Jaki żel wybrać? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 13:37   #451
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez sandrin1989 Pokaż wiadomość
konkretne pytanie! active clear czy sun flower twardy ?!?!?!?! była bym wdzięczna jakby choć 1 osoba odpisała na temat.
!!!!!!!! prosze o to juz chyba 3 raz...
pozdrawiam
Twardy był dla mnie osobiście cholernie twardy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 14:09   #452
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaki żel wybrać?

A czemu akurat twardy? Ja słyszałam o nim jakieś średnie opinie.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 17:20   #453
Yaollinne
Raczkowanie
 
Avatar Yaollinne
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 41
GG do Yaollinne
Dot.: Jaki żel wybrać?

Arogancja Pań "po kursach" jest tutaj masakryczna, Wasza ironia i wszystkie mądrości, krytykowanie i traktowanie z góry laików w tym temacie to gruba przesada. Również jestem po kursach i mam certyfikaty ale do głowy by mi nie przyszło żeby "tłumaczyć" i pomagać innym w sposób jaki robicie to Wy. Uwierzcie, że znam mnóstwo "samouków" z pojęciem o higienie, dezynfekcji, chorobach skóry i paznokci, i nawet bez certyfikatu PROFESJONALNIE wykonują swoją robotę na własnych paznokciach i nie muszą chodzić do stylistek, więc doceńcie proszę takie dziewczyny bo nie wszystkie stać na zdobycie certyfikatu czy ukończenie kursu. Mnie kiedyś nie było stać na takowy ale gdy w końcu zdobyłam certyfikaty to powiem Wam jedno: moje umiejętności i wiedza jakoś znacznie się nie powiększyły, zdobyłam tylko dyplomik na ścianę w moim gabinecie. Trochę samokrytyki.
__________________
>In Tune And On Time<
Yaollinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 17:24   #454
pauli999
Przyczajenie
 
Avatar pauli999
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
GG do pauli999
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Yaollinne Pokaż wiadomość
Arogancja Pań "po kursach" jest tutaj masakryczna, Wasza ironia i wszystkie mądrości, krytykowanie i traktowanie z góry laików w tym temacie to gruba przesada. Również jestem po kursach i mam certyfikaty ale do głowy by mi nie przyszło żeby "tłumaczyć" i pomagać innym w sposób jaki robicie to Wy. Uwierzcie, że znam mnóstwo "samouków" z pojęciem o higienie, dezynfekcji, chorobach skóry i paznokci, i nawet bez certyfikatu PROFESJONALNIE wykonują swoją robotę na własnych paznokciach i nie muszą chodzić do stylistek, więc doceńcie proszę takie dziewczyny bo nie wszystkie stać na zdobycie certyfikatu czy ukończenie kursu. Mnie kiedyś nie było stać na takowy ale gdy w końcu zdobyłam certyfikaty to powiem Wam jedno: moje umiejętności i wiedza jakoś znacznie się nie powiększyły, zdobyłam tylko dyplomik na ścianę w moim gabinecie. Trochę samokrytyki.
klask i:szacuneczek dla Ciebie!!!
pauli999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:14   #455
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Jaki żel wybrać?

em nail design --- czy to sa dobre żele?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:49   #456
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Yaollinne Pokaż wiadomość
Arogancja Pań "po kursach" jest tutaj masakryczna, Wasza ironia i wszystkie mądrości, krytykowanie i traktowanie z góry laików w tym temacie to gruba przesada. Również jestem po kursach i mam certyfikaty ale do głowy by mi nie przyszło żeby "tłumaczyć" i pomagać innym w sposób jaki robicie to Wy. Uwierzcie, że znam mnóstwo "samouków" z pojęciem o higienie, dezynfekcji, chorobach skóry i paznokci, i nawet bez certyfikatu PROFESJONALNIE wykonują swoją robotę na własnych paznokciach i nie muszą chodzić do stylistek, więc doceńcie proszę takie dziewczyny bo nie wszystkie stać na zdobycie certyfikatu czy ukończenie kursu. Mnie kiedyś nie było stać na takowy ale gdy w końcu zdobyłam certyfikaty to powiem Wam jedno: moje umiejętności i wiedza jakoś znacznie się nie powiększyły, zdobyłam tylko dyplomik na ścianę w moim gabinecie. Trochę samokrytyki.

