Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 07:55   #691
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No i oczywiście musiałam też zahaczyć o Nature w poszukiwaniu Natuderm botanics, który zrobił nam się tutaj taki popularny, niestety było już niewiele rzeczy.. a jak widać na zdjęciu, skusiłam się na:
-S.O.S. żel Ginkgo biloba + Aloe Vera (6,50 zł) oraz
-Ginkgo & Mikrosrebro, emulsję oczyszczającą do twarzy (11,50 zł),

A tak jeszcze odnośnie Natuderm botanics, pytałam w Naturze dlaczego na te kremiki są takie przeceny, pani odpowiedziała mi, że dokładnie nie wie.. albo chcą zrezygnować ze sprzedaży tych kosmetyków albo firma zmienia opakowania.. Wiecie może dokładniej jak to jest?
Ja kupiłam tylko krem na noc ginkgo i microsrebro,bo u nas już pustki.A Pani nic mi nie potrafiła powiedzieć na temat tej serii,nie wiedziała czy wycofują serię czy zmieniaja opakowania.

A szukałam dr.Schellera w Naturze,ale w mojej nie ma

Czekam na przesyłkę od beautynatury i mam nadzieję,że dojdzie do końca tygodnia

Mydełka Tuli już mam i dzisiaj testy

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
warszawska woda jest naprawdę paskudna, twarda, i generalnie nigdy nie lubiłam myć nią twarzy (dlatego też ostatni żel do mycia jaki używałam to była nivea dla nastolatek - od tamtej pory myję twarz mleczkami, i wtedy przemywam potem tonikiem, ale ostatnio przerzucam się na micele - na razie próbuję różne, ale zdecydowanie dołączam do zachwytów nad Biodermą Sensibio )
A dla mnie ten micel jest buuu okropnyJa tyle zachwytów o nim przeczytałam,że jak była promocja to sie skusilam na dwie butle po 500ml i do tej pory męcze jeszcze końcówke 2(na szczęście)butli.
To pierwszy płyn,który tragicznie podrażnia mi oczy i zawsze przy demakijażu lecą mi łzy.

Skończy się to kupię tego nowego AA eko.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:02   #692
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-04-20 o 08:03
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:30   #693
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Wczoraj użylam na noc masla shea 100% na calą twarz. Cudnie nawilżylo i natluścilo, a dzisiaj mam ekstra gladziutką i wypoczetą cerę. Pewnie może zapychać, więc za często nie będę tego praktykowac, ale to maslo wymiata, nawilża jak chyba żadne inne, no może kakaowe jeszcze. Też muszę przetestować.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:18   #694
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
w SP zazwyczaj jest drogo jeśli nie ma promocji
ja swoje kapsułki Dermogal kupiłam w aptece 24h za coś ok. 10-11zł (choć głowy nie dam bo było to z 2 miesiące temu)
w tej aptece mają też inne Dermogale
Ja nie kupiłam w SP tylko w aptece.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:34   #695
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Nieee, Dziewczyny!! Zobaczcie co mi odpisał importer:
"
Witam,


W drogeriach po wyprzedażach juz nie bedzie dostepny Natuderm.

Pozdrawiam,
Katarzyna Belowska
Office Manager"


Buuuu jedyna naturalna seria w Drogerii Natura i wycofują ((((
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:03   #696
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A wszystko dokładnie zmywa, jest taki efekt świeżej cery ? Mam nadzieje, że wiesz o co chodzi


Aj tam nie ładnie wygląda. Przynajmniej widać, że używane

Wieczorem wstawię zdjęcie moich nowych produktów, o których pisałam wcześniej. Dzisiaj do mnie przyszły wraz z kilkoma próbkami od Matique

tak dokładnie zmywa, lepiej niż ta ziemia wulkaniczna.
zobacz sobie w kosmetykach natury oni mają wysyłkę gratis

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wczoraj użylam na noc masla shea 100% na calą twarz. Cudnie nawilżylo i natluścilo, a dzisiaj mam ekstra gladziutką i wypoczetą cerę. Pewnie może zapychać, więc za często nie będę tego praktykowac, ale to maslo wymiata, nawilża jak chyba żadne inne, no może kakaowe jeszcze. Też muszę przetestować.

