Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 09:29   #1501
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

tak jak pisała bosti ok tylko bez normadermu,on chyba ma jakiś kwas i nie nadaje sie ...poza tym miałam i to totalny badziew.strasznie wysusza i nic nie robi
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:26   #1502
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziękuję wam dziewczyny za odpowiedzi a możecie mi podpowiedzieć od jakiego kwasu powinnam zacząć? chciałabym coś mocniejszego od Effaclar Duo. Jeszcze ostatnie pytanie jak zrezygnuję z Normadermu to co z kremem nawilżającym na dzień pod filtr? ta Bioderma wystarczy?
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:41   #1503
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ilona321 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam dziewczyny za odpowiedzi a możecie mi podpowiedzieć od jakiego kwasu powinnam zacząć? chciałabym coś mocniejszego od Effaclar Duo. Jeszcze ostatnie pytanie jak zrezygnuję z Normadermu to co z kremem nawilżającym na dzień pod filtr? ta Bioderma wystarczy?
np. tonik AHA/BHA 10%. a co do filtra, to wystarczy sam, no chyba że będzie Ci za sucho, to możesz np. parę kropli jakiegoś oleju zmieszanego z żelem hial. nałożyć pod filtr
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:46   #1504
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
np. tonik AHA/BHA 10%. a co do filtra, to wystarczy sam, no chyba że będzie Ci za sucho, to możesz np. parę kropli jakiegoś oleju zmieszanego z żelem hial. nałożyć pod filtr

Dziękuję serdecznie jutro złoże zamówienie już się ciesze na samą myśl o tym Może to głupie pytanie, ale jak rozpoznać czy coś zapycha ?
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:47   #1505
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ilona321 Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie jutro złoże zamówienie już się ciesze na samą myśl o tym Może to głupie pytanie, ale jak rozpoznać czy coś zapycha ?
po nowych zaskórnikach lub krostkach
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:55   #1506
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Uzywala ktoras z Was serum odbudowujace z BU?
thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 08:49   #1507
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie zamówiłam:

Butelka kosmetyczna 15 ml z pompką

Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml

Serum-olejek odmł. RENEW + zielona kawa - 20 ml Dla cery mieszanej i tłustej

Żel hialuronowo-peptydowy - 60 ml
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 11:35   #1508
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Suzanna napisz jak sie sprawuje zel hialuronowo - peptydowy ja mam taki zwykły i wydaje mi sie za słaby
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 18:08   #1509
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć dziewczyny !
Zachęcona pozytywnymi recenzjami kosmetyków BU, postanowiłam dziś sama spróbować kilka. Wzięłam :
-olejek pomarańczowy
-hydrolat oczarowy
- puder bamsusowy

Cere mam raczej tłustą z trądzikiem, licznymi przebarwieniami, wągrami... mam nadzieję, że kosmetyki będą mi służyć. Muszę poczytać dokładnie wątek, bo jednak recenzji na KWC nie ma zbyt dużo niestety...

Ile mniejwięcej szło do Was zamówienie z BU ? Długo trzeba czekać ?

Pozdrawiam
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

Edytowane przez Paulinax123
Czas edycji: 2010-01-04 o 18:33
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 19:16   #1510
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Suzanna napisz jak sie sprawuje zel hialuronowo - peptydowy ja mam taki zwykły i wydaje mi sie za słaby
Napiszę jak tylko go trochę pouzywam. osobiscie jestem uzalezniona od hialuronu Hmm a mieszasz go z kremem czy nakładasz samego?

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
Zachęcona pozytywnymi recenzjami kosmetyków BU, postanowiłam dziś sama spróbować kilka. Wzięłam :
-olejek pomarańczowy
-hydrolat oczarowy
- puder bamsusowy

Cere mam raczej tłustą z trądzikiem, licznymi przebarwieniami, wągrami... mam nadzieję, że kosmetyki będą mi służyć. Muszę poczytać dokładnie wątek, bo jednak recenzji na KWC nie ma zbyt dużo niestety...

Ile mniejwięcej szło do Was zamówienie z BU ? Długo trzeba czekać ?

