GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 21:35   #1921
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
A ja dziś bardzo lubię Glossybox'a - udało mi się wylosować nagrodę w konkursie na fb, dostanę zestaw kosmetyków MeMeMe - bazę pod makijaż, rozświetlacz i róż Bardzo jestem ciekawa tych kosmetyków.
Super Tak się kręcę wokół tej firmy, ale ciut drogo, no i nie można obejrzeć tych produktów w sklepie stacjonarnym.

Zrobiłam bilans zysków i strat i póki co kończę swoją przygodę z GB. Na wydane 140zł za 3 pudełka znalazłam może 3-4 produkty, które mi się przydały, reszta leży i zbiera kurz. Fajny jest element niespodzianki, ale na tym u mnie się przeważnie kończy cała przyjemność Mam też przeczucie, że po tym, jak lipcowe pudełko zebrało tyle pozytywnych opinii, sierpniowe znowu obniży loty. Niemniej, na wątku zostaję i będę pilnie wyczekiwać Waszych relacji
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 22:28   #1922
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Na pewno zrecenzuję kosmetyki MeMeMe, jak tylko dojdą i przetestuję. Wydaje mi się, że może to być tańsza wersja Benefit'a - podobne produkty mają, przynajmniej z opisów i wyglądu opakowań. Zobaczymy, bardzo jestem ciekawa.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:03   #1923
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Witajcie,
właśnie idzie do mnie lipcowy GlossyBox, długo się zastanawiałam nad zamówieniem aż w końcu dostałam maila, że paczka do mnie została wysłana - mój kochany mąż zamówił mi pudełeczka jak się okazało. Dziewczyny napiszcie mi jakie są jeszcze u nas pudełka oprócz padniętego KissBoxa, GlossyBoxa i ☠☠☠☠☠☠☠☠a.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:33   #1924
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Witajcie,
właśnie idzie do mnie lipcowy GlossyBox, długo się zastanawiałam nad zamówieniem aż w końcu dostałam maila, że paczka do mnie została wysłana - mój kochany mąż zamówił mi pudełeczka jak się okazało. Dziewczyny napiszcie mi jakie są jeszcze u nas pudełka oprócz padniętego KissBoxa, GlossyBoxa i ☠☠☠☠☠☠☠☠a.
jest jeszcze Douglasowy box.

KLIK
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:56   #1925
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny, potrzebuję numer telefonu, mam bardzo pilną sprawę, a niestety nigdzie nie mogę znaleźć.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 07:35   #1926
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A czy tego Douglasowego się opłaca? Co w nim się znajduje zazwyczaj? i gdzie można go zamówić lub spr produkty, bo wchodzę na tą stronę a tam nic nie ma.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 07:39   #1927
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Każdy douglasowy box był też omówiony w tym wątku, ja nawet wklejałam fotę chyba pierwszego. Z tego co mi się wydaje, on jest co 2 miesiące i jak jest, to jest na stronie douglasa. Na razie nowej edycji jeszcze nie ma, może będzie w sierpniu, bo był w czerwcu.
W czerwcu był pełnowymiarowy lakier Anny, miniaturka tuszu YSL, miniaturka żelu do twarzy Clinique i jeszcze jakieś dwie rzeczy, ale już nie pamiętam.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 07:39   #1928
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hej dziewczyny przepraszam ze nie pisalam w piatek ale mialam gosci z Polski i nie wypadalo. Wiec mam juz mojego niemieckiego Glossy. Zawartosc
-Alessandro balsam do stop 30ml
-Avene emulsja do twarzy spf50 pelnowartosciowy
-C-EHKO szampon do wlosow 75ml
-Dermasel Spa maska do twarzy z granatem saszetka
-Marke Gegeim szminka do ust pelnowartosciow(rozowa jak diabli)

