Rossmann - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 12:59   #3691
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

A o takich gabeczkach mowisz odpowiednik Mr Proper. Nie wiem czy u mnie maja, ale ja osobiscie nie uzywam czegos takiego, nie potrzebuje. Z Domolu to ja kiedys kupowalam tabletki do odplywu WC, wyprobowlaam tez plyny do czyszczenia WC i mialam taki spraj na chlorze do czyszczenia, dobrze wybielal. Jak wycofali u mnie mleczko wybielajacy Viss( w Pl Ciff) to kupilam ten spraj i moja stara zeliwna wanna byla znow jak nowa, ale trzeba uwazac, bo opary sa bardzo duszace. Ja psikalam wanne, otwieralam w lazience okno i uciekalam, zeby te opary sie ulotnily i dopiero szlam myc dalej gabka. Rzeczy do znmywarki tez wyporbowalam.

A z tym zelem idz do Rossmanna i poiowdz ze kupilas, a w doku dopatrzylas ze sie data jest przeterminowa, nie chwal sie ze niw tej filiali kupilas, jak by sie sami zorientowali i zaczeli by nosem krecic, to powiedz ze to przeczez filiala, to nie oddzielne sklepy i skoro wszedzie indziej mozna oddac tam gdzie nam po dordze to i tutaj powinno, wkoncu sa w UE , wiec to do czegos zobowiazuje. Mam nadzieje ze Pl idzie z postepem i ci sie uda. Skoro w H&M i tym podobym mozna oddac kupione rzeczy z metka spowrotem , to i w Rossmannie powinni isc z postepem
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:37   #3692
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Monika - ja te gąbeczki to używam do łazienki, kuchni i ubikacji są taniutkie, a np. super mi czyszczą szafki, zlewy na górze oraz płytki macham nimi i szybko to idzie a czemu ich nie używasz? wolisz zwykłe ściereczki?

Zdaje relację z reklamacji. Wczesniej zadzwoniłam do działu Obsługi Klienta i spytałam, czy mogę oddać w dowolnym R. Pani powiedziała, że w przypadku reklamacji, a ja będę reklamowała produkt w związku z nieprzydatnościa do uzycia, moge to zrobić w każdym odpowiadjącym mi R. Tak poinformowana poszłam do tego, który miałam najbliżej pracy. Pani najpierw dokładnie obejrzała żel, nastepnie powiedziała, że mogę, poszłam do kasy, ta pani co oglądała podeszła, podaję rachunek, pani mówi: ale pani tego nie kupiła u nas! (No jak bym nie wiedziała i mówię, że wiem, ale dzwoniłam na Wasza infolinie i powiedzieli, że mogę oddać w dowolnym R. Pani powiedziała, że ona nie wie i poszła gdzieś. Czekałam z dobre 10minut, przyszła chyba? kierowniczka i mówi, że oczywiście produkt do użytku sie nie nadaje i podlega reklamacji i zadała mi takie pytania - A czemu pani kupiła to w Porcie? (myślałam, że padnę! hahaha) Mówię do niej, że byłam na zakupach tam i tam jest Rossmann i weszłam bo potrzebowałam kilku rzeczy (Co to w ogóle za pytanie?!) - I czemu nie oddam tego w Porcie? Mówię, że nie jest mi po drodze i po to dzwoniłam na infolinię żeby nie musieć tam jechać, a blisko Was pracuję. Oddano mi pieniądze, ale pytania mnie jakoś zażenowały! I cała procedura. Podejrzewam, że one dzwoniły na tę infolinię, jak ja wczesniej. Dobrze, że zadzwoniłam i dziękuję Monika że mi powiedziałaś, że tak mogę teraz juz na przyszłość też będę wiedziała.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-11-06 o 13:39
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 15:10   #3693
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

U mnie mozna bez problemu, to skoro PL jest w UE to tez powinno sie tak dac. Dobrze ze jeszcze do nich zadzownilas i sie upewnilas czy w PL tez jest taka obcja bo by cie babki przegnaly bez powodu na drugi koniec swiata hihihi.
Zobacz jakie one nie doinformowane, nie wiedza ze w sieciach Rossmann mozna kazdy zakupiony kosmetyk oddac i nie wazne w ktorej filiali sie kupilo hihihih.

