Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 15:25   #3301
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

aaa tam, ja za pierwszym razem tak sie zestresowalam, trafil mi sie okropny egzaminator, nie wiedzialam co i jak, ze zamiast robi obsluge ja mu z oporem maniaka robiłamu łuk i oblałam.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:34   #3302
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Może wyjdę na zgreda... Ale na drodze zdarzają się sytuacje gorsze niż taki egzamin (np tir jadący na czołówkę, albo zupełny brak kontroli nad samochodem w zimie...). Ale z drugiej strony jazda na eLce też stanowi niewielkie przygotowanie - zwyczajnie trzeba jeździć, jeździć, jeździć i kilometry oraz czas dadzą odpowiednie doświadczenie. Głowa do góry kqq nast. razem Ci się uda. A egzamin potraktuj jako kolejną jazdę a nie sprawdzian najważniejszy w Twoim życiu.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:36   #3303
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

no wiesz szyszku, moja kuzynka uważa sie za zawodowego kierowce bo jezdzila po wsi przed kursem. zreszta, powiedziala, ze jak zda prawko to moze umierać.
a to Ci piorytet w zyciu
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:37   #3304
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Może wyjdę na zgreda... Ale na drodze zdarzają się sytuacje gorsze niż taki egzamin (np tir jadący na czołówkę, albo zupełny brak kontroli nad samochodem w zimie...). Ale z drugiej strony jazda na eLce też stanowi niewielkie przygotowanie - zwyczajnie trzeba jeździć, jeździć, jeździć i kilometry oraz czas dadzą odpowiednie doświadczenie. Głowa do góry kqq nast. razem Ci się uda. A egzamin potraktuj jako kolejną jazdę a nie sprawdzian najważniejszy w Twoim życiu.

Zgadzam się. Zbyt emocjonalne podejście na "być albo nie być" zwykle kończy się niepowodzeniem. Moja znajoma już 3 raz nie zdaje, za każdym razem panika..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:41   #3305
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kurde... dlaczego ja nie mieszkam w US...

do jakiej kwoty UC nie nalicza nic?
Do 22 euro chyba nie ma cła ani VAT. Do 150 euro nie ma cła, jest VAT. A powyzej 150 euro jest cło i VAT. Ale jeśli należności są poniżej 10 euro to UC odstąpi od poboru. Ale jeszcze sprawdzę maila, bo kiedyś pisałam do UC. Ale to jak wrócę

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Bry Muszę się ogolić... A nie chce mi się ruszać bo zjadłem śniadanie i leń mnie dopadł..
Szkoda życia i czasu na golenie

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Śniegowa, jak po co? Żeby nie być zarośniętym jak rumcajs Zrobię herbatę i pójdę się zatem ogarniać, bo i włosy wypada po olejowaniu wymyć. A właśnie - jak Wy dajecie olej na włosy? Na noc, przed myciem, na suche czy na wilgotne włosy? Bo u mnie po całej nocy jak przejadę ręką po włosach to jest delikatnie tłusta niestety... I teraz nie wiem czy moje włosy nie wchłaniają tak chętnie oleju czy ja za dużo nakładam.
Ja olejuję na mokro. Na moich włosach to się bardziej sprawdza. Zużywam mniej oleju, a są dokładniej naolejowane

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zależy od sklepu pewnie :/ teraz nie pamiętam skąd miałyśmy zamawiać te Kleancolor...
A nie z Amazonu? Bo ktoś jeszcze chyba jakiś sklep internetowy wrzucał

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Prezio, jeśli chcesz Jantara, to ja właśnie na dozie zamówiłam. Złotówkę drożej niż na tej stronce, ale jeśli masz gdzieś koło siebie aptekę doz, to nie płacisz za wysyłkę.
Muszę wygooglać

