Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 06:35   #841
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
czyli mówisz, że mam zrobi podkład skandynawski blond z palette i na to n&e 522??
i na pewno wyjdzie bardzo jasno??
bo mi zależy na chłodnym, takim lodowym blondzie wyjdzie??
Wyjdzie bardzo bardzo jasno.Chłodno tez wyjdzie i kolor utrzymuje się bardzo długo.Ale nie będzie to kolor lodowy a raczej srebrny.Ale szampon z Joanny zrobi resztę.Mysle te to najlepsze rozwiazanie.A no i białe złoto tez nie da ci lodowego.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 10:17   #842
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
West czy ta pani na ostatnim zdjęciu ma na imię Agnieszka i jest z Wawy? [domniemam, że zdjęcie wzięłaś z NK ] jeśli tak to ja ją znam osobiście i mogę zapytać o farbę

nie wiem skad jest ta pani bo to zdjecie bylo juz gdzies na wizazu i stad wzielam ale jakbys mogl zapytac albo pokazac jej fotke moze to akurat ta dziwewczyna , a ma ona w rzeczywistosci biale wloski?? ladnie jej??
moze masz do niej jakis kontakt albo cos sama bym z nia popisala no chyba zde ty zapyatsz jej
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 12:46   #843
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
nie wiem skad jest ta pani bo to zdjecie bylo juz gdzies na wizazu i stad wzielam ale jakbys mogl zapytac albo pokazac jej fotke moze to akurat ta dziwewczyna , a ma ona w rzeczywistosci biale wloski?? ladnie jej??
moze masz do niej jakis kontakt albo cos sama bym z nia popisala no chyba zde ty zapyatsz jej
ma w rzeczywistości białe włosy więc tak naturalne miała taki ciemny, mysi blond [wiadomo jak większość polek ] rozjaśniała długo farbą [gołębi popiel] ale jej się nie podobała, więc poszła do fryzjerki i ta jej na odrost nałożyła rozjaśniacz, poczekała aż się rozjaśni i zmyła i nałożyła na całość biały toner. Teraz robi sobie to sama, bo biały toner można kupić w sklepie z artykułami fryzjerskimi, ale dodatkowo stosuje płukanki, ale nie fioletowoą tylko srebrną :P
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:18   #844
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny prosze Was o pomoc bo juz sama nie wiem co poczac

Robilam dekoloryzacje Chantalem z brazowych wlosow. Obcielam wlosy bo pośrodku nadal mam spalone - efekt bialych wlosow z ponad roku temu, tak na wysokosci ucha. Kolor jak widziecie jest nierownomierny (na dole ciemniejszy, ale nie jest to ciemny kolor, taki powiedzmy poziom 8). U gory widac ze jest jasniej. Po dekolorze fryzjerlka zrobila mi kilka pasm chyba rozjasniaczem jasnych. Nie jest zle ale widac roznice. Gdybym nalozyla na calosc tego Loreala co podaje w linku to cos da, jakies wyrownanie koloru bez zieleni?
Moze radzicie nalozyc cos innego, a moze nic, bo wlosy i tak są w kiepskim stanie?

http://www.kosmetykionline.pl/data/g...9/1/3019_1.jpg

Jakos zawsze moge innym pomoc, ale jesli chodzi o mnie to głupieję, nie wiem co z tym fantem zrobi

Pomozcie prosze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:27   #845
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja mam pytanko mam jasne włoski ale wpadłam na pomysł jakby zrobic pasemka rozjaśniaczem na tych juz jasnych po farbie czy byłyby takie bialutkie?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:38   #846
beataa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Smile Ciemny blond złocisty! Loreal Preferance czy Loreal Exellence???

