Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 07:10   #4801
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

A ja nie miałam okazji wypróbować roller lasha


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu miałam wolne, teraz siedzę w robocie

dobre
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
NIESPODZIANKA w D.

Ale mi prezent...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:11   #4802
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Chce skorzystac, dojazd do pracy zajmowalby mi 7 minut, do tego stale miejsce pracy. Dotychczas pracowalam na roznych obiektach i tracilam duzo czasu na dojazdy, ale mimo to lubie moja obecna prace. Mysle, ze jesli stawka bedzie fajna to chetnie 😀

Takze trzymajcie kciuki!

Gratulacje
A nasze palety juz sa w Polsce, musze tylko ruszyc po nie tylkiem do Katowic, mam nadzieje ze dzis zdaze 😀

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Fajnie sama bym chętnie poszła do S

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w marcu w Wizzair jak leciałam do Niemiec Alien Eau Extraordinaire 30 ml- cena super, jak te z perfumerii internowych i pogadałam sobie z paniami nt. perfum z całego samolotu chyba tylko ja kupiłam


uwielbiam takie kolory na paznokciach muszę w końcu pomalować


Mam Les Voilettes - pięknie pachnie , wydajny, ciągle go jeszcze mam
To na co czekasz ?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:11   #4803
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu miałam wolne, teraz siedzę w robocie
Aaaaa, to miałam nieaktualne info. Właśnie się po cichu dziwiłam, że czemu tak wcześnie wstajesz skoro masz urlop. Ale zaraz potem przyszło mi na myśl, że starsze osoby tak przecież mają
Nie bij

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-09-01 o 07:17
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:13   #4804
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Niedawno odkryłam, że coś mnie uczula tylko nie wiem co. Chodzi o oczy, przy zmywaniu makijażu, potem przez kilka godzin mam czerwone oczy
Nie wiem czy to tusz, cienie, micel, żel do mycia twarzy czy olejek do demakijażu...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:14   #4805
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Mnie pierwsza miniatura benefitowa zachwyciła, otworzyłam teraz druga i jakaś gorsza, nie wiem czy zmacaną rzodkiewke dostałam czy z moimi rzęsami coś nie tak jest teraz...
Możliwe, że ktoś przy nim coś majstrował.

A czasem coś nie abla i też nie wiadomo czemu
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:16   #4806
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu miałam wolne, teraz siedzę w robocie



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fajnie sama bym chętnie poszła do S


To na co czekasz ?
Jak mi się przypomni, że powinnam je pomalować to już za późno jest, bo potem często mi się odbija lakier od pościeli i mam wzorki Nie wiem czy to wina bazy, lakierów czy o co chodzi, tym bardziej, że nawet przy nowych lakierach też tak mam

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480689 1]Aaaaa, to miałam nieaktualne ifo. Właśnie się po cichu dziwiłam, że czemu tak wcześnie wstajesz skoro masz urlop. Ale zaraz potem przyszło mi na myśl, że starsze osoby tak przecież mają
Nie bij [/QUOTE]
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:16   #4807
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Niedawno odkryłam, że coś mnie uczula tylko nie wiem co. Chodzi o oczy, przy zmywaniu makijażu, potem przez kilka godzin mam czerwone oczy
Nie wiem czy to tusz, cienie, micel, żel do mycia twarzy czy olejek do demakijażu...
Mi zawsze olejki szkodzą na oczy. Dlatego dwufazowce odpadają.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 07:19   #4808
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Moj wymiotuje od 8 lat :/
Bardzo sie zaklacza, poza tym cierpi na zaparcia i wtedy niestety ida w ruch leki
A ja lubie tusze Lancome - tez mam krotkie poza tym Tusz Estee Infinite.
biedny

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Maybelline są super i taniutkie warto wypróbować Ja lubię wszystkie ich tusze, ale najbardziej chyba ten żółty Collosal


