Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-08, 13:47   #3511
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Szkoda A masz jakies konto do forum?
Ja na KWC od dawna nie zagladam. Moje recenzje to prehistoria Ale zeby rezygnowac z forum...?



Na zmarszczki to botoks, a na wchodzenie korektora - dobry puder
Ja nie wiem jak te laski z jutuba robia baking. U mnie to wyglada sucho i koszmarnie Moze to wyglada dobrze tylko w kamerze, a na zywo tynk i szpachla?
Ja się tez nad tym zastanawiam, bo u mnie po przypudrowaniu wchodzącego korektora można zdzierać suche płaty także no.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 14:22   #3512
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Z jednej strony chcialabym t-shirta ale z drugiej strony meczace to jest. Pewnie poczekam jeszcze.
Podziwiam mnie by przeszła chęć.

A pisałaś na FB do nich na ich tablicy?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 14:23   #3513
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Napisalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 14:28   #3514
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Napisalam
I co? też nic?

No ciekawa jestem sama, jak się to dalej potoczy, bo żenujące okropnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 16:11   #3515
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Bardzo razi mnie niesłownosc ludzi. Oczywiscie rozumiem ze nie zawsze sie da ale co to za problem napisac mejla i powiadomic ze dostawa sie opozni?
Zamawialam juz tam pare razy i zawsze bylo szybko, milo i na czas
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 16:15   #3516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Bo coraz więcej firm ma klienta gdzies Nie ten, to inny - tak chyba zakładaja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 16:25   #3517
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A po jakim czasie to zauważyłaś?
Robiłam masaż co drugi dzień i po miesiącu usłyszałam pierwszy raz że źle wyglądam. Uznałam że może faktycznie jestem przemęczona ale niedługo później mój luby stwierdził że chyba cos jest nie tak i powinnam iść do lekarza. Tego samego dnia po długiej przerwie weszłam do windy w której mamy oświetlenie z góry i przeraziłam się - miałam po prostu wgłębienia w policzkach. Od razu przestałam masować, wyszukałam informacje o volufiline i puerarii i zaczęłam robić maski. Już sama pueraria mi ładnie odbudowała tłuszczyk, potem dołożyłam jeszcze olej macadamia z volufiline i po około 3 miesiącach miałam już buzię pełniejszą niż przed masażami. Dla podtrzymania efektu czasami zrobię jeszcze maskę jak mi się przypomni.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 16:48   #3518
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Bardzo razi mnie niesłownosc ludzi. Oczywiscie rozumiem ze nie zawsze sie da ale co to za problem napisac mejla i powiadomic ze dostawa sie opozni?
Zamawialam juz tam pare razy i zawsze bylo szybko, milo i na czas
No, ale to delikatnie powiedziane w tym wypadku niesłowność.
Czekasz ponad m-c, na coś, co miało być już. Powinni Ci wysłać to gratis i oddać kaskę.


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Robiłam masaż co drugi dzień i po miesiącu usłyszałam pierwszy raz że źle wyglądam. Uznałam że może faktycznie jestem przemęczona ale niedługo później mój luby stwierdził że chyba cos jest nie tak i powinnam iść do lekarza. Tego samego dnia po długiej przerwie weszłam do windy w której mamy oświetlenie z góry i przeraziłam się - miałam po prostu wgłębienia w policzkach. Od razu przestałam masować, wyszukałam informacje o volufiline i puerarii i zaczęłam robić maski. Już sama pueraria mi ładnie odbudowała tłuszczyk, potem dołożyłam jeszcze olej macadamia z volufiline i po około 3 miesiącach miałam już buzię pełniejszą niż przed masażami. Dla podtrzymania efektu czasami zrobię jeszcze maskę jak mi się przypomni.
Dziękuję! brzmi rzeczywiście nieciekawie a masz twarz pociągłą? ja mam zbliżoną do tej dziewczyny z filmiku z samodzielnego masażu.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 17:11   #3519
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No, ale to delikatnie powiedziane w tym wypadku niesłowność.
Czekasz ponad m-c, na coś, co miało być już. Powinni Ci wysłać to gratis i oddać kaskę.




