Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 18:29   #1591
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A na pażdziernik chyba cisza.
Albo ja nie wiem o czymś.
A i juz teraz weszły nowe korektory Matchmaster i te pudry Studio Sculpt Powder. Ale alurat one dwie to permanent, wiec nie ma czym się martwić
EDIT chyba ze u ans AW i S rzucą w październiku, ale jakos watpię, bo w kalendrzu europejskim stoją na september...
Ale super, że są już te korektory i pudry, bo jutro idę szaleć. Corii, którego Maca polecisz w Krakowie czy Katowicach?
I czy używasz korektora pro longwear pod oczy, bo mi pilnie jakiś korektor potrzebny.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:28   #1592
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ale super, że są już te korektory i pudry, bo jutro idę szaleć. Corii, którego Maca polecisz w Krakowie czy Katowicach?
I czy używasz korektora pro longwear pod oczy, bo mi pilnie jakiś korektor potrzebny.
Pingu, szczerze? To tego w Krk- zdecydowanie

Cały czas uzywam Pro Longa pod oka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję! Świetna wiadomość, to dupki z domu nie będę ruszać Ciekawe tylko, kiedy się pojawi.

Na pewno biorę musztardowy cień i róż Next to skin. Waham się też pomiędzy Taupe, a Pink Cult.


Myślicie, że Taupe sprawdzi się do konturowania na bardzo jasnej cerze?
Jak się ma Pink Cult do Cubic i Breath of plum? Breath of plum mam, ale chciałabym jakiś zgaszony kolorek i nie wiem, czy lepszy Cubic, czy Blushbaby, czy może właśnie Pink Cult? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego koloru na swojej cerze.
Taupe do konturowania jest swietny, z tym ze to zimny, ziemisty kolor.
Pink Cult jest rózowawy - mialam go i zbyłam bo nie podobał mi sie ostatecznie własnie tym, ze zbyt w róz leciał.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:42   #1593
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dzięki, to do Krakowa pojadę, a jaki masz kolor?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:44   #1594
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dzięki, to do Krakowa pojadę, a jaki masz kolor?
dwa NC15 i NW 20
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 19:48   #1595
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dzięki jeszcze raz
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:38   #1596
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze raz
Nie ma za co

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Dziewczyny, po ile sa te quady i roze z Novell Romance? I te nowe pudry studio sculp?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-01 o 21:40
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:46   #1597
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma za co

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Dziewczyny, po ile sa te quady i roze z Novell Romance? I te nowe pudry studio sculp?

Quady po 165, róże po 96, pudry nie wiem.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 22:16   #1598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Quady po 165, róże po 96, pudry nie wiem.
Dziękuję Kochana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 22:21   #1599
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Corii sculpty po 126!

Gdzie są moje Simpsony!!!!!????
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 07:43   #1600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii sculpty po 126!
dziekuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 07:50   #1601
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii sculpty po 126!

Gdzie są moje Simpsony!!!!!????
ja też czekam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 08:15   #1602
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Bylam dzis w zlotych ogladalam nowa vive glam, simsponow, romance i ta 4ta kolekcje nie znam nazwy a standow jeszcze nie mieli. Najbardziej podoba mi sie vg i Hearts Aflame...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mówisz o Artificially Wild? Z pojedynczymi cieniami i głównie z brązowymi odcieniami?

Nie po drodze mi do ZT, ale muszę zrobić zapas Taupe (tylko się zastanawiam czy jeden czy dwa ), a boję się, że mi wykupią i stacjonarnie i online, a na ebayu wolałabym nie przepłacać
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 08:43   #1603
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mówisz o Artificially Wild? Z pojedynczymi cieniami i głównie z brązowymi odcieniami?



Nie po drodze mi do ZT, ale muszę zrobić zapas Taupe (tylko się zastanawiam czy jeden czy dwa ), a boję się, że mi wykupią i stacjonarnie i online, a na ebayu wolałabym nie przepłacać

Tak tak wlasnie sobie ogladalam tego taupa, pani bardzo zachwalala


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:11   #1604
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, jak wygląda stacjonarna sytuacja z Simpsonami w Waw? Patrzę na stronę UK a tam wszystko wyprzedane, WSZYSTKO nawet Nacho Cheese Explosion. u nas pewnie wyprzeda się w pół godziny (
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:15   #1605
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Chyba się przejadę dzisiaj do tych Złotych, nim będzie za późno.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:24   #1606
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wygląda stacjonarna sytuacja z Simpsonami w Waw? Patrzę na stronę UK a tam wszystko wyprzedane, WSZYSTKO nawet Nacho Cheese Explosion. u nas pewnie wyprzeda się w pół godziny (
Byłam i wszystko było dostepne. Jednen roż (ten brzoskwiniowy) w ogole nie dojechał. A na co polujesz?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 11:09   #1607
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

O nie. Właśnie mnie olśniło, że w Novel Romance też są róże, a to wszystko wchodzi na raz. Powariowali z tymi kolekcjami. Na MACowe róże rzucam się zawsze w pierwszej kolejności, a tu mam 5 do wyboru, z czego mogę sobie pozwolić tylko na dwa, cień i nic więcej
Szkoda, pewnie i tak im się wszystko sprzeda, ale chętnie wzięłabym więcej, w jakimś rozbiciu czasowym.