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość


Uwaga, chwalę się (nie, nie idę siku )
Byłam wczoraj u babuni mojej kochanej i... Oddała mi swoją toaletkę
Od małego dzieciaka jak do niej chodziłam to strasznie mi się podobała. Mogłam przy niej siedzieć godzinami i się bawić Póxniej po przeprowadzce toaletka wylądowała u babuni na strychu a ja na śmierć o niej zapomniałam. Babci się przypomniało jak kiedyś szalałam za tym antykiem i mi ją oddała
Stara, piękna, 60-cioletnia toaletka
W całkiem niezłym stanie. Bez korników, ani innych lokatorów. Trochę lakier poodłaził, wiadomo, ale przelecę się z papierem ściernym i pomaluję od nowa
Nawet lustro nie jest zaśniedziałe bardzo. W razie czego zawsze można wymienić
Jestem zachwycona
Muszę obfocić i Wam pokazać. Tylko jeszcze jest nieprzywieziona. Muszę tatę uprosić żeby w końcu na przyczepkę załadował i przywiózł do nas
Uwielbiam stare meble A nawet kocham
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:42   #3306
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To ja przyspamuję, bo dawno tego nie robiłam pierwsze to takie domowe, pistacja wibo amazing amazone wygrana u Beatki + glitterek magic visage (4 dni noszenia), drugie obronne (:P) catrice marylin&me







Ładna pistacja. Ale te czerwone.... zabójcze I jak pięknie błyszczą

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A to moje z dziś. To coś to chyba nie cieniowanie.. korciło mnie,żeby pociapciać lakier pędzelkiem do farb. I tak to wyszło jakoś..
Moje pierwsze w życiu panterki,przypominające choć trochę panterki..mogłam dać trochę jaśniejszą plamkę w środku.. no ale niech już będzie haha
Załącznik 4747908
Załącznik 4747909
Nawet fajne Spojrzałam na środkowego pazurka i myślałam, że to... łapki psie

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34967361]
Nie zdałam.[/QUOTE]

To tylko kwestia czasu. Nie łam się.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34967631]Nawet na miasto nie wyjechałam.
I na dodatek nie zdałam z własnej winy, nawet nie mogę na egzaminatora zwalić
Tylko się nie śmiejcie za bardzo, tak się zestresowałam.
Wyloswałam klakson i przeciwmgłowe tylne pokazałam. Potem kazał mi się do jazdy przygotować. On do mnie: procedury są znane, ja że tak. On: to jedyneczka i ruszamy.
A ja nie wiem gdzie jechać, wydało mi się że tak dużo słupków tych nie wiem gdzie ten się łuk kończy, wogóle nie wiem jakim sposobem nie skapowałam że mam robić łuk. Zatrzymałam się na środku łuku i do niego: gdzie mam jechać.
Zaznaczył mi błąd i od początku. Jak tyłem cofałam to połówka koła wjechała mi na linię
Normalnie cały mój egzamin może trwał z 5 min. Miałam 2h jazdy przed egzaminem i w miarę mi szło, a tu nawet na miasto nie wyjechałam.
Czuję się jak jakaś blondyka jak mogłam zatrzymać się na środku łuku i zapytać gdzie mam jechać. Jak można się tak zestresować.

Normalnie na egzamin czeka się z 3 tyg do miesiąca, jednak miły pan z okienka wpisał mnie za tydz w czw. Chyba jak zobaczył moją minę to się przeraził i pewnie miejsce się komuś zwolnilo.
Tylko że mam 15:30 to korki mogą być i boję się że będę miała równoległe parkowanie albo niewiadomo co. Żeby następnym razem choć z placu wyjechać.
A wogóle to i równoległe umialam, ale dzisiaj z inną babką miałam jazdę przed egzaminem i mnie pomieszała.

Idę się zakopać. Jaki wstyd, na łuku.[/QUOTE]

U Ciebie normalnie czeka się dłużej niż u mnie. O jakieś 2-3 msc Patrz na linię, nie na słupki Ja ma koleżankę, która 8 razy oblała łuk. Na razie zrobiła sobie przerwę.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:46   #3307
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ja nawet kursu nie zaczęłam

Nikt normalny nie da mi świstka upoważniającego mnie do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 15:51   #3308
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Może wyjdę na zgreda... Ale na drodze zdarzają się sytuacje gorsze niż taki egzamin (np tir jadący na czołówkę, albo zupełny brak kontroli nad samochodem w zimie...). Ale z drugiej strony jazda na eLce też stanowi niewielkie przygotowanie - zwyczajnie trzeba jeździć, jeździć, jeździć i kilometry oraz czas dadzą odpowiednie doświadczenie. Głowa do góry kqq nast. razem Ci się uda. A egzamin potraktuj jako kolejną jazdę a nie sprawdzian najważniejszy w Twoim życiu.
Święte słowa Szyszuś


