Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 17:08   #931
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymyśliłam sobie biały eyeliner. Gdzie szukać?
Nie chcesz kredki? Ja używam sephorowej i jestem zadowolona
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:09   #932
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mnie kuszą cienie bonbonsowe, ten róż opakowania nawet by mnie nie drażnił gdyby nie te serduszka no naprawdę nierówno pod sufitem, bolą mnie one strasznie
Ja się jak najbardziej zgadzam.
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dokładnie
Jeszcze mają taką paletę cieni chyba (albo z różami ) - trzy serca, rany jak mi się nie podoba.
Szczerze mówiąc na TF zwróciłam uwagę tylko ze względu na palety czekoladowe, teraz mnie jeszcze ciut kuszą te mniejsze palety, bronzery i paleta do konturowania.
Mnie też.



Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
4 zupy możesz z tego zrobić
dyniowo ziemniaczaną
pieczarkową
pieczarkowo ziemniaczaną
i ziemniaczaną
5. zmieszać wszystko razem i będzie jarzynowa

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Ano wiem, nie załapałam się, tak się szybciutko rozejszły
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
One wisiały i wisiały Na pewno dziewczyny mają po kilka, to może się podzielą Wiem, że komuś nie pasowało, że biały, to może akurat
Może D. ukrył tą kredkę w NIESPODZIANCE.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:09   #933
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Najpierw kody i promocje:

wreszcie nastał dzień że nowych promocji jest więcej niż dwie. Co prawda nadal nie ma z czego ugotować zupy brokułowej ale:
1. w D nowy wypasiony prezent tygodnia: Maseczka Clarins 15 ml (koleżanki-wizażanki donoszą ze na 99 % purchawiejący) za zakup za min 179 zł. Kod: 15BEAUTY
2. Jak szaleć to szaleć: w D jest również w prezencie kosmetyczka Hilfingera (męska) za zakup za min 189 zl. Kod : TOMMY1
3. to jeszcze nie koniec okazji życia w D!!!: jest jeszcze 50 % rabatu na drugi kosmetyk makijażowy marki Douglas oraz 99 % rabatu na trzeci kosmetyk Yoskine. Żal nie skorzystać
4. W sklepie Estee do każdego zamówienia dodaje się prezent niespodzianka
5.
Matras -30% książki do 31.01 kod MATRAS2016
6. Wizażowy Sherlock donosi także o promocji w sklepie Clarins: do zamówienia mozna dobrać sobie miniatury o pojemności 30 ml zatem całkiem całkiem zacnej
7. w Pat &Rub noc zakupów - 50 % rabatu na 6 ich bestsellerów

A teraz to co tygrysy lubią najbardziej czyli..... OFFTOP
Ten dzień minął nader spokojnie. Jak widzicie natrzaskałyśmy mniej niż 1000 postów - skandal i zaniedbanie
Kjd3 postanowiła się odważyć i poczyniła zamówienie z D kiedy obowiązywał jeszcze kod Niespodzianka. Ma nadzieję na super prezent. Jednak może być z tym ciężko, gdyż dzisiaj zamówienie z D z niespodzianką odebrała Lidia1984 - D wszedł na wyższy level bycia najfajniejszym sklepem w galaktyce, gdyż jej prezentem niespodzianką okazało się - powietrze zawarte w Douglasowym w pudełku zapach prosto z magazynu
Oliwia2012 poczyniła zamówienie w Estee abyśmy mogły dowiedzieć się co było dzisiejszą niespodzianką. Plusy są takie że na pewno nie będzie to purchawa z Collistara
Love1234 przeżyła bezkrwawo pierwszy dzień wizyty teściowej i z tej okazji kliknęła zamówienie w P&R razem z PannąWiosną
Wszystkich którzy zrobili na swojej półce miejsce na kosmetyki jakie w spadku zapisała im Aniyam musimy zmartwić - będzie żyć. Okazuje się że Pepsi ma jednak działanie konserwujące wnętrzności i na szanele będzie trzeba jeszcze poczekać
Rotkohl z powodzeniem usunęła zęby mądrości jakie będą tego skutki - zobaczymy po sesji na uczelni
urodziny dzisiaj obchodzi BigMama przy okazji na urodzinowe party załapały się Nate i Kicia555
Mallinium
wygrała w Empiku bon na zakupy
Druga połowa dnia upłynęła pod znakiem wspominek wątkowych. Ahhh te czasy awantur o brokuły, przeganiania handlar czosnkiem i kropidłem w wykonaniu Never - pogromczyni handlar ahhhh te rozmowy o majtkozdziercy Cavallim i Big-Kutangu zrobiło się sentymentalnie więc czas kończyć......

