Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 11:56   #1441
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pedzel MAC 187

Cytat:
Napisane przez dariettka86 Pokaż wiadomość
Mam wapliwosci, czy ten pędzel jest oryginalny. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Daria
Przesuwam Twój wątek do zbiorczego o produktach MAC.

Na pierwszy rzut oka nie widzę nic podejrzanego w Twoim pędzlu, ale jak będę w domu to spojrzę jeszcze dla pewności na swój egzemplarz 187.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:08   #1442
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja go używam (choć nie codziennie) właściwie tylko do konturowania, i to trzymając pod kątem, bo tak to jest za gruby i za gęsty. Nabieram puder, robię kreskę trzymając pędzel pod kątem, a potem (też pod kątem) rozcieram. Sprawdza się dobrze, choć byłoby wygodniej, gdyby był cieńszy. Ja ogólnie nie kumam idei tych pędzli dwustronnych ;-) Plus równie dobrze konturuje mi się cienkim pędzlem Real Techniques z tej białej kolekcji, więc 125 nie jest jakimś niezbędnym wynalazkiem. Aczkolwiek podkreślam, że jest bardzo miły w użytkowaniu i cieszy oko Kolejna sprawa jest taka, że już nie raz, nie dwa chciałam puścić któryś z moich pędzli dalej w świat, bo go nie używałam, a nagle po paru miesiącach znajdowałam dla niego zastosowanie, o którym wcześniej nie pomyślałam (jak w przypadku MACa 287), dlatego już trzymam wszystkie i nie oddaję

Wracając do 125 to jest to fajny pędzel, ale nie mam poczucia, że za te 187 zł dokonałam jakiegoś zakupu życia ;-) Póki co przynajmniej ;-)
Dziękuję za opinię
Cieńszy do konturowania mogę kupić choćby z Zoevy, wydając na niego mniej niż 1/3 ceny 125-tki, dlatego się tak mocno zastanawiam.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:12   #1443
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki Looking Good na oku. Jestem w nim absolutnie zaochana
Ślicznie wygląda .
Ja mam trochę obawy, czy do koloru mojej tęczówki (zielonkawe) będzie dobrze wyglądał, bo takie odcienie czasem robią mi "chore" oko. No nic, zanim nie doleci zza kałuży, się nie przekonam .
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eh teraz jestem zła bo ani shade, ani looking good nie mam (

czemu robią taki odcień jak LG i nie wprowadzają go do oferty... będę płakać...
Bidulka
Dla pocieszenia powiem, że ja też w PL na Looking Good się nie załapałam.
Na razie jeszcze nie mam jak porównać, ale odcień LG wydaje mi się podobny do kredki Marca Jacobsa Jazzberry - może byłaby dobra jako dupe LG

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Waham się nad 125. Kliknęłam, ale jeszcze nie opłaciłam. Dalej jesteście z niego zadowolone? Nieraz, po pierwszym zachwycie, okazuje się, że wcale nie jest tak super, a pędzel jednak swoje kosztuje.

Doklikałam też Matte Bronze.
Ja jestem ze 125 zadowolona . Może i nie jest to absolutny must have, ale naprawdę dobrze konturuje mi się nim poliki. On jest też wyjątkowo dobry do aplikacji brązera traktowanego jako róż, w sensie, że modelujemy twarz czymś brązującym i rezygnujemy z różu. Za to 126 na razie u mnie leży, bo nie mam czasu znaleźć dla niego sensownego zastosowania .

Matte Bronze też mnie kusi, ale i tak już popłynęłam na W&D w stopniu o wiele większym, niż planowałam .

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak Delicates ma się do tego bronzera z kolekcji Alluring Aquatic z zeszłego roku Aphrodite's shell? W sensie koloru i konsystencji.
Widziałam, że Krysia niezadowolona z obu. Ja zastanawiam się nad bronzerem i myślę, czy kupić Delicates, czy może Harmony (wiem, że to róż, ale jako bronzer chcę używać).
Nie wiem wprawdzie, jak Delicates ma się do AS, bo tego drugiego nie mam, ale przyznam, że nie rozumiem, czemu Krysia tak zjechała Delicatesa i Golden Rinse. Wg mnie normalnie się ich używa i jakość jest jak najbardziej normalna.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Ale się Royal Wink doczekać nie mogę!

