Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 11:55   #3901
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Kasiu jak się sprawuje clinique all about eyes? Rozjaśnia trochę cienie pod oczami?
ech ja niestety jestem zawiedziona Może dlatego, że wczesniej miałam daily eye benefits clinique i to był mójKWC All about eyes jak dla mnie : nie rozjaśnia(no może minimalnie), nie wygładza zmarszczek. Jak dla mnie jest do kitu.Ale chyba za jakiś czas skuszę się na wersję rich

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Kasiu , Malgosiu- super zbiory


Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Witam po dluzszej przerwie

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i coraz wiekszych zbiorow kosmetycznych

pozdrawiam i zabieram sie do przegladania zdjec
Witam , pozdrawiam i zyczę spełnienia marzeń w tym nowym roku

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ech, a ja sobie już ochoty narobiłam
dla pocieszenia napiszę, ze jest dobry ale nie rewelacyjny
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 14:36   #3902
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

No dobra, odważyłam się zrobić zdjęcia mojej pielęgnacji. Przy waszych zbiorach moje wypadają bladziutko ale weźcie pod uwagę t oże ciągle mieszkam z rodzicami i 3/4 rzeczy podbieram mamie a poza tym zawsze bardziej kręciła mnie kolorówka niż pielęgnacja, ale ostatnimi czasy trochę się to zrównowazyło. No cóż, zapraszam do oglądania

zdj. 1 - wszystko
zdj. 2 - ciało (do kąpieli)
zdj. 3 - ciało
zdj. 4 - twarz
zdj. 5 - włosy
zdj. 6 - dezodoratny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jhfj.JPG (53,3 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ur.JPG (32,4 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ii.JPG (34,9 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg y9.JPG (30,4 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg you.JPG (32,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yu.JPG (27,9 KB, 122 załadowań)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 14:38   #3903
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

i jeszcze oliwka co się zapodziała podczas sesji, inhanol który stosuje na ból głowy, i pasta cukrowa której nie umiem i boję się użyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uiol.JPG (23,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.JPG (27,1 KB, 98 załadowań)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 14:54   #3904
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

madzior22, jaka jest ta oliwka Babydream?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 15:17   #3905
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
madzior22, jaka jest ta oliwka Babydream?
nie mam zbyt dużego porównania, bo nie używam oliwek, jak widzisz mam miniaturkę bo dosżłam do wniosku ze czasem jest mi potrzebna. Oliwka ma przyjemny zapach, jest wydajna, nie jest wodnista tylko taka własnie "olejowa" (widziałam oliwki o konsystencji wody) szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie takiej Tłustej warstwy - skóra jest ładnie nawilżona i nie sprawia wrażenia wysmarowanej masłem Najczęściej smaruje nią nogi po depilacji i chociaż kupiłam ją pare miesiecy temu to ciagle jest jej całkiem sporo, a nogi zawsze są przyjemne w dotyku i delikatnie "błyszczące"
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 16:06   #3906
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
zdj. 1 - wszystko
zdj. 2 - ciało (do kąpieli)
zdj. 3 - ciało
zdj. 4 - twarz
zdj. 5 - włosy
zdj. 6 - dezodoratny
Widzę, że masz w zbiorach kosmetyki Get Friuty. Kupiłas je w Polsce? Ja kiedyś kupiłam 2 masła do ciała w niemieckim Rossmannie, u nas nie widziałam. W ogóle nie wiedziałam, że oprócz maseł jeszcze coś jest. Co masz dokładnie z tej serii i jak Ci się podobają te kosmetyki?
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 16:19   #3907
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kasiu gdzie Ci się udało zdobyć szampon Pantene oczyszczający? Dość długo go nie widziałam w drogeriach.
Miałam go kiedyś, nim go wycofali. Fajny był i cudownie pachniał - jak świeże, kwaśne jabłka
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 16:25   #3908
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Widzę, że masz w zbiorach kosmetyki Get Friuty. Kupiłas je w Polsce? Ja kiedyś kupiłam 2 masła do ciała w niemieckim Rossmannie, u nas nie widziałam. W ogóle nie wiedziałam, że oprócz maseł jeszcze coś jest. Co masz dokładnie z tej serii i jak Ci się podobają te kosmetyki?
kosmetyki zostały kupione w polsce, ale nie powiem ci gdzie bo był to prezent. Ja mam zestaw ananasowy, a moja siostra ma mandarynka-grapefriut. Zestwa składa się z: żelu do kąpieli, masełka do ciała, peelingu, mydełka i myjki. Wszystko naprawdę CUDOWNIE pachnie i ma śliczny kolor. Żel do mycia jest fajny, dobrze się pieni a zapach siędługo trzymuje. Ma niestety jedną wadę. MA on bowiem kosystencję takiej "galaretki" i dosyć ciężko wytrząchnąć go z tej buteleczki. Masełko jest też bardzo fajne, ale z uwagi na jego ilość używam go tylko do rąk. Musi mieć chyba sporo gliceryny albo cegoś takiego, bo sie błyskawicznie wchłania i mam ręce takie chrakterystyczne w dotyku, włśnie jakby po glicerynie czy silikonie. Peeling jest wg. mnie trochę dziwny bo ja tam nie czuję żadnych drobinek wygląda jakby w sobie mial sól- taki małe kropeczki przeźroczyste, ale podczas mycia ja nic nie czuję. Na razie nie używam, zachowuję na specjalną okazję
O myjce i mydełku chyba nie muszę opowiadać
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 16:37   #3909
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

