ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 19:21   #901
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kasica74 Pokaż wiadomość
Jestem stałą podczytywaczką tego wątku, mam już za sobą jedno farbowanie ColorSync-iem w kolorze 6N z oksydantem 2,7. Moje naturalne włosy to taki szatyn, właśnie na poziomie 6 lub 7 jakoś. Kolorek wyszedł dość ciemny, ale nie czarny, najbardziej mi się podobał po kilku myciach, taki naturalny chłodnawy brąz. Teraz chcę zmieszać 6N z 6V, w przyszłym tygodniu będę farbować, postaram się zamieścić zdjęcia przed i po bo widzę, że ktoś tu był zainteresowany jak te kolory wychodzą.
to czekam na zdjecia bo ciekawa jestem właśnie jak ci wyjdzie ten 6 V
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:03   #902
Joannaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny, a ja mam pytanie. Mam naturalne włosy ciemny blond( na końcówkach złocisty) i tydzien temu niestety pofarebowałam u fryzjera włosy na ciemny brąz. Bardzo tego żałuje... Fryzjerka mieszla jakas( niestety nie wiem) jaka farbę w wodzie 3%. Po jakiś 12 myciach kolor jeszcze się spłukuje, co mnie oczywiscie bardzo cieszy. Pisałyscie, że farby fryzjerskie znikają całkowicie z włosów... A przynajmniej powinny. A mi fryzjerka powiedziala, ze do naturalnych to juz raczej mi sie nie uda wrócić... Proszę o odpowiedź

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

darko1- Pomocy!

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
no raczej 9tkę,albo pół na pół 9 z 6. i reguluj intensywność odcienia czasem trzymania mieszanki na włosach.Wiesz to co jest na wzornikach to jedno...a co wyjdzie na włosach,zwłaszcza farbowanych wczesniej to zupełnie coś innego więc nie nastawiaj się na identyczny efekt z wzornika.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------


.........
ano..trwale koloryzuje tylko Palette Schwarzkopfa :brzyda l:
wiekszość farb salonowych ma obowiązek wypłukać się całkowicie z włosów do 2 mc... a Socolor nie jest wyjątkiem.
Poza tym wazne jest użwanie szamponów i odżywek do włosów farbowanych ,i co któres mycie zakwaszanie włosów pod koniec mycia,żeby domknąć łuski włosa.
Kolor szybciej sie wypłukuje też gdy stosujemy szampon przeciwłupiezowy i mocne odżywki/maski do włosów.

Czyli mam szansę powrócić do naturalnego koloru?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Dodam, że to moje pierwsze farbowanie
Joannaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:02   #903
agusia114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny mam siwe pasemka chciałabym strzelic sobie czerwień doradźcie mi z matrixa jaki by był fajny kolor myślałam o SR-RV ale boję się że może być za bardzo ognisty kolor
agusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:39   #904
Joannaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Odpiszcie proszę
Joannaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 11:34   #905
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Co do wypłukiwania farby, można doradzić jedynie jak najczęstsze mycie, najlepiej szamponem przeciwłupieżowym albo z kwasami owocowymi, zauważyłam że tego typu szampony ładnie wypłukują farbę... niestety u mnie Matrix SoColor trzyma się zawzięcie już dwa miesiące i wypłukał się baaaardzo niewiele...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 16:19   #906
Joannaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dziekuje czyli jesli farba ma obowiazek wypłukac sie całkowicie to znaczy, ze włosy wróca do naturalnego koloru?
Joannaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:13   #907
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dzis farbowałam odrost matrixem socolor 504N czyli kryjący średni brąz naturalny

efekt? bardzo ciemny brąz!
ale farba REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
nie wypadały włosy, super pokryło.. jestem bardzo zadowolona
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 21:26   #908
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Joannaaaaaa Pokaż wiadomość
dziekuje czyli jesli farba ma obowiazek wypłukac sie całkowicie to znaczy, ze włosy wróca do naturalnego koloru?

