Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 18:50   #331
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

porównanie jasności (to nie jest pokazanie odcieni, bo światło kiepskie) EDM Fair Neutral Intensive i FC Lightest#1
widać, że Joppa jest jaśniejsza, na ręce i w świetle dziennym jeszcze bardziej

w mniejszym pojemniczku Fair Neutral
w większym Lightest#1

i druga fotka na ręce

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-24 o 18:55
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:34   #332
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dzięki Cathy - Medium Light 2 mam SC a ML 1# FC- która i tak wygląda nieco lepiej od 2#.

Pomalowałam się dziś ML 1# FC na popołudnie - po pierwszym nałożeniu tak jak to robie z EDM normalnie miałam okropną tapete na twarzy, z daleka było widać, że na twarzy mam maske Więc wacik poszedł w ruch i troche "zdjęłam" ten tynk z twarzy.
Później było już tylko gorzej, cały podkład się zważył i powłaził w pory , znikł i został tylko w porach mimo , iż baza była taka jak zwykle - krzemionka i troche STF sunlight to strefa T zaczęła się szybko świecić. Mimo dobrych chęci nic z tego nie wyszło ... Nie ten typ EDM sprawdzają się lepiej i mogę im bardziej ufać. Spróbuję jeszcze jutro z Joppa jak nic z tego nie wyjdzie to ktoś inny się nimi zadowoli
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:37   #333
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Mnie FC nie pasuje, a wszystkie pozostale formuly z joppa tak
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:43   #334
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Popróbuje jeszcze ML 2# SC i zobaczymy ale jak to Frantic mówi "jajecznica"
Nie wiem jak się spiszą inne formuły i czy będą kryć , mam cerę skłonną do mocnego świecenia w strefie T i nie wiem czy te formuły będą w związku z tym to ograniczyć.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 23:08   #335
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dla mnie też FC odpada, wyglądam w nim jak przysypana mąką. Jeszcze formuła Morning Dew czasem mi taką pudrową mąkę na buzi robi, a czasem jest ok, więc jest mało przewidywalna.
Natomiast pozostałe dwie formuły (Soft i Simply) to zupełnie inna bajka. Brak pudrowości, więcej kremowości, większa trwałość.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:23   #336
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Właśnie weszłam na stronę Joppa i się wkręcam. Jak tylko rozpocznie mi się nowy cykl miesięczny na kredytówce, zamówię próbki.

Jestem zachwycona różami (na razie na monitorze). W repertuarze EDM większość jest nie dla mnie, na Earthen Glow nie podoba mi się nic - a tu...

Raspberry Ice
Delightful
Tickle Me Pink
Crazy In Love
Just Blush
i ze dziesięć innych
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:37   #337
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Właśnie ja dzisiaj się zachwycam różem Pink Lemonade na moich policzkach. Na początku jak go zobaczyłam, to myślałam, że to cień do powiek. Ale wygląda naprawdę dobrze. Wydaje się dość chłodnym jasnym różem, ale na mojej skórze wychodzi dość ciepło i bardzo świeżo.
Zadowolona jestem nim tak bardzo, że chciałam nawet kliknąć niedawno pełnowymiarowe opakowanie, ale 14$ to jednak ciut sporo. Wymyśliłam więc sobie, że wezmę ze 3-4 próbki. Jak przesypię sobie je wszystkie do słoiczka samplowego to wystarczy mi tego na rok. Taka sprytna jestem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 15:39   #338
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Właśnie weszłam na stronę Joppa i się wkręcam. Jak tylko rozpocznie mi się nowy cykl miesięczny na kredytówce, zamówię próbki.

Jestem zachwycona różami (na razie na monitorze). W repertuarze EDM większość jest nie dla mnie, na Earthen Glow nie podoba mi się nic - a tu...

