Kosmetyki M.A.C - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 10:13   #751
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
ale w tych złotych tarasach to chyba drogo prawda??
Normalnie - tak, jak w każdym innym polskim sklepie MACa, te ceny są ustalone odgórnie przez Estee Lauder Poland.

Jeśli nie znasz żadnych kosmetyków MAC, to nie kupuj w ciemno przez internet przy pomocy brata, szwagra czy kogoś takiego - to strata pieniędzy. Lepiej pójść do sklepu (poza Warszawą są też sklepy w Krakowie i Wrocławiu), popróbować, wybrać ten kolor, który naprawdę Ci odpowiada. Mam trochę kosmetyków MAC, kupowanych w ich sklepach i wiem, że nic nie pobije testów na własnej skórze. Oczywiście, można wybrać kilka pasujących odcieni, nic nie kupić i zamówić, ale mnie by się nie chciało czekać.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 10:45   #752
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Normalnie - tak, jak w każdym innym polskim sklepie MACa, te ceny są ustalone odgórnie przez Estee Lauder Poland.

Jeśli nie znasz żadnych kosmetyków MAC, to nie kupuj w ciemno przez internet przy pomocy brata, szwagra czy kogoś takiego - to strata pieniędzy. Lepiej pójść do sklepu (poza Warszawą są też sklepy w Krakowie i Wrocławiu), popróbować, wybrać ten kolor, który naprawdę Ci odpowiada. Mam trochę kosmetyków MAC, kupowanych w ich sklepach i wiem, że nic nie pobije testów na własnej skórze. Oczywiście, można wybrać kilka pasujących odcieni, nic nie kupić i zamówić, ale mnie by się nie chciało czekać.
Dziękuję za rady, a mam pytanie we Wrocławiu gdzie jest ten sklep ??
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 10:48   #753
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

W Magnolia Park.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 10:50   #754
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
W Magnolia Park.
Dziękuję
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:50   #755
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

MAComaniaczki i nie tylko ostatnio musiałam was przeprosić i nie pokazywać się tutaj, sporo problemów zrzuciło się na moje wątłe plecy w tym przygotowania do przeprowadzki...dzisiejsz y dzień był chyba jednak najgorszy i myślałam ,że nic nie jest w stanie poprawić mi humoru...ale Tż był niezawodny i przyniósł mi paczuchy z poczty
Chciałabym podzielić się z Wami moją radością, dostałam cudeńka z kolekcji Electroflash i inne rzeczy, powiedzcie ,że będzie lepiej ,bo nadal pomimo tej radości męczą mnie problemy buuu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg electroflash.jpg (65,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maczakupy1.jpg (60,3 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maczakupy.jpg (59,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sonicvibe.jpg (43,0 KB, 77 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:21   #756
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Eh Nevado, cóż mogę rzec, życie nas naprawdę różnie doświadcza, ale naprawdę wszystko ma swój sens i będzie czemuś służyć w przyszłości. Może to banalne, ale ja odnajduję w tym sens i to mi zawsze dodaje siły w chwilach słabości, m.in. teraz również Pozdrawiam Cię ciepło !

Piękne te rzeczy, zwłaszcza róże... eh a co to jest to duże i ciemne z barbie loves mac? taki ciemny róż ?
Będąc jutro w centrum przy okazji chyba przejdę się do ZT zerknąć czy electroflash już jest. Buziaki dla macomaniaczek

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2008-07-15 o 19:25 Powód: dopisek
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:44   #757
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Eh Nevado, cóż mogę rzec, życie nas naprawdę różnie doświadcza, ale naprawdę wszystko ma swój sens i będzie czemuś służyć w przyszłości. Może to banalne, ale ja odnajduję w tym sens i to mi zawsze dodaje siły w chwilach słabości, m.in. teraz również Pozdrawiam Cię ciepło !

