Czarnow³ose;) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-07, 07:36   #2761
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny jak to jest ,nosze sie z zamiarem uzycia profesjonalnej farby reene blanche czerñ,i chcialabym aby wlosy byly jak najmniej zniszczone, w sklepowych farbach do takich kolorow do³aczone sa oxydanty 6% a co by sie stalo gdybym uzyla nizszego np z 4% czy farba dlugo utrzymalaby sie na wlosach czy zmyla by sie expresowo?
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-08, 23:45   #2762
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jak to jest ,nosze sie z zamiarem uzycia profesjonalnej farby reene blanche czerñ,i chcialabym aby wlosy byly jak najmniej zniszczone, w sklepowych farbach do takich kolorow do³aczone sa oxydanty 6% a co by sie stalo gdybym uzyla nizszego np z 4% czy farba dlugo utrzymalaby sie na wlosach czy zmyla by sie expresowo?
ja sobie robi³am czerñ np matrix color sync z utleniaczem 2,7% albo nawet voila a free z utleniaczem 1,8%(!). trwa³o¶æ sie niczym nie ró¿ni, a kondycja w³osów jest du¿o lepsza.

jak siê farbuje w³osy na ten sam poziom co siê ma lub ciemniejszy(i nie ma du¿o siwych w³osów), to u¿ycie oksydantu mocniejszego ni¿ 3 % jest po prostu bezsensowne.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-09, 16:40   #2763
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5 263
Dot.: Czarnow³ose;)

do³±czam w³osy farbuje oko³o 6 lat, najczê¶ciej Lorealami lub Garnierami
, co ile farbujecie w³osy? zazwyczaj farbujê co 2 miesi±ce, ale teraz czekam a¿ od¿yj±, narazie minê³o ponad 3,5 miesi±ca
sylvi300 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-09, 19:40   #2764
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja co 2 miesi±ce, ale teraz mam na g³owie jak±¶ czerwieñ. Ogólnie to jak min± "magiczne" 2 miesi±ce (czyli jeszcze 2-3 tygodnie), to powrócê do hebanu (z garniera). Moim naturalnym kolorem jest ciemny br±z, wiêc jak mam farby od br±zu do ciemnego br±zu, to farbujê tak oko³o co 3 miesi±ce, bo po prostu nie widaæ u mnie a¿ tak odrostów .
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-10, 07:44   #2765
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
ja sobie robi³am czerñ np matrix color sync z utleniaczem 2,7% albo nawet voila a free z utleniaczem 1,8%(!). trwa³o¶æ sie niczym nie ró¿ni, a kondycja w³osów jest du¿o lepsza.