Pozdrawiam
Wiesz co ja bym domówila jeszcze tonik z kwasami aha/bha 10%. Na przebarwienia i wqypryski jest kapitalny. Z tym ze trzeba mocno nawilżać cerę. U mnie sprawdza się rewelacyjnie. A na realizacje zamówienia czeka się chyba tak do tygodnia czasu. Zalezy co zamawiałaś. Jak kupowalam takie bardziej suche rzeczy to przesylka była u mnie czasem i do 3 dni. Teraz wzięłam serum, hialuron - pewnie poczekam dłużej
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 08:33   #1511
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Napiszę jak tylko go trochę pouzywam. osobiscie jestem uzalezniona od hialuronu Hmm a mieszasz go z kremem czy nakładasz samego?
mieszam z serum-olejkiem z wit C, mam teraz straaaszny wysusz, nakładam co chwila jakies mega tłusciochy i powoli wychodze na prostą. Zel hialuronowy chyba poczeka na koniec sezonu grzewczego
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 09:11   #1512
Siwaaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam kiedyś już się chwaliłam co ciekawego zamówiłam z Bu

Hydrolat geraniowy- calkiem fajny
Olej kokosowy EKOLOGICZNY- używam raz na jakiś czas na włoski na noc
Olejek myjący - egzotyczny ECO - świetnie zmywa buźke
Serum antyok.flavo-C15EF- chyba mnie zapychał i narazie odstawiłam
Tonik z kwasem PHA 6% - hmmm.... mam mieszane uczucia, moze za krótko stosuje

No więc pisze ponieważ hydrolat i olejek mi sie kończą zastanawiam się nad kolejnym zamówieniem i tu mam nadzieje że mi pomożecie
*hydrolat- z kocanki lub oczarowy oba są zachwalane na forum i nie moge się zdecydować, a może oba?
*olejek- albo ten bezzapachowy albo pomaranczowy ?
*serum Lemon (mam nadzieje ze mi pomoże pozbyć się zaskórników)
No i teraz moje drogie!!!!!!!!! Piszecie tu o tych żelach hialurynowych- a ja nie wiem co one dają? jak się je stosuje? zamiast kremu czy razem z nim? mam cere mieszaną z zaskórnikami i nie wiem też który byłby dla mnie najlepszy pomocyyyyyyy
co jeszcze polecacie?
Siwaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 11:24   #1513
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moim zdaniem oba hydrolaty są dobre (w ogóle hydrolaty z BU przypasowały mi chyba najbardziej)- z tym, że oczar dla mnie jest bardziej uniwersalny, a kocanka ma tak mocny i co gorsza trwały zapach- że ja jej nie stosuję np rano albo jak idę "między ludzi". Ten specyficzny zapach samemu da się znieść, ale dla innych może być dziwny Macerat z kocanki za to ładnie pachnie. A tak wogóle moim hydrolatem wrzechczasów jest róża damasceńska z BU- przepiękny zapach i b. dobre działanie

Co do żelu hial.- własnie kończę ten mix wielo i małocząsteczkowy- i szczerze mówiąc nie ma zachwytu. Nie widzę dużego działania nawilżającego czy przeciwzmarszczkowego. Jest w porządku do rozrabiania oleju- ale daję go mało, bo inaczej się wałkuje.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:53   #1514
patymka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej (:

Czy któraś z Was może mi polecić z własnego doświadczenia coś z BU (olejek/kwas/?) na potrądzikowe ślady na plecach ?
Nie są to jakieś głębokie blizny, bardziej ciemniejsze/jaśniejsze ślady..

Wiem, ze co dla jednej jest dobre dla drugiej takie nie musi byc, ale będe probować.. NA kwasach się zupełnie nie znam, jeszcze nigdy nie używałam i samej mi cięzko coś wybrac..

Pozdrawiam!

____________________
Zamówiłam Tonik AHA/BHA 10% stad moje pytanie - stosuje się go tylko na zupełnie zagojoną skórę czy mogę również na jakiś "swieży wyprysk"? Cały czas mówie o plecach jeśli to w jakiś sposób jest istotne

Jak wygląda to łuszczenie skóry, które ma nastąpic po 3ech dniach stosowania?

