Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 17:21   #871
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

farba nie rozjaśni ci wcześniej farbowanych, tylko naturalne.

I ja mam pytanie - nałożyłam drugą część (30 ml oxy 9% i 30 ml 10/16) Kolestonu o 17 na wcześniej rozjaśniane tą samą farbą. Myślicie, że chwyci?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:28   #872
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
farba nie rozjaśni ci wcześniej farbowanych, tylko naturalne.

I ja mam pytanie - nałożyłam drugą część (30 ml oxy 9% i 30 ml 10/16) Kolestonu o 17 na wcześniej rozjaśniane tą samą farbą. Myślicie, że chwyci?
Powinno chwycic. Mam nadzieje, ze kladlas tylko na te miodowe odrosty , by wyrownac kolor.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:39   #873
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

dobra
to jeszcze dopytam fryzjerki co by zaproponowała innego zamiast pasemek
jak nie to robie pasemka i niech sie dzieje co chce
jak zniszcze włosy to najwyzej wtedy obetne na krotko
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:48   #874
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Powinno chwycic. Mam nadzieje, ze kladlas tylko na te miodowe odrosty , by wyrownac kolor.
Tak tak Tylko na odrosty.

A wiesz może jak wychodzi na takim poziomie 8 garnier olia 10.0?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:20   #875
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Pokaż wiadomość
a jakbym pofarbowała u fryzjerki farba 8.1 lub 8.3 czy cos w tym stylu to wyszłoby normalnie bez rudego? czy rudy nie złapie?
wiem ze beda różnokolorowe ale to nie szkodzi
ważne, żeby nie były rude
rudości pokryje Ci poziom 8 najwięcej. bo 9 czy 10 to na bank nie. ale farbą włosów nie rozjaśnisz zresztą skoro chcesz farbować u fryzjerki (mam nadzieję, że dobrej) to ona sama powinna wiedzieć co robi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:03   #876
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Tak tak Tylko na odrosty.

A wiesz może jak wychodzi na takim poziomie 8 garnier olia 10.0?
Co do tej innej farby - nie mam pojecia.
Co do efektu dzisiejszego - widze, ze rudosc opanowana. Farby nierozjasniajace maja to do siebie, ze efekt jasnego i rownego blondu daja po ktoryms tam aplikowaniu. Zeby nie bylo rudego i zeby nie bylo zbyt mocnego przesuszu, mozesz zmieszac farbe z poziomu 10 z rozjasniajaca zz 12 pol na pol i z woda w proporcji 1 czesc farb i 1,5 czesc wody Bedzie czysciej


Ja ostatnio podczas farbowania mialam telefon od tesciowej i 20 minut za dlugo mialam mieszanke.... Grzywka poszla pod ostrze na krociutko, baby hair sie oslabily.... Moral - nie odbierac telefonow, nie farbowac wlosow jak sie ma pms (bo sie nie dopilnowuje wszystkiego) i..... nie farbowanie baby hair i jasnych baczkow razem z reszta, a przeciaganie na ostatni kwadrans przed splukaniem...
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 14:30   #877
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja ostatnio podczas farbowania mialam telefon od tesciowej i 20 minut za dlugo mialam mieszanke.... Grzywka poszla pod ostrze na krociutko, baby hair sie oslabily.... Moral - nie odbierac telefonow, nie farbowac wlosow jak sie ma pms (bo sie nie dopilnowuje wszystkiego) i..... nie farbowanie baby hair i jasnych baczkow razem z reszta, a przeciaganie na ostatni kwadrans przed splukaniem...
o kurczę... szkoda. ale zdarza się i tak. zrobiłam kiedyś podobnie, z tym problemem, że miałam na głowie rozjaśniacz... dopiero jak zaczęło się dymić to sobie o nim przypomniałam. to była dopiero tragedia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 19:05   #878
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
o kurczę... szkoda. ale zdarza się i tak. zrobiłam kiedyś podobnie, z tym problemem, że miałam na głowie rozjaśniacz... dopiero jak zaczęło się dymić to sobie o nim przypomniałam. to była dopiero tragedia.
Coz, nawet i starej wydze sie trafi klops . Ale kupilam troche kosmetykow: oslawiony Avalon z biotyna - szampon (cudny i delikatny), biotynowo-keratynowa nietlusta odzywke z Iherb oraz megawypasiona keratynowa odzywke Joico (rzadka i przejrzysta, ale cuda dziala, droga jak diabli). No i jeszcze maske z maslem karite Rene Furterer. W sumie drogi biznes, ale wydajne to wszystko razem

