Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 19:27   #3331
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie flamingo, ona na żywo jest trochę ciemniejsza.
U Ciebie to taki różyk, u mnie zdecydowanie koral wychodzi. Tak czy inaczej bardzo ładnie Ci w niej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:35   #3332
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
U Ciebie to taki różyk, u mnie zdecydowanie koral wychodzi.
Dokładnie u mnie to samo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:04   #3333
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Życie życiem, no i poszło (Sweet Sakura i D for Danger, plus planowany od dawna fluidline Lowlights i na zapas kredka Fashion Boost). Ja też w gorącej wodzie kąpana, więc musiało pójść w tempie błyskawicy .
Na razie nic więcej z nowych szminek mnie nie kusi. Myślalam o Nippon, ale tej bez testów jednak nie wezmę, poza tym raczej fazę mam na intensywniejsze kolory
Świetne zakupy
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziękuję
No właśnie mi odcień też bardzo wpadł w oko Do FoF używam konturówki Talking Points, bo zależało mi, żeby kupić taką, która pasuje i do Girl About Town, i do FoF, i ta się sprawdza. I nie wiem, czy jest sens kupować kolejną. Ale Fashion Boost jest bardziej fioletowa, fajna Ehhh, kusi mnie...
Ja do obu - GAT i FoF - używam Magenty
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Szkoda, że w Dougim tej kredki nie ma, bo tam właśnie chciałam złożyć zamówienie. Czas trochę ponabijać punktów na kartę D., a nie tylko wrzucam kasę do skarbonki MACowej, nic z tego nie mając (poza nadmiarem kosmetyków ) Plus trochę się pogniewałam ze stroną MAC, bo mój krem idzie do mnie już 8 dni i nadal go nie widać...
Ja też wolę zamawiać w D. Teraz nabiłam sobie punkty i chyba niedługo będę miała drugi bona na 40zł Żałuję, że u mnie nie ma Maca w D. Wiedziałabym co kupić, a tak to myślę od czerwca

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie flamingo, ona na żywo jest trochę ciemniejsza.
U mnie podobnie wygląda
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo ciekawa tego nowego podkładu co ma być we wrześniu - Waterweight

btw. Allura zjechała nową Naked Smoky iw sumie dobrze
Noo nie zjechała jej tak całkiem ale czytałam też inne recenzje i nie ma się czym zachwycać. Za dużo cieni jest podobnych do siebie. Mnie już nie kusi
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A wiesz, podpytywałam macówki o niego, bo one juz poszkoleniu i bardzo się zachwycały nim. Ponoć do wszystkich typów cer się nadaje. Jak pytałam sie tez o wykończenie i efekt, to ponoc satynowe daje. No przyjdzie jeszcze troche poczkeac, zeby sie przekonac samemu
O to ja też czekam, skoro taki fajny ten nowy podkład Mam nadzieję, że utrzymają kolorystykę nowego Pro Longa, bo NC15 bardzo mi pasuje
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:06   #3334
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Identyko na mnie wygląda Wczoraj ją nosiłam i nie mogę się nadziwić, jaka jest fajna
A widzisz, to nie wszystko nam pasuje U mnie Flamingo była niemalże pomarańczowa, o wiele lepiej Sunny Seoul wygląda

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo ciekawa tego nowego podkładu co ma być we wrześniu - Waterweight


btw. Allura zjechała nową Naked Smoky iw sumie dobrze
Mi się wydaje, że ten podkład to będzie coś w stylu Diorowego Nude Air, albo Chanelowego Velveta, ale oczywiście to tylko gdybanie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:23   #3335
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A byłabym zapomniała - Quelle Surprise to gorszej jakosci texturowo i kolorystycznie wersja Fashion Revival bardziej niz Rebelki
Zaś Flowerscope dosyc przypomina Impassioned.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:31   #3336
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, ze jak znajdziesz "Twój" odcien, to byłoby Ci w ciemniej dobrze
Dobry pomysł
hehe dzięki za słowa otuchy
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
U Ciebie to taki różyk, u mnie zdecydowanie koral wychodzi. Tak czy inaczej bardzo ładnie Ci w niej.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 20:48   #3337
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe dzięki za słowa otuchy

Mnie się wydaje, ze Ty sie po prostu zbyt surowo oceniasz i na pewno w jakiejs ciemniejszej by Ci było dobrze także wiesz - bierz jakaś na próbę i nie bój sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 21:08   #3338
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, ze Ty sie po prostu zbyt surowo oceniasz i na pewno w jakiejs ciemniejszej by Ci było dobrze także wiesz - bierz jakaś na próbę i nie bój sie
Masz rację, muszę trochę zluzować pośladki i iść na żywioł.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:19   #3339
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Kartonowe opakowania możesz wyrzucić do śmieci, idziesz z plastikowymi czyli szminka zużyta też się wlicza
dziękuję
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 23:34   #3340
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Bo Studio Fix NC15 jest ciemniejszy niż Pro Longwear NC15
Ja niestety Matchmastera nie miałam, także nie pomogę.