Raspberry Ice
Delightful
Tickle Me Pink
Crazy In Love
Just Blush
i ze dziesięć innych
Joppa ma piękne róże. Raspberry Ice mam pełnowymiarowy, resztę wymienionych w próbkach i oprócz tego jeszcze Pink Lemonade, który jest fantastycznym rozświetlaczo - różem
Frantic przy naszym maniactwie bez próbek byśmy już dawno zbankrutowały Trzeba sobie radzić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-25 o 15:41
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:45   #339
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie ja dzisiaj się zachwycam różem Pink Lemonade na moich policzkach. Na początku jak go zobaczyłam, to myślałam, że to cień do powiek. Ale wygląda naprawdę dobrze. Wydaje się dość chłodnym jasnym różem, ale na mojej skórze wychodzi dość ciepło i bardzo świeżo.
Fajnie, że podoba Ci się pink lemonade...Ja się nim tylko maznęłam i stwierdziłam, że to nie dla mnie odcień
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:51   #340
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Joppa ma piękne róże. Raspberry Ice mam pełnowymiarowy, resztę wymienionych w próbkach i oprócz tego jeszcze Pink Lemonade, który jest fantastycznym rozświetlaczo - różem
Frantic przy naszym maniactwie bez próbek byśmy już dawno zbankrutowały Trzeba sobie radzić
To prawda, róże mają naprawdę niezłe. I dobrze, że te próbki są i jeszcze póki co darmowa wysyłka, bez tego ani rusz.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Fajnie, że podoba Ci się pink lemonade...Ja się nim tylko maznęłam i stwierdziłam, że to nie dla mnie odcień
Dlatego bardzo Ci dziękuję za próbasa, pewnie w ciemno bym tego koloru nie kupiła i nie dowiedziała się, jak mi ładnie w nim.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:05   #341
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dlatego bardzo Ci dziękuję za próbasa, pewnie w ciemno bym tego koloru nie kupiła i nie dowiedziała się, jak mi ładnie w nim.
nie ma za co Ja dzięki Tobie odkryłam champagne EDM, który wpisałam na listę zakupową

martwa papuga - ja mam próbkę Crazy in love , ale jakoś średnio mi pasuje, więc jakbyś miała ochotę, to mogę Ci go oddać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 17:39   #342
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Joppa ma piękne róże. Raspberry Ice mam pełnowymiarowy, resztę wymienionych w próbkach
Nie bez powodu wymieniłam go na pierwszym miejscu.
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
martwa papuga - ja mam próbkę Crazy in love , ale jakoś średnio mi pasuje, więc jakbyś miała ochotę, to mogę Ci go oddać
Dziękuję, to bardzo miłe ale... już zdążyłam złożyć zamówienie.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:21   #343
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Mnie zauroczyly cienie.. swietnie sie trzymaja bez bazy, szok! w porownaniu do buff'd.. to nie ma co porownywac!
Puder finishing silk medium - niezle wygladza, nie wiem czy ma matowic ale u mnie tego nei robi. Do okolo godziny czasu mam twarz jak z zurnala jesli chodzi o nieswiecenie sie a potem jest coraz gorzej

ten róz hush dzis do mnie przemowil.. chyba zazwyczaj za malo nakladalam różu, bo w zasadzie go nie widzialam na twarzy, ale po paru godzinach tworzyl sie placek [roze z edm].. a ten hush.. kurcze no dzis mi sie go za duzo nasypalo na spodek a ze czasu nie mialam, to sie wszystkim wymazalam i wyszlo swietnie! niby to bardzo ciemne bordo,sliwka.. taki mocny kolorek, to na twarzy wyglada super!!! i w ciagu dnia nie zauwazylam zeby jakos mi sie zbil w plame na policzku..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:30   #344
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ooooo, a mnie ten Hush przeraża (kolorystycznie) - jeszcze sie do niego nie dobrałam.
Formułą FC podkładu smaruję się od tygodnia i jestem zachwycona Udało mi się trafić odcień (dzięki Pastereczce ) i formułę - trzyma się na twarzy przez cały dzień bez przebijania tłuszczu, bez warzenia i spływania podkładu. I to nałożona na krem, a nie na suchą skórę Naprawde duże osiągnięcie.
Chyba z nimi zostanę na dłużej.
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:58   #345
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Fajnie, że podoba Ci się pink lemonade...Ja się nim tylko maznęłam i stwierdziłam, że to nie dla mnie odcień
Kasiu a jakich rózów używasz konkretnie?W tym temacie jestem jeszcze zielona a jakoś pomyślałam,że trochę podobna kolorystycznie jestem do ciebie.Sądząc po avatarze.Jak chcesz to zajrzyj na moje nk.Ja mam niebieskie oczy i do tej pory używam day dream i new shoes.

