Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 23:03   #1411
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja dzis bylam na kolejnej sesji..
nie wiem co mi sie stalo, ale podobno moc mialam taka sama jak ostatnio, a skakalam i syczalam przy tym jakby byla 2x wieksza... [mowie o glebokim bikini]. Normalnie dzis to byla masakra jakas... przeprowadzone fachowo i dokladnie, ale ja sie modlilam o koniec...
natomiast pierwszy raz mialam dzis robione jakby to nazwac.. ee 'pol lydki'? okolice kostek i troche ponad, bo wyzej pani powiedziala, ze to bez sensu robic i placic, bo laser raczej i tak ich nie zlapie... wiec ja sie zastanawiam teraz jakie Wy dziewczyny macie/ mialyscie wloski na tych lydkach?
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:47   #1412
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

ja robiłam wieczorem i do końca dnia miała obrzęknięte łydki.bolało obcieranie spodni.na drugi dzien juz tak nie bolało,jednak krostki(nie wiem,czy to popalone włosy,czy zaschnięta krew) trzymały sie dość długo.na początku włoski były dziwne.rosły j pod kątem 90 stopni od skóry.drażniły przy noszeniu spodni,ale po 2 tyg zaczęły wypadać.
zabieg był bardzo bolesny i nie wyobrazam sobie bikini..tylnie łydki tak bolały,że noga sama skakała,jakby ktos ją prądem masakrował.
dlatego ja na depilację uzbroiłam się w mięciutkie dresiki z jakiegoś pluszu czy czegoś w podobie uprzedzono mnie, że w dzinsach powrót do warszawy może nie być przyjemny po depilacji wszystkiego od pasa w dól heh
i mimo mięciutkich spodenek, koca na siedzeniu w aucie żeby się wygodniej siedziało, i tak ciało było obolałe (bikini robiłam z emlą! mże ona dużo nie znieczula, ale ja się psychicznie lepiej czułam )
tyle dobrze, że po takiej kilkugodzinnej sesji męczarni byłam potwornie zmęczona i jak tylko auto zaczęło kołysać, zasypiałam


to samo miałam przy tyłach łydek i ud - piszczałam podczas zabiegu hihi



Cytat:
Napisane przez engracado Pokaż wiadomość
a ja dzis bylam na kolejnej sesji..
nie wiem co mi sie stalo, ale podobno moc mialam taka sama jak ostatnio, a skakalam i syczalam przy tym jakby byla 2x wieksza... [mowie o glebokim bikini]. Normalnie dzis to byla masakra jakas... przeprowadzone fachowo i dokladnie, ale ja sie modlilam o koniec...
natomiast pierwszy raz mialam dzis robione jakby to nazwac.. ee 'pol lydki'? okolice kostek i troche ponad, bo wyzej pani powiedziala, ze to bez sensu robic i placic, bo laser raczej i tak ich nie zlapie... wiec ja sie zastanawiam teraz jakie Wy dziewczyny macie/ mialyscie wloski na tych lydkach?
a nie zbliża Ci się może okres...?
albo jesteś tuż po?
albo nie byłaś ostatnio lekko podziębiona?

to wszystko może mieć wpływ na odczuwanie bólu

ja na łydkach miałam twarde, czarne włosiska... w dodatku wrastające na potęgę
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:00   #1413
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny a czym sie rozni Laser FOTONA XP - 2 FOCUS od light sheer ? chodzi mi oczywiście o skuteczność w usuwaniu trwale owlosienia
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:41   #1414
dariaa161
Raczkowanie
 
