Kosmetyki naturalne - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 10:36   #1561
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Seige : chodzi mi o taką podstawową oliwkę z BB o nazwie Pflegeol - błękitna.Kupiłam miniaturkę za 2zł z hakiem i do zmywania oczu jest rewelacja,tylko jak mówiłam należy zmywać nią 'pomoczone' już oczka. Normalna pojemność kosztuje ponad 5 zł a ma wiele różnych zastosowań więc warto !
dokładnie jest rewelacyjna
można uzywać jej do całego ciala i do włosów.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:17   #1562
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Parę słów o używanych przeze mnie eko-kosmetykach

Spróbowałam wczoraj wieczorem zmyć makijaż olejkiem na mokro i poszło super! Nie jest może aż tak szybki w usuwaniu makijażu jak Bioderma, ale jest za to zdrowy i co najważniejsze - na mokro nie pozostawia mgły na moich oczkach! Jestem super zadowolona i polecam każdemu (olejek myjący pomarańczowy z Biochemii Urody)

Obecnie zaczęłam również testować hydrolat oczarowy (też zamówiony na BU) jako tonik i strasznie podoba mi się jego lekko zielarski zapaszek. Nie wiem za bardzo jak powinien działać dobry tonik, bo nigdy takowego nie używałam, więc nie mam z czym porównać, ale jeśli nie zapycha ani nic to chyba powinnam uznać, że jest ok, nie?

Co do podkładów mineralnych Lumiere - skończyłam Veena Velvet kolor Fair Cool - starczył mi na jakieś 5-6 razy (próbka!), czyli moim zdaniem rewelacja. Kolorek okazał się jednak za jasny (mimo, że mam bardzo jasną karnację, trochę w typie Nicole Kidman). Teraz testuję Veena Velvet Fair Neutral i ten jest moim zdaniem idealny do nieopalonej jeszcze buzi. Gdy zostanie muśnięta słońcem będę musiała przetestować ciemniejsz odcienie (mam jeszcze parę próbek). Jestem niezwykle wręcz ZADOWOLONA z podkładów Lumiere!! Nie tworzą efektu maski, nie rolują się, nie spływają - nic zupełnie z nimi się nie dzieje! Ponadto mają moim zdaniem rewelacyjne krycie - radzą sobie z pokryciem wyprysków i zaróżowionych policzków. Moja cera jest mieszana i najważniejsze było dla mnie jak radzą sobie ze strefą T - są pierwszymi podkładami, które zupełnie nie rolują się w okolicy nosa, na skroni między brwiami oraz w załamaniu na brodzie! I na dodatek są BIO! Coś niesamowitego! Przynajmniej dla mnie. Nie mam nawet zamiaru eksperymentować z innymi. Jak na razie jestem w pełni szczęśliwa Szczególnie zachwyca mnie ich wydajność - mała próbka (3,30 na Allegro) starcza prawie na tydzień używania

W oczekiwaniu na swoje premiery mam jeszcze puder bambusowy, maseczkę wulkaniczną, serum Lemon oraz peeling enzymatyczny. Będę je wprowadzać bardzo powoli, bo chcę, żeby moja buźka nie doznała nagle jakiegoś antyorganicznego szoku

Jak na razie po około 3 miesiącach starania się bycia eko - jestem zakochana w rezultatach i wiem na pewno, że moje życie pod tym względem zmieniło się na zawsze
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:09   #1563
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Seige, dołączę do Ciebie kochana! Oczytałam się już tyle o zaletach naturalnej pielęgnacji i również chcę spróbować.
Dziewczęta, czy nie lepiej wyjdzie jak zamówię próbki Lumiere od dystrybutora? SampleBaggie za 0,01$ Ktooo próbował, ile się czeka na przesyłkę?

Przede wszystkim dziękuję za odpowiedzi od kilku osóbek, na PW. Jesteście wspaniałe.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 15:54   #1564
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Seige, jestes kolejną osobą ktora zachwala olejek myjacy BU. Jak tlyko wykończe wszystkie rzeczy do demakijażu, to go kupię. Już wiem, ze musze go przetestować. Ciesze się, że sluży Ci Lumiere, ja niestety chyba nie przekonam się do mineralków nigdy. Moje oczy ich nie znoszą. Choć Lumiere nie próbowalam.


Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja zrobilam sobie wczraj parowke z rumiankiem i hm bylo mi po nej przyjemnie ale chyba za bardzo tarlam reczniczkiem bo zrobil mi sie syfek na brodzie akurat na Swieta ;(

ogolnie musze poszukiwac dalej fajneg kremu jakiegos, ten z Natury jest ok ale kurde on tez mnie podraznia b mam p nim male krostki chyba ze naprawdemoja buzia musi sie przywyczaic do takich kremow..