Wczoraj poszło kolejne zamówienie z joppa.
Moze jakieś róze właśnie tym razem wykombinuję.

Mam podkład Light#2 FC i jakoś mało kryje moim zdaniem.
Muszę zrobić od nowa testy wszystkich minerałów, które posiadam i tylko tych których kolor mi odpowiada.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:57   #346
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

to ja też się włączę do tej pory używałam tylko daydream i snooze bar z EDM ale w obu nie wyglądałam dobrze (nie umiem używac róży, nie mam widocznych kości policzkowych to nie wiem jak malować coś czego nie ma, kolory raczej nietrafione - tzn wygladałam właściwie jakbym się nie pomalowała, takie miałam zaczerwinione) aż z joppa zamówiłam bronzery... i to jest to!
w życiu nie sądziłam że będę używac bronzera!! a to strzał w 10! mam cerę jaśniejszą i żółciejszą niż cathy (tak mi się wydaje) i w bronzerze back from the beach wyglądam naprawdę fajnie ;p (gdybym tylko wiedziała jak go nakładac ale codziennie próbuję, może sie wreszcie nauczę)
mam jeszcze multi-purpose serenity, ma mniej drobinek od back from the beach i kapkę różu - już nie jest tak spektakularnie, ale też ok

a podkład joppa na razie (dopiero pierwszy dzień testów za mną) jakoś mi nie odpowiada... ale nie wiem czemu, nie umiem powiedziec co jest nie tak... jutro spróbuję ciemniejszy odcień, może będzie ok?
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:08   #347
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

myko a jaka formule masz?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:17   #348
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
myko a jaka formule masz?
Soft Coverage (Lightest #2 i Light #2) bo tylko one na zdjęciach wydawały się wystarczająco żółte, na mojej szyi w teście paskowym oba wyglądają dobrze, jednak ten lightest na całej twarzy trochę za jasny... albo nie wiem co z nim nie tak
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:36   #349
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Kasiu a jakich rózów używasz konkretnie?W tym temacie jestem jeszcze zielona a jakoś pomyślałam,że trochę podobna kolorystycznie jestem do ciebie.Sądząc po avatarze.Jak chcesz to zajrzyj na moje nk.Ja mam niebieskie oczy i do tej pory używam day dream i new shoes.

Wczoraj poszło kolejne zamówienie z joppa.
Moze jakieś róze właśnie tym razem wykombinuję.

Mam podkład Light#2 FC i jakoś mało kryje moim zdaniem.
Muszę zrobić od nowa testy wszystkich minerałów, które posiadam i tylko tych których kolor mi odpowiada.
Dla mnie podklad Light#2 jest zbyt jasny (chociaż ja mam go w formule SC), za to prawie dobry jest Medium Light#2 ale też w formule SC, bo w FC jest u mnie strasznie ciemny i pomarańczowy