a coz to ?
na pytania zadawane w tym watku padaja rzetelne i wyczerpujace odpowiedzi,dziewczyny pomagaja i sa uprzejme-
-nie bardzo rozumiem Twoj atak.
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:42   #457
adell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki żel wybrać?

witam
cZy móg by mi ktośpomóc w wybraniu zestawu na allegro,
ponieważ kompletnie się na tym nie znam a to ma być prezent, i czy wogóle warto kupować któryś z nichproszę i z góry dziękuję za odpowiedz.
adell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 20:43   #458
adell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki żel wybrać?

witam
cZy móg by mi ktośpomóc w wybraniu zestawu na allegro,
ponieważ kompletnie się na tym nie znam a to ma być prezent, i czy wogóle warto kupować któryś z nichproszę i z góry dziękuję za odpowiedz.

http://www.allegro.pl/item379761062_...warovski_.html

http://www.allegro.pl/item377818266_..._lampa_uv.html
adell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:18   #459
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
em nail design --- czy to sa dobre żele?
NIe

Cytat:
Napisane przez Yaollinne Pokaż wiadomość
bo nie wszystkie stać na zdobycie certyfikatu czy ukończenie kursu.
NIe stać ich również na ruszenie szarymi komórkami i samodzielne wyszukanie potrzebnych informacji?
Na forum można znaleźć WSZYSTKO i jeśli ktoś już naprawdę klepie biedę i nie stać go na wydanie 500zł, to mógłby sie chociaż pofatygować i użyć wyszukiwarki, a nie kompromitować się i zadawać po raz n-ty te same pytania.


Cytat:
Napisane przez adell Pokaż wiadomość
ponieważ kompletnie się na tym nie znam a to ma być prezent, i czy wogóle warto kupować któryś z nichproszę i z góry dziękuję za odpowiedz.
Materiały do przedłużania paznokci przeznaczone są dla profesjonalistów.
Dobrej jakości żel kosztuje 120zł a Ty chcesz za tą cenę kupić cały zestaw...?
Cudowny prezent....
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:20   #460
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Jaki żel wybrać?

Hej, mam pytanko, znacie może żele z firmy She Nails?? Oczywiście nazwa wskazuje na kolejną dziwną firmę ale zastanawiam się co to za żelki bo u nas ktoś w końcu pomyślał i otworzył sklep z akcesoriami ale żele mają z tej firmy....
Jest to coś warte?? Ale czuje że chyba z góry znam odpowiedź
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 18:31   #461
Yaollinne
Raczkowanie
 
Avatar Yaollinne
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 41
GG do Yaollinne
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
NIe



NIe stać ich również na ruszenie szarymi komórkami i samodzielne wyszukanie potrzebnych informacji?
Na forum można znaleźć WSZYSTKO i jeśli ktoś już naprawdę klepie biedę i nie stać go na wydanie 500zł, to mógłby sie chociaż pofatygować i użyć wyszukiwarki, a nie kompromitować się i zadawać po raz n-ty te same pytania.


Uderz w stół a nożyce...

Może inni nie są tak inteligentni jak Ty, a nie jeden kto klepie biedę ma więcej kultury niż Ty "pani arystokratko". Zalatujesz takimi tekstami, że mi Cię żal. A co do "ironii" - na forum nie widać wyrazu twarzy rozmówcy, nie słychać tonu głosu, więc ciężko stwierdzić czy z kogoś sie nabijasz, traktujesz jak śmiecia czy żartujesz. Mnie Twoje riposty i tandetne nabijki nie ruszają, ale kogoś to może dotknąć, np. kogoś kto klepie biedę, nie zna się na obsłudze forum bo stawia pierwsze kroki w internecie. A Ty skoro uważasz się za takiego eksperta (jakże wyniosłego) to kup sobie odrobinę taktu do tych swoich żeli i lampy. Kiedy przychodzi do Ciebie klientka i o coś zapyta dajesz jej foldery, czasopisma i książki które masz u siebie w salonie czy z uśmiechem udzielasz odpowiedzi?
Odpowiedź jest jasna, pustej snobce wytłumaczysz co się da żeby nie klepać biedy, a tu możesz się wyżyć i popisać na kim tylko masz ochotę
Każdy cwaniak na forach zazwyczaj jest wazeliniarzem w takich sytuacjach jak tutaj.
__________________
>In Tune And On Time<
Yaollinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 21:21   #462
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
Jest to coś warte?? Ale czuje że chyba z góry znam odpowiedź
Nie mam zielonego pojęcia co to za ustrojstwo.
Czy naprawdę nie lepiej kupić coś sprawdzonego niż eksperymentować?