A w międzyczasie zachciało mi się kolejnych Dumam nad Our Secret i Dark Majesty. Ma ktoś i może odradzić
Dark Majesty mam i polecam .

A przy okazji - zadowolona jesteś z pędzelka 221?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:17   #1444
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię
Cieńszy do konturowania mogę kupić choćby z Zoevy, wydając na niego mniej niż 1/3 ceny 125-tki, dlatego się tak mocno zastanawiam.
Powiem tak: gdybym miała się kierować zasadą tzw. value for money to uważam, że nie warto kupować tego pędzla. Albo przynajmniej ja bym go ponownie nie kupiła. Tyle w kwestii przeliczenia funkcjonalności na koszt. Ale pędzla używać będę i bynajmniej nie będzie mi zalegał. Czy jest niezbędny? – absolutnie nie, jeśli masz coś do konturowania, a jeśli nie masz, to zawsze można kupić coś tańszego i bardziej poręcznego, bo jednak 125 nie jest jakiś intuicyjny specjalnie. Lubię go tak czy inaczej, bo jest milusi i świetnie rozciera (czego cienki pędzel tak nie zrobi, to fakt), ale niezbędnik to to nie jest. To już Twoja decyzja ;-)

Rany, to chyba będzie pierwszy przypadek antykusicielstwa w tym wątku
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:19   #1445
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A i zapomniałam pozachwycać sie Royal Winkiem
Dzisiaj go nałozyłam i normalnie urwało mi tyłek - taki piękny chyba te dwa fluidline co mi przyszły, to jedne z najfajniejszych zakupów tego roku obok bronzerów W&D
Nic to, ze tzreba parę razy przejechac pędzlkiem po oku, zeby kolor był ok, bo to, jak wyglada, warte jest każdego zachodu
Juz sie cieszę na Shade pewno we wtorek bedzie. Chociaz już niczego teraz nie jestem pewna z wysyłką, bo od dzisiaj rana moja szminka czeka w magazynie dpd na zabranie jej przez kuriera i chyba juz na dzisiaj sie nie doczeka zawsze rano brali paczki i jeździli, a dzisiaj chyba sie pochorowali, albo co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:21   #1446
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
bo kolor się przeca liczy


Głądki, piękny mat
Ale ładnie u Ciebie wygląda
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eh teraz jestem zła bo ani shade, ani looking good nie mam (

czemu robią taki odcień jak LG i nie wprowadzają go do oferty... będę płakać...
Shade jest dostępny online, a w razie czego służę też pomocą, bo widziałam go w Douglasie, koło którego jestem zwykle w poniedziałki, wtorki i środy Mogę się tam podpytać o LG, ale skoro taki szał na niego, to wątpię, żeby się ostał.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aaaa pokazał się znowu na chwilę!!!!
MAM!

trzęsącymi rękoma wprowadzałam numer karty upominkowej bo bałam się, że mi z koszyka wyciągną
Nawet o tym wcześniej nie myślałam, ale też chcę Delicates
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ślicznie wygląda .
Ja mam trochę obawy, czy do koloru mojej tęczówki (zielonkawe) będzie dobrze wyglądał, bo takie odcienie czasem robią mi "chore" oko. No nic, zanim nie doleci zza kałuży, się nie przekonam .
Wiem, o co chodzi, to chore oko miałam na myśli właśnie w zestawieniu tego koloru z niebieską tęczówką Ale wydaje mi się, że do zielonej będzie pięknie pasować i powinien być efekt podbicia koloru.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:28   #1447
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dark Majesty mam i polecam .

A przy okazji - zadowolona jesteś z pędzelka 221?
Już go klinęłam Razem z Our Secret!
W drodze więc do mnie te dwa oraz Blee Peep i Royal Wink! Już się ich doczekać nie mogę!

