Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 11:08   #811
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczynyyyyy.....
może ma ktoś ze mną ochotę rozebrać:
http://biolander.com/produkty/katego...estaw-mydelek/
?
Mam zapas mydła na 30 lat, ale nie mogę się powstrzymać, przeczytałam tyle recenzji, że muuuszę spróbować. Dzwoniłam do biolandera i będę mogła odebrać zestaw stacjonarnie i ew. komuś wysłać (:
Ktoś reflektuje ?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:11   #812
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyyy.....
może ma ktoś ze mną ochotę rozebrać:
http://biolander.com/produkty/katego...estaw-mydelek/
?
Mam zapas mydła na 30 lat, ale nie mogę się powstrzymać, przeczytałam tyle recenzji, że muuuszę spróbować. Dzwoniłam do biolandera i będę mogła odebrać zestaw stacjonarnie i ew. komuś wysłać (:
Ktoś reflektuje ?
ja bym reflektowała na jedno małe na original lub lawendowe bo tak czaję się już na te mydełka ...;p a jaki mają sklad?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-02-21 o 11:30
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:25   #813
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyyy.....
może ma ktoś ze mną ochotę rozebrać:
http://biolander.com/produkty/katego...estaw-mydelek/
?
Mam zapas mydła na 30 lat, ale nie mogę się powstrzymać, przeczytałam tyle recenzji, że muuuszę spróbować. Dzwoniłam do biolandera i będę mogła odebrać zestaw stacjonarnie i ew. komuś wysłać (:
Ktoś reflektuje ?
a gdzie ten odbiór w wawie? Ja bym chciała mydło, ale duże za 95
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:28   #814
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Robię sobie koszyczek w mazidłach właśnie i zatrzymałam się przy żelu hialuronowym, do tej pory używałam wyłącznie 1%, wielkocząsteczkowy, głównie żeby sobie robić emolienty z olejami. Ale teraz myślę, że może czas uderzyć głębiej pod skórę i zamówić 1,5% małocząsteczkowy.

A wy jaki preferujecie? Używacie tego wielko czy raczej mało-cząsteczkowego? Jaki byście doradziły?
jak w żelu to 1,5%, w proszku nie miałam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
miałam szampon 40% laurie.
mycie nim włosów wiążę się z koniecznością stosowania płukanki (octowej najlepiej chyba), bo włosy są po prostu jak po umyciu mydłem. Tak więc ja dałam sobie spokój z myciem nim włosów ale zużyłam jako żel do ciała i powiem Ci, że to najlepszy żel do ciała jaki miałam!
MIałam tez szampon babymiel, z jaśminem i jeszcze jakiś po nich nie potrzebna była płukanka, ale dla mnie były nieco za ciężkie, jednak włosom i skórze głowy bardzo dobrze robiły.

ja wolę 1,5% - przyjemniej sie go stosuje, nie ściąga mi skóry tak jak 1% i wnika głębiej.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam, Laski - co człowiek włączy komputer, to jakieś nowe zakupy gratulacje zbiorowe

Ja miałam dwa - pierwszy zwykły szampon, jeszcze ze starą szatą graficzną - kupiłam dla syna, bo miał po szamponie YR okropne uczulenie (als) z łupieżem :/ ale to nie był dobry pomysł uważam, że trudne są te szampony - jak Anula pisała, wymagają ostraożnego mycia, dobrego płukania + zakwaszania (na str organeo piszą wręcz o konieczności stosowania określonej odżywki...)
Do tego był średnio fajny w użyciu, trochę śmierdział jakoś się go musiałam pozbyć, bo joa myć włosów nie chciał. Drugi mam (nadal mam ) dziecięcy z miodem - mocno glutowaty o kontrowersyjnym zapachu - kupiłam milenie na basen - ona twierdzi że "pachnie" surowym mięsem i pieprzem i chyba coś w tym jest... no ale przelewam (raczej przekładam) i z wielkim wysiłkiem wymieszany z wodą noszę na basen - ona się myje tym po basenie i żadnych podrażnień ani wysuszeń od chloru nie ma. Także działa. Ale chyba więcej już nie kupię, bo to męka

miałam kilka różnych różniastych HA i statecznie najbardziej lubię wersję w proszku - mam mało i wielocząsteczkowy i dosypuję sobie do czego tam trzeba tylko mieszadełko trzeba mieć, żeby sie zżelowało
dziękuję bardzo
właściwie obie piszecie, że działają więc kupię narazie jeden i niech się męczą ze śmierdzacym glutem
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:33   #815
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
ja bym reflektowała na original lub lawendowe bo tak czaję się już na te mydełka ...;p a jaki mają sklad?
skład masz w opisie każdego mydełka, zobacz sobie na stronie (: To ja bym wzięła miętowe, zgłosiła mi się też chętna na original, więc jakbyś wzięła lawendę to byśmy miały już komplet