Co do różów- tak patrzę na Twoje zdjęcia na nk i mam wrażenie, że masz odrobinę chłodniejszą karnację niż moja (ale to może wina fotek )
Z joppa mam obecnie tylko 4 już, bo reszta poszła w świat
Zostały mi :
- Cranapple - jako jeden z nielicznych nie ociepla się na mojej skórze i daje piekny efekt (ale nałożony w małej ilości, bo gdy przesadzę, wyłażą z niego sinawe tony, co mi się wcale nie podoba
- Crazy in Love - piękny kolor, ale na mojej skórze wpada w ceglany odcień (dziwne, bo w słoiczku na pewno ceglany nie jest)
- Carribean (bronzer) to piękny chłodny beż, dość jasny u mnie
- Blushing Bride- jeden z tych zagadkowych dla mnei odcieni, który czasem wygląda świetnie (delikatny, naturalny odcień), a na niektorych podkładach jakiś taki szarobury błysk z niego wychodzi

Jutro zrobię fotki w świetle dziennym
Tak więc ja swojego różu z joppa jeszcze nie odnalazłam, ale szukać będę, bo z trwałością całkiem nieźle u nich.

Ja własnie sobie wymyśliłam, że od następnego tygodnia prowadzę dzienniczek- dokładnie zapisuję dzień, użyty podkład z odcieniem i formułą, to, co nałożyłam pod i na i swoje spostrzeżenia odnośnie testów po całym dniu Może to pomoże mi uporządkować to wszystko, bo zaczynam się powoli gubić i czasem już nie wiem, co mi odpowiada, a co nie i dlaczego

ps. jeżeli chodzi Ci o róże inne niż joppa, to tu mam znacznie więcej do powiedzenia i mam całą listę tych, które uwielbiam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-25 o 21:43
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 21:58   #350
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
to ja też się włączę do tej pory używałam tylko daydream i snooze bar z EDM ale w obu nie wyglądałam dobrze (nie umiem używac róży, nie mam widocznych kości policzkowych to nie wiem jak malować coś czego nie ma, kolory raczej nietrafione - tzn wygladałam właściwie jakbym się nie pomalowała, takie miałam zaczerwinione) aż z joppa zamówiłam bronzery... i to jest to!
w życiu nie sądziłam że będę używac bronzera!! a to strzał w 10! mam cerę jaśniejszą i żółciejszą niż cathy (tak mi się wydaje) i w bronzerze back from the beach wyglądam naprawdę fajnie ;p (gdybym tylko wiedziała jak go nakładac ale codziennie próbuję, może sie wreszcie nauczę)
mam jeszcze multi-purpose serenity, ma mniej drobinek od back from the beach i kapkę różu - już nie jest tak spektakularnie, ale też ok
Też jestem fanką bronzera Back From The Beach. Piękny bronzer dla ciepłych karnacji. Nałożony na cała twarz daje efekt muśnięcia słońcem. Również do konturowania rysów twarzy jak znalazł.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:50   #351
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dla mnie podklad Light#2 jest zbyt jasny (chociaż ja mam go w formule SC), za to prawie dobry jest Medium Light#2 ale też w formule SC, bo w FC jest u mnie strasznie ciemny i pomarańczowy

Co do różów- tak patrzę na Twoje zdjęcia na nk i mam wrażenie, że masz odrobinę chłodniejszą karnację niż moja (ale to może wina fotek )
Z joppa mam obecnie tylko 4 już, bo reszta poszła w świat
Zostały mi :
- Cranapple - jako jeden z nielicznych nie ociepla się na mojej skórze i daje piekny efekt (ale nałożony w małej ilości, bo gdy przesadzę, wyłażą z niego sinawe tony, co mi się wcale nie podoba
- Crazy in Love - piękny kolor, ale na mojej skórze wpada w ceglany odcień (dziwne, bo w słoiczku na pewno ceglany nie jest)
- Carribean (bronzer) to piękny chłodny beż, dość jasny u mnie
- Blushing Bride- jeden z tych zagadkowych dla mnei odcieni, który czasem wygląda świetnie (delikatny, naturalny odcień), a na niektorych podkładach jakiś taki szarobury błysk z niego wychodzi

Jutro zrobię fotki w świetle dziennym
Tak więc ja swojego różu z joppa jeszcze nie odnalazłam, ale szukać będę, bo z trwałością całkiem nieźle u nich.