Ja pamiętam swój egzamin jakby to było wczoraj I egzaminator, który mnie zapraszał na koncerty muzyki klasycznej i ze chętnie mnie jej nauczy Akurat trochę rozmawialiśmy o muzyce klasycznej wtedy. I ciągle się pytał " a sama Pani tutaj przyjechała? A komu Pani powie? Mamie? A komu jeszcze? A tacie? I komu jeszcze Pani powie? No, egzaminatorowi to oczywiste, i komu jeszcze?" Żeby nie było zdałam dzięki umiejętnością
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:52   #3309
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ale tak serio to się zastanawiam nad prawkiem A... Tylko znów ta teoria cała do zdania. Szkoda, że jedna zdana kategoria nie uprawnia do zdania teorii tylko z różnic. Bo przecież przepisy dla samochodu jak i motocykla (przynajmniej te główne i ważne) są takie same. Znaki się nie zmieniają... Tymczasem się tylko zastanawiam, bo na pojazdy które mi się podobają (samochody i trójkołowce) prawo jazdy mam.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:54   #3310
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja nawet kursu nie zaczęłam

Nikt normalny nie da mi świstka upoważniającego mnie do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu
Karolcia, skoro ja go dostałam... to Ty tym bardziej

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ale tak serio to się zastanawiam nad prawkiem A... Tylko znów ta teoria cała do zdania. Szkoda, że jedna zdana kategoria nie uprawnia do zdania teorii tylko z różnic. Bo przecież przepisy dla samochodu jak i motocykla (przynajmniej te główne i ważne) są takie same. Znaki się nie zmieniają... Tymczasem się tylko zastanawiam, bo na pojazdy które mi się podobają (samochody i trójkołowce) prawo jazdy mam.
Ale skoro te najważniejsze, główne przepisy są takie same, to co za problem? Przecież je znasz
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:04   #3311
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Szyszek to lepiej zaczynaj od stycznia nowa teoria, podobno trudniejsza. Podobno. I kategorie wiekowe na motor się właśnie chyba zmieniają, że na niektóre pojemności od 21 lat.

Zjadłam dzisiaj 2 batony, jeszcze bym zjadła ze dwa.
Jestem już spłukana, muszę po wynikach pojechać do drugiej babci pochwalić się wynikami z matur

Bardzo dobrze że zrobili koniec roku na koniec czerwca, jak ja już nie muszę. Tylko że moi bracia już gdzieś od początku czerwca rzadko w szkole się pojawiali.

Kupiłam sobie 3 kremy do rąk w naturze po 2 zł są wszędzie porozrzucane więc smaruje skórki
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 16:32   #3312
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ale jak egzamin z przepisów może być cięższy? Z tego co wiem, będzie to symulacja sytuacji na drodze, więc w czym problem? A z przepisami jestem w miarę na bieżąco to nie jest źle Ogólnie na motor jest chyba teraz od 21, a na te większe miało być od 26 nawet. Ale mnie interesują i tak klasyczne motocykle, więc problemu nie ma. A swoje latka mam że już raczej na większość mogę robić. No i mówię - jak teoria może się zmienić, skoro są przepisy? A one się tak bardzo nie zmieniają Tylko forma egzaminowania.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:34   #3313
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ania swatche dla ciebie
nr 51 mięta ze srebrnymi drobinami, dwie warstwy kryją
nr 40lekko metaliczny ciemny pomarańcz kryje po 1 warstwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3990.jpg (32,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3988.jpg (26,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3989.jpg (27,5 KB, 27 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:41   #3314
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kawko, używałaś kiedyś olejku myjącego z BU lub jakiejś innej firmy?
Ja, ja!!! Ja używam olejek myjący z BU. Kocham go i uwielbiam . Mam pomarańczowy.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To ja przyspamuję, bo dawno tego nie robiłam pierwsze to takie domowe, pistacja wibo amazing amazone wygrana u Beatki + glitterek magic visage (4 dni noszenia), drugie obronne (:P) catrice marylin&me







Baaardzo fajne, ale czerwone fajniejsze - mrrrrau

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34967361]
Nie zdałam.[/QUOTE]