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a gdzie ten odbiór w wawie? Ja bym chciała mydło, ale duże za 95
https://www.facebook.com/BiolanderNaFrancuskiej?fref=ts
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:38   #816
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

nie widzę tego składu chyba jestem ślepa
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:39   #817
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dzięks
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 11:55   #818
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jedynie ten tonik Vegecol nie ma alkoholu, gdzieś natomiast obiło mi się o uszy, że składy się teraz zmieniły, ale jak porównuje moje mleczko ze składem na iherb to niczym się nie różnią
Natomiast dziwię się jak odmienne potrafią być gusta zapachowe, mnie ta ogórkowa seria tak za przeproszeniem waliła, że myslałam, że myję się skisłą wodą z ogórków kwaszonych (najbardziej śmierdząca seria wg mnie), natomiast nic nie miałam przeciw różycce

Co do odżywki bananowej to ( do kompletu kupiłam też szczotkę do włosów), tzn Małgonia kochana mi kupiła na promo
Hm, nie słyszałam o zmianie składów. Muszę to sprawdzić. A Vegecol kiedyś wezmę, jak pokończę to, co mam. Masz może nowych tonikowych ulubieńców (poza mgiełką Phenome)?
Nie wiem, jak pachną pozostałe produkty z tej serii, ale zapach cleansera bardzo mi się podoba. Nie czuję żadnego kwasu.

To Małgosia Ci ładnie dogodziła.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Na iHerbie podobno nie aktualizują tak szybko składów, więc lepiej u producenta albo na innych stronach sprawdzić. Jest sporo ich kosmetyków na alledrogeria i to w fajnych cenach.
Na alledrogerii myjadła mają o połowę mniejszą objętość niż na iherbie, więc niestety zupełnie się nie opłacają.

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dostałam dziś swoją paczkę z Lawendowej Szafy... ale tak szybko jak się ucieszyłam tak szybko się rozczarowałam ;/

Wszystko było by ok, ale niestety maść tygrysią którą bardzo chciałam wypróbować przyszła jakaś dziwna czarna i z nalotem jak od pleśni ;/ z bardzo krótkim okresem użycia bo 08.13 a z datą produkcji 08.11 ;/
Niestety sklep się do niczego nie poczuwa i mnie ewidentnie olał... niestety ale z podkulonym ogonem wracam do kaliny i bioarpu ;/ wolę zapłacić ciut więcej niż dostać takiego bubla...

Aha data przydatności do użycia była ewidentnie ukryta przez sklep, bo inne produkty mają datę wypisaną w opisie - także uważajcie jak nie bedzie daty w opisie znaczy ze chcą wypchnąć buble ;/

Na fotce moje zakupki i rodzinka Organic Therapy
Świetne zdobycze - poza starą maścią. O tyle dobrze, że już to się rozwiązało.

Wiecie co, mam wrażenie, że ta Lawendowa Szafa ma coś wspólnego z Bioarpem... To samo miasto, praktycznie identyczny asortyment i nawet podobny szablon sklepu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:55   #819
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Hm, nie słyszałam o zmianie składów. Muszę to sprawdzić. A Vegecol kiedyś wezmę, jak pokończę to, co mam. Masz może nowych tonikowych ulubieńców (poza mgiełką Phenome)?
Nie wiem, jak pachną pozostałe produkty z tej serii, ale zapach cleansera bardzo mi się podoba. Nie czuję żadnego kwasu.

To Małgosia Ci ładnie dogodziła.