Dziękuję! brzmi rzeczywiście nieciekawie a masz twarz pociągłą? ja mam zbliżoną do tej dziewczyny z filmiku z samodzielnego masażu.
O taką. Już wstawiałam tu to zdjęcie - jedyne tak w miarę od frontu które mam. Jak widzisz moja twarz w ogóle nie ma kształtu, pociągła bez wystających policzków, zagłębień pod nimi - nic po prostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aciaaciaacia.jpg (96,8 KB, 92 załadowań)
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 17:34   #3520
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
O taką. Już wstawiałam tu to zdjęcie - jedyne tak w miarę od frontu które mam. Jak widzisz moja twarz w ogóle nie ma kształtu, pociągła bez wystających policzków, zagłębień pod nimi - nic po prostu
Pamiętam Cię, bo jesteś śliczna, ale nie zwracam, szczerze mówiąc, uwagi na kształt twarzy kurcze chyba mam podobny kształt no nic będę się obserwować i pytać znajomych czy wyglądam gorzej dziękuję!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 17:40   #3521
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Robiłam masaż twarzy wczoraj wieczorem i dzisiaj. Chyba mam za dużo skóry, bo wyglądałam jak zmasakrowana, nie jak pani z filmiku
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 17:52   #3522
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pamiętam Cię, bo jesteś śliczna, ale nie zwracam, szczerze mówiąc, uwagi na kształt twarzy kurcze chyba mam podobny kształt no nic będę się obserwować i pytać znajomych czy wyglądam gorzej dziękuję!
Ja mam nadzieję że u Ciebie efekt będzie pozytywny
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 18:21   #3523
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie już swój puder RCMA?

Bo nie załapałam się na odsypkę i jakby był naprawdę "wow", to pewnie bym go chciała

Na innym portalu sprzedają odsypkę 4g za 12,90
ja dostałam i już rozsypałam do woreczków - po weekendzie będę wysyłać
sama nie próbowałam jeszcze bo dopiero dziś otworzyłam

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Robiłam masaż co drugi dzień i po miesiącu usłyszałam pierwszy raz że źle wyglądam. Uznałam że może faktycznie jestem przemęczona ale niedługo później mój luby stwierdził że chyba cos jest nie tak i powinnam iść do lekarza. Tego samego dnia po długiej przerwie weszłam do windy w której mamy oświetlenie z góry i przeraziłam się - miałam po prostu wgłębienia w policzkach. Od razu przestałam masować, wyszukałam informacje o volufiline i puerarii i zaczęłam robić maski. Już sama pueraria mi ładnie odbudowała tłuszczyk, potem dołożyłam jeszcze olej macadamia z volufiline i po około 3 miesiącach miałam już buzię pełniejszą niż przed masażami. Dla podtrzymania efektu czasami zrobię jeszcze maskę jak mi się przypomni.
gdzie kupowałaś te substancje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 19:21   #3524
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Robiłam masaż twarzy wczoraj wieczorem i dzisiaj. Chyba mam za dużo skóry, bo wyglądałam jak zmasakrowana, nie jak pani z filmiku
Może za często? albo za mocno?


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że u Ciebie efekt będzie pozytywny
dziękuję i zobaczymy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 19:25   #3525
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za rekomendację
Super się składa, bo akurat zorientowałam się, że mam w domu próbkę tej bazy (była chyba dołączana do którejś palety Naked), a do tej pory jej nie używałam, więc teraz sobie potestuję przez jakiś czas i zobaczę, jak się sprawdzi
Dzięki raz jeszcze!


James ja twarzy nie probowalam nawet "piec". Probowalam za to korektor pod oczy i wyglada to tragicznie Suchosc i maska A korektor jak wchodzil w zmarszczki tak wchodzi. I niestety z tym zmarszczkami nie da sie nic zrobic
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 19:29   #3526
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja dostałam i już rozsypałam do woreczków - po weekendzie będę wysyłać
sama nie próbowałam jeszcze bo dopiero dziś otworzyłam



gdzie kupowałaś te substancje
Volufiline w oleju macadamia miałam stąd pod nazwą Voluplus (ale to generalnie to samo) http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=40 Bardzo przyjemny produkt i na pewno jeszcze kupię.

A tutaj jest pueraria którą mam, przystosowana do spożycia ale ja rozgniatam jedną tabletkę, dodaję jakąś gotową maseczkę w saszetce i nakładam na twarz https://www.zdrowysklep.net/pl/p/Whi...a-mirifica/537 Do momentu zmycia wyglądam jak ofiara nieudanego opalania natryskowego albo za ciemnego podkładu ale efekty są bardzo dobre
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 19:34   #3527
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Może za często? albo za mocno?




dziękuję i zobaczymy
Niestety nie, nawet jak używam bardzo mało siły, to tak się dzieje, skora chyba jest tak zwiotczała, nie mam innego pomysłu Młody wiek mnie nie ratuje. W ciągu ostatniego roku zrobiły mi się mocne bruzdy nosowo-wargowe i dolina łez, poliki się zapadły i często słyszę pytania, dlaczego jestem taka zmęczona albo smutna, nawet jak czuję się całkiem przeciwnie. Także masaż wskazany, może pomoże Postaram się być systematyczna i za miesiąc zrobię update, choć pewnie potrzeba sporo więcej czasu.