Ja własnie sobie wymyśliłam, że od następnego tygodnia prowadzę dzienniczek- dokładnie zapisuję dzień, użyty podkład z odcieniem i formułą, to, co nałożyłam pod i na i swoje spostrzeżenia odnośnie testów po całym dniu Może to pomoże mi uporządkować to wszystko, bo zaczynam się powoli gubić i czasem już nie wiem, co mi odpowiada, a co nie i dlaczego

ps. jeżeli chodzi Ci o róże inne niż joppa, to tu mam znacznie więcej do powiedzenia i mam całą listę tych, które uwielbiam
Myśle,ze masz rację co do mojej karnacji.Ja to z reguły nie umiem określić jaki mam odcień skóry.Dla mnie Light2 w FC jest ok, jeszcze muszę spróbować Light medium1 od Ciebie i zobaczę czy sie skuszę na dalsze zakupy.
O innych rózach też mozesz mi poopowiadać ale moze na plotkowy. Co?
A propos jak dostaniesz moją przesyłkę w końcu, to daj znać. Martwię sie troszeczkę.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 23:12   #352
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Myśle,ze masz rację co do mojej karnacji.Ja to z reguły nie umiem określić jaki mam odcień skóry.Dla mnie Light2 w FC jest ok, jeszcze muszę spróbować Light medium1 od Ciebie i zobaczę czy sie skuszę na dalsze zakupy.
O innych rózach też mozesz mi poopowiadać ale moze na plotkowy. Co?
A propos jak dostaniesz moją przesyłkę w końcu, to daj znać. Martwię sie troszeczkę.
róż joppa blushing bride możesz obejrzeć na wątku o EDM, bo własnie wkleilam swoją facjatę z tym różem
A przesyłka- spokojnie, dotrze na pewno.. jeszcze ma czas
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 00:49   #353
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Wszem i Wobec oznajmiam, że to koniec mojej przygody z Joppa
3 podskórne gulki na pewno spowodowane przez Joppa - gdyż nic z czym miałam do czynienia ostatnio tego nie powodowało. Koniec Koniec Koniec
Joppy idą na wymiankę i mam nadzieje, że już nikomu krzywdy nie zrobią
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:15   #354
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
to ja też się włączę do tej pory używałam tylko daydream i snooze bar z EDM ale w obu nie wyglądałam dobrze (nie umiem używac róży, nie mam widocznych kości policzkowych to nie wiem jak malować coś czego nie ma, kolory raczej nietrafione - tzn wygladałam właściwie jakbym się nie pomalowała, takie miałam zaczerwinione) aż z joppa zamówiłam bronzery... i to jest to!
w życiu nie sądziłam że będę używac bronzera!! a to strzał w 10! mam cerę jaśniejszą i żółciejszą niż cathy (tak mi się wydaje) i w bronzerze back from the beach wyglądam naprawdę fajnie ;p (gdybym tylko wiedziała jak go nakładac ale codziennie próbuję, może sie wreszcie nauczę)
mam jeszcze multi-purpose serenity, ma mniej drobinek od back from the beach i kapkę różu - już nie jest tak spektakularnie, ale też ok

a podkład joppa na razie (dopiero pierwszy dzień testów za mną) jakoś mi nie odpowiada... ale nie wiem czemu, nie umiem powiedziec co jest nie tak... jutro spróbuję ciemniejszy odcień, może będzie ok?

Hehe Ja tez nie wiem jak sie malowac rózami za bardzo bo nie mam widocznych kosci policzkowych, nawet jak sie usmiechne to wygladam jak pyza [choc jestem szczupla .. dobra nie wiem jak to wyjasnic ]

Tez myslalam nad bronzerem po tym jak pastereczka napisala ze daje ladny efekt [na innym watku].. nigdy sie nie malowalam bronzerami, wiec nie wiem co wybrac, ale napewno nie bedzie to nic z joppa..