Na alledrogerii myjadła mają o połowę mniejszą objętość niż na iherbie, więc niestety zupełnie się nie opłacają.
Zdecydowanie micel Alphanova first place i jako micel i jako tonik Świetny był tonik (w atomizerze) Ikove, jak będziesz mieć okazję, to bierz bez zastanowienia, ja bym brała, ale na razie nigdzie go nie ma, poza UK chyba. No i toniki ruskie. Jeden mam do tłustej cery, fajny jest, drugiego Organic Therapy próbkę zużyłam, też mi się podobał bardzo. Co do mgiełki Phenome, jest świetna, ale w przeciwieństwie do tamtych nadaje się tylko na noc. No i nie mogę zapomnieć o toniku AMB Purifying Care, boski

Przez to jej dogadzanie czuję się winna, że ją grypsko dopadło

No właśnie jak kupowałam na tej wyprzedaży ze sklepu dystrybutora, to mi przysłąlli jakieś mniejsze to myjadło, 118ml, a jest też przecież pojemność 237ml, które kupowałam jeszcze rok wcześniej. Więc wcale takie fajne to promo nie było
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 13:33   #820
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zdecydowanie micel Alphanova first place i jako micel i jako tonik Świetny był tonik (w atomizerze) Ikove, jak będziesz mieć okazję, to bierz bez zastanowienia, ja bym brała, ale na razie nigdzie go nie ma, poza UK chyba. No i toniki ruskie. Jeden mam do tłustej cery, fajny jest, drugiego Organic Therapy próbkę zużyłam, też mi się podobał bardzo. Co do mgiełki Phenome, jest świetna, ale w przeciwieństwie do tamtych nadaje się tylko na noc. No i nie mogę zapomnieć o toniku AMB Purifying Care, boski

Przez to jej dogadzanie czuję się winna, że ją grypsko dopadło

No właśnie jak kupowałam na tej wyprzedaży ze sklepu dystrybutora, to mi przysłąlli jakieś mniejsze to myjadło, 118ml, a jest też przecież pojemność 237ml, które kupowałam jeszcze rok wcześniej. Więc wcale takie fajne to promo nie było
Już zerkam na te cuda. Miałam ruski tonik Baikal, ale wersję anti-age. Strasznie mocno pachniał i miałam wrażenie, że smaruję twarz kwiatowymi perfumami. Poza tym wydawało mi się, że kompletnie nic nie robi. Oddałam mamie.

Też dostałam od dystrybutora tą mniejszą wersję, ale wtedy nie wiedziałam, że są większe.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-02-21 o 13:34
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:34   #821
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Zobaczcie co znalazłam w sklepie setare. Wcześniej tego nie widziałam: http://setare.pl/wosy-odywki-apteka-...osw-p-342.html
A oto skład, przesłany przez właścicielkę sklepu:
Althea Officinalis Extract, Shizandra Chinensis Officinalis oil, Panax Ginseng extract, Mellissa Officinalis Leaf Oil, Arctium Lappa Root Extract, Urtica Dioica Extract, Betula Alba Extract, Yeast Extract, Capsicum Anuum Fruit Extract Climbazole, Allantoin, Panthothenic Acid, Neolone.

__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 14:58   #822
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzisiaj klikam mydełko i wodę różaną na zielarni
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:08   #823
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam w sklepie setare. Wcześniej tego nie widziałam: http://setare.pl/wosy-odywki-apteka-...osw-p-342.html
A oto skład, przesłany przez właścicielkę sklepu:
Althea Officinalis Extract, Shizandra Chinensis Officinalis oil, Panax Ginseng extract, Mellissa Officinalis Leaf Oil, Arctium Lappa Root Extract, Urtica Dioica Extract, Betula Alba Extract, Yeast Extract, Capsicum Anuum Fruit Extract Climbazole, Allantoin, Panthothenic Acid, Neolone.

męcz mnie, dręcz mnie
nic nie kupię! I to długo
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:12   #824
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
męcz mnie, dręcz mnie
nic nie kupię! I to długo
Ty masz takie piękne włosy, że Tobie już nic nie trzeba
Moje tez takie będą może za 10 lat
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:18   #825
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ty masz takie piękne włosy, że Tobie już nic nie trzeba
Moje tez takie będą może za 10 lat
dziękuję za komplement
ale Ty masz super włosy - grube, długie i mocne.
A ja nie
Na razie mieszam kozieradkę z tonikami rosyjskimi
Chyba po prostu długie włosy nie są dla mnie........ znowu trochę obcięłam.... a i tak miałam krótkie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:37   #826
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam w sklepie setare. Wcześniej tego nie widziałam: http://setare.pl/wosy-odywki-apteka-...osw-p-342.html
A oto skład, przesłany przez właścicielkę sklepu:
Althea Officinalis Extract, Shizandra Chinensis Officinalis oil, Panax Ginseng extract, Mellissa Officinalis Leaf Oil, Arctium Lappa Root Extract, Urtica Dioica Extract, Betula Alba Extract, Yeast Extract, Capsicum Anuum Fruit Extract Climbazole, Allantoin, Panthothenic Acid, Neolone.

