Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 08:51   #391
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
Dot.: rozjaśnianie

dziękuje za odpowiedzi
wynika z tego, że na razie będe musiała pożegnać się z jasnymi włosami :/
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 14:10   #392
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: rozjaśnianie

Ło matko ja po takich eksperymentach pewnie zostalabym bez wlosow, ewentualnie mialabym wlosy - gume . Na ciemnych wlosach blondu nie uzyskasz na pewno. Kiedys mnie(od 20 lat blondynka ) cos podkusilo zeby zobaczyc jak bede wyglada w brazie i ufarbowalam wlosy farba w odcieniu "zloty szatyn". Wygladalam koszmarnie wiec po jakims tygodniu intensywnego mycia szamponem przeciwlupiezowym gdy kolor sie juz czesciowo zmyl, nalozylam na to farbe wlasnie sredni blond londy i nie bylo zadnego efektu, a nawet mialam wrazenie ze wlosy sie przyciemnily :/, tak wiec nie polecam tego sposobu
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 16:03   #393
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
Dot.: rozjaśnianie

dzieki
już wiem, że Londą mam nie robić
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 22:34   #394
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: rozjaśnianie

Cytat:
Napisane przez erdholien
dzieki
już wiem, że Londą mam nie robić
Nie, nie nie londa masz nie robić tylko WOGÓLE masz nie robić!!!
Daj pożyć swoim włoskom trochę. A rarba naprawde nic nie da, nawet jeśli się mocno uprzesz, naprawdę. Jedynie rozjasnianie, a właściwie dekoloryzacja, ale najpierw przydałoby się dać włoskom odpocząć.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 13:40   #395
minka76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 38
Dot.: rozjaśnianie

Ja też przy okazji tego watku muszę Was przestrzec przed farbami londa, a szczególnie odcieniem średni blond. KIedyś , po nałożeniu tej farby na rozjaśnione włosy wyszedł mi zgniłozielony, który wraz ze zmywaniem sie stawał się coraz jaśniejszy, ale wciaż z zielonym odcieniem
minka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 17:06   #396
agusia.trusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: nie chcę mieć czarnych włosów:(

witam
dziekuje za odpowiedz. Duzo o niej myslalam i poszlam do fryzjera....
Jednak szkoda mi włosów na dekoloryzacje wiec moze zrobie tylko pasemka ale dzieki za czas i rade...
pozdrawiam
agusia.trusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 17:45   #397
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

no ja juz po studniowce kolorek sie wszystkim podobał i chyba przy takim zostane

a oco chodzi z tym szamponem łupiezowym ? on zmywa kolor??
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 19:56   #398
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Ale fajne ,taki blysk i glebia koloru Naprawde bardzo ladny kolor.

Mnie sie tez podobal -ale w mojej rodzinie ten kolor odbił sie szerokim echem

Narazie przy blondzie zosataje - ale to pewnie szybko sie zmieni
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 00:11   #399
Lady Of Sorrows
Przyczajenie
 
Avatar Lady Of Sorrows
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Clifton, NJ
Wiadomości: 8
GG do Lady Of Sorrows
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Ja tez farbowalam na ognista czerwien, teraz farbuje na rudy
Nigdy nie mialam problemow z farbami , kupowalam 2 opakowania i zawsze lapalo , Nie rozjasnialam ani nic nie robiam , a wczesniej mialam takie jakby sliwkowe ,wiec nie mialam jasnych ,zeby nie bylo latwiej. Ale farbkami zmywalnymi nigdy mi nie wyszedl upragniony kolor , wiec zawsze uzywam farb trwalych . Uzywalam czerwieni chyba juz wszystkich firm i wszystko ok ,tylko jedyny minus u mnie ,ze szybko sie spiera . Dla przykladu daje kilka swoich fotek.
Izunia86 sliczny kolor ja tez chce taki ale ufarbowalam na czarno i teraz juz nic z tego, na tym czarnym nic nie wychodzi chcialam robic fioletowe pasemka i nic nie wyszlo :/
__________________
Lady Of Sorrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 08:00   #400
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

a ja tak kiedys chciałam miec czarne włoski

ale ufarbowałam na"zmrożony kasztan" no i to było w czerwcu no i ten kolor jakos tak tylko zbladł to robiła mi fryzjerka.On sie nigdy nie zmyje??