To będę musiała się rozejrzeć. Ja mam masło o dużej pojemności - chyba 270 ml. Jedno, które już kończę, bo bardziej mi podpasowało o zapachu jagoda i figa i drugie kiwi i melon. Sa bardzo gęste i trudno je rozsmarować, ale dobrze nawilżają i lekko natłuszczają. Na tę porę roku super.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 20:39   #3910
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
2. atyperspirancie dermedic
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Magdziu ja mam antyperspirant Dermedica i jestem średnio z niego zadowolona:/ lepiej kupić Antidral lub Perspirex jeśli masz problemy z poceniem.
Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
W sumie to kłopotów z poceniem nie mam ale większość dezodorantów niestety zostawia białe ślady . Jak dla mnie adidasy są bardzo dobre ale niestety zostawiają ślady. A że w większości noszę tylko białe albo czarne bluzki to coraz to próbuję czegoś innego. NIe wiem jak to jest z tym vichy jeszcze i dermedicem
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Vichy też miałam i to było wielkie rozczarowanie - no ale na niektóre osoby działa
Teraz mam Perspirex - od czasu do czasu, a na codzień Fa z balsamem po goleniu i nie zostawia białych śladów.
Poczekaj jeszcze na ocenę Gosi, bo to różnie bywa
Antyperspiranty Vichy z zieloną zakrętką i Dermedic są moimi ulubionymi. W sumie nie zachwycałam się nimi do czasu aż nie spróbowałam ostatnio antyperspirantów drogeryjnych - niebo a ziemia. Vichy jest moim absolutnym faworytem, chroni przed zapachem potu przez min. 36h - przetestowałam, gdy awaryjnie zostałam u koleżanki na noc. Dermedic jest trochę mniej komfortowy w używaniu - kulka jest mniejsza niż przy Vichy i czasem wręcz opakowanie drapie skórę, ale po jakimś czasie jest lepiej.
Jeśli zależy Ci na antyperspirancie który na pewno nie zostawi białych śladów, to polecam Rexonę Crystal. Chroni krócej niż Vichy - mniej więcej 10-12h.
Żaden z wyżej wymienionych nie podrażnia mojej skóry świeżo po depilacji
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:57   #3911
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Małgosiu jak się sprawuje krem pod oczy z AA?
Ja jestem z niego zadowolona. Dopóki nie było mrozów to spisywał się dzielnie. Dobrze nawilżał. Niestety jak zrobiło się mroźno to niestety okazał się za lekki. Pamiętam, że pierwszego dnia jak się nim posmarowałam i poszłam do pracy do po paru godzinach czułam dziwne napięcie skóry pod oczami. Ale później już to więcej się nie powtórzyło. Jak zrobi się cieplej na dworze to do niego powrócę.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Małgoś co powiesz o mleczku Eris, żelu PureSkin Oceanica, peelingu Hydrabio i skąd masz ten mandarynkowo mangowy balsam
Prosze o porówanie peelingu enzymatycznego Daxa i Dermiki - który lpeszy?
Mleczko Erisa to jeszcze stara wersja. W zeszłym roku zmienili opakowania i niestety składy również. Ta stara wersja jest super. Mleczko gęste, nie spływa z twarzy podczas demakijażu. Spokojnie również można nim zmyć makijaż oczu. Ta nowa wersja zupełnie mi nie pasuje. Jest rzadsza i spływa z palców i z twarzy (bo ja mleczko najpierw wylewam na palce, potem na twarz i lekki masaż, potem ścieram to płatkami kosmetycznymi). I inaczej pachnie.

