Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 11:27   #1981
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Turbo chicken.

Właśnie dlatemu ludzie pożądają ciemnej skóry. Przypomina ona przypieczone mięso i wydaje się być apetyczna. Do tego chrupiąca skórka...
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
w moim ukochanym southparku było 'nie ufam niczemu, co krwawi pięć dni i nie umiera'... to możnaby sparafrazować do 'nie ufam niczemu, co się podsmaża do chrupkości i nie umiera' xD

Champs, juz chyba dwie albo trzy osoby zachwycały sie pomadką Revlon Vital Radiance w kolorze Classic Wine. Śliczna, przygaszona czerwień Wydaje sie, że uniwersalna, bo pasuje ciepłej wiośnie (jasne włosy i żółtawa cera) jak i chłodnej zimie, czyli mi (porcelanowa cera, ciemne włosy i ciemne oczy)
Ale to jak pisała denq, dużo zależy od kształtu ust no i od tego, czy lubisz podkreślać mocno oczy. Ja jakos nie mogę przeboleć tego, ze jak mi sie zachce mocniejszych ust, to muszę się ograniczyć z makijażem oczu...

Milk
, ja ostatnio upolowałam fajny filtr SPF 30: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...na.html&next=1
wczoraj miałam go na sobie, bardzo go polubiłam nie bieli, zostawia ledwo wyczuwalna warstewkę, wchłania sie szybko i bezboleśnie, także łatwo nałożyć przepisową ilość. pobieżnie wyczaiłam dwa stabilne filtry taka tańsza alternatywa dla Biodermy AKN.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:54   #1982
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

położyłam w końcu rimmela na gołą twarz i tak: mnie nie bieli, coś tam kryje, ale nie za mocno, tyle że trochę przygasił i trochę ukrył moje syfki i czerwoną twarz, także nie wiem, ja będę go chyba kupować
muszę się jeszcze pożalić.. skręciłam wczoraj kostkę ;/ na hali, jak co pt, podczas gry w siatkę.. i to ostatni set ostatniego meczu i ostatnie parę punktów, grrrr. Mam zwolnienie ze szkoły na tydz-i to jest dobre ;d, ale do gry chcę wrócić jak najszybciej się da, czyli pewnie dopiero za jakieś 2-3 tyg
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:07   #1983
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
miałam zdać relację a propo kremu z kwasem glikolowym 12% - u mnie szału nie ma, ale to pewnie dlatego, że przedtem uzywałam Bandi z 5%aha za to jak byłam w górach na Słowacji to kupiłam sobie krem "maryna" za całe 1 euro - coś jak nasze bambino - i juz, odpukac, wyleczyłam tradzik

a jeśli chodzi o wybielenie skóry - chodzę do szkoły kosmetycznej i tam korzystamy z dość drogich kosmetyków,a jako że zabiegi wykonujemy na sobie w ramach ćwiczen to zauważyłam znaczne wybielenie skory po wszelkiego typu zabiegach z brusherem, oczywiscie mocniejszych peelingach enzymatycznych i maskach algowych - to ostatnie polecam, bielenda ma bodajże taka maskę Platinum, wybielająca i usuwającą przebarwienia

Też mam zamiar pójść do szkoły kosmetycznej i tu takie moje małe pytanie..Mówisz że wykonujecie zabiegi na sobie w ramach ćwiczeń,ale czy to konieczne?
Bo szczerze mówiąc nie widzi mi się być królikiem doświadczalnym i wolałabym żeby nikt nie kombinował z moją twarzą
Więc czy te zabiegi wzajemne są konieczne?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:31   #1984
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25972312]położyłam w końcu rimmela na gołą twarz i tak: mnie nie bieli, coś tam kryje, ale nie za mocno, tyle że trochę przygasił i trochę ukrył moje syfki i czerwoną twarz, także nie wiem, ja będę go chyba kupować
muszę się jeszcze pożalić.. skręciłam wczoraj kostkę ;/ na hali, jak co pt, podczas gry w siatkę.. i to ostatni set ostatniego meczu i ostatnie parę punktów, grrrr. Mam zwolnienie ze szkoły na tydz-i to jest dobre ;d, ale do gry chcę wrócić jak najszybciej się da, czyli pewnie dopiero za jakieś 2-3 tyg [/QUOTE]