Avatar dariaa161
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczynki! Jestem po trzech tygodniach od pierwszego zabiegu głębokiego bikini. Jak pisałyście te wszystkie strupki i zlane piegi zniknęły. Po ok. dwóch tygodniach zaczęły mi wypadać włosy. Niestety nie wszystkie Zostało dość dużo "mijaków", gdzie włosy trzymają się do dziś, a między pośladkami wydaje mi się nic nie zniknęło.. Poza tym już teraz zaczyna ich bardzo dużo odrastać , znów czarnych i mocnych, może nie tak dużo jak kiedyś, ale jednak myślałam że efekty będa lepsze, tymbardziej że mam podobno idealny włos do lasera.. I teraz zastanawiam się czy narażać się na koszty i kontynuowac zabiegi. Zniechęciłam się tym bardziej, że niektóre z Was pisały że po dwóch tygodniach były gładziutkie, dopiero potem zaczęły odrastać włosy,a mi nawet wszystko nie wypadło. Doradźcie
dariaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:52   #1415
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dariaa161 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki! Jestem po trzech tygodniach od pierwszego zabiegu głębokiego bikini. Jak pisałyście te wszystkie strupki i zlane piegi zniknęły. Po ok. dwóch tygodniach zaczęły mi wypadać włosy. Niestety nie wszystkie Zostało dość dużo "mijaków", gdzie włosy trzymają się do dziś, a między pośladkami wydaje mi się nic nie zniknęło.. Poza tym już teraz zaczyna ich bardzo dużo odrastać , znów czarnych i mocnych, może nie tak dużo jak kiedyś, ale jednak myślałam że efekty będa lepsze, tymbardziej że mam podobno idealny włos do lasera.. I teraz zastanawiam się czy narażać się na koszty i kontynuowac zabiegi. Zniechęciłam się tym bardziej, że niektóre z Was pisały że po dwóch tygodniach były gładziutkie, dopiero potem zaczęły odrastać włosy,a mi nawet wszystko nie wypadło. Doradźcie
takie zycie.musisz się uzbroić w cierpliwość i koniecznie powtórzyć zabieg od 4 do 6 tyg.
włoski ponoć znikną po 4 zabiegach w 90 %
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 15:01   #1416
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT bardzo chętnie czytam Twoje posty, dużo można się z nich dowiedziec
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 15:09   #1417
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Od dawna zastanawiałam się nad depilacją laserową niestety jest to drogi zabieg. Najbardziej jednak przeraża mnie ból czy któraś z Was mógłby mi powiedzieć czy jest on porównywalny nie wiem np. do pierwszej depilacji woskiem (wiem że każdy ma inny próg odczuwania bólu, ale chodzi mi mniej więcej czego mogę się spodziewać)
__________________
Urodowe Różności
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 16:41   #1418
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fleur88 Pokaż wiadomość
Od dawna zastanawiałam się nad depilacją laserową niestety jest to drogi zabieg. Najbardziej jednak przeraża mnie ból czy któraś z Was mógłby mi powiedzieć czy jest on porównywalny nie wiem np. do pierwszej depilacji woskiem (wiem że każdy ma inny próg odczuwania bólu, ale chodzi mi mniej więcej czego mogę się spodziewać)
-coś w tym stylu.
no dobra.woskowanie to spory ból na dość sporej powierzchni i szybki.laser daje uczucie nakłucia igłą-tak bym to oceniła.
część naświetlająca jest wielkości grubego paznokcia,więc ilość "strzelania" jest bardzo duża.
moja kosmetyczka namalowała mi siatkę kwadratową długopisem ,aby nie pominąć żadnej powierzchni.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:34   #1419
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tyły łydek były masakrystyczne - straszny ból - alw myslalam sobie, że wosk boli a trzeba czesto robi, po zyletce swedzi mi cala skora - wiec musze wytrzymac - ale gdyby nie to to ja uciekłabym z tamtad.

Mi Pani powiedziała, że jeśli nie będę mogła wytrzymać tego bólu to może mi np. zrobić przód a tył innym razem, lub wogole przerwiemy i zrobimy ze znieczuleniem umawiajac sie na inny termin.

Ja mam czarne włosy na łydkach na całych tzn. im wyżej tym są jaśniejsze, ale i tak są ciemne.

A jeśli chodzi o porównanie bólu - możesz sobie wyobrazić kwadrat wielkości 1cm2 i wbijajace sie w skóre igiełki. Ale tak ogólnie to polecam laser (tzn jeszcze sie okaze po efekcie) Boli zabieg - boli po - jest takie dziwne uczucie jakby naciągniętej skóry- boli lub swędzi skóre - ale sądze że to poprostu te miejsca gdzie są włosy wkońcu to są ranki teraz), niemnije będąc 3 dni po - o bólu zabiegu zapominam - już go nie czuje - da się wytrzymać mam nadzieje tylko, że efekt będzie
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 08:37   #1420
marianka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Post Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, jestem z Krakowa, poważnie się zastanawiam nad depilacją górnej wargi, możecie polecić rzetelne gabinety?
marianka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:30   #1421
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a czym sie rozni Laser FOTONA XP - 2 FOCUS od light sheer ? chodzi mi oczywiście o skuteczność w usuwaniu trwale owlosienia
ja mam fotoną (z odpowiednią nakładką) laserowaną bliznę - nie wiem, czy jak się założy inną końcówkę, to można też nim z powodzeniem usuwać włoski...