Czym najlepiej nawilżać skóre w trakcie stosowania tego toniku? Maść ochronna z wit. A? Pianka Pantenol? Maść nagietkowa? Mam jeszcze oczar płyn sprey [ http://www.septyk.pl/spray.html ], ale mam wrażenie, że trochę wysusza, a chyba powinno się nawilżać - czy się mylę?

Pomóżcie doświadczone wizażanki!

Edytowane przez patymka
Czas edycji: 2010-01-07 o 12:32
patymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:46   #1515
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wiesz co ja bym domówila jeszcze tonik z kwasami aha/bha 10%. Na przebarwienia i wqypryski jest kapitalny. Z tym ze trzeba mocno nawilżać cerę. U mnie sprawdza się rewelacyjnie. A na realizacje zamówienia czeka się chyba tak do tygodnia czasu. Zalezy co zamawiałaś. Jak kupowalam takie bardziej suche rzeczy to przesylka była u mnie czasem i do 3 dni. Teraz wzięłam serum, hialuron - pewnie poczekam dłużej
Dziękuję za odpowiedz
Frajer pompka ze mnie... już za późno... ale będzie powód do kolejnego zamówienie
Poza tym nie znam się na kwasach zabardzo, nie chce sobie zrobić krzywdy, więc lepiej pierwsze zagłębię się w temacie, a najwyżej złoże kolejne zamówienie niedługo. Może dobiore jescze jakieś perełki
Już nie mogę się doczekać na paczke, największe nadzieje kładę w pudrze bambusowym, mam nadzieję, że będzie ładny mat po nim.

To biorę się za kwasową lekturkę










Edit:

Kosmetyki przyszły do mnie dziś po 18.3o. Nie podejrzewałam, że tego pudru będzie tak dużo po pierwszym użyciu stwierdzam, że daje ładny mat. Hydrolat i olejek wypróbuje wieczorkiem
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

Edytowane przez Paulinax123
Czas edycji: 2010-01-08 o 17:58
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 09:23   #1516
MrsDarcy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość

w takim razie nie mam ochoty użyć tego kremu po raz kolejny
ale spróbuje jeszcze raz i wystawie odpowiednią opinię na stronie biochemi

a tymczasem rozglądam się za jakimiś kremem z ZSK
Ja na twarz już tego kremu nie używałam, ale z powodzeniem smarowałam szyję i dekolt. Ale na dekolcie nigdy nie miałam wysypu ani gul.

Natomiast przypadkiem wykryłam dodatkowe fantastyczne zastosowanie kremu z lukrecją - krem ten jest świetny jako primer na usta pod szminkę! Niesamowicie wypełnia te pionowe "zmarszczki" na ustach, wygładza i usta są po nim pełne, gładziutkie, a szminka trzyma się długo bez poprawek.

Jeśli nie możesz używać kremu z lukrecją na buzię, to może spróbuj smarować nim ręce np. na noc? Szkoda by było wyrzucić.
MrsDarcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 23:08   #1517
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zamierzam zamówić puder bambusowy z jedwabiem i z owsem, w związku z tym mam pytanie, czy w zestawie jest takie samo pudełko, jak to do kupienia na puder sypki 7g z sitkiem?
__________________
Minerałoholiczka
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 08:43   #1518
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mambaaa Pokaż wiadomość
Zamierzam zamówić puder bambusowy z jedwabiem i z owsem, w związku z tym mam pytanie, czy w zestawie jest takie samo pudełko, jak to do kupienia na puder sypki 7g z sitkiem?
mie ma, trzeba dokupić
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:19   #1519
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz
Frajer pompka ze mnie... już za późno... ale będzie powód do kolejnego zamówienie
Poza tym nie znam się na kwasach zabardzo, nie chce sobie zrobić krzywdy, więc lepiej pierwsze zagłębię się w temacie, a najwyżej złoże kolejne zamówienie niedługo. Może dobiore jescze jakieś perełki
Już nie mogę się doczekać na paczke, największe nadzieje kładę w pudrze bambusowym, mam nadzieję, że będzie ładny mat po nim.