Oj, różnie to bywa... obawiam się że tak w 100% to już nie wrócą do naturalnego koloru, nie ma szans na to Farba, taka 'porządna', czyli z amoniakiem trwale wżera się we włosy i już. Gdyby to był szampon czy tam balsam koloryzujący, tak jak np. Matrix Sync, to może jakaś tam szansa na powrót jest, ale też nie do końca bo taki szampon ma w sobie utleniacz które też jakoś tam zmienia strukturę włosa.
Czyli, tak na chłopski rozum - cokolwiek nałożymy na głowę, włosy już NIE wrócą całkowicie do naturalnego koloru. No chyba że to jakaś delikatna szamponetka do 3-4 myć

Edit: co nie znaczy oczywiście, że nie zjaśnieją! Myj tym szamponem przeciwłupieżowym, farba będzie stopniowo blaknąć

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2012-03-15 o 21:28
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 19:50   #909
bardhisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Mam zamiar znowu nałożyć synca. Wcześniej mieszałam 10n z 10A. Nie chcę ciepłego odcienia. Zastanawiam się czy dać np. 60mlA i 30N czy dodać V?
Kto farbował V i wie jaki daje efekt?
Pozdrawiam serdecznie
bardhisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 23:50   #910
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej Chocolate77, na jaki kolor kładłaś 9N?
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 11:11   #911
TUPTUŚ
Raczkowanie
 
Avatar TUPTUŚ
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 87
GG do TUPTUŚ
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Wszystkie piszecie o tym jak wychodzi wam ciemny kolor, a tak naprawde podstawowy błąd to % utleniacza. Przykro mi, ale jak chce sie uzyskac bardzo jasne blondy i nie używac rozjasniaczy to trzeba użyć utleniacza tak ok 9 (a dla bardzo jasnych blondów to niestety nawet 9-12%.
Kolor farby jaki widzicie na palecie to jedno, a dobrany do tego utleniacz to drugie. Do tego dochodzi czas, jaki mieszankę trzyma się na głowie, więc albo nastawcie się na eksperymenty ( i wtedy trzeba liczyć się z różnymi efektami), albo trzeba liczyć się z tym, że idąc do fryzjera oprócz ceny farby trzeba zapłacić za jego wiedzę i doświadczenie w koloryzacji.
No właśnie Dziewczynki, a napiszcie mi jak to jest z tymi aktywatorami Matrixa? Byłam w sklepie fryzjerskim po toner, aby przyciemnić moje naturalnie jasnobrązowe włosy. Pani poleciła mi kolor 5N + 3% oxdydant Stapiz. Teraz na forum dowiedziałam się od Was, że Matrix też ma swój aktywator (2,7%). Orientujecie się może, czy ta woda utleniona w kremie jest równie dobra jak Matrixa 2,7% (w sensie jakości)? Czy raczej powinnam zaopatrzyć się w to drugie? Dodam, że zależy mi, żeby nie zniszczyć za bardzo włosków, a po przeczytaniu poniższego komentarza pojawiły się u mnie wątpliwości...
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
do Synców używamy tylko i wyłącznie aktywatora do nich przeznaczonego...moim zdaniem Synki mają tą przewagę nad innymi tonerami<bo w sumie to rodzaj tonera,chociaż jest w stanie pokryć jakąś część siwych włosów>,że własciwie dają one efekt podwójnego zabiegu gdyż:po pierwsze tonują włosy<nadają odcien ale bez ingenencji w głąb włosa,a po drugie działają jak zabieg regeneracyjno odzywczy,za sprawą ceramidów wyrównują i wygładzają łuske włosa,,stąd ten długoutrzymujący się blask po zabiegu,Ceramidy zawarte sa własnie w aktywatorze,dlatego nie uzywamy jego zamienników.Synki znakomicie nadja sie do koloryzacji włosów rozjasnionych,gdy chcemy pozbyc sie żółci z włosów.seria A i V.
Co do nowej serii PASTELI używałam...kolory sa bardzo ładne na wzorniku,jednak w moim odczuciu zbyt słabo kryją ,żeby zneutralizowac zółte czy rude refleksy i ujednolicic włosy...lepiej zrobic sobie mieszankę podstawowych kolorów np 10V+10A,jesli chcemy uzyskac np.platynę...
A czego Wy używacie?
__________________
Młodość przychodzi z wiekiem