Kto zamówił a o nim zapomniałąm - przepraszam
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-01-21 o 17:12
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:11   #934
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54228346]Treść usunięta[/QUOTE]

Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:12   #935
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Hej.
-> Nadrobiłam częściowo, pędzicie tak, że w pracy na aplikacji jak chwilę mam to nadrabiam ale z marnym skutkiem. Tym bardziej, że nic nie mogę zrobić w aplikacji wizażowej wyświetla mi się informacja, że nie mam uprawnień (chociaż jestem zalogowana) Nie wiem co jest
-> Zdrowia i szczęścia życzę solenizantkom!
-> W nawiązaniu do maila, który dostałyście o nowym portalu S (aniyam przepisała maila) chyba coś się szykuje. Ja dostałam takiego maila jak w załączniku dotyczącego mojego konta. Fakt, że we wrześniu zmieniłam nazwisko - ale na koncie S wszystko zmieniałam i aktualizowałam dane z adresem... a po tym mailu znowu weszłam w ustawienia i oczywiście na jednym zmienione a na drugim nie! Sprawdźcie to sobie jeśli któraś kiedyś coś zmieniała. W ogóle zmieniłam adres mailowy na gmaila w S bo od nich nic nie dostawałam na wp (nie licząc przypomnień, że w moim koszyku jest zamówienie i czeka tylko na mnie )
-> W ogóle zmiana nazwiska w PL i danych adresowych to jakiś koszmar. Banki same nie wiedzą jakie druki maja dać - w BGŻ byłam już 2 razy i dalej mam w koncie internetowym nic nie zmienione. Już nie wspomnę o tym, że kartę mam mieć do 2018r. ze starym nazwiskiem, bo tak. Alior Bank ma mnie gdzieś bo placówka partnerska nie zmieni danych i trzeba udać się do oddziału głównego. A ja mam przecież czaaaaas. Ja nawet nie mam czasu wątku nadrabiać!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 679730d0ddf9aaf61d633cbed324fd146e0ea860.jpg (93,0 KB, 47 załadowań)
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:12   #936
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Ja mam i na pewno nie będę używała, wiec zapraszam
Kochana A co byś za niego chciała?

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
W Inglocie chyba był taki w żelu.
Dziękuję, właśnie widziałam go na stronie D. przed chwilką, ale wolałabym coś z aplikatorem, bo odpowiedniego opędzlowania nie mam
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:12   #937
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Bo ja to mam refleks szachisty i zachciało mi się, jak już nie ma

Także apeluję, drogie koleżanki, jeśli któraś ma biały ajlajner greckiej księżniczki z ostatnich giftów z D. i jej nie pasuje, to ja chętnie przyjmę, bo chcę w końcu być księżniczką
Zgłoś się do Aniia91 - 2 posty wyżej nad tym Twoim
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 17:12   #938
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
4 zupy możesz z tego zrobić
dyniowo ziemniaczaną
pieczarkową
pieczarkowo ziemniaczaną
i ziemniaczaną


Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
masz marchew? albo cebulę?
Cebulę właśnie się skończyła, a mi się do sklepu dziś latać nie uśmiecha :Brzydal: A marchewki nie posiadam. Robię właśnie z ziemniakami i dynia coś zobaczymy co z tego wyjdzie standardowy przepis -na oko :Brzydal:






Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Clinique dotarł. Szybko, bo zamawiałam w niedzielę wieczorem, a dziś dopiero czwartek.

I tak...
-czerwony Chubby, naprawdę daje po oczach. Konkretniak z niego. Mocno nawilżający, kremowy, lubi migrować;
- pomarańczowy, raczej taki transparentny, nie daje koloru, tylko lekki, odrobinę morelowy blask;
A reszta?
Reszty się na razie nie tykam.
Ostatnio nawet mój Men w prześmiewczy sposób zapytał... A co z projektem denko? Bo zamiast rozprawić się z niedobitkami, to ja wciąż wyskakuję z czymś nowym.
Powiedział, co wiedział. Skubany.