Witajcie, farbuję włosy na ciemny blond. Ostatnio chcę zmienić odcień włosów na złocisty. Dlatego proszę o opinie , a najlepiej o zdjęcia po Loreal Preferance złocisty ciemny blond lub po Loreal Exellance złocisty ciemny blond.
Dzięki
beataa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:39   #847
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jesli masz swoje jasne to po rozjasniaczu wyjda Ci biale
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 15:31   #848
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wyjdzie bardzo bardzo jasno.Chłodno tez wyjdzie i kolor utrzymuje się bardzo długo.Ale nie będzie to kolor lodowy a raczej srebrny.Ale szampon z Joanny zrobi resztę.Mysle te to najlepsze rozwiazanie.A no i białe złoto tez nie da ci lodowego.
aha, czyli ten n&e 522 wyjdzie jaśniej niż białe złoto??;*
a mogłabyś opisac jak to dokładnie zrobiłaś z tym skandynawskim czy n&e??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:18   #849
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny bardzo proszę o radę Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond. Od roku farbuje włosy jasnymi blondami z Garniera, ostatnio Garnier Color Naturals 111, ale praktycznie za każdym razem wychodzi tak samo, czyli jeszcze za ciemno i troche rudawo. Zdjęcia dodaje w załączniku. Jaką farbą potraktować włoski żeby wyszły troche jaśniejsze niż kolor na zdj (ale nie za jasne, bo chce mieć raczej średni blond) i nie rudawe Po zafarbowaniu 111 podoba mi sie nawet mój kolor, ale po 2 myciach robi się taki jak na zdj niestety, wszyscy twierdzą że ten kolorek mi pasuje ale chciałabym troszkę rozjaśnić go jeszcze Ale napewno nie rozjaśniaczem.
chicoore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:27   #850
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez chicoore Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o radę Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond. Od roku farbuje włosy jasnymi blondami z Garniera, ostatnio Garnier Color Naturals 111, ale praktycznie za każdym razem wychodzi tak samo, czyli jeszcze za ciemno i troche rudawo. Zdjęcia dodaje w załączniku. Jaką farbą potraktować włoski żeby wyszły troche jaśniejsze niż kolor na zdj (ale nie za jasne, bo chce mieć raczej średni blond) i nie rudawe Po zafarbowaniu 111 podoba mi sie nawet mój kolor, ale po 2 myciach robi się taki jak na zdj niestety, wszyscy twierdzą że ten kolorek mi pasuje ale chciałabym troszkę rozjaśnić go jeszcze Ale napewno nie rozjaśniaczem.
Ja bym poleciła Wellaton 12/0 jeśli nie chcesz chłodnego blondu. Ja nim zrobiłam swoje rudawe po Garnierze 111 i wyszły ciepły złocisty blond coś koło tego Ale podobno Wellaton 12/1 daje super efekty-radzi sobie z rudościami i wogóle. Przejrzyj wątek wstecz tam HopeMagda dodała zdjęcia przed i po farbowaniu tym Wellatonem 12/1. Ja też nim będę robić niedługo

Dodaję zdjęcia żebyś zobaczyła jaki spektakularny efekt dał mi Wellaton 12/0. Gdybym wcześniej wiedziała, że ta farba jest taka dobra to dzisiaj bym miała długie włosy a tak musiałam obciąć te popalone

1. Zdjęcie po farbowaniu Wellatonem 12/0
2. Zdjęcie cały etap przechodzenia (dekoloryzacja i wogóle)
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2010-05-17 o 16:37
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:40   #851
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
aha, czyli ten n&e 522 wyjdzie jaśniej niż białe złoto??;*
a mogłabyś opisac jak to dokładnie zrobiłaś z tym skandynawskim czy n&e??
Nakladasz skandynawski na odrosty.Bo resze woskow masz juz wystarczajaco jasne.Trzymasz godzine splkujesz.Jesli wytrzymasz odczekaj jakieś 4-5 dni nie myjąc włosów jeśli się nie da na drugi dzień nałóż 522.Najpierw na odrosty już nierozjaśnione na 40 minut a na 20 przeciągnij całość i trzymaj do pełnej godz.Zycze sukcesów.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 17:00   #852
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nakladasz skandynawski na odrosty.Bo resze woskow masz juz wystarczajaco jasne.Trzymasz godzine splkujesz.Jesli wytrzymasz odczekaj jakieś 4-5 dni nie myjąc włosów jeśli się nie da na drugi dzień nałóż 522.Najpierw na odrosty już nierozjaśnione na 40 minut a na 20 przeciągnij całość i trzymaj do pełnej godz.Zycze sukcesów.
nie rozumiem tego przed ostatniego zdania...a nie mogę da tego skandynawskiego na odrost, spłukac, a potem na następny dzień ten 522 dac od razu na całośc, a nie że na 40 minut na odrost a potem na 20 na całośc??
bo nie za bardzo rozumiem to "najpierw na odrosty już nierozjaśnione..."
a nie mogę tego 522 od razu dac na całośc??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-17 o 17:29
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:11   #853
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