A czemu nie uzywam czegos takiego, tzn tych gabeczek? A bo szkoda mi kasy na tyle rzeczy do czyszczenia. Szmatki z mikrofazy sa wszechstronne i tez wszystko dobrze myja bez grana chemi tylko woda, czasami dodac octu jak myje lodowke, a jak mam na kafelkach mocno zeschniete kropki tluszczu od smazenia to mam spraj na tluszcz w tej chwli z Aldi, a wczesniej kupowalam drozszy Bref Antifettlöser w Rossmannie. bardzo ladnie rozpuszcza kazdy nawet przypieczony tluszcz i mnie w kuchni nic juz do szczescia nie potrzba. W lazience plyn do WC i mleczko Viss wybielajace,ktore uzywam ze stara gobka do mycia ciala, ktora wymienilam na nowa i moja stara wanna bialutka jest jak nowa.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:51   #3694
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Profilaktycznie zadzwoniłam, bo czułam, że mnie wyslą na koniec świata żeby to oddać. Jeszcze rozumiem, jak bym to ja sie rozmysliła, ale w sytuacji gdy to ich jest wina żebym jechała przez pół miasta i czas traciła i bilety? Najzabawniejsze jest to, że od lata jest tam dopiero otworzony Rossmann gdzie go kupiłam, a data wazności do czerwca nawet pania to w tym R. co oddawałam zastanowiło no niestety nie są doinformowane, ale teraz już wiemy, co i jak i może innym Wizażankom kiedyś to sie tez przyda.

U mnie najgorzej schodzi tłuszcz i gaz z płytek a że mam kuchnie blisko łazienki, więc mam tez tam usmarowane i te gąbeczki raz dwa zmywaja ten syf zreszta ta seria Domol ma tez inne produkty, musze popróbować
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-11-07 o 16:53
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:20   #3695
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: Kremy Natura Officinalis

Tez jestem zwolenniczka kosmetykow eko.
Natknelam sie na te kremy w superpharmie, a poniewaz wciaz szukam lepszych kosmetykow to postanowilam sprobowac tego. Mam nawilzajacy.
Uzywam dopiero 3 dzien.Skroa po kremie rzeczywiscie jest mila w dotyku i nawilzona, troszke ma nietypowa konsystencje, ale poki co jest ok.
Zobaczymy po kilku tygodniach stosowania co sie bedzie dzialo
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 07:55   #3696
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

witajcie
mam do was pytanie odnośnie chusteczek BD.... tych niebieskich...
jak kupuję małą paczkę, taką z 15szt to są one super nawilżone, masywne i wręcz mokre.... jak kupię duże opakowanie takie 80szt to się okazuje, że chusteczki są suche.... znaczy takie sprawiają na mnie wrażenie....
nawet posprawdzałam składy: sa takie same.... i zastanawiam się czy po raz kolejny trafiłam tak do kitu czy faktycznie jest az taka różnica....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 08:45   #3697
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

ja zawsze kupowałam te duze paczki, próbowałam każdego rodzaju chusteczek BD i każde były dla mnie za suche
może skład jest ten sam ale ilość tego płynu do nasączania mniejsza
może w duze opakowanie dają go tyle samo co w małe
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 08:57   #3698
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

no wlaśnie.... suche jak diabli
a wiadomo, że do dziecięcej pupy czasem lepiej żeby były bardziej mokre no i nawet jak ktoś używa do rąk, twarzy itp i też mi się wydaje że one za suche....
cholerka, kupiłam 2-paka...się bedę z nimi bujać teraz.....
całe szczęście, że mnie nie podkusiło na 4-paka.....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:06   #3699
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
no wlaśnie.... suche jak diabli
a wiadomo, że do dziecięcej pupy czasem lepiej żeby były bardziej mokre no i nawet jak ktoś używa do rąk, twarzy itp i też mi się wydaje że one za suche....
cholerka, kupiłam 2-paka...się bedę z nimi bujać teraz.....
całe szczęście, że mnie nie podkusiło na 4-paka.....
ja mam wrażenie, że te białe extrasensitive są bardziej nawilżone
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:17   #3700
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Kostka też spróbuję..... ale najpierw muszę te dwie paki wykończyć
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:29   #3701
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
no wlaśnie.... suche jak diabli
a wiadomo, że do dziecięcej pupy czasem lepiej żeby były bardziej mokre no i nawet jak ktoś używa do rąk, twarzy itp i też mi się wydaje że one za suche....
cholerka, kupiłam 2-paka...się bedę z nimi bujać teraz.....
całe szczęście, że mnie nie podkusiło na 4-paka.....
one sa mega suche ;/ ja używam czasem do twarzy i nimi nie da sie nic zmyć jedynie podrażnić. Od siebie polecam chusteczki dada z biedronki 3.99 opakowanie i są na prawdę okej
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 09:38   #3702
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

kropcia tak, dada jest super... mięciutka i fajnie mokra...
mnie się udało kupić 4-paka za 11,99
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:29   #3703
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
one sa mega suche ;/ ja używam czasem do twarzy i nimi nie da sie nic zmyć jedynie podrażnić. Od siebie polecam chusteczki dada z biedronki 3.99 opakowanie i są na prawdę okej
dady nie mialam ale pare osob na watku biedronkowym narzekało, że maziste i maja fatalne składy (parabeny), lepsze BD napewno
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:38   #3704
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
kropcia tak, dada jest super... mięciutka i fajnie mokra...
mnie się udało kupić 4-paka za 11,99
mi też a w ur Biedronki 4-pak był za 7.99