Muszę Wam donieść, że nie miałam pojęcia o tym, że kosmetyki Catrice są tak dobre. Poważnie. Ulalala.
Cień Vanillaty Fair- nieodzowny towarzysz każdego dnia. Piękny, matowy, lekko satynowy. Konsystencja mięciutka, jakby kremowa- choć to produkt pudrowy. Dobrze napigmentowany, długo utrzymujący się, kryjący. Naprawdę, polecam każdej.

Cień 860, świetlisty, szampański, idealny także w roli rozświetlacza. Bez tzw. chamskich drobin. Konsystencja już bardziej sucha, nie tak kremowa, ale... nic się nie osypuje, trwałość zadowalająca. Przypomina mi w 90% Lightescapade z Mac.

Toż to lepsze cienie niż te thebalmowe, nakedowe.
Polecam, polecam.

Zesłoczowałam przedramie i pokazałam Miśkowi
Widzisz różnicę między kolorami?
Odp. Nie widzę kolorów
Po dołożeniu drugiej warstwy pytam po raz drugi.
A teraz widzisz różnicę?
Ten niezbyt zainteresowany, kiwa głową
No to ja mu na to...
Różnica to 100 zł.
Nagle się zainteresował.

A tak między nami Lightescapade jest lekko bardziej szampańsko różowe, a Catrice szampańsko platynowe.
Tanie marki też są fajne a tu znikają przycmione Chanelami caterice ma fajny kamuflaż w płynie, bardzo podobny do korektora płynnego DW nawet na sylwestra w kat poszły kliniki i laudery a catrice poszedł w ruch :Brzydal: cieni akurat nie jestem wielka fanką, zle nie są ale mi nie urywaja. Produkty do twarzy jednak całkiem całkiem, puder rozświetlajacy z limitki i wycofany rozświetlacz najbardziej sobie chwalę od nich.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:13   #939
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
4 zupy możesz z tego zrobić
dyniowo ziemniaczaną
pieczarkową
pieczarkowo ziemniaczaną
i ziemniaczaną
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:13   #940
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Bo ja to mam refleks szachisty i zachciało mi się, jak już nie ma

Także apeluję, drogie koleżanki, jeśli któraś ma biały ajlajner greckiej księżniczki z ostatnich giftów z D. i jej nie pasuje, to ja chętnie przyjmę, bo chcę w końcu być księżniczką
Ja mam Jak jestes zainteresowana, napisz pw
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:14   #941
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Clinique dotarł. Szybko, bo zamawiałam w niedzielę wieczorem, a dziś dopiero czwartek.

I tak...
-czerwony Chubby, naprawdę daje po oczach. Konkretniak z niego. Mocno nawilżający, kremowy, lubi migrować;
- pomarańczowy, raczej taki transparentny, nie daje koloru, tylko lekki, odrobinę morelowy blask;
A reszta?
Reszty się na razie nie tykam.
Ostatnio nawet mój Men w prześmiewczy sposób zapytał... A co z projektem denko? Bo zamiast rozprawić się z niedobitkami, to ja wciąż wyskakuję z czymś nowym.
Powiedział, co wiedział. Skubany.

Muszę Wam donieść, że nie miałam pojęcia o tym, że kosmetyki Catrice są tak dobre. Poważnie. Ulalala.
Cień Vanillaty Fair- nieodzowny towarzysz każdego dnia. Piękny, matowy, lekko satynowy. Konsystencja mięciutka, jakby kremowa- choć to produkt pudrowy. Dobrze napigmentowany, długo utrzymujący się, kryjący. Naprawdę, polecam każdej.

Cień 860, świetlisty, szampański, idealny także w roli rozświetlacza. Bez tzw. chamskich drobin. Konsystencja już bardziej sucha, nie tak kremowa, ale... nic się nie osypuje, trwałość zadowalająca. Przypomina mi w 90% Lightescapade z Mac.

Toż to lepsze cienie niż te thebalmowe, nakedowe.
Polecam, polecam.