Nie martw się Kqq
Następnym razem sie uda na pewno.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja pamiętam swój egzamin jakby to było wczoraj I egzaminator, który mnie zapraszał na koncerty muzyki klasycznej i ze chętnie mnie jej nauczy Akurat trochę rozmawialiśmy o muzyce klasycznej wtedy. I ciągle się pytał " a sama Pani tutaj przyjechała? A komu Pani powie? Mamie? A komu jeszcze? A tacie? I komu jeszcze Pani powie? No, egzaminatorowi to oczywiste, i komu jeszcze?" Żeby nie było zdałam dzięki umiejętnością
Musialaś mieć super umiejętności - takie, że nie bylo się do czego przyczepić, bo inaczej na pewno by Cię uwalił, żebys jeszcze raz do niego przyszła
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:52   #3315
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się (nie, nie idę siku )
Byłam wczoraj u babuni mojej kochanej i... Oddała mi swoją toaletkę
Od małego dzieciaka jak do niej chodziłam to strasznie mi się podobała. Mogłam przy niej siedzieć godzinami i się bawić Póxniej po przeprowadzce toaletka wylądowała u babuni na strychu a ja na śmierć o niej zapomniałam. Babci się przypomniało jak kiedyś szalałam za tym antykiem i mi ją oddała
Stara, piękna, 60-cioletnia toaletka
W całkiem niezłym stanie. Bez korników, ani innych lokatorów. Trochę lakier poodłaził, wiadomo, ale przelecę się z papierem ściernym i pomaluję od nowa
Nawet lustro nie jest zaśniedziałe bardzo. W razie czego zawsze można wymienić
Jestem zachwycona
Muszę obfocić i Wam pokazać. Tylko jeszcze jest nieprzywieziona. Muszę tatę uprosić żeby w końcu na przyczepkę załadował i przywiózł do nas
O ja, o jaaa Pokaż koniecznie!
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kawko, używałaś kiedyś olejku myjącego z BU lub jakiejś innej firmy?
Nie, takich nie używałam. Jak na razie tylko OCM i do ciała olej mieszany z żelem pod prysznic (super dla suchej skóry!), ale mam zamiar kiedyś spróbować
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A to moje z dziś. To coś to chyba nie cieniowanie.. korciło mnie,żeby pociapciać lakier pędzelkiem do farb. I tak to wyszło jakoś..
Moje pierwsze w życiu panterki,przypominające choć trochę panterki..mogłam dać trochę jaśniejszą plamkę w środku.. no ale niech już będzie haha
Załącznik 4747908
Załącznik 4747909
Ciekawie wyszło
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34967361]
Nie zdałam.[/QUOTE]
Szkoda Ale następnym razem się uda
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:55   #3316
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Ooo ja cię jak ty to znalazłaś

Dzień dobry, a teraz zmykam trawę w ogródku kosić do później
Na jakimś blogu

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Genialna jesteś.


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To ja przyspamuję, bo dawno tego nie robiłam pierwsze to takie domowe, pistacja wibo amazing amazone wygrana u Beatki + glitterek magic visage (4 dni noszenia), drugie obronne (:P) catrice marylin&me
Jak Ty przyspamisz, to mózg staje
Pistacja śliczna, ale ta czerwień- przeboska!
Czy ten lakier jest jeszcze dostępny w sprzedaży? Już się chyba kiedyś o to pytałam...

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A to moje z dziś. To coś to chyba nie cieniowanie.. korciło mnie,żeby pociapciać lakier pędzelkiem do farb. I tak to wyszło jakoś..
Moje pierwsze w życiu panterki,przypominające choć trochę panterki..mogłam dać trochę jaśniejszą plamkę w środku.. no ale niech już będzie haha
Bardzo ładne, niebanalne safari Ci wyszło

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34967361]
Nie zdałam.[/QUOTE]

Nie przejmuj się! Mój mąż cały czas powtarza, że najlepsi kierowcy zdają za drugim razem

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja nawet kursu nie zaczęłam

Nikt normalny nie da mi świstka upoważniającego mnie do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu
Ja też... Już się pięć lat zbieram i zebrać się nie mogę...

Karola, jeśli moja matka dostała prawo jazdy to Ty tym bardziej dostaniesz- trust me

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ania swatche dla ciebie
nr 51 mięta ze srebrnymi drobinami, dwie warstwy kryją
nr 40lekko metaliczny ciemny pomarańcz kryje po 1 warstwie
Dziękuję
Ten czerwony to pomarańcz Śliczny jest Jak będę miała w końcu wolne, to zrobię wycieczkę do Hebe, Euro Fashion i podziemi i nakupię tyle lakierów, że... Ho ho!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja, ja!!! Ja używam olejek myjący z BU. Kocham go i uwielbiam . Mam pomarańczowy.
A jak dokładnie go używasz? Na wacik, czy lejesz na mokre dłonie i nakładasz na suchą twarz? Chyba się na niego skuszę, chociaż brałam pod uwagę jeszcze olejki z ZSK, bo przy okazji za jedną przesyłką zamówiłabym jeszcze inne rzeczy. Ale te olejki z ZSK są na olejku ze słodkich migdałów i boję się, że mnie zapchają...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:00   #3317
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Z Chinkami lipa. Były tylko dwie. No i za 15 dziś nie za 10
Zieloną zostawiam na pewno. Co do drugiej KLIK się wacham.