Ojj, znam ten ból, ale ja do gry wróciłam po 3 miesiącach, bo miałam coś poważniejszego. Trzymaj się

Ja też kupiłam tego Rimmela 001 I uwielbiam go już. W końcu idealny kolor dla mnie, nie zauważyłam żeby bielił, super się czuję jak mi się nic od szyi nie odcina I bardzo dobrze radzi sobie z moją zaczerwienioną cerą rano, także ogólnie duży plus
A ja zamierzam uparcie pielęgnować moją bladość i kupiłam filtr 50
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:37   #1985
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
taka tańsza alternatywa dla Biodermy AKN.
Ja nie rozumiem tej zmiany składu mającej na celu obniżenie filtra aż sprawdziłam, bo myślałam, że może nowy bezparsolowy. Gdzieżby.

wywalili jedną trzecią, najwidoczniej pomocniczych, składników i trzy zamienili miejscami...

Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Metho- Xydibenzoylmethane, Ptfe, Methyl Methacrylate Crosspolymer, C20-22 Alkyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Silica, Tridecyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycolic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract , Citric Acid, Dodecyl Gallate, C20-22 Alcohols, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum)


Legenda: szare- wyrzucone, zielone- przetasowane (najdramatyczniej CA bujnięty z początku kolejki na koniec- po glikolu propylenowym, a najsubtelniej glikol zamieniony miejscami z gumą ksantynową.

A filtr o tyle słabszy

PS: Paliwo drożeje, producenci kosmetyków będą ograniczali/ rezygnowali z ropopochodnych w składach
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2011-03-26 o 12:39
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:45   #1986
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Champs, a jakie masz usta? Duże, małe, szerokie, wąskie, pełne? Bo mi się wydaje, że to jest jedno z dwóch najważniejszych kryteriów doboru pomadki. Drugi, to tonacja.

Ja ze wszystkich mazideł kolorujących do ust jakie miałam najlepiej wspominam błyszczyk Vipery (sic!) Maxi Lips, w kolorze 216 http://img186.imageshack.us/i/maxili...bgmininw9.jpg/ czyli... takie miedziany (wspominałam coś o tonacji? chciałam brzmieć mądrze w praktyce podobają mi się miedzie i złoto na mnie... ale, ja niedawno odkryłam, że chłodna jestem i w chłodnych włosach wyglądam tak... spranie) róż?

W praktyce był bardziej różowy, ale może dlatego, że to jednak błyszczyk i kolor ust przebijał... a obecnie marzy mi się na przekór trendowi (mi się zawsze przekory z trendami marzą, za to... ciekawa sprawa, o co zakład, że w następnym sezonie będą modne złote pomadki? Moja intuicja w tej materii się sprawdza w 75 % przypadków) coś z gatunku MAC'a Flustered/ Fresh- Brew/ Out- Minxed... W tej kolejności, bo to zdaje się kolejność intensywności i nieprzejrzystości.

Najbardziej Flustered, bo taka bardziej kryjąca... a na codzień używam Armaniego- Sheer Lipstick Grapefruit. Polecam piękną recenzję http://www.facegoop.com/2010/03/08/a...pstick-review/

W ogóle dla chłodnej z aspiracjami do ciepłej () jasnej karnacji na codzień najlepiej pasują mi odcienie grejpfruta, arbuza lub malinowe... ale jeśli jesteś ciepła i masz pełne usta, to czerwona szminka jak jesteś chłodna to też, może quench zarzuci jakimiś konkretnymi markami i odcieniami. ale raczej chyba nie codziennie, chyba, że celujesz w określony, specyficzny styl: lata '50, pin- up, itp.