Zesłoczowałam przedramie i pokazałam Miśkowi
Widzisz różnicę między kolorami?
Odp. Nie widzę kolorów
Po dołożeniu drugiej warstwy pytam po raz drugi.
A teraz widzisz różnicę?
Ten niezbyt zainteresowany, kiwa głową
No to ja mu na to...
Różnica to 100 zł.
Nagle się zainteresował.

A tak między nami Lightescapade jest lekko bardziej szampańsko różowe, a Catrice szampańsko platynowe.

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 17:15   #942
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wiesz, że w regulaminie nie ma słowa o bonie urodzinowym.
Wiem, ale koleżanka dostała maila w styczniu więc to jest wciąż aktualne
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:15   #943
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Najpierw kody i promocje:

wreszcie nastał dzień że nowych promocji jest więcej niż dwie. Co prawda nadal nie ma z czego ugotować zupy brokułowej ale:
1. w D nowy wypasiony prezent tygodnia: Maseczka Clarins 15 ml (koleżanki-wizażanki donoszą ze na 99 % purchawiejący) za zakup za min 179 zł. Kod: 15BEAUTY
2. Jak szaleć to szaleć: w D jest również w prezencie kosmetyczka Hilfingera (męska) za zakup za min 189 zl. Kod : TOMMY1
3. to jeszcze nie koniec okazji życia w D!!!: jest jeszcze 50 % rabatu na drugi kosmetyk makijażowy marki Douglas oraz 99 % rabatu na trzeci kosmetyk Yoskine. Żal nie skorzystać
4. W sklepie Estee do każdego zamówienia dodaje się prezent niespodzianka
5.
Matras -30% książki do 31.01 kod MATRAS2016
6. Wizażowy Sherlock donosi także o promocji w sklepie Clarins: do zamówienia mozna dobrać sobie miniatury o pojemności 30 ml zatem całkiem całkiem zacnej
7. w Pat &Rub noc zakupów - 50 % rabatu na 6 ich bestsellerów

A teraz to co tygrysy lubią najbardziej czyli..... OFFTOP
Ten dzień minął nader spokojnie. Jak widzicie natrzaskałyśmy mniej niż 1000 postów - skandal i zaniedbanie
Kjd3 postanowiła się odważyć i poczyniła zamówienie z D kiedy obowiązywał jeszcze kod Niespodzianka. Ma nadzieję na super prezent. Jednak może być z tym ciężko, gdyż dzisiaj zamówienie z D z niespodzianką odebrała Lidia1984 - D wszedł na wyższy level bycia najfajniejszym sklepem w galaktyce, gdyż jej prezentem niespodzianką okazało się - powietrze zawarte w Douglasowym w pudełku zapach prosto z magazynu
Oliwia2012 poczyniła zamówienie w Estee abyśmy mogły dowiedzieć się co było dzisiejszą niespodzianką. Plusy są takie że na pewno nie będzie to purchawa z Collistara
Love1234 przeżyła bezkrwawo pierwszy dzień wizyty teściowej i z tej okazji kliknęła zamówienie w P&R razem z PannąWiosną
Wszystkich którzy zrobili na swojej półce miejsce na kosmetyki jakie w spadku zapisała im Aniyam musimy zmartwić - będzie żyć. Okazuje się że Pepsi ma jednak działanie konserwujące wnętrzności i na szanele będzie trzeba jeszcze poczekać
Rotkohl z powodzeniem usunęła zęby mądrości jakie będą tego skutki - zobaczymy po sesji na uczelni
urodziny dzisiaj obchodzi BigMama przy okazji na urodzinowe party załapały się Nate i Kicia555
Mallinium
wygrała w Empiku bon na zakupy
Druga połowa dnia upłynęła pod znakiem wspominek wątkowych. Ahhh te czasy awantur o brokuły, przeganiania handlar czosnkiem i kropidłem w wykonaniu Never - pogromczyni handlar ahhhh te rozmowy o majtkozdziercy Cavallim i Big-Kutangu zrobiło się sentymentalnie więc czas kończyć......