Dziewczyny, czy któraś z Was miała, bądź ma tą bazę:
http://www.maccosmetics.co.uk/produc...IJA/index.tmpl
i może mi powiedzieć, czy ona jest fajna?
A orientujesz się może jaki korektor będzie lepszy do studio fix NC 15 ? Zastanawiałam się nad select moisturecover lub matchmaster, ale wiem jak z obcieniami u nich.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:07   #3341
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała, bądź ma tą bazę:
http://www.maccosmetics.co.uk/produc...IJA/index.tmpl
i może mi powiedzieć, czy ona jest fajna?
Czekałam, że może któraś z dziewczyn Ci odpowie, która ma świeższe niż moje doświadczenia z tą bazą, no ale skoro nie, to skrobnę coś Miałam tę bazę z 1,5 roku temu, więc część wspomnień się zatarła, ale pamiętam, że mnie nie powaliła Tzn. dawała ładny efekt, pogrubiała i podnosiła rzęsy, to na pewno. Ale czy warte to było dodawania kolejnego etapu w robieniu makijażu?... Dla mnie nie. Co do deklarowanego przez producenta wzmacniania rzęs nie potrafię się wypowiedzieć, bo nie używałam tej bazy regularnie, tylko wtedy, kiedy mi się przypomniało Ogólnie produkt bardzo fajny i na pewno działa, ale przy Twoich długaśnych rzęsiskach nie wiem, czy jest sens, żeby ją dodawać Pytanie, na czym Ci zależy - na podkreśleniu efektu maskary, czy na wzmocnieniu rzęs. Jeśli na tym pierwszym, to skupiłabym się zamiast tego na zakupie tuszu Upward Lash, wystarczy Ale jeśli bardzo masz ochotę przetestować tę bazę, to na pewno nie bój się bubla, bo kosmetyk jest naprawdę porządny

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja do obu - GAT i FoF - używam Magenty
Heh, muszę chyba w końcu nabyć tę sławetną Magentę, której napotkana kiedyś MACówka (wiek na oko ok. 55 lat) - jak sama stwierdziła - używa "do wszystkiego"

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
A widzisz, to nie wszystko nam pasuje U mnie Flamingo była niemalże pomarańczowa, o wiele lepiej Sunny Seoul wygląda
Uff, chociaż jedna różnica między nami U mnie Flamingo wygląda jakoś dużo subtelniej, a Sunny Seoul jakoś kiepsko mi się rozprowadzała na ustach, smużyła itd. Nie wiem, może to kwestia tego konkretnego testera, bo przecież Ty ją kupiłaś i nie wspominałaś o takich problemach. Tobie ona się normalnie rozprowadza?
A z kolei Flamingo daje mi cudny różyk jak na zdjęciu u Merys i tak supergładko sunie po ustach, jak balsam Ale znając życie w końcu się kiedyś skuszę również na Sunny Seoul

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A byłabym zapomniała - Quelle Surprise to gorszej jakosci texturowo i kolorystycznie wersja Fashion Revival bardziej niz Rebelki
Hmm, to dziwne, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie mam tę pomadkę, testuję ją od kilku dni po kilka godzin i nie zauważyłam ani żadnej kiepskiej jakości, o której już któryś raz wspominasz, ani tego, żeby była gorszą siostrą jakiejś innej szminki, no ale skoro Ty tak piszesz, to z pewnością tak właśnie musi być
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 09:03   #3342
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ten wątek w piękny sposób pielęgnuje we mnie chęć nabycia Flamingo, Sunny Seoul i Quelle Surprise. Ta trzecia to chociaż pewniak co do koloru Czekam na Upward Lash dzisiaj ciekawość rośnie..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 09:27   #3343
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ten wątek w piękny sposób pielęgnuje we mnie chęć nabycia Flamingo, Sunny Seoul i Quelle Surprise. Ta trzecia to chociaż pewniak co do koloru Czekam na Upward Lash dzisiaj ciekawość rośnie..
A masz możliwość przetestowania Flamingo i Sunny Seoul? Bo to jednak takie kolory, które - jak widać po wypowiedziach wyżej - na każdym wyglądają inaczej Tak więc lepiej naustnie sprawdzić. Ale mam wrażenie, że jeśli już dobrze się wygląda w tym kolorze, to w samej pomadce można się poważnie zakochać Ja wcześniej postawiłabym sporo na to, że będę źle wyglądać w obu. A wyszło na to, że po Flamingo ostatnio sięgam najczęściej
A jeśli chcesz je nabyć to jak najszybciej, bo chyba najlepiej wyglądają właśnie latem