Fun Ending zbiera zachwyty na YT. Ciekawe, jak na żywo i czy lepiej go wybrać, czy może Next to skin, czy Pink Cult
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 11:24   #1608
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Byłam i wszystko było dostepne. Jednen roż (ten brzoskwiniowy) w ogole nie dojechał. A na co polujesz?
a ten róż brzoskwiniowy to nie jest czasem online exclusive? tak mi się gdzieś obiło o uszy
dzięki! )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 11:34   #1609
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A macała może któraś te róże z Simsponów ? ponoć mają słabą pigmentację to prawda ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 12:29   #1610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Byłam sobie pomacać A Novel Romance i inne cuda z MAC-a i powiem tak:
A Passionate Quest i A Novel Romance quady sa świetnie, zwłaszcza PQ
Trzeciego quadu nie macałam, ponieważ mam wszystkie cienie z niego osobno, ale generalnie wszystkie quady super - hiper
Róże mi się niezbyt spodobały Nic spejszyl. Fund Ending strasznie pyli i nie jest nijak unikatowy Mało tego, w stałej jest duzo ładniejszych od niego.
Animal Instinct - poprawny ale jaj nie urywa. ładniejszy od niedgo jest ten ciemny z Pedro Lourenco.
Cienie pojedyńcze
- nie moja bajka - nie lubię takiej kostystencji i koniec. Na dodatek testery wygladały, jakby ugniatano je milion razy paluchami.
Kredki Fludiline - tez nie zdobyły mojego uznania Ale jak ktoś lubi Pearlglidey, to pewno polubi i to. A ta ciemna zieleń to wypisz wymalul Mystery z Power Kohla.
Szminki świetne, najładniejsza chyba Heart Aflame. Na ustach zyskuje, w sztyfcie może przerażać swoim lekko ceglastym kolorem. Idealnie do niej pasuje konturówka Burgundy.
Lingering Kiss - prawdziwy mroczny kolor, jak ktoś takie uwielbia, to polecam, chociaz nie do noszenia na codzień, a przynajmniej nie za często
A Good Kisser - dupe Red Ballon w sumie. Z tym, ze RB dużo lepsza w konsystencji.
Myself - czarny konik szminek - taka błyszczyko szminka idealnie nadająca sie jak nei chcemy konkretnego koloru, ale chcemy czyms delikatnie podkreslić usta, skradła moje serce. Przypomina mi moja jedna z ulubionych transparentnych - Tropical Mist Carine Roitfeld, tylko kolor ma inny.
A Novel Romance - nie doszła ta szminka do Ktw. Ale i tak nie w moim stylu - to taki barbiowy róz. W przeszłosci było troche juz takich i w stałej dosyc podobna - Saint Germain.
Błyszczyki - ok, ale żaden nie wołał do mnie swoim kolorem.
Pudry Studio Sculpt Powder - świetne są. Daja taką satynę. Moga sie świecić na meiszańcach - ja sama jestem w fazie testów - nałozyłam na ryjek i zobacze, jak wieczorem. Cięzko mi było dobrac kolor, bo miedzy Light, a Light Plus jest naprawde róznica neiwielka. A na ryjku to juz w ogóle. Nałozyłam wiec na połowe twarzy Light, na reszte Light Plus.
No i korektory Matchmaster - absolutne Sa rewelacyjne, czarny koń nowowsci permanetnych. Na pewno wrocę po niego. testowałam pod oczy i cudo! MACóweczka też była nimi zauroczona.
Rihanna 2 - możemy zapomniec o noszeniu szminki bez błyszczyka -po prostu nie da sie, nienoszalna jest. Moze na mulatkach byłaby ok, ale na jasnej cerze Za to z błyszczykiem super. Jednak nie na tyle, aby sie chciało brać bez zastanowienia - raz że do noszenia w duecie tylko, a błyszczyk pewno szybciej od szminki sie zuzyje, chociaz na pewno inne ze stałej tez będa pasowały, to dwa nie jest to zestaw który by sie często nosiło, raczej raz na jakiś czas.
Ja sama nie wiem, czy się skusze w przyszłosci, na razie na pewno nie. Chociaz pewno spasuje ostatecznie,bo mam za duzo szminek, a nie lubie takich, która wymaga koniecznie drugiego kosmetyku w postaci błyszczyka.