Kto zamówił a o nim zapomniałąm - przepraszam
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:16   #944
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymyśliłam sobie biały eyeliner. Gdzie szukać?
inglot
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:17   #945
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

W Matrasie kod: SENIOR dodatkowe 10% na cały koszyk od 59zł
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:19   #946
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
W Matrasie kod: SENIOR dodatkowe 10% na cały koszyk od 59zł
ciekawe kiedy S i D uzna, że czas nam rzucić kod SENIOR
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:19   #947
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Bo ja to mam refleks szachisty i zachciało mi się, jak już nie ma

Także apeluję, drogie koleżanki, jeśli któraś ma biały ajlajner greckiej księżniczki z ostatnich giftów z D. i jej nie pasuje, to ja chętnie przyjmę, bo chcę w końcu być księżniczką
On raczej jest jak jumbo kredki z nyx, słaby z niego eyelinerem zbyt miękki raczej cień w kredce. Oddalabym Ci mój ale mi połamany przyszedł





Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem możesz olać pieczarki albo dynię bo tak naprawdę w kremie duuużo będzie zależeć od przypraw - każdą zupę krem może zrobić 1) zeszklić cebulę, czosnek, dodać i poddusić dynię, zalać bulionem, wrzucić ziemniaki i przyprawy i po ugotowaniu zblendować.
2) bez smażenia też można, wszystko Ci się w nim ugotuje i potem zmiksujesz. / Ja generalnie zawsze wolę wersję 1.
Ja do dyni z przypraw polecam takie rozgrzewające - imbir, kolendrę, paprykę, cynamon, kmin, ale przejdzie każda mieszanka jaką masz typu curry.
Jak wybierzesz wersję z pieczarkami polecam z tymiankiem i rozmarynem.

Jeśli możesz pozwolić sobie na małe grzanki pokrój chleb w małe kosteczki tak ok. jedna kromka na osobę, rozgrzej masło, wrzuć przeciśnięty czosnek + oregano / czosnek + tymianek , po chwili dodaj chleb - gotowe jak się zarumieni.

Zawsze przyprawy robią największą robotę ale nie mogę nic ostrego kwaśnego itp niestety.

Zrobiłam właśnie jak w wersji pierwszej tylko bez cebuli i dodam sobie kostki sera plesniowego na wierzch
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:19   #948
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Hej.
-> Nadrobiłam częściowo, pędzicie tak, że w pracy na aplikacji jak chwilę mam to nadrabiam ale z marnym skutkiem. Tym bardziej, że nic nie mogę zrobić w aplikacji wizażowej wyświetla mi się informacja, że nie mam uprawnień (chociaż jestem zalogowana) Nie wiem co jest
-> Zdrowia i szczęścia życzę solenizantkom!
-> W nawiązaniu do maila, który dostałyście o nowym portalu S (aniyam przepisała maila) chyba coś się szykuje. Ja dostałam takiego maila jak w załączniku dotyczącego mojego konta. Fakt, że we wrześniu zmieniłam nazwisko - ale na koncie S wszystko zmieniałam i aktualizowałam dane z adresem... a po tym mailu znowu weszłam w ustawienia i oczywiście na jednym zmienione a na drugim nie! Sprawdźcie to sobie jeśli któraś kiedyś coś zmieniała. W ogóle zmieniłam adres mailowy na gmaila w S bo od nich nic nie dostawałam na wp (nie licząc przypomnień, że w moim koszyku jest zamówienie i czeka tylko na mnie )
-> W ogóle zmiana nazwiska w PL i danych adresowych to jakiś koszmar. Banki same nie wiedzą jakie druki maja dać - w BGŻ byłam już 2 razy i dalej mam w koncie internetowym nic nie zmienione. Już nie wspomnę o tym, że kartę mam mieć do 2018r. ze starym nazwiskiem, bo tak. Alior Bank ma mnie gdzieś bo placówka partnerska nie zmieni danych i trzeba udać się do oddziału głównego. A ja mam przecież czaaaaas. Ja nawet nie mam czasu wątku nadrabiać!
ja w kwietniu zmieniałam nazwisko i tez kart nie wymieniałam. W banku powiedzieli że nie ma potrzeby a mi to tez nie przeszkadza. Co za różnica co masz na karcie wpisane jak i tak pin wbijasz? przeciez nikt nie porównuje karty z dowodem na koncie w S tez mam dane nie zmienione - po co im to wiedziec jak się teraz nazywam paczki dochodzą trzeba wymienić dowód, prawko i paszport i wystarczy do szczęścia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:19   #949
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ostatnio chwaliłam produkty do włosów John Masters bo zużyciu próbek z D.. właśnie rozpakowałam zamówienie z oficjalnego ich sklepu Wszystko pięknie zapakowane, mini zestawy słodkie, bardzo szybka wysyłka, gratis próbki i kosmetyczka z miniaturkami. Jestem bardzo zadowolona i polecam jakby ktoś chciał zakupić coś naturalnego do włosków
Ten zestaw gratis od 200 zł? Dużo próbek gratis dostałaś?