Żel Oceanica może być, ale jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Wygodne opakowanie z pompką, przyjemnie pachnie, wydajny, dobrze się pieni i zmywa resztki makijażu. Niestety ściąga skórę i konieczne jest szybkie użycie toniku lub kremu. W sumie to już nie mogę się doczekać kiedy się skończy i ponownie kupię żel do mycia twarzy z Dermedica.

Peeling Hydrabio użyłam dopiero 2 razy. Jak na razie to jestem z niego zadowolona. Jest delikatny, gęsty i nie pachnie. Masowanie nim buzi jest przyjemne. Efekty też całkiem niezłe. Buźka jest dobrze oczyszczona i taka jakaś promienna.

Ten balsam magowo-mandarynkowy to dostałam od koleżanki. Brat jej przywiózł ze stanów. Całkiem sympatyczny balsam. Bardzo gęsty ale dobrze i szybko się wchłania. Bardzo intensywnie pachnie - głównie mandarynką. Dobrze też nawilża.

Co do peelingów enzymatycznych to najpierw kupiłam ten z Daxa. Jest bardzo delikatny. Nakłada się go zamiast kremu na noc i rano dopiero zmywa. Po pierwszym użyciu to nie zauważyłam żadnej różnicy na buźce. Ponieważ był bardzo delikatny to stosowałam go co drugi dzień i wtedy można było zauważyć, że buźka jakaś taka gładsza była. Pory jakby były zmniejszone. Ale coś mi w nim nie pasowało. Trudno mi powiedzieć co. I jak zobaczyłam w promocji peeling Dermiki to nawet mi ręka zadrżała przed kupnem kolejnego peelingu. Ten jest mocniejszy w działaniu. Po pierwsze nakłada się go tylko na 3-5 minut i potem zmywa. Po drugie jak już go nałożę na buźkę to czuję takie lekkie mrowienie i szczypanie. Więc chyba działa. Chociaż jak w okresie świątecznym trochę sobie odpuściłam peelingi i pojawiły mi się takie suche skórki to jednak nie poradził sobie z nimi. Wtedy sięgnęłam po Biodermę Jednak nie ma to jak regularna pielęgnacja i tu stwierdzam, że Dermika stosowana raz w tygodniu dobrze oczyszczała buźkę. Pory nie były pozapychane i nawet przed okresem żadne niespodzianki mi się nie pojawiały (zawsze to jakaś jedna lub dwie to się pojawią).
Podsumowując to dla mnie lepsza jest Dermika od Daxa, ale chyba najbardziej to pasuje mi Bioderma.

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Małgosiu co możesz powiedzieć o
1.peelingu enzymatycznym perfecta
2. atyperspirancie dermedic
3. żelu do mycia twarzy AA prestige
4. kremie dermedic acne expert
5. i preparatach do włosów biosil


Widzę że Estella ubiegła mnie w niektórych pytaniach
O peelingach i żelu do mycia twarzy opisałam wyżej

Z antyperspirantu Dermedica jestem bardzo zadowolona. Nie mam specjalnych problemów z poceniem. Za to zawsze miałam problem z brudzeniem przez antyperspirant czy dezodorant ubrań, w szczególności ciemnych koszulek. Z Dermediciem nie ma tego problemu. Nie niszczy ubrań. Do tego bardzo dobrze chroni przed potem. Przetestowałam go w ekstremalnych warunkach w wakacje na weselu u kuzyna Było bardzo gorąco.

Krem Dermedica jest bardzo przyjemny. Wcześniej miałam mini produkt i jak zobaczyłam go w zestawie z tonikiem z tej samej serii to od razu kupiłam. Krem jest lekki i dobrze się wchłania. Teraz na zimę trochę za lekki. Wrócę do niego wiosną. Zostawia skórę taką rozświetloną, ale nie ma żadnych drobinek ani nic w tym rodzaju. Nie wiem jak to inaczej opisać. Nadaje się pod makijaż. Dobrze nawilża (nie cierpiałam katuszy w biurze a to już coś, skóra mnie nie piekła ani nie szczypała). W weekend jak się nim smarowałam i chodziłam bez makijażu to po jakiś 4 godz. buźka mi się tak nieładnie świeciła, ale ja tak mam z każdym kremem. Acha i pachnie tak jak większość kosmetyków Dermedic tak jabłkowo.

Generalnie to ja bardzo lubię kosmetyki Dermedic To moja ulubiona firma apteczna.