Baczki lekko wypazurkowalam, grzywka krociutka tak na okraglo, wlosy normalnie juz w maly kucyk pedzelek. Rosnac mi zaczely

Planuje sobie na przyszlosc robic high- i low- lights - takie pasemka jasniutkie farba rozjasniajaca i kilka w kolorze jasnego blondu 8. Spod wlosow na 'borsuka' z kilkoma jasnymi, korona przemiennie - paseczki jasne tylko na odrostach. Coz... zwykle farby krzywdy nie zrobia, ale z rozjasniajacymi trzeba ostrozniej. Nie che teraz tych wlosow katowac, niech odpoczna, a male pasemka nie sa zle . Na jutubie sa fajne filmiki, glownie amerykanskie - dziewczyny wygladaja cudnie

No i uwielbiam te dziewczyne, fakt, Francuzka, nie Amerykanka, ale ma super makijaze i wlasnie fajne rzeczy robi z wlosami czasem
http://www.youtube.com/user/natamelie

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-05-31 o 19:20
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 22:20   #879
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 34
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

nie zdecyowałam sie na pasemka
zreszta fryzjerka rowniez mi odradziła
położyła mi zwykła farbę średni blond
nie jest zle ale nastepna biore w chłodniejszym odcieniu

dzieki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3580.jpg (79,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3582.jpg (78,1 KB, 21 załadowań)
Olenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 13:27   #880
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dziewczyny, jeszcze raz Was proszę o pomoc.
Moje włosy zbyt dużo już przeszły, dlatego nie chce już kolejnych wpadek i kolejnego poprawiania niewypału na włosach. Mój obecny kolor wygląda tak (po kąpieli rozjaśniającej i farbie bardzo bardzo jasny blond) mój naturalny to blond. Czy gdybym za miesiąc lub dwa pomalowała np. tym Wellatonem 12/1 to czy otrzymam bardzo bardzo jasny blond "jak z pudełka"? Czy przed farbą potraktować je na chwile rozjaśniaczem?
Mój kolor przy oknie, z lampą i bez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000289-horz.jpg (16,2 KB, 31 załadowań)
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:56   #881
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Coz, nawet i starej wydze sie trafi klops . Ale kupilam troche kosmetykow: oslawiony Avalon z biotyna - szampon (cudny i delikatny), biotynowo-keratynowa nietlusta odzywke z Iherb oraz megawypasiona keratynowa odzywke Joico (rzadka i przejrzysta, ale cuda dziala, droga jak diabli). No i jeszcze maske z maslem karite Rene Furterer. W sumie drogi biznes, ale wydajne to wszystko razem

Baczki lekko wypazurkowalam, grzywka krociutka tak na okraglo, wlosy normalnie juz w maly kucyk pedzelek. Rosnac mi zaczely

Planuje sobie na przyszlosc robic high- i low- lights - takie pasemka jasniutkie farba rozjasniajaca i kilka w kolorze jasnego blondu 8. Spod wlosow na 'borsuka' z kilkoma jasnymi, korona przemiennie - paseczki jasne tylko na odrostach. Coz... zwykle farby krzywdy nie zrobia, ale z rozjasniajacymi trzeba ostrozniej. Nie che teraz tych wlosow katowac, niech odpoczna, a male pasemka nie sa zle . Na jutubie sa fajne filmiki, glownie amerykanskie - dziewczyny wygladaja cudnie