Wstawisz fotkę? bo kusi trochę
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 17:20   #950
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie chcesz kredki? Ja używam sephorowej i jestem zadowolona
Jak znudzi mi się szukanie eyelinera, to wypróbuję kredkę

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja się jak najbardziej zgadzam.

Mnie też.




5. zmieszać wszystko razem i będzie jarzynowa





Może D. ukrył tą kredkę w NIESPODZIANCE.
To wiele wyjaśnia

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zgłoś się do Aniia91 - 2 posty wyżej nad tym Twoim


Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Ja mam Jak jestes zainteresowana, napisz pw
Zaraz poleci PW

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
inglot


Ależ jesteście pomocne, dziękuję wszystkim Zasłużyłyście na brokuła
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:22   #951
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ten zestaw gratis od 200 zł? Dużo próbek gratis dostałaś?

Wstawisz fotkę? bo kusi trochę
mnie też kusi właśnie poka foty co tam Ci dali
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:25   #952
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
On raczej jest jak jumbo kredki z nyx, słaby z niego eyelinerem zbyt miękki raczej cień w kredce. Oddalabym Ci mój ale mi połamany przyszedł








Zawsze przyprawy robią największą robotę ale nie mogę nic ostrego kwaśnego itp niestety.

Zrobiłam właśnie jak w wersji pierwszej tylko bez cebuli i dodam sobie kostki sera plesniowego na wierzch
Hmm, jak gruby, to kreski nim raczej nie zrobię Ale pomyślimy, pomyślimy. Dziękuję za informacje

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja w kwietniu zmieniałam nazwisko i tez kart nie wymieniałam. W banku powiedzieli że nie ma potrzeby a mi to tez nie przeszkadza. Co za różnica co masz na karcie wpisane jak i tak pin wbijasz? przeciez nikt nie porównuje karty z dowodem na koncie w S tez mam dane nie zmienione - po co im to wiedziec jak się teraz nazywam paczki dochodzą trzeba wymienić dowód, prawko i paszport i wystarczy do szczęścia
O, a mnie niejednokrotnie panie w sklepach prosiły o okazanie dowodu przy płatności kartą, bo kartę miałam niepodpisaną

BTW, czy tylko u mnie cytaty wyglądają o tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cytaty.jpg (72,5 KB, 29 załadowań)
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:25   #953
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Hej.
-> Nadrobiłam częściowo, pędzicie tak, że w pracy na aplikacji jak chwilę mam to nadrabiam ale z marnym skutkiem. Tym bardziej, że nic nie mogę zrobić w aplikacji wizażowej wyświetla mi się informacja, że nie mam uprawnień (chociaż jestem zalogowana) Nie wiem co jest
-> Zdrowia i szczęścia życzę solenizantkom!
-> W nawiązaniu do maila, który dostałyście o nowym portalu S (aniyam przepisała maila) chyba coś się szykuje. Ja dostałam takiego maila jak w załączniku dotyczącego mojego konta. Fakt, że we wrześniu zmieniłam nazwisko - ale na koncie S wszystko zmieniałam i aktualizowałam dane z adresem... a po tym mailu znowu weszłam w ustawienia i oczywiście na jednym zmienione a na drugim nie! Sprawdźcie to sobie jeśli któraś kiedyś coś zmieniała. W ogóle zmieniłam adres mailowy na gmaila w S bo od nich nic nie dostawałam na wp (nie licząc przypomnień, że w moim koszyku jest zamówienie i czeka tylko na mnie )
-> W ogóle zmiana nazwiska w PL i danych adresowych to jakiś koszmar. Banki same nie wiedzą jakie druki maja dać - w BGŻ byłam już 2 razy i dalej mam w koncie internetowym nic nie zmienione. Już nie wspomnę o tym, że kartę mam mieć do 2018r. ze starym nazwiskiem, bo tak. Alior Bank ma mnie gdzieś bo placówka partnerska nie zmieni danych i trzeba udać się do oddziału głównego. A ja mam przecież czaaaaas. Ja nawet nie mam czasu wątku nadrabiać!
Też zmieniałam w grudniu maila, bo przestałam dostawać newsletter i dzwonienie na infolinię nic nie pomagało - niestety mój Gmail chyba też im się nie podoba, bo na ten nowy nie dostaję newslettera Info o tej zmianie dzisiaj dostałam na starego maila i w danych przez nich podanych widnieje znowu ten stary
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:26   #954
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mnie też kusi właśnie poka foty co tam Ci dali
Mnie też kusi 😨
Amyz, fajny raport
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:30   #955
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