Jestem bardziej zadowolona niz w zeszlym miesiacu ale liczylam na podklad bo wiem ze byly trzy rodzaje w tym miesiacu. Licze na jeszcze lepsza zawartosc w przyszlym miesiacu. Jak cos poogladac mozna u mnie na blogu
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 07:51   #1929
karolajna3
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy warto kupić GlossyBoxa to odpowiedź znajdziecie na moim blogu. Szczegółowo się o tym rozpisałam i zrecenzowałam 3 pudełka.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy warto kupić GlossyBoxa to odpowiedź znajdziecie na moim blogu. Szczegółowo się o tym rozpisałam i zrecenzowałam 3 pudełka. http://koralinascosmetic.blogspot.com/
karolajna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:50   #1930
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez amigagdynia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny przepraszam ze nie pisalam w piatek ale mialam gosci z Polski i nie wypadalo. Wiec mam juz mojego niemieckiego Glossy. Zawartosc
-Alessandro balsam do stop 30ml
-Avene emulsja do twarzy spf50 pelnowartosciowy
-C-EHKO szampon do wlosow 75ml
-Dermasel Spa maska do twarzy z granatem saszetka
-Marke Gegeim szminka do ust pelnowartosciow(rozowa jak diabli)

Jestem bardziej zadowolona niz w zeszlym miesiacu ale liczylam na podklad bo wiem ze byly trzy rodzaje w tym miesiacu. Licze na jeszcze lepsza zawartosc w przyszlym miesiacu. Jak cos poogladac mozna u mnie na blogu
fajny box
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:27   #1931
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Myslisz ze fajny>> Niby wszystko sie zuzyje ale napalilam sie na podklad albo zel do mycia twarzy. Jednak bede musiala kupic bo nie styknie do kolejnego boxa:/
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 11:32   #1932
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Podczytywałam Was od dawna i wreszcie się skusiłam - zamówiłam swojego GlossyBoxa. Załapałam się jeszcze na lipcowego, więc w sierpniu dostanę dwie paczki. Czy faktycznie mogę liczyć na to, że ten lipcowy dostanę w przeciągu pięciu dni roboczych? Pieniądze łyknęli od razu z konta, więc ciekawi mnie czy równie szybko wyślą GlossyBoxa
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:39   #1933
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Podczytywałam Was od dawna i wreszcie się skusiłam - zamówiłam swojego GlossyBoxa. Załapałam się jeszcze na lipcowego, więc w sierpniu dostanę dwie paczki. Czy faktycznie mogę liczyć na to, że ten lipcowy dostanę w przeciągu pięciu dni roboczych? Pieniądze łyknęli od razu z konta, więc ciekawi mnie czy równie szybko wyślą GlossyBoxa
Ja dostałam swój dopiero za 6 dni roboczych ,nie licząc w tym soboty i niedzieli. Zabrali pieniądze w poniedziałek a dostałam za tydzień we wtorek.Tak że czekaj cierpliwie
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:40   #1934
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny które śledzą glossy na fb pewnie będą wiedziały o kim mówię.
Niejaka Julita Zamiara siedzi na fb 24h i bawi się chyba w adwokata glossy, bo wtrąca się w każdą wypowiedź czy zapytanie. Gdyby to były jeszcze jakieś sensowne odpowiedzi to ok, ale ona zachowuje się jak obrońca uciśnionych i nie daj boże, ktoś powie że coś mu się nie podoba albo że kiepska zawartość pudełka to wtedy buzia jej się nie zamyka. Patrząc po jej wypowiedziach to jakby wrzucili do GB szare mydło to pewnie też byłaby zachwycona, widać ten typ tak ma.
Strasznie irytują mnie takie osoby.
Po to jest fanpage żeby można było wyrazić swoją opinię.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:45   #1935
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które śledzą glossy na fb pewnie będą wiedziały o kim mówię.
Niejaka Julita Zamiara siedzi na fb 24h i bawi się chyba w adwokata glossy, bo wtrąca się w każdą wypowiedź czy zapytanie. Gdyby to były jeszcze jakieś sensowne odpowiedzi to ok, ale ona zachowuje się jak obrońca uciśnionych i nie daj boże, ktoś powie że coś mu się nie podoba albo że kiepska zawartość pudełka to wtedy buzia jej się nie zamyka. Patrząc po jej wypowiedziach to jakby wrzucili do GB szare mydło to pewnie też byłaby zachwycona, widać ten typ tak ma.
Strasznie irytują mnie takie osoby.
Po to jest fanpage żeby można było wyrazić swoją opinię.