Kupiłabym jeszcze jakiś krem z naturalnymi wypełniaczami, ale nie wiem, który. W sklepie tej blogerki nie zamierzam przepłacać, bo ma tam wszystko pozawyżane o jakieś 100%, od razu Was przestrzegam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 20:39   #3528
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość


James ja twarzy nie probowalam nawet "piec". Probowalam za to korektor pod oczy i wyglada to tragicznie Suchosc i maska A korektor jak wchodzil w zmarszczki tak wchodzi. I niestety z tym zmarszczkami nie da sie nic zrobic
Nie zgodze sie. Sama mam zmarchy mimiczne pod oczami. Wiekszosc kosmetykow mnie wysusza i sie do noszenia nie nadaje, do bakingu tym bardziej.

Przy odpowiednich kosmetykach i technice (u mnie niestety to tez okazalo sie kluczowe) podoczne okolice wygladaja naprawde ladnie. Przy nieodpowiednich kosmetykach wygladam na kilka lat starsza.

Polecam poprobowac mimo wszystko .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Niestety nie, nawet jak używam bardzo mało siły, to tak się dzieje, skora chyba jest tak zwiotczała, nie mam innego pomysłu Młody wiek mnie nie ratuje. W ciągu ostatniego roku zrobiły mi się mocne bruzdy nosowo-wargowe i dolina łez, poliki się zapadły i często słyszę pytania, dlaczego jestem taka zmęczona albo smutna, nawet jak czuję się całkiem przeciwnie. Także masaż wskazany, może pomoże Postaram się być systematyczna i za miesiąc zrobię update, choć pewnie potrzeba sporo więcej czasu.

Kupiłabym jeszcze jakiś krem z naturalnymi wypełniaczami, ale nie wiem, który. W sklepie tej blogerki nie zamierzam przepłacać, bo ma tam wszystko pozawyżane o jakieś 100%, od razu Was przestrzegam
Jakies zmiany wagi ciala zanotowalas w ciagu ostatniego roku? To, co opisujesz troche tak brzmi. Tym bardziej, ze jestes mlodziutka, wiec w wiotczenie skory bez powodu ciezko uwierzyc.

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 20:50   #3529
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Niestety nie, nawet jak używam bardzo mało siły, to tak się dzieje, skora chyba jest tak zwiotczała, nie mam innego pomysłu Młody wiek mnie nie ratuje. W ciągu ostatniego roku zrobiły mi się mocne bruzdy nosowo-wargowe i dolina łez, poliki się zapadły i często słyszę pytania, dlaczego jestem taka zmęczona albo smutna, nawet jak czuję się całkiem przeciwnie. Także masaż wskazany, może pomoże Postaram się być systematyczna i za miesiąc zrobię update, choć pewnie potrzeba sporo więcej czasu.
życzę żeby Ci pomogło to masowanie się!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 20:56   #3530
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60070931]Nie zgodze sie. Sama mam zmarchy mimiczne pod oczami. Wiekszosc kosmetykow mnie wysusza i sie do noszenia nie nadaje, do bakingu tym bardziej.

Przy odpowiednich kosmetykach i technice (u mnie niestety to tez okazalo sie kluczowe) podoczne okolice wygladaja naprawde ladnie. Przy nieodpowiednich kosmetykach wygladam na kilka lat starsza.

Polecam poprobowac mimo wszystko .



Jakies zmiany wagi ciala zanotowalas w ciagu ostatniego roku? To, co opisujesz troche tak brzmi. Tym bardziej, ze jestes mlodziutka, wiec w wiotczenie skory bez powodu ciezko uwierzyc.

[/QUOTE]

Ja mam gigantyczne since pod oczami... ciezko to zakryc tak zeby wygladalo naturalnie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 21:23   #3531
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam gigantyczne since pod oczami... ciezko to zakryc tak zeby wygladalo naturalnie.
Rozumiem. Nie namawiam.

Jesli Cie to interesuje to moge sie podzielic moim sposobem na niewlazenie kosmetykow w zmarchy.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

http://www.illamasqua.com/blog/the-corruptor/

Ale koszmarek.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 21:26   #3532
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60073206]Rozumiem. Nie namawiam.

Jesli Cie to interesuje to moge sie podzielic moim sposobem na niewlazenie kosmetykow w zmarchy.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

http://www.illamasqua.com/blog/the-corruptor/

Ale koszmarek.[/QUOTE]

Porad na idealna skore nigdy dosc
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 21:51   #3533
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60073206]Rozumiem. Nie namawiam.