Teraz używam mini They're REal i jest extra tylko po co zamontowali na końcu tą kulkę z kolcami
też uwielbiam żółty colossal
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu miałam wolne, teraz siedzę w robocie

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:23   #4809
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480689 1]Aaaaa, to miałam nieaktualne info. Właśnie się po cichu dziwiłam, że czemu tak wcześnie wstajesz skoro masz urlop. Ale zaraz potem przyszło mi na myśl, że starsze osoby tak przecież mają
Nie bij [/QUOTE]


Ja pacyfistka

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Niedawno odkryłam, że coś mnie uczula tylko nie wiem co. Chodzi o oczy, przy zmywaniu makijażu, potem przez kilka godzin mam czerwone oczy
Nie wiem czy to tusz, cienie, micel, żel do mycia twarzy czy olejek do demakijażu...
Mam to samo od jakichś 2 tygodni okropnie pieką mnie oczy, mam czerwone jak robiłam zdjęcie do dowodu to pani fotograf zapytała, czy nie mam zapalenia spojówek, bo na to wygląda myślałam, że to od tego tuszu Benefita, ale nie pielęgnacji też nie zmieniałam, może to jakaś alergia

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
biedny



też uwielbiam żółty colossal

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:23   #4810
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Niedawno odkryłam, że coś mnie uczula tylko nie wiem co. Chodzi o oczy, przy zmywaniu makijażu, potem przez kilka godzin mam czerwone oczy
Nie wiem czy to tusz, cienie, micel, żel do mycia twarzy czy olejek do demakijażu...
oj :/ :/ chyba musisz po kolei eliminować bo inaczej nie dojdziesz co to

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480681 6]Nie chce jeść suchej, nie wiem czemu Taką dla juniora mu kupiłam kiedyś, małe ziarenka dla małego pyszczka, ale nie chciał. Jakby nie wiedział co to jest i po co. Mężowi mówiłam, żeby pokazał kotu co się z tym robi i zjadł chociaż jednego chrupka na jego oczach to nie chciał





Roller nie chce się zmywać A efekt daje fajny

Colossal żółty mówisz...może i dzisiaj kliknę gdzieś na próbę.[/QUOTE]


kobieta od której kupowałam kota mówiła mi że gdyby nie chciał jeśc suchej karmy to trzeba go przegłodzić pół dnia tzn dać mu tylko to do jedzenia i jak zgłodnieje to zje i rzeczywiście to przerabiałam jak mu kupiłam mega drogą karmę full natural i się wypiął miauczał i miauczał ale w końcu zjadł i teraz już je
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby wszystko było po twojej myśli

już się nie mogę doczekać

Mnie pierwsza miniatura benefitowa zachwyciła, otworzyłam teraz druga i jakaś gorsza, nie wiem czy zmacaną rzodkiewke dostałam czy z moimi rzęsami coś nie tak jest teraz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może jakaś purchawa Ci się trafiła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:29   #4811
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Czesc!

Macintosh, doczytalam, ze we wrzesniu bedziesz brana pod uwage. Bardzo sie ciesze. Mam nadzieje, ze bedziesz zdrową i zadowoloną.

My z Tztem bierzemy sieo za porzadki. Mamy cala mase rzeczy do wydania. Ilez mi sie miejsca w mieszkaniu pojawi

Ide dzis wlosy ogarniac. W koncu po miesiacach zapuszczania " Kożuchowskiej" bede miec pieknegi boba. Teraz mam fryzure przejsciowa. Do polowy szyi, ale taka bez wyrazu.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 07:30   #4812
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480637 1]Tak, bezo petem go odkłaczam (taką pastą). On za dużo je na raz. Nawpycha się jak szalony, a to jeszcze mały brzuszek i nie wyrabia. Jak wychodzę na długo, to mu więcej wkładam do miski, to jak się przyssie do tego... Mamy niby taki karmnik z tajmerem, ale kurde - on je tylko mokrą karmę i ona taka zamknięta parę godzin w karmniku zaczyna brzydko pachnieć. Nie chcę żeby się zatruł czy coś...[/QUOTE]
To łakomczuch rzeczywiście
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć

Nie masz czasem jej na zbyciu?