...raz widziałam jedną dziewczynę w czerwonej szmince i czapce patrolówce na przystanku na krakowskim i mnie mało zawiść nie zjadła na miejscu. Bynajmniej o czapkę. Mam niestety za drobne usta do zdecydowanych kolorów...
Już odpowiadam Moje usta są...hm...raczej mniejsze niż większe. Napewno nie są duże, pełne, wąskie, szerokie...są takie w sam raz,wg.mnie proporcjonalne do reszty buzi Nigdy nie chciałam nic w nich zmienić. Dolna warga jest może odrobinkę większa od górnej,ale żeby to zauważyć to trzeba się przyjrzeć
Jeśli chodzi o tonację kolorystyczną to jestem typem zimnym. Nie lubię na sobie rzeczy w kolorach ciepłych, źle się w takich tonacjach czuję. Dlatego też odpadają m.in. kolory: złoty, pomarańczowy, miedziany/rdzawy, ciepły zółty.
Jeśli chodzi o szminkę to szukam takiej na codzień,nie krzykliwej,nie za ciemnej. Takiej,która będzie pasowała do raczej delikatnego makijażu. Nie maluję się mocno,bo w mocnym makijażu też nie wyglądam korzystnie...znajomi mówią,że mam raczej delikatny typ urody,także jak kiedyś przetestowałam mocniejszą wersję make up'u to wyglądałam w nim bleee
Co do Armani'ego o którym wspomniałam to wygląda bardzo przyjemnie,muszę ją oblukać na żywo...na sobie



Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

Champs, juz chyba dwie albo trzy osoby zachwycały sie pomadką Revlon Vital Radiance w kolorze Classic Wine. Śliczna, przygaszona czerwień Wydaje sie, że uniwersalna, bo pasuje ciepłej wiośnie (jasne włosy i żółtawa cera) jak i chłodnej zimie, czyli mi (porcelanowa cera, ciemne włosy i ciemne oczy)
Ale to jak pisała denq, dużo zależy od kształtu ust no i od tego, czy lubisz podkreślać mocno oczy. Ja jakos nie mogę przeboleć tego, ze jak mi sie zachce mocniejszych ust, to muszę się ograniczyć z makijażem oczu...

Milk
, ja ostatnio upolowałam fajny filtr SPF 30: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...na.html&next=1
wczoraj miałam go na sobie, bardzo go polubiłam nie bieli, zostawia ledwo wyczuwalna warstewkę, wchłania sie szybko i bezboleśnie, także łatwo nałożyć przepisową ilość. pobieżnie wyczaiłam dwa stabilne filtry taka tańsza alternatywa dla Biodermy AKN.
Ślicznie dziękuję za podpowiedź. Przy najbliższej wizycie w drogerii przyjrzę się Twojej propozycji.


Dziewczyny czekam na jeszcze jakieś podpowiedzi
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:04   #1987
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

jeszcze ciekawostka bo błyszczyk, a nie szminka- Benefit O-Gloss Noir. Na początku nałożyłam i stwierdziłam, że go nie widać... ale jednak podkreśla usta, odcień się robi taki intensywniejszy, głębszy... No i Givenchy Rouge Interdit w odcieniu Enchanting Beige... zapomniałam o niej, bo używałam jej zanim się na Armaniego przerzuciłam. Taki neutralny nude, różowawy beżyk.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 13:21   #1988
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość

Też mam zamiar pójść do szkoły kosmetycznej i tu takie moje małe pytanie..Mówisz że wykonujecie zabiegi na sobie w ramach ćwiczeń,ale czy to konieczne?
Bo szczerze mówiąc nie widzi mi się być królikiem doświadczalnym i wolałabym żeby nikt nie kombinował z moją twarzą
Więc czy te zabiegi wzajemne są konieczne?
oczywiście, że nie musisz wydaje mi się jednak, że jeśli chodzi o takie zabiegi jak peeling enzymatyczny czy jakieś zluszczania to nie bedziesz krolkiem, bo to proste jak cep jest, i na pewno jedyne, co sie moze stac, to moze sie okazać, że masz uczulenie na jakiś kosmetyk i skora bedzie podrazniona co innego w przypadku depilacji bikini np tu to nawet ja bede miala problem, żeby się oddac w jakieś obce rece
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 14:38   #1989
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
oczywiście, że nie musisz wydaje mi się jednak, że jeśli chodzi o takie zabiegi jak peeling enzymatyczny czy jakieś zluszczania to nie bedziesz krolkiem, bo to proste jak cep jest, i na pewno jedyne, co sie moze stac, to moze sie okazać, że masz uczulenie na jakiś kosmetyk i skora bedzie podrazniona co innego w przypadku depilacji bikini np tu to nawet ja bede miala problem, żeby się oddac w jakieś obce rece
To dobrze bo jakoś mi się nie widzi oddawać w ręce koleżanek,wolę zdać się jednak na siebie albo kogoś kto się naprawdę na tym zna
Tym bardziej właśnie jeśli np ktoś jest podatny na uczulanie,itp.
Depilacja bikini hmmm faktycznie,no ale trzeba będzie zacisnąć zęby i wykonać polecenie chociaż na kimś innym
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:54   #1990
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Postanowilam juz nie uzywac podkladu, i szukam pudru, ktory dobrze bedzie sprawowal sie sam [wyrownywal koloryt przede wszystkim]. Bladolice, polecacie cos? Slyszalam dobre opinie o pudrze Manhattan, ale nigdzie go nie moge dostac.. Prosze o pomoc.