Piękne te rzeczy, zwłaszcza róże... eh a co to jest to duże i ciemne z barbie loves mac? taki ciemny róż ?
Będąc jutro w centrum przy okazji chyba przejdę się do ZT zerknąć czy electroflash już jest. Buziaki dla macomaniaczek
Dziękuję Zahran od poniedziałku teoretycznie zacznę nowe lepsze życie - przeprowadzka, mam nadzieję ,że będzie to ten dobry początek na który tyle czekam
Ten ciemny róż to z barbie loves mac, jutro będę testowała kosmetyki to na pewno powklejam zdjęcia...może jeszcze dzisiaj coś, kto wie heh czy się skuszę
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 20:01   #758
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
MAComaniaczki i nie tylko ostatnio musiałam was przeprosić i nie pokazywać się tutaj, sporo problemów zrzuciło się na moje wątłe plecy w tym przygotowania do przeprowadzki...dzisiejsz y dzień był chyba jednak najgorszy i myślałam ,że nic nie jest w stanie poprawić mi humoru...ale Tż był niezawodny i przyniósł mi paczuchy z poczty
Chciałabym podzielić się z Wami moją radością, dostałam cudeńka z kolekcji Electroflash i inne rzeczy, powiedzcie ,że będzie lepiej ,bo nadal pomimo tej radości męczą mnie problemy buuu
Oby wszystko Ci się ładnie ułożyło .

A jesli chodzi o kosmetyki to rozpływam się . Ja byłam dziś u nas w Parku Magnoli i oglądałam cudeńka kurcze ale to nie na moja kieszeń 60 zł jeden mały cienik i 90 zł pigmencik SZOK .
A ty gdzie zamawiałaś??

Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:08   #759
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kochane, czy możecie polecić mi jakiś podkład MACa?
czy warto inwestować w nie?
potrzebuję coś kryjącego, w jasnym kolorze..
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:10   #760
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziękuję Zahran od poniedziałku teoretycznie zacznę nowe lepsze życie - przeprowadzka, mam nadzieję ,że będzie to ten dobry początek na który tyle czekam
Ten ciemny róż to z barbie loves mac, jutro będę testowała kosmetyki to na pewno powklejam zdjęcia...może jeszcze dzisiaj coś, kto wie heh czy się skuszę
Będzie, na pewno, nowe, lepsze życie, jeśli tego pragniesz, na pewno tak będzie!
Ja jak zwykle podziwiam Twoje śliczności
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:18   #761
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej, myślicie, że opłaca się kupować kosmetyki MACa za granica? Mam tu konkretnie na myśli Włochy. Bedę w Rzymie to zapewne odwiedzę parę sklepów i zastanawiam się, czy zakup za granicą będzie korzystny, czy można go porownać do cen w polsce?
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 20:31   #762
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Oby wszystko Ci się ładnie ułożyło .

A jesli chodzi o kosmetyki to rozpływam się . Ja byłam dziś u nas w Parku Magnoli i oglądałam cudeńka kurcze ale to nie na moja kieszeń 60 zł jeden mały cienik i 90 zł pigmencik SZOK .
A ty gdzie zamawiałaś??

Dziękuję ja zamawiam przez internet, na ebayu światowym

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Kochane, czy możecie polecić mi jakiś podkład MACa?
czy warto inwestować w nie?
potrzebuję coś kryjącego, w jasnym kolorze..
Przykro mi ,że nie mogę Ci pomóc, sama mam ochotę na jakiś podkład MAC ,ale mają tyle odcieni w ofercie ,że najlepiej sprawdzić na własnej skórze
Tymczasem w Gdańsku MACa niet

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Będzie, na pewno, nowe, lepsze życie, jeśli tego pragniesz, na pewno tak będzie!
Ja jak zwykle podziwiam Twoje śliczności
Dziękuję serdecznie

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Hej, myślicie, że opłaca się kupować kosmetyki MACa za granica? Mam tu konkretnie na myśli Włochy. Bedę w Rzymie to zapewne odwiedzę parę sklepów i zastanawiam się, czy zakup za granicą będzie korzystny, czy można go porownać do cen w polsce?
Myślę ,że za granicą jest taniej, bynajmniej w stanach czy nawet w UK
U nas MAC niestety bije ceną na głowę
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:44   #763
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Navado, trzymaj się
Podziwiam Twoje nowe nabytki, śliczne
Mam pytanie odnośnie paletki. Jaki efekt dają cienie w tych paletkach?Chodzi mi o nasycenie koloru, połysk, trwałość. Z jakimi innymi cieniami można je porównać? Miałam kiedyś jeden pojedyńczy, niestety zupełnie mi nie odpowiadał.Bardzo słabo widoczny, niemal transparentny z leciutkim satynowym połyskiem. Byłam bardzo rozczarowana.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:01   #764
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada87 a jaki to jest koszt na tym ebayu np cieni + przesyłka jeśli można wiedzieć
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:46   #765
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Navado, trzymaj się
Podziwiam Twoje nowe nabytki, śliczne
Mam pytanie odnośnie paletki. Jaki efekt dają cienie w tych paletkach?Chodzi mi o nasycenie koloru, połysk, trwałość. Z jakimi innymi cieniami można je porównać? Miałam kiedyś jeden pojedyńczy, niestety zupełnie mi nie odpowiadał.Bardzo słabo widoczny, niemal transparentny z leciutkim satynowym połyskiem. Byłam bardzo rozczarowana.
Dziękuję lolu
Poczwórne paletki są całkiem fajne, mam już kilka i jeszcze nie zanotowałam niewypału jakościowego wszystkie kolorki są nasycone, cienie są ciekawego koloru, świetnej trwałości, jestem naprawdę zadowolona, sweetie cakes planuję wypróbować po jutrze, na jutro zarezerwowałam sobie zielone cienie z electroflash
Jaki miałaś kolorek cienia? być może trafiłaś na stary produkt lub jakiś tępy jasny kolor...no nie wiem