Nałogowa pijaczka green tea
TUPTUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 11:28   #912
Joannaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Oj, różnie to bywa... obawiam się że tak w 100% to już nie wrócą do naturalnego koloru, nie ma szans na to Farba, taka 'porządna', czyli z amoniakiem trwale wżera się we włosy i już. Gdyby to był szampon czy tam balsam koloryzujący, tak jak np. Matrix Sync, to może jakaś tam szansa na powrót jest, ale też nie do końca bo taki szampon ma w sobie utleniacz które też jakoś tam zmienia strukturę włosa.
Czyli, tak na chłopski rozum - cokolwiek nałożymy na głowę, włosy już NIE wrócą całkowicie do naturalnego koloru. No chyba że to jakaś delikatna szamponetka do 3-4 myć

Edit: co nie znaczy oczywiście, że nie zjaśnieją! Myj tym szamponem przeciwłupieżowym, farba będzie stopniowo blaknąć
Juz mineły dwa tygodnie i farba leci cały czas, woda jest cały czas brązowa i w niektórych miejscach mam juz swoje nturalne Więc... może jest szansa, że kolor spłynie całkowicie?

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Joannaaaaaa Pokaż wiadomość
Juz mineły dwa tygodnie i farba leci cały czas, woda jest cały czas brązowa i w niektórych miejscach mam juz swoje nturalne Więc... może jest szansa, że kolor spłynie całkowicie?
aha no i dodam, ze mialam farbowane włosy pierwszy raz i z wodą 3% i trzymała mitą farbe maksymalnie 15 minut Farba zmywa mi sie przy kazdym myciu a mylam juz chyba hmmm nooo mysle, że około 20 razy na pewno))
Joannaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 20:54   #913
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Nie wiecie przypadkiem co by się mogło zdarzyć gdybym położyła synca bez utleniacza? Tak na zasadzie szamponetki. Mam obecnie malowane henną naturalną i szkoda mi używać utleniacza ale na kilka dni z chęcią bym sobie lekko zmieniła odcien. Czy to cos da czy po pierwszym myciu zejdzie?
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:28   #914
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Farba Matrix

Witam mam taką prośbę pewnego razu malowałam włosy matrixem w salonie zapłaciłam ok 180zł czy tam 280zł, miałabym teraz do was pytanie.
To jest efekt po pomalowaniu: http://www.iv.pl/images/52942126443718383398.jpg
podoba mi się ale chciałabym odświeżyć kolor, trochę jaśniejszy zrobić, lecz wiadomo w tej chwili nie mam tyle pieniędzy na częste wizyty u fryzjerki. Czy może ktoś by mógł mi powiedzieć jakie kolory pomieszać by coś trochę jaśniejszego wyszło? Jak pytałam fryzjerki to to ten kolor jest na poziomie 9G, 8G.
http://www.iv.pl/images/47806252655686398747.jpg te kolory w każdej palecie inaczej wyglądają.. nie wiem co teraz zrobić, nie chcę blondu platynowego, białego.
Bardzo proszę o pomoc.;-)
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:13   #915
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba Matrix

I tak dokładnie jest, na pewno nie będziesz mieć platynowego blondu, taki jest chyba około 12.

Spokojnie możesz 8 farbować
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:38   #916
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Wczoraj po raz pierwszy zastosowałam zamiast Matrixa SoColor, Matrix Sync - balsam koloryzujący. Kolor 10 WN. Wyszedł jak... ciemne toffi, coś takiego D Generalnie b. mi się podoba , ciekawe jak szybko będzie schodził... zrobię fotki przy nadarzającej się okazji i wrzucę.
Przypominam: 10 WN kładłam na baaaardzo spraną Mokkę 9M (która i tak trzymała się jak diabli!! robiłam nią w styczniu a mamy już prawie kwiecień...), włosy zaczęły być takie do kitu i lekko jakby "przezroczyste", także Sync mi pięknie odświeżył kolor. Trzymałam 15 minut, pewnie za długo i dlatego takie ciemne... ale zejdzie i tak
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:28   #917
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Farba Matrix