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale ładnie u Ciebie wygląda

Shade jest dostępny online, a w razie czego służę też pomocą, bo widziałam go w Douglasie, koło którego jestem zwykle w poniedziałki, wtorki i środy Mogę się tam podpytać o LG, ale skoro taki szał na niego, to wątpię, żeby się ostał.
Bo on naprawdę jest cudny! Chyba mój ulubieniec z tej całej nowej piątki, którą dostałam

Ja poproszę o podpytanie o LG
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 12:46   #1448
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale ładnie u Ciebie wygląda

Shade jest dostępny online, a w razie czego służę też pomocą, bo widziałam go w Douglasie, koło którego jestem zwykle w poniedziałki, wtorki i środy Mogę się tam podpytać o LG, ale skoro taki szał na niego, to wątpię, żeby się ostał.

Nawet o tym wcześniej nie myślałam, ale też chcę Delicates

Wiem, o co chodzi, to chore oko miałam na myśli właśnie w zestawieniu tego koloru z niebieską tęczówką Ale wydaje mi się, że do zielonej będzie pięknie pasować i powinien być efekt podbicia koloru.
Dla mnie Delicates jest ciut za żółty, ale wolałam go mieć niż nie mieć, no bo opakowanie takie piękne .

Zobaczymy jak się LG zgra z moją tęczówką

Aha - dostałam Catty. No cóż, kolor fajny, ale jak na wykończenie Lustre to za bardzo wysusza mi usta i potem bezczelnie podkreśla skórki, których przed aplikacją Catty nie było .

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Już go klinęłam Razem z Our Secret!
W drodze więc do mnie te dwa oraz Blee Peep i Royal Wink! Już się ich doczekać nie mogę!


Bo on naprawdę jest cudny! Chyba mój ulubieniec z tej całej nowej piątki, którą dostałam

Ja poproszę o podpytanie o LG
Pokaż potem proszę Our Secret, bo też nad nim dumam.

Jeszcze raz dopytam - zadowolona jesteś z pędzla 221? (jakoś mnie to nurtuje )
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:56   #1449
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Martusiu i Kasiu!
Strasznie się cieszę - odłożyłam dla Was Looking good! 2 ostatnie. Mogę tam podjechać dzisiaj (tylko nie wiem, czy się odważę, bo będę po mezoterapii) albo w przyszłym tygodniu. Tylko zaraz Wam wyślę mój nr konta, bo ostatni tydzień przed wypłatą jak zwykle dziaduję

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dla mnie Delicates jest ciut za żółty, ale wolałam go mieć niż nie mieć, no bo opakowanie takie piękne .

Zobaczymy jak się LG zgra z moją tęczówką

Aha - dostałam Catty. No cóż, kolor fajny, ale jak na wykończenie Lustre to za bardzo wysusza mi usta i potem bezczelnie podkreśla skórki, których przed aplikacją Catty nie było .


Pokaż potem proszę Our Secret, bo też nad nim dumam.

Jeszcze raz dopytam - zadowolona jesteś z pędzla 221? (jakoś mnie to nurtuje )
O nie, to nie brzmi zbyt dobrze Lustrzaki niestety często są mocno wysuszające, pomimo tej kremowej konsystencji. Swojego zamówienia z Catty jeszcze nawet nie opłaciłam, bo zdążyłam kupić milion innych rzeczy, niekosmetycznych, a niestety potrzebnych na już Czekam na zwroty ze sklepów internetowych za kilka par butów, opłacę i jak przyjdzie to podzielę się wrażeniami Ja to zawsze tak zakombinuję, że zostaję bez kasy haha

Delicates za żółty? Hmm a masz może porównanie do Chanel Soil de Tan (czy jakoś tak, ten paskowy), jaśniejszego? Bo tamten jest też dość żółtawy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:59   #1450
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Catty jeszcze nawet nie opłaciłam, bo zdążyłam kupić milion innych rzeczy, niekosmetycznych, a niestety potrzebnych na już Czekam na zwroty ze sklepów internetowych za kilka par butów, opłacę i jak przyjdzie to podzielę się wrażeniami Ja to zawsze tak zakombinuję, że zostaję bez kasy haha
Jakbym sama siebie czytała, mam identycznie, jak Ty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:09   #1451
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


O nie, to nie brzmi zbyt dobrze Lustrzaki niestety często są mocno wysuszające, pomimo tej kremowej konsystencji. Swojego zamówienia z Catty jeszcze nawet nie opłaciłam, bo zdążyłam kupić milion innych rzeczy, niekosmetycznych, a niestety potrzebnych na już Czekam na zwroty ze sklepów internetowych za kilka par butów, opłacę i jak przyjdzie to podzielę się wrażeniami Ja to zawsze tak zakombinuję, że zostaję bez kasy haha