No i to tyle z moich wrażeń. Wziełam za B2M Heart Aflame i Myself.
Poza tym zachciało mi sie znowu rózu Warm & Soul i pewno przy okazji go nabedę. Miałam go kiedyś - to był mój pierwszy róz MAC, ale potem sie wymieniłam, a teraz znowu mi sie zachciało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-02 o 12:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:50   #1611
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ten róż brzoskwiniowy to nie jest czasem online exclusive? tak mi się gdzieś obiło o uszy
dzięki! )
Rzeczywiście, chyba jest

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam sobie pomacać A Novel Romance i inne cuda z MAC-a i powiem tak:
A Passionate Quest i A Novel Romance quady sa świetnie, zwłaszcza PQ
Trzeciego quadu nie macałam, ponieważ mam wszystkie cienie z niego osobno, ale generalnie wszystkie quady super - hiper
Róże mi się niezbyt spodobały Nic spejszyl. Fund Ending strasznie pyli i nie jest nijak unikatowy Mało tego, w stałej jest duzo ładniejszych od niego.
Animal Instinct - poprawny ale jaj nie urywa. ładniejszy od niedgo jest ten ciemny z Pedro Lourenco.
Cienie pojedyńcze
- nie moja bajka - nie lubię takiej kostystencji i koniec. Na dodatek testery wygladały, jakby ugniatano je milion razy paluchami.
Kredki Fludiline - tez nie zdobyły mojego uznania Ale jak ktoś lubi Pearlglidey, to pewno polubi i to. A ta ciemna zieleń to wypisz wymalul Mystery z Power Kohla.
Szminki świetne, najładniejsza chyba Heart Aflame. Na ustach zyskuje, w sztyfcie może przerażać swoim lekko ceglastym kolorem. Idealnie do niej pasuje konturówka Burgundy.
Lingering Kiss - prawdziwy mroczny kolor, jak ktoś takie uwielbia, to polecam, chociaz nie do noszenia na codzień, a przynajmniej nie za często
A Good Kisser - dupe Red Ballon w sumie. Z tym, ze RB dużo lepsza w konsystencji.
Myself - czarny konik szminek - taka błyszczyko szminka idealnie nadająca sie jak nei chcemy konkretnego koloru, ale chcemy czyms delikatnie podkreslić usta, skradła moje serce. Przypomina mi moja jedna z ulubionych transparentnych - Tropical Mist Carine Roitfeld, tylko kolor ma inny.
A Novel Romance - nie doszła ta szminka do Ktw. Ale i tak nie w moim stylu - to taki barbiowy róz. W przeszłosci było troche juz takich i w stałej dosyc podobna - Saint Germain.
Błyszczyki - ok, ale żaden nie wołał do mnie swoim kolorem.
Pudry Studio Sculpt Powder - świetne są. Daja taką satynę. Moga sie świecić na meiszańcach - ja sama jestem w fazie testów - nałozyłam na ryjek i zobacze, jak wieczorem. Cięzko mi było dobrac kolor, bo miedzy Light, a Light Plus jest naprawde róznica neiwielka. A na ryjku to juz w ogóle. Nałozyłam wiec na połowe twarzy Light, na reszte Light Plus.
No i korektory Matchmaster - absolutne Sa rewelacyjne, czarny koń nowowsci permanetnych. Na pewno wrocę po niego. testowałam pod oczy i cudo! MACóweczka też była nimi zauroczona.
Rihanna 2 - możemy zapomniec o noszeniu szminki bez błyszczyka -po prostu nie da sie, nienoszalna jest. Moze na mulatkach byłaby ok, ale na jasnej cerze Za to z błyszczykiem super. Jednak nie na tyle, aby sie chciało brać bez zastanowienia - raz że do noszenia w duecie tylko, a błyszczyk pewno szybciej od szminki sie zuzyje, chociaz na pewno inne ze stałej tez będa pasowały, to dwa nie jest to zestaw który by sie często nosiło, raczej raz na jakiś czas.
Ja sama nie wiem, czy się skusze w przyszłosci, na razie na pewno nie. Chociaz pewno spasuje ostatecznie,bo mam za duzo szminek, a nie lubie takich, która wymaga koniecznie drugiego kosmetyku w postaci błyszczyka.