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
dady nie mialam ale pare osob na watku biedronkowym narzekało, że maziste i maja fatalne składy (parabeny), lepsze BD napewno
jak dla mnie są ok wolę je niż suchary z BD
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:57   #3705
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

BD niebieskie maja na poczatku gdy moje dziecie sie urodzilo. zauwazylam ze jak one tak zela to plyn sie zbiera na dilnych chusteczkych, bo im bylam blizej dna to chusteczki byly bardziej nasaczone. Kupowalam zawsze 2 a potem jak byla 4 paki i kladlam je do gory nogami, tak zeby plyn z dolu mogl tez na gorne chusteczki sie przesaczyc. Nawet dzialalo, ale jesli dobrze pamietam to te extrasensitive byly jednak bardziej nawilzone. jak sie te ukazaly to juz tych niebieskich nie kupilam, ale tez kladlam je do gory nogami zeby miec pewnosc ze nowo otworzona paczka bedzie miala gorne chustcezcki nasaczone
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:15   #3706
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
zauwazylam ze jak one tak zela to plyn sie zbiera na dilnych chusteczkych, bo im bylam blizej dna to chusteczki byly bardziej nasaczone. Kupowalam zawsze 2 a potem jak byla 4 paki i kladlam je do gory nogami, tak zeby plyn z dolu mogl tez na gorne chusteczki sie przesaczyc.
chyba też będę musiała wypróbować ten sposób z odwróceniem paczki, bo kupiłam 2pak niebieskich
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:40   #3707
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: rossmann

ja też, ze wszystkimi chusteczkami od zawsze praktykuję leżenie spodem do góry, wtedy nie mam problemu z ich nawilżeniem. tak samo robię z papierem mokrym lilliputz.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:06   #3708
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

no ja odwróciłam....
tą paczkę co używam też i zobaczymy czy to jakiś efekt przyniesie
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 11:51   #3709
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
one sa mega suche ;/ ja używam czasem do twarzy i nimi nie da sie nic zmyć jedynie podrażnić. Od siebie polecam chusteczki dada z biedronki 3.99 opakowanie i są na prawdę okej
tak, dada rządzi
mam lawendowe i zastanawiam sie jak mogłam kupować ten szajs w rossmanie i to droższy, chyba tylko z sympatii do tego sklepu

a ja te suszki z rossmana uzywałam zamiast wacików do twarzy nasączając je mleczkiem, tonikiem czy nawet wodą do zmycia maseczki
i tak poszły całkiem szybko
tylko wydaje mi sie że nawilżenie to jedno - druga sprawa że rossmanowskie chusteczki mają inną strukturę, szorstką i drapiącą, mi bardzo podrazniały policzki przez to
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 12:05   #3710
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

a ja odwróciłam obie paczki to znaczy tą co uzywam i tą drugą, nowa... jak ta druga nie wiem ale ta co uzywam to chusteczki się zrobiły wilgotniejsze więc pewnie coś w tym jest
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:18   #3711
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Widziałam w moim Rossmannie nowość, emulsje do kąpieli Babydream fur mama. W składzie nie dojrzałam detergentów znanych mi z innych zeli. Ciekawa jestem czy można tą emulsje stosować jako żel do mycia. Jak myślicie?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:33   #3712
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Widziałam w moim Rossmannie nowość, emulsje do kąpieli Babydream fur mama. W składzie nie dojrzałam detergentów znanych mi z innych zeli. Ciekawa jestem czy można tą emulsje stosować jako żel do mycia. Jak myślicie?
Stosuję jako płyn do kąpieli i żel pod prysznic. Sprawdza się w obu przypadkach Jest trochę tłusta ta emulsja, więc po kąpieli dobrze jest umyć wannę, a co do funkcji żelu pod prysznic, to jak się spieszę nie muszę używać balsamu do ciała po kąpieli, bo na pewno nie wysuszy skóry
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:04   #3713
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Widziałam w moim Rossmannie nowość, emulsje do kąpieli Babydream fur mama. W składzie nie dojrzałam detergentów znanych mi z innych zeli. Ciekawa jestem czy można tą emulsje stosować jako żel do mycia. Jak myślicie?
Jest w KWC? Mogę prosić zdjęcie?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:11   #3714
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Jest w KWC? Mogę prosić zdjęcie?
Na KWC nie ma jeszcze tego płynu do kąpieli, ale jest w mojej galerii zdjęć
Rózowa butelka z napisem Wohlfulh-Bad
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:29   #3715
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Na KWC nie ma jeszcze tego płynu do kąpieli, ale jest w mojej galerii zdjęć
Rózowa butelka z napisem Wohlfulh-Bad
Dziękuję bardzo
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 13:32   #3716
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Stosuję jako płyn do kąpieli i żel pod prysznic. Sprawdza się w obu przypadkach Jest trochę tłusta ta emulsja, więc po kąpieli dobrze jest umyć wannę, a co do funkcji żelu pod prysznic, to jak się spieszę nie muszę używać balsamu do ciała po kąpieli, bo na pewno nie wysuszy skóry
Potwierdzam Absolutnie genialny produkt, zużywam już którąś butlę i nie zamierzam przestać

