Jaki kolor wlosow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 11:11   #1
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Exclamation

Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!


Kobietki pomuzcie mi w zmianie koloru wlosow, tzn w dobraniu odcienia Od zawsze nosze czarne i mam juz dosyc. Myslalam moze o jakims brazie ale jest tyle odcieni... W Was jedyna nadzieja Moze tez macie jakis pomysl fryzurki dla mnie? Piszcie kochane. Buziak
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 11:23   #2
Asia10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

W czarnych ładnie wyglądasz, jeżeli brąz to raczej w zimnej tonacjii.
Tylko, żeby osiągnąć brąz musiłabyś użyć dekoloryzatora i potem nałożyć farbę bo inaczej ci nie wyjdzie.

A jeżeli długo farbowałaś włosy na czarno to możesz mieć problem ze zdjęciem koloru
Asia10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:12   #3
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Tak wiem właśnie ze musialabym przeprowadzic dekoloryzacje, moje wlosy z natury sa prawie czarne, przeciemniam je Castingiem do odcienia niebieskawego. Dzieki kochana za odpowiedz. Byłabym bardzo wdzieczna o jakies konkretne przyklady kolorkow , lub fryzur
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:28   #4
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

ja natomiast nie cierpię sztucznych kolorów włosów a w szczególności czerni i czerwieni lub włosów białych ;/
dlatego jak koleżanka mówiła brąz ale w ciemnym odcieniu ,chociaż twoja uroda raczej akceptuje wszystkie kolory , ja na twoim miejscu jeśli masz dość poszła do naprawdę dobrego fryzjera i powiedziała radykalna zmiana żeby mnie nikt nie poznał i już ,czy będziesz ruda czy blondyna ,czy szatyny ,myślę ze będzie ci dobrze ,bo masz taka karnacje ,ze żadnym kolorem nie zrobisz sobie krzywdy
mysle ze miedz bylaby super - ala takaki rudy braz
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:04   #5
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Od kiedy czarny jest sztuczny?
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:12   #6
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Jeżeli masz naturalnie czarne włosy to niepotrzebnie je farbujesz. Na twoim miejscu wróciłabym do naturalnych. Włosy będą zdrowsze i bardziej lśniące.

Ale jeżeli naprawdę chcesz zmiany to proponuje ciemny brąz o zimnym odcieniu. Jaśniejsze kolory nie są dla ciebie, bo jesteś za bardzo opalona, w szczególności blond odpada.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:21   #7
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
Od kiedy czarny jest sztuczny?
Przy płaskiej, matowej, kruczej czerni włosy często wyglądają sztucznie. Dlatego ja też bym radziła chłodny ciemny brąz Przy tak opalonej skórze jaśniejsze kolory odpadają.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 15:47   #8
Asia10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Jeśli chodzi o fryzurę to przedziałek bardziej na boku i dłuższa grzywka, mozesz je trochę ściąć, szczegolnie jak masz zamiar potraktować je dekoloryzatrem. Najlepiej wpierw je odbarw a dopiero potem podetni.

Moim zdaniem tak jak pisałam wyżej brązik ale zimny.
Jeśli używałaś wcześniej Castingu, to z rozjaśnieniem zle nie będzie
Asia10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:22   #9
9b5e5e5128779c028a6f64246b7f7f346d414039_5ecd9f920e09d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Moze cos w tym stylu?
Nie bedzie az tak radykalnie.

Ale ja i tak proponowałabym ci poprostu zmiane uczesania, moze jakies lekkie loki i bardziej pocieniowane wlosy
9b5e5e5128779c028a6f64246b7f7f346d414039_5ecd9f920e09d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:50   #10
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
Od kiedy czarny jest sztuczny?
Włosy przyciemniam od dobrych kilku lat...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Dzieki dziewczynki za wsystkie rady, widze ze wiekszasc z Was jest za jakims zimnym odcieniem brazu. Tez wlasnie myslalam nad czyms takim.Jestem ciekawa czy cokolwiek wyszloby mi gdybym jakis brazik nalozyla na swoje bo dwno nie farbowalam.
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 22:12   #11
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Bardzo ładnie Ci w czarnym, ale rozumiem, że zmiany są czasem potrzebne
Myślę, że w tym kolorze, który zaproponowała NaOSTRO byłoby Ci bardzo dobrze + jakaś zmiana uczesania, delikatnie włosy wycieniować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 22:46   #12
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