ale te lasery się teraz tak zmieniają, ulepszają itd, że kto nad tym nadąży heh



ból przy depilacji laserowej jest zależny też od miejsca depilowania - dla mnie pachy były całkiem lajtowe, pośladki to w ogóle, nawet nie czułam, ale te tyły ud i łydek.... brrrr
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 11:20   #1422
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

podobno ze mozna zamierzam skorzystac z oferty www.vesuna.pl ale wlasnie nie wiem ktory laser wybrac i czym sie tak naprawde roznia byl ktos moze w tym salonie i ma jakies opinie? znajduje sie w Krakowie i Nowym Sączu
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:52   #1423
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
podobno ze mozna zamierzam skorzystac z oferty www.vesuna.pl ale wlasnie nie wiem ktory laser wybrac i czym sie tak naprawde roznia byl ktos moze w tym salonie i ma jakies opinie? znajduje sie w Krakowie i Nowym Sączu
tzn masz do wyboru te urządzenia...?

wypytaj obsługę, co sądzą i który lepszy


ja bym pewnie postawiła na ten sprawdzony przez większość, czyli light sheer hihi
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:11   #1424
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no tak oferuja albo light sheer albo ten foton wiesz jak to jest z pytaniem o rade osobe ktora na tym zarabia:P myslalam moze ze ktos na forum ma moze jakies bardziej szczegolowe info co do dzialania i efektow obu laserowale jak nikt sie nie znajdzie to pewnie zapytam w salonie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:36   #1425
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ta osoba która mi zabiegi na bliznę robi ma w ofercie też depilację, ale ją robi innym laserem - pytałam czym robią specjalnie, bo widziałam IPLa w rogu pomieszczenia
i padła nazwa jakiegoś jeszcze innego urządzenia
więc nie wiem, moze ten ichni Fotona jest jakiś inny, pod koniec miesiąca mam się tam pokazać, to zapytam jakby co
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 06:34   #1426
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bylabym Ci bardzo wdzieczna to chyba jakas nowosc jest, zreszta sama nie wiem takie odnosze wrazenie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 10:35   #1427
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja mam pytanie do wizazanek, ktore juz skonczyly serie zabiegow Na ilu zabiegach zakonczylyscie bikini?
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:19   #1428
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do wizazanek, ktore juz skonczyly serie zabiegow Na ilu zabiegach zakonczylyscie bikini?
pisałam już kilka razy
ja na 4 zabiegach
i pełne zadowolenie
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:20   #1429
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosiłabym o namiar na dobry laser we Wrocławiu

Uskładałam wreszcie na bikini i chciałabym w jakie sprawdzone miejsce iść... a na forum niewiele informacji, a jak są to dość... leciwe
polecam DER-MED na Armii Krajowej - może jescze załapiesz się na wiosenną obniżkę.
Jakbyś miała jakieś pytania to pisz - korzystam z tego gabinetu regularnie.

Cytat:
Witam, jestem z Krakowa, poważnie się zastanawiam nad depilacją górnej wargi, możecie polecić rzetelne gabinety?
DER-MED ma również gabinet w Krakowie - właściwie to tam zaczynali - jako pierwsi w Polsce mieli laser, więc spokojnie mogę polecić.

dla zainteresowanych www.dermed.pl

Edytowane przez nowa_kacha
Czas edycji: 2010-04-12 o 20:40
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 09:50   #1430
mmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie
Mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy tzw darmową dobitkę. Otóż po jakim czasie miałyście ją przeprowadzaną?
Mialam robione bikini 2 tygodnie temu, wlosy wypadaja, jest ok. A w miejscu gdzie na 2 tygodnie przed zabiegiem mialam robiona probe nie ma juz nic Zastanawiam sie czy nie mozna by bylo pojsc wczesniej w ramach drugiego zabiegu, a nie po 8 tygodniach??? Co o tym sadzicie? Tak bardzo nie cierpie tych wlosow ;p
mmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:49   #1431
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