Ja obecnie testuje ten krem alterry do cery wrażliwej i jestem bardzo zadowolona, myslę że jest godny zakupu, cena 10 zl jest niewygórowana. Czuć w nim alkohol, ale jednak ladnie nawilża i natluszcza, nie zapchal mnie nic a nic. Uzywam go na noc.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Po pierwsze - olej arganowy... Do dziewczyn ktore uzywaly. Jaki powinien miec smak, zapach i czy nalezy go trzymac w lodowce. Moj do zludzenia przypomina zapachem oliwe z oliwek i to mnie wlasnie martwi. Moge go wogole nakladac na twarz? przyjaciolka o skorze suchej twierdzi, ze ja zapchal. Czy to jest standard przy tym oleju?

Korah - dzieki za porade odnosnie Sylveco. Mam krem z rokitniekiem i zaluje ze nie kupilam tez tego z nagietkiem. Wogole po ile u was chodza te kremy bom ciekawa. A ta pomadka z Sylveco jest lepsza od Alterry? Powiem wam tez szczerze, ze zrobilam sie rokitnikomaniaczka.

Olej arganowy może zapychać, myślę jednak, że stosowany oszczędnie i niecodziennie jest prawdziwym skarbem dla skóry
Co do pomadki Sylveco, to mam akurat wersję bez rokitnika i w zyciu nie mialam lepszej pomadki. Alterry nie próbowalam, natomiast wersja Sylveco z rokitnikiem chyba lekko barwi usta na pomarańczowo, ale nie jest pewna, gdzieś przeczytalam.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-24 o 16:01
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 16:06   #1565
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Kosmetyki naturalne

Seige miałam właśnie odejść od minerałków -używam Jadwiga i EDM (edm zostały mi same na mnie za ciemne),z tego co piszesz wynika ,że mamy podobneony karnacje (mój problem,bo chciałabym przestawić się na płynne podkłady-mineralne nie radzą sobie z śladami po krostkach ,ale np. bourjois detox najjaśniejszy za ciemny , z kolei Lavery i Logony płynnych nie ma gdzoe przestestować przed kupnem w sprawie koloru) . Chyba zamówię u tej dystrybutorki na all. próbki .
Namawiasz na formułę VV - czy testowałas też inne ? chyba się skuszę i tak są tanie tylko nie wiem jaki kolorek...na pewno wezmę Fair Cool i może ten co polecasz Nautral...
Sylvia pomimo ceny na tej zagranicznej stronie chyba bardzij opłaca się przez all ? to oficjalna dystrybutorka na Polskę , a tam jak doliczysz dostawę i czas realizacji , no nie wiem


Korah mówisz o nim ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...me.html&next=1
ta oliwa z oliwek na drugim m. nie jest niebezpieczna ? chętnie go kupię,bo nadal nie mam nawilżacza . A powiedz jeszcze jaką masz alternatywę do tych minerałków,które znęcają się nad Twoimi oczętami ? Coś w płynie ? Powiem Ci ,że polecana przez Ciebie glinka zielona do mycia twarzy super!

Edytowane przez bossy162
Czas edycji: 2011-04-24 o 16:11
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 16:21   #1566
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Korah mówisz o nim ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...me.html&next=1
ta oliwa z oliwek na drugim m. nie jest niebezpieczna ? chętnie go kupię,bo nadal nie mam nawilżacza . A powiedz jeszcze jaką masz alternatywę do tych minerałków,które znęcają się nad Twoimi oczętami ? Coś w płynie ? Powiem Ci ,że polecana przez Ciebie glinka zielona do mycia twarzy super!

Czysta oliwa z oliwek mnie zapycha strasznie, natomiast ten krem nie Podejrzewam, że oliwa po prostu stanowi niewielki % na równi z pozostalymi skladnikami za nią.
Dla mineralków nadal nie mam alternatywy, używam podkladu Gosh, jeden z bezpieczniejszych, ale nie naturalny.
Cieszę się, że glinka Ci sluży, mnie także, bardzo

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-24 o 16:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 16:34   #1567
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czysta oliwa z oliwek mnie zapycha strasznie, natomiast ten krem nie Podejrzewam, że oliwa po prostu stanowi niewielki % na równi z pozostalymi skladnikami za nią.
Dla mineralków nadal nie mam alternatywy, używam podkladu Gosh, jeden z bezpieczniejszych, ale nie naturalny.
Cieszę się, że glinka Ci sluży, mnie także, bardzo
To kupuję go.Lepszy taki niż nic,bo przecież naturalny jest,a dwa : potrzebuję tego nawilżacza w końcu !Możliwe,ze ten rozkład procentowy jest tak jak mówisz korzystny dla nas . Swoją drogą fajnie by było gdyby producenci taki zamieszczali
Tan Gosh,co to fałszywy jego skład był na wizażu ?Nie podrażniają Cię te konserwanty - bo to Twoja cera je średnio tolerowała o ile dobrze pamietam ? ( zreszta chyba żadna cera ich nie lubi )
Ta zielona ma faktycznie dużo zastosowań,ale do włosów nie używam - jako środek myjący i maseczka
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:15   #1568
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Gosh Lift me up na początku mnie lekko zapychal, ale teraz już nie. Parabenów ma na szczescie malo, chyba tylko 2. Mimo wszystko jest to dobry sklad, bez glikoli i innych szkodliwych substancji. Cięzko o tak dobry sklad w zwyklych drogeriach. Jedynie Vichy dermablend jest jeszcze godny uwagi.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-24 o 17:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 17:39   #1569
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czysta oliwa z oliwek mnie zapycha strasznie, natomiast ten krem nie Podejrzewam, że oliwa po prostu stanowi niewielki % na równi z pozostalymi skladnikami za nią.
Dla mineralków nadal nie mam alternatywy, używam podkladu Gosh, jeden z bezpieczniejszych, ale nie naturalny.
Cieszę się, że glinka Ci sluży, mnie także, bardzo
jaka glinka zielona ?
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 17:43   #1570
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Rarrka, to ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-zielonej.html