100% naturalne znajdziecie tutaj http://www.kosmetyki-natury.eu/Maslo...M_400g-33.html
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 13:44   #697
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wklejam w końcu co do mnie przyszło:

1. Dr. Scheller, łagodny żel myjący Owoc Granatu - myłam nim twarz 2 razy, na razie mogę powiedzieć, że nie pozostawia ściągniętej i suchej skóry po umyciu i bardzo dobrze oczyszcza

2. Coslys, woda micelarna do skóry wrażliwej - również 2 razy ją przetestowała Bardzo fajnie oczyszcza, jeszcze nie wiem czy radzi sobie z makijażem. Zapach mógłby być jedynie trochę delikatniejszy. Jedna rzecz mnie zaskoczyła, że po nalaniu na wacik i tarciu twarzy ta woda lekko się pieni. Trochę to dziwne jak na płyn micelarny, ale może przez to lepiej oczyszcza

3. Eubiona, żel do mycia ciała z aloe vera i granatem - jak na razie tylko raz się nim umyłam, ale jest bardzo delikatny i faktycznie nawilżający, pozostawia skórę miękką

4. Eubiona, szampon zwiększający objętość

Dostałam kilka próbek, które widać na zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1674.jpg (109,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1681.jpg (118,2 KB, 61 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 13:59   #698
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wklejam w końcu co do mnie przyszło:

1. Dr. Scheller, łagodny żel myjący Owoc Granatu - myłam nim twarz 2 razy, na razie mogę powiedzieć, że nie pozostawia ściągniętej i suchej skóry po umyciu i bardzo dobrze oczyszcza


2. Coslys, woda micelarna do skóry wrażliwej - również 2 razy ją przetestowała Bardzo fajnie oczyszcza, jeszcze nie wiem czy radzi sobie z makijażem. Zapach mógłby być jedynie trochę delikatniejszy. Jedna rzecz mnie zaskoczyła, że po nalaniu na wacik i tarciu twarzy ta woda lekko się pieni. Trochę to dziwne jak na płyn micelarny, ale może przez to lepiej oczyszcza

3. Eubiona, żel do mycia ciała z aloe vera i granatem - jak na razie tylko raz się nim umyłam, ale jest bardzo delikatny i faktycznie nawilżający, pozostawia skórę miękką

4. Eubiona, szampon zwiększający objętość

Dostałam kilka próbek, które widać na zdjęciach.
Też mam ten żel i bardzo go polubiłam. Nie wiem tylko czemu ludzie narzekają, że jest mało wydajny. On się tak ładnie pieni delikatną pianką, że naprawdę nakłada(m) się go odrobinę.
Podobnie zauważyłam z szamponami. Myję włosy codziennie, mam prawie do pasa i szampon mam na miesiąc, a ktoś myje 2 razy w tygodniu, włosy ma krótsze od moich i mówi, że ma na 2 tygodnie. Nie wiem jak ci ludzie to robią.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:22   #699
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witam Korah, mam ogromną prośbę, czy mogłabyś zrobić swatcha tego kremu tonującego z alverde? Czy on jest choć trochę kryjący? Czy tylko wyrównuje koloryt cery i nadaje blasku?
Wczoraj kupiłam lip smackersy Są boskie, uwielbiam! Mam również Krem oczyszczający i mleczko z Natuderm Oczar wirginijski i powiem Wam, że krem jest fantastyczny. Świetnie myje, skóra jest po nim taka promienna, czyściutka, jak nowa. Niesamowicie gładka dzięki delikatnym drobinkom peelingującym i z dnia na dzień wygląda lepiej, wydaje mi się, że rozjaśnia skórę i wszystkie czerwoności znikają z mojej twarzy - a może sobie wmawiam... oby nie Tak czy siak, polecam!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:30   #700
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