Bo normalnie mam "mysie" i mysle gdybym miała te mysie to by wyszło lepiej te czerwone


no nie wiem moze to przez to "

-mysie (przedszkole i podstawowka)
-mysie + blond pasemka (przez kilka lat błeee gimnazjum i polowa lo)
-zmrozony kasztan (2 lo)
-czerwona porzeczka+intensywna czerwien

pewnei bedzie potrzebna dekoloryzacja? tego kasztana???
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 09:24   #401
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona
a ja tak kiedys chciałam miec czarne włoski

ale ufarbowałam na"zmrożony kasztan" no i to było w czerwcu no i ten kolor jakos tak tylko zbladł to robiła mi fryzjerka.On sie nigdy nie zmyje??

Bo normalnie mam "mysie" i mysle gdybym miała te mysie to by wyszło lepiej te czerwone


no nie wiem moze to przez to "

-mysie (przedszkole i podstawowka)
-mysie + blond pasemka (przez kilka lat błeee gimnazjum i polowa lo)
-zmrozony kasztan (2 lo)
-czerwona porzeczka+intensywna czerwien

pewnei bedzie potrzebna dekoloryzacja? tego kasztana???


To zalezy jak ciemne teraz masz lwosy jesli sie dosc duzo tego koloru zmylo to powinno wyjsc, ja mialam brązowe wloski jak zafarbowalam na czerwien porzeczki i bardzo intensywny kolor mi wyszedl -serio

Acha jak cos to myj sobie wloski szamponem przeciwłupieżowym, obe bardzo łądnie kolorek zmywaja z głowy Wiem cos o tym pozdrawiam
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 09:28   #402
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Tak poza tym to juz hcyba tu nie wejde na ten watek bo coraz bardziej korci mnie ten czerwien ...........a narazie mam blond pozatym to ..za duzo sie meczylam aby miec blond .......hehe .......no i co
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 21:04   #403
żaba w glanach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Unhappy rozjaśnić czarne

witajcie , dawno mnie tu nie było, jednak jestem zmuszona powrócić, na dodatek z małym problemem
otóż we wrześniu zafarbowałam naturalne jasnobrązowe włosy na czarny zmieszany z najciemniejszym odcieniem brązu. kolor się podobał.
następnie pare dni temu ponownie byłam u fryzjera, teraz jednak wybrałam czystą czerń bez żadnych dodatków brązu, i stwierdziłam że niestety stara wersja była o niebo lepsza, a obecny kolor jest bardzo nienaturalny i w ogóle wyglądam łagodnie mówiąc nie najlepiej.

pytania: czy jesli teraz nałoże najciemniejszy brąz to efekt będzie podobny do tego jak na naturalnym kolorze? co zrobić żeby o ton rozjasnić włosy??

bardzo prosze o pomoc
żaba w glanach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 21:10   #404
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: rozjaśnić czarne

Poczekać, aż trochę się spierze? bo chyba nie bedziesz dekoloryzować?
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 21:13   #405
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: rozjaśnić czarne

Jesli na czarne nałożysz ciemny brąz to raczej nic się nie zmieni. w domku to raczej nic nie zdziałasz Można by to zdekoloryzować i wtedy położyc brąż, ale czy włoski przeżyją? Może poczekaj, może sie troche zmyje i wtedy nałóż brąz? Nie wiem co więcej Ci poradzić. dziewczyny czasem radzą że mycie szamponem przeciwłupieżowym pomaga pozbyć się troche koloru, ale ja nie stosowałam takiej metody więc nie wiem, kilka razy jednak się z taką metodą tutaj na forum spotkałam.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 21:18   #406
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: rozjaśnić czarne

Ja bym radzila myc wloski jakims szamponem oczyszczajacym albo Nixoralem, zeby kolor sie wyplukal i po jakims czasie pojsc do fryzjera w cewlu uzyskania ładnego kolorku. Pozdrawiam!
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 21:21   #407
Monisia5
Przyczajenie
 
Avatar Monisia5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Smile z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

hej dziewczyny! całe życie jestem brunetką i chce w końcu coś zmienić, chciałabym zostać blondynką, doradźcie coś proszę was, najbardziej podoba mi się platynowy blond i do tego ciemniejsze pasemka, co wy na to, dołączę zdjęcię i proszę o porady
Monisia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 21:21   #408
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: rozjaśnić czarne

