pastelowa pistacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-08, 15:59   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile

pastelowa pistacja


kolejna delikatna propozycja
TWARZ-podkład HYDRALIGHT IsaDory nr 60 Blond Beige,puder prasowany Juvena nr 1,kości policzkowe wymodelowane bronzerem z palety pudrów Revlon,minimalna ilość różu sypkiego I.D.

OCZY-prasowana złota pistacja IB ,na to nałożyłam limonkę prasowaną IB,rzęsy wytuszowane bardzo delikatnie (by tylko dodać im długości) tuszem PA XXL,wewn. strona dolnej powieki to błękitna kredka PA

USTA-błyszczyk PIASKI PUSTYNI Avon w kolorze Naturals

żałowałam jedynie,ze nie dysponuję pistacją matową i chłodniejszą,trochę mi przeszkadza,że powieki są połyskujące i ciepłe
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-10 o 15:02
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:01   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: pastelowa pistacja

i jeszcze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-10 o 15:00
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:11   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: pastelowa pistacja

Rewelacja
Nie mam sie do czego przyczepic Wygladasz swietnie,wszytko mi w tym makijazu pasuje Ladny jest ten pistacjowy cien
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:13   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: pastelowa pistacja

Na pierwszym zdjeciu w drugim poscie wygladasz max 20 latek.Jak Ty to robisz ?

No i jak tu nie slodzic jak wszytko wyglada perfekcyjnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:23   #5
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: pastelowa pistacja

Zdjęcie samych oczek bardzo mi się podoba. Kolor jest super. Jedynie jakoś cała twarz wydaje mi się smutna i blada w tym kolorze. Zdecydowanie bardziej podobasz mi się w innych kolorkach.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:25   #6
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Thumbs up Dot.: pastelowa pistacja

Nie tylko na pierwszym zdjęciu w................. ale na wszystkich wyglądasz na max 20 lat!!!!!!!!! Jak Ty to robisz!!??
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:31   #7
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: pastelowa pistacja

Dziekuje za taki makijaz , bo wczoraj kupilam sobie cienie w kolorze pistacjowym i potrzebowalam jakiegos natchnienia
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 16:33   #8
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: pastelowa pistacja

Aga doczepię się. Mogę?
Śliczny cień, lubię takie kolory, bardzo mi się podobają i chętnie bym się maziała takimi, żółciami, pistacjami, seledynami, ale... Jest jedno "ale". Takie kolory niezbyt dobrze eksponują, prezentują się do niebieskich tenczówek oka. OBIE mamy ten problem..., że kolor się zbytnio nie nadaję do niebieskiego oczka. Przynajmniej ja nie widze się za bardzo w pistacjach, seledynach... Źle się komponują z niebieską tenczówką, "gryzą" się. Poza tym podkreśla i tak już blade oko... U mnie tak jest....

Nałożenie cienia, błyszczyk na ustach ok., ale kolor odpada.

A teraz możecie mnie.
Już się przygotowałam ..
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:40   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: pastelowa pistacja

Pomadko
Nikt nie bedzie Cie rozga bilKazdy ma odmienne zdanie Mnie sie ta pistacja podoba,sama czesto uzywam takich kolorow mimo ze tez mam niebieskie oczy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:43   #10
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: pastelowa pistacja

Po pierwsze, nie na temat rewelacja ta :rózga: pierwsze widze
Po drugie, Agulka śliczny ten makijaż, taki lekki, zwiewny jak u nimfy albo innej rusałki Jakby zdjęcie jeszcze rozmyć, dodać takiej poświaty to wszło by bajkowo
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:44   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: pastelowa pistacja

Cytat:
Napisane przez perelka-20
Po pierwsze, nie na temat rewelacja ta :rózga: pierwsze widze
Po drugie, Agulka śliczny ten makijaż, taki lekki, zwiewny jak u nimfy albo innej rusałki Jakby zdjęcie jeszcze rozmyć, dodać takiej poświaty to wszło by bajkowo
Mnie sie kojarzy z syrena,nimfa wodna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 16:56   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: pastelowa pistacja

chciałam użyć chłodniejszej zieleni,niestety mam tylko tę wyzłoconą lubię ten odcień,ale do tak jasnej karnacji bardziej pasowałaby jednak nieco bardziej chłodna...
taka ciepła dobrze komponuje się ze śniadą i opaloną karnacją
Majko,lania Ci nie sprawię no chyba ,że poprosisz
bo masz prawo mieć własne zdanie i inny gust

Elfiku-Ty za to wyglądasz jak stara baba Kiedy wkleisz coś nowego?