Kalina też sprowadza spraye z tej serii i wydaje mi się, że ktoś tutaj kupił ten z papryczką...

Macie do pośmiania się:
http://bioarp.pl/pl/p/Natura-Siberic...a-lekarska/508
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:53   #827
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
chyba ich fantazja poniosła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:01   #828
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny, mozna dolączyć?

Naturalną pielęgnacją zaczęlam interesowac się w tamtym roku, od stycznia podczytuję regularnie wątek i chyba nadszedł czas aby w koncu się ujawnic
Nie odkryłam jeszcze do konca co mi słuzy a co nie, ale mam nadzieje,ze w koncu uda mi sie znalezc pielegnacje idealna. Póki co błądzę jak ślepy we mgle choć nie ukrywam ze z moja cera jest chyba coraz lepiej

Wklejam wam częsć tego co posiadam, glownie z pielęgnacji twarzy. Ciała nie obfociłam bo są to zaledwie 2 masła i 1 scrub a do wlosów uzywam tylko kilku olei i alterry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0592.jpg (34,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0593.jpg (37,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0595.jpg (36,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0597.jpg (29,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0600.jpg (30,2 KB, 59 załadowań)
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:06   #829
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję za komplement
ale Ty masz super włosy - grube, długie i mocne.
A ja nie
Na razie mieszam kozieradkę z tonikami rosyjskimi
Chyba po prostu długie włosy nie są dla mnie........ znowu trochę obcięłam.... a i tak miałam krótkie.
oj tam też mieszam kozieradkę codziennie na noc, dużo mi tego idzie, dzięki pipetce do Ewci a no i mieszam kozieradkę z capitavitem jak przyjdzie to będzie serum na porost, to serum na dzień a kozieradka na noc
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kalina też sprowadza spraye z tej serii i wydaje mi się, że ktoś tutaj kupił ten z papryczką...

Macie do pośmiania się:
http://bioarp.pl/pl/p/Natura-Siberic...a-lekarska/508
powariowali

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozna dolączyć?

Naturalną pielęgnacją zaczęlam interesowac się w tamtym roku, od stycznia podczytuję regularnie wątek i chyba nadszedł czas aby w koncu się ujawnic
Nie odkryłam jeszcze do konca co mi słuzy a co nie, ale mam nadzieje,ze w koncu uda mi sie znalezc pielegnacje idealna. Póki co błądzę jak ślepy we mgle choć nie ukrywam ze z moja cera jest chyba coraz lepiej

Wklejam wam częsć tego co posiadam, glownie z pielęgnacji twarzy. Ciała nie obfociłam bo są to zaledwie 2 masła i 1 scrub a do wlosów uzywam tylko kilku olei i alterry.
witaj widać, że podczytujesz
edit: jak stosujesz konserwant eko? Czaję się na jakiś.
__________________
Justyna


Edytowane przez jp91
Czas edycji: 2013-02-21 o 16:08
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 16:08   #830
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozna dolączyć?

Naturalną pielęgnacją zaczęlam interesowac się w tamtym roku, od stycznia podczytuję regularnie wątek i chyba nadszedł czas aby w koncu się ujawnic
Nie odkryłam jeszcze do konca co mi słuzy a co nie, ale mam nadzieje,ze w koncu uda mi sie znalezc pielegnacje idealna. Póki co błądzę jak ślepy we mgle choć nie ukrywam ze z moja cera jest chyba coraz lepiej

Wklejam wam częsć tego co posiadam, glownie z pielęgnacji twarzy. Ciała nie obfociłam bo są to zaledwie 2 masła i 1 scrub a do wlosów uzywam tylko kilku olei i alterry.
zapraszamy i witamy
zbiór super!
pierwsze zdjęcie bardzo ładne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:17   #831
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj tam też mieszam kozieradkę codziennie na noc, dużo mi tego idzie, dzięki pipetce do Ewci a no i mieszam kozieradkę z capitavitem jak przyjdzie to będzie serum na porost, to serum na dzień a kozieradka na noc

powariowali

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------



witaj widać, że podczytujesz
edit: jak stosujesz konserwant eko? Czaję się na jakiś.
Konserwant kupilam specjalnie do kremu rozjasniajacego azelo/BHA z BU do nieczego innego jeszcze nie dodawałam.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zapraszamy i witamy
zbiór super!
pierwsze zdjęcie bardzo ładne
Dziękuje i nie ukrywam ze m.in. Twoje opinie na KWC skłoniły mnie do zakupu Alvy
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:31   #832
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kalina też sprowadza spraye z tej serii i wydaje mi się, że ktoś tutaj kupił ten z papryczką...

