Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 10:40   #3571
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj sporo zapytan o Seche Vite, w zwiazku z tym publicznie dzielę się wrażeniami

"+"
1. paznokcie wygladają niesamowicie, cały poranek na nie patrzę, pieknie błyszczą, wygladają jak karoseria nowego autka wprost z salonu hahaha...pokryte są cudowną lustrzaną taflą

2. paznokcie były błyskawicznie suche i twarde, nawet odrobina pościeli nie odbiła się w nocy, a malowałam 3 min przed snem .

3. Preaparat podbija kolor lakieru i wydobywa z niego całe piekno.....kremowe są bardziej kremowe, w drobinkowych, wszelkie skrzenia i błyszczenia sa jeszcze piękniejsze.

Ażeby nie było tak pieknie, to teraz wady

"-"

1. Produkt wymaga ogromnej precyzji i umiejetności. Jesli ktoś nie ma " drygu " w nakładaniu ładnie lakieru, to z seche vite przegra sromotnie
Chodzi o to, że nalezy go nakladac jednym pociagnieciem i dokładnie pokryć powierzchnie lakierowaną. Jesli nie domalujemy, to po prostu bedzie to widoczne. Mam tak na kilku pazniokciach. Widac gdzie jest tylko lakier, a gdzie lakier + seche. Mam nadzieję, ze jest to jasne

2. Nie mozna nakladać dwóch warstw, bądz robić poprawek. Niechcący dotknełam 1 paznokiec , chcac wyrównac uszkodzenie, machnęłam jeszcze odrobiną seche i niestety cały paznokieć do poprawki.

Ogólnie preparat dla cierpliwych, dośc wymagajacy, aczkolwiek warto poćwiczyc i się pomeczyć

Jesli nie bedzie mi sie chciało bardzo pedantycznie malowac, to uzyję kropelek OPI, a jak bede miala czas to " pobawię" się z Seche
dzięki za precyzyjny opis
jednym słowem warto go mieć
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:37   #3572
kisielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jest, jest, widziałam. wybor nie powala, za to ceny tak ;D
essie za 30 kilka złotych, góra 40 kupiłam w zeszłym roku w salonie denique. salony te są w Warszawie i okolicach. i essie, moim skromnym zdaniem, jest lepsze od opi (szybciej schnie, wymaga mniej warstw, trwałość na paznokciach u stóp - 3tyg.) w tym roku sprawdzę, czy opi da sobie tam radę.
kisielina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:35   #3573
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ma ktoś zdjęcia paznokci przed pokryciem Seche Vite i po?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:12   #3574
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Poza tym np jak nałożyłam SV na miętowy lakier Inglota SV sprawił, że lakier jakby zaczął się kurczyć na końcówkach paznokci i przy skórkach.
Dzisiaj rano przyuważyłam, że SV skurczył mi lakier z H&M Nie jest to jakoś mocno widoczne, ale jednak przeszkadza mi ta myśl, że mam nieidealny manicure Będe pamiętać o tym, by przed SV nalozyc zwykły top. Dzięki
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Galerii Krakowskiej. W Douglasie wybór OPI mały. Kilka odcieni + cała kolekcja Hong Kong. Essie widziałam- same neony+ kilka bordo. W Sephorze wybór też mały. A do tego ta cena :głupek:
widziałam, że niedługo w GK otwierają Nailbar OPI
Bosz, taka bida z nędzą w tym Dugim. Kolory takie byle jakie, jak już się postarali o dystrybucję Essie to mogli jakieś życiowe kolory wziąć a nie neonowe róże
W Sephorze faktycznie wybór OPI większy niż w D., ale te lakiery sa tam tak nagrzane od tych lamp, że ja się boję, co jest w środku
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:36   #3575
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

W Douglasie w Starym Browarze wystawili OPI, trochę tego mieli na pewno HK widziałam ale też trochę regularnych kolorków, Manicurist of Seville, Dutch Tulips, Barefoot in Barcelona, Pamplona Purple itp...
no ale cena niestety dla mnie nie do przyjęcia...
:/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:50   #3576
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano przyuważyłam, że SV skurczył mi lakier z H&M Nie jest to jakoś mocno widoczne, ale jednak przeszkadza mi ta myśl, że mam nieidealny manicure Będe pamiętać o tym, by przed SV nalozyc zwykły top. Dzięki
uff, a już myślałam, że tylko ja tak mam, też mnie denerwuje jak mam nieidealny manicure, SV jednak troche kurczy kolorowy lakier, ale ja i tak uwielbiam ten połysk jaki SV daje i to, że po 10-15 min mogę kłaść się spać i nie bać się, że rano obudzę się z odciśniętą pościelą na paznokciach (zazwyczaj maluję paznokcie późnym wieczorem/nocą).