Jesli Cie to interesuje to moge sie podzielic moim sposobem na niewlazenie kosmetykow w zmarchy.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

http://www.illamasqua.com/blog/the-corruptor/

Ale koszmarek.[/QUOTE]

Też chętnie się dowiem
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 22:20   #3534
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Używam tego serum obecnie, przy słonecznej pogodzie?
Ja mam tonik z 5% kwasem glikolowym i zastanawiam się czy go nadal używać

Jest na forum specjalistka od kwasów? Tonik używany 1-2 razy w tyg wyłacznie na noc może mi zaszkodzić? W sensie ryzyka przebarwień.
wiesz co, teraz jak się już wiosna rozszalała na całego to raczej nie, w każdym razie nie na całą twarz, a jedynie na newralgiczne miejsca, które chcę złuszczyć (np. ślady po jakichś wypryskach/wysypce, ostatnio mam mega alergie na nie wiem jeszcze co, ale pewnie coś z jedzenia). Nie mam skłonności do przebarwień a w dni, kiedy wystawiam się na słońce raczej pamietam o filtrach
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 22:36   #3535
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie. Sama mam zmarchy mimiczne pod oczami. Wiekszosc kosmetykow mnie wysusza i sie do noszenia nie nadaje, do bakingu tym bardziej.

Przy odpowiednich kosmetykach i technice (u mnie niestety to tez okazalo sie kluczowe) podoczne okolice wygladaja naprawde ladnie. Przy nieodpowiednich kosmetykach wygladam na kilka lat starsza.

Polecam poprobowac mimo wszystko .



Jakies zmiany wagi ciala zanotowalas w ciagu ostatniego roku? To, co opisujesz troche tak brzmi. Tym bardziej, ze jestes mlodziutka, wiec w wiotczenie skory bez powodu ciezko uwierzyc.

Z tym "młodziutka" to też mi się tak wydawało, a jakiś czas temu mała dziewczynka zapytała się mnie, czy mam męża Powiedziałam że o nie nie, absolutnie, nie chcę, jestem jeszcze bardzo młoda, na co ona tak się popatrzyła z politowaniem i "ale ty nie jesteś już bardzo młoda..."
Ostatnio też jechałam na rowerze, stali w grupce jacyś chłopcy, może w wieku gimnazjum, jeden zaczął gwizdać, a drugi "przeeeestań, strasznie stara" Ja im dam, gówniarzom

Większych wahań wagi nie zaliczyłam. Stres i nerwy mi tylko dały mocno w kość, przez co miałam przewlekłe problemy ze zdrowiem, co z kolei odbiło się m.in na koszmarnym wypadaniu włosów i właśnie podejrzewam, że na skórze też. Ale już zbieram w troki
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
życzę żeby Ci pomogło to masowanie się!
Dziękuję Iwonko

Mimo wszystko, jeśli miałybyście jakiś godny polecenia krem z "naturalnym wypełniaczem" lub po prostu dobry ujędrniający-niezapychający, to wszelkie typy mile widziane Myślałam o Yonelle, bo jakoś podejrzanie dużo opinii wszędzie o nich, ale w końcu nie wiem, co o tym myśleć. Na pewno kupię ślimakowca na blizny. Miałam Mizon i sprawdził się dobrze, a teraz wypróbuję Skin House (link do KWC.)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 22:40   #3536
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60073206]Rozumiem. Nie namawiam.

Jesli Cie to interesuje to moge sie podzielic moim sposobem na niewlazenie kosmetykow w zmarchy.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

http://www.illamasqua.com/blog/the-corruptor/

Ale koszmarek.[/QUOTE]

Się podziel

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
wiesz co, teraz jak się już wiosna rozszalała na całego to raczej nie, w każdym razie nie na całą twarz, a jedynie na newralgiczne miejsca, które chcę złuszczyć (np. ślady po jakichś wypryskach/wysypce, ostatnio mam mega alergie na nie wiem jeszcze co, ale pewnie coś z jedzenia). Nie mam skłonności do przebarwień a w dni, kiedy wystawiam się na słońce raczej pamietam o filtrach
Dziękuję
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 22:50   #3537
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60073206]
[/COLOR]http://www.illamasqua.com/blog/the-corruptor/

Ale koszmarek.[/QUOTE]

No idealnie podkreślone oko

wielkie mi odkrycie, po deszczu z tuszem niewodoodpornym sporo osób tak może mieć, a oni myślą, że Amerykę odkryli
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 23:29   #3538
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny, pewnie będziecie wiedzieć. Jesli baza była wyprodukowana w 2012 roku, a jest nieotwierana - warto brać, czy lepiej nie ?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 23:46   #3539
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Porad na idealna skore nigdy dosc
Beauty blender i woda. Duuuzo wody .