No i uwielbiam te dziewczyne, fakt, Francuzka, nie Amerykanka, ale ma super makijaze i wlasnie fajne rzeczy robi z wlosami czasem
http://www.youtube.com/user/natamelie
też powinnam zapas kosmetyków pielęgnacyjnych po mału uzupełnić, bo nie wiem gdzie to się wszystko podziało
fajny plan masz na te swoje włoski, jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, pokaż koniecznie jak już zrobisz! ja się trzymam spory miesiąc bez żadnych farb i całkiem dobrze jest. obecnie mam bardzo wielotonowy, nie za ciemny brązik. nawet go polubiłam. ciekawe jak długo wytrzymam

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze raz Was proszę o pomoc.
Moje włosy zbyt dużo już przeszły, dlatego nie chce już kolejnych wpadek i kolejnego poprawiania niewypału na włosach. Mój obecny kolor wygląda tak (po kąpieli rozjaśniającej i farbie bardzo bardzo jasny blond) mój naturalny to blond. Czy gdybym za miesiąc lub dwa pomalowała np. tym Wellatonem 12/1 to czy otrzymam bardzo bardzo jasny blond "jak z pudełka"? Czy przed farbą potraktować je na chwile rozjaśniaczem?
Mój kolor przy oknie, z lampą i bez.
jak Ci przez ten czas włoski nie przyciemnieją ani nie złapią żółci to powinno całkiem ładnie chwycić, szczególnie sądząc po środkowym zdjęciu. tylko uważaj na odrosty- jeśli będą ciemniejsze, może wyjść nierowno.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 20:18   #882
tera49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aneta_niedziolko Pokaż wiadomość
mam włoski proste ciemnoblond,niestety zniszczone trwałą i różnymi farbowaniami.Teraz czekam aż odrosną moje naturalne zdrowe włosy.I chciałabym je całe wtedy rozjasnić na świetlisty jasny blond,jednak niewiem jaka farba będzie do tego najlepsza.Farba czy rozjaśniacz?co "weźmie" moje włosy i nie sprawi,że bedą wyglądać jak kupa siana-suche,matowe i zniszczone?? nie chcę znów popełnić błedu więc prosze o fachową radę
Ja radzę tak po tym co przeszły moje włosy i rozjaśniane u fryzjera zero zadowolenia Ale mój sposób wypróbowany na maxa mam z natury czarne włosy obecnie jestem blond jaśniutki rozjaśnij rozjaśniaczem loreal a na drugi dzień nałuż garniera farbę 111 super jasny blond idealne jaśniusieńkie mam pozdrawiam
tera49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 21:15   #883
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
też powinnam zapas kosmetyków pielęgnacyjnych po mału uzupełnić, bo nie wiem gdzie to się wszystko podziało
fajny plan masz na te swoje włoski, jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, pokaż koniecznie jak już zrobisz! ja się trzymam spory miesiąc bez żadnych farb i całkiem dobrze jest. obecnie mam bardzo wielotonowy, nie za ciemny brązik. nawet go polubiłam. ciekawe jak długo wytrzymam
Nooo, zapas kosmetykow to podstawa Ja do odzywiania mam tylko 3 odzywki plus olejki, tylko 2 szampony (jeden bez sls Avaon, rugi Fudge fioletowy), sporo mam stylizatorow, sprejow, nablyszczaczy i pudrow. Przydlyby mi sie jakies ampulki. Na razie ich nie uzywam w nadmiarze, bo chce wlosy zregenerowac po ostatniej jezdzie i mocno wlosy nawilzam i natluszczam. Dzis sobie obcinalam koncowki A wloski mam takie bobkowe z krociutka grzywka. Grunt to nie przekombinowac .