jak siê farbuje w³osy na ten sam poziom co siê ma lub ciemniejszy(i nie ma du¿o siwych w³osów), to u¿ycie oksydantu mocniejszego ni¿ 3 % jest po prostu bezsensowne.
DziekujeJa mam naturalne wlosy ciemny braz wiec napewno po tym co napisalas uzyje niskiego utleniacza a mam jeszcze jedno pytanie bo do tej pory uzywalam loreal casting hebanowy braz piekny odcien (tam jest wlasnie woda 4,5%)tylko dosyc szybko kolor sie wymywa i jest bardziej braz niz czern,ja lubie takie naturalne czernie moze w profesjonalnych farbkach znajde hebanowa czern bo renee blanche zdaje sie nie ma takiego odcienia ?
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-11, 17:58   #2766
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
DziekujeJa mam naturalne wlosy ciemny braz wiec napewno po tym co napisalas uzyje niskiego utleniacza a mam jeszcze jedno pytanie bo do tej pory uzywalam loreal casting hebanowy braz piekny odcien (tam jest wlasnie woda 4,5%)tylko dosyc szybko kolor sie wymywa i jest bardziej braz niz czern,ja lubie takie naturalne czernie moze w profesjonalnych farbkach znajde hebanowa czern bo renee blanche zdaje sie nie ma takiego odcienia ?
dla mnie casting to koszmarna farba, która strasznie wysusza w³osy.
naj³adniejsza czerñ jak± kiedykolwiek mia³am to by³a naturalna czerñ Matrix color sync 2N i polecam ten kolor.
co do trwa³o¶ci- u mnie w ogóle siê nie zmywa³a, mimo ¿e farbowa³am pó¼niej tylko odrost i nawet nie przeci±ga³am na koniec na ca³o¶æ i jak mi siê znudzi³ kolor to musia³am go usun±æ u fryzjera.
ale gwarancji, ¿e u ciebie siê nie wyp³ucze nie ma ¿adnej- ka¿dy ma inne w³osy.
zreszt± wiadomo co mówi±- nie wyp³ukuj± siê tylko kiepskie farby, wiêc na prawdê nie warto takiej szukaæ.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-11, 22:29   #2767
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie casting to koszmarna farba, która strasznie wysusza w³osy.
naj³adniejsza czerñ jak± kiedykolwiek mia³am to by³a naturalna czerñ Matrix color sync 2N i polecam ten kolor.
co do trwa³o¶ci- u mnie w ogóle siê nie zmywa³a, mimo ¿e farbowa³am pó¼niej tylko odrost i nawet nie przeci±ga³am na koniec na ca³o¶æ i jak mi siê znudzi³ kolor to musia³am go usun±æ u fryzjera.
ale gwarancji, ¿e u ciebie siê nie wyp³ucze nie ma ¿adnej- ka¿dy ma inne w³osy.
zreszt± wiadomo co mówi±- nie wyp³ukuj± siê tylko kiepskie farby, wiêc na prawdê nie warto takiej szukaæ.
powiedz mi prosze czy ten kolor 2N ma jakas poswiate? Ja jestem wierna Aksamitnej Czerni z Joanny ale ona ma taka jagodowa po¶wiate czasami, naturalna jest bo nie raz slyszalam pytania czy to moj naturalny kolor. Nie chce takiej smolistej czerni, wlasnie zalezy mi na naturalnym efekcie.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 14:58   #2768
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
powiedz mi prosze czy ten kolor 2N ma jakas poswiate? Ja jestem wierna Aksamitnej Czerni z Joanny ale ona ma taka jagodowa po¶wiate czasami, naturalna jest bo nie raz slyszalam pytania czy to moj naturalny kolor. Nie chce takiej smolistej czerni, wlasnie zalezy mi na naturalnym efekcie.
w³a¶nie dlatego lubi³am ten kolor, ¿e by³ naprawdê bardzo naturalny, a mam na tym punkcie bzika i jak dla mnie 90% farbuj±cych na czarno ma okropny odcieñ. nie ma nawet porównania do farb z drogerii. ¿adnego niepo¿±danego refleksu nie ma. je¿eli chodzi o Matrix i odcienie N, to nie polecam br±zów(maj± czerwony refleks), ale 2N to idea³
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-12, 21:33   #2769
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie dlatego lubi³am ten kolor, ¿e by³ naprawdê bardzo naturalny, a mam na tym punkcie bzika i jak dla mnie 90% farbuj±cych na czarno ma okropny odcieñ. nie ma nawet porównania do farb z drogerii. ¿adnego niepo¿±danego refleksu nie ma. je¿eli chodzi o Matrix i odcienie N, to nie polecam br±zów(maj± czerwony refleks), ale 2N to idea³
ale to jest typowa czern?? czy to jest czern w braz itp ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-12, 23:26   #2770
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
ale to jest typowa czern?? czy to jest czern w braz itp ...
wg mnie jest to typowa czerñ. br±zem ju¿ tego nazwaæ nie mo¿na.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-13, 18:20   #2771
Szeherezada 1
Raczkowanie
 
Avatar Szeherezada 1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie dlatego lubi³am ten kolor, ¿e by³ naprawdê bardzo naturalny, a mam na tym punkcie bzika i jak dla mnie 90% farbuj±cych na czarno ma okropny odcieñ. nie ma nawet porównania do farb z drogerii. ¿adnego niepo¿±danego refleksu nie ma. je¿eli chodzi o Matrix i odcienie N, to nie polecam br±zów(maj± czerwony refleks), ale 2N to idea³


Ca³y czas próbuje pozbyæ sie czerni ju¿ rok walczê ale jak widzê ³adne czarne w³osy to Naturalno¶æ na której mi zale¿y sk³oni³a mnie do pozbycia sie czerni bo z natury jestem blondynk±(ale mówi± mi ¿e ³adnie wygl±dam w ciemnym br±zie) Du¿o farb czarnych maj± p³aski kolor.Strasznie ostatnio mam 0chote wróæ do ciemniejszych w³osów i czaje siê na ciemny br±z z londy