To ja, to ja pytałam
dzięki wielkie w takim razie zostanę przy EL i BB

Tu się zgodzę, Maybelline zdecydowanie lepsze niż niektóre wysokopółkowce
Nie brałam tej rzodkiewy
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480649 6]Ten Roller Lash z Benefita jest bardzo w porzo Właśnie wykończyłam miniaturkę.
Lubię też Cliniqua tusze. Ekstra łatwo się zmywają.
Nienawidzę takich pancernych, co to nie da się tego cholerstwa usunąć.
Mówicie, że Maybelline jest OK. W liceum używałam, może i wrócę.
A który szczególnie polecacie ? Ja mam bardzo jasne, cienkie, krótkie i proste rzęsy - także potrzebuję takiego co mi zrobi WSZYSTKO.[/QUOTE]
Rollera nie miałam, zresztą L'oreal i Maybelline mi wystarcza. Wysokopółkowe tusze używam raczej tylko z miniaturek

Collosal żółty jest dobry i taki Lash Sensational - teraz go mam
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Chce skorzystac, dojazd do pracy zajmowalby mi 7 minut, do tego stale miejsce pracy. Dotychczas pracowalam na roznych obiektach i tracilam duzo czasu na dojazdy, ale mimo to lubie moja obecna prace. Mysle, ze jesli stawka bedzie fajna to chetnie 😀

Takze trzymajcie kciuki!

Gratulacje
A nasze palety juz sa w Polsce, musze tylko ruszyc po nie tylkiem do Katowic, mam nadzieje ze dzis zdaze 😀

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu miałam wolne, teraz siedzę w robocie


[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480681 6]Nie chce jeść suchej, nie wiem czemu Taką dla juniora mu kupiłam kiedyś, małe ziarenka dla małego pyszczka, ale nie chciał. Jakby nie wiedział co to jest i po co. Mężowi mówiłam, żeby pokazał kotu co się z tym robi i zjadł chociaż jednego chrupka na jego oczach to nie chciał

Roller nie chce się zmywać A efekt daje fajny

Colossal żółty mówisz...może i dzisiaj kliknę gdzieś na próbę.[/QUOTE]
Może rzeczywiście trzeba go przegłodzić
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:30   #4813
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja diora tusze lubię ale Mayebeline są dużo lepsze np od Givenchy czy innych Lancomów



uuuuuu to kiepsko :/ a dajesz mu coś na odkłaczenie? pastę? albo trawę? mój nie rzyga jak je dużo trawska a futro ma długie



gdzie lecisz!! siedz!!! dzisiaj zmiana prezentu w D!!! :d
Mam jeden tusz Maybeline, otworzylam go gdy nie moglam znalec zaginionego Chanela i sie lepiej spisuje niz Chanel. Nie wiem czy sie cieszyc czy smucic.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:30   #4814
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziwne



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Douglas- nowe porządki
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:32   #4815
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480704 6]Mi zawsze olejki szkodzą na oczy. Dlatego dwufazowce odpadają.[/QUOTE]
Też podejrzewam olejek, bo to właśnie jego niedawno dołączyłam do pielęgnacji...

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja pacyfistka

Mam to samo od jakichś 2 tygodni okropnie pieką mnie oczy, mam czerwone jak robiłam zdjęcie do dowodu to pani fotograf zapytała, czy nie mam zapalenia spojówek, bo na to wygląda myślałam, że to od tego tuszu Benefita, ale nie pielęgnacji też nie zmieniałam, może to jakaś alergia

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------


mnie się też w domu wczoraj pytali czy mam zapalenie spojówek

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc!