Dzieki Plan wprowadze w zycie, jak mi odrosnie jakies 2 cm odrostu z poziomu 6 . Bede robic tak jak ta dziewczya z jutuba
http://www.youtube.com/watch?v=s2zomQRApws
Dziewczyna jest dosc fajna, ma fajne rozne tutoriale, jak cieniowac/stopniowac wlosy, jak ukladac, doczepiac itd. A co dobre, mamy identyczny naturalny kolor i moge nawet sciagac wszystkie jej kosmetyki

Tu sobie np. robi sobie stopniowanie
http://www.youtube.com/watch?v=ZQrgRn_dsw4
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 23:20   #884
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Muszę sobie obejrzeć, bo ciekawie się zapowiada, dzięki! A jakie nabłyszczacze stosujesz? Też się w to ostatnio bawię. Kończy mi się Kemon, potem mam Kallosa i Loton. Ogólnie mam tych masek dość sporo, ale przydałoby się coś nowego. Kupiłam kilka litrowych, jestem w połowie i już mi się nudzą, haha .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:06   #885
tera49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez monikaped Pokaż wiadomość
witam! dwa tygodnie temu rozjaśniłam włosy z ciemnego blondu do bardzo jasnego, takie było przynajmniej założenie, bo wyszło żółtko. Dwóch fryzjerów stwierdziło, że muszę czekać aż włosy odrosną, a trzecia fryzjerka stonowała kolor do ładnego popielatego blondu, niestety to co zrobiła zmywa się, nie wygląda to najgorzej, ale najładniej wyglądam gdy włosy mają popielaty odcień. Przypuszczam, że nałoże4nie teraz farby mogłoby zniszczyć włosy, i boję się jaki byłby efekt. co mogę zrobić, może szampon koloryzujący? czy jednak farba, ale na prawie wszystkich jest napisane, że nie wolno stosować do włosów rozjaśnianych. zaznaczam, że przebywam obecnie w Niemczech i fryzjer jest tu okropnie drogi. Będę wdzięczna za odpowiedź.
jak chcesz mieć ładny platynowy blond to po tym rozjaśnianiu nałóż farbę garniera 111 polecam miałam brąz rozjaśniałam lorealem a na na drugi dzień tą farbą garniera 11 mogę ci na maila fotki wysłać pozdrawiam nic ci się z włosami nie stanie na bank
tera49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:16   #886
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Muszę sobie obejrzeć, bo ciekawie się zapowiada, dzięki! A jakie nabłyszczacze stosujesz? Też się w to ostatnio bawię. Kończy mi się Kemon, potem mam Kallosa i Loton. Ogólnie mam tych masek dość sporo, ale przydałoby się coś nowego. Kupiłam kilka litrowych, jestem w połowie i już mi się nudzą, haha .
Te nablyszczacze to glownie w spreju - jakies profesjonalne Goldwell czy Revlon. Nie wiem, po ile one w PL, ja je czesto kupuje w cenie ok. 40 zlotych na polskie, na przecenie czy promocji, bo normalnie 2 razy tyle one u mnie kosztuja. Bardzo wydajne

Litrowe kosmetyki.... Meczarnia, choc ja juz opanowalam ilosc. No i mezulek mi bardzo podbiera i mocno wszystko zuzywa, bo leje na siebie pelne wiadra

Zaczelam tez uzywac plukanki octowej Rene Furterer - zbyt drogi gips za taka formulke, ale jakos okazyjnie mi sie kliknelo przy okazji innych zakupow. ladnie pachnie ziolami i dosc nablyszcza i domyka luski.

Co do masek - zuzyje swojego R. Furterer Karite, jakas hiszpanska za 2 euro tez mam na wykonczeniu, no i zobacze.

To, co odkrylam przy okazji, a co kocham na amen to krem do blow-dry - Bumble and Bumble. Mam miniature 60 ml, 150 kosztuje jakies 100 zlotych, ale mini wystarczyla mi jak na razie na jakies 5 miesiecy. Wloski suszysz chlodnym powiewem albo dajesz im lekko przeschnac, a pod koniec, gdy jeszcze sa wilgotne, rozcierasz jakies 2 fasolki tego kremu przy wlosach do ramion i dajesz od polowy dlugosci. Potem wystarczy suszarko-lokowka czy chlodnym powiewem z gory na duzej szczotce. Pieeeeeknie pachnie i o dziwo ladnie kondycjonuje wlosy mimo stylizowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbfar.jpg (514,0 KB, 1 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 14:08   #887
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Jak to fajnie wszystko brzmi o czym mówisz a ja nic z tego nie znam . Szkoda, że tu nie ma takich kosmetyków . Twój TŻ Ci podbiera kosmetyki pielęgnacyjne do włosów? No proszę, z tym się jeszcze nie spotkałam .

