Bardotka a ma³y biust - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i u¿ytkowników w zakresie mody. Wejd¼ i poznaj odpowiedzi na nurtuj±ce pytania. Zadaj w³asne.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-14, 19:34   #1
Alexis124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: £om¿a
Wiadomo¶ci: 1

Bardotka a ma³y biust


Jestem now± u¿ytkowniczk± i nie do koñca wiem co i jak... Mniejsza... Mam pytanie: czy bardotka jest odpowiednia do biustu 70A-70B Chodzi mi g³ównie o strój k±pielowy i o to, czy nie bêdzie wygl±daæ dziwnie na ma³ych piersiach. Proszê o zdjêcia i opinie Przepraszam je¿eli by³ ju¿ podobny w±tek.
__________________
Alexandra
Alexis124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-15, 09:56   #2
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 584
Dot.: Bardotka a ma³y biust

Cytat:
Napisane przez Alexis124 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem now± u¿ytkowniczk± i nie do koñca wiem co i jak... Mniejsza... Mam pytanie: czy bardotka jest odpowiednia do biustu 70A-70B Chodzi mi g³ównie o strój k±pielowy i o to, czy nie bêdzie wygl±daæ dziwnie na ma³ych piersiach. Proszê o zdjêcia i opinie Przepraszam je¿eli by³ ju¿ podobny w±tek.
Tu masz w±tek biustonoszowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809

A co do Twojego pytania - musisz czuæ siê dobrze w biustonoszu i sobie podobaæ. Jeden mo¿e le¿eæ ¼le, inny bêdzie ¶wietny.
Elessar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-15, 14:43   #3
mariusz_m
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Bardotka a ma³y biust

Cytat:
Napisane przez Alexis124 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem now± u¿ytkowniczk± i nie do koñca wiem co i jak... Mniejsza... Mam pytanie: czy bardotka jest odpowiednia do biustu 70A-70B Chodzi mi g³ównie o strój k±pielowy i o to, czy nie bêdzie wygl±daæ dziwnie na ma³ych piersiach. Proszê o zdjêcia i opinie Przepraszam je¿eli by³ ju¿ podobny w±tek.

Ja bym odradza³ o wiele lepiej bêdziesz wygl±daæ w push-up lub usztywnianym. Mo¿esz spróbowaæ z rozmiarem 65 b lub c mo¿esz o wiele lepiej ukszta³towaæ piersi
mariusz_m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-15, 21:40   #4
Agalizakowa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Bardotka a ma³y biust

A ja siê nie zgadzam, sama poluje na "bardotke" nad wode i powiem ¿e wiele zdjêæ na ma³ych bardzo biustach widzia³am, i moim zdaniem ¿adnym push apem nie zrobisz fajnego efektu je¶li s± na prawde ma³e, bêdzie to g³upio wygl±daæ.

A takie bardotki na ma³y biust s± idealne, mo¿esz wzi±æ tak± z jak±¶ falbank± czy czym¶, nie g³adk± i bardzo ³adnie biust powiêkszy, a nie od razu "masz ma³e to push ap" - bardzo b³êdne my¶lenie!!!!!
Agalizakowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-18, 14:05   #5
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 684
Dot.: Bardotka a ma³y biust

Cytat:
Napisane przez Agalizakowa Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê nie zgadzam, sama poluje na "bardotke" nad wode i powiem ¿e wiele zdjêæ na ma³ych bardzo biustach widzia³am, i moim zdaniem ¿adnym push apem nie zrobisz fajnego efektu je¶li s± na prawde ma³e, bêdzie to g³upio wygl±daæ.

A takie bardotki na ma³y biust s± idealne, mo¿esz wzi±æ tak± z jak±¶ falbank± czy czym¶, nie g³adk± i bardzo ³adnie biust powiêkszy, a nie od razu "masz ma³e to push ap" - bardzo b³êdne my¶lenie!!!!!
Zgadzam siê. Sama mam ma³y biust i mam tylko jedn± bardotkê. Ale za to zaczê³am rezygnowaæ z wielkich push upów poniewa¿ to nie ma sensu. Lepiej ¿eby biust wygl±da³ naturalniej. Poza tym falbanki i koronki to ¶wietne rozwi±zanie, a nie tona g±bki.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Moda


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.