Ja natomiast słyszałam, ale nie próbowałam, aby rozjaśnic włosy należy płukać cytryną lub szałwią. Bo napewno nic nie da farbowanie włosów na brąz ponieważ to tak samo jakbyś na czarną farbe lub mazak namalowała brazowy- czarny wygra. Najlepiej poczekać aż kolor sie troche zmyje.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 21:35   #409
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Jeśli jesteś brunetką od zawsze, a chcesz mieć blond włosy, to zacznij od pasemek w blondzie, na początek troche, żeby się oswoić, a jak Ci się spodoba, wtedy zrobisz sobie więcej. Polecam pójść w tym celu do dobrego fryzjera, żeby nie wyszła jajecznica na włosach, zresztą pasemka ciężko samemu zrobić
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 21:41   #410
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Ja też uważam żeby najpierw zrobić pasemka żeby powoli przejść do jaśniejszego koloru bo wiem, że nie wszystkim pasuje blond. Ale jeśli jesteś zdecydowana proponuje zajrzeć tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85922 Tam znajdują się zdięcia, może coś znajdziesz dla siebie.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 10:25   #411
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: rozjaśnić czarne

pierw musisz zmyc ten czarny choc troche do tego polecam szampon przeciwłupiezowy gdyz jest on najbrutalniejszy dla kolorowych włosków |
a nąstepnie mozesz nalozyc ten brązik , i moze ise uda
Dlaczego ludzie farbuja sie na czarno jak wiaodmo ze ta farba jest nagorsza do zmycia nie lepiej na bardzo ciemny braz ? wtedy to jakos naturalnie wyglada niz taka czerń
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 10:39   #412
kasienkaaa
BAN stały
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
Dot.: rozjaśnić czarne

nie masz chyba innego wyjscia jak czekac az sie zmyje...
dekoloryzacja uwierz mi-nie pomoże
ja miałam tez kiedys czarny i po miesiącu codziennego mycia wlosów zrobil sie brązowy
kasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 11:31   #413
Monisia5
Przyczajenie
 
Avatar Monisia5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

nie no , kiedys miałam pasemka blond, ale potem je zamalowałam, nie dlatego ze nie pasowały tylko nie chciało mi się robić odrostów, tylko, ze ja chcę od razu byc blondynką o to chodzi a neie stopniowo, gdybym chciała zacząć od pasemek to bym nie pytała prawda
Monisia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 12:16   #414
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

najlepiej idz do sprawdzonego fryzjera i poprostu zapytaj o rade, to jest dosc drastyczna zmiana.
Polecalabym rowniez pasemka,a na przyklad po 3 tygodniach przemaluj sie, sama musisz zadecydowac.Powodzenia!!! !!
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 12:39   #415
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

Oj,jeśli jesteś naturalną brunetką od razu uprzedzę-będzie trudno...i to nawet bardzo..Wymarzony kolorek blondu-uzyskasz tylko przez pójście do dobrego fryzjera(najczęsciej też drogiego
Jestem zdania,ze jeśli o czym marzysz od dłuzszego czasu(ów blond)to mimo "przeciwskazań"(w tym wypadku-zniszczone włosy,ryzyko zniszczenia naturalnego typu urody,odrosty,zakaz prostowania i w cholere kasy-na fryzjera i dobre odżywki)powinno sie zrobić to co sie chce,choćby,zeby sie przekonać..Uwazam,tez,ze jeśli naprawdę kreci Cie"platynka"to pasemka blond raczej Cie nie zadowola..A wiec,Moja Droga do dzieła-moze rzeczywiscie będzie to korzystna decyzja
I jeszcze jedno...odrosty Cie"wykończą"poważnie-duzo osób ma dosc blondu,po ok.6miesiacach-właśnie przez odrosty...Czekamy na zdjecie po "metamorfozie".
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 13:29   #416
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

A ja odradzam........sama tak zrobilam (z ciemnych na jasne) I po niedlugim czasie wrocilam do swojego koloru Jedyne co pozostalo, to zniszczone wlosy:/
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 14:53   #417
żaba w glanach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Dot.: rozjaśnić czarne

ołrajt, to zastosuje jakiejś łupieżce i cytryny i wkrótce, jak kolor nie zrobi się w zupełności satysfakcjonujący po tym, kladę ciemny brąz.
dziękuję Wam bardzo
żaba w glanach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 23:26   #418
Monisia5
Przyczajenie
 