Ja ostatnio ładuję na włoski co mi w ręce wpadnie. Chcę pozużywać wszystko to, co mam, żeby mieć miejsce na nowe zapasy. Mam kilka litrowych kallosów, z lotonu kilka spray'ów i potem trochę takich drogeryjnych szaponów czy odżywek typu Garnier czy Schauma, które mi ostatnio nawet służą, coraz lepsze fale mam. Cieszę się z tego strasznie, bo myślałam, że po tak długim prostowaniu już ich nie odzyskam. A prostownica leży i nawet, o dziwo, mnie nie kusi.

A tak się zastanawiam, jakbym na taki naturalny lekko kasztanowy brąz (z dużą ilością czerwono-rudego pigmentu) narzuciła Wellę Koleston 10/16 to jaki byłby efekt? W ogóle jakiś by był?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:04   #888
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jak to fajnie wszystko brzmi o czym mówisz a ja nic z tego nie znam . Szkoda, że tu nie ma takich kosmetyków . Twój TŻ Ci podbiera kosmetyki pielęgnacyjne do włosów? No proszę, z tym się jeszcze nie spotkałam .
Te kosmetyki sa, ale w sklepach fryzjerskich. Goldwell czy Revlon (w srebrnym metalicznym opakowaniu). Ja nie kupuje drogeryjnych..... bo w Szwecji drogeria jest nieporownywalnie gorsza od polskiej, a na dodatek kosztuje jak wysoka polka w PL. Duzo tu chemii, sklady porazajace, widac to po wlosach Szwedek. Jak kupujesz przez net, to jest sporo stronek, gdzie mozesz zrobic zakupy fryzjerskie taniej niz w PL Moge Ci podac stronke z UK na priv . Poza tym maja taniutko na wyprzedazy lakiery OPI (4 funty) , Essie (2 funty) i perfumy hi hihi

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ładuję na włoski co mi w ręce wpadnie. Chcę pozużywać wszystko to, co mam, żeby mieć miejsce na nowe zapasy. Mam kilka litrowych kallosów, z lotonu kilka spray'ów i potem trochę takich drogeryjnych szaponów czy odżywek typu Garnier czy Schauma, które mi ostatnio nawet służą, coraz lepsze fale mam. Cieszę się z tego strasznie, bo myślałam, że po tak długim prostowaniu już ich nie odzyskam. A prostownica leży i nawet, o dziwo, mnie nie kusi.
Dobrze rbisz, pozuzywaj i bedziesz miec wolne polki i czyste sumienie
Ja lubie z polskich wszelkie Jantary, Radicale, Seboradin i Joanny. Jak mi sie cos w lapy trafia. A tak, szampony teraz staram sie kupowac bez sls i tragicznej chemii, a kupuje je na oslawionym Iherb.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A tak się zastanawiam, jakbym na taki naturalny lekko kasztanowy brąz (z dużą ilością czerwono-rudego pigmentu) narzuciła Wellę Koleston 10/16 to jaki byłby efekt? W ogóle jakiś by był?
Ten 10.16 by tylko wyplowial ten kasztan. Lepiej juz wziac 12.16 - zrobic pasemko i sprawdzic . Ja sie nie moge doczekac 3-4 cm wlosow wiecej, wtedy je zetne do wyrownania i zaczne robic te low/highlights. O wiele lepsze dla wlosow i mniej ryzykowne. Zapuszczanie i rozjasnianie wlosow w parze ze soba nie idzie. Ja chce miec blond, ale w tej sytuacji zdecyduje sie na pasemka z tlem sredniego blondu.