NaOSTRO pokazala super kolorek ale bez dekoloryzacji sie nie uda za nic. mysle ze dobrze by sie komponowal z Twoją opalenizną.
z tego co masz mozesz miec co najwyzej ciemny brąz... ale to tez nie jest pewne czy zlapie, ale mozesz sprobowac polozyc brąz, skoro dawno nie farbowalas i sporo sie wyplukal.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 07:49   #13
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Tez bardzo podoba mi sie kolorek zaproponowany przez NaOstro, tylko tu juz musialabym zrobic mocna dekoloryzacja, a boje sie ze wlosy by mi sie wyniszczyly bo juz znatury sa suche. Moze faktycznie narazie jakis ciemny brazik sprubuje. Chodz kusi ta miedz
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 08:04   #14
Asia10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Najlepszą fryzurę dla ciebie zaporponowała MikaDominika, właśnie o takiej myślałam, i kolor idealny

Co do wcześniejszego zdjęcia to ten kolor carmelowy nie jest dla ciebie, możesz być nie zadowolona z efektu
Miedz też nie koniecznie.
Asia10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 08:32   #15
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Cytat:
Napisane przez Asia10000 Pokaż wiadomość
Najlepszą fryzurę dla ciebie zaporponowała MikaDominika, właśnie o takiej myślałam, i kolor idealny

Co do wcześniejszego zdjęcia to ten kolor carmelowy nie jest dla ciebie, możesz być nie zadowolona z efektu
Miedz też nie koniecznie.
No fajny ten kolorek, tylko musze teraz pobuszowac w sklepach zeby dobra farbe znalesc Zeby ten brazik sie na rudo nie zmywal.

A co sadzicie o fryzurce ala bob?
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:45   #16
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Ja Cię widzę w karmelku (tak na poziomie 8) i do tego grzywka dłuższa na skos. Nie ścinałabym na boba
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:36   #17
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Cytat:
Napisane przez czarna230 Pokaż wiadomość
No fajny ten kolorek, tylko musze teraz pobuszowac w sklepach zeby dobra farbe znalesc Zeby ten brazik sie na rudo nie zmywal.

A co sadzicie o fryzurce ala bob?
Masz dobrą twarz do fryzury a la bob. Piszę a la bob nie bob bo jeśli bob to ja bym Ci radziła taki dłuższy. tak żeby z tyłu odsłaniał trochę kark a z przodu sięgał przynajmniej połowy szyi.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:42   #18
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Chodzi mi o coś takiego:
I do tego lekka, dłuższa grzywka na bok
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:09   #19
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Chodzi mi o coś takiego:
I do tego lekka, dłuższa grzywka na bok
Tak wlasnie zastanawialam sie nad bobem jak juz to wlasnie takiej dlugosci jak zaproponowane przez Cibie tylko troche szkoda mi wlosow scinac... ale to jescze do przemyslenia.

Narazie jesli chodzi o kolorek to wpadl mi w oko casting- mrozna czekolada
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 14:17   #20
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Tak wyglada, a co do fryzry to tak sie zastanawiam nad samym wycieniowaniem wlosow i grzywki lub wlasnie dluzszym bobem
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:25   #21
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Cytat:
Napisane przez czarna230 Pokaż wiadomość
Tak wlasnie zastanawialam sie nad bobem jak juz to wlasnie takiej dlugosci jak zaproponowane przez Cibie tylko troche szkoda mi wlosow scinac... ale to jescze do przemyslenia.

Narazie jesli chodzi o kolorek to wpadl mi w oko casting- mrozna czekolada
Ja ścięłam właśnie na taką długość mniej więcej i jestem zadowolona. Ścięłam jakieś 15 cm włosów ale włosy wyglądają teraz zdrowiej i się fajnie układają Zawsze szkoda włosów ja się prawie popłakałam u fryzjera jak patrzyłam jak mi je ścina^^ dopiero później byłam zadowolona jak je zobaczyłam Teraz miałam takiego boba z włosami za ramiona z przodu

Z Casting Creme Gloss z reguły kolory wychodzą ciemniej niż na opakowaniu wiec nie wybieraj za ciemnego bo ci czerń wyjdzie
Np mroźny blond któy mi kiedyś wpadł w oko widziałam że wychodzi jak średni-ciemny brąz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna230 Pokaż wiadomość
Tak wyglada, a co do fryzry to tak sie zastanawiam nad samym wycieniowaniem wlosow i grzywki lub wlasnie dluzszym bobem
Na zdjęciu kolor wygląda fajnie Jest na Wizażu wątek o casting creme gloss poszukaj moze tma tego koloru jak wychodzi na włosach grzywka na bok jak najbardziej co do cieniowania zależy czy włosy są z natury proste czy się puszą i kręcą. Jeśli tak to cieniowanie to średni pomysł bo będzie Ci je ciężko ukłądać, jeśli nie to dobry ^^
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:26   #22
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

ten dluzszy bob to fajna opcja, musisz tylko sie zastanowic czy chcesz rezygnowac z długich włosów. chociaz kazdemu czasem przyda sie odmiana
casting mrozna czekolada - kiedys nim farbowalam i wychodzi jak ciemy brąz z czerwonawym połyskiem.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:32   #23
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

