Fahrenheit z Superpharm problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 12:42   #1
Kasmilo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Question

Fahrenheit z Superpharm problem


Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post więc prosiłbym o wyrozumiałość . Ostatnio kupiłem pierwszy raz perfumy Dior Fahrenheit Edt 50 ml i jestem rozczarowany intensywnością zapachu. Przy użyciu 5-6 psików zapach jest wyczuwalny z odległości ok 30 cm od koszuli, natomiast jeśli chodzi o sam zapach i jego trwałość wydaje się wszystko ok gdyż utrzymuje się dobre parę godzin. Po przeczytaniu wielu opini jako zapachu niemal przytłaczającego dla otoczenia wydaje mi sie że coś jest nie tak właśnie z intensywnością.
Perfumy kupione w Superpharm w przecenie za 200 zł, wydają się być oryginalne mogę ewentualnie póżniej wrzucić jakieś fotki .
Wiecie co może być przyczyną?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Kasmilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:03   #2
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Fahrenheit z Superpharm problem

Cytat:
Napisane przez Kasmilo Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post więc prosiłbym o wyrozumiałość . Ostatnio kupiłem pierwszy raz perfumy Dior Fahrenheit Edt 50 ml i jestem rozczarowany intensywnością zapachu. Przy użyciu 5-6 psików zapach jest wyczuwalny z odległości ok 30 cm od koszuli, natomiast jeśli chodzi o sam zapach i jego trwałość wydaje się wszystko ok gdyż utrzymuje się dobre parę godzin. Po przeczytaniu wielu opini jako zapachu niemal przytłaczającego dla otoczenia wydaje mi sie że coś jest nie tak właśnie z intensywnością.
Perfumy kupione w Superpharm w przecenie za 200 zł, wydają się być oryginalne mogę ewentualnie póżniej wrzucić jakieś fotki .
Wiecie co może być przyczyną?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
w Superpharm kupiłeś oryginał. Fahrenheit, podobnie jak wiele innych zapachów Diora, przeszedł reformulację, w wyniku której stracił moc - sprawdź, czy opinie, które czytałeś, pochodzą z tego roku, czy raczej sprzed kilku lat - różnica jest ogromna.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 16:39   #3
damarkos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 215
Dot.: Fahrenheit z Superpharm problem

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
w Superpharm kupiłeś oryginał. Fahrenheit, podobnie jak wiele innych zapachów Diora, przeszedł reformulację, w wyniku której stracił moc - sprawdź, czy opinie, które czytałeś, pochodzą z tego roku, czy raczej sprzed kilku lat - różnica jest ogromna.
To prawda - sam posiadam Fahrenheita z początku lat '90 oraz obecnego. Różnica jest... może nie aż tak ogromna. Na pewno zapach został ugrzeczniony. Co do trwałości to obcy ludzie zawsze czują zapach nawet jak my już nie czujemy. Zmysł węchu się męczy i przyzwyczaja do stale obecnej substancji.
damarkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 16:48   #4
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Fahrenheit z Superpharm problem

Cytat:
Napisane przez damarkos Pokaż wiadomość
To prawda - sam posiadam Fahrenheita z początku lat '90 oraz obecnego. Różnica jest... może nie aż tak ogromna. Na pewno zapach został ugrzeczniony. Co do trwałości to obcy ludzie zawsze czują zapach nawet jak my już nie czujemy. Zmysł węchu się męczy i przyzwyczaja do stale obecnej substancji.
dla mnie to karygodne - w ten sposób wykastrowano moje ukochane kiedyś perfumy, Dolce Vita. Nowa wersja (łatwo rozpoznać, bo pudełko ma nowy design) pachnie - no po prostu jak podróbka, i tak myślałam w pierwszej chwili, kiedy ją kupiłam. Zapach płytszy, i kompletnie bez mocy - trzy godziny i nie czuć, podczas kiedy stara była nie do zdarcia, potrafiła przetrwać pranie na ubraniu...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 16:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.