Zmiana fryzury i stylu ubierania się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 13:39   #1
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35

Zmiana fryzury i stylu ubierania się


Witam was serdecznie

widziałam inne wątki, w których doradzacie innym jak zminic fryzurę, styl ubierania się. Proszę was także o pomoc. Jestem bardzo szczupłą, wręcz chudą, nie ma co ukrywać dziewczyną. Na marginesie jestem zdrowa itd. mam taki typ budowy ciała po prostu. Chciałabym sie lepiej ubierać, żeby właśnie ta chudość tak nie wpadała w oko. Fryzurę także chciałabym zmienić. Idzie zima i postanowiłam kompletnie zmienić garderobę. Najwazniejsze są spodnie, które zakryły by choć trochę moje chude nogi, ale zarówno były wygodne. Nie lubię się ubierać jak chłopczyca. Bluzy mi sie juz znudziły. Chciałabym wyglądać dziewczęco, ale też nie zbyt elegancko. Nie wiem tez jakie kozaki mam wybrac, bo do dłuższych pasują rurki, ktorych nie ubiore z wiadomych przyczyn. Chyba na małym obcasie mogłyby byc prawda ? No i płaszcz jakis ładny zimowy. Mile widziane też inne części garderoby jak bluzki, czy kamizelki i inne.
Fryzury miałam rózne, z grzywką, bez grzywki i w sumie juz sama nie wiem, więc tutaj takze proszę o poradę.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie zdjęcia itp.

Ponizej zdjęcie, ktore znalażłam na wizażu i się zasnatawiam czy ta fryzura byłaby dobra... i oczywiście dodaje moje zdjęcie ( sylwetka i twarz) prosiłabym nie komentowac mojej figury tylko pomóc mi ją troszkę zatuszowac
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:25   #2
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

Ile masz wzrostu, jakie wymiary?
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 17:54   #3
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

wzrost to 169 cm, a reszta to tak jak na zdjęciu mniej więcej.
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:10   #4
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

Wydaje mi się że grzywka będzie ok ale taka po skosie, nie mam żadnych zdjęć ale na ikf znajdziesz coś. Długość jest fajna ale spróbuj je potapirować przy głowie, żeby nie były takie "klapnięte" ;P. Nie widzę doikładnie koloru ale może spróbowałabyś ciepły brąz? Jak wspomniałam zdjęcie jest nie wyraźne ale reguluj brwi, jak smaa nie umiesz to idź do kosmetyczki- to drogie nie jest. Jeśli chodzi o ubrania to myślę że spodnie są ok ale raczej polecałabym tuniki które biodra i uda zakryją, masz wąziutkie uda w stosunku do miednicy tak więc tuniki byłyby wskazane, myślę że coś w stylu bombki i najlepiej szerokie ale nie za duże i związane paskiem w talii. Niestety ale figurkę masz jaką masz i może jakiś stanik push-up i powiem że golfy powiększają optycznie biust, szyję masz długa więc będzie Ci ładnie.
Np. czarny golf na to granatową lub niebieską koszulę ale długą (sięgającą za tyłek) i spodnie które masz na zdjęciu. Kozaki długie możesz zakładac i te spodnie do środka wpuścic, będzie ok, a skoro masz 169 wzrostu to możesz sobie pozwolić na wysokie obcasy ale raczej słupkowe niż szpilki.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

zapomniałam dodać, że bufki też będą fajnie wyglądały, golfy z bufkami
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:52   #5
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

co do brwi to jestem umówiona juz z kosmetyczką, ma mi zrobic paznokcie i właśnie te brwi poprawić W sumie pieniądze nie grają zbytniej roli.
http://allegro.pl/nowa-dzianinowa-ci...316156057.html
Co myślicie o tym ?
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:37   #6
basienka19921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: skadś
Wiadomości: 19
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

Napisze tak... fryzura ktora podalas jest fajna i pasuje do Ciebie wiec spokojnie mozesz sobie taka zrobic.
Jezeli chodzi o styl ubierania jaki chcesz zmienic to niestety nie pasuja rurki,poniewaz z powodu Twoich bardzo szczuplych nog beda bardziej podkreslac Twoja figure ktora chcesz zamaskowac... co do bluzek to widze Cie w ''bufkach'' ktore ogolnie sprawia ze bedziesz wieksza chodz w tunikach ale bez przesadnej dluygiej dlugosci.Kolor tunik,zreszta twoich ubran powinien byc zywy.Nie powinnas niestety chodzic w obcasach bo tylko odejma Ci kilogramow a tego chyba nie chcesz.... Co do spodni pasuja w takiej sytuacji dzwony..teraz zreszta znow sa w modzie...
pomoglam ??

