Czy fryzjer bedzie mógł coś zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 07:24   #1
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282

Czy fryzjer bedzie mógł coś zrobic?


Witajcie , mam pytanie ponieważ zastanawiam sie nad kupnem kuponu na wizytę u fryzjera, w skład kuponu wchodzi strzyżenie, kuracja wlosów i modelowanie, od dawna nosze sie z zamiarem zmienienia fryzury obecnie mam włosy długie ponad łopatki. Tylko nie chciałabym miec fryzury krótkiej ponieważ złe sie czuje w krótkich włosach chciałabym miec włosy przynajmniej ponad ramiona, i jeszcze moje włosy maja tendencje do puszenia się na końcach a mam typowy przyliz na czubku włosów, nie chciałabym mnie tez cieniowanych włosów bo juz raz miałam i miałam szopę na włosach, stąd moje pytanie czy zostawię fryzjerowi jakieś pole do znalezienia dla mnie dobrej fryzury, bo raczej nie chciałabym iść tylko na podcięcie końców.
Bardzo dziękuje za wszystkie porady
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 08:42   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Czy fryzjer bedzie mógł coś zrobic?

To juz tylko zalezy od fryzjera na jakiego trafisz.Napewno musisz mu powiedziec jakie masz wlosy czego bys oczekiwala,i jak on to widzi.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:11   #3
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Czy fryzjer bedzie mógł coś zrobic?

fryzjer bedzie z "sieciówki" JLD pewnie to i tak zalezy od fryzjera ale chyba renoma tej sieci tez zobowiązuje
chodzi mi o to ale mogę sie mylić ze na włosach długich trudno jakość ciekawie ostrzyc aby pozostały długie i zeby nie było to cieniowanie
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 12:47   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Czy fryzjer bedzie mógł coś zrobic?

Mozna sciac w szpica, nie tracac na tym dlugosci.
Jesli poszukujesz dobrego fryzjera z tego salonu w swoim miescie ,to moze warto poczytac opinnie na forumie ,, Dobry fryzjer,,
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-10 o 12:51
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:13   #5
muszkae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 32
Dot.: Czy fryzjer bedzie mógł coś zrobic?

Wszystko zależy na jakiego fryzjera trafisz, i jak dokładnie mu opiszesz czego oczekujesz, a czego byś nie chciała. to ważne, bo czasem czegoś sie nie dopowie, a fryzjer nie jasnowidz nie zgadnie ;p W każdym razie, ściecie, i odpowiednia pielegnacja nie zaszkodzą na pewno
__________________
"Zawsze staraj się postępować jak należy. Chyba że sumienie ci nie pozwala."
muszkae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.