Dostępna w kilku sklepach internetowych np biolander, albo na allegro.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 17:45   #1571
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czysta oliwa z oliwek mnie zapycha strasznie, natomiast ten krem nie Podejrzewam, że oliwa po prostu stanowi niewielki % na równi z pozostalymi skladnikami za nią.
Dla mineralków nadal nie mam alternatywy, używam podkladu Gosh, jeden z bezpieczniejszych, ale nie naturalny.
Cieszę się, że glinka Ci sluży, mnie także, bardzo
Co do oliwy z oliwek to niesamowicie działa na moje włosy. Dzisiaj moja babcia się nimi zachwycała.
A przed olejami miałam cienkie, nijakie włosy.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:55   #1572
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rarrka, to ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-zielonej.html

Dostępna w kilku sklepach internetowych np biolander, albo na allegro.
dziękuje, kłaniam się
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:08   #1573
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Seige, jestes kolejną osobą ktora zachwala olejek myjacy BU. Jak tlyko wykończe wszystkie rzeczy do demakijażu, to go kupię. Już wiem, ze musze go przetestować. Ciesze się, że sluży Ci Lumiere, ja niestety chyba nie przekonam się do mineralków nigdy. Moje oczy ich nie znoszą. Choć Lumiere nie próbowalam.





Ja obecnie testuje ten krem alterry do cery wrażliwej i jestem bardzo zadowolona, myslę że jest godny zakupu, cena 10 zl jest niewygórowana. Czuć w nim alkohol, ale jednak ladnie nawilża i natluszcza, nie zapchal mnie nic a nic. Uzywam go na noc.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------




Olej arganowy może zapychać, myślę jednak, że stosowany oszczędnie i niecodziennie jest prawdziwym skarbem dla skóry
Co do pomadki Sylveco, to mam akurat wersję bez rokitnika i w zyciu nie mialam lepszej pomadki. Alterry nie próbowalam, natomiast wersja Sylveco z rokitnikiem chyba lekko barwi usta na pomarańczowo, ale nie jest pewna, gdzieś przeczytalam.
Korah, a może zamówisz sobie kilka próbek Lumiere i sprawdzisz - a nóż widelec nie będą Ci podrażniały oczu?
Ten krem Alterry do skóry wrażliwej nie jest przypadkiem również do skóry suchej? Ostatnio patrzyłam na te kremy szukając czegoś do mieszanej/tłustej, ale żadnego nie znalazłam.
Hmm, piszesz, że olej arganowy może zapychać. Ja używam co drugi dzień kremu Dr Shellera z olejem arganowym, to chyba powinno być ok?

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Seige miałam właśnie odejść od minerałków -używam Jadwiga i EDM (edm zostały mi same na mnie za ciemne),z tego co piszesz wynika ,że mamy podobneony karnacje (mój problem,bo chciałabym przestawić się na płynne podkłady-mineralne nie radzą sobie z śladami po krostkach ,ale np. bourjois detox najjaśniejszy za ciemny , z kolei Lavery i Logony płynnych nie ma gdzoe przestestować przed kupnem w sprawie koloru) . Chyba zamówię u tej dystrybutorki na all. próbki .
Namawiasz na formułę VV - czy testowałas też inne ? chyba się skuszę i tak są tanie tylko nie wiem jaki kolorek...na pewno wezmę Fair Cool i może ten co polecasz Nautral...
Sylvia pomimo ceny na tej zagranicznej stronie chyba bardzij opłaca się przez all ? to oficjalna dystrybutorka na Polskę , a tam jak doliczysz dostawę i czas realizacji , no nie wiem