Macintosh, doczytalam, ze we wrzesniu bedziesz brana pod uwage. Bardzo sie ciesze. Mam nadzieje, ze bedziesz zdrową i zadowoloną.

My z Tztem bierzemy sieo za porzadki. Mamy cala mase rzeczy do wydania. Ilez mi sie miejsca w mieszkaniu pojawi

Ide dzis wlosy ogarniac. W koncu po miesiacach zapuszczania " Kożuchowskiej" bede miec pieknegi boba. Teraz mam fryzure przejsciowa. Do polowy szyi, ale taka bez wyrazu.
Ja idę za tydzień do fryzjera
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:33   #4816
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480664 1]Ja sobie zdaję sprawę z tego, że koty wymiotują dość często.
Ale mam nadzieję, że obejdzie się bez jakichś intensywności w tym temacie Biedny kiciuś.
Ale mógłby jednak patrzeć gdzie zrzuca balast

Właśnie, Doll Eyes czy jakoś tak od Lancoma kiedyś bardzo mi przypadł do gustu, przypomniałam sobie.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------



A to nie jesteś teraz na urlopie, bo myślałam, że tak ?
Czy jesteś, ale nie odpoczywasz ? [/QUOTE]


Nie pisalam w kontekscie zlosliwym u nas np nie ma dywanow, przed wyjsciem nakladam stare koce na sofy bo boje sie obrzygania
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:34   #4817
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mam jeden tusz Maybeline, otworzylam go gdy nie moglam znalec zaginionego Chanela i sie lepiej spisuje niz Chanel. Nie wiem czy sie cieszyc czy smucic.
Cieszyć! Więcej $$$ zostanie na inne kosmetixy
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Douglas- nowe porządki
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:34   #4818
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To łakomczuch rzeczywiście

Nie brałam tej rzodkiewy

Rollera nie miałam, zresztą L'oreal i Maybelline mi wystarcza. Wysokopółkowe tusze używam raczej tylko z miniaturek

Collosal żółty jest dobry i taki Lash Sensational - teraz go mam






Może rzeczywiście trzeba go przegłodzić
O tego jeszcze nie miałam, zapiszę sobie jak będą kolejne rabaty w SP

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mam jeden tusz Maybeline, otworzylam go gdy nie moglam znalec zaginionego Chanela i sie lepiej spisuje niz Chanel. Nie wiem czy sie cieszyc czy smucic.
Który to tusz taki dobry?

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Douglas- nowe porządki
Pięknie to ujęłaś
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:34   #4819
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc!

Macintosh, doczytalam, ze we wrzesniu bedziesz brana pod uwage. Bardzo sie ciesze. Mam nadzieje, ze bedziesz zdrową i zadowoloną.

My z Tztem bierzemy sieo za porzadki. Mamy cala mase rzeczy do wydania. Ilez mi sie miejsca w mieszkaniu pojawi

Ide dzis wlosy ogarniac. W koncu po miesiacach zapuszczania " Kożuchowskiej" bede miec pieknegi boba. Teraz mam fryzure przejsciowa. Do polowy szyi, ale taka bez wyrazu.
za porządki
A ja zapominam się umówić do fryzjera
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 07:41   #4820
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O tego jeszcze nie miałam, zapiszę sobie jak będą kolejne rabaty w SP
Warto
Za to rakietowego (Rocket coś tam) i Go Extreme nie polecam

Collosal najlepszy jest ten zwykły z fioletowymi napisami, nie wiem czy jeszcze produkują wersję Smoky Eyes, ale jeśli tak, to też jej nie kupujcie Cat Eyes też jest do
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:42   #4821
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

Macintosh, doczytalam, ze we wrzesniu bedziesz brana pod uwage. Bardzo sie ciesze. Mam nadzieje, ze bedziesz zdrową i zadowoloną.
Tak, będę brana pod uwagę Chociaż dygam jak szalona. Już tylko dwa tygodnie. Naj naj naj najbardziej boję się cewnikowania
Dzięki
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:45   #4822
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Warto
Za to rakietowego (Rocket coś tam) i Go Extreme nie polecam