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Nevada87 a jaki to jest koszt na tym ebayu np cieni + przesyłka jeśli można wiedzieć
Cienie z Electroflash to ok50-55zł/sztuka plus przesyłka, z przesyłką bywa różnie od 7 do nawet 25 dolarów za jeden przedmiot!
Palety poczwórne są w różnych cenach, poszukaj na ebay
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 22:33   #766
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziękuję lolu
Poczwórne paletki są całkiem fajne, mam już kilka i jeszcze nie zanotowałam niewypału jakościowego wszystkie kolorki są nasycone, cienie są ciekawego koloru, świetnej trwałości, jestem naprawdę zadowolona, sweetie cakes planuję wypróbować po jutrze, na jutro zarezerwowałam sobie zielone cienie z electroflash
Jaki miałaś kolorek cienia? być może trafiłaś na stary produkt lub jakiś tępy jasny kolor...no nie wiem
Nazwy koloru już nie pamiętam, to był jasny chłodny beż. Faktycznie może to wina odcienia. Mam dość ciemną oprawę oczu i zbyt jasne cienie giną na moich powiekach.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 23:08   #767
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevadko śliczna ta Twoja kolekcja ! Mam nadzieję, że humorek się poprawi! Oczywiście także życzę Ci wszystkiego najlepszego w nowym lokum !

pssyt ... Kochaniutka głowa do góry!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 12:02   #768
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Nazwy koloru już nie pamiętam, to był jasny chłodny beż. Faktycznie może to wina odcienia. Mam dość ciemną oprawę oczu i zbyt jasne cienie giną na moich powiekach.
zgadza się

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Nevadko śliczna ta Twoja kolekcja ! Mam nadzieję, że humorek się poprawi! Oczywiście także życzę Ci wszystkiego najlepszego w nowym lokum !

pssyt ... Kochaniutka głowa do góry!
Inguś Ty mi zawsze potrafisz humorek poprawić, niejednokrotnie już tak było, normalnie masz coś w sobie co rozwesela ludzi
Właśnie zrobiłam makijażyk cieniami z electroflash zielonymi, zielonym shadestickiem mac, pigmentem vanilla, glitterem reflects gold oraz malutki dodatek pigmentu mauvement...inne kosmetyki to już nie MACi to nie będę pisała
Z cieni jestem bardzo zadowolona

Dedykuję również makijaż Anexxie obiecałam ,że coś zmaluje nowymi cieniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg macmakijazwizaz1.jpg (93,3 KB, 212 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 12:14   #769
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Makijaż po prostu piękny
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 12:15   #770
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Inguś Ty mi zawsze potrafisz humorek poprawić, niejednokrotnie już tak było, normalnie masz coś w sobie co rozwesela ludzi
Właśnie zrobiłam makijażyk cieniami z electroflash zielonymi, zielonym shadestickiem mac, pigmentem vanilla, glitterem reflects gold oraz malutki dodatek pigmentu mauvement...inne kosmetyki to już nie MACi to nie będę pisała
Z cieni jestem bardzo zadowolona
Nevadko bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa , cieszę się że choć odrobinkę moje słowa pomogły! Mam nadzieję, że już jest lepiej ... a zapominam ciągle, ostatnio miałam nawet maila napisać - jak Twoje maleństwo się chowa ?!