Cytat:
Napisane przez Yaollinne Pokaż wiadomość
A co do "ironii" - na forum nie widać wyrazu twarzy rozmówcy, nie słychać tonu głosu, więc ciężko stwierdzić czy z kogoś sie nabijasz, traktujesz jak śmiecia czy żartujesz.
Pozostaniesz zatem w błogiej nieświadomości i błąkająca się w czeluściach wątpliwości.. Nie doznasz niestety oświecenia czy się z ciebie nabijam, traktuję jak śmiecia czy też może żartuję.
Ale poradzisz sobie jakoś z tym faktem?

Cytat:
Kiedy przychodzi do Ciebie klientka i o coś zapyta dajesz jej foldery, czasopisma i książki które masz u siebie w salonie czy z uśmiechem udzielasz odpowiedzi?
Bez uśmiechu udzielam odpowiedzi a następnie w celu potwierdzenia moich słów sięgam po leżące SPECJALNIE W TYM CELU NA PODORęDZIU mojego arystokratycznego tronu, czasopisma.
Bardzo często wysyłam również via mail materiały źródłowe zaczerpnięte z sieci.

Cytat:
Odpowiedź jest jasna, pustej snobce wytłumaczysz co się da żeby nie klepać biedy
Jak już wspominałam nie raz, nie dwa i nie dziesięć, paznokcie to moje hobby. Z klepaniem biedy mają zatem niewiele wspólnego. Więc "troszeczkę" nietrafiona hipoteza.

Ale z całą pewnością wszystkie dziewczyny, które do mnie przychodzą a które w tym momencie zostały nazwane "pustymi snobkami" bardzo ucieszą sie z takiego epitetu.


Cytat:
Każdy cwaniak na forach zazwyczaj jest wazeliniarzem w takich sytuacjach jak tutaj.
Hehe.."każdy".. Czy mówiłam już o czym świadczy generalizowanie i nieumiejętność wyciągania szerokopasmowych wniosków?
Ależ będzie ubaw jak powiem kilku moim znajomym, że jestem "wazeliniarą".



I może odpowiesz na zasadnicze pytanie czy
"NIe stać ich również na ruszenie szarymi komórkami i samodzielne wyszukanie potrzebnych informacji?".
No chyba, że fakt rozpoczynania kariery "użytkownika internetu" tak się rzuca na mózg, że nijak nie można dostrzec wyrazu "wyszukiwarka". Lub tak ogranicza percepcję,ze nie można przeczytać kliku, kilkunastu wątków poświęconych wybranemu zagadnieniu.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:55   #463
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia co to za ustrojstwo.
Czy naprawdę nie lepiej kupić coś sprawdzonego niż eksperymentować?




Pozostaniesz zatem w błogiej nieświadomości i błąkająca się w czeluściach wątpliwości.. Nie doznasz niestety oświecenia czy się z ciebie nabijam, traktuję jak śmiecia czy też może żartuję.
Ale poradzisz sobie jakoś z tym faktem?

Bez uśmiechu udzielam odpowiedzi a następnie w celu potwierdzenia moich słów sięgam po leżące SPECJALNIE W TYM CELU NA PODORęDZIU mojego arystokratycznego tronu, czasopisma.
Bardzo często wysyłam również via mail materiały źródłowe zaczerpnięte z sieci.

Jak już wspominałam nie raz, nie dwa i nie dziesięć, paznokcie to moje hobby. Z klepaniem biedy mają zatem niewiele wspólnego. Więc "troszeczkę" nietrafiona hipoteza.