Delicates za żółty? Hmm a masz może porównanie do Chanel Soil de Tan (czy jakoś tak, ten paskowy), jaśniejszego? Bo tamten jest też dość żółtawy.
Miałam kiedyś jakiegoś pasiaka brązującego z Chanel, ale raz, że nie pamiętam nazwy, a dwa, że coś mi w nim kolorystycznie nie pasowało, więc szubciutko dałam siostrze - może właśnie te żółte tony
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 13:55   #1452
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pokaż potem proszę Our Secret, bo też nad nim dumam.

Jeszcze raz dopytam - zadowolona jesteś z pędzla 221? (jakoś mnie to nurtuje )
Oczywiście! Tylko chwilę potrwa zanim je dostanę, bo kupowałam w PL, więc na mój polski adres poszły

A widzisz, tak się podjarałam tymi fluidkami, że myślałam, by o pędzlu napisać, ale zapomniałam Oluś, nie kupiłam go! Chciałam na lotnisku, ale już nie mieli! Muszę więc kliknąć dziada on line!

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Martusiu i Kasiu!
Strasznie się cieszę - odłożyłam dla Was Looking good! 2 ostatnie. Mogę tam podjechać dzisiaj (tylko nie wiem, czy się odważę, bo będę po mezoterapii) albo w przyszłym tygodniu. Tylko zaraz Wam wyślę mój nr konta, bo ostatni tydzień przed wypłatą jak zwykle dziaduję
Kasiuuuula, jesteś wielka! Zaraz robię przelew!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 15:34   #1453
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Oczywiście! Tylko chwilę potrwa zanim je dostanę, bo kupowałam w PL, więc na mój polski adres poszły

A widzisz, tak się podjarałam tymi fluidkami, że myślałam, by o pędzlu napisać, ale zapomniałam Oluś, nie kupiłam go! Chciałam na lotnisku, ale już nie mieli! Muszę więc kliknąć dziada on line!


Kasiuuuula, jesteś wielka! Zaraz robię przelew!
To klikaj dziada przy okazji

Wizaż nie tylko źródłem wiedzy wszelakiej, ale i bogaty w pomocną dłoń
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 16:47   #1454
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i zapomniałam pozachwycać sie Royal Winkiem
Dzisiaj go nałozyłam i normalnie urwało mi tyłek - taki piękny chyba te dwa fluidline co mi przyszły, to jedne z najfajniejszych zakupów tego roku obok bronzerów W&D
Nic to, ze tzreba parę razy przejechac pędzlkiem po oku, zeby kolor był ok, bo to, jak wyglada, warte jest każdego zachodu
Juz sie cieszę na Shade pewno we wtorek bedzie. Chociaz już niczego teraz nie jestem pewna z wysyłką, bo od dzisiaj rana moja szminka czeka w magazynie dpd na zabranie jej przez kuriera i chyba juz na dzisiaj sie nie doczeka zawsze rano brali paczki i jeździli, a dzisiaj chyba sie pochorowali, albo co
jest piękny RW

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Martusiu i Kasiu!
Strasznie się cieszę - odłożyłam dla Was Looking good! 2 ostatnie. Mogę tam podjechać dzisiaj (tylko nie wiem, czy się odważę, bo będę po mezoterapii) albo w przyszłym tygodniu. Tylko zaraz Wam wyślę mój nr konta, bo ostatni tydzień przed wypłatą jak zwykle dziaduję
.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
: jupi:
Wariatka!!!
Już piszę pw!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 17:52   #1455
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ślicznie wygląda .
Ja mam trochę obawy, czy do koloru mojej tęczówki (zielonkawe) będzie dobrze wyglądał, bo takie odcienie czasem robią mi "chore" oko. No nic, zanim nie doleci zza kałuży, się nie przekonam .