I co tu teraz zrobić dziewczyny HELP
po dekoloryzacjii z brązu otrzyma łam coś takiego!
przy gowie jasny fajny blond a reszta ciemniejsza zapowiedziałąm fryzjerce reklamacje ...
myslicie że można włosy pociągnąć rozjaśniaczem?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:53   #854
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
nie rozumiem tego przed ostatniego zdania...a nie mogę da tego skandynawskiego na odrost, spłukac, a potem na następny dzień ten 522 dac od razu na całośc, a nie że na 40 minut na odrost a potem na 20 na całośc??
bo nie za bardzo rozumiem to "najpierw na odrosty już nierozjaśnione..."
a nie mogę tego 522 od razu dac na całośc??
Ja tak robię z tym 522 ponieważ moje włosy się ciężko rozjaśniają i mam ciut inne a niżeli reszta włosów dlatego najpierw na odrost kładę na 40 minut a potem przeciągam na całość.Jeśli tobie rozjaśni się na bilo to kląć na całość odrazu.No nie umiem przewidzieć jak to u Ciebie będzie.Wiesz w takich sprawach to trzeba się kierować własna intuicja ,bo przecież to Ty znasz swoje włosy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:10   #855
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tak robię z tym 522 ponieważ moje włosy się ciężko rozjaśniają i mam ciut inne a niżeli reszta włosów dlatego najpierw na odrost kładę na 40 minut a potem przeciągam na całość.Jeśli tobie rozjaśni się na bilo to kląć na całość odrazu.No nie umiem przewidzieć jak to u Ciebie będzie.Wiesz w takich sprawach to trzeba się kierować własna intuicja ,bo przecież to Ty znasz swoje włosy.
aha, ok, dzięki;*
w piątek idę do fryzjera ścinac włosy tylko jeszcze nie wiem jak, a w sobotę będę w domu farbowała więc wkleję zdjęcia

wiesz co, ale tak Ci powiem, że to jest naprawdę nieprawdopodobne, że u Ciebie ten 522 wszedł tak jasno, bo ja jak farbowałam palette deluxe 218 srebrzysty blond to wyszedł taki sobie i nie aż tak jasno jak chciałam, i na pewno nie chłodno
a ten 522 jest taki sam, też srebrzyst blond, tylko że jasny srebrzysty blond, a tam ten z palette deluxe był srebrzysty blond...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-17 o 18:17
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:09   #856
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

DolceGabbana mnie interesuje kolorek zbliżony do tych 2 pierwszych kolorków na dole z 2 zdjęcia Farba na KWC ma różne opinie ale w większości pozytywne jak będę miała troszke więcej czasu to przeglądne wątek, i w drogerii popatrze na odcienie Ale chyba troszkę boję się testować nowej farby, niewiadomo jak sprawdzi się na moich włosach, no ale odrostów jeszcze nie ma więc bez pośpiechu
chicoore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:38   #857
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No moja droga u Ciebie to kolorki nigdy źle nie wychodzą. Rewelacja!!! I powiem Ci ze Bardzo mi się podobał ten Twój podkład po Xl1 i teraz wiem i upewniłam się na 100% ze jednak Twoje włoski się szybciej i lepiej rozjaśniają.Bo mi ta farbka nie rozjaśniła tak odrostów jak Tobie.Mi zresztą żadna oprócz palett100 nie rozjaśnia i nie robi takiej bazy jak trzeba, tak wiedz każdy ma inny włos wiedz teraz widzę ze ciężko jest doradzać dziewczyna farbki bo jak im się trafiają takie trudne włosy jak moje to klapa.No jak to mówią farba farby nie rozjaśnia,a u Ciebie się to udało.Musze powiedzieć ze bardzo mi się podobał kolorek po samej Xl1 no ale jak mówisz ze lepiej się czujesz jak masz Sztokholm to Ty musisz się dobrze w tym czuć.
Dziękuję Ci bardzo Lepiej się czuję po tym stockholmie bo teraz mam taki opalizujący blond a po samym XL1 miałam taki super extra jasny "hollywodzki" blond Ale w sumie nie było źle, bo nie wyszło żółto o dziwo, aż w szoku byłam Jednak w dalszym ciągu dumam nad tym perłowym blondem, najbardziej podoba mi się ten na zdj z babeczką które wklejałam jakiś czas temu

Może ktoś wie jaką farbą uzyskam taki kolor??? (zdj w załączniku)