seretny pewnie podaj adres na PW
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:32   #701
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
seretny pewnie podaj adres na PW
Och kobieto. Normalnie kocham cię.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 14:34   #702
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Też mam ten żel i bardzo go polubiłam. Nie wiem tylko czemu ludzie narzekają, że jest mało wydajny. On się tak ładnie pieni delikatną pianką, że naprawdę nakłada(m) się go odrobinę.
Podobnie zauważyłam z szamponami. Myję włosy codziennie, mam prawie do pasa i szampon mam na miesiąc, a ktoś myje 2 razy w tygodniu, włosy ma krótsze od moich i mówi, że ma na 2 tygodnie. Nie wiem jak ci ludzie to robią.
Ten żel mało wydajny ?? Dla mnie wręcz przeciwnie. Tak jak piszesz wystarczy go dosłownie odrobina i ładnie się pieni na całej twarzy. Jak za taką cenę to wydaję mi się, że jest to dobry zakup.

Planuję jeszcze się zaopatrzyć w glinkę białą i różową do gruntowniejszego oczyszczania.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:37   #703
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wklejam w końcu co do mnie przyszło:

1. Dr. Scheller, łagodny żel myjący Owoc Granatu - myłam nim twarz 2 razy, na razie mogę powiedzieć, że nie pozostawia ściągniętej i suchej skóry po umyciu i bardzo dobrze oczyszcza

2. Coslys, woda micelarna do skóry wrażliwej - również 2 razy ją przetestowała Bardzo fajnie oczyszcza, jeszcze nie wiem czy radzi sobie z makijażem. Zapach mógłby być jedynie trochę delikatniejszy. Jedna rzecz mnie zaskoczyła, że po nalaniu na wacik i tarciu twarzy ta woda lekko się pieni. Trochę to dziwne jak na płyn micelarny, ale może przez to lepiej oczyszcza

3. Eubiona, żel do mycia ciała z aloe vera i granatem - jak na razie tylko raz się nim umyłam, ale jest bardzo delikatny i faktycznie nawilżający, pozostawia skórę miękką

4. Eubiona, szampon zwiększający objętość

Dostałam kilka próbek, które widać na zdjęciach.
A co to za firma Eubiona? Gdzie można nabyć te produkty ?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:40   #704
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ten żel mało wydajny ?? Dla mnie wręcz przeciwnie. Tak jak piszesz wystarczy go dosłownie odrobina i ładnie się pieni na całej twarzy. Jak za taką cenę to wydaję mi się, że jest to dobry zakup.

Planuję jeszcze się zaopatrzyć w glinkę białą i różową do gruntowniejszego oczyszczania.

Cieszę się, że mamy podobne zdanie, bo ludzie już mi zarzucali, że ja sknera jestem i oszczędzam nawet na sobie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:02   #705
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mamy podobne zdanie, bo ludzie już mi zarzucali, że ja sknera jestem i oszczędzam nawet na sobie.
jeśłi ludzie wylewając na głowę tyle szamponu co np. mój TŻ to nic dziwnego, że jedną butlę w dwa tygodnię zużywają

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wklejam w końcu co do mnie przyszło:

1. Dr. Scheller, łagodny żel myjący Owoc Granatu - myłam nim twarz 2 razy, na razie mogę powiedzieć, że nie pozostawia ściągniętej i suchej skóry po umyciu i bardzo dobrze oczyszcza

2. Coslys, woda micelarna do skóry wrażliwej - również 2 razy ją przetestowała Bardzo fajnie oczyszcza, jeszcze nie wiem czy radzi sobie z makijażem. Zapach mógłby być jedynie trochę delikatniejszy. Jedna rzecz mnie zaskoczyła, że po nalaniu na wacik i tarciu twarzy ta woda lekko się pieni. Trochę to dziwne jak na płyn micelarny, ale może przez to lepiej oczyszcza