No i.... nie moge sie doczekac doczepki 25cm. O jak by rozwiazala mi sprawe na jakis czas. Kucyk by sie ladnie dal w gumke zebrac
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:22   #889
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Te kosmetyki sa, ale w sklepach fryzjerskich. Goldwell czy Revlon (w srebrnym metalicznym opakowaniu). Ja nie kupuje drogeryjnych..... bo w Szwecji drogeria jest nieporownywalnie gorsza od polskiej, a na dodatek kosztuje jak wysoka polka w PL. Duzo tu chemii, sklady porazajace, widac to po wlosach Szwedek. Jak kupujesz przez net, to jest sporo stronek, gdzie mozesz zrobic zakupy fryzjerskie taniej niz w PL Moge Ci podac stronke z UK na priv . Poza tym maja taniutko na wyprzedazy lakiery OPI (4 funty) , Essie (2 funty) i perfumy hi hihi



Dobrze rbisz, pozuzywaj i bedziesz miec wolne polki i czyste sumienie
Ja lubie z polskich wszelkie Jantary, Radicale, Seboradin i Joanny. Jak mi sie cos w lapy trafia. A tak, szampony teraz staram sie kupowac bez sls i tragicznej chemii, a kupuje je na oslawionym Iherb.



Ten 10.16 by tylko wyplowial ten kasztan. Lepiej juz wziac 12.16 - zrobic pasemko i sprawdzic . Ja sie nie moge doczekac 3-4 cm wlosow wiecej, wtedy je zetne do wyrownania i zaczne robic te low/highlights. O wiele lepsze dla wlosow i mniej ryzykowne. Zapuszczanie i rozjasnianie wlosow w parze ze soba nie idzie. Ja chce miec blond, ale w tej sytuacji zdecyduje sie na pasemka z tlem sredniego blondu.

No i.... nie moge sie doczekac doczepki 25cm. O jak by rozwiazala mi sprawe na jakis czas. Kucyk by sie ladnie dal w gumke zebrac
Tylko wiesz, przy doczepianych wysoki kucyk ciężko zrobić, żeby nie było widać clipów. Zazwyczaj sobie robię tak na dole albo z boku albo warkocze. No, plecionka na Tymoszenko też fajnie wygląda .

Ja już nie rozjaśniam, bo chociaż te białe blondy będą mi się podobać do końca życia- zależy mi na długich włosach. A jak na razie rosną pięknie, od długości na pazia. Ale cicho, żeby nie zapeszać .

Te pasemka na pewno będą ślicznie wyglądać. Też jestem ciekawa efektu. A kosmetyki to zawsze z iperfumy zamawiam, całkiem ciekawe rzeczy mają, tylko czym bardziej profesjonalne, tym droższe. Możesz mi linkiem zarzucić, zobaczę sobie. Tylko pewnie z wysyłką nie najlepiej do PL? Joannę też lubię, ostatnio sobie testuję arganową serię, nawet nawet, chociaż spodziewałam się czegoś lepszego.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 16:25   #890
Awillone20
Przyczajenie
 
Avatar Awillone20
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
czy wyjdzie blond na ciemnych farbowanych włosach ?

Mam pytanie odnośnie samodzielnego farbowania włosów.
ok. 3 miesiące temu farbowałam po raz pierwszy swoje naturalnie ciemne na brąz. efekt byl średni jako ze wcześniej potraktowałam swoje włosy szamponetkami, które nie do końca się zmyły.
Teraz moje włosy mają rudawy odcień (w słońcu), niektóre pasma są jaśniejsze i ogólnie na głowie mam jeden bałagan włączając do tego odrosty.
Chcę zafarbować włosy na jakiś średni blond. nie oczekuję cudów, raczej blond nie wyjdzie. Chcę jednak je rozjaśnić i nadać jednolity raczej kolor.
Czy to wyjdzie zwykłą farbą ? Włosy staną się jaśniejesze ?
Awillone20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:17   #891
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: czy wyjdzie blond na ciemnych farbowanych włosach ?