Avatar Monisia5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

takie kamasze w sumie jedyna rzecz jakiej się obawiam to odrosty bo szybko rosną mi włosy , blond oczywiście mam zamiar zrobić u fryzjera choć nie chwaląc się bardzo podobny efekt wyszedł mi na włosach mojej koleżanki która jest (była szatynką :P) a ja zrobiłam jej rozjaśniaczem fryzjerskim pasemka na pazłotka , ciemniejszy dół i ciemniejsze pasemka i wygląda świetnie i zmieściłyśmy sie w kwocie 30 zł, także odrosty sama mogłabym sobie robić, no ale zobaczymy co to będzie jeszcze
Monisia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:52   #419
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: DEKOLORYZACJA- i jak potem?

Rrrrany, jak widać nie tylko mnie dopadła "załamka" co do koloru włosów ;-)

Mam teraz kolor ciemny, ale w miarę naturalny, coś z czerni, ale rzeczywiście nie jest to krucza czerń. Mimo to, strasznie mi się ten kolor nie podoba, chociaż fryzjerka zapewniała, że będzie bardzo naturalnie. Tak, czy siak, kolor jest dla mnie za ciemny. Dodam, że mam naturalnie ciemny blond. Ci, co mnie znają, wiedzą, że to nie mój kolor, nawet ktoś mi powiedział, że teraz wyglądam staro ;-((( Fryzjerka w innym salonie, która widziała mnie pierwszy raz, powiedziała, że jest ok i tak w ogóle odradza mi dekoloryzację, bo nie wiadomo tak naprawdę, co się stanie, więc może lepiej nie ryzykować, zwłaszcza, że mam kolor, który trzyma się 4-6 tyg, więc może lepiej przeczekać.
To mnie oczywiście nie zadowoliło, ale pani podpowiedziała mi, co zrobić, żeby kolor szybciej się zmywał. Poprostu należywać szamponów nie wskazanych dla włosów farbowanych, ponieważ takowe szybciej wypłukują pigment. Są to szampony przeciwłupieżowe, do włosów przetłuszczających się, zwykłe szampony do włosów niefarbowanych, szampony ziołowe (ale nie pokrzywa, jeśli mamy ciemny kolor, bo pokrzywa jest ciemna). Fryzjerka poleciła mi SZAMPON Z RUMIANKU!
Własnie mam szamponik z rumianku za 2.25zł i liczę, że przy moim codziennym myciu kolor szybko zniknie, zwłaszcza, że fryzjerka, która mnie farbowała, mówiła, że koniecznie trzeba używać szamponów do włosów farbowanych, bo inaczej kolor zniknie nawet w ciągu tygodnia, na co tak naprawdę mam teraz ogromną nadzieję ;-)
Ewentulanie zostaje fryzurka pałka-zapałka ;-)
S-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 15:54   #420
vampirella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: DEKOLORYZACJA- i jak potem?

witam wszystkich ja wlasnie kilka dni temu przemienilam sie ostatecznie z brunetki w blondynke caly proces trwal 2 tyg i jak narazie wlosy nie wypadly .moj stan wyjsciowy to byly w polowie kruczo czarne wlosy na polowie glowy i 2 czesc ruda(eksperyment szalonej fryzjerki ) niestety takie fryzury szybko sie nudza i chcialam cos normalnego w koncu.Najpierw rozjasnilam wlosy rozjasniaczem i wyszly pomaranczowe tzn tylko te rude czarne minimalnie wyblakly to ciemnego brazu, zafarbowalam to cos na ciemny blond ktory wyszedl rudo brazowy.po 2 tygodniach znowu utleniacz efekt wyglad kurczaka wielkanocnego ale spodziewalam sie tego udalo sie tym razem rozjasnic te czarne na to nalozylam popielaty blond aby stonowac wsciekla zolc i jest ok .Za miesiac male poprawki.Faktem jest ze stosuje teraz mnostwo odzywek i tych sklepowych , i domowych sposobow ale nie jest zle .nie polecam stosowania samego utleniacza warto na takie wlosy nalozyc jakas farbe.Zycze wszystkim powodzenia w domowych eksperymentach na glowie
vampirella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.