Aka specjalnie użyłam jasnego podkładu i pudru i odrobinę się rozjaśniłam

perełko-specjalnie dla Ciebie dodałam poświaty

dziękuję wszystkim za opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielPos.jpg (43,3 KB, 180 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:06   #13
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: pastelowa pistacja

Aga
Bo Ty masz taki Typ urody ze dlugo bedziesz wygladac mlodziutko

Ja ostanio antymakijazowa jestem,jakos stracilam ochote na malowanie sie.ale moze niedlugo mnie cos natchnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:06   #14
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: pastelowa pistacja

Hmm Agus, oczy bardzo ladniutkiee, ale jak juz chyba ktoras z dziewxzyn napisala troszke blado Ja sie wogole nie znam na makijazu, ale co ty na to zeby leciutko podrkreslic brwi kredka? Ogolnie podoba mi sie, pozdrawiam
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:10   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: pastelowa pistacja

Anciu ta bladość zamierzona była no i fakt,na zdjęciach ciut za jasno wyszłam,robiłam fotki przy oknie nie chciałam walić za dużo różu czy przyciemniać twarzy
Brwi również celowo tylko przeczesałam odżywką,by były delikatne i stonowane,tak samo jak rzęsy (te pociągnęłam minimalnie tuszem by dodać koloru nieco,bo na końcach są spłowiałe
to z zamierzenia miał być makijaż bardzo subtelny i przejrzysty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:15   #16
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: pastelowa pistacja

Rozumiem, jesli takie bylo zamierzenie to bardzo ladnie Nie mam zastrzezen
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:21   #17
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: pastelowa pistacja

A mi sie ta zieleń podoba w połączeniu z niebieskimi tęczówkami. Co prawda siebie nie widzę w takiej zieleni, ale uważam, że na Tobie prezentuje sie to bardzo ładnie
Jest bardzo świeża, położona delikatnie, subtelnie i z wyczuciem.
Jestem jak najbardziej na TAK. O całej reszcie nie wspomiam nawet bo jak zwykle jest perfekcyjna
Pozdrawiam
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:33   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: pastelowa pistacja

Makijaz naprawde idealny ale do Ciebie jakos mi nie pasuje to chyba ten kolorek...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:41   #19
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: pastelowa pistacja

NIE POZNAŁAM CIĘ !! Aga te cienie + ta pomadka rewelacja - prawdziwa metamorfoza! Naprawdę pierwszy rzut oka - inna laska !
Fantastico !!!!!!

P.S I ta bladość nie jest taka chłodna taka w sam raz - wszystko jak trzeba qrczę nie mogę się napatrzeć!!!
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 18:01   #20
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: pastelowa pistacja

kurczeeeee.... jak patrzę na te fotki to wydaje mi się że ten make - up jest taki jakiś ... no nie wiem... baśniowy... rozmarzony... nie umiem tego nazwać.... piękny
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:03   #21
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: pastelowa pistacja

A mi tu bardzo brakuje musniecia ZIEMIA EGIPSKA - ale to mowie ja, czyli ktos, kto jest od tego kosmetyku wrecz uzalezniony. (Nawiaze do innego Twojego naturalnego makijazu, do ktorego wlasnie uzylas ziemii i Twoja cera nabrala niesamowitego odcienia... )

Chociaz moge sie mylic, bo to tylko zdjecia, wiec w rzeczywistosci kolory sa pewnie o wiele intensywniejsze.

A oczy? Jak zwykle piekne
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:04   #22
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: pastelowa pistacja

Bardzo interesujący makijaz- jest w nim cos niezwykłego, ulotnego, niecodziennego. Kolor przepiękny, padły głosy, że nie pasuje do niebieskich oczu, ale jakos wydaje mi się, że bardzo je podkreślił- jak zielona nimfa nad brzegiem jeziora

Zastanawiałam się troszkę i pomysłałam, ze wspaniale wyglądałby z mocniejszym akcentem typu czarna kreska. Cały czas mam w pamięci Twój makijaż z avatarka- tam zdaje się masz taki czerwonawy kolor (bordo) ale oko obrysowane jest czarną kreską- wyglada to ślicznie! Dlatego wymysliłam, ze ta pistacja pewnie tez wyglądałaby bosko. Zrobilam symulacje w Fotoszopie

Oczywiscie wiem, ze to miala być taka stylizacja a'la nimfa i że delikatny efekt jest zamierzony. To tylko moja luźna uwaga, skojarzenie, propozycja.

