Czerwone policzki :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-12, 10:51   #1
Madzia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 76

Czerwone policzki :(


Od dziecka mam czerwone policzki. Moja siostra ma to samo. Czy to jest właśnie cera naczynkowa?? Jak dla mnie jest to bardzo uciążliwe gdyż przy jakimkolwiek wysiłku jestem cała czerwona i to bardzo widać, tak samo się dzieje jak jest gorąco. Bardzo często się czerwienię czy to podczas stresu, czy w chwilach zakłopotania. Ostatnio przeczytałam w Internecie, że krem Iwostin wzmacnia kruche naczynka krwinośne, neutralizuje zaczerwienienia skóry itd. Czy on naprawde pomaga? Stosował go już ktoś?? Proszę o radę. A możne znacie jakieś inne kremy, które by mi pomogły?.

Edytowane przez Madzia86
Czas edycji: 2005-06-12 o 13:49
Madzia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 17:27   #2
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Unhappy Dot.: Czerwone policzki :(

moja droga mam tak samo
iwostin raczej nie działa na naczynka
polecam inne kremy
np diroseal ktory juz wczesniej wychwalałam
iwostin podobno nie ma w składzie substancji, ktore by jakos szczegolnie mogły pomoc na naczynka, z kolei diroseal pomaga przy systematycznym stosowaniu co najmniej 3 m-ce

poza tym zapraszam na stronki:
www.czerwienienie.republika.pl
i
http://users.nethit.pl/forum/read/czerwienienie

dzis sobie buszowałam po tych stronkach
w razie pytan mozesz zawsze do mnie napisac maila: szafirek@autograf.pl
postaram sie pomoc, bo sama mam podobny problem i zwłaszcza ostatnio sie nasilił wiec ptrobuje z tym walczyc!
oby nam sie udalo
pzdr
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 19:12   #3
Madzia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 76
Dot.: Czerwone policzki :(

Dzięki za odpowiedź. Czyli wywalam już ten krem z mojej głowy.

A co sadzisz o tych dwóch kremach:
Eris, Pharmaceris N, Krem na rozszerzone naczynka krwionośne z 1% wit. K i
Eris, Pharmaceris N, Capilaridil - Intensywny krem przeciwzmarszczkowy - podobno też działa bardzo dobrze na naczynka.
Diroseal słyszałam,że jest dobry, ale jak na razie nie mam na niego kasy
Madzia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 13:11   #4
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Czerwone policzki :(

Hej!
Szkoda, że nie masz kasy na Diroseal , ale może uzbierasz i będziesz mogła kupic, bo działa. Natomiast inne kremy niekoniecznie mi pomogły...Teraz mam Pharmaceris N aktywny krem nawilżający ERIS - może być, choć nie stosuję regularnie, ale wtedy gdy pojawią się czerowne plamy. Nawet trochę je wybiela i dobrze natłuszcza skórę. ostatnio zaopatzryłam się w maseczkę obkurczająco-uszczelniającą Dax Cosmetics - za ponad 10 zł bodajże i może być, bo rozjaśnia skórę, fajnie nawilża (?), trochę natłuszcza....natomiast kremu z tej serii nie polecam.
jeśli chodzi o dobre kremy na naczynka to niestety raczej są drogie i trzeba je regularnie stosowac. Nie twierdzę, że np iwostin jest zły, ale czytałam wypowiedzi np pani, która się na tym zna i uznała, że jednak nie jest on jakiś super. natomaist dużo osób chwali Diroseal, antirougeus emulsion legere (tez avene, tez drogi) czy deliskin.
Jeśli chcesz taniej się leczyć to wejdź na stronkę www.biochemiaurody.com, tam masz przepis na serum z witamina C, które ma uszczelniać naczynka, wybielać skórę....ja dopiero zaczęłam stosowac na ciało - ale stosuje po prostu krople juvit bez dodatków, wada - są tłuste.....
Poza tym ta stronka:
www.republika.czerwienienie.pl jest fajna, mnóstwo wypwoiedzi na temat naczynek, rumienia - na forum, a na stronie głównej np polecany solcoseryl za ok. 10 zł z apteki - na pogrubienie skóry.
Tak więc poszukaj, może znajdziesz jeszcze jakies porady a teraz wiosną i latem dbaj o cerę, stosuj kremy z wysokim filtrem, unikaj opalania i solarium - polecam za to samoopalacz np Kolastyny do twarzy i trzymaj się!
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 18:01   #5
Madzia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 76
Dot.: Czerwone policzki :(

Skoro tak każdy poleca ten krem Diroseal, to chyba musze na niego uskładać ;-) A powinnam jeszcze coś z nim stosować, czy sam kremik wystarczy?? Pytam bo nie jestem do końca pewna, a zawsze myślałam, że lepiej mieć więcej niż mniej. Ale może w tym przypadku to nie jest prawda ... A jak powinnam coś z nim brać to co polecasz? Mam w domu kremik Ziaja PhytoAktiv, Krem aktywnie regenerujący do cery z problemami naczynkowymi na noc, ale niestety nic a nic nie pomaga Ale chyba był za tani, żeby cokolwiek mógł zdziałać
Acha i jeszcze jedno pytanie: ile dokładnie kosztuje ten Diroseal ?? Raz spotkałam się z ceną 52 zł, gdzie indziej pisało 65, a wogóle na innej stronce widniała cana 80 zł :/ I czy kupię go w aptece, czy znajduje się tylko w specjalnych sklepach?
Wielkie dzięki za odpowiedź

I jeszcze jedno pytanie: czy jak użyję samoopalacza to te czerwone plamki chociaż troszeczkę zbledną?? Tzn czy ten samoopalacz je zakryje?? Czy ktoś tak robił?? Pytam bo jeżeli ten samoopalacz sprawi, że plamki na policzkach będą mniej widoczne to aż sobie kupię

Edytowane przez Madzia86
Czas edycji: 2005-06-13 o 18:48
Madzia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 20:41   #6
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Czerwone policzki :(

Przede wszystkim na początek zanim kupisz diroseal, skombinuj próbkę tego kremu, bo on lubi podrażniać i to ostro!
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 21:14   #7
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86
Dot.: Czerwone policzki :(

Wszystkie kosmetyki Avene znajdziesz w aptekach. Nie orientuje sie ile dokladnie kosztuje Diroseal, ale z doswiadczenia wiem, ze ceny dermokosmetykow moga sie bardzo wahac w zaleznosci od apteki - lepiej przejsc sie po paru sprawdzonych. Pytaj sie o probki! Czasem tez sa wystawione testery - mozna poprosic o zrobienie probki jesli nie ma gotowej. Pzdr!
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-14, 09:00   #8
Madzia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 76
Dot.: Czerwone policzki :(

Dobrze popytam. Wielkie dzięki za odpowiedź
Madzia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.