Bidulka
Dla pocieszenia powiem, że ja też w PL na Looking Good się nie załapałam.
Na razie jeszcze nie mam jak porównać, ale odcień LG wydaje mi się podobny do kredki Marca Jacobsa Jazzberry - może byłaby dobra jako dupe LG


Ja jestem ze 125 zadowolona . Może i nie jest to absolutny must have, ale naprawdę dobrze konturuje mi się nim poliki. On jest też wyjątkowo dobry do aplikacji brązera traktowanego jako róż, w sensie, że modelujemy twarz czymś brązującym i rezygnujemy z różu. Za to 126 na razie u mnie leży, bo nie mam czasu znaleźć dla niego sensownego zastosowania .

Matte Bronze też mnie kusi, ale i tak już popłynęłam na W&D w stopniu o wiele większym, niż planowałam .


Nie wiem wprawdzie, jak Delicates ma się do AS, bo tego drugiego nie mam, ale przyznam, że nie rozumiem, czemu Krysia tak zjechała Delicatesa i Golden Rinse. Wg mnie normalnie się ich używa i jakość jest jak najbardziej normalna.
Co do Looking good mam to samo wrażenie, że mógłby mi robić "chore oko".

Dziękuję za opinię nt. 125-tki Z oceną Temptalii też się nie zgadzam, bardzo dobrze używa mi się Delicatesa.
Do Afrodyty bardziej podobny jest ponoć Golden rinse.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Powiem tak: gdybym miała się kierować zasadą tzw. value for money to uważam, że nie warto kupować tego pędzla. Albo przynajmniej ja bym go ponownie nie kupiła. Tyle w kwestii przeliczenia funkcjonalności na koszt. Ale pędzla używać będę i bynajmniej nie będzie mi zalegał. Czy jest niezbędny? – absolutnie nie, jeśli masz coś do konturowania, a jeśli nie masz, to zawsze można kupić coś tańszego i bardziej poręcznego, bo jednak 125 nie jest jakiś intuicyjny specjalnie. Lubię go tak czy inaczej, bo jest milusi i świetnie rozciera (czego cienki pędzel tak nie zrobi, to fakt), ale niezbędnik to to nie jest. To już Twoja decyzja ;-)

Rany, to chyba będzie pierwszy przypadek antykusicielstwa w tym wątku
Taka opinia też jest cenna, lubię takie antykusicielstwo
Do takiego "konturowania z grubsza" używam sephorowego pędzla z naturalnego włosia do podkładu z różowej serii, której już nie ma (tak go przynajmniej nazwali na stronie S )
Przydałby mi się chyba jakiś mniejszy, bardziej precyzyjny.

martiryb, kasiaj85 - gratuluję LG Dobrze, że na wizażanki można liczyć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 18:02   #1456
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jednak doszła dzisiaj do mnie Pink Nouveau. No to teraz powoli znowu zaczynam miec wiecej rózowych szminek niźli czerwonych

A co do pędzelków z W&D - o zadnym złego słowa nie powiem - przeciwnie - odkad je mam to do konturowania używam tylko 125 własnie, jest dla mnie wręcz idealny Zas 126 do roztarcia konturowania, jesli chce bardziej rozmycia efekt. 126 nakładam tez pudry utrwalające.

Delicates owszem, jest zóltawy Niektórym może to przeszkadzać, wydawało mi się, ze u mnie będzie podobnie, bo cerę tez w odcieniu zólci, ale jednak nie jest to wkurzające.

Afrodyta nijak nie jest podobna do Delicatesa. Jesli już to do Golden Rinse. Jednak minimalnie się róznia. Ta róznica jest naprawdę niewielka. Jednak mimo posiadania Afrodyty nie zniechęciło mnie to, aby i miec GR

Tak żem sie nakręciła tymi fluidline'ami, że teraz myślę nad kliknięciem jeszcze któregoś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:30   #1457
dariettka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Pedzel MAC 187

Bede wdzieczna za sprawdzenie
dariettka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:53   #1458
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Wstawiam Royal Winka na oku To jest wręcz hipnotyzujący kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (38,7 KB, 40 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:54   #1459
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Delicates owszem, jest zóltawy Niektórym może to przeszkadzać, wydawało mi się, ze u mnie będzie podobnie, bo cerę tez w odcieniu zólci, ale jednak nie jest to wkurzające.