Collosal najlepszy jest ten zwykły z fioletowymi napisami, nie wiem czy jeszcze produkują wersję Smoky Eyes, ale jeśli tak, to też jej nie kupujcie Cat Eyes też jest do
Też zwykły z fioletowymi napisami, to ten co w załączniku ?
Volum'Express ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:46   #4823
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Heja

A ja za Collosalem nie przepadam. Strasznie naperfumowany jest. Ale trzeba mu przyznać, że ciekawskie oczy i lepkie łapki mu niestraszne. Przeżyje każdą promocję i mimo wielokrotnego łotwarcia, a potem wielomiesięcznego leżakowania, nie wysycha na wiór.
Moje pewniaki tuszowe to Loreal Telescopic, Collistar Shock, Clinique go Lash Power, Estee Lauder S.Infinite.
1. Do dziennego makijażu, bardzo ładnie wydłuża rzęsy. Szybka rybka. Nie rozmazuje się, bezproblemowo zmywa. Jest lekka i nie obciąża rzęs. Gumy nie strzelają, ale oczko wygląda ładnie i naturalnie.
2. Robi mocne oko, teatralne. Wydłuża, podkręca, pogrubia, nie osypuje się, ale trochę męczy oczy i rzęsy. No rzęsy, jak nogi, mogą w tyłek wejść. Ale efekt MEGA.
3. Trwała, niekrusząca się, wodoodporna, bardzo dobra także na dolne rzęsy. Nie kruszy się, nie osypuje, żadnych pajęczych nóżek. Mocno czarna. No ale najlepiej zmywać ją mleczkiem (a ja nie lubię)
4. Taki podrasowany dzienny makijaż. Jest super. Ale...szybko wysycha (nie wiem czy u Was też)

Duraline daje radę z rozrzedzaniem tuszu???
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:46   #4824
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cieszyć! Więcej $$$ zostanie na inne kosmetixy

No ale zawiezc sie na takiej marce? :-(

Wczoraj w TK Maxxx widzialam zacna torebke RLL, wzor w jodelke za 260 zl. Podobala mi sie, klasyczna. Problem taki, ze byla zamykana na magnesik, czego nienawidze, bo z moim szczesciem to cala zawartosc bym zgubila.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:49   #4825
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mam jeden tusz Maybeline, otworzylam go gdy nie moglam znalec zaginionego Chanela i sie lepiej spisuje niz Chanel. Nie wiem czy sie cieszyc czy smucic.
no pewnie że cieszyć
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Douglas- nowe porządki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:51   #4826
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480768 1]Tak, będę brana pod uwagę Chociaż dygam jak szalona. Już tylko dwa tygodnie. Naj naj naj najbardziej boję się cewnikowania
Dzięki [/QUOTE]

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480778 1]Też zwykły z fioletowymi napisami, to ten co w załączniku ?
Volum'Express ?[/QUOTE]
Ten
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Heja

A ja za Collosalem nie przepadam. Strasznie naperfumowany jest. Ale trzeba mu przyznać, że ciekawskie oczy i lepkie łapki mu niestraszne. Przeżyje każdą promocję i mimo wielokrotnego łotwarcia, a potem wielomiesięcznego leżakowania, nie wysycha na wiór.
Moje pewniaki tuszowe to Loreal Telescopic, Collistar Shock, Clinique go Lash Power, Estee Lauder S.Infinite.
1. Do dziennego makijażu, bardzo ładnie wydłuża rzęsy. Szybka rybka. Nie rozmazuje się, bezproblemowo zmywa. Jest lekka i nie obciąża rzęs. Gumy nie strzelają, ale oczko wygląda ładnie i naturalnie.
2. Robi mocne oko, teatralne. Wydłuża, podkręca, pogrubia, nie osypuje się, ale trochę męczy oczy i rzęsy. No rzęsy, jak nogi, mogą w tyłek wejść. Ale efekt MEGA.
3. Trwała, niekrusząca się, wodoodporna, bardzo dobra także na dolne rzęsy. Nie kruszy się, nie osypuje, żadnych pajęczych nóżek. Mocno czarna. No ale najlepiej zmywać ją mleczkiem (a ja nie lubię)
4. Taki podrasowany dzienny makijaż. Jest super. Ale...szybko wysycha (nie wiem czy u Was też)