Ale z całą pewnością wszystkie dziewczyny, które do mnie przychodzą a które w tym momencie zostały nazwane "pustymi snobkami" bardzo ucieszą sie z takiego epitetu.


Hehe.."każdy".. Czy mówiłam już o czym świadczy generalizowanie i nieumiejętność wyciągania szerokopasmowych wniosków?
Ależ będzie ubaw jak powiem kilku moim znajomym, że jestem "wazeliniarą".



I może odpowiesz na zasadnicze pytanie czy
"NIe stać ich również na ruszenie szarymi komórkami i samodzielne wyszukanie potrzebnych informacji?".
No chyba, że fakt rozpoczynania kariery "użytkownika internetu" tak się rzuca na mózg, że nijak nie można dostrzec wyrazu "wyszukiwarka". Lub tak ogranicza percepcję,ze nie można przeczytać kliku, kilkunastu wątków poświęconych wybranemu zagadnieniu.
Przeniesiecie dyskusję poza forum, czy mam się do niej włączyć?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:25   #464
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Przeniesiecie dyskusję poza forum, czy mam się do niej włączyć?
Powitamy Cię chlebem i solą w razie cuś
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 19:06   #465
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Jaki żel wybrać?

Mam pytanie czy zele alessandro sa dobre sprawdzily sie?Tez mam dylemat nie wiem ktory bylby wlasciwy
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 14:58   #466
daruniaa
Przyczajenie
 
Avatar daruniaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanko, znacie może żele z firmy She Nails?? Oczywiście nazwa wskazuje na kolejną dziwną firmę ale zastanawiam się co to za żelki bo u nas ktoś w końcu pomyślał i otworzył sklep z akcesoriami ale żele mają z tej firmy....
Jest to coś warte?? Ale czuje że chyba z góry znam odpowiedź
She-nails to bardzo dobra niemiecka firma, czemu z gory zakladasz ze dziadostwo? i co masz do nazwy bo nie bardzo rozumiem czemu "wskazuje na kolejna dziwna firme"?? Ludzie sa strasznie zacofani, zero otwartosci na nowosci..ehh :/ zele sa bardzo dobrej jakosci i polecam wszystkim !!!
daruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 15:41   #467
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Twardy był dla mnie osobiście cholernie twardy
sun flower twardy ..activ do niczego

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A dziewczyny o co chodzi z tym kruszenie się żelu Activ podczas odnowy? Ja kiedyś u stylistki nim miałam paznokcie robione, ładnie się trzymał i nic się nie kruszyło, normalnie był piłowany.
Mialam raz Zele activ...i powiem szzcerze ze raz zrobilam i biala koncowka we frenchu popekalaa mi bylo widac takie pekniecia....nie mam zielonego pojecia dalczego...i przy koncowym pilowaniu strasznie mi sie kruszyl...i do dzis nie wiem dlaczego...ale mysle ze kwestia wybrania firmy ...wiec opini na temat tej firmy nie mam zaciekawej.. ODRADZAM przeszlam na IBD polecam... twardy nie kruszy sie bez porownania!!! warto ...

Ja pracuje na zelech jednofazowych IBD....naprawde sa super POLECAM !!!!!

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy zele alessandro sa dobre sprawdzily sie?Tez mam dylemat nie wiem ktory bylby wlasciwy
z tego co slyszlaam to zele allesandro sa dobre i (cena tez) ...