(Przepraszam za brak polskich znakow)
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 10:43   #1991
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Leora Pokaż wiadomość
Postanowilam juz nie uzywac podkladu, i szukam pudru, ktory dobrze bedzie sprawowal sie sam [wyrownywal koloryt przede wszystkim]. Bladolice, polecacie cos? Slyszalam dobre opinie o pudrze Manhattan, ale nigdzie go nie moge dostac.. Prosze o pomoc.

(Przepraszam za brak polskich znakow)
Mam ten puder i jeśli chodzi o kolor to dla mnie jest ok. Z kryciem tak średnio, dlatego, aby zakryc duże niedoskonałości wspomagam się korektorem Max Factora. Jeśli chcesz tylko wyrównac kolor cery, to będziesz zadowolona. Mi wysuszył skórę, mimo wcześniejszego użycia kremu.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 11:22   #1992
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Fajne są też pudry z The Body Shop. Prasowany oraz All In One mogę z czystym sumieniem polecić.
Odradzam natomiast pudry z Inglota. Miałam mozaikę i sypańca i pomimo iż są przyjemnie miałkie, to prowokują cerę do świecenia się. I zapychają.
Myślałaś może o minerałach? Dla mnie najlepsze okazały się minerały z Lumiere w formule Flawless Face
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 13:00   #1993
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dla mnie ten Manhattan (2w1, tak?) był... za pomarańczowy. I dawał efekt tapety. Właściwości recenzowała nie będę, bo szczęśliwie Twoja cera jest całkiem inna, niż moja i może będzie mimochodem bardziej wyrozumiała wobec niemożności sprostania wymaganiom, których mu nie stawia Ale do tłustej cery stanowczo się on nie nadaje...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 13:36   #1994
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A ja musze sie pochwalic. Do mojej bladziutkiej buzi dolozylam wcoraj kolczyk w brwi i musze wam powiedziec ze wszystko komponuje sie wprost bosko

Taka chodze podniecona od wczoraj
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 13:47   #1995
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewuszki miałyście może ten kompakt?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23099,double-compact-mineral-spf-10-kompaktowy-podklad-matujacy-8h.html&next=26
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 14:11   #1996
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja musze sie pochwalic. Do mojej bladziutkiej buzi dolozylam wcoraj kolczyk w brwi i musze wam powiedziec ze wszystko komponuje sie wprost bosko

Taka chodze podniecona od wczoraj
U mnie ładnie wyglądała 'madonna'. Ale do pracy musiałam ją wyciągnąć. Od codziennego wkładania i wyjmowania kanał się podrażnił i z kolca zrezygnowałam. Szkoda, bo na bladej skórze prezentował się bosko

Kachnaaaa, miałam ten kompakt. Ale nie polecam; na mojej skórze ciemniał, warzył się i wchodził w pory na nosie. Podkreślał też suche skórki i zmarszczki mimiczne.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-03-27 o 14:12
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 14:13   #1997
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No ja sie jeszcze zastanawiam wlasnie nad Madonna Ale jeszcze zobacze, bo najbardziej rajcowal mnie kolczyk w brwi ktory mam spowrotem (bo mialam juz jakeis 6 lat temu)... Moze i na Madonne przyjdzie czas
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 15:46   #1998
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie ładnie wyglądała 'madonna'. Ale do pracy musiałam ją wyciągnąć. Od codziennego wkładania i wyjmowania kanał się podrażnił i z kolca zrezygnowałam. Szkoda, bo na bladej skórze prezentował się bosko