Jakis drogi Twoj salon, czy masz az tak dlugie wlosy... u mnie za wlosy do ramion matrixem to koszt 60 zl.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 21:47   #918
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Farba Matrix

Wiem, że drogo dla tego nie ma sensu bym tyle wydawała. Farba była świetna więc sama wybieram kolor, a może orientujecie się czy 9M - mocca czy 10MM, są jaśniejsze od 9G bo oglądam palety na internecie i nie wiem kompletnie w co wpadają te odcienie mokki wpadają, czy to jakieś beże?
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 23:22   #919
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farba Matrix

Nie, nie beże !!Mi Mokka 9 M wyszła ciemno, jak w awatarze...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 15:03   #920
osoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dzień dobry!
Przeszperałam cały wątek i muszę mimo wszystko zadać wam pytanie.
W czwartek fryzjerka kładła mi farbę socolor 6RC i wszystko było pięknie do 1 umycia kiedy to kolor spłukał mi się niesamowicie, a na odrostach został taki jaki był. Po świętach pójdę to oczywiście zareklamować bo nie po to wydałam pieniądze, żeby wyglądać jakbym nie farbowała włosów kilka miesięcy.
I tutaj moje pytanie, jak myślicie, czy prepigmentacja przyniosła by dobre efekty i kolor miałby szansę się utrzymać? bo ogólnie odcień niesamowicie mi się podoba. Moje włosy były rozjaśniane jakiś rok temu (a włosy rozjaśnione nie zostały całkowicie ścięte mimo podcinania końcówek), farbowane farbami drogeryjnymi więc pewnie dlatego nie łapią..

Pomocy bo chce mi się płakać!
osoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 20:08   #921
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam,

ja farbowałam ostatnio pierwszy raz Matrixem soColor i jestem troche załamana.Zawsze farbowałam róznymi farbami profesjonalnymi ciągle szukając tego jedynego:/ Ciągle robiąz brązami na poziomie 5 miałam jakieś rude prześwity. Teraz robiłam 5MM z nadzieją, że wyjdzie fajny brąz a wyszedł kolor najgorszy chyba jaki miałam z poświatą czerwieni:/ Mam nadzieje, że szybko mi zejdzie bo nie farba trwała. Wogóle kolor na poziomie 5 a wychodzi jak jakas 4 ciemny strasznie. Teraz zastanawiam sie nad dekoloryzacją aby wyjśc z tych brązo - międzi bo juz się załamuje. Szkoda mi wosów na dekoloryzacje, ale chyba zaprzestane robić sama włosy i bede chodzicf do fryzjera.
Czy któraś z Was próbowała wyjśc z ciepłego brązu na poziomie 5 na brąz w odcieniu chłodnym?i czy tylko mozliwe jest to poprzed dekoloryzacje? Powiem, że juz długo tarbuje i ciągle ciepłymi kolorami, mimo zapewnien sprzedawcy:/
pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:34   #922
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

jak myślicie, którą tonacją socolor można uzyskać taki kolor? gold?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25949.jpg (63,5 KB, 43 załadowań)
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 16:04   #923
_Niu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć laseczki

Farbowałam ostatnio włoski Color Sync 5M i 5MM (pomieszane) myślałam, że wyjdzie mi ciemny brąz ale nie wyszło mam ciemne ale i może faktycznie brąz ale w świetle mają taka czerwoną poświatę Chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru. Nie wiec ie jaki odcień powinnam kupić żeby mi wyszedł ciemny brąz po prostu? Z góry dziękuję za odp