Ja też paradoksalnie czekam na Upward Lash, bo testowałam go w MACu i kupiłam, ale czekam (chyba zainspirowana słusznymi praktykami Magic Chocolate Cookie ), aż zużyję 2 inne tusze, żeby nie otwierać za wielu naraz. I tak czekam, czekam i doczekać się nie mogę
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 09:35   #3344
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

No właśnie niezbyt mam czas podjechać teraz do MACa. W sumie jednak QP mnie trochę kusi.. jeśli to kolor zbliżony do Rebel a pomadka jest bardziej transparentna (tzn. bardziej dzienna, może obeszłoby się bez konturówki) to mogłoby być fajne

Flamingo nie umiem sobie wyobrazić, bo swatche na ciemnych karnacjach to i tak swatche na karnacjach jaśniejszych i bardziej żółtych niż moja (ja mam beżową). Także na mnie to by wyglądało jeszcze inaczej
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 09:44   #3345
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No właśnie niezbyt mam czas podjechać teraz do MACa. W sumie jednak QP mnie trochę kusi.. jeśli to kolor zbliżony do Rebel a pomadka jest bardziej transparentna (tzn. bardziej dzienna, może obeszłoby się bez konturówki) to mogłoby być fajne

Flamingo nie umiem sobie wyobrazić, bo swatche na ciemnych karnacjach to i tak swatche na karnacjach jaśniejszych i bardziej żółtych niż moja (ja mam beżową). Także na mnie to by wyglądało jeszcze inaczej
QS jest lekko bardziej transparentna, ale nie jakoś bardzo bardzo, bo to jednak Cremesheen, a nie Lustre. Na pewno jest bardziej zgaszona niż Rebel i bardziej idzie w jagodę niż wino. Ja do niej konturówki używam, ale gdy testowałam ją w MACu nie użyłam żadnej i też było dobrze

Co do Flamingo to ciężko powiedzieć faktycznie... Do beżowej karnacji na pewno ta pomadka wygląda lepiej niż do żółtej, bo wtedy może wybijać pomarańcza. Ale myślę, że warto zaryzykować/spróbować, bo to naprawdę świetny, ciekawy odcień. A nuż się uda A w najgorszym razie zawsze możesz zbyć
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 11:03   #3346
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370
Mac Studio Fix Powder Plus Foundation- który odcień ?

Witam. Od kilku tygodni chcę zamówić sobie puder z firmy Mac. Niestety nie wiem jaki odcień mam wybrać. W mojej okolicy nie ma sklepu Mac więc nie mam możliwości sprawdzić jaki ocień będzie najlepszy.

Obecnie używam krem BB dr g gowoonsesang brightening balm. Kolor wręcz idealnie pasuje do mojej buzi. Szukam czegoś podobnego- chłodny, ale dość jasny odcień beżu.
Może jest na forum dziewczyna, która używała zarówno dr G jak i mac i będzie w stanie pomóc mi dobrać odcień.

Dziękuję za pomoc.
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 11:13   #3347
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Eh Vine, kliknęłam przez Ciebie obie

Mi też link do śledzenia nie działa.. Wysłali tusz 3.08 to pewnie jednak najwcześniej jutro/pojutrze będzie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 11:43   #3348
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Eh Vine, kliknęłam przez Ciebie obie

Mi też link do śledzenia nie działa.. Wysłali tusz 3.08 to pewnie jednak najwcześniej jutro/pojutrze będzie
Tak, najlepiej zrzuć wszystko na mnie! Ale wzięłaś "obie" w sensie i Sunny Seoul i Flamingo, czy którąś z nich plus Quelle Surprise?

Do mnie dziś wreszcie paczka doszła po 9 (!!!) dniach... I dobrze, bo już mi się krem na noc kończy, więc potrzebuję nowego, a wymyśliłam sobie, że przetestuję MACowy Complete Comfort Creme
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 11:57   #3349
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Mac Studio Fix Powder Plus Foundation- który odcień ?