aha na youtube znalazłam takie porównanie:
http://www.youtube.com/watch?v=oYC5CUUSbVg

dziewczyna twierdzi, że jeśli zaraz po użyciu SV damy po kropli OPI drip dry lakier nie będzie się tak kurczył, ciekawe...
może warto się skusić na te kropelki OPI?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:55   #3577
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
uff, a już myślałam, że tylko ja tak mam, też mnie denerwuje jak mam nieidealny manicure, SV jednak troche kurczy kolorowy lakier, ale ja i tak uwielbiam ten połysk jaki SV daje i to, że po 10-15 min mogę kłaść się spać i nie bać się, że rano obudzę się z odciśniętą pościelą na paznokciach (zazwyczaj maluję paznokcie późnym wieczorem/nocą).
Jak pojawiają się u mnie starte opuszki to lakier do zmycia, bo inaczej mnie cholera bierze

Ja paznokcie maluje o różnych porach, najczęściej tuz przed wyjściem i SV mnie wtedy ratuje, bo mogę się ubierać czy wkładać wiązane buty bez strachu o lakier

A kropelki OPI mam na WL od dłuższego czasu, chyba się w końcu skuszę.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:05   #3578
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
B3F albo Big 3 Free to lakiery nie zawierające szkodliwych dla zdrowia substancji: toluenu, formaldehydu i dibutylu ftalanu (DBP).
dzięki

byłam przelotem w D.- zależało mi na kolorku Jade is the new black z Hong Kongu ale akurat jego brakło i nie zobaczyłam :/ essie mi się w ogóle nie rzuciło w oczy, no ale się spieszyłam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:08   #3579
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Jak pojawiają się u mnie starte opuszki to lakier do zmycia, bo inaczej mnie cholera bierze
co to są starte opuszki?? chodzi o końcówki?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:16   #3580
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dzięki

byłam przelotem w D.- zależało mi na kolorku Jade is the new black z Hong Kongu ale akurat jego brakło i nie zobaczyłam :/ essie mi się w ogóle nie rzuciło w oczy, no ale się spieszyłam
Essie są po drugiej stronie tej półeczki, na której stoją OPI.
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
co to są starte opuszki?? chodzi o końcówki?
No Zwał jak zwał
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:31   #3581
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
No Zwał jak zwał
sory że ja taka dociekliwa ale dla mnie opuszki są tam gdzie odciski palców, więc zastanowiło mnie, że może w innych rejonach Polski mówi się inaczej
Moje opuszki też są dzisiaj do zmycia
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:32   #3582
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Jak pojawiają się u mnie starte opuszki to lakier do zmycia, bo inaczej mnie cholera bierze

Ja paznokcie maluje o różnych porach, najczęściej tuz przed wyjściem i SV mnie wtedy ratuje, bo mogę się ubierać czy wkładać wiązane buty bez strachu o lakier

A kropelki OPI mam na WL od dłuższego czasu, chyba się w końcu skuszę.
Lily, to dokładnie tak jak ja
a jak np widzę w metrze/autobusie/tramwaju dziewczyny z odpryśniętym lakierem to zastanawiam się jak można z czymś takim chodzić, przecież to się od razu rzuca w oczy (mi w każdym razie, a ja zawsze najpierw zwracam uwagę na paznokcie).

Chyna jednak zakupię te kropelki, już tyle osób je poleca,tylko skąd można je zamówić? na barskiej nie ma na nie zniżki i są po...70PLN toż to zdzierstwo!
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:41   #3583
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
sory że ja taka dociekliwa ale dla mnie opuszki są tam gdzie odciski palców, więc zastanowiło mnie, że może w innych rejonach Polski mówi się inaczej
Moje opuszki też są dzisiaj do zmycia
Dla mnie to jeden pies, chociaż faktycznie - koniuszki jest poprawnie
Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Lily, to dokładnie tak jak ja
a jak np widzę w metrze/autobusie/tramwaju dziewczyny z odpryśniętym lakierem to zastanawiam się jak można z czymś takim chodzić, przecież to się od razu rzuca w oczy (mi w każdym razie, a ja zawsze najpierw zwracam uwagę na paznokcie).
O matko, odpryśnięty lakier albo zdarty do połowy to jest jakaś masakra. Dla mnie to jest strasznie niechlujne i takie trochę obrzydliwe, tak do ludzi wyjść. A przecież mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:51   #3584
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Lily, to dokładnie tak jak ja
a jak np widzę w metrze/autobusie/tramwaju dziewczyny z odpryśniętym lakierem to zastanawiam się jak można z czymś takim chodzić, przecież to się od razu rzuca w oczy (mi w każdym razie, a ja zawsze najpierw zwracam uwagę na paznokcie).