Okropna jest ta dziewczyna! Strasznie irytująca! Może GB jej płaci?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:47   #1936
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Każdy douglasowy box był też omówiony w tym wątku, ja nawet wklejałam fotę chyba pierwszego. Z tego co mi się wydaje, on jest co 2 miesiące i jak jest, to jest na stronie douglasa. Na razie nowej edycji jeszcze nie ma, może będzie w sierpniu, bo był w czerwcu.
W czerwcu był pełnowymiarowy lakier Anny, miniaturka tuszu YSL, miniaturka żelu do twarzy Clinique i jeszcze jakieś dwie rzeczy, ale już nie pamiętam.
Ja wyczytałam gdzies i nie wiem czy to prawda że douglas zawiesił w Polsce boxa,nie wiem dlaczego ,dostałam dwa pudełka i na razie cisza. A wydaje mi sie że były one też raz w miesiącu.

Był jeszcze pilniczek do paznokci douglasa,to był peeling z Clinique,żel pod prysznic CK One Shock.
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:49   #1937
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysa Pokaż wiadomość
Ja wyczytałam gdzies i nie wiem czy to prawda że douglas zawiesił w Polsce boxa,nie wiem dlaczego ,dostałam dwa pudełka i na razie cisza. A wydaje mi sie że były one też raz w miesiącu.

Był jeszcze pilniczek do paznokci douglasa,to był peeling z Clinique,żel pod prysznic CK One Shock.
Nie były raz w miesiącu, bo ja mam wszystkie 3 Pierwszy był jakoś w lutym / marcu, a ostatni w czerwcu, więc nie ma szans, żeby było co miesiąc
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:52   #1938
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Nie były raz w miesiącu, bo ja mam wszystkie 3 Pierwszy był jakoś w lutym / marcu, a ostatni w czerwcu, więc nie ma szans, żeby było co miesiąc
Byc może masz rację ja mam dwa pudełka i ostatnie napewno było w czerwcu,ale tak jak pisalam prawdopodobnie ma nie byc tego boxa,wyczytałam to na jakimś blogu ale czy to jest prawda tez nie wiem?
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:54   #1939
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hmm, zobaczymy, ja mam nadzieję że Douglas z boxa jednak nie zrezygnuje. Mnie się podobał
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 11:55   #1940
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Hmm, zobaczymy, ja mam nadzieję że Douglas z boxa jednak nie zrezygnuje. Mnie się podobał
No mnie też Może któras z dziewczyn zweryfikuje te informacje i będziemy miały pewność co do tego boxa
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:08   #1941
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Okropna jest ta dziewczyna! Strasznie irytująca! Może GB jej płaci?
Też o tym pomyślałam, tylko w takim wypadku to raczej zadziałałoby na ich niekorzyść

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mysa Pokaż wiadomość
No mnie też Może któras z dziewczyn zweryfikuje te informacje i będziemy miały pewność co do tego boxa
Pytałam przez fb Douglasa kiedy będzie nowy box, niestety nie są w stanie udzielić takiej informacji. Napisali tylko że w tym tygodniu już się nie pojawi.
Jeśli mieliby całkowicie zrezygnować z boxa to chyba by powiedzieli, przynajmniej taką mam nadzieję
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:46   #1942
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które śledzą glossy na fb pewnie będą wiedziały o kim mówię.
Niejaka Julita Zamiara siedzi na fb 24h i bawi się chyba w adwokata glossy, bo wtrąca się w każdą wypowiedź czy zapytanie. Gdyby to były jeszcze jakieś sensowne odpowiedzi to ok, ale ona zachowuje się jak obrońca uciśnionych i nie daj boże, ktoś powie że coś mu się nie podoba albo że kiepska zawartość pudełka to wtedy buzia jej się nie zamyka. Patrząc po jej wypowiedziach to jakby wrzucili do GB szare mydło to pewnie też byłaby zachwycona, widać ten typ tak ma.
Strasznie irytują mnie takie osoby.
Po to jest fanpage żeby można było wyrazić swoją opinię.
Taaak - już kiedyś tu wspominałam o dziewczynie, która na mnie najechała (zresztą z błędem ort., który jej wytknęłam...), kiedy wyraziłam swoje zdanie w temacie zawartości czerwcowego pudełka. Panna jest maksymalnie irytująca, do każdej dosłownie wypowiedzi musi wtrącić swoje trzy grosze, niewazne - ma do powiedzenia cos sensownego, czy nie... A zazwyczaj nie ma. Wychwala Glossy pod każdym możliwym wpisem na wallu, wyraziła chyba tylko jedno zastrzezenie - odnośnie lakieru MeMeMe z ostatniego pudełka. Ale generalnie pieje strasznie nad nimi, wątpię zeby miała z tego jakąś korzysć. Może naiwnie myśli, że np. pomoże jej to wygrać w którymś z konkursów (co, jak widać, nie ma potwierdzenia - ja pyskuję strasznie, wyrażam swoje zdanie bez krępacji, a nagrodę i tak wygrałam, hehe). Każdemu też wytyka, ze fan page nie służy do kontaktu z Glossy, co jest bzdurą totalną... skąd się takie osoby biorą...?
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:55   #1943
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam, tylko w takim wypadku to raczej zadziałałoby na ich niekorzyść

