Specyfik na porost rzęs... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 11:10   #31
suvetar
Raczkowanie
 
Avatar suvetar
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Odzywka do rzes

Ja stosuję na rzęsy i brwi zwyczajny olejek rycynowy. Jestem w trakcie "kuracji uderzeniowej" która potrwa jeszcze pewnie ze dwa tygodnie. Efekty widzę, robiłam to już zresztą wcześniej. Potem tak jak przedmówczyni będę nakładać go 1-2 razy w tygodniu. Ale zupełnie rezygnować nie należy.

Bardziej przeszkadza ci konieczność regularnego aplikowania odżywki czy jej cena? Ja nie decyduję się na żadne cudowne mazidła właśnie z powodu kosztów, 400-600 zł za kilkumiesięczny efekt to dla mnie o wiele za dużo. Olejek rycynowy też daje dobre rezultaty, a kosztuje 5 zł i jest dostępny w każdej aptece.
suvetar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 11:24   #32
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Odzywka do rzes

ja chciałabym wzmocnić moje rzęsy bo ostatnio mają cieżkie czasy jednak po olejku rycynowym wyglądam jak zoombie. Nakładam delikatnie szczoteczką po starym tuszu na noc, a rano budzę się jakbym z 3 dni nie spała,oczy małe i opuchnięte. Podobny efekt mam po kremach pod oczy ( mimo ze wklepuję je w odpowiedni sposób, wyczytany i obejrzany na wielu filmikach ;P).

U mnie rycynowy odpada,stosowałam regulanie L'biotica krem do rzęs- po długotrwałym stosowaniu również brak efektów. Macie jakies inne pomysły? np w oparciu o mazidła i biochemie :P?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 16:10   #33
suvetar
Raczkowanie
 
Avatar suvetar
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Odzywka do rzes

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
U mnie rycynowy odpada,stosowałam regulanie L'biotica krem do rzęs- po długotrwałym stosowaniu również brak efektów. Macie jakies inne pomysły? np w oparciu o mazidła i biochemie :P?
Rozumiem, że ten krem nie działał, ale też nie podrażnił? Możesz jeszcze spróbować nakładać na rzęsy i brwi pomadkę z Alterry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
Mnóstwo osób ją sobie chwali, zawiera dużo fajnych naturalnych składników (w tym olejek rycynowy) i jest mniej kłopotliwa w użyciu niż czysty olej z apteki. Cenowo wypada tak samo, ostatnio nawet kupiłam go mamie w promocji.
suvetar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 19:49   #34
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Odzywka do rzes

wlasnie czytalam wczoraj o tej pomadce i chyba ja zastosuje
( do kiedy byla ta promocja ?)
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 08:51   #35
suvetar
Raczkowanie
 
Avatar suvetar
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Odzywka do rzes

Kupiłam ją jakieś dwa tygodnie temu. Ale i bez zniżki nie kosztuje fortuny

EDIT: Sprawdziłam w necie aktualną gazetkę promocyjną Rossa (ważną od 15.11) i niestety nie wytropiłam tej konkretnej Alterry.

Edytowane przez suvetar
Czas edycji: 2013-11-18 o 09:26
suvetar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 08:25   #36
alik12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Specyfik na porost rzęs...

kiedyś uzywałam olejku rycynowego do rzęs ale nie zauważyłam żeby cokolwiek zmienił. rzęski nadal są cienkie i wypadają. Olejek rycynowy sprawdził się za to przy kuracji włosów. Smarowałam nim głowę od nasady, włosy były silniejsze i nie puszyły się. Wyglądały na zdrowsze
alik12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 12:16   #37
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Specyfik na porost rzęs...

Kiedyś używałam olejku rycynowego ale też nie widziałam efektów... Może za krótko stosowałam.
Teraz używam Xlash i efekty są mega ale ostatnio mam czerwone oczy na drugi dzień po aplikacji i odstawiłam
Nie wiem z czego to wynika nigdy wcześniej tak nie miałam a to już moja trzecia buteleczka...
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 12:38   #38
katatoniaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Specyfik na porost rzęs...

U mnie olejek rycynowy niewiele pomógł. Tzn. ja widziałam, że rzęsy mniej wypadają, ale otoczenie zauważyło różnicę dopiero po zastosowaniu odżywki Long 4 Lashes. I tą śmiało polecam wszystkim
katatoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 13:52   #39
tatiana_dab
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Specyfik na porost rzęs...

Ja próbowałam używać olejek rycynowy, ale za każdym razem dostawał mi się do oczu i strasznie piekły. Postanowiłam dokładnie poszukać porządnej odżywki, która pomoże mi poprawić stan moich rzęs. Znalazłam odżywkę Calliope od firmy MUSE, zastanawiałam się czy ją kupić, bo to dość duży wydatek, jednak przekonał mnie efekt jaki moja koleżanka uzyskała dzięki tej odżywce. Kupiłam i jestem bardzo zadowolona, efekt jest widoczny po około 3 tygodniach, a ja nie żałuję, że zdecydowałam się na jej zakup.
tatiana_dab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 14:52:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.