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-07-07 o 19:09 Powód: Post pod postem - proszę o używanie opcji "Edytuj" i "Multicytowanie"
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 22:06   #468
gologata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witajcie! mam pytanko odnośnie szkolenia Cosmetics Group w Katowicach na żelach Alessandro. Czy ktoś robił u nich kurs? Jak wygladają zajęcie? Czy warto przeszkolić się u nich? Pytam ponieważ coś nie mam szczęścia, bylam juz na dwoch szkoleniach i jestem zalamana ich stosunkiem do kursantek oraz poziomie nauczania. Słyszałam ze oni dobrze uczą ale wole sie upewnić wiec proszę o odpowiedz....
gologata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:28   #469
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Oczytałam się tylu opinii tak bardzo odbiegających od siebie o żelach że mam większy mętlik w głowie niż przedtem. Chciałabym kupić jakiś zestawik startowy. Mam andzieje, że podzielicie się ze mną swoją opinie na temt tego zestawu http://allegro.pl/item413669071_zest...szablony_.html
tak naprawdę chciałam kupić żele IBD ale mój budżecik troszkę za skromny bo z lampką wyjdzie mnie koło 700 zł troszkę dużo :/
Powiedzcie co sądzicie na temat załączonego zestawu. Dzieki śliczne wszystkim dobrym "duszkom"
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 22:24   #470
kina_tczew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja bym wolała kupić lampę, oraz mniej żeli dobrej firmy niż takiej której nigdy na oczy nie widziałam...
Jeśli klej się nie będzie kleił, a żel będzie do D.... to po co taki zestaw...

Kupić można wszystko, ostatnio czytałam na allegro, że dostawa była super oprócz tego że ciuchy są marnej jakości i się rozciągnęły po praniu, a poza tym dostała ta kobieta inny kolor niż zamawiała... i rozmiar... eh


Ja nie kupuję na allegro produktów do paznokci, ostatnio w hurtowni gdzie pracowałam wcześniej, dostałam zniżkę i to bardzo zadowalającą
kina_tczew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 00:07   #471
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez ifffonka Pokaż wiadomość
Oczytałam się tylu opinii tak bardzo odbiegających od siebie o żelach że mam większy mętlik w głowie niż przedtem. Chciałabym kupić jakiś zestawik startowy. Mam andzieje, że podzielicie się ze mną swoją opinie na temt tego zestawu http://allegro.pl/item413669071_zest...szablony_.html
tak naprawdę chciałam kupić żele IBD ale mój budżecik troszkę za skromny bo z lampką wyjdzie mnie koło 700 zł troszkę dużo :/
Powiedzcie co sądzicie na temat załączonego zestawu. Dzieki śliczne wszystkim dobrym "duszkom"
Tyle gratow, za takacene? Nie swiadczy to najlepiej o ich jakosci. Sama dobra lampa kosztuje ok 2-3 stow....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:19   #472
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Smile Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez ifffonka Pokaż wiadomość
Oczytałam się tylu opinii tak bardzo odbiegających od siebie o żelach że mam większy mętlik w głowie niż przedtem. Chciałabym kupić jakiś zestawik startowy. Mam andzieje, że podzielicie się ze mną swoją opinie na temt tego zestawu http://allegro.pl/item413669071_zest...szablony_.html
tak naprawdę chciałam kupić żele IBD ale mój budżecik troszkę za skromny bo z lampką wyjdzie mnie koło 700 zł troszkę dużo :/
Powiedzcie co sądzicie na temat załączonego zestawu. Dzieki śliczne wszystkim dobrym "duszkom"

lepiej poczekaj doloz wiecej kasy i cos lepszego kup niz ten zestaw ...polecam IBD
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:21   #473
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki żel wybrać?