Edytowane przez Szeherezada 1
Czas edycji: 2011-02-13 o 19:25
Szeherezada 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 20:34   #2772
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Szeherezada 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ca³y czas próbuje pozbyæ sie czerni ju¿ rok walczê ale jak widzê ³adne czarne w³osy to Naturalno¶æ na której mi zale¿y sk³oni³a mnie do pozbycia sie czerni bo z natury jestem blondynk±(ale mówi± mi ¿e ³adnie wygl±dam w ciemnym br±zie) Du¿o farb czarnych maj± p³aski kolor.Strasznie ostatnio mam 0chote wróæ do ciemniejszych w³osów i czaje siê na ciemny br±z z londy
ja z natury mam ciemny br±z i cerê jak rumuñska cyganka i czerñ mi bardzo pasuje, ale i tak ju¿ nie noszê. mam wra¿enie, ¿e ten kolor zrobi³ siê strasznie pospolity- czasami wydaje mi siê, ¿e co druga dziewczyna go ma.
no i jak patrzy³am na te wszystkie kobiety z matowymi, suchymi czarnymi k³aczkami, to mia³am lêki, ¿e te¿ tak okropnie wygl±dam. mo¿e siê nie zgodzicie, ale spora czê¶æ farbuj±cych na czarno wygl±da mocno nieszczególnie..
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-15, 09:16   #2773
Szeherezada 1
Raczkowanie
 
Avatar Szeherezada 1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Czarnow³ose;)

Powiem ci szerze ¿e coraz mniej dziewczyn farbuje siê na czarno a czê¶ciej zauwa¿am teraz br±zy.Co do rumunek czy cyganek czyli tej egzotycznej urody zauwa¿y³am ¿e czê¶ciej one maj± ciemny br±z czy czerñ z po³yskiem br±zu ni¿ g³êbok± ciê¿ka czerñ.Ja gdybym mia³a tak± karnacje ciemniejsz± ja ty to bym sie pofarbowa³a na hebanow± czerñ

Edytowane przez Szeherezada 1
Czas edycji: 2011-02-15 o 09:17
Szeherezada 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-17, 22:13   #2774
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose;)

Napali³am siê na profesjonaln± farbê do u¿ytku domowego, bo nie op³aca mi siê znowu lecieæ do fryzjera (z czarnego na czarny, s± tylko odrosty i blakniêcie). Wiêc tak ³opatologicznie:
1) farby w tubce jest np. 60 ml- na w³osy do ³opatek pewnie 3 opakowania?
2) o co chodzi z tym utleniaczem ? 3%, 6%... nie znam siê na tym... Przypuszczam, ¿e to jak z rozja¶nianiem- im wy¿sze stê¿enie, tym mocniejszy efekt, ale skoro tu przyciemniam, to... ?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-18, 21:11   #2775
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomo¶ci: 7 349
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Napali³am siê na profesjonaln± farbê do u¿ytku domowego, bo nie op³aca mi siê znowu lecieæ do fryzjera (z czarnego na czarny, s± tylko odrosty i blakniêcie). Wiêc tak ³opatologicznie:
1) farby w tubce jest np. 60 ml- na w³osy do ³opatek pewnie 3 opakowania?
2) o co chodzi z tym utleniaczem ? 3%, 6%... nie znam siê na tym... Przypuszczam, ¿e to jak z rozja¶nianiem- im wy¿sze stê¿enie, tym mocniejszy efekt, ale skoro tu przyciemniam, to... ?
Ja zawsze zamawiam sobie z allegro taki zestaw, gdzie jest farba + odlewka utleniacza (farbujê L'Oreal Richesse de Diacolor), potem to siê tylko miesza i nak³ada. Kolor wychodzi idealnie To jest 60 ml farby i chyba 75 ml utleniacza (nawet nie pamiêtam jaki %). Ja na w³osy bardzo gêste, za ³opatki, stosujê 2 takie zestawy i spokojnie starcza.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-18, 21:15   #2776
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 280
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja sie dopisuje do czarnulek Kolor jak w avie hebanowa czern Castinga Mega zadowolona
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-18, 21:17   #2777
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomo¶ci: 7 349
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie dopisuje do czarnulek Kolor jak w avie hebanowa czern Castinga Mega zadowolona
d³ugo Ci siê "trzyma" kolorek po Castingu? ja raz farbowa³am na czerñ i niestety szybko siê wyp³ukiwa³a ale jak wiadomo to kwestia indywidualna
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-18, 21:24   #2778
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 280
Dot.: Czarnow³ose;)

Wloski farbowalam 24 stycznia i nie widze aby mi sie duzo spralo Dalej mam ladny, gleboki kolor
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-19, 08:37   #2779
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Czarnow³ose;)