No i to tyle z moich wrażeń. Wziełam za B2M Heart Aflame i Myself.
Poza tym zachciało mi sie znowu rózu Warm & Soul i pewno przy okazji go nabedę. Miałam go kiedyś - to był mój pierwszy róz MAC, ale potem sie wymieniłam, a teraz znowu mi sie zachciało
A simpsonów nie macałas?

Zgadzam sie, że róże z NR takie se...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:55   #1612
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A simpsonów nie macałas?

Zgadzam sie, że róże z NR takie se...
W ktw nie ma, to nei Wawka niestety Ale akurat Simpspnowie nie leża w mojej gestii zainteresowań ani trochę, wiec to mnie nie martwi, za to szkoda ze AW nie moge pomacac. Znaczy i tak wiem, ze chce wszystkie 4 cienie, ale pomacałabym Next to Skin, bo ten mi sie podoba, ale obawiam sie, ze jak Krysia pisze - do konturowania nosa by mi najwyzej został przez jasnosc koloru

A co do rózu z NR - Macówki też były nimi roczarowane.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:55   #1613
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i to tyle z moich wrażeń. Wziełam za B2M Heart Aflame i Myself.
Poza tym zachciało mi sie znowu rózu Warm & Soul i pewno przy okazji go nabedę. Miałam go kiedyś - to był mój pierwszy róz MAC, ale potem sie wymieniłam, a teraz znowu mi sie zachciało
omamo! właśnie sobie przypomniałam, że mam w domu 3 cienie niewydepotowane i chyba uzbiera mi się 6 opakowań na B2M - może wezmę sobie coś szminkowego z tych kolekcji
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:57   #1614
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
omamo! właśnie sobie przypomniałam, że mam w domu 3 cienie niewydepotowane i chyba uzbiera mi się 6 opakowań na B2M - może wezmę sobie coś szminkowego z tych kolekcji
No warto, po co płacić, skoro opakowania standardowe i mozna poszlaec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:00   #1615
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No warto, po co płacić, skoro opakowania standardowe i mozna poszlaec
Ostatnio sporo biorę na B2M ze stałej, bo po wydepotowaniu szminek 'trochę' mi się ostało opakowań i chyba zostały mi jakieś pojedyncze sztuki tylko, ale pewnie uciułam
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:08   #1616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ostatnio sporo biorę na B2M ze stałej, bo po wydepotowaniu szminek 'trochę' mi się ostało opakowań i chyba zostały mi jakieś pojedyncze sztuki tylko, ale pewnie uciułam
Ja przez ostatnie 3-4 miesiace to wzielam sporo szminek za B2M i tez przez depotowanie ich ze sztyftów w głownej meirze Chociaz miałam też sporo cieni pojedyńćzych i dwójek, z którymi zrobiłam w końcu porzadek Treaz musze nabyc kolejną pustą paletkę z seperatorami
Teraz myśle, czy ruszyc sie w sobotę i wziac za kupon Lady Bug, czy odpuscic. Generalnie zaden z tych 3 kolorów, jakie oferują w ten weekend nie porywa, z czego 2 mi nie apsują wcale a ten jeden tylko w miarę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:30   #1617
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja przez ostatnie 3-4 miesiace to wzielam sporo szminek za B2M i tez przez depotowanie ich ze sztyftów w głownej meirze Chociaz miałam też sporo cieni pojedyńćzych i dwójek, z którymi zrobiłam w końcu porzadek Treaz musze nabyc kolejną pustą paletkę z seperatorami
Teraz myśle, czy ruszyc sie w sobotę i wziac za kupon Lady Bug, czy odpuscic. Generalnie zaden z tych 3 kolorów, jakie oferują w ten weekend nie porywa, z czego 2 mi nie apsują wcale a ten jeden tylko w miarę.
a co pózniej robisz z takimi pomadkami? Topisz je i przelewasz do zastepczych pojemniczków?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:41   #1618
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
a co pózniej robisz z takimi pomadkami? Topisz je i przelewasz do zastepczych pojemniczków?
Nie topie Od razu upycham w pojemniczki plastykowe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:48   #1619
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie topie Od razu upycham w pojemniczki plastykowe.

Nie będą się od tego szybciej psuły? Dobrze Ci się tak używa?

Poka Poka

Fajne rozwiązanie, ale troche mi tych ładnych opakowań żal
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:51   #1620
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nie będą się od tego szybciej psuły? Dobrze Ci się tak używa?

Poka Poka

Fajne rozwiązanie, ale troche mi tych ładnych opakowań żal
Nie wiem, ale podgrzewac mi sie nie widzi. Tak czy siak, do pojemniczków wkąłdam pomadki, które juz maja po dacie przydatnosci, wiec sie tym malo przejmuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.