Dziewczynki... Anwen nas czyta.
Witaj.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-06-27 o 17:07
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:01   #3318
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Aniu taka pomaranczowa czerwień ale chyba jak tak patrze to bardziej czerwien
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:05   #3319
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Dziewczynki... Anwen nas czyta.
Witaj.
tylko podglądam )

Orchidea mnie tu ściągnęła swoim cieniowaniem

Witaj
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 17:07   #3320
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
tylko podglądam )

Orchidea mnie tu ściągnęła swoim cieniowaniem

Witaj
To teraz musisz paznokcie pokazać
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:07   #3321
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
tylko podglądam )

Orchidea mnie tu ściągnęła swoim cieniowaniem

Witaj
byś pokazala swoje pazury (a uwierzcie mi, ma taaaaka długą plytkę)
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:10   #3322
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

taaa płytkę może i długą ale dwie lewe łapy :P


doooobra tylko nie śmiać się za głośno :P (dopiero po nałożeniu zorientowałam się, że lakier pękający nakładany gąbką też pęka )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cieniowanie 001.jpg (41,3 KB, 79 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com

Edytowane przez anwen
Czas edycji: 2012-06-27 o 17:14
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:11   #3323
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

O jaa Anwen kolejna celebritis na watku

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

żądamy krwii! A raczej paznokci
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:14   #3324
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Z Chinkami lipa. Były tylko dwie. No i za 15 dziś nie za 10
Zieloną zostawiam na pewno. Co do drugiej KLIK się wacham.
o tą to ja mam z linku
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:18   #3325
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Kawa - ten lakier jest w stałej ofercie
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:22   #3326
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

A jak dokładnie go używasz? Na wacik, czy lejesz na mokre dłonie i nakładasz na suchą twarz? Chyba się na niego skuszę, chociaż brałam pod uwagę jeszcze olejki z ZSK, bo przy okazji za jedną przesyłką zamówiłabym jeszcze inne rzeczy. Ale te olejki z ZSK są na olejku ze słodkich migdałów i boję się, że mnie zapchają...
Nalewam trochę na rękę, dodaję wody i rozsmarowuję na taką białą emulsję. Tą emulsją myję twarz. U mnie sprawdza się świetnie i nie zapycha (mnie mało co zapycha). Doskonale zmywa calutki makijaż. Oczu nie sprawdzałam, bo demakijażuję je wcześniej plynem micelarnym.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
taaa płytkę może i długą ale dwie lewe łapy :P


doooobra tylko nie śmiać się za głośno :P (dopiero po nałożeniu zorientowałam się, że lakier pękający nakładany gąbką też pęka )
Nie podobają mi się pękacze, ale ten efekt gąbki jest świetny i teraz zaczynam sie zastanawiać nad kupnem
Super wyszło
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:29   #3327
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Anwen, fajny efekt wyszedł, takie delikatne popękania ! i jaka długa płytka
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:31   #3328
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
i jaka długa płytka
nooooo
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:34   #3329
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Łooo Anwen ale sliczne paznokcie wszystko masz takie sliczne? A pomysł z pękaczem mega sama spróbuję sos takiego zrobić

Aniu wstawiam tą czerwień na wszystkich pazurkach bellaoggi 40
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewalucja01.jpg (27,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewalucja03.jpg (23,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewalucja15.jpg (25,9 KB, 18 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:36   #3330
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
taaa płytkę może i długą ale dwie lewe łapy :P


doooobra tylko nie śmiać się za głośno :P (dopiero po nałożeniu zorientowałam się, że lakier pękający nakładany gąbką też pęka )
Podoba mi się
Hej

Kupiłam dziś zmywacz w płatkach Wibo pachnące różami za 1,89 jeszcze nie próbowałam,ciekawe czy są ok.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.