Korah mówisz o nim ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...me.html&next=1
ta oliwa z oliwek na drugim m. nie jest niebezpieczna ? chętnie go kupię,bo nadal nie mam nawilżacza . A powiedz jeszcze jaką masz alternatywę do tych minerałków,które znęcają się nad Twoimi oczętami ? Coś w płynie ? Powiem Ci ,że polecana przez Ciebie glinka zielona do mycia twarzy super!
Przeczytałam informację o podkładach na stronie Lumiere przed zamówieniem ich na Allegro i tam jest info, że dla skóry mieszanej/ tłustej jest właśnie formuła VV, więc nawet nie zamawiałam innych. Fair Cool jest najjaśniejszy ze wszystkich, nawet przy jasnej karnacji może być za jasny i odróżniać się od reszty ciała, no ale spróbuj może akurat będzie dla Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Gosh Lift me up na początku mnie lekko zapychal, ale teraz już nie. Parabenów ma na szczescie malo, chyba tylko 2. Mimo wszystko jest to dobry sklad, bez glikoli i innych szkodliwych substancji. Cięzko o tak dobry sklad w zwyklych drogeriach. Jedynie Vichy dermablend jest jeszcze godny uwagi.
Vichy Dermablend jest niesamowicie kryjący. Tworzy taką ciężką maskę, że skóra absolutnie nie wygląda naturalnie. Kiedyś go stosowałam i moim zdaniem nie nadaje się na codzień. Zaciekawiłaś mnie tym Goshem - nie roluje się w miejscach strategicznych T?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:24   #1574
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Korah, a może zamówisz sobie kilka próbek Lumiere i sprawdzisz - a nóż widelec nie będą Ci podrażniały oczu?
Ten krem Alterry do skóry wrażliwej nie jest przypadkiem również do skóry suchej? Ostatnio patrzyłam na te kremy szukając czegoś do mieszanej/tłustej, ale żadnego nie znalazłam.
Hmm, piszesz, że olej arganowy może zapychać. Ja używam co drugi dzień kremu Dr Shellera z olejem arganowym, to chyba powinno być ok?


Vichy Dermablend jest niesamowicie kryjący. Tworzy taką ciężką maskę, że skóra absolutnie nie wygląda naturalnie. Kiedyś go stosowałam i moim zdaniem nie nadaje się na codzień. Zaciekawiłaś mnie tym Goshem - nie roluje się w miejscach strategicznych T?

Lift me up ma recenzje na KWC. Myślę, że jeśli sluzą Ci mineraly, to nie ma sensu z nich rezygnować na rzecz Gosha, aczkolwiek Gosh jest jak dla mnie bez wad, no poza tymi parabenami i tym, że to w końcu mimo wszystko silikonowy podklad.


Co do opisu kremu przez producenta, to nie ma się co tym sugerować. Krem do skory suchej może być z powodzeniem stosowany przez cery tluste i mieszane, wszystko zawsze zależy od skladu, nie od opisu producenta. Często jest wręcz odwrotnie, sklady do cer tlustych i mieszanych bardziej nadaja się dla suchych i dojrzalych.

Mowa byla o oleju arganowym 100%, to zupelnie coś innego niż olej zawarty w kremie. Chodzi o100% stężenia nakladanego na twarz.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:27   #1575
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jakby ktoś chciał to mogę przesłać jakąś próbkę podkładów mineralnych firmy Adorned with Grace Minerals, Meow, Lumiere. Zostały mi jakieś próbki, które mi nie odpowiadają. Na spróbowanie w sam raz
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:43   #1576
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jakby ktoś chciał to mogę przesłać jakąś próbkę podkładów mineralnych firmy Adorned with Grace Minerals, Meow, Lumiere. Zostały mi jakieś próbki, które mi nie odpowiadają. Na spróbowanie w sam raz

A jaki mas zodcień cery mniej wiecej?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:51   #1577
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A jaki mas zodcień cery mniej wiecej?
Cerę mam śniadą w kolorze złoto-oliwkowym, ale mam również jaśniejsze odcienie minerałów i kilka w zupełnie nietrafionym kolorze. Jak jesteś zainteresowana to mogę wysłać listę tego co mam na PW
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:56   #1578
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Cerę mam śniadą w kolorze złoto-oliwkowym, ale mam również jaśniejsze odcienie minerałów i kilka w zupełnie nietrafionym kolorze. Jak jesteś zainteresowana to mogę wysłać listę tego co mam na PW

Oj no niewiem, czy coś znajdę dla siebie, bo ja mam z kolei odcień cery bardzo jasny, chlodny, piaskowy wpadający w róż. Ale jak piszesz, że masz nietrafione odcienie, to poprosze o tą listę, może co z tego będzie Z góy dzięki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 22:35   #1579
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Co do oliwy z oliwek to niesamowicie działa na moje włosy. Dzisiaj moja babcia się nimi zachwycała.
A przed olejami miałam cienkie, nijakie włosy.
ooo, z oliwytylko raz uzylam i z tego co pamietam - nie powalil mnie ;| pewnie za mocno zmylam, za krotko trzymalam .....
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Lift me up ma recenzje na KWC. Myślę, że jeśli sluzą Ci mineraly, to nie ma sensu z nich rezygnować na rzecz Gosha, aczkolwiek Gosh jest jak dla mnie bez wad, no poza tymi parabenami i tym, że to w końcu mimo wszystko silikonowy podklad.


Co do opisu kremu przez producenta, to nie ma się co tym sugerować. Krem do skory suchej może być z powodzeniem stosowany przez cery tluste i mieszane, wszystko zawsze zależy od skladu, nie od opisu producenta. Często jest wręcz odwrotnie, sklady do cer tlustych i mieszanych bardziej nadaja się dla suchych i dojrzalych.