Kosmetyki przyszły do mnie dziś po 18.3o. Nie podejrzewałam, że tego pudru będzie tak dużo po pierwszym użyciu stwierdzam, że daje ładny mat. Hydrolat i olejek wypróbuje wieczorkiem
Do mnie paczka przyszla w dniu 3 od złożenia zamówienia Takiego tempa chyba jeszcze nigdy nie mieli Ale ja niedaleko Raciborza mieszkam (siedziby firmy).

Po krotce chciałam zrecenzować:
* Serum Renew - uzyte dopiero 1 raz, będzę dobrą córką i podzielę się z mamusią. Obie zaaplikowałyśmy sobie go na twarz. Zapach mało przyjemny ale da się przeżyć, zero szczypania, pieczenia i podrażnień Zaczynamy powolutku jak zaleca BU, we wtorek nakładamy drugi raz.
* Żel hialuronowy z peptydami - jest moim nr 1. Zawsze kupowałam 2% ale teraz istnieje dla mnie tylko ten z peptydami. Ma fajny mleczny kolorek, super nawilża. Przynosi ulgę po toniku z kwasem i ślicznie łagodzi po serum Renew. Buźka jest super miękka i delikatna Normalnie mistrz. Mieszam tez z dośc treściwym kremem na dzień Ivostinu i bardzo fajnie sie wchłania a rozprowadzanie podkładu mineralnego na buźce to pestka
* Pomarańczowy olejek myjacy - długo się przed nim broniłam (i przed wszystkimi innymi) no bo jak dokladnie zmyć makijaż olejkiem o ja głupia! Dlaczego nie zamówiłam go wcześniej?? Wystarczy niewielka ilość a cały makijaż schodzi bez problemu. Dla pewności przetarłam twarz płatkiem nasączonym płynem miceralnym - płatek czyściutki Ma przyjemny zapach, nie jakiś powalający ale przyjemny (choć ogólnie zapachy cytrusowa działają mi na nerwy)
* Pojemnik z pompką 15 ml - bomba! Od razu przelałam do niego część żelu hialuronowego z peptydami Jedno wyciśnięcie to porcja wystarczająca do wsmarowania w twarz. Pojemniczek jak mały i zgrabny, resztki żelu nie zostają "przy dziubku". Mam tylko nadzieję, że poradzę sobie z powtornym napełnianiam.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 17:42   #1520
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej!
Piszę na waszym forum ponieważ chce zrobić mojej siostrze prezent i kupić kosmetyki z BU, siostra ma cere suchą i trądzik czy z doświadczenia możecie coś polecić ?
Dziękuje za odpowiedzi
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:29   #1521
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzisiejsze, małe zamówienie to -
Zestaw - Serum-olejek z witaminą C 10% - tego serum nie znam - bardzo chętnie wypróbuję

I moje biochemiczne HITY
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
olejek myjący do twarzy - wersja bezzapachowa
peeling enzymatyczny
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:36   #1522
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Drogie Panie mam pewien problemik z pudrem bambusowym z jedwabiem trzymam odsypkę w słoiczku od biga EDM i niestety albo sam bambus albo jedwab strasznie mi się kulkuje/bryli w pudełeczku i na spodek wysypuje się jedynie "to" sypkie a kuleczki zbrylone nie chcą wypadac. Nawet jak rozkruszę je to po jakimś czasie uparcie wracają do swoich krągłych kształców
Macie na to jakieś rady?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 10:50   #1523
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Drogie Panie mam pewien problemik z pudrem bambusowym z jedwabiem trzymam odsypkę w słoiczku od biga EDM i niestety albo sam bambus albo jedwab strasznie mi się kulkuje/bryli w pudełeczku i na spodek wysypuje się jedynie "to" sypkie a kuleczki zbrylone nie chcą wypadac. Nawet jak rozkruszę je to po jakimś czasie uparcie wracają do swoich krągłych kształców
Macie na to jakieś rady?
tez mam takie kuleczki w słoiczku z tym pudrem, wydaje mi sie to normalne, przed uzyciem wstrzasam mocno pudełeczkiem, odkrecam, wysypuje malenka ilosc na dłoń, nabieram na pedzel, jak za duzo mi sie nabierze strzepuje na dłoni i sie pudruje, te kuleczki sie rozdrabniaja jak dotykam pedzlem pudru, ja nie mam problemu z dobrym nałożeniem na twarz
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:04   #1524
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