Chyna jednak zakupię te kropelki, już tyle osób je poleca,tylko skąd można je zamówić? na barskiej nie ma na nie zniżki i są po...70PLN toż to zdzierstwo!
Chodzi Ci o kropelki OPI Ja będę miała 2 sztuki, jedną dla siebie, a drugą mogę odstąpić. Najlepiej za wysuszacz SV
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:54   #3585
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Lily, to dokładnie tak jak ja
a jak np widzę w metrze/autobusie/tramwaju dziewczyny z odpryśniętym lakierem to zastanawiam się jak można z czymś takim chodzić, przecież to się od razu rzuca w oczy (mi w każdym razie, a ja zawsze najpierw zwracam uwagę na paznokcie).

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość

O matko, odpryśnięty lakier albo zdarty do połowy to jest jakaś masakra. Dla mnie to jest strasznie niechlujne i takie trochę obrzydliwe, tak do ludzi wyjść. A przecież mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety
Ehhh też zawsze to zauważam.. Ja noszę lakier czasem długo, czasem zmywam po 2-3 dniach mimo, że wygląda dobrze bo mam ochotę na inny kolor. najgorsze co mi się zdarza to przetarte końcówki, zwykle mogę z nimi przechodzić 2 dni jeśli to lakier bezbarwny albo jakiś delikates. Ale na ciemnym kolorze to jak widzę że mi się końcówki starły albo za dużo już odrosło u góry paznokcia to zmywam. Nie jest dla mnie argumentem, że ktoś nie ma czasu. Jak miała czas żeby pomalować to ma czas żeby zmyć, a nie straszyć na ulicy...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:59   #3586
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ehhh też zawsze to zauważam.. Ja noszę lakier czasem długo, czasem zmywam po 2-3 dniach mimo, że wygląda dobrze bo mam ochotę na inny kolor. najgorsze co mi się zdarza to przetarte końcówki, zwykle mogę z nimi przechodzić 2 dni jeśli to lakier bezbarwny albo jakiś delikates. Ale na ciemnym kolorze to jak widzę że mi się końcówki starły albo za dużo już odrosło u góry paznokcia to zmywam. Nie jest dla mnie argumentem, że ktoś nie ma czasu. Jak miała czas żeby pomalować to ma czas żeby zmyć, a nie straszyć na ulicy...
Zmycie lakieru to max 10 minut Naprawdę wolałabym pójść spać 5 minut później niż łazic z takimi zapaskudzonymi paznokciami
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:38   #3587
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Dla mnie to jeden pies, chociaż faktycznie - koniuszki jest poprawnie

O matko, odpryśnięty lakier albo zdarty do połowy to jest jakaś masakra. Dla mnie to jest strasznie niechlujne i takie trochę obrzydliwe, tak do ludzi wyjść. A przecież mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety
dziewczyny nie bądźcie takie ostre
ja też nie cierpię odpryśniętego albo co gorsza zeskubanego dodatkowo lakieru
ale kilka razy zdarzyło mi się, ze w pracy zszedł mi lakier razem z rękawiczkami i musiałam jakoś wrócić do domu (nawet nie zauważyłam tego od razu) - nie wiedziałam gdzie ręce włożyć i prawdę mówiąc przestałam malowac paznokcie na bardzo długo z tego właśnie powodu...
teraz trochę wróciłam do siebie i znów maluję (muszę wziąć do pracy zmywacz )
więc czasem jakiś odprysk lakieru to nie koniecznie niechlujstwo, ale wypadek przy pracy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:42   #3588
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny nie bądźcie takie ostre
ja też nie cierpię odpryśniętego albo co gorsza zeskubanego dodatkowo lakieru
ale kilka razy zdarzyło mi się, ze w pracy zszedł mi lakier razem z rękawiczkami i musiałam jakoś wrócić do domu (nawet nie zauważyłam tego od razu) - nie wiedziałam gdzie ręce włożyć i prawdę mówiąc przestałam malowac paznokcie na bardzo długo z tego właśnie powodu...
teraz trochę wróciłam do siebie i znów maluję (muszę wziąć do pracy zmywacz )
więc czasem jakiś odprysk lakieru to nie koniecznie niechlujstwo, ale wypadek przy pracy
Oj no wiadomo, że odprysk może się zdarzyć każdemu Ale lakier zdrapany (obgryziony ) do połowy paznokcia? Albo ledwo dogorywający u nasady? Mnie o to chodzi. To jest niechlujne i, imo, obrzydliwe.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:07   #3589
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Oj no wiadomo, że odprysk może się zdarzyć każdemu Ale lakier zdrapany (obgryziony ) do połowy paznokcia? Albo ledwo dogorywający u nasady? Mnie o to chodzi. To jest niechlujne i, imo, obrzydliwe.
Ugghhh, też tego nie znoszę
Znam dziewczyny, którym lakier odpryskuje po kilku dniach, zeskrobują go do połowy paznokcia (na każdym inny wzorek, żeby nudno i jednostajnie nie było), a później taką uroczą wydrapywankę noszą jeszcze przez 2 tygodnie