Macie do pośmiania się:
http://bioarp.pl/pl/p/Natura-Siberic...a-lekarska/508
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
chyba ich fantazja poniosła

Ostatnio porównywałam ceny Bioarpu i kaliny i dla przykładu krem Anti-age NS jest droższy na Bioapie ok 20zl,północne mydło detox NS 15 zł,żywe witaminy NS też 15 złotych niezle przeginają
Widocznie mają za dużo klientów
Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozna dolączyć?

Naturalną pielęgnacją zaczęlam interesowac się w tamtym roku, od stycznia podczytuję regularnie wątek i chyba nadszedł czas aby w koncu się ujawnic
Nie odkryłam jeszcze do konca co mi słuzy a co nie, ale mam nadzieje,ze w koncu uda mi sie znalezc pielegnacje idealna. Póki co błądzę jak ślepy we mgle choć nie ukrywam ze z moja cera jest chyba coraz lepiej

Wklejam wam częsć tego co posiadam, glownie z pielęgnacji twarzy. Ciała nie obfociłam bo są to zaledwie 2 masła i 1 scrub a do wlosów uzywam tylko kilku olei i alterry.
Witamy
Zazdroszczę zwłaszcza kolekcji Alvy i toniku Noa Lab
Piękny zbiorek i niezłe tempo zakupowe biorąc pod uwagę że zaczełaś od stycznia.
Zdawaj relację na bieżąco co służy a co nie

Do mnie doszła wczoraj maskara Living Nature,ostatnio kliknełam też zestaw pędzelków KLIK (bardzo praktyczny zestaw,odstawiłam inne pędzelki dooczne),no i małe zamówienie z ZSK z końca stycznia .Może jutro cyknę fotki,siedzę w domu też mnie zaraza dopadła
W przyszłym miesiącu zaplanowane mam mydełka Gamila i jakiś filtr.
Zastanawiam się nad kremem do cery wrażliwej Natura Siberica on ma filtr 20 TEN (miała któraś ,albo matujący do mieszanej z filtrem 15)i tak na to pójdą minerały więc ochrona nawet ok.,smażyć na słońcu się nie zamierzam.Po ostatnich wakacjach niezle się zjarałam mimo blokera Avene(zbyt gorący klimat) no i przybyło mi trochę naczynek i zmarszczek pod oczami
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:37   #833
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ostatnio porównywałam ceny Bioarpu i kaliny i dla przykładu krem Anti-age NS jest droższy na Bioapie ok 20zl,północne mydło detox NS 15 zł,żywe witaminy NS też 15 złotych niezle przeginają
Widocznie mają za dużo klientów

Witamy
Zazdroszczę zwłaszcza kolekcji Alvy i toniku Noa Lab
Piękny zbiorek i niezłe tempo zakupowe biorąc pod uwagę że zaczełaś od stycznia.
Zdawaj relację na bieżąco co służy a co nie

Do mnie doszła wczoraj maskara Living Nature,ostatnio kliknełam też zestaw pędzelków KLIK (bardzo praktyczny zestaw,odstawiłam inne pędzelki dooczne),no i małe zamówienie z ZSK z końca stycznia .Może jutro cyknę fotki,siedzę w domu też mnie zaraza dopadła
W przyszłym miesiącu zaplanowane mam mydełka Gamila i jakiś filtr.
Zastanawiam się nad kremem do cery wrażliwej Natura Siberica on ma filtr 20 TEN (miała któraś ,albo matujący do mieszanej z filtrem 15)i tak na to pójdą minerały więc ochrona nawet ok.,smażyć na słońcu się nie zamierzam.Po ostatnich wakacjach niezle się zjarałam mimo blokera Avene(zbyt gorący klimat) no i przybyło mi trochę naczynek i zmarszczek pod oczami
Kosmetyki kolekcjonuję od kilku miesięcy, od stycznia Was podczytuję
Mi własnie tonik noalab nie sluzy, robilam 2 podejscia i za kazdym razem wysyp... Ale do 3 razy sztuka