Witajcie!
Po kilkuletniej przygodzie z blondem w koñcu siê go pozby³am (technicznie nie by³o to ³atwe) i mam w³a¶nie ciemny br±z. Farbowa³am zawsze profesjonalnymi farbami,ale ostatnio kupi³am szampon Joanny i jestem bardzo,bardzo zadowolona! (u¿ywa³am z wod± 3%)
My¶lê nad Aksamitn± Czerni± Joanny w³a¶nie. Ma tyle pozytywnych opinii.
Mam ciemnoniebieskie oczy, w takim bardzo intensywnym odcieniu i wydaje mi siê,¿e czerñ mi bêdzie pasowaæ. Ciemne w³osy s± ok, ale br±zy wychodz± mi za ciep³e, próbowa³am wielu kombinacji odcieniowych Trochê tylko siê obawiam,bo mam krótkie w³osy- czy czerñ na pocz±tku zawsze bêdzie sztuczna? w sensie,ze takie krótkie,smoliste w³osy mog± wygl±daæ jak czapka !
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 10:25   #2780
dodu¦
Rozeznanie
 
Avatar dodu¦
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Czarnow³ose;)

hej Dziewczynki !!!

kiedy kieeedys juz wypowida³am sie w tym watku, wracam bo mam pewne pytanie, otoz juz jakis rok temu znalalzlam swoj kolor Garnier - Ciemny Szatyn, caly czas dobrze bylo. Jednak od chyba dwoch nak³adañ <?> nie lapie mi za bardzo odrostów, czy kktoras z Was moze zauwazaly ze cos sie zle dzieje z farba?
__________________


"Najwiêkszym wiêzieniem jest przesz³o¶æ"



"nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia... "
dodu¦ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 19:38   #2781
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose;)

Chcia³abym zakupiæ Matrixa 2N (czarny), ale z serii SoColor Beauty- farbê, nie ''ton w ton''. A widzê, ¿e polecany tu kolor naturalnej czerni, to w³a¶nie z serii ColorSync... Orientuje siê kto¶ czy czerñ z Matrixa , ale krem koloryzuj±cy, daje naturalny efekt? Nie podobaj± mi siê takie sztuczne smoliste w³osy... Chyba ¿e kto¶ ma do polecania inn± profesjonaln± czarn± farbkê, która daje naturalny efekt? Wybra³am Matrixa, bo jak wynika z KWC z profesjonalnych do¶æ d³ugo siê trzyma, a ja myjê w³osy codziennie.
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 22:25   #2782
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomo¶ci: 7 349
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym zakupiæ Matrixa 2N (czarny), ale z serii SoColor Beauty- farbê, nie ''ton w ton''. A widzê, ¿e polecany tu kolor naturalnej czerni, to w³a¶nie z serii ColorSync... Orientuje siê kto¶ czy czerñ z Matrixa , ale krem koloryzuj±cy, daje naturalny efekt? Nie podobaj± mi siê takie sztuczne smoliste w³osy... Chyba ¿e kto¶ ma do polecania inn± profesjonaln± czarn± farbkê, która daje naturalny efekt? Wybra³am Matrixa, bo jak wynika z KWC z profesjonalnych do¶æ d³ugo siê trzyma, a ja myjê w³osy codziennie.
ja w³a¶nie zanim zaczê³am farbowaæ L'Orealem u¿ywa³am tego odcienia 2N z SoColor - by³am zadowolona, kolor naturalny, o takim ciep³ym po³ysku (przynajmniej u mnie ), trwa³y
Matrixem farbowa³am zawsze u fryzjera, nie samodzielnie (aczkolwiek nie s±dzê, by to mia³o znaczenie )
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 10:54   #2783
agniesiaa
Naczelna Wiza¿anka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 42 846
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej. Mogê siê przy³±czyæ? Co prawda od 11 lat farbujê siê na granatow± czerñ, ale moje naturalne w³osy to czarne Farbujê siê od zawsze farbami firmy Schwarzkopf, ale czasem zdarzy³o mi siê u¿yæ Londy, Welli i innych, jednak zawsze wraca³am do Schwarzkopf.
agniesiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 15:13   #2784
dodu¦
Rozeznanie
 
Avatar dodu¦
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Czarnow³ose;)

Sovilo dziêkuje ! zaintersowalam siê dzieki Tobie farba Matrix, same dobre opinie. mam tylko pytanie, gdzie moglabym zoabczyc kolorki?? myslicie ze jakbym poszla do fryzjera moglby mi on pokazac tylko palete z kolorami, bo farbowac chcialabym w domu.

