehhhh
W kółko to samo!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.