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
aha, ok, dzięki;*
w piątek idę do fryzjera ścinac włosy tylko jeszcze nie wiem jak, a w sobotę będę w domu farbowała więc wkleję zdjęcia

wiesz co, ale tak Ci powiem, że to jest naprawdę nieprawdopodobne, że u Ciebie ten 522 wszedł tak jasno, bo ja jak farbowałam palette deluxe 218 srebrzysty blond to wyszedł taki sobie i nie aż tak jasno jak chciałam, i na pewno nie chłodno
a ten 522 jest taki sam, też srebrzyst blond, tylko że jasny srebrzysty blond, a tam ten z palette deluxe był srebrzysty blond...
Ewcia wyszło tak jasno bo kładziony był na bardzo bardzo jasny podkład. Naprawdę jest to prawdopodobne Moje pasemka po tym 522 też są białe, jak kiedyś po rozjaśniaczu u fryzjerki.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:11   #858
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ewcia wyszło tak jasno bo kładziony był na bardzo bardzo jasny podkład. Naprawdę jest to prawdopodobne Moje pasemka po tym 522 też są białe, jak kiedyś po rozjaśniaczu u fryzjerki.
no tak, ale przecież ten podkład mam dac tylko na odrost??;**
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:25   #859
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Prosze o pomoc Dziewczyny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 20:27   #860
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no tak, ale przecież ten podkład mam dac tylko na odrost??;**
Nie musisz tylko, ja np poprzeciągałam niektóre długości gdzie widziałam taką potrzebę, znalazło się kilka ciemniejszych pasemek. Możesz też pod koniec trzymania spienić włoski, i resztę farby nałożyć na długości i chwilę pomasować, jakieś 5min zawsze trochę złapie, Ty masz i tak już bardzo jasne włosy, tak naprawdę potrzeba Ci minimalnego rozjaśnienia i zmiany odcienia, bo w tej chwili masz ciepły. Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć Najwyżej na następny raz będziesz mądrzejsza i coś tam zmienisz Ja myślę, że Ci wyjdzie

Agatau88 oczywiście mogłabyś spróbować tego loreala ale loreala ogólnie słabo rozjaśniają. Twoje zdj też troszkę przekłamują bo są robione z fleshem i u mnie wygląda to na jakiś baleyage złotego średniego blondu z jasnym brązem Dobrze rozjaśnia i w ogóle zachwalany tu jest wellaton, może 10/0 lub 12/0? A może zmieszać po połowie obie farbki? Lub 12/0 z 12/1? Nie wiem na jakim kolorze Ci zależy?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-17 o 20:35
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:38   #861
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

To sa jasne pasemka i baza zlotawa. Zalezy mi na jakims jasniejszym, byle nie zielonym
A Wellaton może dać zielen, ten popielaty
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:42   #862
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To sa jasne pasemka i baza zlotawa. Zalezy mi na jakims jasniejszym, byle nie zielonym
A Wellaton może dać zielen, ten popielaty
No to 12/0 Żeby nie wyszło za jasno możesz zmieszać z tym 10/0
Może też fajnie wyjść 12/0 z 11/7 taki jasny złocisty blond
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:56   #863
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Nie musisz tylko, ja np poprzeciągałam niektóre długości gdzie widziałam taką potrzebę, znalazło się kilka ciemniejszych pasemek. Możesz też pod koniec trzymania spienić włoski, i resztę farby nałożyć na długości i chwilę pomasować, jakieś 5min zawsze trochę złapie, Ty masz i tak już bardzo jasne włosy, tak naprawdę potrzeba Ci minimalnego rozjaśnienia i zmiany odcienia, bo w tej chwili masz ciepły. Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć Najwyżej na następny raz będziesz mądrzejsza i coś tam zmienisz Ja myślę, że Ci wyjdzie
no ja też mam taką nadzieję
no właśnie wiem, że mam już bardzo jasne włosy i właśnie chcę tylko zmieni odcień z ciepłego na chłodny
mi tylko na tym zależy
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 21:24   #864
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no ja też mam taką nadzieję
no właśnie wiem, że mam już bardzo jasne włosy i właśnie chcę tylko zmieni odcień z ciepłego na chłodny
mi tylko na tym zależy
No właśnie dlatego uważam ze w zupełności wystarczy jak ten skandynawski blond położysz na same odrosty Co najwyżej przy zmywaniu zwilż tylko włosy pomasuj chwilę zanim zmyjesz i już. Powodzenia

Dziewczynki ponawiam się z prośbą , jaką farbą uzyskam na moich włosach (zdj 2) taki perłowy blond jak na załączonym poniżej zdj? Mysia może Ty mogłabyś mi coś doradzić?