3. Eubiona, żel do mycia ciała z aloe vera i granatem - jak na razie tylko raz się nim umyłam, ale jest bardzo delikatny i faktycznie nawilżający, pozostawia skórę miękką

4. Eubiona, szampon zwiększający objętość

Dostałam kilka próbek, które widać na zdjęciach.
Wiesz co, to kwestia formuły po prostu - też miałam kiedyś wodę micelarną, która się pieniła. Osobiście mnie to wkurzało, ale to już kwestia gustu
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:02   #706
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
A co to za firma Eubiona? Gdzie można nabyć te produkty ?
Nie powiem ci co to za firma, bo ja początkująca jestem w kwestiach naturalnych kosmetyków i każda marka jest dla mnie nowością

Ma certyfikat ECOCERT. Ja kupowałam na Matique, ale na pewno jest jeszcze gdzie indziej dostępna.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:15   #707
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, sprawa z Natuderm Botanics wygląda tak:
-wycofują swoje kosmetyki z Drogerii Natura i w ogóle z Polski
- jeśli by się zebrało parę chętnych osób, to może jeszcze można by było coś zamówić od dystrybutora, bo jeszcze jakieś kosmetyki ma
- jeśli jesteście na coś chętne, to ja mogę zapytać w jakiej cenie oni by to mieli itp. szczegóły
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:22   #708
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Nie powiem ci co to za firma, bo ja początkująca jestem w kwestiach naturalnych kosmetyków i każda marka jest dla mnie nowością

Ma certyfikat ECOCERT. Ja kupowałam na Matique, ale na pewno jest jeszcze gdzie indziej dostępna.

to zaraz obczaję
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:45   #709
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sprawa z Natuderm Botanics wygląda tak:
-wycofują swoje kosmetyki z Drogerii Natura i w ogóle z Polski
- jeśli by się zebrało parę chętnych osób, to może jeszcze można by było coś zamówić od dystrybutora, bo jeszcze jakieś kosmetyki ma
- jeśli jesteście na coś chętne, to ja mogę zapytać w jakiej cenie oni by to mieli itp. szczegóły
Dobry pomysł, zapytaj co mają i po ile jesli produkty są w takich cenach w jakich byly sprzedawane w Naturze to ekstra
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 16:10   #710
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sprawa z Natuderm Botanics wygląda tak:
-wycofują swoje kosmetyki z Drogerii Natura i w ogóle z Polski
- jeśli by się zebrało parę chętnych osób, to może jeszcze można by było coś zamówić od dystrybutora, bo jeszcze jakieś kosmetyki ma
- jeśli jesteście na coś chętne, to ja mogę zapytać w jakiej cenie oni by to mieli itp. szczegóły

Ja także bylabym zainteresowana, jeśli po cenach wyprzedazy. Zależy co mają.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Witam Korah, mam ogromną prośbę, czy mogłabyś zrobić swatcha tego kremu tonującego z alverde? Czy on jest choć trochę kryjący? Czy tylko wyrównuje koloryt cery i nadaje blasku?
Wczoraj kupiłam lip smackersy Są boskie, uwielbiam! Mam również Krem oczyszczający i mleczko z Natuderm Oczar wirginijski i powiem Wam, że krem jest fantastyczny. Świetnie myje, skóra jest po nim taka promienna, czyściutka, jak nowa. Niesamowicie gładka dzięki delikatnym drobinkom peelingującym i z dnia na dzień wygląda lepiej, wydaje mi się, że rozjaśnia skórę i wszystkie czerwoności znikają z mojej twarzy - a może sobie wmawiam... oby nie Tak czy siak, polecam!