Mowa byla o oleju arganowym 100%, to zupelnie coś innego niż olej zawarty w kremie. Chodzi o100% stężenia nakladanego na twarz.
VV dla tlustej/mieszanej cery a dla suchej/mieszanej buzki?
LUMIERE - decyduje sie na te mineraly jako pierwsze, oczywiscie probeczki
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 23:09   #1580
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
ooo, z oliwytylko raz uzylam i z tego co pamietam - nie powalil mnie ;| pewnie za mocno zmylam, za krotko trzymalam .....

VV dla tlustej/mieszanej cery a dla suchej/mieszanej buzki?
LUMIERE - decyduje sie na te mineraly jako pierwsze, oczywiscie probeczki


VV polecilabym jedynie cerom bardzo tlustym, które mają ogromny problem z blyszczeniem twarzy.
Do mieszanej i suchej na pewno lepszy bedzie FF.
Luminesse jest takze bardziej dla cer mieszanych w kierunku tlustych i jest mniej kryjący.
Natomiast Cashmere polecilabym jedynie cerze nie majacej żadnych niedoskonalości, wlasciwie takiej, która nie musi sie malować, żeby dobrze wyglądać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 23:36   #1581
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah jesli moge cos doradzic w kwestii Lumiere... Otoz - wybralam je po zmianie marketingu EDM na niekorzysc klienta, choc mam ze dwa ulubione produkty z EDM ktore bede zamawiac. Lumiere wybralam z uwagi na latwosc doboru koloru, przejrzystosc strony, dodatkowo szeroki asortyment rozy i cieni, poza tym raz do roku maja duza obnizke i mysle ze takie doroczne zakupy w zupelnosci mi wystarcza do nastepnego grudnia. Ale do rzeczy. Kupilam w ciemno trzy formuly a co za tym idzie 3 kolory (bo w lumiere kazdy kolor w roznych formulach jest inny). Mialam duzo szczescia bo utrafilam prawie w 10. Roze sa cudowne (posiadam 1 pelen i kilka probek) cienie rowniez (mam 3). Jedyne z czego nie bylam zadowolona to rozswietlacz ale duzo osob sobie go chwali za subtelnosc wlasnie. Z podkladow mam formuly FlawlessFace, Veena Velvet i Casmere i musze powiedziec, ze po dlugim uzywaniu optuje za FF!!! Jest to dla mnie o tyle szok, ze na poczatku go nie cierpialam bo robil mi maske a teraz go uwielbiam bo nie nakladam jak pozostale gormuly flat topem tylko regularnym kabuki przy czym nakladam bardzo niewiele i mocno otrzepuje pedzelek. Nie jest tak sypki kak pozostale, wiec nie powinien podrazniac ci oczu. Poza tym przy oszvzednym uzywaniu efekt daje podobny za to jego wydajnosc jest po prostu niewiarygodna!!! Uzywam go prawie codziennie a zuzycie to dopiero ok 1/5 sloiczka, przy czym VV zuzylam juz polowe a uzywam go sporadycznie! FF do tego nie wysusza tak bardzo z uwagi na zawartosc skwalanu i czegos tam jeszcze(nalezy do gatunku bardziej 'mokrych' mineralow razem z np. Lucy Minerals, ktorej akurat nie probowalam) Ma do tego lepsza przyczepnosc na twarzy i chyba mnie osobiscie lepiej zachowuje sie na filtrze niz VV. Mam wrazenie, ze VV bardziej sie wazy w zmarszczkach ale to moje prywatne spostrzezenie. Lubie VV w dalszym ciagu niemniej jego wydajnosc jak na moje potrzeby nie jest zadowalajaca. Co do Casmere sie nie wypowiadam, bo uzylam moze raz i ma ciut mniejsze krycie, wiec obadam kiedy moja cera wyjdzie na prosta.
Co do pedzli to zamowilam sobie kabuki z Pixie bo jako jedyny (poza EDM i Sunshide ale to ten sam producent tych pedzli chyba) ma dluga raczke. Nie cierpie swojego kabuki z Body Shopu ktory jest krociutki. Jeszcze nie dostalam pedzla ale nie moge sie doczekac.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 00:57   #1582
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

La songerie,
Fajnie ze Ci przypasowalo Lumiere,moja ulubiona formula to tez ff,vv uzywam czasami ale ff lepiej kryje i nie wysusza,uwielbiam mineraly,moja skora przeszla prawdziwa transformacje odkad odkrylam mineraly,filtry I naturalna lecz minimalistyczna pielegnacje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 09:49   #1583
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ślicznie dzięki Korah!!
W taki razie ja sobie spróbuję FF 3 próbeczki i dwie Cashmiere.. mam nadzieję, że to da mi pełen obraz mineralnych kosmetyków i będę mogła się zdecydować na pełnowymiarowy produkt na allegro ...