Cytat:
Napisane przez Mickey1011 Pokaż wiadomość
Witam. Od kilku tygodni chcę zamówić sobie puder z firmy Mac. Niestety nie wiem jaki odcień mam wybrać. W mojej okolicy nie ma sklepu Mac więc nie mam możliwości sprawdzić jaki ocień będzie najlepszy.

Obecnie używam krem BB dr g gowoonsesang brightening balm. Kolor wręcz idealnie pasuje do mojej buzi. Szukam czegoś podobnego- chłodny, ale dość jasny odcień beżu.
Może jest na forum dziewczyna, która używała zarówno dr G jak i mac i będzie w stanie pomóc mi dobrać odcień.

Dziękuję za pomoc.
Łączę wątki.
W zbiorczym o kosmetykach MAC szybciej, mam nadzieję, znajdziesz odpowiedź.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 12:10   #3350
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, najlepiej zrzuć wszystko na mnie! Ale wzięłaś "obie" w sensie i Sunny Seoul i Flamingo, czy którąś z nich plus Quelle Surprise?

Do mnie dziś wreszcie paczka doszła po 9 (!!!) dniach... I dobrze, bo już mi się krem na noc kończy, więc potrzebuję nowego, a wymyśliłam sobie, że przetestuję MACowy Complete Comfort Creme
Po 9 dniach od wysyłki ?!?!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 12:22   #3351
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Info z netu nt specyfikacji nowego podkładu:
"MAC STUDIO WATERWEIGHT SPF30 Foundation - Thin, ultra fluid, elastic gel serum formula (perfect for humid weather) with stay-true color and sheer medium coverage, leaving your skin flawless ".
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 12:31   #3352
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Po 9 dniach od wysyłki ?!?!
Si Wyszła od nich 27 lipca, a doszła dopiero dziś. W sumie to wychodzi nawet 10 dni Złożyłam inne zamówienie dzień wcześniej, to było u mnie już w zeszły czwartek, a tamto dopiero dziś dotarło. Masakra lekka. Ale przyznaję, że pierwszy raz się coś takiego zdarzyło, zwykle jednak trwa to krócej, więc nie oburzam się jakoś strasznie, wszystkim się zdarza obsuwa. Natomiast faktem jest, że wolę zamawiać w D., bo stamtąd przesyłka jest raz dwa.

A jak z tymi pomadkami, które wzięłaś?

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-05 o 12:32
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 12:41   #3353
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Si Wyszła od nich 27 lipca, a doszła dopiero dziś. W sumie to wychodzi nawet 10 dni Złożyłam inne zamówienie dzień wcześniej, to było u mnie już w zeszły czwartek, a tamto dopiero dziś dotarło. Masakra lekka. Ale przyznaję, że pierwszy raz się coś takiego zdarzyło, zwykle jednak trwa to krócej, więc nie oburzam się jakoś strasznie, wszystkim się zdarza obsuwa. Natomiast faktem jest, że wolę zamawiać w D., bo stamtąd przesyłka jest raz dwa.

A jak z tymi pomadkami, które wzięłaś?
Ooo to świetnie, mam nadzieję, że mój tusz dojdzie jednak szybciej
Pomadki kliknęłam dziś w D. więc pewnie dojdą w poniedziałek Ostatnio jakoś wolę stonowane kolory, bo nie używam podkładu - czekam aż się odopale więc ta QS i F (jeśli wstrzelę się w ten ton) powinny być fajne.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 12:44   #3354
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ooo to świetnie, mam nadzieję, że mój tusz dojdzie jednak szybciej
Pomadki kliknęłam dziś w D. więc pewnie dojdą w poniedziałek Ostatnio jakoś wolę stonowane kolory, bo nie używam podkładu - czekam aż się odopale więc ta QS i F (jeśli wstrzelę się w ten ton) powinny być fajne.
Super, cieszę się Daj znać, jak wrażenia, gdy już paczka dojdzie Moim zdaniem z D. może dojść już w piątek, skoro kliknęłaś dziś dość wcześnie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 13:11   #3355
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Mac Studio Fix Powder Plus Foundation- który odcień ?

Cytat:
Napisane przez Mickey1011 Pokaż wiadomość
Witam. Od kilku tygodni chcę zamówić sobie puder z firmy Mac. Niestety nie wiem jaki odcień mam wybrać. W mojej okolicy nie ma sklepu Mac więc nie mam możliwości sprawdzić jaki ocień będzie najlepszy.