Mogę dopiero jutro porobić foty, ale od razu mówię, że krem jest bardzo delikatny, lekko nadaje brązu cerze, nic nie kryje, nawet nie tonuje zbyt dobrze, ale fajnie nawilża i wygladza cerę, zmniejsza widoczność porów. Odkladam go na lato.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 17:20   #711
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mogę dopiero jutro porobić foty, ale od razu mówię, że krem jest bardzo delikatny, lekko nadaje brązu cerze, nic nie kryje, nawet nie tonuje zbyt dobrze, ale fajnie nawilża i wygladza cerę, zmniejsza widoczność porów. Odkladam go na lato.
O to świetnie! Dziękuję Ci bardzo Chyba się na niego skuszę
A jeszcze mam takie pytanie, czy Alterra prowadzi kolorówkę? Znalazłyście jakąś stronę, na której można byłoby przejrzeć te produkty? Szukałam, ale bez skutku... Na allegro też nic nie ma.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 17:48   #712
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

czy jest tu jakas maniaczka wlosow?

potrzebuje czegos co jest naprawde dobre dla wlosow.. zeby je mega odzywic, nawilzyc, zeby byly takie sprezyte i ladne..


poza tym czy Wy farbujecie wlosy? ja probowalam henne - ale to nie dla mnie :/ sam efekt na kladania itp jest dla mnie uciazliwy.. wole wydac wiecej kasy i isc do fryzjera.. tyle tylko ze sie boje mega wysuszenia chcialabym im to jakos rekompensować.. nie farbowalam juz pol rku i wydaje mi sie, ze troche odzyly, nie chce ich znowu wymeczyc zwlaszcza ze zapuszczam (nieudane cieniowanie) do jednej dlugosci.. a juz troche mi chyba p nie farbowaniu odzyly, zaznaczam tez ze nie prostuje juz prawie 2 lata, a od pol nawet ich nie susze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:09   #713
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy jest tu jakas maniaczka wlosow?

potrzebuje czegos co jest naprawde dobre dla wlosow.. zeby je mega odzywic, nawilzyc, zeby byly takie sprezyte i ladne..
zdaje się, że maniaczki włosów chwalą najbardziej właśnie oleje m.in.kokosowy

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a co to za balsam do ust Wibo? i jaki ma skład?

to ten filtr jest naturalny? sama za chwilę zacznę używać mineralnego SVR, ale i u niego się wacham bo skład nie jest w tych ponad 90% naturalny (chyba że się mylę?)

i tak samo mam pytanie odnośnie tych odżywek Joanny - to są kosmetyki naturalne? bo wydaje mi się, że nie

i co to za maski (i szampon) Leo i Bioetica? możesz wkleić zdjęcie?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja nie kupiłam w SP tylko w aptece.
tak, tak, pamiętam ale Sicilia kupiła w SP, a że jest też z Warszawy to napisałam gdzie można dostać taniej (zwłaszcza że ta apteka jest blisko dość Centrum)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Mówią, że dobry - ale nigdzie w necie nie znalazłam składu - czy mogłabyś wrzucić ?
przecież ja wklejałam skład INCI naturalnych smackersów pare stron wcześniej

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=257
---------------

tak poza tym, to widzę, że do mojej naturalnej kolekcji zaliczają się również:
- maść ochronna z wit.A, Hasco-Lek (jestem z niej bardzo zadowolona choć nie wiem czy mnie ciut nie zapycha przez wazelinę białą , dlatego wracam do niej od przyszłego poniedziałku - a jej skład to: substancja czynna - wit.A 800 j.m./g, substancje pomocnicze - wazelina biała, Palsgaard 0291, aromat cytrynowy, woda oczyszczona ---> więc w sumie nie wiem czy te maści są takie 'naturalne', może ktoś znający się bardziej na rzeczy się wypowie)
- celulozowa gąbeczka do mycia twarzy, Zenner, z Rossmanna (jeszcze nie używana ponieważ kupiłam ją z myślą o zmywaniu maseczek, a ostatnio stosuję wyłącznie maseczki nawilżające i odżywcze, które się wchłaniają, a resztki zmywa się wacikiem - ta zima i ogrzewanie były wyjątkowo nieszczycielskie w tym roku dla mojej cery )