Duraline daje radę z rozrzedzaniem tuszu???
Ja zawsze na promocjach robię smutne oczka i panie wyjmują mi tusze z szuflady, a tam są jeszcze w folii ochronnej

Słyszałam zachwyty nad Collistarem Infinito (raz mnie nim nawet malowano w D. i był mega), ale o tym Shocku nie słyszałam. Serio takie cudo?
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
No ale zawiezc sie na takiej marce? :-(

Wczoraj w TK Maxxx widzialam zacna torebke RLL, wzor w jodelke za 260 zl. Podobala mi sie, klasyczna. Problem taki, ze byla zamykana na magnesik, czego nienawidze, bo z moim szczesciem to cala zawartosc bym zgubila.
Ja w szanele za bardzo nie wierzę Może tylko szminę chciałabym mieć.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:51   #4827
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie pisalam w kontekscie zlosliwym u nas np nie ma dywanow, przed wyjsciem nakladam stare koce na sofy bo boje sie obrzygania
A wcale tak tego nie odebrałam

Chodziło mi o to, że liczę się z tym, że kot sporo wymiotuje (chyba tak już mają, ja nie mam doświadczenia z kotami, jestem psiarą, to mąż niby kocha koty, tyle, że tym naszym słabo się coś zajmuje ), ale mam nadzieję, że nie trafił mi się taki 'egzemplarz' jak Twój, że ma z tym problem.

O, to dzięki za patent. Będę nakładać profilaktycznie coś na kanapy i fotel, bo przecież masakra doczyścić to

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-09-01 o 07:53
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:54   #4828
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Douglas- nowe porządki


Koty inaczej niż ludzie, rozumieją pojęcie "użyteczne".
Taka kanapa może, np. służyć jako leżaczek, drapak, kuweta. Można wypocząć, naostrzyć pazury, a na końcu się zrzygać.

Człowiek przyjdzie i posprząta.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 08:01   #4829
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480768 1]Tak, będę brana pod uwagę Chociaż dygam jak szalona. Już tylko dwa tygodnie. Naj naj naj najbardziej boję się cewnikowania
Dzięki [/QUOTE]


o mamo miałam raz cewnik i najgorsze było jego wyciąganie
ale dobrze będzie

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480778 1]Też zwykły z fioletowymi napisami, to ten co w załączniku ?
Volum'Express ?[/QUOTE]

oo ja ten - tego własnie lubię bardzo

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość


Koty inaczej niż ludzie, rozumieją pojęcie "użyteczne".
Taka kanapa może, np. służyć jako leżaczek, drapak, kuweta. Można wypocząć, naostrzyć pazury, a na końcu się zrzygać.

Człowiek przyjdzie i posprząta.
tak własnie jest
pies ma pana, kot ma sługi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 08:01   #4830
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość


Koty inaczej niż ludzie, rozumieją pojęcie "użyteczne".
Taka kanapa może, np. służyć jako leżaczek, drapak, kuweta. Można wypocząć, naostrzyć pazury, a na końcu się zrzygać.

Człowiek przyjdzie i posprząta.
Dokładnie jak mówisz
Od czego się trzyma u siebie służby sprzątająco - dokarmiająco - rozpieszczające
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.