A ja się czuję nieswojo jak mam wytarte końcówki albo malutki odprysk
Albo jeden kolor za długo
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 21:12   #3590
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Lily, to dokładnie tak jak ja
a jak np widzę w metrze/autobusie/tramwaju dziewczyny z odpryśniętym lakierem to zastanawiam się jak można z czymś takim chodzić, przecież to się od razu rzuca w oczy (mi w każdym razie, a ja zawsze najpierw zwracam uwagę na paznokcie).
Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Oj no wiadomo, że odprysk może się zdarzyć każdemu Ale lakier zdrapany (obgryziony ) do połowy paznokcia? Albo ledwo dogorywający u nasady? Mnie o to chodzi. To jest niechlujne i, imo, obrzydliwe.
U każdego pedantyzm objawia się w różnych dziedzinach jak widać, zapewne też każdy w innych dziedzinach pozwala sobie na niechlujstwo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:28   #3591
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny nie bądźcie takie ostre
ja też nie cierpię odpryśniętego albo co gorsza zeskubanego dodatkowo lakieru
ale kilka razy zdarzyło mi się, ze w pracy zszedł mi lakier razem z rękawiczkami i musiałam jakoś wrócić do domu (nawet nie zauważyłam tego od razu) - nie wiedziałam gdzie ręce włożyć i prawdę mówiąc przestałam malowac paznokcie na bardzo długo z tego właśnie powodu...
teraz trochę wróciłam do siebie i znów maluję (muszę wziąć do pracy zmywacz )
więc czasem jakiś odprysk lakieru to nie koniecznie niechlujstwo, ale wypadek przy pracy
tak tak, takie coś się może zdarzyć. Tak jak Lily napisała, tu chodzi o takie paznokcie wszystkie pozadzierane, albo to o czym Nola_ pisze z wzorkami obskubanymi do połowy długości płytki... zwykle dodatkowo obgryzione... (Nola, nawiasem mówiąc, bosko to opisałaś!)
A moje Miami Beet mi się na pazurach trzyma już trzeci dzień, przy dwóch warstwach bez bazy i utrwalacza i coś czuję że jutro niezależnie od jakości i tak będzie zmiana. Mam ochotę na Indie, na przekór deszczowi!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:46   #3592
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

no chyba, ze tak
bo już myślałam, ze nosicie w torebkach zmywacz i zmywacie natychmiast jak się końcówki zetrą, albo macie takie paznokcie (co się pewnie zdarza, niestety nie mnie), ze trzyma się Wam wszystko idealnie
na mnie niestety po dwóch trzech dniach lakier jest do zmycia

jak na razie czerwienie OPI są najtrwalsze (nie wiem czemu akurat czerwienie, a inne kolory mniej)
wkrótce będę testować Essie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 23:43   #3593
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no chyba, ze tak
bo już myślałam, ze nosicie w torebkach zmywacz i zmywacie natychmiast jak się końcówki zetrą, albo macie takie paznokcie (co się pewnie zdarza, niestety nie mnie), ze trzyma się Wam wszystko idealnie
na mnie niestety po dwóch trzech dniach lakier jest do zmycia

jak na razie czerwienie OPI są najtrwalsze (nie wiem czemu akurat czerwienie, a inne kolory mniej)
Hehe bez przesady
wystarczy że noszę 5 błyszczyków, dwie szminki i korektor
chodziło nam o ekstremalne przypadki, ktorych jednakowoż dużo jest...