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Podobnie zauważyłam z szamponami. Myję włosy codziennie, mam prawie do pasa i szampon mam na miesiąc, a ktoś myje 2 razy w tygodniu, włosy ma krótsze od moich i mówi, że ma na 2 tygodnie. Nie wiem jak ci ludzie to robią.
no ja właśnie też się zastanawiałam jak te szampony tak szybko znikają ludziom, niektóre mniej się pienią i trzeba więcej nałożyć, ale generalnie u mnie szampon długo na półce stoi
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-04-20 o 18:04
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:11   #714
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:21   #715
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Bardzo bym prosiła Was o odpowiedź na dwa pytania:
1. Dlaczego tyle blogerek i dziewczyn, które wrzucają filmiki o kosmetykach na youtube'a tak zachwyca się kremem ochronnym Bambino i carmexem? Na moje oko oba to pierwszorzedne zapychacze z syfiastą parafiną na dzień dobry w składzie Czy np. w Bambino ten tlenek cynku rekompensuje tę parafinę? I po co w balsamie do usta carmex jest kwas salicylowy? Przepraszam, ale jak widzę setną z kolei recenzję pt. "5 kosmetyków, które odmieniły moje życie" i po raz setny kolejna dziewczyna pokazuje te dwa kosmetyki to mi się wątroba przewraca na drugą stronę. Albo ja o czymś nie wiem!
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rany, to dokladnie te same miniaturki, które ja tez wybralam A jednak można spotkać. Co do blogerek, to ja także nie rozumiem zachwytów. tlenek cynku podsusza wypryski i jest też filtrem, ale sam krem bambino to masakrator w zapychaniu. Carmexu nie kupię, choć cieszy się slawą na KWC. Wiem na 100%, że nie odpowiadalby mi i wysuszylby moje usta. Kwas salicylowy zluszcza, przez co wygladza, stąd tyle pochwal Carmexu, ale na dluższą metę salicylowy szkodzi skórze. Glycine soya rzeczywiscie ma takie dzialanie na hormony, ma wlaściwości dobroczynne, myślę nie zaszkodzi, gdy kupimy raz na jakiś czas coś z jego zawartością. Gorzej jeśli wszystkie produkty, których używamy go zaiwerają w dużej ilości.
a co do Carmexa, którego jestem wielką fanką ---> dla mnie to JEDYNA pomadka do ust, która chroni moje usta przed wiatrem/przewianiem itp. po których może mi bardzo szybko wyskoczyć zimno (którego inaczej niż właśnie Carmexem nie mogę potem zlikwidować, po czasach przed-Carmexowych pozostały mi niestety ślady po takich zimnach na ustach i przy nich ale walczę z nimi), a ponad to JEDYNA która sprawia, że nawet zimą (choć jak są mrozy to błyszczyk na Carmexa jest niezbędny) moje usta nie są wysuszone

oczywiście moja miłość do Carmexa nie oznacza, że nie testuje niczego nowego do ust (jak było zresztą widać na zamieszczonych tu przeze mnie zdjęciach), ale ZAWSZE muszę mieć go w zapasie na wypadek

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no właśnie, niektóre dziewczyny mogą się "oburzyć", bo wklejamy tu tylko naturalne kosmetyki poza tym nie ma co siać zamieszania wśród mniej obeznanych w tematyce co do tego co jest naturalne

a ten balsam z Wibo ma na początku petrolatum, więc na pewno naturalny to on nie jest, tak samo Propylene Glycol w tej maseczce nie ma nic wspólnego z naturalnością

z tego co widzę na KWC maski Leo również nie są naturalne

a co do filtrów przeciwsłonecznych to się totalnie nie zgodzę!!! wprowadzasz wszystkich w błąd - nie tylko filtry chemiczne są stabilne itd., naturalnym, skutecznym filtrem jest titanium dioxide, który właśnie występuje w wielu filtrach mineralnych, i tych w tubkach (jak mój SVR), i tych np. w kompakcie/formie stałej jak LRP (i mówię o SPF 50)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-04-20 o 18:38
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:32   #716
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy jest tu jakas maniaczka wlosow?