PS:
brawa za miny- pasują idealnie, strasznie kojarzą mi się z nastrojem fantastyki (no te nimfy itp. )
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:34   #23
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: pastelowa pistacja

Cytat:
Napisane przez Aka24
Zdjęcie samych oczek bardzo mi się podoba. Kolor jest super. Jedynie jakoś cała twarz wydaje mi się smutna i blada w tym kolorze. Zdecydowanie bardziej podobasz mi się w innych kolorkach.
zgadzam sie perfekcyjne wykonanie, ale nie pasuje mi to jakos do twojej buźki ZUPEŁNIE!!! wole cie w ciemniejszych kolorkach Aga
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:34   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: pastelowa pistacja

Własnie kolor piękny! Jestem na TAK . MNIe się ogromnie takie podobają, ale nie do mojej bladej buzi i niebieskich oczek. NIe pasuję mi, bo wygladam coś pomiędzy śmiercią na urlopie, a trupem na wakacjach.

Ta pisatacja którą masz, ślicznie wygladałaby na opalonej buzi. Albo zbrązowionej z lekka. Na buźce naturalnej, bez specjalnego brązownie, po prostu podkreśla bladość cery... Cholera jak to się nazywa fachowo?
Albo trzebaby zaakcentować oko/powiekę czymś czarnym/ciemnym dla kontrastu... Aby nadać "wyrazu" makijażowi.

A w ogóle Aga to nie przejmój się tym co pisze... Chyba mi ciśnienie spadło i majacze?! Możesz mi lanie sprawić... Pozwalam i bardzo proszę.

Pozdrawiam
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:35   #25
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: pastelowa pistacja

Podoba mi się Wg mnie ta pistacja w połączeniu z niebieskimi oczkami, bladymi licami i naturalnymi ustami daje baaardzo ciekawy efekt. Faktycznie, jak już zauważyła Meariel wyglądasz, jak jakaś postać z filmy fantasy
A najlepsze jest to, że zanim przeczytałam, jakich kosmetyków użyłaś od razu rzucił mi się w oczy kolor Twoich ust i aż miałam pytać co to, bo tak mi się spoodbało. A tu czytam, że to "mój" Naturals Na mnie ten kolor wyglądał zupełnie, ale to zupełnie inaczej, bo gdyby wyglądał, jak u Ciebie, to bym go nie oddawała
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:40   #26
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Dot.: pastelowa pistacja

Aguś makijaż jak zwykle ładnie wykonany, natomiast nie pogniewaj się ,wydaje mi się ze nie dla Ciebie. jakos wole Cie w poprzedniejszych. w tym jestes mało wyrazista . jak by oczy schowały się za mgłą. pozdrowionka i uściski.
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:46   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: pastelowa pistacja

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Pomadko
Nikt nie bedzie Cie rozga bilKazdy ma odmienne zdanie Mnie sie ta pistacja podoba,sama czesto uzywam takich kolorow mimo ze tez mam niebieskie oczy
Ok. Elfiku Widzisz, mnie zupełnie nie pasuję ten kolor, bo mi jest brzydko, a nie dla tego, że kolor jest brzydki! Ja mam takie niebiańsko-błękitne oczy, bladą cere i jakoś to się nie komponuję... Chociaż mam sypki IB zielony któym się maluję i kiedyś się nim pomaluję i Wam wkleję fotkę.
A Twoje oczy Elfie widziałam raz pomalowane czymś cudnym zielonym? Wtedy się zakochałam w tym makijażu od razu też zapytałam Ciebie czy to Twoje oczy, czy z jakiejś gazety? Byłam święcie przekonana, że mi odpowiedz. "Znalazałm fotkę w internecie i wkleiłam tutaj " A TU dostaje odp. "Tak to moje oczy są tak pomalowane... I umarłam Zdecydowanie Elfie za mało mamy Twoich makijaży na wizażu...
O matko, ale zboczyłam z tematu... Już uciekam od Was.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:59   #28
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: pastelowa pistacja