Teraz z Biosilk to mam lakier do włosów i nabłyszczacz. Używam ich raczej sporadycznie. Lakier jest dobry. Dobrze utrwala fryzurę i przy tym nie obciąża i nie skleja włosów. Natomiast co do tego nabłyszczacza to mam mieszane uczucia. Kupiłam go w salonie fryzjerskim pod wpływem chwili. Fryzjerka mi nim psiknęła po włosach i były one takie mięciutkie i miłe w dotyku. Takie włosy miałam jako dziecko a później tylko raz jak byłam w wakacje pod namiotem i kąpałam się w jeziorze. W domu jednak okazało się, że nie bardzo umiem go używać Niby psikam nim na wysuszone włosy, ale one nie wyglądają tak ładnie jak wtedy u fryzjera. I do tego pod koniec dnia mam wrażenie, że włosy szybciej się przetłuszczają. Nie jestem z tego zakupu do końca zadowolona.

Z Biosilk miałam kiedyś również szampon i odżywkę regenerującą czy do włosów zniszczonych. Już za bardzo nie pamiętam. Wiem tylko, że nie byłam z nich szczególnie zadowolona. Szampon to jeszcze był ok. Nie wysuszał i nie kołtunił włosów. Z odżywką było gorzej, bo bardzo obciążała włosy i szybko się przetłuszczały.

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Małgosiu,

bardzo mi się Twoje zbiory podobają i wcale nie są za duże.... Moim zdaniem takie w sam raz!! Też bym tak chciała - a mam zbyt wiele
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Małgosiu bardzo ładny zbiór, widzę parę kosmetyków, które sama miałam i takie, które zamierzam nabyć w najbliższym czasie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Małgosiu, a jak oceniasz Diroseal? Od dawna szukam czegoś skutecznego na naczynka a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, jeśli specyfik mało skuteczny.
Bardzo fajny zbiorek, wyważony
Dziękuję

Co do Diroselu to gdybyś spytała się o niego tydzień temu to bym powiedziała, że całkiem dobry krem. Niestety po tych ostatnich mrozach jakie były już tak nie myślę. Z przerwami stosuję go już od dość dawna. Najpierw zużyłam kilka próbek a potem zdecydowałam się kupić normalne opakowanie. Nie mam popękanych naczynek tylko skłonność do rumienienia się, szczególnie jeśli chodzi o policzki. Dirosel miał mi w tym pomóc i wydawało mi się, że pomagał, że buźka jakby bledsza się zrobiła. Niestety gdy przyszły mrozy okazało się, że krem nic nie pomógł a wręcz chyba nawet zaszkodził. Jak wróciłam z dworu do domu (byłam wysmarowana tłustym kremem, do tego podkład i puder) i spojrzałam w lustro to się przeraziłam. Policzki miałam krwisto czerwone. Nigdy wcześniej takich nie miałam. Byłam w szoku Bo raczej oczekiwałam, że buźka będzie mniej czerwona niż zwykle a było odwrotnie. Wymęczę to opakowanie już do końca ale więcej już nie kupię.


Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Kasiu , Malgosiu- super zbiory

Dziękuję



Uff ale się rozpisałam Ale mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 08:05   #3912
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuję Gosiu za wyczerpującą odpowiedź żel Oceanica wybiłam sobie z głowy; myslałam, że mleczko Erisa oprócz opakowania nie zmieniło składu. Ja dostałam mleczko z serii Skin Balance i jest rzadkie, ale nie spływa z wacika - całkiem przyjemne.
Nabrałam ochoty na peeling Dermiki i Biodermy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 08:51   #3913
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Małgosiu - dziękuję za informację. Szkoda, że się rozczarowałaś co do Direseal, chociaż z tego co wiem, to czasem warto dłużej stosować takie specyfiki, bo efekty widać zwykle pod dłuzszym czasie. No ale mnie właściwie też najbardziej chodzi o coś na uspokojenie tego rumienia przy nagłej zmianie temperatury, stresie itp.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:36   #3914
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wklejam moje pielęgnacyjne nabytki w UK


Mam spore zaległości więc biorę się za przegladanie Waszych aktualizacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1479.JPG (64,8 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1482.JPG (62,0 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1483.JPG (55,9 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1484.JPG (57,3 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1485.JPG (59,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1486.jpg (60,6 KB, 163 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:37   #3915
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

zapomniało mi się o pomadce Palmersa więc jest na osobnym zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1489.JPG (68,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1480.JPG (117,4 KB, 191 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 15:22   #3916
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Z chęcią bym ''skradla'' całą linię Botanic. Jak będzie mieć więcej czasu opisz ją.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 15:26   #3917
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wklejam moje pielęgnacyjne nabytki w UK


