Krem z filtrem 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 16:48   #1
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892

Krem z filtrem 50


Hej kobietki, czy możecie mi polecić jakiś dobry krem z filtrem 50? Dostałam zalecenie mojej kosmetyczki by musowo zaopatrzyć się w taki krem dlatego będę wdzięczna za pomocną dłońZapewne to ważny szczegół, że mam cerę tłustą.
Edit:
Jestem załamana bo obczytałam mnóstwo kremów ale opinie są tak drastycznie ekstremalne, że normalnie nie wiem co robić!Jak nie bielą, to są mega tłuste!Kurde nie chcę być królikiem doświadczalnym: nie:Czy istnieje krem który nikomu nie szkodzi???eh...
__________________
Amor incipit ab ego

Edytowane przez sarkastiko
Czas edycji: 2012-03-23 o 21:55
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 17:06   #2
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Krem z filtrem 50

hmm... może to nie jest krem spf 50,ale ja używam kremu z firmy soraya spf45. Z tej firmy jest jeszcze spf60,ale jest bardzo tłusty w dodatku bieli i nie można za bardzo przykryć świecenia :/ Spf za to jest świetny,wyrównuje koloryt skóry,wchłania się idealnie i kosztuje niedużo
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 17:31   #3
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Krem z filtrem 50

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
hmm... może to nie jest krem spf 50,ale ja używam kremu z firmy soraya spf45. Z tej firmy jest jeszcze spf60,ale jest bardzo tłusty w dodatku bieli i nie można za bardzo przykryć świecenia :/ Spf za to jest świetny,wyrównuje koloryt skóry,wchłania się idealnie i kosztuje niedużo
potwierdzam, ten soraya 45 jest super poza tym można kłaść na niego dowolną kolorówkę, bo nie zawiera parsolu. dodam jeszcze że na dziale biochemia kosmetyczna jest cały wątek o filtrach i tam znajdziesz więcej informacji
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 17:44   #4
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Krem z filtrem 50

Dziękuję, z pewnością poczytam

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

ps
Kurcze co do Sorai to się waham, bo nigdy nic z tej firmy mi nie służyło:/
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:23   #5
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Krem z filtrem 50

Hmmm czytam i czytam i aż głowa boli od opinii,recenzji i tego, że są lepkie, bielą i inne okropieństwa:/ A czy Soraya 45 to nie balsam do ciała???
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 10:45   #6
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Krem z filtrem 50

Z tymi filtrami to jest masakra Mi dermatolog też kazała zaopatrzyć się w taki filtr Kupiłam SVR Rubialine spf 50 i jak na razie jestem zadowolona, nie bieli i nie zapycha, nie zawiera parsolu. Ale ogólnie smarowanie się cała łyżeczką kremu (jak zaleca producent żeby zachować odpowiednią ochronę) i czekanie aż to łaskawie się wchłonie jest mega upierdliwe ;/ Tylko że przy każdym filtrze tak jest Nienawidzę tłustego filmu na twarzy ble
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:29   #7
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Krem z filtrem 50

Ja się podpisuję pod dziewczynami- Soraya 45. Też nie przepadam za produktami tej marki, ale kremy z filtrem mają naprawdę udane. Dobra jakość, niska cena. Stosowałam apteczne za ok 60 zł i zostałam przy Sorayi Ten spf 45 to z nazwy balsam do opalania, ale do twarzy nadaje się również idealnie jak do ciała. Poza tym ma pompkę i 100 ml, dla mnie bomba! Ten spf w tubce z nazwy do twarzy ma całkiem podobną konsystencję. 60 nigdy nie miałam i chyba się nie skuszę.
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 19:01   #8
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Krem z filtrem 50

Dziękuję Wam dziewczyny!Spróbuję Sorayę, zachwalacie, cena na dobry początek kusi więc dziękuję serrrrdecznie za rady!
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:06   #9
karawila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 21
Dot.: Krem z filtrem 50