No wlasnie wloski mam falowane, na fotkach ktore zamiescilam sa podprostowane , wiec nie wiem czy cieniowac? Myslicie ze cieniowanie u fryzjera niszczy wlosy? Bo czesto cieniuja fryzjerki brzytfa. Nie chce sobie poszczepic koncowek, bo beda wtedy bardzo sianowate.
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:03   #24
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

zamiast cieniowania polecam Ci stopniowanie czyli tępo ścięte ale w różnych długościach. raz zaryzykowalam cieniowanie i załowalam, bo przy falujacych wlosach pusza sie konce okrytnie wtedy.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:50   #25
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Cytat:
Napisane przez czarna230 Pokaż wiadomość
No wlasnie wloski mam falowane, na fotkach ktore zamiescilam sa podprostowane , wiec nie wiem czy cieniowac? Myslicie ze cieniowanie u fryzjera niszczy wlosy? Bo czesto cieniuja fryzjerki brzytfa. Nie chce sobie poszczepic koncowek, bo beda wtedy bardzo sianowate.
Jeśli masz falowane włosy to cieniowanie nie jest dobrym pomysłem Będą się wykręcać i puszyć. A jeśli już się zdecydujesz na nie to na samym początku strzyżenia powiedz fryzjerce że nie chcesz żeby używała brzytwy Ja bym Ci radziła tego boba z grzywką na bok
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:59   #26
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

Dziewczynki wrucilam wlasnie od fryzjera i super przezadzila mi wloski stopniujac lekko ale norzyczkami Fryzurka sama sie uklada, nawet juz chyba prostowac nie bede Dzieki Wam za wszystkie rady, z bobem narazie sie wstrzymam , ale mam za to ta grzyweczke na bok i tez mi sie podoba. Dzieki kochane
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:07   #27
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Pomuzcie dziewczyny. Zdjecia!

w czarnym wyglądasz trochę staro-masz bardzo wyostrzone rysy a szkoda,bo ładna z Ciebie dziewczyna.Widziałabym Cię w miodowym blondzie ,jaśniejszych brązach lub średnim brązie z jasnymi refleksami,pozdrawiam
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 17:03   #28
czarna230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Jaki kolor wlosow?

czesc, zastanawiam sie nad rozjasnieniem wlosow, co myslicie? A moze pozostac przy czarnych, lub dodac im granatowy odcien, dorazcie dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0009.jpg (143,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adzia2.jpg (19,9 KB, 31 załadowań)
czarna230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 18:45   #29
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki kolor wlosow?

Ale rozjaśnieniem o ile tonów? Jeden, dwa? Na brąz, jasny braz, etc?
No i przede wszystkim to Ty musisz wiedzieć, czy chcesz czy nie chcesz zmieniac kolor włosów. Ten co masz obecnie pasuje Ci.
Ja miałam czarny kilkanaście lat, i to rózne odcienie - kruczoczarny, z odcieniem fioletu, wiśni i granatu, az tak bardzo róznicy w tych odcieniach nie bylo widac, a na zdjeciach to juz w ogóle., końcu powiedziałam basta! i zaczełam farbować brązami (bez dekoloryzacji, aby oszczędzić włosy), a obecnie czerwieniami i korzystniej to wygląda, w sensie ze czarny to piękny kolor, ale wyostrza rysy i postarza. I tak pewno kiedyś do niego wrócę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:40   #30
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaki kolor wlosow?

zmień kolor na coś wyglądającego "lżej" i bardziej naturalnie. ten kolor jest "płaski" nie ma refleksów, jest za ciemny i zbyt chłodny (normalne w przypadku farbowanej czerni) do twojej polskiej karnacji.
czarny owszem wygląda cudownie, ale u kobiet, które obdarzone zostały takim kolorem naturalnie. polskim szatynkom, blondynkom średnio podchodzi.
wyostrza rysy, zażółca cerę, albo czyni ją bardzo bladą (w zależności od typu kolorystycznego). na nic opalanie, bo to wygląda wtedy jeszcze gorzej.
zmień na brązowe-różnica będzie znacząca, ożywi się odcień twojej skóry. brwi również przestań malować na czarno.
masz piękne brązowe oczy, dobierz kolor do nich podobny i zauważysz różnicę.
a najlepiej to dodaj jakieś lepsze zdjęcie. twarzą na wprost.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.