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

pozatym chce jeszcze dodac iz powinnas zmienic okulary na soczewki(jezeli nie jestes np na nie uczulona albo poprostu ci nie odpowiada to) i koniecznie podkreslic swoje oczy ktore napewno masz ladne

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

http://allegro.pl/2790-cieply-bialy-...307946073.html to plaszcz zobacz czy ci sie spodoba...jak dla mnie pasowalby Ci http://allegro.pl/2770-bialy-cieply-...301030278.html
oto bluzka http://allegro.pl/bluzki-w-paski-z-b...298268751.html
basienka19921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:47   #7
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

basienka19921 dziekuję bardzo za linki do aukcji, płaszczyki są śliczne, sczególnie te drugi bardzo mi się podoba, tylko szkoda, ze są tylko białe, czarne i różowe... nie lubie przesadnie białego, a czarny podobno wyszczupła... różowy odpada Bluzka tez bardzo fajna, jest w paski a to poszerza. Jesli chodzi o soczewki to nigdy się nad tym nie zastanawiałam... nie wiem ile takie coś kosztuje. Czytałam kiedys tylko, ze nie sa byt bezpieczne zle wpływają na zdrowie oczu... nie wiem co o tym myśleć choć fajnie by było moze bez tych okularów.
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 21:31   #8
basienka19921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: skadś
Wiadomości: 19
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

wedlug mnie mozesz zakupic takie soczewki i sprobowac wiesz poczatki sa trudne zwykle soczewki zaleznie od ilosci w opakowaniu kosztuja zwykle od 30 i wiecej.na poczatek radzilabym sprobowac kupic male opakowanie.kosztuje ok.10 zl albo i mniej ale... idz lepiej do okulisty i zapytaj jakie radzi.lepiej spytac sie kogos kto sie zna na tym najlepiej
jak poszukam jeszcze jakies ciuszki to ci wysle
tak sonbie mysle ze pocieniowane wlosy bardzo tez by ci pasowaly.dodalyby objetosci twoim wlosom

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

a i co do tych soczewek to wiesz... wszystko pratycznie szkodzi co pisza ....tak pisza na internecie wiec nie ma tak do siebie wszystko brac no ale lekarz powinien wiedziec najlepiej
basienka19921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:39   #9
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana fryzury i stylu ubierania się

no tak, co racja to racja. Wybiorę się do okulisty po nowym roku, bo takie niestety są kolejki. Spróbować faktycznie można

Świetnie, oczywiście mile widziae wszelkie zdjęcia
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 21:42   #10
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Smile Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

Witam

Chciałabym zmienić swój kolor włosów, jednak nie wiem na jaki, każdy doradza mi inaczej i juz sie gubię. Może Wy mi pomożecie ?

Bardzo mi na tym zależy.

Oto moje zdjęcia, wybrałam te, na którym widać kolor włosów....

Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na Waszą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ja.jpg (53,1 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (36,4 KB, 197 załadowań)
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 07:40   #11
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to źle dobrane okulary, wydaje mi się, że pasowałyby Ci inne oprawki i inny kształt szkieł, ale to już specjaliści mogą pomóc Ci wybrać Jesteś ciepłym typem urody z dość jasną karnacją, więc wybierz kolor w tonacji ciepłej może nieco ciemniejszy brąz? Masz ładne oczy mogłabyś je bardziej podkreślać. Fryzura mi się nie podoba, długość dobra ale zmieniłabym nieco uczesanie. Pozdrawiam
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 08:33   #12
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

ciemny rudy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 09:12   #13
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

Klutka: Dziękuję za rady Myślisz, że ładnie by mi było bez okularów, w soczewkach ?Fryzura tylko tak na jeden raz byla robiona,a tak to mam włosy proste do ramion wycieniowane.... moze macie jakieś propozycje co do fryzury też, zawsze mile widziane...

