guzek tyłu ucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 22:03   #1
alicjacurl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2

guzek tyłu ucha


witam wszytskich!! z tyłu ucha wyskoczył mi guzek wielkości ziarnka grochu, jest miekki koloru siwego i jest tuz obok dziurek od kolczykow jak myslicie co to moze byc?? czy szlibyscie od razu z tym do lekarza?? pozdrawiam

czy ktoś tu pomaga ((???
alicjacurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:07   #2
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: guzek tyłu ucha

wizazanki chętnie ci pomogą jeśli chodzi o jakies drobniejsze sprawy jak krostka czy coś ale myślę że jeśli to zmieniło kolor na jakis szary to zadna z nas ci nic nie doradzi i musisz się wybrać do lekarza.. lepiej tego nie lekceważyć...! zapisz się do dermatologa, na pewno ci coś pomoże.. bo tu strach cos radzic w takiej sprawie przez internet..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:25   #3
alicjacurl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: guzek tyłu ucha

tak tez zrobilam i juz usunieto mi ten twor bo w sumie lekarz tak to nazwal pozdrawiam i dziekuje
alicjacurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:32   #4
Izunia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: guzek tyłu ucha

Ja mam też podobny problem... Około 3lat temu zrobiłam sobie dziurkę w uchu tak wysoko tam gdzie jest chrząstka (to już była z 3 dziurka w uchu, ale pierwsza w tej części ucha gdzie jest chrząstka), tak po około miesiącu wyskoczył mi taki mały guzek z tyłu ucha (tego w którym sobie zrobiłam dziurkę) i bolał... Ponieważ jestem alergiczką, Mama kazał mi się pozbyć kolczyka i żeby ta dziurka mi zarosła... no i fakt zarosła i guzek zniknął... Niedawno jakoś stwierdziłam, że chce mieć znowu w tym samym miejscu kolczyk (taaa... człowiek uczy się na błędach... ale nie w moim przypadku...), ale tym razem wolałam się upewnić co to był za guzek... i nikt nie znał odp... poza moją koleżanką według której pękła mi po prostu chrząstka i że to nic poważnego... no więc zrobiłam sobie ta dziurkę i tak codziennie sprawdzałam czy nic mi nie wyskoczyło... no i dziś włąsnie przed chwilą sprawdzałam i mam takim mały guzek... i tez tak troche boli..nie wiem czy mam poprostu paranoje czy coś się znowu dzieje... jeśli ktoś mógłby mi podpowiedziec... i pytałam się mojej Cioci, która jest lekarzem co to było... ona również nie zanała odp... jeśli kogos coś podobnego spotkało to proszę o radę
Izunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.