Dziewczyny, minerały w wieku 19 lat mniej będą 'wywoływać' zmarszczki?
Nie śmiać się proszę.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-04-25 o 09:51
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:12   #1584
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja jestem w pełni zadowolona z VV, ale czytając Wasze posty zastanawiam się nad wypróbowaniem FF, tak z ciekawości, chociaż wątpię czy mogłoby zachowywać się lepiej na mojej twarzy, skoro VV jest imho idealne. No ale może istnieje coś takiego jak idealna idealność

Wczoraj nie zastosowałam kremu na zapryszczone okolice brody i na same syfki nałożyłam olejek herbaciany. Niestety dzisiaj rano syfki były dokładnie takie jak przedtem. Czy olejek potrzebuje więcej czasu, żeby działać, czy po prostu mam uznać, że u mnie się nie sprawdza?

Btw, od kilku dni poszukuję w miejscowych aptekach tej maści z witaminą E dla synka - jak na razie bez skutku. Chyba będę musiała zamówić przez Internet. Zresztą ten sam problem mam z kremem Sylveco. Podobno nie ma go nawet w okolicznych hurtowniach. Województwo mazowieckie, a takie zacofane...
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60

Edytowane przez seige
Czas edycji: 2011-04-25 o 10:16
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:57   #1585
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Ja jestem w pełni zadowolona z VV, ale czytając Wasze posty zastanawiam się nad wypróbowaniem FF, tak z ciekawości, chociaż wątpię czy mogłoby zachowywać się lepiej na mojej twarzy, skoro VV jest imho idealne. No ale może istnieje coś takiego jak idealna idealność

Wczoraj nie zastosowałam kremu na zapryszczone okolice brody i na same syfki nałożyłam olejek herbaciany. Niestety dzisiaj rano syfki były dokładnie takie jak przedtem. Czy olejek potrzebuje więcej czasu, żeby działać, czy po prostu mam uznać, że u mnie się nie sprawdza?

Btw, od kilku dni poszukuję w miejscowych aptekach tej maści z witaminą E dla synka - jak na razie bez skutku. Chyba będę musiała zamówić przez Internet. Zresztą ten sam problem mam z kremem Sylveco. Podobno nie ma go nawet w okolicznych hurtowniach. Województwo mazowieckie, a takie zacofane...
Seige moze faktycznie wyprobuj jeszcze formule FF. Bedziesz miala pelna jasnosc. Tylko musisz nakladac jej ociupinke, nie tyle co VV bo ja sobie tak raz pofolgowalam i o ile w sztucznym domowym swietle bylo ok, to na zewnatrz wygladalam okropnie z masa tynku.

Co do Sylveco - zerknij na strone producenta http://sylveco.pl/ Maja tam spis miejsc, w ktorych mozesz kupic ich produkty. W przyplywie duzej desperacji mozesz zawsze kupic na ich stronie.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
La songerie,
Fajnie ze Ci przypasowalo Lumiere,moja ulubiona formula to tez ff,vv uzywam czasami ale ff lepiej kryje i nie wysusza,uwielbiam mineraly,moja skora przeszla prawdziwa transformacje odkad odkrylam mineraly,filtry I naturalna lecz minimalistyczna pielegnacje
No ja tez sie ciesze moja droga - moj portfel odsapnal. Zakupy raz do roku w moim przypadku wystarcza, wiec i maz sie cieszy.

Czarny Elfie gdzie twoj blog?

Hey, Sicilia, Czarny Elfie! Pamitam, ze ktoras z was jak nie wszystkie rozwazala zakup tego filtra:
http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...-oz/20563?at=0
Uzywam go pod mineraly, od powrotu z Polski praktycznie. Krecilam sie kolo niego dosyc dluuugo az moj regularny filtr z Bootsa nie byl na wykonczeniu. Zamowilam go bedac jeszcze w Polsce przez internet. Kiedy wrocilam przyszedl jakos za dwa dni. Jest on dla mnie kompletnym zaskoczeniem, jako ze nie pobiela i wchlania sie natychmiastowo do matu!!! Osoby z sucha skora musza sie sporo nawilzyc pod niego jesli do tego uzywaja mineralow. Efekt jest niesamowity, bo mozna nalozyc nawet 3 warstwy i nie trzeba czekac nawet 5 minut pomiedzy. Dla mnie to prawdziwa rewolucja w dziedzinie filtrow, bo czesto nie uzywalam ich z uwagi na moj ograniczony czas rano (mam na makijaz jakies 10 minut jedynie). Jedyna wada to chyba tylko fakt, ze jest to 30 a nie 50, innej sie nie doszukalam.
Ma ktoras z was ten filtr? Jakies wrazenia?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 11:12   #1586
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czesc dziewczyny, dlugo mnie nie bylo, wizaz nie dzialal pare dni i praca..a teraz dlugo nadrabialam zaleglosci

Kupilam sobie korektor po oczy Bourjois bio detox, tez z Ekocert. Tragedia!! Nie da sie go nalozyc, roluje sie, nawet przy delikatym wklepaniu robia sie grudeczki, nie mozna uzyskac "gladkiej powierzchni", juz nie wspomne o jakimkolwiek przykryciu cieni..zla jestem, bo nie dosc, ze kasa zmarnowana, to ciagle jestem skazana na korektor z Max Factor.