Idealnie to może nie, ale 3-4 dni to spoko. Też nie przesadzajmy, lakiery nie muszą być aż tak rewelacyjnie długotrwałe, raz że się nudzą na pazurach, dwa że paznokieć rośnie. I nawet jakby mi się lakier trzymał dwa tyg to po 5 dniach bym miała już milimetr płytki na wierzchu, po 10 dniach pół paznokcia by było pomalowane a pół nie a po 14 dniach to bym chyba z resztki lakieru mogła frencza zrobić bo by mi tylko na końcówkach został. Także mi brak niezwykłej trwałości w lakierach nie przeszkadza. Znów nie chcę popadać w skrajności, nie może odpryskiwać po 2 dniach. Ale z OPIków jestem póki co zadowolona. Zwłaszcza z czerwieni i bordo wszelakich.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 23:47   #3594
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

porcja nowości: http://www.pssion.se/?p=6375
http://www.pssion.se/?p=6487
http://www.pssion.se/?p=6456
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:19   #3595
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny, na stronie SV butelka SV jest taka jak na zdj. nr.1.
Na ebauy widzę jednak w innych opakowaniach O co chodzi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:38   #3596
Ineska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cześć
dopiero zaczynam udzielać się na forum. Podczytywałam wątek związany z lakierami O.P.I i postanowiłam je wypróbować. Mam już jeden z kolekcji Hong Kong - bodajże Dim Sum Plum, ale chciałam więcej. Złożyłam zamówienie na VB na 2 lakiery i co? Doszła (ekspresowo) przesyłka - w kopercie bębelkowej. Lakiery owinięte także w folię, ale jeden miał pękniętą buteleczkę...dobrze, że drugi caly. Ale ogólnie się nacięłam. Zaznaczam, że koperta wyglądała z zewnątrz na nienaruszoną, ale w środku aż się kleiło moim Tickle My France-y

Edytowane przez Ineska
Czas edycji: 2010-05-19 o 10:39 Powód: literówka
Ineska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:46   #3597
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Ineska Pokaż wiadomość
Cześć
dopiero zaczynam udzielać się na forum. Podczytywałam wątek związany z lakierami O.P.I i postanowiłam je wypróbować. Mam już jeden z kolekcji Hong Kong - bodajże Dim Sum Plum, ale chciałam więcej. Złożyłam zamówienie na VB na 2 lakiery i co? Doszła (ekspresowo) przesyłka - w kopercie bębelkowej. Lakiery owinięte także w folię, ale jeden miał pękniętą buteleczkę...dobrze, że drugi caly. Ale ogólnie się nacięłam. Zaznaczam, że koperta wyglądała z zewnątrz na nienaruszoną, ale w środku aż się kleiło moim Tickle My France-y
Zrób zdjęcia i pisz do sklepu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:25   #3598
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Ineska Pokaż wiadomość
Cześć
dopiero zaczynam udzielać się na forum. Podczytywałam wątek związany z lakierami O.P.I i postanowiłam je wypróbować. Mam już jeden z kolekcji Hong Kong - bodajże Dim Sum Plum, ale chciałam więcej. Złożyłam zamówienie na VB na 2 lakiery i co? Doszła (ekspresowo) przesyłka - w kopercie bębelkowej. Lakiery owinięte także w folię, ale jeden miał pękniętą buteleczkę...dobrze, że drugi caly. Ale ogólnie się nacięłam. Zaznaczam, że koperta wyglądała z zewnątrz na nienaruszoną, ale w środku aż się kleiło moim Tickle My France-y
czyli historia się powtarza koniecznie złóż reklamację.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:57   #3599
Archilochus
Raczkowanie
 
Avatar Archilochus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 186
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Hej Dziewczyny! Czy matowy YDKJ robił wam smugi i prześwity przy nakładaniu? ja dziś pomalowałam pierwszy raz i okropność- plackowate prześwity+ smugowate zaschnięcie mimo 2 warstw to przez nałożenie na podkladowy lakier? boję się przebarwień płytki, nałożony solo YDKJ nie spowoduje ich?
Archilochus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:08   #3600
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Archilochus Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Czy matowy YDKJ robił wam smugi i prześwity przy nakładaniu? ja dziś pomalowałam pierwszy raz i okropność- plackowate prześwity+ smugowate zaschnięcie mimo 2 warstw to przez nałożenie na podkladowy lakier? boję się przebarwień płytki, nałożony solo YDKJ nie spowoduje ich?
Ja nie mam problemów ze smugami czy prześwitami. Nakładam go na gołą płytkę, nie barwi mi jej. W przeciwieństwie do zamszowych lakierów, pod te zawsze kładę bazę bo po zmyciu płytka jest straszna
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.