A co myslicie o tych kolorach, który lepszy byłby dla mnie i czy w ogóle one byłyby dobre...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g541d.jpg (34,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery_5021_ashlee%20simpson%20ostatnio%20zafarbowala%20sie%20na%20rudy.jpg (63,0 KB, 38 załadowań)
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 09:31   #14
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

obydwa ladne. tak samo poszlabym w cieple odcienie, niekoniecznie ciemniejsze.

te ktore wybralas mysle, ze by pasowaly.
i tez jestem za soczewkami - sama nosze od 2 lat i sa o wieeeele lepsze. przynajmniej dla mnie. idz do np. fielmana (vision express nie polecam, bardzo tam drogo) i za 36zł (tak bylo 2 lata temu) zrobia ci badanie wzroku, dobiora soczewki - dostaniesz takie dwutygodniowe i maly plyn. po 2 tygodniach przychodzisz na kontrole i albo ci zostawiaja te same, jesli sa okej, albo zmieniaja. jak juz bedziesz znala wszystkie parametry mozesz kupowac na allegro - wychodzi o polowe taniej niz u optyka
__________________
just sleep with rockstars - support the arts
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 09:37   #15
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

Racja, chyba przejde sie do optyka i sie z nim skonsultuje. Co do kolorków to mi sie bardziej ten pierwszy podoba, ale jeszcze poczekam na opinie innych użytkowników forum
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 12:44   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

a ja dla odmiany odradzę farbowanie włosów. moim zdaniem świetnie komponują się z kolorem brwi i oczu, natomiast przyczepię się do czegoś innego-kształt fryzury. te zdjęcia są takie, że nie wiem czy celowo tak ułożyłaś włosy czy układaja się tak same w wyniku cięcia, nieważne. w każdym razie uważam, że ta fryzura nie jest twarzowa i nie upiększa Cię.
Okulary - kwadratowe oprawki chyba Ci nie pasują, moim zdaniem fajne byłyby takie okulary z niewidocznymi oprawkami, albo w ogóle bez oprawek. zapytaj też lekarza czy optyka o szkła asferyczne- są to udoskonalone szkła do okularów które nie powiększają lub nie pomniejszają w zależności od wady oka osoby noszącej je. są chyba droższe od normalnych, ale mają tez parę innych zalet.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:49   #17
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

Tak jak juz wspomnialam fryzrrka byla tylko na jeden dzien i wlasnie wtedy robilam te fotki, ogólnie mam proste wycieniowane włosy Może faktycznie nie bede farbowac.... a o soczewkach pomysle powaznie ;D
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:04   #18
Serena_van_der_Woodsen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Zmiana koloru włosów - proszę Was o pomoc

Szkła kontaktowe to najlepsze, co tylko może być dla "niewidzących"! Sama już dawno zmieniłam okulary na soczewki i jestem niesamowicie zadowolona.

Pomyśl o nowej fryzurze (np. bez grzywki!), pozbądź się okularów na rzecz szkieł, a co do koloru włosów to może na początek jakieś pasemka?
__________________
walczymy: 63,4 ... (...) ... (...) 55,0!

blond jest piękny!
Serena_van_der_Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:16   #19
anka1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Lightbulb Dobór fryzury i kolorku

Witam Was

Chciałabym dobrać dla siebie jakąś ładną fryzurke oraz kolor włosów. Myślę, że z waszą pomocą mi się to uda. Poniżej zdjęcie moje, ale z nieco straszą fryzurką, ale wazna jest twarz, kształt itd... Podaje tez kilka przykladowych fryzur, które znalazłam w internecie... co o nich myslicie ? Mam zapuszczac wlosy czy moze ściąć ? Jestem osobą bardzo szczupłą....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anka17050012.jpg (104,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img1.fryzury-srednie.91.jpg (22,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury-srednie.194165.jpg (30,4 KB, 12 załadowań)
anka1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 22:30   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dobór fryzury i kolorku

W blondzie powinno Ci byc ladnie, ja bym zostawila dlugie wlosy, tylko ladnie je wygladzila. Aha i ta opaska do wyrzucenia jest.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.