Czy, np Londa naturals perłowy blond dałaby podobny efekt? Spróbowałabym jeszcze raz tego excellence 10.21 ale ostatnim razem gdy go robiłam odrost (średni blond) wyszedł identycznie jak na pudle czyli super ale niestety farba nie przyciemniła długości i w efekcie końcowym wyszło nie za ciekawie a mianowicie perłowy odrost i białawe długości
Proooooszę o pomoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-17 o 22:27
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 00:29   #865
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mam pytanie: czy któraś z Was używała Palette Popielaty blond 219?
Chce nałożyć go na moje "odrosty". Farbowałam wellaton 12/1 odrosty, rozjaśniło cudownie, ale po 3 tygodniach, mimo używania szamponu wysrebrzającego kolor z prawie białego zrobił się... rudy???
A więc wracam do Palett. Tym razem zamiast A10 chciałam 219 (woda 12%)
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 06:14   #866
dorrotta83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego uważam ze w zupełności wystarczy jak ten skandynawski blond położysz na same odrosty Co najwyżej przy zmywaniu zwilż tylko włosy pomasuj chwilę zanim zmyjesz i już. Powodzenia

Dziewczynki ponawiam się z prośbą , jaką farbą uzyskam na moich włosach (zdj 2) taki perłowy blond jak na załączonym poniżej zdj? Mysia może Ty mogłabyś mi coś doradzić?

Czy, np Londa naturals perłowy blond dałaby podobny efekt? Spróbowałabym jeszcze raz tego excellence 10.21 ale ostatnim razem gdy go robiłam odrost (średni blond) wyszedł identycznie jak na pudle czyli super ale niestety farba nie przyciemniła długości i w efekcie końcowym wyszło nie za ciekawie a mianowicie perłowy odrost i białawe długości
Proooooszę o pomoc
Mi taki blond wyszedł po perła joanna naturia 212 szlachetna perła
__________________
"Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,a Ten kto na nie zasługuje nigdy nie doprowadzi Cię do płaczu"
dorrotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 07:45   #867
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Snowhite a gdzie znalazłaś xl1? bo u mnie w sklepach nie ma
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 08:12   #868
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

xl1 jest wszedzie, u mnie przynajmniej, ale uwazajcie bo jak ktos ma wlosy ciezko rozjasniajace sie to bedziecie zólte jak kurczaki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 08:35   #869
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Snowhite, nie wiem. Na zdjęciu modelka ma odcien taki lekko beżowy a Ty masz złotawy z popielatym połyskiem. Moze powinnas spróbowac cos z palety beżowych blondów?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:09   #870
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dorrotta83 Pokaż wiadomość
Mi taki blond wyszedł po perła joanna naturia 212 szlachetna perła
Wiesz nawet mam tą farbę w domu ale jakoś boję się użyć A na jakie włosy kładłaś?

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Snowhite a gdzie znalazłaś xl1? bo u mnie w sklepach nie ma
Ja znalazłam w szafce, musiałam kiedyś tam kupić i zapomniałam Ale one są w sklepach, ostatnio widziałam w rossmanie na pewno Mi akurat po tym XL1 wyszedł dość ładny kolor, ale rzeczywiście niektórym na ciemniejszych włosach może wyjść żółtko, ale jest jeszcze XL2 on jest z beżem więc bezpieczniejszy jakby co

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Snowhite, nie wiem. Na zdjęciu modelka ma odcien taki lekko beżowy a Ty masz złotawy z popielatym połyskiem. Moze powinnas spróbowac cos z palety beżowych blondów?
Wiesz ja to teraz jak patrze na siebie to mam prawie białe te włosy Źle się czuję i bardzo chciałabym kolor modelki ze zdj osiągnąć. To jest perłowy blond, tak przynajmniej był podpisany w jakimś z artykułów i zresztą tak też mi wygląda A wiesz może jaką farbą mogłabym je delikatnie przyciemnić ale w tonacji perłowej, ew. beżowej tylko nie w popielatej? Może jakaś mieszanka?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.