Afrodyta nijak nie jest podobna do Delicatesa. Jesli już to do Golden Rinse. Jednak minimalnie się róznia. Ta róznica jest naprawdę niewielka. Jednak mimo posiadania Afrodyty nie zniechęciło mnie to, aby i miec GR
Dziękuję, chyba muszę sobie kliknąć tego Delicatesa A masz jakieś porównanie jego np. różem Harmony, bronzerem Laguna Narsa, albo Hoolą Benefitu?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 19:56   #1460
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam Royal Winka na oku To jest wręcz hipnotyzujący kolor
super wygląda
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:57   #1461
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziękuję, chyba muszę sobie kliknąć tego Delicatesa A masz jakieś porównanie jego np. różem Harmony, bronzerem Laguna Narsa, albo Hoolą Benefitu?
Z grubsza mam do dwóch- Harmony mam w domu, ale nie jest podobny, Lagunę miałam i ona nie była zóltawa, wydaje mi sie ze nawet troszke bardziej drobinkowa, ale odcien miala neutralny raczej, dosyc ładny. A Hooli nigdy nawet nie macałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:58   #1462
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jednak doszła dzisiaj do mnie Pink Nouveau. No to teraz powoli znowu zaczynam miec wiecej rózowych szminek niźli czerwonych

A co do pędzelków z W&D - o zadnym złego słowa nie powiem - przeciwnie - odkad je mam to do konturowania używam tylko 125 własnie, jest dla mnie wręcz idealny Zas 126 do roztarcia konturowania, jesli chce bardziej rozmycia efekt. 126 nakładam tez pudry utrwalające.

Tak żem sie nakręciła tymi fluidline'ami, że teraz myślę nad kliknięciem jeszcze któregoś
Miałam Pink nouveau, ale jakoś jej nie polubiłam. 125 jest lepszy od MJ do konturowania?

Nad którym fluidkiem myślisz?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam Royal Winka na oku To jest wręcz hipnotyzujący kolor
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:59   #1463
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bidulka
Dla pocieszenia powiem, że ja też w PL na Looking Good się nie załapałam.
Na razie jeszcze nie mam jak porównać, ale odcień LG wydaje mi się podobny do kredki Marca Jacobsa Jazzberry - może byłaby dobra jako dupe LG


Nie wiem wprawdzie, jak Delicates ma się do AS, bo tego drugiego nie mam, ale przyznam, że nie rozumiem, czemu Krysia tak zjechała Delicatesa i Golden Rinse. Wg mnie normalnie się ich używa i jakość jest jak najbardziej normalna.


Dark Majesty mam i polecam .
Dzięki Oleńka! Widzisz, jednak się udało.
Ja ostatnio linerki z Zoevy zamówiłam te nowe bo te ich kremowe linery dla mnie są mistrzowskie. I tam jest jeden kandydat na dupe LG ale LG u Corii i tak wygląda tak, że chcę

Krysia czasem to chyba trafia na jakieś trefne sample... bo też mi się kilka razy zdarzyło, że coś jednak kupilam i nie żałuję.

Dark Majesty to ta czerń ze srebrnym shimmerem? To też polecam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:07   #1464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki Oleńka! Widzisz, jednak się udało.
Ja ostatnio linerki z Zoevy zamówiłam te nowe bo te ich kremowe linery dla mnie są mistrzowskie. I tam jest jeden kandydat na dupe LG ale LG u Corii i tak wygląda tak, że chcę

Krysia czasem to chyba trafia na jakieś trefne sample... bo też mi się kilka razy zdarzyło, że coś jednak kupilam i nie żałuję.

Dark Majesty to ta czerń ze srebrnym shimmerem? To też polecam
Ja pisałam wczoraj, ze warto miec zawsze nadzieje do końća
Super Dziewczyny, ze wam sie udało zdobyć