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Biodermę, SPF 50. Sama mam skórę tłustą, czasem pojawiają się wypryski, a Bioderma zupełnie nie psuje mi skóry, mam wrażenie, że jest nawet ładniejsza, od kiedy stosuję ten krem (mam oczywiście wersję do skóry tłustej).
Tylko jest trochę drogi.
karawila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:40   #10
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Krem z filtrem 50

Ja stosuję Ducray spf 50 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...m-spf-50-.html nie bieli, nie zapycha. Jestem zadowolona.
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 17:00   #11
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Krem z filtrem 50

Hmm nie znałam tego kosmetyku ale po opiniach łatwo się na niego poślinić Tylko czy on jest dobry dla skóry tłustej z problemami?
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 18:54   #12
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Krem z filtrem 50

Dziewczyny, a widziałyście nową Sorayę SPF 50 i jest też druga nowa Soraya SPF 50 dla dzieci, z bardzo pobieżnego składu widzę, żę wersja SPF 45 i SPF 50 różni się, nie wiecie czasem czy ta 50 też jest fotostabilna i generalnie tak dobra jak "stara 45" ? a i nowe 50 są o około 2-3 zł droższe
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:00   #13
Ewelano
Raczkowanie
 
Avatar Ewelano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 350
Dot.: Krem z filtrem 50

Ja także dostałam zalecenie od kosmetyczki by używać filtra 50, mam bardzo wrażliwą cerę do tego naczynka i rumień
Znalazłam w Rossmanie LIRENE senstive 50 spf, (mineralna ochrona delikatnej i wrażliwej cery) jestem bardzo, bardzo zadowolona, krem nie bieli, nie jest tłusty, super się wchłania i wycisza moje zaczerwienienia.
W ostatnim czasie bardzo polubiłam kosmetki z tej firmy
Ewelano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 14:55   #14
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Krem z filtrem 50

Ale pamiętacie o tym żeby łyżkę tego kremu na twarz nawalić? Bo inaczej to nie ma spf 50 tylko np 7...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 17:45   #15
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Krem z filtrem 50

Ja się nie stosuję do tych procedur. Nawet, jeśli to ma niższy spf. Nie wyobrażam sobie nakładania takiej ilości mazidła na twarz. Ochrona ochroną, ale niestety filtry to sama chemia i na pewno skóra nie jest zadowolona, że musi się pod tym wszystkim dusić. Takie jest moje zdanie.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 18:56   #16
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Krem z filtrem 50

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja się nie stosuję do tych procedur. Nawet, jeśli to ma niższy spf. Nie wyobrażam sobie nakładania takiej ilości mazidła na twarz. Ochrona ochroną, ale niestety filtry to sama chemia i na pewno skóra nie jest zadowolona, że musi się pod tym wszystkim dusić. Takie jest moje zdanie.
To po co stosujesz filtry jeśli robisz to źle i tak nie zapewniasz sobie ochrony? To już lepiej wcale zrezygnować z tej filtrowej chemii
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 19:22   #17
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Krem z filtrem 50

Ja polecam Ziaję z tym filtrem. Też muszę stosować tak duży filtr, bo mam bielactwo i kilka plamek na moim ciele musi być chronione. Ziaja bardzo dobrze dała sobie radę z zupełnie białą skórą
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 08:20   #18
marzenaszy
Kosmetykomaniaczka
 
Avatar marzenaszy
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Krem z filtrem 50

Ja uwielbiam kremy od Nivea. Co roku je stosuję i zawsze się sprawdzają. Ostatnio trafiłam na fajny artykuł o kosmetykach do opalania. xxx Zostawię link dla zainteresowanych. Jak macie jakieś podobne, to też zostawcie. Interesuje mnie ta tematyka bardzo

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-11 o 22:11 Powód: Link.
marzenaszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 09:20:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.