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ok. Elfiku Widzisz, mnie zupełnie nie pasuję ten kolor, bo mi jest brzydko, a nie dla tego, że kolor jest brzydki! Ja mam takie niebiańsko-błękitne oczy, bladą cere i jakoś to się nie komponuję... Chociaż mam sypki IB zielony któym się maluję i kiedyś się nim pomaluję i Wam wkleję fotkę.
A Twoje oczy Elfie widziałam raz pomalowane czymś cudnym zielonym? Wtedy się zakochałam w tym makijażu od razu też zapytałam Ciebie czy to Twoje oczy, czy z jakiejś gazety? Byłam święcie przekonana, że mi odpowiedz. "Znalazałm fotkę w internecie i wkleiłam tutaj " A TU dostaje odp. "Tak to moje oczy są tak pomalowane... I umarłam Zdecydowanie Elfie za mało mamy Twoich makijaży na wizażu...
O matko, ale zboczyłam z tematu... Już uciekam od Was.

eee bo dobre zdjecie chyba wyszlo albo obrobilam troche w shopieChciaz teraz musze przyznac sie ze nie obrabiam Postaram sie wkleic jak mnie natchnie na makijaz Teraz mam swira na punkcie pielegnacjii a glownie maseczek Ciagle bym cos kladala na twarz
A ja czekam na ten Twoj mocny z kocimi oczami(wiesz o jakim mowie ten z teledysku mocniejsza wersja )
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 19:11   #29
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: pastelowa pistacja

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf

eee bo dobre zdjecie chyba wyszlo albo obrobilam troche w shopieChciaz teraz musze przyznac sie ze nie obrabiam Postaram sie wkleic jak mnie natchnie na makijaz Teraz mam swira na punkcie pielegnacjii a glownie maseczek Ciagle bym cos kladala na twarz
A ja czekam na ten Twoj mocny z kocimi oczami(wiesz o jakim mowie ten z teledysku mocniejsza wersja )
O nie Elfie. Nie wywiniesz się z makijażu! Proszę mi tu nie wstawiać "kawałków" z tym, że aktualnie masz świra na punkcie pielengnacji. Malowac się i pokazywać na tu wszystkim.

Chodziło mi o ten makijaż. Już pominąwszy obróbkę Pshopem.
Boski jest i TYLE!

Mój mocny makijaż z teledysku? NO jest w planach... I jak powiem, że ostatnio wcale się nie maluję, poza specjalnymi wyjściami, które są ostatnio rzadkością? TO mi uwierzysz? Jakby nie mam okazji...

Musze napisać, że kiedyś zrobiłam sobie wieczorowy, brązowy mejkap, ale coś mnie w nim drażni i Wam go nie pokaże. Jakiś wyszedł brzydki. A może zdecyduję się go zamieścić...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11 Elfik.jpg (46,3 KB, 106 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 19:15   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: pastelowa pistacja

Cytat:
Napisane przez Pomadka
O nie Elfie. Nie wywiniesz się z makijażu! Proszę mi tu nie wstawiać "kawałków" z tym, że aktualnie masz świra na punkcie pielengnacji. Malowac się i pokazywać na tu wszystkim.

Chodziło mi o ten makijaż. Już pominąwszy obróbkę Pshopem.
Boski jest i TYLE!

Mój mocny makijaż z teledysku? NO jest w planach... I jak powiem, że ostatnio wcale się nie maluję, poza specjalnymi wyjściami, które są ostatnio rzadkością? TO mi uwierzysz? Jakby nie mam okazji...

Musze napisać, że kiedyś zrobiłam sobie wieczorowy, brązowy mejkap, ale coś mnie w nim drażni i Wam go nie pokaże. Jakiś wyszedł brzydki. A może zdecyduję się go zamieścić...?
No na tym zdjeciu obrobka w shopie az razi po oczach,ale mialam pryszcze i probowalam ukryc To byl turkusowo -pictacjowy ten makijaz

Zamieszce cos obiecuje niedlugo Doprowadzam swoja cere do porzadku,intensywne nawilzanie i te sprawy

Pokazuj ten brazowy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.