Ja nie wiem, ale wydaje mi sie, Krysia ma za duzo kosmetyków do testów, nei jest w stanie ich tyle potestować, zeby obiektywnie napisać. Przynajmniej ostatnio, bo kiedyś lepiej jej to wychodziło. No sorry, ale nie wierze jakoś w tyle trrfnych sampli
Mnie samej zdarza się miewać inne zdanie na początku, niz potem, bo czasami trzeba duzo dłuzej potestować coś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:14   #1465
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z grubsza mam do dwóch- Harmony mam w domu, ale nie jest podobny, Lagunę miałam i ona nie była zóltawa, wydaje mi sie ze nawet troszke bardziej drobinkowa, ale odcien miala neutralny raczej, dosyc ładny. A Hooli nigdy nawet nie macałam.
Czyli generalnie polecasz tego Delicatesa do lekkiego konturowania dla cery w odcieniu trochę jaśniejszym niż NC15?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:39   #1466
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Czyli generalnie polecasz tego Delicatesa do lekkiego konturowania dla cery w odcieniu trochę jaśniejszym niż NC15?
Ja polecam, ale tylko jesli komuś zólc nie przeszkadza, jesli szukasz czegoś neutralniejszego, to Ci go odradzę
Tobie to by pasował do konturowania Next To Skin ponad wszelką wątpliwosc, ale to limitka była.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
super wygląda
Dziękuję

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miałam Pink nouveau, ale jakoś jej nie polubiłam. 125 jest lepszy od MJ do konturowania?

Nad którym fluidkiem myślisz?

Bo wszystko czasem jest kwestią koloru włosów. Jak mialam czerwone, pozbyłam sie prawie wszystkich rozowych pomadek, za to wysyp czerwieni mialam i bordo. A teraz przy blondzie różowe znowu mi pasują, a Pink Nouveau jakoś szczególnie nawet

125 a MJ-owy to w sumie 2 rozne pędzle. Szczerze, to tego MJ uzywam tylko do Mirage, a 125 do macowych rzeczy.

Nie wiem, na razie muszę polookac na swatche w necie. Kusi mnie ten Silverstroke od dawna, ale coś mi mówi, ze jako kreskę nosiłabym go baaardzo rzadko, o ile w ogóle. Natomiast moze na cała powiekę... sama nie wiem. I tak na razie $ njet, wiec dylemat chwilowo odkładam w czasie, jak bedzie kasa i coś zostanie na stronie to pomyślę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:43   #1467
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Byłam na tym wampirzym ostrzykiwaniu i czuję się i wyglądam tak: , ale że humor mi dopisywał i miałam podwózkę, to pojechałam straszyć w Douglasie i....mam dla Was fluidki! Także wysyłka w poniedziałek
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:45   #1468
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja polecam, ale tylko jesli komuś zólc nie przeszkadza, jesli szukasz czegoś neutralniejszego, to Ci go odradzę
Tobie to by pasował do konturowania Next To Skin ponad wszelką wątpliwosc, ale to limitka była.

Nie kojarzę, także to musial być czas, kiedy jeszcze nie interesowałam się tą marką a jakiś zamiennik Next to Skin? Taki, co nie jest limitowany? I może zrobili jakiś repromote kiedyś NTS, żeby była jakaś nadzieja, iż zrobią go ponownie?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:54   #1469
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Nie kojarzę, także to musial być czas, kiedy jeszcze nie interesowałam się tą marką a jakiś zamiennik Next to Skin? Taki, co nie jest limitowany? I może zrobili jakiś repromote kiedyś NTS, żeby była jakaś nadzieja, iż zrobią go ponownie?
W zeszłym roku był
No nie znam zamiennika - ale moze ktoś coś wie?
Nadzieja jest zawsze, bo mac dosyc czesto ostatnio uszcześliwia nas reprolimitkami, a czasami limitkami, ktore staja sie kolekcją stała, wiec kto wie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:55   #1470
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakbym sama siebie czytała, mam identycznie, jak Ty
Mam teorię, że jest to sposób dostarczania sobie dreszczyku emocji i pewnego rodzaju przyjemność Chociaż stresik też się pojawia, zazwyczaj przy okazji zakupów spożywczych w Biedronce, w momencie płacenia kartą...uda się, czy się nie uda
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś jakiegoś pasiaka brązującego z Chanel, ale raz, że nie pamiętam nazwy, a dwa, że coś mi w nim kolorystycznie nie pasowało, więc szubciutko dałam siostrze - może właśnie te żółte tony
Tak sobie myślę, że Twoja siostra musi mieć bogate zbiory Tak, to pewnie ten i chodziło o tą żółć. Też mi ona przeszkadza, choć jak jestem opalona, wygląda dobrze. Używam więc tego brązera jakieś trzy miesiące w roku
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam Royal Winka na oku To jest wręcz hipnotyzujący kolor
Cuuuuudo
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.