To mydelko Gamila baardzo mnie ciekawi, czekam az ktoras odwazna kupi i zda relacje
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:42   #834
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Kosmetyki kolekcjonuję od kilku miesięcy, od stycznia Was podczytuję
Mi własnie tonik noalab nie sluzy, robilam 2 podejscia i za kazdym razem wysyp... Ale do 3 razy sztuka

To mydelko Gamila baardzo mnie ciekawi, czekam az ktoras odwazna kupi i zda relacje
wysyp? a może taki oczyszczający?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:48   #835
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
wysyp? a może taki oczyszczający?
Ciężko powiedzieć, podejrzewam ze niacynamid mi szkodzi. Zawsze gdy dodaje go do maseczek nastepnego dnia budze sie z malymi ropnymi krosteczkami w okolicy nosa i ust. Po toniku mam tak samo.
Kwaszę się regularnie, dlugo uzywalam tez acne-dermu wiec nie wiem czy skora ma sie jeszcze z czego az tak bardzo oczyszczac.
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-02-21 o 16:49
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:54   #836
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziękuje i nie ukrywam ze m.in. Twoje opinie na KWC skłoniły mnie do zakupu Alvy

zadowolona jesteś z alvy?


Justyś a co byś dokładnie chciała wiedziec o konserwancie?
Ja dodaję do hydrolatów jak coś z nimi mieszam - trzymam wtedy w łazience, a niektóre dodatki są delikatne. Wolę więc parę kropel konserwantu niż żeby się tonik zepsuł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:54   #837
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozna dolączyć?

Naturalną pielęgnacją zaczęlam interesowac się w tamtym roku, od stycznia podczytuję regularnie wątek i chyba nadszedł czas aby w koncu się ujawnic
Nie odkryłam jeszcze do konca co mi słuzy a co nie, ale mam nadzieje,ze w koncu uda mi sie znalezc pielegnacje idealna. Póki co błądzę jak ślepy we mgle choć nie ukrywam ze z moja cera jest chyba coraz lepiej
Wow Witaj

Mam pytanie o 3 rzeczy: Ta maseczka Khadi to ta "vetiver"Kt óra to wersja, sorki niedowidzę
Jak Ci się spisuje żel Essential care do mycia twarzy
Mniemam sądzić, że cerę masz trądzikową

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Wklejam wam częsć tego co posiadam, glownie z pielęgnacji twarzy. Ciała nie obfociłam bo są to zaledwie 2 masła i 1 scrub a do wlosów uzywamtylko kilku olei i alterry.
Więc z miłą chęcią obejrzałabym fotkę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:59   #838
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, podejrzewam ze niacynamid mi szkodzi. Zawsze gdy dodaje go do maseczek nastepnego dnia budze sie z malymi ropnymi krosteczkami w okolicy nosa i ust. Po toniku mam tak samo.
Kwaszę się regularnie, dlugo uzywalam tez acne-dermu wiec nie wiem czy skora ma sie jeszcze z czego az tak bardzo oczyszczac.
Też tak kiedyś miałam po B3 nieciekawie.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Justyś a co byś dokładnie chciała wiedziec o konserwancie?
Ja dodaję do hydrolatów jak coś z nimi mieszam - trzymam wtedy w łazience, a niektóre dodatki są delikatne. Wolę więc parę kropel konserwantu niż żeby się tonik zepsuł
Właśnie też chciałabym dodawać do toników, żeby nie bawić sie w pojemności po 20ml. Ale nie wiem ile kropli i czy nie podrażni, nie zapcha jakos
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:02   #839
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś miałam po B3 nieciekawie.

Właśnie też chciałabym dodawać do toników, żeby nie bawić sie w pojemności po 20ml. Ale nie wiem ile kropli i czy nie podrażni, nie zapcha jakos
Każdy konserwant jest opisany odnosnie sposobu stosowania - jest podane jaką ilość kosmetyku konserwuje odpowiednia ilość kropelek konserwantu
Do tej pory miałam z zsk i sprawował się super, teraz mam z BU, bo wzięłąm zamawiając.
Mnie nie podrażniają i nie zapychają....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:05   #840
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Każdy konserwant jest opisany odnosnie sposobu stosowania - jest podane jaką ilość kosmetyku konserwuje odpowiednia ilość kropelek konserwantu
Do tej pory miałam z zsk i sprawował się super, teraz mam z BU, bo wzięłąm zamawiając.
Mnie nie podrażniają i nie zapychają....
W kropelkach podane? Aż muszę poczytać
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.