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------


Pytałam przez fb Douglasa kiedy będzie nowy box, niestety nie są w stanie udzielić takiej informacji. Napisali tylko że w tym tygodniu już się nie pojawi.
Jeśli mieliby całkowicie zrezygnować z boxa to chyba by powiedzieli, przynajmniej taką mam nadzieję
No kurczę czyli dalej nic nie wiadomo pozostaje nam czekac na jakiekolwiek informację. Mam nadzieję że to nie koniec boxa w Polsce.
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:16   #1944
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Taaak - już kiedyś tu wspominałam o dziewczynie, która na mnie najechała (zresztą z błędem ort., który jej wytknęłam...), kiedy wyraziłam swoje zdanie w temacie zawartości czerwcowego pudełka. Panna jest maksymalnie irytująca, do każdej dosłownie wypowiedzi musi wtrącić swoje trzy grosze, niewazne - ma do powiedzenia cos sensownego, czy nie... A zazwyczaj nie ma. Wychwala Glossy pod każdym możliwym wpisem na wallu, wyraziła chyba tylko jedno zastrzezenie - odnośnie lakieru MeMeMe z ostatniego pudełka. Ale generalnie pieje strasznie nad nimi, wątpię zeby miała z tego jakąś korzysć. Może naiwnie myśli, że np. pomoże jej to wygrać w którymś z konkursów (co, jak widać, nie ma potwierdzenia - ja pyskuję strasznie, wyrażam swoje zdanie bez krępacji, a nagrodę i tak wygrałam, hehe). Każdemu też wytyka, ze fan page nie służy do kontaktu z Glossy, co jest bzdurą totalną... skąd się takie osoby biorą...?
Widzę że nie tylko mnie irytuje ta osóbka.
Moim zdaniem jest to spamowanie i fb powinno dać jej bana za to, może wtedy by się trochę ogarnęła.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:28   #1945
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny słyszałyście o tej akcji z kodem zniżkowym na GB? Z tym kodem ma się glossyboxa za 39zł co miesiąc. Oczywiście nie zdążyłam się załapać
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:23   #1946
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nic nie słyszałam,co trzeba było zrobic aby otrzymać taki kod?
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:05   #1947
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dzisiaj też się dowiedziałam o jakimś kodzie rabatowym

Jestem tylko ciekawa, czy ten rabat jest jednorazowy?
Czy to już na stałe, ktoś dostaje subskrypcję po 39zł za boxa ?
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:20   #1948
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nie wiem nawet o jakim kodzie mówicie, ale intuicja mówi mi, że jest on jednorazowy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:28   #1949
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysa Pokaż wiadomość
Nic nie słyszałam,co trzeba było zrobic aby otrzymać taki kod?
Na stronie fb jest filmik gdzie dwie dziewczyny rozdają te kody zniżkowe o wartości 20%, trzeba było do nich pisać w komentarzach czy wiadomościach że chce się otrzymać taki kod. Akurat ten nie był jednorazowy,tylko przez całą subskrypcję płacisz 39 zł za glossyboxa.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:30   #1950
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

dostałam na ulicy niedawno kod 20% i jest on na pierwsze pudełko...
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.