Co do husteczek BD to porażka :/ kupiłam do torebki, żeby mieć pod ręką i na wyjazdy do zmywania makijarzu. Dramat :/ Nigdy więcej
Polecam husteczki Nivea baby, aktualnie uzywam wersji nieperfumowanej i jestem bardzo zadowolna. Są mokre i miękke Perfumowana wersja też jest ok
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:19   #3717
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
wyszlam z drogerii z
- balsamem Isana Med 10% Urea.
- zelem pod prysznic Isana Med 5% Urea
ja to chce
a nigdzie nie mają

potrzebuje na rogowacenie okołomieszkowe, a będę musiała chyba jednak wydać majątek na apteczne moczniki, bo zanim te kosmetyki do polskich rossmanów dowiozą to wakacje będą

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2010-12-09 o 08:20
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:08   #3718
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Silwena widziałam w lidlu balsam do ciała i coś do mycia z 5% mocznika, ceny koło 9zł nie wiem ile to warte ale spróbować wyjdzie taniej niż apteczne
ewentualnie możesz poprosić dermatologa o 1) receptę na mocznik - można go kupić w aptekach! i dodawać do zwykłego balsamu 2) receptę na robiony krem z mocznikiem co też pewnie będzie tańsze
tylko wileu dermatologów woli polecać drogie apteczne kosemtyki niż wypisać cos robionego, bo pewnie mają z tego profity
ale kupić mocznik na biochemii urody i też dodawać

tak samo mam rogowacenie okołomieszkowe, ale w dość dobrym stanie, jednak czekam aż polski rossman poszerzy ofertę bardzo by mi się przydało takie kosmetyki
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:24   #3719
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: rossmann

Dziekuje za odpis

ja jestem nowa w świecie tej przypadłości, moję ramiona też są w dobrym stanie w porównaniu ze zdjęciami i opisami z jakimi zapoznałam się u lekarza. Zostałam powiadomiona tylko o tym, że to nieuleczalne, ale z tego co widzę, po 3 miesiącach smarowania rak maściami z wit A, stan skóry się bardzo poprawił, więc planuję teraz mocznik w większym stężeniu (bo 5% to mało).

Zakupy robię w ZSK, więc zamówię u nich mocznik, ale co później? kleks balsamu i łyżeczka mocznika? i jakie to stężenie będzie?
Jestem zielona, ale wiem, że lepiej nie dodawać do balsamu mocznika i odstawić na używanie, tylko mieszać bezpośrednio na dłoni, ale proporcji nie znam, dlatego właśnie myślałam o gotowych preparatach Isany, albo o aptecznym Pilarixie, czy SVR
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:13   #3720
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

A czemu nie mieszac odrazu wiekszej ilosci?
ja swego czasu mieszalam i nic sie nie stalo, a proporcje to sobie wylicz. Jak butla balsamu ma 250ml a chcesz 10% mocznika to wylicz z rownania na porporcje i sie dowiesz ile musisz dodac mocznika. Dodam ze chodzi to te rownania na krzyz.

A to w Pl trzeba miec recpete zeby w aptece kupic mocznik? U mnie ide do apteki i prosze o np 10g mocznika i dostaje. tylko ze w aptece jest drozej, lepiej kupic w sklepie dla mieszaczy, ale jak sie zamawia to sie nie oplaca, chyba ze sie kilka rzeczy zamowi to wtedy tak.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.