U la la la... I zapchało mnie serum-olejek wit.C 10%. Na początku było całkiem nieźle, skóra nabrała kolorytu i była nawilżona i odżywiona. Niestety muszę je odstawić... D***a blada!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:44   #1525
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
U la la la... I zapchało mnie serum-olejek wit.C 10%. Na początku było całkiem nieźle, skóra nabrała kolorytu i była nawilżona i odżywiona. Niestety muszę je odstawić... D***a blada!
'nabrała kolorytu', ale nie w sensie, że się przybrązowiła? ja obawiam się tego ze względu na obecność bogatego w karotenoidy oleju malinowego w tym serum.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:24   #1526
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Oj błagam, powiedzcie, że olej malinowy to coś, co mnie może naturalnie przybrązowić. Wyglądam jak ex-murzynka
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:30   #1527
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
'nabrała kolorytu', ale nie w sensie, że się przybrązowiła? ja obawiam się tego ze względu na obecność bogatego w karotenoidy oleju malinowego w tym serum.
Nabrała kolorytu, czyli z szarej i zmęczonej stała się normalna, jednolita, odświeżona . Nie zmieniła odcienia karnacji.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:31   #1528
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
U la la la... I zapchało mnie serum-olejek wit.C 10%. Na początku było całkiem nieźle, skóra nabrała kolorytu i była nawilżona i odżywiona. Niestety muszę je odstawić... D***a blada!
no tak - w skladzie olej malinowy, olej z kawy - nie kazdemu moga sluzyc... a jak reagujesz na serum Flavo C15 EF? ono nie powinno zapychać, a dzialanie ma REWELACYJNE!

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
'nabrała kolorytu', ale nie w sensie, że się przybrązowiła? ja obawiam się tego ze względu na obecność bogatego w karotenoidy oleju malinowego w tym serum.
olej malinowy może przyciemnić buzię, jeśli jest kładziony solo - w moich nocnych serach wystepuje w towarzystwie i nie zauwazylam, zeby zabarwil skórę... mimo tego - stosuję go na noc
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 16:36   #1529
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Nabrała kolorytu, czyli z szarej i zmęczonej stała się normalna, jednolita, odświeżona . Nie zmieniła odcienia karnacji.
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
no tak - w skladzie olej malinowy, olej z kawy - nie kazdemu moga sluzyc... a jak reagujesz na serum Flavo C15 EF? ono nie powinno zapychać, a dzialanie ma REWELACYJNE!



olej malinowy może przyciemnić buzię, jeśli jest kładziony solo - w moich nocnych serach wystepuje w towarzystwie i nie zauwazylam, zeby zabarwil skórę... mimo tego - stosuję go na noc
dzięki za odp dziś dostałam też odpowiedź z Mazideł nt tego oleju:
Olej malinowy nie powoduje przyciemnienia kolorytu skóry, obecne w nim
karoteny działają przede wszystkim antyoksydacyjnie, czyli pomagają w
walce z wolnymi rodnikami, natomiast nie mają wpływu na kolor skóry.
Koncentracja karotenów o żółtym kolorze, jest raczej zbyt niska, aby
móc wpłynąć na kolor skóry.
wiec chyba nie muszę się bać, że stosowanie tego serum przyciemni mi skórę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:52   #1530
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

nie musisz...
Mi skóry nie przyciemnił..wspominam go bardzo miło-kładłam go na buzke wieczorkiem...
PS nowy hialuron z peptydami to rewelacja ( a przerobilam wszystkie)..Jak zapomnialam polozyc po nim na szyje olejku to i tak rano skora byla mieciutka
byłoby to nie do pomyslenia z innymi hialuronami...Tak wiec apel-prosze nigdy nie wycofywac tego produktu!!!!
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2010-01-13 o 19:58
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.