też polecam dermed w Krakowie

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mmart Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy tzw darmową dobitkę. Otóż po jakim czasie miałyście ją przeprowadzaną?
Mialam robione bikini 2 tygodnie temu, wlosy wypadaja, jest ok. A w miejscu gdzie na 2 tygodnie przed zabiegiem mialam robiona probe nie ma juz nic Zastanawiam sie czy nie mozna by bylo pojsc wczesniej w ramach drugiego zabiegu, a nie po 8 tygodniach??? Co o tym sadzicie? Tak bardzo nie cierpie tych wlosow ;p
a z racji czego masz tą darmową dobitke, ja jak robilam w medicorze, to mi zostay takie kwadraty gdzie chyba laseru nie bylo, aodbitki mi nie zrobili, tak sie zastanawiam jakie kryteria sa na tą dobitke.

a to się powinnaś dowiedzieć w tym zakładzie, najlepiej
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:59   #1432
magno
Przyczajenie
 
Avatar magno
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, Nie rozumiem dziewczyny, dlaczego się tak męczycie z tą depilacją laserową. Robiłam laserem pachy, skutecznie, ale nogi to już fotodepilacją i naprawdę bez porównania lepszy zabieg i bezbolesny. Radzę się zastanowić... Fotodepilacja moim zdaniem to nr 1, ale oczywiście to indywidualny wybór...
magno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 00:13   #1433
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja nie slyszalam o fotodepilacji
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 07:10   #1434
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

magno chyba chodzi o zabieg tym laserem co pisalam wczesniej Foton coś tam.. na tej stronce jest opisany www.vesuna.pl
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 11:43   #1435
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zaczynaja mi już niewielkie włoski sie pojawiać, nie wiem czy one jeszcze wypadną, czy juz wypadly a rosna tylko te które niestety nie wypadły. ale na poczatku maja mam 2 wizyte
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 06:11   #1436
Dominika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Thumbs up laser Soprano- nie boli i dobrze depiuluje i to się liczy

Uporczywe spamowanie forum (ban)

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-23 o 19:12
Dominika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:31   #1437
Alicja Kumor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a czy któras z drogich kolezanek może polecic salon kosmetyczny gdzie usuwa sie laserowo wlosy? Bo w tej vesunie w Nowym Sączu na promocji depilacja calych nog 480zl. Za jeden zabieg to troche duzo. Ale boje sie aby nie bylo poparzen, bo tez sie o tym troche nasluchalam jesli pracuja na starych laserach. Co mozecie polecic?
Alicja Kumor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:55   #1438
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

480 zł za cale nogi to wcale nie jest drogo, w innych salonach płaci się tyle za same np łydki. Ja też jestem z nowego Sącza, ale na depilację jeździłam do Krakowa - jakoś nie dowierzam nowo otwartym salonom
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:07   #1439
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tez sie wlasnie obawiam nowootwartych salonow...choc w sumie to salon z krakowa...sama nie wiem. w barcicach jest jeszcze studio urody maria i tam pani oferuje depilacje laserowa light sheerem reszta salonow ma tylko IPL z tego co sie orientuje
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:15   #1440
imagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam koleżanki! pozwólcie, że wtrące się do wątku. Pracowałam na laserze diodowym jak i na systemie IPL i mogę wam przedstawić moją obiektywną ocenę co do tych metod. Laser diodowy jest starszą technologia,bardzo skuteczną niestety bolesną i w niedoświadczonch rękach niebezpieczną. Możliwość poparzeń, blizn, hipo- i hiperpigmentacji jest wysoka. Dlatego stworzono system IPL którego głowną zaletą jest bezpieczeństwo, komfort ze względu na prawie bezbolesny zabieg i brak wyłączenia z aktywności życiowej. Natomiast ważna jest jakość sprzętu IPL, szczególnie system chłodzenia. Ważne jest dla bezpieczeństwa aby IPL miał system chłodzenia wodą najlepiej 5-8 litrów. Sama miałam na sobie zabiegi obiema metodami i nie ma co się męczyć przy depilacji laserem( diodowym) bo IPL jeśli jest dobry sprzęt jest prawie tak samo skuteczny. Dodatkowo IPL bardzo ładnie wyprowadza stan po wrośniętych włosach ( blizny, krostki itp). A co się tyczy wszystkich metod- skuteczność to ok 90%.
imagination jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.