Dobra wiadomosc dla dziewczyn z UK - w Boots i Superdrug pojawilo sie stoisko z kolorowka Une, polowa z nich ma certyfikat Ekocert, sa podlady w plynie i mineraly, pudry, cienie, tusze, korektory tez, ale akurat bez certyfikatu
Kupie cos, jak cos starego wykoncze.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 11:27   #1587
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, dlugo mnie nie bylo, wizaz nie dzialal pare dni i praca..a teraz dlugo nadrabialam zaleglosci

Kupilam sobie korektor po oczy Bourjois bio detox, tez z Ekocert. Tragedia!! Nie da sie go nalozyc, roluje sie, nawet przy delikatym wklepaniu robia sie grudeczki, nie mozna uzyskac "gladkiej powierzchni", juz nie wspomne o jakimkolwiek przykryciu cieni..zla jestem, bo nie dosc, ze kasa zmarnowana, to ciagle jestem skazana na korektor z Max Factor.

Dobra wiadomosc dla dziewczyn z UK - w Boots i Superdrug pojawilo sie stoisko z kolorowka Une, polowa z nich ma certyfikat Ekocert, sa podlady w plynie i mineraly, pudry, cienie, tusze, korektory tez, ale akurat bez certyfikatu
Kupie cos, jak cos starego wykoncze.
Witaj kochana! No ja tez mialam spore zaleglosci... Co do tego korektora to musialas nie doczytac bo osobiscie przed nim ostrzegalam. Zasycha zanim sie go wklepie i robi maske pod oczami. Koszmar! Juz wole Loreala z niemineralnych lub Rimmela niestety...
Co do tej firmy Une to kojarze cos. Nie przypadlo mi do gustu jedynie jakas taka bladosc kolorow w ich kolorowce no i ceny w przelozeniu na moje kochane mineralki z USA. Jednak UK to drogi kraj w porownaniu do USA. Jednak nie obrazilabym sie gdyby mieli jakis przyzwoity puder prasowany do poprawek w ciagu dnia.

Henieczka podobaja mi sie twoje zbiory kosmetyczne. Jak bede miala wiecej czasu to obfoce swoje.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 11:43   #1588
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Korah jesli moge cos doradzic w kwestii Lumiere... Otoz - wybralam je po zmianie marketingu EDM na niekorzysc klienta, choc mam ze dwa ulubione produkty z EDM ktore bede zamawiac. Lumiere wybralam z uwagi na latwosc doboru koloru, przejrzystosc strony, dodatkowo szeroki asortyment rozy i cieni, poza tym raz do roku maja duza obnizke i mysle ze takie doroczne zakupy w zupelnosci mi wystarcza do nastepnego grudnia. Ale do rzeczy. Kupilam w ciemno trzy formuly a co za tym idzie 3 kolory (bo w lumiere kazdy kolor w roznych formulach jest inny). Mialam duzo szczescia bo utrafilam prawie w 10. Roze sa cudowne (posiadam 1 pelen i kilka probek) cienie rowniez (mam 3). Jedyne z czego nie bylam zadowolona to rozswietlacz ale duzo osob sobie go chwali za subtelnosc wlasnie. Z podkladow mam formuly FlawlessFace, Veena Velvet i Casmere i musze powiedziec, ze po dlugim uzywaniu optuje za FF!!! Jest to dla mnie o tyle szok, ze na poczatku go nie cierpialam bo robil mi maske a teraz go uwielbiam bo nie nakladam jak pozostale gormuly flat topem tylko regularnym kabuki przy czym nakladam bardzo niewiele i mocno otrzepuje pedzelek. Nie jest tak sypki kak pozostale, wiec nie powinien podrazniac ci oczu. Poza tym przy oszvzednym uzywaniu efekt daje podobny za to jego wydajnosc jest po prostu niewiarygodna!!! Uzywam go prawie codziennie a zuzycie to dopiero ok 1/5 sloiczka, przy czym VV zuzylam juz polowe a uzywam go sporadycznie! FF do tego nie wysusza tak bardzo z uwagi na zawartosc skwalanu i czegos tam jeszcze(nalezy do gatunku bardziej 'mokrych' mineralow razem z np. Lucy Minerals, ktorej akurat nie probowalam) Ma do tego lepsza przyczepnosc na twarzy i chyba mnie osobiscie lepiej zachowuje sie na filtrze niz VV. Mam wrazenie, ze VV bardziej sie wazy w zmarszczkach ale to moje prywatne spostrzezenie. Lubie VV w dalszym ciagu niemniej jego wydajnosc jak na moje potrzeby nie jest zadowalajaca. Co do Casmere sie nie wypowiadam, bo uzylam moze raz i ma ciut mniejsze krycie, wiec obadam kiedy moja cera wyjdzie na prosta.
Co do pedzli to zamowilam sobie kabuki z Pixie bo jako jedyny (poza EDM i Sunshide ale to ten sam producent tych pedzli chyba) ma dluga raczke. Nie cierpie swojego kabuki z Body Shopu ktory jest krociutki. Jeszcze nie dostalam pedzla ale nie moge sie doczekac.