Mam pytanie co do żeli IBD..... Czy żel budujący jednofazowy clear z tej firmy może slużyć na zbudowanie wszystkich warstw paznokcia czy potrzeba jeszcze innych..????
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:47   #474
jeanette77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam, ja pracuję na Naiil Company.
Wcześniej męczyłam się bo tylko tak to można nazwać na innych firmach np nail product. Teraz zelki i inne produkty NC staly sie moja nieodlaczną wizytowka!!
Polecam!!
jeanette77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:19   #475
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Każdy woli co innego. Jak dla mnie jako cos jest do wszystkiego, zazwyczaj jest... do niczego Ja osobiście najczęsciej pracuję trójfazowo- mam osobno baze by miec pewnośc dobrej przycepności, osobno zel, którym buduję paznokciec i osobno żel wybłyszczający...
Wiem, że zwolennicy zeli jedofazowych argumentóują, że nie muszą mieć 3 zeli na stoliku i że tak bardziej "ekonomicznie", choc akurat ten argument mnie nie przekonuje, bo pracując trójfazowo wymieniam co jakiś czas żel budujacy, natomiast gloss i baza starczają na baaaaardzo długo.
Ciągnąc dalej wątek :
Jednofazówka ma w swoim składzie ok. 30% bazy, 30% budującego i 30% glossa.
No a w 3-fazówkach baza to 100% bazy, budujący to 100% budujący a gloss wiadomo 100% gloss'a - więc mamy 100% pewność
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:38   #476
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja osobiście pracuję na żelach firmy Master Professional i jestem z nich bardzo zadowolona
Ostatnio wprowadzili do oferty rewelacyjny żel kamuflaż w którym się po prostu zakochałam,no i nie wyobrażam sobie pracy bez moich ulubionych Masterkowych żeli Pink Building Gel i mieniący sie drobinkami Pearl....miodzio...
Te żele po prostu same sie kładą ,z czystym sumieniem mogę polecić je nawet początkującym stylistkom.
Poniżej zamieszczam foto pazurków(dla wzrokowców), które wykonałam żelami Master-kamuflaż,Pearl i Pink.

kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:29   #477
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Smile Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do żeli IBD..... Czy żel budujący jednofazowy clear z tej firmy może slużyć na zbudowanie wszystkich warstw paznokcia czy potrzeba jeszcze innych..????
Sa dwa zele z ibd : pierwszy to clear gel (polecany na naturlana plytke jest wiecej elastyczny , tak jest tez pokazane na filmiku IBD) drugi to builder gel... (zel ten jest bardzo twardy ...bez problemu nim mozesz budowac 3 warstwy ..gdzie przed tym na pazurka kladziesz bonder ktory utwardzasz 1 min- lepsza przyczepnosc zelu) ja pracuje na IBD i jestem zadowolona firma godna polecenia ...pozdrawiam
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:14   #478
isiunia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam,
Jestem samoukiem a swoją przygodę zaczęłam w lutym tego roku. Na początku trenowałam na tanich żelach jednorazowych tak by się nauczyć, korzystałam z produktów firmy Nail Product. Są one średniej jakości i nie trzymają się zbyt długo. Zaczynają po tygodniu żółknąć. Sądzę, że mogę się już przerzucić na żele lepszej jakości. Chciałam się zapytać czy lepiej kupić z firmy Sun Flower, IBD czy ACTIV. Z tego co czytałam to wszystkie są dość znane i dobre.
isiunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 23:35   #479
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez isiunia90 Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem samoukiem a swoją przygodę zaczęłam w lutym tego roku. Na początku trenowałam na tanich żelach jednorazowych tak by się nauczyć, korzystałam z produktów firmy Nail Product. Są one średniej jakości i nie trzymają się zbyt długo. Zaczynają po tygodniu żółknąć. Sądzę, że mogę się już przerzucić na żele lepszej jakości. Chciałam się zapytać czy lepiej kupić z firmy Sun Flower, IBD czy ACTIV. Z tego co czytałam to wszystkie są dość znane i dobre.
Ja pracuje na IBD i jestem zadowolona tylko bialego do frencha uzywam z SPN .Mam tez komplet zelkow z Spn i tez uzywam ich okazyjnie i nie narzekam .Mysle ,ze liczy sie prawidlowe i staranne wykonanie modelarzu aby byl on naprawde trwaly.Pozdrawiam
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 07:23   #480
isiunia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jaki żel wybrać?

Tak właśnie myślałam. Czytałam to forum od początku. Trochę ciężko było pod koniec... bo dużo tego . Całkiem mi namieszało w głowie. Ale jednak zdecyduje się na IBD. Jestem z niewielkiej miejscowości i nie mam dyplomu wiec moje możliwości zakupienia żelu nie przez internet są równe 0. Oglądałam na necie te żele i ciekawi mnie z kad taka różnica w cenach. Przykładowo:
http://www.udanezakupy.com.pl/%C2%AF...0.html?op=list
i:
http://www.apbeauty.pl/produkt-id-162.html#e
oraz:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=783&page=1
Czy to jest spowodowane wieloma pośrednikami? Czy może nie pewnej ,,świeżości`` produktu?
isiunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.