U siebie zauwazylam kilka rzeczy, jesli chodzi o technike:

1. Niektore podklady, pudry i korektory bardzo mnie wysuszaja i tu nic nie pomoze. Kosmetyk trzeba odstawic. Jak cos sluzy na twarzy, ale nie pod oczami to warto rozwazyc stosowanie dwoch roznych podkladow - jeden na twarz, drugi pod oczy.

2. Ugniatam BB chwile pod kranem (nie bawie sie w toniki, Fix MACa czy inne cuda; jak komus szkodzi kranowa to mineralna) i wyciskam.

3. Po kazdej warstwie przyklepuje cala tapete BB, czyli podklad, potem BB, korektor, potem BB. Skupiam sie na okolicach podocznych, gdzie mam zmarchy i tam, gdzie robi mi sie przesusz lub ciasto. W miedzyczasie potrafie ze trzy razy BB jeszcze zmoczyc zaleznie od oceny mojej tapety. Mokry BB pomaga na wszystko .

Jak juz przyklepie ostatnia warstwe mokrym BB to jeszcze z jedna rundke mokrym BB robie po calej twarzy.

Zauwazylam, ze caly proces daje lepszy rezultat, gdy BB jest mokry, nie tylko wilgotny. Woda ma nie ciec, ma sie rozumiec, ale sama wilgoc to za malo. Zwlaszcza przy tak trudnej skorze jak moja (przetluszczacaja sie, ale bardzo sklonna do wysuszenia, niedoskonalosci i zmarch, skorek i ciasta przy ciezkich podkladach).

Ostatnio moja skora miala gorszy dzien, a uzywalam akurat MUFE HD, ktorego chyba moja skora nie znosi. Po wyklepaniu mokrym BB bylo ok. Nalozylam puder i dramat powrocil. Wtedy znow uzylam mokrej gabki. I pomoglo.

No, i oczywista oczywistosc. Na pewno wiesz, ale napisze na wszelki wypadek. Nie mozna nakladac pudru, kiedy podklad zebral sie juz w zmarszce. Trzeba pozbyc sie nadmiaru pokladu z zaglebienia skory (mokry BB radzi sobie z tym swietnie) i dopiero pudrowac.

Pedzlami tego sie zrobic nie da (probowalam), bo fatalnie trzymaja wilgoc. Tylko BB.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Z tym "młodziutka" to też mi się tak wydawało, a jakiś czas temu mała dziewczynka zapytała się mnie, czy mam męża Powiedziałam że o nie nie, absolutnie, nie chcę, jestem jeszcze bardzo młoda, na co ona tak się popatrzyła z politowaniem i "ale ty nie jesteś już bardzo młoda..."
Ostatnio też jechałam na rowerze, stali w grupce jacyś chłopcy, może w wieku gimnazjum, jeden zaczął gwizdać, a drugi "przeeeestań, strasznie stara" Ja im dam, gówniarzom


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Większych wahań wagi nie zaliczyłam. Stres i nerwy mi tylko dały mocno w kość, przez co miałam przewlekłe problemy ze zdrowiem, co z kolei odbiło się m.in na koszmarnym wypadaniu włosów i właśnie podejrzewam, że na skórze też. Ale już zbieram w troki

Dziękuję Iwonko

Mimo wszystko, jeśli miałybyście jakiś godny polecenia krem z "naturalnym wypełniaczem" lub po prostu dobry ujędrniający-niezapychający, to wszelkie typy mile widziane Myślałam o Yonelle, bo jakoś podejrzanie dużo opinii wszędzie o nich, ale w końcu nie wiem, co o tym myśleć. Na pewno kupię ślimakowca na blizny. Miałam Mizon i sprawdził się dobrze, a teraz wypróbuję Skin House (link do KWC.)

Ja nie slyszalam nigdy o zadnych kremach wypelniajacych. Moze Voluplus jedynie. Szukalabym czegos opartego na macelignanie.

Na pewno nie bralabym sie za pueraria mirifica. Bardzo to niebezpieczne i mozna sobie szalenie zaszkodzic.

Na Twoim miejscu wybralabym sie do endokrynologa i zrobila szeroki panel badan.

Trzymam kciuki, abys znalazla przyczyne .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 00:00   #3540
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pewnie będziecie wiedzieć. Jesli baza była wyprodukowana w 2012 roku, a jest nieotwierana - warto brać, czy lepiej nie ?
Purchawa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.