Pozdrawiam
_Niu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:00   #924
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

robił ktoś 10av? mam włosy z tendencją do łapania rudości nawet przy popielatych farbach i boję sie,że będzie to kolejna a farba, która chwyci na rudo:/
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:31   #925
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez _Niu_ Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Farbowałam ostatnio włoski Color Sync 5M i 5MM (pomieszane) myślałam, że wyjdzie mi ciemny brąz ale nie wyszło mam ciemne ale i może faktycznie brąz ale w świetle mają taka czerwoną poświatę Chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru. Nie wiec ie jaki odcień powinnam kupić żeby mi wyszedł ciemny brąz po prostu? Z góry dziękuję za odp

Pozdrawiam
Podwajam pytanie, gdyż robiłam 5MM i pierwszy raz wyszło mi jakos czerwono:/ zawsze robie brazami ale nigdy az tak czerwono nie wyszlo. Zastanawiam sie zeby zrobic sama natura 5? ktoś wogóle farbował 5? próbuje wyjść na naturalne ale cięzko mi to idzie. Zmieniam farby ale 5MM to szokpozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 10:46   #926
_Niu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
Podwajam pytanie, gdyż robiłam 5MM i pierwszy raz wyszło mi jakos czerwono:/ zawsze robie brazami ale nigdy az tak czerwono nie wyszlo. Zastanawiam sie zeby zrobic sama natura 5? ktoś wogóle farbował 5? próbuje wyjść na naturalne ale cięzko mi to idzie. Zmieniam farby ale 5MM to szokpozdrawiam
Hej
też robiłam 5MM i wyszło czerwono zamówiłam wczoraj właśnie neutralna 5 i jestem ciekawa co będzie. Jak zrobie to dam znać ale to pewnie dopiero w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam
_Niu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:28   #927
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez _Niu_ Pokaż wiadomość
Hej
też robiłam 5MM i wyszło czerwono zamówiłam wczoraj właśnie neutralna 5 i jestem ciekawa co będzie. Jak zrobie to dam znać ale to pewnie dopiero w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam
Ok to super, ja pewnie gdzies za 2-3 tygo. bede musiała farbowac. W takim razie czekam na recenzje. Jesli to nie pomoże to chyba zmienie firme, widziałam z Loreala kolory chlodne, ale jeśli uda ci sie 5 to super pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:48   #928
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Czy ma któraś z was może zdjęcia jak wychodzi Socolor 8C?
Mam włosy rozjaśnione do takiego "posikanego rudego" i boję się, że kolor wyjdzie mi bardzo ciemny i wpadający w mahoń. Kolor kupowałam po nazwie a wczoraj zobaczyłam na palecie u fryzjera i strasznie ciemny był;\
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 23:04   #929
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć dziewczyny!
Chciałabym zafarbować włosy na kolor 5A lub 5AV, obecnie mam na sobie recitala loreala kolor 8.1 z własnymi odrostami 7.1. Czy dałoby sie przyciemnić włosy matrixem? Jestem skłonna pójść na ustępstwa i przyciemnić je do koloru na poziomie 6. Moje włosy są długie, ale cienki. Ile farby miałabym na nie zużyć-jedną czy dwie? Pozdrawiam
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 23:52   #930
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy zastosowałam zamiast Matrixa SoColor, Matrix Sync - balsam koloryzujący. Kolor 10 WN. Wyszedł jak... ciemne toffi, coś takiego D Generalnie b. mi się podoba , ciekawe jak szybko będzie schodził... zrobię fotki przy nadarzającej się okazji i wrzucę.
Przypominam: 10 WN kładłam na baaaardzo spraną Mokkę 9M (która i tak trzymała się jak diabli!! robiłam nią w styczniu a mamy już prawie kwiecień...), włosy zaczęły być takie do kitu i lekko jakby "przezroczyste", także Sync mi pięknie odświeżył kolor. Trzymałam 15 minut, pewnie za długo i dlatego takie ciemne... ale zejdzie i tak
jak mozesz to dodaj fotki 10 wn jestem ciekawa efektu. a ktos robil moze 7 mm sync-em ??? wychodzi naturalnie? jak na palecie czy jeszcze ciemniej. mam rozjasnione wloski i chce przyciemnic. POZDRAWIAM
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.