Kachnaaaa, miałam ten kompakt. Ale nie polecam; na mojej skórze ciemniał, warzył się i wchodził w pory na nosie. Podkreślał też suche skórki i zmarszczki mimiczne.
To się zniechęciłam trochę,tym bardziej jak podkreślał suche skórki
Dzięki za opinie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 16:13   #1999
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A używał ktoś kompaktu z Diora? Podobno ma jaśniutkie kolory
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 16:38   #2000
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No ja sie jeszcze zastanawiam wlasnie nad Madonna Ale jeszcze zobacze, bo najbardziej rajcowal mnie kolczyk w brwi ktory mam spowrotem (bo mialam juz jakeis 6 lat temu)... Moze i na Madonne przyjdzie czas
a ja mam od troche ponad roku mały stożek w nosie, czasem zmieniam na kółko od zawsze chciałam mieć kolczyka w nosie, ale przyznam, ze w brwi i okolicach ust też baaardzo mi sie podobają... Na razie 7 dziur (handmade) w uszach i nos mi wystarczą, a teraz zbieram na tatuaż - kolorowe na bladej skórze wyglądają najładniej
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:27   #2001
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mi w nosie jakos nie przypadl nigdy do gustu Ale są gusta i guściki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:45   #2002
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja w nosie też miałam... Nosiłam go przez ponad 5 lat i w końcu mi się znudził. Tatuaż też bym chciała - na nadgarstku, ale wiadomo - przez okres młodości będzie ok, ale czy fajnie on wygląda na 50 - letniej kobiecie? Nieszczególnie

Co do kompaktów Diora, to mnie jakoś nie przekonują. Nie są jakieś bardzo, bardzo jasne; za te pieniążki - właszcza rozpatrując kupno w PL - można pomyśleć o czymś ekstra... No i mam wrażenie że w przypadku kopaktów 150-200 zł to płacanie już za markę, bo w nich nie ma niczego takiego, co usprawiedliwaiłoby taką cenę. Jakoś rozsądniejsze wydaje mi się zainwestowanie takich pieniążków w testy minerałowe; przy ustrzeleniu właściwego efekt jest niesamowity (naprawdę, znam dziewczynę, na której Lily Lolo wygląda olśniewająco!). Ale to tylko moja opinia...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:56   #2003
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No mi tez sie tak wydaje. Co innego podklady - tutaj jakosc jest zapewniona prawie w 100% - a pudry to juz inna bajka. Oczywiscie, sa perelki i to prawdziwe perelki, ale to sa pojedyncze kosmetyki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:45   #2004
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja musze sie pochwalic. Do mojej bladziutkiej buzi dolozylam wcoraj kolczyk w brwi i musze wam powiedziec ze wszystko komponuje sie wprost bosko

Taka chodze podniecona od wczoraj
Poka fotkę
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:30   #2005
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Poka fotkę
Juz pokazuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (18,0 KB, 141 załadowań)
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:49   #2006
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Juz pokazuje
Bomba! Idealnie Ci pasuje!
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:51   #2007
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Bomba! Idealnie Ci pasuje!
Dziekuje kochana

Mysle jeszcze nad malenka Madonną nad ustami... ale z tym sie nie spiesze
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:57   #2008
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana

Mysle jeszcze nad malenka Madonną nad ustami... ale z tym sie nie spiesze
Jestem za też kiedyś marzył mi się kolczyk w brwi ale jakoś mi przeszło
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:01   #2009
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mi odkkad zaczal sie marzyc to tak zachorowalam na niego ze hohoho I nawet jak mi sie raz nie przyjal i paprał to po paru latach znowu zachcialam miec bo straaaaasznie mi sie to podoba... Napatrzylam sie jak to wyglada u Fergie i Amy z Evanescence

No i mnie wzielo...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:12   #2010
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A mi nie wolno nosić kolczykówBo mogą one gorszyć pacjentów.

Dziewczyny: mam pytanie z kategorii dziwnych. Czym różni się skóra alabastrowa od porcelanowej? Tonacją? Jeśli tak to porcelana jest ciepła czy zimna?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.