potrzebuje czegos co jest naprawde dobre dla wlosow.. zeby je mega odzywic, nawilzyc, zeby byly takie sprezyte i ladne..


poza tym czy Wy farbujecie wlosy? ja probowalam henne - ale to nie dla mnie :/ sam efekt na kladania itp jest dla mnie uciazliwy.. wole wydac wiecej kasy i isc do fryzjera.. tyle tylko ze sie boje mega wysuszenia chcialabym im to jakos rekompensować.. nie farbowalam juz pol rku i wydaje mi sie, ze troche odzyly, nie chce ich znowu wymeczyc zwlaszcza ze zapuszczam (nieudane cieniowanie) do jednej dlugosci.. a juz troche mi chyba p nie farbowaniu odzyly, zaznaczam tez ze nie prostuje juz prawie 2 lata, a od pol nawet ich nie susze
Ja maniaczką nie jestem ale oleje do włosów polecam. Kokosowy może trochę "puszyć" Ale kokosowy z ziołami już jest moim ulubieńcem. Olej z orzechów włoskich, konopny, oliwka hipp, olej z migdałów itd itp Jet wątek o olejach do włosów na wizażu.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 19:37   #717
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy jest tu jakas maniaczka wlosow?

potrzebuje czegos co jest naprawde dobre dla wlosow.. zeby je mega odzywic, nawilzyc, zeby byly takie sprezyte i ladne..


poza tym czy Wy farbujecie wlosy? ja probowalam henne - ale to nie dla mnie :/ sam efekt na kladania itp jest dla mnie uciazliwy.. wole wydac wiecej kasy i isc do fryzjera.. tyle tylko ze sie boje mega wysuszenia chcialabym im to jakos rekompensować.. nie farbowalam juz pol rku i wydaje mi sie, ze troche odzyly, nie chce ich znowu wymeczyc zwlaszcza ze zapuszczam (nieudane cieniowanie) do jednej dlugosci.. a juz troche mi chyba p nie farbowaniu odzyly, zaznaczam tez ze nie prostuje juz prawie 2 lata, a od pol nawet ich nie susze

A ja się pochwalę, że nie suszę włosów od zawsze. Czasami raz na kilka lat zdarza się jakiś wypadek, dosłownie i muszę wysuszyć, ale na szczęście zdarza się to tylko raz na te kilka lat.
Nie farbuj, nie farbuj. Naturalny kolor jest teraz w modzie. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 19:44   #718
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ale ja farbowalam od 'zawsze' i mam kilka kolorow na wlosach pza tym moje naturalne rosna juz takie 'mysie' na czubku glowy mam moje mysie.. potem sa jakies czerwone ?? :/ miedziane, kasztanowe, koncwki sa ciemniejsze no cyrk po prostu
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 19:51   #719
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ale ja farbowalam od 'zawsze' i mam kilka kolorow na wlosach pza tym moje naturalne rosna juz takie 'mysie' na czubku glowy mam moje mysie.. potem sa jakies czerwone ?? :/ miedziane, kasztanowe, koncwki sa ciemniejsze no cyrk po prostu

Trzeba to przecierpieć, odrosną przecież. Gwarantuje ci, że włosy ci podziękują za naturalny kolor. No i nigdy nie uwierzę, że komuś może bardziej pasować farbowany kolor niż naturalny, a już słyszałam takie zdania.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:09   #720
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sicilia mozesz mi wkleic linka ktory to plyn micelarny Living Nature?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.