BTW, czy tylko u mnie cytaty wyglądają o tak:
ładne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:36   #956
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ładne
Co nie?

I przy okazji: za raport, jak zwykle na najwyższym poziomie
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:36   #957
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja w kwietniu zmieniałam nazwisko i tez kart nie wymieniałam. W banku powiedzieli że nie ma potrzeby a mi to tez nie przeszkadza. Co za różnica co masz na karcie wpisane jak i tak pin wbijasz? przeciez nikt nie porównuje karty z dowodem na koncie w S tez mam dane nie zmienione - po co im to wiedziec jak się teraz nazywam paczki dochodzą trzeba wymienić dowód, prawko i paszport i wystarczy do szczęścia
Te dokumenty już wymieniłam... no jeszcze nie paszport ale jak znajdę chwilkę A w Aliorze to chcą moją kartę z nowym nazwiskiem cwaniaki! Na dowód w placówce partnerskiej nic nie załatwię bez aktualnej karty czyli z takim samym nazwiskiem jakie mam w dowodzie. Tylko w oddziale głównym mogę sobie poszpanować z dowodem, no ale do oddziału to mi nie po drodze

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też zmieniałam w grudniu maila, bo przestałam dostawać newsletter i dzwonienie na infolinię nic nie pomagało - niestety mój Gmail chyba też im się nie podoba, bo na ten nowy nie dostaję newslettera Info o tej zmianie dzisiaj dostałam na starego maila i w danych przez nich podanych widnieje znowu ten stary
Kurczę czyli chyba trzeba dzwonić na infolinię i się pytać jak to ze zmiana danych! Możliwe, że oni mają już newsletter na jakieś 3 miesiące do przodu zaplanowany i na nasze stare maile będzie dochodził (albo w ogóle nie dochodził). Nie chcę przegapić jak wszystkich poprzednich... bo info o promocjach dostawałam, ale z takim opóźnieniem na wp, że mogłam sobie co najwyżej pooglądać obrazki

W związku z tym mam prośbę do dziewczyn - jeśli dostaniecie jakiegokolwiek maila/ newsletter z S (np. że weszły nowe waciki, czy że jest jakaś nowość w sklepie) dajcie jakoś znać bo nie wiemy co z naszą pocztą jest i adresami mailowymi po uaktualnieniu
Dziękuję
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:40   #958
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Nie sposób nadrobić pendolino. Czy te promocje visy są bezpieczne, podajecie numer karty cvv?
Nie odważyłam się .
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zesłoczowałam przedramie i pokazałam Miśkowi
Widzisz różnicę między kolorami?
Odp. Nie widzę kolorów
Po dołożeniu drugiej warstwy pytam po raz drugi.
A teraz widzisz różnicę?
Ten niezbyt zainteresowany, kiwa głową
No to ja mu na to...
Różnica to 100 zł.
Nagle się zainteresował.

A tak między nami Lightescapade jest lekko bardziej szampańsko różowe, a Catrice szampańsko platynowe.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:43   #959
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
jak zawsze z ręką na pulsie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
ciekawe kiedy S i D uzna, że czas nam rzucić kod SENIOR


---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Ale mnie dziś zmogło, właśnie wstałam czuję sie jak młody Bóg chyba się nawet za prasowanie wezmę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:48   #960
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54242041]Treść usunięta[/QUOTE]

łooo ...

powinnaś to na technicznym pokazać
tutaj Problemy techniczne z Forum
albo tutaj Nowy Wizaz.pl - 2015
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.