Nevadko chyba zaraz się popłaczę! Ten makijaż jest prześliczny ! Ja też taki chcę ! Poczekam, aż u nas w Polsce się pojawi tak kolekcja i też sobie coś kupię!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 12:25   #771
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Makijaż po prostu piękny
Dziękuję ślicznie, jest mi bardzo miło

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Nevadko bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa , cieszę się że choć odrobinkę moje słowa pomogły! Mam nadzieję, że już jest lepiej ... a zapominam ciągle, ostatnio miałam nawet maila napisać - jak Twoje maleństwo się chowa ?!

Nevadko chyba zaraz się popłaczę! Ten makijaż jest prześliczny ! Ja też taki chcę ! Poczekam, aż u nas w Polsce się pojawi tak kolekcja i też sobie coś kupię!
Nie masz za co dziękować, to ja Ci powinnam podziękować
Moja mała suńka ma się świetnie, jest co raz piękniejsza, odważniejsza, mądrzejsza, codziennie zaskakuje mnie czymś nowym
Uważaj żebyś z torbami nie poszła kolekcja jest naprawdę świetna
Wypróbowałam również róż Warm Soul i jestem happy
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 12:35   #772
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mam taką nadzieję, że z torbami wyjdę !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 12:47   #773
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
mam taką nadzieję, że z torbami wyjdę !
haha, dobrze powiedziane!
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 13:16   #774
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Moja Druga Połowa zawsze powtarza, że gdybym nie paliła (parszywy nałóg ) i nie kupowała tylu kosmetyków z kolorówki i pielęgnacji to byśmy byli szczęśliwymi posiadaczami jakiegoś przyjemnego mieszkanka za pieniądze, które wydałam na te 2 nałogi przez 10 lat ! A ja mu na to - że ma urojenia i że ja już jestem Szczęśliwą Posiadaczką, może i nie mieszkanka, ale za to dużej szafy wypchanej wszelakimi cudeńkami ! A u rodziców mi dobrze - to po co mi mieszkanko (tak na logikę) !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:38   #775
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam makijażyk cieniami z electroflash zielonymi, zielonym shadestickiem mac, pigmentem vanilla, glitterem reflects gold oraz malutki dodatek pigmentu mauvement...inne kosmetyki to już nie MACi to nie będę pisała
Z cieni jestem bardzo zadowolona
Nevadko, pięknie



Dziewczyny, wiecie może czy w sklepie MAC w Złotych Tarasach mają perfumy MACa? W ten weekend będę w Warszawie i robię liste tego, co muszę przetestować/kupić
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:47   #776
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado piękny makijaż,

ja stałam się szczęśliwą posiadaczką blot'a powder, z którego jestem bardzo zadowolona. Nadaje aksamitny wygląd ciężko przesadzić, matowi dość dobrze choć nie płaski mat(maska), ale jest to nieobiektywna ocena matu ponieważ używam kremu z filtrami,a jak wiadomo te na ogół ciężko zmatowić. Czaję się teraz na puder brązujący(ten matowy-chyba jest tylko jeden odcień, bo reszta z drobinkami), używała któraś?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:49   #777
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Nevadko, pięknie



Dziewczyny, wiecie może czy w sklepie MAC w Złotych Tarasach mają perfumy MACa? W ten weekend będę w Warszawie i robię liste tego, co muszę przetestować/kupić
mają
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:51   #778
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy w sklepie MAC w Złotych Tarasach mają perfumy MACa? W ten weekend będę w Warszawie i robię liste tego, co muszę przetestować/kupić
Na pewno ostatnio były te z kolekcji Cool Heat !

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Nevado piękny makijaż,

ja stałam się szczęśliwą posiadaczką blot'a powder, z którego jestem bardzo zadowolona. Nadaje aksamitny wygląd ciężko przesadzić, matowi dość dobrze choć nie płaski mat(maska), ale jest to nieobiektywna ocena matu ponieważ używam kremu z filtrami,a jak wiadomo te na ogół ciężko zmatowić. Czaję się teraz na puder brązujący(ten matowy-chyba jest tylko jeden odcień, bo reszta z drobinkami), używała któraś?
Karolcia a ten Blot to masz w wersji prasowanej czy sypkiej?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 12:29   #779
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy w sklepie MAC w Złotych Tarasach mają perfumy MACa? W ten weekend będę w Warszawie i robię liste tego, co muszę przetestować/kupić
Oczywiście. Mają wszystkie.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 12:48   #780
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Anexxo a Ty ostatnio wybrałaś Sobie w końcu jakiś zapaszek z Cool Heat? Ja oglądałam i podobał mi się ten z jaśniejszym korkiem, ale w ogóle mnie się nie trzymał! Po 30 min już było po zapachu !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.