Chyba tez skonczylam z ta formula, zle wyglada.. przynajmniej narazie zle wyglada.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:18   #355
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
(...)nie umiem używac róży, nie mam widocznych kości policzkowych to nie wiem jak malować coś czego nie ma(...)
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hehe Ja tez nie wiem jak sie malowac rózami za bardzo bo nie mam widocznych kosci policzkowych, nawet jak sie usmiechne to wygladam jak pyza [choc jestem szczupla .. dobra nie wiem jak to wyjasnic ]
Dziewczyny, ale jak dotkniecie palcem policzka, to chyba jesteście w stanie wyczuć kość? I to jest właśnie ta kość policzkowa.
A jak używać różów, rozświetlaczy, brozerów - na YT jest pewnie z tysiąc filmów, z czego wiele naprawdę dobrych, więc wystarczy tylko trochę dobrej woli.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:08   #356
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jak dotkniecie palcem policzka, to chyba jesteście w stanie wyczuć kość? I to jest właśnie ta kość policzkowa.
A jak używać różów, rozświetlaczy, brozerów - na YT jest pewnie z tysiąc filmów, z czego wiele naprawdę dobrych, więc wystarczy tylko trochę dobrej woli.
Mistrzami rózu są Azjatki, u nich to juz napewno nie odznaczają się kości policzkowe..a to są mistrzynie YT poza tym od dawna nie maluje się pod kościami rózem tylko tą puckę, która się robi przy uśmiechu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:10   #357
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jak dotkniecie palcem policzka, to chyba jesteście w stanie wyczuć kość? I to jest właśnie ta kość policzkowa.
A jak używać różów, rozświetlaczy, brozerów - na YT jest pewnie z tysiąc filmów, z czego wiele naprawdę dobrych, więc wystarczy tylko trochę dobrej woli.
Ja wlasnie juz kiedys ogladalam filmiki, w sumie od stycznia zaczelam.. bo ogladalam mineralki.. tzn sposob nakladania i wlasnie na te bronzery natrafilam ale mam slaba grafe wiec srednio u mnie cos widac jesli chodzi o jakies przed/po na filmach.

No ja wyczuwam kosc :P tyle ze róz ladnie wyglada na kims kto jak sie usmiechnie to ta kosc mu wystaje [trzeba sobie chyba odsysanie na policzkach zrobic ]

__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:16   #358
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mistrzami rózu są Azjatki, u nich to juz napewno nie odznaczają się kości policzkowe..a to są mistrzynie YT poza tym od dawna nie maluje się pod kościami rózem tylko tą puckę, która się robi przy uśmiechu
Ja też te pucki maluję To odmładza
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:29   #359
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Według mnie, to dużo jeszcze zależy od kształtu twarzy. Jednym pucki malowane pasują innym wybitnie nie. Zobaczcie zresztą jak to robi nasza mistrzyni AgaBil - pucek nie maluje, a i tak każdy się zachwyca jej makijażem. Mi z kolei tak jak robi to Agnieszka też jeszcze nie pasuje, muszę kłaść róż trochę wyżej, bo mam inny kształt buzi. No trzeba próbować po prostu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:59   #360
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Według mnie, to dużo jeszcze zależy od kształtu twarzy. Jednym pucki malowane pasują innym wybitnie nie. Zobaczcie zresztą jak to robi nasza mistrzyni AgaBil - pucek nie maluje, a i tak każdy się zachwyca jej makijażem. Mi z kolei tak jak robi to Agnieszka też jeszcze nie pasuje, muszę kłaść róż trochę wyżej, bo mam inny kształt buzi. No trzeba próbować po prostu.
Jak byłam w USA to Macys na stoiskach kosmetycznych różnych firm byli makijażyści i mojej koleżance jeden z nich powiedział ,że jak maluje pucki to ma się uśmiechnąć do lustra i malować pucki tam gdzie się uwypuklają jak się śmieje To taki sposób na pucki Diorowski
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.