BTW. wczoraj przyszedl mi diaboliczny pomysl zejsc z tej czerni-ale to tylko wczoraj, jak nie moglam zasnac ;p dzisiaj znowu jak patrze na moje piekne wloski to zal mi tego mojego kolorku no i tego "MOJEGO" kolorku ;p
__________________


"Najwiêkszym wiêzieniem jest przesz³o¶æ"



"nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia... "
dodu¦ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 17:45   #2785
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose;)

Paletê kolorów mo¿na znale¼æ w sieci ja natomiast dzi¶ przypadkiem dorwa³am farbkê Marion, o której wczoraj czyta³am na KWC- kolory czarne dziewczyny zachwalaj±https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ari-color.html
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg marion_farba_310.jpg (70,6 KB, 36 za³adowañ)
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 18:48   #2786
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomo¶ci: 7 349
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez dodu¦ Poka¿ wiadomo¶æ
Sovilo dziêkuje ! zaintersowalam siê dzieki Tobie farba Matrix, same dobre opinie. mam tylko pytanie, gdzie moglabym zoabczyc kolorki?? myslicie ze jakbym poszla do fryzjera moglby mi on pokazac tylko palete z kolorami, bo farbowac chcialabym w domu.

BTW. wczoraj przyszedl mi diaboliczny pomysl zejsc z tej czerni-ale to tylko wczoraj, jak nie moglam zasnac ;p dzisiaj znowu jak patrze na moje piekne wloski to zal mi tego mojego kolorku no i tego "MOJEGO" kolorku ;p
my¶lê, ¿e paletê bêd± mieli w sklepie fryzjerskim

ale nie widzê przeszkód, ¿eby¶ nie mog³a sprawdziæ u fryzjera - zerkniesz sobie na kolor no i siê "zastanowisz" w koñcu nie musisz siê umawiaæ na farbê tylko dlatego, ¿e obejrza³a¶ u nich paletê
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-23, 13:10   #2787
dodu¦
Rozeznanie
 
Avatar dodu¦
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez evangeline Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê, ¿e paletê bêd± mieli w sklepie fryzjerskim

ale nie widzê przeszkód, ¿eby¶ nie mog³a sprawdziæ u fryzjera - zerkniesz sobie na kolor no i siê "zastanowisz" w koñcu nie musisz siê umawiaæ na farbê tylko dlatego, ¿e obejrza³a¶ u nich paletê

no wlasnie, lepiej jednak zobaczyc kolor "na zywo" niz w sieci, bede musiala sie przejsc i zobaczyc, kurcze dalej mnie trzyma inny kolor niz czarny, strasznie podobaja mi sie blond koncowki, tak jak ma Marina czy rosati , nie lubie papugowac innych, staram sie nie wygladac jak ktos inny, czy podobnie, nie lubie "krasc pomyslow" ale bardzo mi sie podoba ten look, no nie wiem nie wiem ;p mam ochote jednak na cos innego niz jednolity kolor (Bron Boze pasemka ;p)
__________________


"Najwiêkszym wiêzieniem jest przesz³o¶æ"



"nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia... "
dodu¦ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-23, 16:59   #2788
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomo¶ci: 7 349
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez dodu¦ Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie, lepiej jednak zobaczyc kolor "na zywo" niz w sieci, bede musiala sie przejsc i zobaczyc, kurcze dalej mnie trzyma inny kolor niz czarny, strasznie podobaja mi sie blond koncowki, tak jak ma Marina czy rosati , nie lubie papugowac innych, staram sie nie wygladac jak ktos inny, czy podobnie, nie lubie "krasc pomyslow" ale bardzo mi sie podoba ten look, no nie wiem nie wiem ;p mam ochote jednak na cos innego niz jednolity kolor (Bron Boze pasemka ;p)
to prawda, zawsze lepiej sprawdziæ "na ¿ywo"

Mi te¿ siê podobaj± te two tone/ombre hair, a ju¿ szczególnie u kobiet, które maj± ciemnie oczy, np. jak w³a¶nie Marina albo dziewczyna, która prowadzi tego bloga http://styloly.blogspot.com/ jest taka ³adna i super prezentuj± siê przy jej urodzie takie w³osy
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-23, 22:12   #2789
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Cze¶æ Mo¿na siê przy³±czyæ? Wprawdzie nie farbujê w³osów na czarno, ale na ciemny br±z, co daje efekt delikatniejszej czerni
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-23, 23:10   #2790
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Mo¿na siê przy³±czyæ? Wprawdzie nie farbujê w³osów na czarno, ale na ciemny br±z, co daje efekt delikatniejszej czerni
no witamy

mogê mieæ pyt z innej beczki ? czemu taka rozpiêto¶æ w czasie ¶lubu ko¶cielnego i cywilnego , je¶li mogê wiedzieæ?
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.