Farba nie rozjaśni Ci farby. Chyba, że rozjaśniająca, ale to nie farba na tym poziomie. Musiałabyś najpierw zrobić kąpiel rozjaśniającą, potem walnąć farbkę o ton jaśniejszą, niż docelowy kolor.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:15   #892
Iga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Jakieś 1,5 - 2 miesiące temu po raz pierwszy malowałam włosy. Wybrałam krem koloryzujący Loreal Casting Creme Gloss (Ciemna czekolada). Swoje naturalne włosy miałam ciemno brązowe, chcąc zakryć tylko siwe włosy (nie było ich za dużo, ale jednak były coraz bardziej widoczne), nie zmieniając za bardzo koloru naturalnego zdecydowałam się na ten kolor. Niestety, włosy zaraz po farbowaniu były prawie czarne, nie mówiąc już o końcówkach, które były najciemniejsze. Ta intensywna czerń utrzymywała się przez jakieś 1,5 tygodnia, z czasem kolor zaczął przypominać brązowy, ciągle bardzo ciemny, ale teraz, gdy znowu widać siwe włosy chciałam znowu je pomalować. Zastanawiam się nad jakąś prawdziwą farbą z amoniakiem, a nie kremem koloryzującym (do 28 myć czy innym). Chciałabym uniknąć tak ciemnych włosów jak wcześniej i odrobinę je rozjaśnić. I tu jest pytanie - czym? Nie chcę mieć włosów blond ani rudych. Ładny brąz, taki typowy jak mleczna czekolada (wcześniej wyglądały jak gorzka ). Nie orientuję się za bardzo, dlatego pytam - Czy jest taka farba od razu z rozjaśniaczem do ciemnych włosów, a nie do blondów? W miarę możliwości chciałabym oszczędzić moje włosy
Iga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:16   #893
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dziewczyny doradźcie !
Mam bardzo ciemne naturalnie włosy, ciemny brąz. Marzy mi się , żeby na lato troszkę dodać im blasku i rozjaśnić, myślałam nie o całych włosach ale raczej refleksach delikatnych. Próbowałam coś zadziałać wodą utlenioną ale nic mi to nie dało,kompletnie ! (wiem,że to niszczy włosy,ale moje są na tyle zniszczone , ze zaryzykowałam). Co prawda wodą polałam mały kosmyk włosów i delikatnie, no ale coś tam powinno złapać a tu nic.
Więc dziś na spontana dorwałam farbę Joanny- naturalny blond- myślicie , że to w ogóle coś da? Planuję znowu przetestowac co z tego wyjdzie na jednym pasemku. A może lepiej kupić rozjaśniacz w sprayu i delikatnie popsikac włosy?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:31   #894
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Rozjaśniacza w spray'u możesz spróbować, bo on łapie naturalki właśnie. A farba blond na naturalnych włosach brąz nie zrobi Ci zupełnie nic. Niestety.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:45   #895
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Rozjaśniacza w spray'u możesz spróbować, bo on łapie naturalki właśnie. A farba blond na naturalnych włosach brąz nie zrobi Ci zupełnie nic. Niestety.
no własnie tego się obawiałam..
no nic,dobrze, że przynamniej farbe kupilam na promocji
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 22:29   #896
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Takie ciemne włoski tylko rozjaśniająca farba mogłaby ruszyć, poziom 12. Ale ona i tak jest raczej do jaśniejszych poziomów, schodzi góra 2-3 tony.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:43   #897
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

zalezy mi na delikatnych refleksach więc to nie musi być bardzo mocne rozjasnienie , no ale jednak fajnie by bylo jakby bylo cos widac
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:49   #898
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Queene, mysle ze rozjasniajaca farba z woda 9 by chociaz nieco zrudzila wlosy. Jak odcien farby zloty to nawet lepiej. Te z fioletem to by mogly wyjsc buro, brudno i smutno. Na same refleksy moze wystarczyc

Polecam fajny klip o kladzeniu pasemek w domu. Lubie te dziewczyne, bo jest taka naturalna i nie kombinuje zbytnio . Po francusku, ale idzie zalapac, bo pokazuje produkty i poszczegolne etapy itd.
http://www.youtube.com/watch?v=WiOlc6xlX-4

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-06-07 o 15:52
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:34   #899
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

zrudziłaby to i pewnie owszem, ale nie wiem czy akurat inmemorii o to chodziło
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:47   #900
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
zrudziłaby to i pewnie owszem, ale nie wiem czy akurat inmemorii o to chodziło
No to pozostaje rozjasniacz brrrrr
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.