Mam spore zaległości więc biorę się za przegladanie Waszych aktualizacji
genialne to Pantene pro-v to jakaś odżywka?
i z jaką walizką tam poleciałaś?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 15:46   #3918
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko z Lux'a jest piękny zapach w czerwonym opakowaniu (coś z tam z czerwonym winem, chyba), ale go chyba wycofali, bo dawno nie widziałam.
CO możesz powiedzieć o tej pomadce Palmers?
Imponujący zbiór smackersów.
Ja w IRl jakoś nie mogę ich znaleźć
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 16:19   #3919
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Z chęcią bym ''skradla'' całą linię Botanic. Jak będzie mieć więcej czasu opisz ją.
A jeszcze tyle Botanicsów innych było ... Może nastęnym razem się skusze na coś jeszcze.
Póki co znam tylko płyn dwufazowy do demakijażu (kupiłam go w lutym) - bardzo dobrze zmywa


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
genialne to Pantene pro-v to jakaś odżywka?
i z jaką walizką tam poleciałaś?
Pantene to serum nabłyszczające - nie ma go w Pl - jeszcze
Wzięłam 2 bo były w promocji: jeden za Ł4,50, dwa za Ł4 więc jak nie brać A i fajne jest bo już wypróbowałam.

Leciałam Ryanairem a tam tylko 15 kg bagażu rejestrowanego (do "bagażnika") można, ale nie było tak źle - mój wazył 14 kg


Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Hosenko z Lux'a jest piękny zapach w czerwonym opakowaniu (coś z tam z czerwonym winem, chyba), ale go chyba wycofali, bo dawno nie widziałam.
CO możesz powiedzieć o tej pomadce Palmers?
Imponujący zbiór smackersów.
Ja w IRl jakoś nie mogę ich znaleźć
Widziałam w czerwonym jedną sztukę ale nawet nie powachałam Był w aptece na wyprzedaży za 99p (te co mam kupowałam w Wilkinsonie, też za 99p)

Smackesry kupiłam w Claire's Ucieszyłam się bardzo, bo w mieście gdzie mieszka TZ otworzyli ten sklep (w lutym jeszcze go nie było). Tam kupiłam cześć, starbursty w Clai're w innym mieście a 3 trzypaki w Clai're na lotnisku w Bristolu.

Co do pomadki Palmersa to nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie - słabo anwilża i słabo natłuszcza. Usta nie są miękkie tylko wręcz przeciwnie. Zapachowo bardzo podobna do polskiego Tisane - kakao+wanilia+tofii, ale Tisane zdecydowanie lepsza.
Balsam tez mnie rozczarował - po zachwytach na forum i na KWC spodziewałam się czegoś lepszego. Też za słabo nawilża , wogóle nie natłuszcza, skóra jest szorstka i nie przyjemna w dotyku. Bede jeszcze testować. Kupiłam za 2,27 w Morrisonie (tam była najniższa cena), a potem w Wilkinsonie dali balsam + pomadka w cenie samego balsamu, czyli 2,79 (tyle w W. kosztuje balsam)


Na stronie Bonne bell można wyszukać sklepy w których są
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 16:33   #3920
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko w jakich cenach były smackersy bo się nie mogę rozczytac z tych cen co tam są ??
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:14   #3921
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Hosenko w jakich cenach były smackersy bo się nie mogę rozczytac z tych cen co tam są ??
Trójpaki były -50% - z 4 funtów na 2 funty czyli 10 zł, te w rózowej torebce też -50% - czyli 4 funty.
Coca cola 2,5 funta, cukier waniliowy 2 funty, 6-pak Starburst 8 funtów - już nie z promocji

Na lotnisku były jeszcze inne zestawy ale już mi kasy brakło (kupiłam tam 3 trójpaki)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:23   #3922
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko - fantastyczne nabytki!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:33   #3923
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Widziałam w czerwonym jedną sztukę ale nawet nie powachałam Był w aptece na wyprzedaży za 99p (te co mam kupowałam w Wilkinsonie, też za 99p)

Smackesry kupiłam w Claire's Ucieszyłam się bardzo, bo w mieście gdzie mieszka TZ otworzyli ten sklep (w lutym jeszcze go nie było). Tam kupiłam cześć, starbursty w Clai're w innym mieście a 3 trzypaki w Clai're na lotnisku w Bristolu.