Obecnie używam krem BB dr g gowoonsesang brightening balm. Kolor wręcz idealnie pasuje do mojej buzi. Szukam czegoś podobnego- chłodny, ale dość jasny odcień beżu.
Może jest na forum dziewczyna, która używała zarówno dr G jak i mac i będzie w stanie pomóc mi dobrać odcień.

Dziękuję za pomoc.
Myślę, że masz szansę coś dowiedzieć się u tej blogerki: http://nissiax83.blogspot.com/2014/0...ightening.html ona używałam tego bb a i MAC nie jest jej obcy.. może coś Ci pomoże. Aczkolwiek ciężko zestawiać ze sobą bb, które są generalnie półtransparentne i podkłady nastawione na krycie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 13:18   #3356
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej witam po długiej przerwie
Wiadomo moze czy nowa Miley bedzie u nas dostępna?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 13:24   #3357
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja też paradoksalnie czekam na Upward Lash, bo testowałam go w MACu i kupiłam, ale czekam (chyba zainspirowana słusznymi praktykami Magic Chocolate Cookie ), aż zużyję 2 inne tusze, żeby nie otwierać za wielu naraz. I tak czekam, czekam i doczekać się nie mogę
Ja mam to samo. Skoro Upward Lash wchodzi do stałej, to nie chcę zamrażać $ i czekać pół roku, zanim zużyję obecny zapas
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Info z netu nt specyfikacji nowego podkładu:
"MAC STUDIO WATERWEIGHT SPF30 Foundation - Thin, ultra fluid, elastic gel serum formula (perfect for humid weather) with stay-true color and sheer medium coverage, leaving your skin flawless ".
Dobrze brzmi
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ooo to świetnie, mam nadzieję, że mój tusz dojdzie jednak szybciej
Pomadki kliknęłam dziś w D. więc pewnie dojdą w poniedziałek Ostatnio jakoś wolę stonowane kolory, bo nie używam podkładu - czekam aż się odopale więc ta QS i F (jeśli wstrzelę się w ten ton) powinny być fajne.
Ja się opaliłam chyba aż do NC 15
Daj znać, jak Ci w F i QS, ciekawa jestem jak wypadają na BW.

Paczka z Maczkami czeka już na mnie w paczkomacie Mam nadzieję, że mi się szminka nie rozpłynie w tym upale...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 13:29   #3358
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Skoro Upward Lash wchodzi do stałej, to nie chcę zamrażać $ i czekać pół roku, zanim zużyję obecny zapas

Dobrze brzmi

Ja się opaliłam chyba aż do NC 15
Daj znać, jak Ci w F i QS, ciekawa jestem jak wypadają na BW.

Paczka z Maczkami czeka już na mnie w paczkomacie Mam nadzieję, że mi się szminka nie rozpłynie w tym upale...
To ostro.. Zazdroszczę tej porcelanowej cery, tyle szminek pięknie wygląda właśnie na jasnych karnacjach..

Dam znać sądzę, że nie będą to szałowe szminki dla BW, ale powinny być harmonijne. Flamingo nie wiem.. tu akurat mam wątpliwości.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 14:02   #3359
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Info z netu nt specyfikacji nowego podkładu:
"MAC STUDIO WATERWEIGHT SPF30 Foundation - Thin, ultra fluid, elastic gel serum formula (perfect for humid weather) with stay-true color and sheer medium coverage, leaving your skin flawless ".
będzie dla sucharka czuję to.
Wreszcie przyszła paczka, więc yuzu ma bardzo subtelny zapach, pachnie czymś słodkimpopsikał am twarz nic nie piecze jest dobrze ba nawet na chwilę przyniosła ulgę, mojej czerwonej buźce, niestety choróbsko mnie powaliło. Błyszczyk praktycznie bezbarwny, lekkie drobinki, ale nienachalne. Cykne fotki jak trochę wydobrzeje. Blanc type, kolor bardzo ładny, zobaczymy jak się sprawdzi na powiekach.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 14:20   #3360
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Info z netu nt specyfikacji nowego podkładu:
"MAC STUDIO WATERWEIGHT SPF30 Foundation - Thin, ultra fluid, elastic gel serum formula (perfect for humid weather) with stay-true color and sheer medium coverage, leaving your skin flawless ".
Podoba mi się, ale czy opis sprosta rzeczywistości, wyjdzie dopiero "w praniu".

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.