Bardzo Ci dziękuję za pelen obraz. Jak dobrze pójdzie to dostanę próbeczki róznych firm od Klolci przez wymiankę, takze Lumiere VV i zobaczymy, co z tego będzie. Po EDM mam mieszane uczucia, ale widzę, że sklady są przerózne, co formula to inny sklad zupelnie, więc próbować trzeba.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ślicznie dzięki Korah!!
W taki razie ja sobie spróbuję FF 3 próbeczki i dwie Cashmiere.. mam nadzieję, że to da mi pełen obraz mineralnych kosmetyków i będę mogła się zdecydować na pełnowymiarowy produkt na allegro ...

Dziewczyny, minerały w wieku 19 lat mniej będą 'wywoływać' zmarszczki?
Nie śmiać się proszę.

Na pewno opóźnią proces starzenia, są zdrowsze od podkladów silikonowych i zawierajacych talc

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Ja jestem w pełni zadowolona z VV, ale czytając Wasze posty zastanawiam się nad wypróbowaniem FF, tak z ciekawości, chociaż wątpię czy mogłoby zachowywać się lepiej na mojej twarzy, skoro VV jest imho idealne. No ale może istnieje coś takiego jak idealna idealność

Wczoraj nie zastosowałam kremu na zapryszczone okolice brody i na same syfki nałożyłam olejek herbaciany. Niestety dzisiaj rano syfki były dokładnie takie jak przedtem. Czy olejek potrzebuje więcej czasu, żeby działać, czy po prostu mam uznać, że u mnie się nie sprawdza?

Btw, od kilku dni poszukuję w miejscowych aptekach tej maści z witaminą E dla synka - jak na razie bez skutku. Chyba będę musiała zamówić przez Internet. Zresztą ten sam problem mam z kremem Sylveco. Podobno nie ma go nawet w okolicznych hurtowniach. Województwo mazowieckie, a takie zacofane...


Może nie zadzialal dostatecznie mocno na Ciebie, poradzilabym posmarować w ciagu dnia ze 2 razy i na noc i podejrzewam, że znikną te niespodzianki.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:08   #1589
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
No ja tez sie ciesze moja droga - moj portfel odsapnal. Zakupy raz do roku w moim przypadku wystarcza, wiec i maz sie cieszy.

Czarny Elfie gdzie twoj blog?

Hey, Sicilia, Czarny Elfie! Pamitam, ze ktoras z was jak nie wszystkie rozwazala zakup tego filtra:
http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...-oz/20563?at=0
Uzywam go pod mineraly, od powrotu z Polski praktycznie. Krecilam sie kolo niego dosyc dluuugo az moj regularny filtr z Bootsa nie byl na wykonczeniu. Zamowilam go bedac jeszcze w Polsce przez internet. Kiedy wrocilam przyszedl jakos za dwa dni. Jest on dla mnie kompletnym zaskoczeniem, jako ze nie pobiela i wchlania sie natychmiastowo do matu!!! Osoby z sucha skora musza sie sporo nawilzyc pod niego jesli do tego uzywaja mineralow. Efekt jest niesamowity, bo mozna nalozyc nawet 3 warstwy i nie trzeba czekac nawet 5 minut pomiedzy. Dla mnie to prawdziwa rewolucja w dziedzinie filtrow, bo czesto nie uzywalam ich z uwagi na moj ograniczony czas rano (mam na makijaz jakies 10 minut jedynie). Jedyna wada to chyba tylko fakt, ze jest to 30 a nie 50, innej sie nie doszukalam.
Ma ktoras z was ten filtr? Jakies wrazenia?
Nie ma to jak znalesc idealny podkladZeby tylko Lumiere podklady w kompakcie wprowadzilo to juz by bylo idealnie

Moj blog w podpisie-z prawej strony

Kusisz tym filtrem-ale ja sie boje go bo ma w skladzie Calendula(a mnie to na 99% podraznia),ciekawa jestem czy gdybym napisala do firmy to by mi przyslali probke?Musze sprobowac...
A pachnie on intensywnie?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:19   #1590
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Nie ma to jak znalesc idealny podkladZeby tylko Lumiere podklady w kompakcie wprowadzilo to juz by bylo idealnie

Moj blog w podpisie-z prawej strony

Kusisz tym filtrem-ale ja sie boje go bo ma w skladzie Calendula(a mnie to na 99% podraznia),ciekawa jestem czy gdybym napisala do firmy to by mi przyslali probke?Musze sprobowac...
A pachnie on intensywnie?
hmmm dziwi mnie, ze nagietek cie podraznia bo dodawany jest w kosmetykach jako skladnik lagodzacy podraznienia. Pelni taka funkcje szczegolnie w kosmetykach dla dzieci. Ja jednak mam mala wiedze w zakresie alergii, wiec sie nie wypowiadam w tym temacie, bo mozesz miec trafne przypuszczenia. Sprobuj probke wysepic bo filtr tani nie jest, jednak w przelozeniu na ilosc to drogi nie jest rowniez. Idealny na lato bo zwiejsza przyczepnisc i makijaz mi tak szybko nie splywa.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.