Co do pomadki Palmersa to nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie - słabo anwilża i słabo natłuszcza. Usta nie są miękkie tylko wręcz przeciwnie. Zapachowo bardzo podobna do polskiego Tisane - kakao+wanilia+tofii, ale Tisane zdecydowanie lepsza.
Balsam tez mnie rozczarował - po zachwytach na forum i na KWC spodziewałam się czegoś lepszego. Też za słabo nawilża , wogóle nie natłuszcza, skóra jest szorstka i nie przyjemna w dotyku. Bede jeszcze testować. Kupiłam za 2,27 w Morrisonie (tam była najniższa cena), a potem w Wilkinsonie dali balsam + pomadka w cenie samego balsamu, czyli 2,79 (tyle w W. kosztuje balsam)


Na stronie Bonne bell można wyszukać sklepy w których są

Dziękuje CI bardzo za szczegółowy opis
Za smackersami muszę jeszcze pochodzić.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:41   #3924
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Hosenko - fantastyczne nabytki!
dzięki Mam nadzieje ze bede zadowolona


Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Dziękuje CI bardzo za szczegółowy opis
Za smackersami muszę jeszcze pochodzić.
Sprawdz tu: http://www.claires.co.uk/ireland/


Zapomniałam dać do zdjęcia krem do paznokci i skórek Nailoid Results.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 22:55   #3925
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje nabytki przywiezione z Holandii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3410.JPG (114,9 KB, 236 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:39   #3926
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moje nabytki przywiezione z Holandii
O - o tych seriach pisała Hosenka na nowościach fajne zakupy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:50   #3927
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moje nabytki przywiezione z Holandii
przyjemne zakupy

Ten przezroczysty Clean detox to cóż to?

Z serii Clean Sensitive mam clean water i dwufazowca
a TY co posiadasz bo nie mogę dojzreć
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:57   #3928
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O - o tych seriach pisała Hosenka na nowościach fajne zakupy
Czy jest nadzieja, że kiedyś zagoszczą one w Polsce? a może już gdzieś są? bo wyglądają bardzo zachęcająco... pozdrawiam
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 09:20   #3929
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O - o tych seriach pisała Hosenka na nowościach fajne zakupy
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
przyjemne zakupy

Ten przezroczysty Clean detox to cóż to?

Z serii Clean Sensitive mam clean water i dwufazowca
a TY co posiadasz bo nie mogę dojzreć
Clean Detox to żel do mycia twarzy. Bardzo przyjemny, tylko gorzki , trzeba uważać, żeby przypadkiem trochę piany nie dostało się w okolice ust. No i świetnie zmywa makijaż

Z Clean Sensitive mam tonik i dwufazowca właśnie
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 09:37   #3930
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

wybaczcie ze tak pozno, ale trochę mnie tu nie było

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Navi, jak ci się używa pędzelek Sephorowy do różu?
Ostrzę sobie na niego zęby bo jest ładnie wyprofilowany
Świetne nabytki
a dziękuję
pędzelek jak dla mnie boski najlepszy zakup sposrod wszystkich

za to krem Ziaji... bleh... jak dla mnie smierdzi kiblem i to nie toaletą, kiblem nawilza tez nieszczegolnie..
probuje probuje, ale nie mogę się do tej Ziaji przekonać...

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
navi- mam taką sama tarkę do stóp i jestem z niej bardzo niezadowolona

i ostrze sobie zęby na ten puder rozświetlający Sephory.. nie ma na twarzy dużego brokatu? bo ja go testowałam tylko na łapce w sztucznym świetle
tarka jest super!! pierwsza ktora faktycznie starła mi skorki ze stop na zero, az w szoku bylam. no ale kazdemu co innego pasuje

a puder mi się podoba, duzego brokatu nie ma
tylko jak się chce go zastosowac jako róz, to trzeba duzo nalozyc, bo efekt jest bardzo delikatny. ale jako rozswietlacz to bardzo ladnie dziala

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja nie navi ale sie wypowiem pedzelek sephorowski bardzo fajny-jest jednak dosc twardy ale to może i lepiej bo swietnie sobie radzi ze zbitymi burzujkami i innymi twardymi rózami.
navi się zgodzi

a teraz prosba o poradę. jade za miesiąc do holandii, jakie poleciacie kosmetyki zeby przywiesc z zagramanicy? bo ja nie wiem zupełnie na co zwracac uwagę...
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.